Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.durmazlar.com.tr

DURMAZLAR MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş.

 

1956 Yılında Türkiye'de Ali Durmaz tarafından kurulan Durmazlar Makine; bu gün 5 kıtada, 70'in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Durmazlar Makine, ihracat hacmi ve kalitesiyle kendini kanıtlamış bir firma olup; Türkiye'nin makine ihracat sektörünün lideridir. DURMA markasıyla, Dünyanın kabul ettiği normlarda iş güvenliğini dikkate alarak üretimini modern iş merkezlerinde gerçekleştiren uluslar arası bir isimdir.

Durmazlar Makine, firma olarak veya genel satıcıları kanalıyla her yıl bir çok ulusal ve uluslararası fuara katılarak ürünlerini sergilemekte, mevcut ve potansiyel müşterileriyle buluşarak; daima öncüsü olduğu yenilikleri onlarla paylaşmaktadır.

Durmazlar Makine'de, Sac işleme makineleri konusunda her türlü mekanik, hidrolik, pnomatik, CNC, NC vb. kontrollü makineler üretilmektedir. Mekanik Makaslar, Caka Kenet Makineleri , 6-20 mm sac kesme ve açılı kesim kapasiteli Hidrolik Makaslar ve 40-1500 Ton kapasiteli Apkant Presler, Kombine Makaslar ve Punch Makineleri üretilmektedir.

Durmazlar Makine ürünleri, otomotiv sektöründe, elektronik sanayiinde, ulaştırma araçlarının üretiminde, inşaat sektöründe, tekstil makineleri üretiminde, ısıtma-soğutma sanayiinde vb. üretimin önemli süreçlerinde yer almaktadır.

Durmazlar Makine, bu gün Bursa'da Ataevler ve Başköy'de toplam 55.000 m2 kapalı alanda kurulmuş iki üretim tesisi ile, sac işleme makineleri sektörünün Avrupa'daki ve Türkiye'deki en modern ve üstün teknoloji ile donatılmış firmasıdır.

 


Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı Bursa Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Durmazlar Makina İnsan Kaynakları Departmanımızda görevlendirilmek üzere,Üniversite mezunu, 22-35 yaş arası, Seçme yerleştirme, organizasyonel gelişim, özlük, eğitim geliştirme, yetenek yönetimi ve performans yönetimi süreçlerini bilen ve uygulama yapmış,En az 2 yıl tecrübeli, ERP programı kullanmış, tercihen IFS bilen, Proje bazlı çalışabilme yeteneği olan, İletişimi becerisi yüksek, Pozitif, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için ) Bursa'da ikamet eden, takım arkadaşları aramaktayız.NOT : Uygun yetkinlikleri olmayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru-Mavi Yaka Bursa Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Genel Başvuru-Mavi YakaDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Şu an açık olan pozisyonlarımız için uygun olmayan ama aşağıda belirtilen genel profile uyan başvurular bilgi bankamızda tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilecektir. Genel Başvuru ilanımıza başvuruda bulunan tüm adaylardan beklentimiz,Lise, Meslek Lisesi veya MYO ilgili bölümlerinden mezun, 22-35 yaşları arasında Askerliğini yapmış,   Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir,DURMAZLAR MAKİNA SAN. TİC. A.Ş. ye göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder,başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.                                               İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arge Uzmanı Bursa Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Arge UzmanıDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Durmazlar Makina Arge Merkezimizde YAZILIM VE KONTROL SİSTEMLERİ PROJELERİNDE görevlendirilmek üzere üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Metalurji ve Bilgisayar Mühendisliği  bölümlerinden mezun,Tercihen yüksek lisans veya doktora yapan, İyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede CAD-CAE, Solidworks, Simulation, FMA yazılım  kullanabilen, MS Office yazılımlarını iyi kullanabilen, En az 1 yıl deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) ü Bursa’da ikamet eden, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru-Beyaz Yaka Bursa Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Genel Başvuru-Beyaz YakaDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Bu ilan idari kadrolarımız için aday havuzu oluşturmak üzere genel başvuru amaçlıdır ve değerlendirme süreci niteliklerinize uygun açık bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacaktır.Yetkinlik ve tecrübeleriniz mevcut ihtiyaçlarımızla karşılaştırılıp, uygunluk durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Bu sebeple bu ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/departmanı belirten bir ön yazı eklemeniz gerekmektedir.Şu an açık olan pozisyonlarımız için uygun olmayan ama aşağıda belirtilen genel profile uyan başvurular bilgi bankamızda tutulacak ve gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilecektir. Genel Başvuru ilanımıza başvuruda bulunan tüm adaylardan beklentimiz,4 yıllık üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, 22-40 yaşları arasında, Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Durmazlar Makine San.Ve Tic. A.Ş.'ye göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.                                                                                                                                    İNSAN KAYNAKLARI DEPARTMANI
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Servis Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Servis TeknisyeniDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Durmazlar Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'de görevlendirilmek üzere;MYO (Elektrik-Elektronik, Makine ve Mekanik vb. bölümlerinden) mezun, 22-30 yaşları arasında, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, İletişimi güçlü, Ehliyeti olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul'da ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini yapmış, bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Uzmanı Bursa Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Kaynak UzmanıDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Raylı Sistemler Şirketimiz'de görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makine, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Uluslararası Kaynak Mühendisi (IWE) veya Avrupa Kaynak Mühendisi (EWE)'ye uygun sertifika sahibi,İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce dil bilgisine hakim, 28-40 yaşları arasında, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Sonuç odaklı, Bay, askerliğini yapmış takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Durmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
Güvenlik GörevlisiDurmazlar Makina San. ve Tic. A.Ş.
·         5188 Sayılı yasa gereği "Özel Güvenlik Kimlik Kartı"na sahip, (silahlı/silahsız)·         Tercihen en az lise mezunu,·         Özel güvenlik konusunda en az 2 yıl tecrübeli,·         Vardiya sisteminde çalışabilecek,·         MS Office programlarını iyi kullanabilen,·         Dikkatli ve yaptığı işe özen gösteren,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Bursa’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı