Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIŞ UZMANIEczacıbaşı Monrol
4 yıllık üniversitelerin örgün öğrenim veren bölümlerinden mezun olmak Min. 2 yıl ilaç veya medikal sektörde satış saha deneyimine sahip olmak Çok iyi düzeyde ingilizce bilmek Office programlarını etkin bir şekilde kullanmak İstanbul'da ikamet etmek veya edebilecek olmak Aktif araç klullanabilen ve seyahat engeli olmamak Askeliğini tamamlamak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Ön lisansını üniversitelerin makine yada ilgili bölümlerinde tamamlamışTercihen ıslak havlu ve cep üretim makinalarında deneyimliErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışGebze ve çevresinde ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
YÖNETİCİ ASİSTANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinde lisans max. 3. sınıf veya yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Haftada en az 3 gün gelerek 6 ay süreli devam edebilecek, İç ve dış müşteri bilincine sahip olan
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSU ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya önlisans eğitimini tamamlamış, MS Office ve SAP programlarını iyi seviyede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,  İstanbul Avrupa veya Anadolu yakasında çalışmaya uygun.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-EGE BÖLGE Afyon, Kütahya... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-EGE BÖLGEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLERÜniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Uşak, Afyon veya Kütahya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL iSTANBUL İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL iSTANBULECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, İstanbul'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat veya uluslararası ilişkiler bölümlerinden mezun,Uluslararası satış veya pazarlama alanında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir rolde 2-3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az iki yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Çok iyi derecede Excel kullanan, tercihen SAP konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
SATIŞ TEMSİLCİSİECZACIBAŞI GİRİŞİM
Lisans eğitimini tercihen İşletme, Ekonomi vb bölümlerinde tamamlamış Tercihen Hızlı Tüketim Ürünleri ya da Kuaför Ürünleri kanalında deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Vitra Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Sipariş ve Tedarik Uzman Yardımcısı (Almanca) arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik, İktisat, İşletme, İstatistik bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen MS Office ve SAP programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALISTECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bachelor’s Degree from a reputable University, master degree is a plus 3 – 5 years of Organizastional Development and/or HR practices experience Advanced knowledge of MS Office applications. Excellent command of English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL BURSA Bursa ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL BURSAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Bursa'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamışBenzer alanda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•İyi derecede ingilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun SAP BASIS (özellikle yetkilendirme) konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen ITIL ve COBIT standartları hakkında bilgi sahibi İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ UYGULAMALARI UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İŞ UYGULAMALARI UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisan eğitimini tercihen bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği  veya benzer bölümlerde tamamlamışİş analizi, proje yönetimi ve uygulama yönetimi alanlarında en az 2 yıl deneyimliİyi seviyede SQL ve entegrasyon teknolojileri bilgisine sahipTercihen proje yönetimi sertifikasyonuna sahip Çok iyi derecede ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Schwarzkopf
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANIEczacıbaşı Schwarzkopf
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesine sahipBütçe planlama, finansal kontrol konusunda en az dört yıl deneyimliIFRS raporlaması konusunda deneyimli Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini ilgili bölümlerde tamamlamış Sap SD modülünde en az 4 yıl deneyimli Çok iyi derece İngilizce bilen Sap, iş analizi ve proje yönetiminde tercihen sertifikası olan Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlişki yönetimi iyi olan, MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim ve işbirliği becerileri yüksek, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Kimya, Çevre, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ile Seramik&Cam, İşletme ve İktisat bölümlerinde eğitim gören,2016-2017 eğitim dönemi için; üniversitelerin 3. veya 4.sınıflarına devam eden,Zorunlu staj kapsamında olan öğrenciler başvurabilirler.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Stratejik Planlama Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Stratejik Planlama Sorumlu UzmanıEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tercihen üniversitelerin mühendislik veya iktisat fakültelerinden mezun 4 yıl strateji/planlama/konsolidasyon/iş geliştirme alanlarında deneyimli, Stratejik Planlama ve bütçe metotları konusunda bilgi sahibi,Araştırma ve analiz yetkinliklerine sahip, İleri düzeyde ingilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BAKIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun, Teknik resim okuma yetkinliğine sahip, Otomasyon sistemleri ve PLC konusunda bilgi sahibi, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
ÜNİVERSİTE STAJYERİEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Biyoloji, Mühendislik ve İdari Bilimler Fakültesi'nde lisans 3.sınıf / yüksek lisans 1.sınıf öğrencisi olan,- Tercihen staj zorunluluğu bulunan- Microsoft Office uygulamalarına hakim- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Stajyer        İlan Detayı
ENTERAL BESLENME VE EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
ENTERAL BESLENME VE EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Enteral Beslenme ve Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim beceleri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarına insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 10 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Müşteri Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilenPortföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Muhasebe Operasyonları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ticari Muhasebe Operasyonları SorumlusuEczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun·         Konusunda en az iki yıl deneyimli·         Tercihen SAP konusunda deneyimli·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen·         İngilizce bilen·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 4 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Balıkesir ESAN
Üretim UzmanıESAN
Üniversitelerin Cevher Hazırlama ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl deneyimli Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Vardiyalı çalışabilen Balıkesir - Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kağıt Üretim Bant Operatörü Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Kağıt Üretim Bant OperatörüİPEK KAĞIT
Ön lisans eğitimini tercihen selüloz ve kağıtçılık, elektrik, makine, kimya, metal, torna tesviye bölümlerinde tamamlamışErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı EKOM
DIŞ SATIM UYGULAMA SORUMLUSUEczacıbaşı EKOM
Üniversitelerin Uluslarası Ticaret veya Dış Ticaret bölümlerinden mezun. Dinamik, iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık. İyi derecede İngilizce bilen. Tercihen SAP programını kullanabilen MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİEczacıbaşı İlaç Pazarlama
İyi derecede İngilizce bilen Dijital Pazarlama, sosyal medya konularında tecrübeli Web, mobil, SEO, Web Anaytics konularında tecrübeli Proje yönetiminde tecrübeli Pazarlama ve iş geliştirme konularında  tecrübeli Tercihen sağlık sektöründe tecrübeli İnovatif, değişim elçisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (KISMİ ZAMANLI-KONYA) Konya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (KISMİ ZAMANLI-KONYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MANİSA) Manisa ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MANİSA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Manisa'da ikamet eden ya da edebilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde engelli kadroda görevlendirilmek üzere “Bölüm Asistanı” aranmaktadır. Lise ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans mezunu, En az 1 yıl bölüm asistanı olarak görev yapmış, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, İstanbul’da ikamet eden, adaylarımızın başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ÇİFTELER) Eskişehir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ÇİFTELER)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi bünyesinde Eskişehir Çifteler'deki tesislerde İş Güvenliği Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), adayların başvurmaları rica olunur
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama UzmanıECZACIBAŞI HOLDİNG
Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.2-3 yıl deneyimli. (tercihen yönetim danışmanlığı/yatırım bankacılığı konularında)Şirket finansalları ve kurumsal finansman konularında bilgi sahibi.Çok iyi derecede İngilizce bilen.MS Office uygulamalarına hakim.Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Mekanik Bakım UstasıİPEK KAĞIT
Ön lisansını üniversitelerin makine ve mekatronik bölümlerinde tamamlamış Tercihen konusunda 2 yıl tecrübeli Planlı bakım, kestirimci bakım, yağlama konularında bilgi sahibi MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı