Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 48 kuruluşu, 12.750'nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 100
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezunTercihen yüksek lisans derecesine sahip MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI-İŞ ZEKASI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI-İŞ ZEKASIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Matematik, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Bilişim alanında (SAP, SAP-BW, mobil teknolojiler, iş analizi, vb.) en az 2 yıl deneyim sahibi,SAP ERP alanına genel iş süreçlerine hakim, İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) Bursa, Samsun, ... ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
DÖNEMSEL HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Dönemsel Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın  adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda deneyimli, Tercihen Bilin-Humanist programını bilen, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen,Personel mevzuatına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - KOCAELİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - KOCAELİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimliTercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji/Malzeme/Makine Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Tercihen satış alanında 1-2 yıllık deneyimli, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL PLANLAMA VE KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL PLANLAMA VE KONTROL UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Bütçe Planlama alanında minimum 2-3 yıl deneyimli  Çok iyi derecede İngilizce bilen  İyi seviyede excel bilgisine sahip  SAP, BW ve Hyperion konularında deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - İZMİRECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji/Malzeme/Makine Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Tercihen satış alanında 1-2 yıllık deneyimli, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uzman Ürün Yöneticisi İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Uzman Ürün YöneticisiTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 4 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Lisans mezunu, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUDGET AND REPORTING SPECIALIST Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BUDGET AND REPORTING SPECIALISTECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
University degree (Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields) from a reputable university,2 - 3 years of experience in auditing, financial reporting and/or planning, Excellent command of both written and spoken English, Advanced level of knowledge on MS office programs and reporting tools, Experience with IFRS and SAP systems, Analytical thinking, problem solving, planning, organization and team work skills,No military obligation for male candidates, Living/willing to live in Istanbul Anatolian Side or Gebze.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik ve Tasarım bölümlerinden lisans mezunu, İlgili alanda 6-7 yıl iş tecrübesine sahip, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Marka Yönetici YardımcısıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen pazarlama ya da işletme alanında yüksek lisans derecesine sahipÇok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - GAZİANTEP İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - GAZİANTEPTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 5 yıl deneyimli Ekip yönetim tecrübesi bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Memuru İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları MemuruTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda tercihen 1 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,  Elektronik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda 3-5 yıl deneyim sahibi, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Windows Servers, Cisco  Network altyapı , Backup-Restore süreçleri, Yama Yönetimi konularına  hakim,ITIL – COBIT ve 27001 konularında deneyim sahibi, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden/edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
İŞ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Metalurji,Makine veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yurt içi-yurt dışı satış, yeni pazarlar yaratma, pazar analizleri alanlarında sektörel deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli. Kalite Yönetim Sistemleri Standartları hakkında bilgi sahibi, (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)MS Office uygulamalarına hâkim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezun,İlgili alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezunu,İlgili alanda 1 yıl staj tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - CADDEBOSTAN İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - CADDEBOSTANECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLA Muğla ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Muğla’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TOPLU İŞLER (ANKARA) Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - TOPLU İŞLER (ANKARA)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,• Satış konusunda deneyimli,• Tercihen Autocad kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL (İSTANBUL)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, İstanbul'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI (MARMARA BÖLGE) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI (MARMARA BÖLGE)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversite mezunu,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP kullanan,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• İstanbul'da ikamet eden,• Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dokümantasyon ve Arşiv Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Dokümantasyon ve Arşiv UzmanıECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin “Bilgi ve Belge Yönetimi” bölümlerinden mezun, En az 6 yıl tecrübeye sahip, MS Office ve arşivleme programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, Disiplinli, proaktif, araştırmacı, sorumluluk sahibi, takipçi ve dikkatli,   Planlama ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş, Problem çözme becerisi yüksek, hızlı öğrenen ve kendini geliştirmeye hevesli,İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen satış konusunda deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen müşteri hizmetleri, kalite ya da ürün yönetimi konusunda 2-3 yıl deneyimli,Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araba kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - SAMSUN Samsun ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - SAMSUNECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Samsun’da ikamet eden, Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI KANALI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI KANALI (SAMSUN)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversite mezunu,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP kullanan,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• Samsun'da ikamet eden,• Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme bölümlerinden lisans mezunu, Benzer bir pozisyonda 1 yıl deneyimli, İthalat ve gümrük mevzuatına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanan, Tercihen askerliğini tamamlamış olan (erkek adaylar).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL(KAYSERİ) Kayseri ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL(KAYSERİ)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Tercihen SAP kullanmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• Kayseri'de ikamet etmek,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YÖNETİCİSİ - DAĞITIM KANALI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ YÖNETİCİSİ - DAĞITIM KANALIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık Orman Endüstri Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,Mutfak mobilyası satışı konusunda en az 7-8 yıl deneyimi bulunan, Ekip yönetiminde deneyimli, Çizim programlarını kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - DAĞITIM KANALI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - DAĞITIM KANALIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Orman Endüstri Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun,Satış konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Benzer bir rolde 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE HİZMETLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE HİZMETLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda 2-3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen,   MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU - ENGELLİ KADRO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU - ENGELLİ KADROECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az lise mezunu olan, Benzer bir rolde 2-3 yıl deneyimi olan,  MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim, Askerliğini tamamlamış, (erkek adaylar için) Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve engel durumu %40 ve üzeri olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eskişehir'de görev yapmak üzere (Bozüyük fabrikamızda); Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme & yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarının insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı VitrA Karo şirketimizde çalışmak üzere, Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen MS Office ve SAP programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen Siemens NX kullanabilen, Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan, Müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise ve Ön lisans programlarının Seramik Bölümünden mezun olan, Tercihen seramik sektöründe tecrübeli, Tercihen Cad programı olarak Siemens NX hakkında bilgi sahibi, Müşteri odaklı çalışabilen, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Tercihen Makine Mühendisliği mezunu olmak,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Bilgisayar Destekli Mühendislik Programlarına hakim olmak,•Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip olmak•Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu VitrA Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan, Tercihen Almanca bilen, Tercihen ilgili alanda 2 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, iş takibi güçlü, İletişim becerileri güçlü, özgüveni yüksek, Problem çözme becerisine sahip, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Üretim alanında en az 7 yıl tecrübeye sahip, Tercihen TPM projesi yürütme tecrübesine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan Tercihen SAP kullanabilen bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilgisine sahip, Tercihen satın alma alanında en az 4 yıl deneyimli, Dikkatli, titiz çalışan ve inisiyatif alabilen İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Rakamlar ve analizleri inceleyip değerlendirebilecek ve öneri geliştirebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış bir çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MONTAJ VE PAKETLEME UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MONTAJ VE PAKETLEME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP WM bilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Tercihen askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İÇ SATIN ALMA YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İÇ SATIN ALMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vitra Seramik Sağlık Gereçleri fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,Satın alma alanında en az 7 yıllık tecrübeye sahip, İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen, Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Seramik-Sağlık Gereçleri Fabrikamızda çalışmak üzere,Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP WM bilen, Tercihen TPM faaliyetleri hakkında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Tercihen askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vitra Karo fabrikamızda çalışmak üzere,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği,İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP WM bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL ÜRÜN UYGULAMA SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL ÜRÜN UYGULAMA SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ön Lisans Cam/Seramik Bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Çok iyi derecede photoshop programı kullanabilen En az 3 yıl benzer pozisyonda tecrübesi olan Vardiyalı çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ-CNC TEZGAHI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ-CNC TEZGAHIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin önlisans Makine bölümlerinden mezun, İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, CNC dik işleme tezgah kullanımı konusunda bilgi sahibi, CNC takım ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, CAM yazılımları konusunda bilgi sahibi, Tercihen Heidenhain kontrol sistemi tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Vitra Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezunTercihen benzer alanda staj deneyimi bulunan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerliğini görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İNSAN KAYNAKLARI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İNSAN KAYNAKLARIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans veya yüksek lisans öğrencisi olan,Haftada en az 3 gün staja devam edebilen, İnsan Kaynakları alanında kariyer planlayan, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Stajyer        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PERAKENDE PAZARLAMA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PERAKENDE PAZARLAMAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu'nda Perakende Pazarlama biriminde görevlendirilmek üzere “Üniversite Stajyeri” aranmaktadır. Bu görevin iş profili, öncelikli yetkinlikler ve aday olacak kişilerde aranan özellikler aşağıda özetlenmektedir:Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinde lisans 4. sınıf öğrencisi olan, Autocad çizim programını iyi derecede kullanabilen, Haftada en az 3 gün uzun dönem devam edebilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.
Stajyer        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PAZAR GELİŞTİRME İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PAZAR GELİŞTİRMEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve Ekonomi bölümlerinde lisans/yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmak,İyi derecede İngilizce bilen, Haftada en az üç gün ve uzun dönem staja gelebilen.
Stajyer        İlan Detayı
Yönetici Şoförü İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Yönetici ŞoförüECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az lise mezunu, B sınıfı ehliyete sahip (en az on beş yıllık), Yönetici şoförlüğünde en az on yıl deneyimli, Aracın teknik özelliklerinden anlayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İstanbul trafiğinde deneyimli ve yolları iyi bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Takım Lideri İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Takım LideriECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Kartal ve Gebze arasında ikamet eden veya taşınabilecek olan Orman, orman endüstri, mobilya dekorasyon, ağaç işleri lisans/ön lisans bölümlerinden mezunHat yönetimi, montaj, takım liderliği, yalın üretim konularında bilgi sahibi olmakTercihen MS Office, SAP kullanımı konusunda deneyimli Problem çözme ve organizasyon becerisine sahip Vardiyalı çalışma düzenine uygun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üniversite Stajyeri - Ürün Geliştirme İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite Stajyeri - Ürün GeliştirmeECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu İnovasyon Direktörlüğü'ne bağlı olarak, Tuzla lokasyonundaki Banyo Mobilyaları Fabrikası - Ürün Geliştirme bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinde önlisans,lisans öğrencisi ya da yeni mezun,Teknik resim ve autocad bilgisine sahip,Haftanın en az 3 günü staja devam edebilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az ön lisans mezunu, İnsan kaynakları süreçlerinde, özellikle seçme yerleştirme sürecine ilişkin operasyonda, en az 2 yıl deneyim sahibi olanMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul – Avrupa yakasında çalışabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adayla için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
•            Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun,•            Ürün yönetimi konusunda minimum 2 sene tecrübeli,•            Çok iyi derecede İngilizce bilen,•            MS Office uygulamalarına hakim,•            Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan,•            Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•            İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik, işletme ya da ekonomi bölümlerinde tamamlamışFMCG sektöründe tercihen uluslararası pazarlarda marka yönetimi konusunda tercihen 1 yıl deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen Microsoft Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan,Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON-ENTERAL) Trabzon ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON-ENTERAL)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Enteral Beslenme ve  Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS YÖNETİMİ SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
SERVİS YÖNETİMİ SORUMLU UZMANIEczacıbaşı Bilişim
·       Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini tercihen üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik Mühendisliği/MIS  bölümlerinde tamamlamış,·       Servis yönetimi konusunda tecrübe sahibi,·       ITIL ve COBIT sertifika sahibi,·       HPSM ürün ve konfigürasyon bilgisi olan,·       İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan,·       Takım çalışmasına uyumlu,·       Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven,·       Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme, Kontrol, Makine veya Mekatronik Mühendisliği Bölümleri’nden mezunEndüstriyel otomasyon alanında benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli PLC, HMI ve SCADA yazılımları konusunda bilgi sahibi Kontrol ürünlerinde, OPC ve Historian yazılımlarında tecrübeli Haberleşme protokolleri (Modbus, FieldBus, Profibus, Hart vb.) ve sahada kullanılacak ekipmanlar konusunda bilgi sahibiOtomasyon projelerinin yazılım ve donanım bileşenlerine hakim, benzer alanlarda proje yönetimi, analiz ve tasarım konusunda tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme ve Mühendislik vb. bölümlerden lisans ve/veya yüksek lisans mezunu,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen Almanca ve/veya Rusça bilgisi olan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dış ticaret, ihracat, satış konularında deneyime sahip, Satış ve pazarlama yönetimi ve uluslararası iş geliştirmeye yönelik kariyer hedefi olan,Yurtdışına seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif olarak kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
• Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olan.• En az lise mezunu.• Askerlik hizmetini tamamlamış.• Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YRD.- RUSYA VE HİNDİSTAN İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YRD.- RUSYA VE HİNDİSTANECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İlgili alanda staj deneyimleri olan, Çok iyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PAZAR GELİŞTİRME İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PAZAR GELİŞTİRMEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve Ekonomi bölümlerinde lisans/yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmak,      İyi derecede İngilizce bilmek.
Stajyer        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen pazar geliştirme ve/ya satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Muhasebe Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ticari Muhasebe Destek SorumlusuEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lise, ön lisans veya lisans mezunu,Muhasebe operasyon işlerinde 2-3 yıl deneyimli,Yazışma yapacak düzeyde Almanca bilgisi olan,MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen,SAP Programı SD/FI Modül bilgisi olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MUHASEBE SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
• Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun,• Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli,• Tek düzen hesap planına hâkim,• Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,• Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK SORUMLUSU - V&B İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK SORUMLUSU - V&BECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az önlisans mezunu SAP uygulamalarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilen Tercihen iyi derece İngilizce bilgisine sahip Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİMİ SORUMLUSU - TOPTAN KANAL İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİMİ SORUMLUSU - TOPTAN KANALECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az önlisans mezunu  SAP uygulamalarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilen  Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİMİ DESTEK SORUMLUSU - PERAKENDE İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİMİ DESTEK SORUMLUSU - PERAKENDEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az önlisans mezunu SAP uygulamalarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Bilişim
Network YöneticisiEczacıbaşı Bilişim
Eczacıbaşı topluluğu kuruluşlarından bilişim sektörünün öncüsü Eczacıbaşı Bilişim Network ekibine takım arkadaşları arıyor. Büyük ölçekli WLAN/LAN/WAN tasarım, kuruluş ve işletim süreçlerinde bulunmuş,Ağ sistemlerinde sürekli izleme, güncelleme ve sürüm yükseltme tecrübesine sahip, Ağ sistemlerini planlama, optimize etme, performans ve kapasite izleme yetkinliği olan,Ağ sistemleri denetim süreçlerinde gerekli kontrolleri yapabilecek prosedürleri hazırlayabilecek,TCP/IP, VPN, IPSEC, GRE, BGP protokolleri konusunda derin bilgi sahibi,  ITIL süreçlerine (olay, problem, değişiklik vs) hakim, Ağ Sistemleri Ekibinin sorumluluğunu üstlenmek, ekip içi koordinasyonu ve görev dağılımını yapmak,Aşağıdaki alanlarda 5 yıl ve üstü uzmanlığı bulanan: Clustered FW sistemleri (Checkpoint, Fortinet) Cisco Routers Cisco Nexus Switchler  F5 LTM load balancer Linux işletim sistemleri Pyhton veya benzeri bir scripting dili
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP BASIS UZMANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
SAP BASIS UZMANIEczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini üniversitelerin Bilgisayar/Elektronik Mühendisliği/MIS  bölümlerinde tamamlamış,SAP Basis veya SAP NetWeaver konusunda en az 4 yıllık profesyonel deneyim sahibiSAP NetWeaver teknolojisinde sertifika sahibi, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERSONEL SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen lisans bölümünden mezun, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, Bordro ve özlük işleri alanında en az 3 yıl deneyimli, İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, dinamik ve detaycı, Farklı fonksiyonlarla işbirliği yaparak projelerde katkı sağlayacak, İş sonuçlarını maksimize ederken, çalışan bağlılığı ve memnuniyetini en üst seviyede karşılayacak müşteri odaklı bakışa sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİKRİ VE SINAİ HAKLAR UZMAN YARDIMCISI Ankara ECZACIBAŞI HOLDİNG
FİKRİ VE SINAİ HAKLAR UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI HOLDİNG
Tercihen üniversitelerin Mühendislik/ Fen Bilimleri fakültelerinden mezun,  İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,  İyi derecede MS-Office programları ve internet kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Ankara’da ikamet eden .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIESAN
Üniversitelerin Endüstri, Makine, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezunBilgi teknolojileri ve SAP projelerinde en az 3 yıl olmak üzere toplamda en az 5 yıl deneyimli Tercihen SAP lojistik modüllerinde (SAP PP) deneyimli Talep ve proje yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TANITIM SORUMLUSU (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
TANITIM SORUMLUSU (İZMİR)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Pazarlama ve Satış Bölümü’nde Tanıtım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere,İlgili bölümlerden mezun, Tercihen medikal sektörde Tanıtım Sorumluluğunu deneyimi mevcut, Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın  adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TANITIM SORUMLUSU (ADANA) Adana ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
TANITIM SORUMLUSU (ADANA)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Pazarlama ve Satış Bölümü’nde Tanıtım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere,İlgili bölümlerden mezun, Tercihen medikal sektörde Tanıtım Sorumluluğunu deneyimi mevcut, Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın  adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİM VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
YÖNETİM VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ UZMANIESAN
Üniversitelerin tercihen Maden, Endüstri, Kimya, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında tercihen en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen ISO17025, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO27001 sertifikalarından en az birine sahipMS Office uygulamalarına hâkim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bakım Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans ya da yüksek lisans programından mezun,Tercihen 2 yıl deneyimli, Autocad, MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen İletişim, planlama ve organize etme becerileri güçlü, Sürekli öğrenmeye açık, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GEBZE) Kocaeli Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
İŞYERİ HEKİMİ (GEBZE)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GEBZE) Kocaeli Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GEBZE)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SORUMLU UZMANI (ABAP) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SORUMLU UZMANI (ABAP)Eczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini üniversitelerin Bilgisayar/Matematik Mühendisliği/MIS  bölümlerinden almış,İlgili konuda min. 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri UzmanıESAN
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme, Kontrol, Makine veya Mekatronik Mühendisliği Bölümleri’nden mezunEndüstriyel otomasyon alanında benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli PLC, HMI ve SCADA yazılımları konusunda bilgi sahibi Kontrol ürünlerinde, OPC ve Historian yazılımlarında tecrübeli Haberleşme protokolleri (Modbus, FieldBus, Profibus, Hart vb.) ve sahada kullanılacak ekipmanlar konusunda bilgi sahibiOtomasyon projelerinin yazılım ve donanım bileşenlerine hakim, benzer alanlarda proje yönetimi, analiz ve tasarım konusunda tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol ve Planlama Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Maliyet Kontrol ve Planlama Sorumlu UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden mezunEn az 3 yıl Maliyet Muhasebesi, Finans gibi alanlarda tecrübeliSap Co modülü, Office programlarını etkili kullanabilenAnalitik sunum yapma becerisi yüksekİyi derecede İngilizce bilgisine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama ve Kontrol Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama ve Kontrol Sorumlu UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinde tamamlamış veya Planlama tecrübesi bulunan farklı mühendislik alanlarından mezunBenzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip,Yönetebilme ve öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın,İyi derecede Almanca ve İngilizce bilgisine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı