Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 48 kuruluşu, 12.750'nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 96
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PERSONEL VE SOSYAL İŞLER SORUMLUSU Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
PERSONEL VE SOSYAL İŞLER SORUMLUSUEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Üniversitelerin en az Önlisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen benzer operasyonel süreçlerde 2 yıl çalışmış, Tercihen Mikado PDKS sisteminde tecrübeli, B sınıfı ehliyet sahibi, Müşteri memnuniyetine önem veren, Çalıştığı süreçleri iyileştirebilen ve analitik düşünen, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze'de ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ŞOFÖRÜ Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
YÖNETİCİ ŞOFÖRÜECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
En az lise mezunu, B sınıfı ehliyete sahip (en az 5 yıllık), Tercihen yönetici şoförlüğü deneyimi olan, Aracın teknik özelliklerine hakim, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, İstanbul trafiğinde deneyimli ve yolları iyi bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK HİZMETLER UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Kaynak makinelerinin arge faaliyetlerinde görev alınması, Elektronik devre tasarımıyla ilgili testlerin süreçlerinin yürütülmesi, Yönetime yapılan raporlamalara destek olunması, Tasarımı tamamlanmış ürünlerin üretim ve satışa hazırlanması için ilgili bölümler ve tedarikçilerle işbirliğinin yapılması,Rakip ürün analizi ve benchmark çalışmalarının yürütülmesi, Arıza analizi ve iyileştirmeler üzerinde çalışılması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TASARIM UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Teknik Okulların ilgili bölümlerinden mezun,Robotik Otomasyon konusunda tecrübeli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen mekanik sistem dizaynı konusunda tecrübeli, Mühendislik hesaplamaları konusunda çalışmış, dinamik/statik analizler yapabilen,Analitik düşünme becerisi olan, araştırma yapmayı seven, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, İlgili alanda 2 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANTALYA Antalya ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANTALYAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Antalya'da Home-Office çalışabilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ROBOTİK SİSTEMLER UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ROBOTİK SİSTEMLER UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MUHASEBE SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli, Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji/Malzeme/Makine Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Tercihen satış alanında 1-2 yıllık deneyimli, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAKİNE ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MAKİNE ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan,Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
İŞ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Metalurji,Makine veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yurt içi-yurt dışı satış, yeni pazarlar yaratma, pazar analizleri alanlarında sektörel deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSMAN UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
FİNANSMAN UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Tüm finansal operasyonlar, banka işlemleri ve nakit akışı konularında 3-4 yıl deneyimli,Finansal raporlama konularında deneyimli, Alanıyla ilgili yasal mevzuatlara hâkim, İletişim becerisi gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, dikkatli, zamanı iyi yönetebilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya İzmit'te ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - FİNANS Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - FİNANSECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
• Üniversitelerin İşletme, Matematik, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak,• SAP FI / SAP CO modüllerinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,• SAP ERP alanıda genel iş süreçlerine hakim olmak,• Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak,• Tercihen ikinci dil olarak Almanca ve/veya Rusça bilgisine sahip olmak,• İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya İzmit'te ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BULUT TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
BULUT TEKNOLOJİLERİ UZMANIEczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini üniversitelerin Bilgisayar/Matematik Mühendisliği/MIS  bölümlerinden almış,İlgili konularda min 3 yıl tecrübe sahibi, MS Windows Server ve Linux Server (Centos, Redhat, Suse, Ubuntu) yönetim yetkinliklerine sahip,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Müşteri odaklı süreç yürütmeyi benimsemiş, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, İlgili alanda 3 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden tercihen Endüstri Mühendisliği Çok iyi derecede İngilizce bilmek, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP programına hâkim olmak, Yüksek problem çözme becerisine sahip ve ekip çalışmasına yatkın olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden; tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İlgili alanda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen SAP Co modülünü iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sunum yapma becerisi yüksek, MS Office programlarına hâkim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI - WEB & PROJELER İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI - WEB & PROJELERECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Benzer bir rolde 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR ARAŞTIRMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR ARAŞTIRMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Pazar araştırma alanında (tercihen FMCG, Telekom, beyaz eşya sektöründe) 4-5 yıl deneyimli,Kalitatif ve kantitatif pazar araştırma metodolojilerine hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü'18 (STAJ) Bilecik, Eskişehir... ECZACIBAŞI HOLDİNG A.Ş.
Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü'18 (STAJ)ECZACIBAŞI HOLDİNG A.Ş.
2018 Haziran - Eylül döneminde en az 2 ay süre ile Ar-Ge, Bilgi Teknolojileri, Finans, İnovasyon, İnsan Kaynakları, İş Geliştirme, Kalite, Kurumsal İletişim, Pazarlama, Satış, Tedarik Zinciri, Teknik Projeler, Ür-Ge ve Üretim fonksiyonlarından birinde bir proje üzerinde çalışarak staj yapmak istiyorsan, 2019’da mezun olacaksan (lisans 3. sınıf veya yüksek lisans 1. sınıf öğrencisiysen) ve Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
TEDARİKÇİ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİKÇİ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vitra Seramik Sağlık Gereçleri fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,Satın alma alanında en az 7 yıllık tecrübeye sahip, İngilizceyi aktif biçimde sözlü ve yazılı olarak kullanabilen, İleri düzeyde analiz yapma yetkinliği ve raporlama becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR ARAŞTIRMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR ARAŞTIRMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Pazar araştırma alanında (tercihen FMCG, Telekom, beyaz eşya sektöründe) en az 1-1.5 yıl çalışmış veya uzun dönemli staj yapmış,Kalitatif ve kantitatif pazar araştırma metodolojilerine hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden; tercihen Kimya veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satın alma alanında en az 4 yıl deneyimli, İyi derece sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise ve Ön lisans programlarının Seramik Bölümünden mezun olan, Tercihen seramik sektöründe tecrübeli, Tercihen Cad programı olarak Siemens NX hakkında bilgi sahibi, Müşteri odaklı çalışabilen, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı VitrA Karo şirketimizde çalışmak üzere, Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen MS Office ve SAP programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden; tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İlgili alanda 0-3 yıl arasında tecrübeye sahip, Tercihen SAP Co modülünü iyi seviyede kullanabilen, Sunum yapma becerisi yüksek, MS Office programlarına hâkim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR&GE UZMAN MÜHENDİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
AR&GE UZMAN MÜHENDİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin yüksek lisans programlarının Malzeme Bilimi Mühendisliği veya eşdeğer bölümlerinden mezun, (tercihen ilgili bölümde doktora mezunu)İlgili alanda en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen cam ve seramik malzemeler konusunda deneyimli, Tercihen fonksiyonel kaplamalar (hidrofobik antibakteriyel, fotokatalik vb.) konusunda deneyimli,İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP WM bilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Tercihen askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eskişehir'de görev yapmak üzere (Bozüyük fabrikamızda); Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme & yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarının insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAMUR VE MASSE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÇAMUR VE MASSE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kimya ve malzeme bilgisine sahip, Tercihen seramik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, İletişim becerileri yüksek, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin; Endüstri Mühendisliği,  Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi derece sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU - SATIN ALMA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU - SATIN ALMAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans mezunu, Tercihen perakende mutfak ürünleri iş alanında 3-4 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi olan, MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
•            Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun,•            Ürün yönetimi konusunda minimum 2 sene tecrübeli,•            Çok iyi derecede İngilizce bilen,•            MS Office uygulamalarına hakim,•            Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan,•            Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•            İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen Siemens NX kullanabilen, Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan, Müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,• Satış konusunda deneyimli,• Tercihen Autocad kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• İstanbul’da ikamet eden,• Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı Manisa Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Üretim Uzman YardımcısıEczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği veya makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamışİyi düzeyde İngilizce bilen Analitik düşünce yapısına sahip MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL PLANLAMA VE KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri
FİNANSAL PLANLAMA VE KONTROL UZMANIEczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Finansal Planlama ve Kontrol alanında minimum 2-3 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen  İyi seviyede excel bilgisine sahip  SAP, BW ve Hyperion konularında deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - İZMİRECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Ticari Pazarlama UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği alanlarında tamamlamışHızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ANTALYA Antalya TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ANTALYATÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Memuru İzmir Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Satış Destek MemuruEczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Lisans eğitimini tercihen işletme, İktisat veya İstatistik bölümlerinde tamamlamışTercihen satış raporlamaları konularında en az bir yıl deneyimlİ Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ Bursa Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİEczacıbaşı Tüketim Ürünleri
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimliTercihen iyi İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Kimya/Malzeme Mühendisliği Lisans veya Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,Üretim ve Proses geliştirme alanlarında en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, gerek ekip üyesi gerek ekip lideri olarak çalışabilecek,İletişime açık ve iletişimi kuvvetli, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SORUMLU UZMANI (ABAP) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SORUMLU UZMANI (ABAP)Eczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini üniversitelerin Bilgisayar/Matematik Mühendisliği/MIS  bölümlerinden almış,İlgili konuda min. 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Müşteri odaklı süreç yürütmeyi benimsemiş, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MARKA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MARKA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Tercihen pazarlama ya da işletme alanında yüksek lisans derecesine sahip  Hızlı tüketim sektöründe en az 2 yıl deneyimli  Çok iyi derecede İngilizce bilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR ARAŞTIRMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR ARAŞTIRMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen işletme, endüstri mühendisliği, psikoloji veya sosyoloji bölümlerinden mezunTüketici araştırmaları planlama, uygulama ve yorumlama konusunda minimum iki yıl deneyimi olanProje yönetimi deneyimi olan İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ UYGULAMALARI UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İŞ UYGULAMALARI UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Enformatik  veya benzer bölümlerinden mezunUygulama geliştirme, uygulama yönetimi, iş analizi, proje yönetimi veya benzer alanlarda en az 2 yıl süreyle çalışmışİyi seviyede SQL ve entegrasyon teknolojileri bilgisi olan Tercihen Proje Yönetim sertifikasyonuna sahip İyi seviyede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - CADDEBOSTAN MAĞAZA İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - CADDEBOSTAN MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - KOCAELİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - KOCAELİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - Tüketici Sağlığı Grubu İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - Tüketici Sağlığı GrubuEczacıbaşı İlaç Pazarlama
En az lise mezunu ilaç sektöründe OTC ürünler alanında veya hızlı tüketim sektörü veya kozmetik / dermokozmetik alanında tecrübeliSürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - SAMSUN YERLEŞİK Samsun Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - SAMSUN YERLEŞİKEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe Göğüs hastalıkları, Ortopedi ve Fizik tedavi alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.Samsun yerleşik Samsun-Ordu hattında görev yapabilecek. Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans derecesinde iktisadi ve idari bilimlerden ya da mühendislik fakültelerinden mezun olmakÇok iyi düzeyde ingilizce bilmek Office programlarını etkin bir şekilde kullanmak İstanbul'da ikamet etmek veya edebilecek olmak Askeliğini tamamlamak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Lojistik bölümlerinden mezun olmak1-2 yıl Lojistik alanında deneyim sahibi olmak Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Microsoft Office Programlarını aktif olarak kullanabilmek Tercihen ERP bilgisine sahip olmak İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Monrol
ÜRETİM TEKNİSYENİEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Endüstriyel Elektronik bölümlerinden ön lisans derecesinde mezun olmakTercihen üretim tecrübesine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilmek Esnek ve yoğun tempolu çalışmaya uyum sağlayabilmek İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Danışma GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
• En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin turizm işletmeciliği ve otelcilik bölümlerinden mezun,• İyi derecede İngilizce bilen,• Benzer pozisyonda deneyimli,• MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Adana Eczacıbaşı Monrol
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmakİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak Adana’da ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU / UZMAN SATIŞ SORUMLUSU Adana, Ankara, ... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU / UZMAN SATIŞ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Satışı konusunda deneyimi bulunan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,  İstanbul, Kocaeli, Balıkesir (tercihen Bandırma), İzmir, Denizli, Ankara, Kayseri, Samsun, Trabzon, Antalya, Adana, Mersin, Diyarbakır'da ikamet eden,Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İktisat, İşletme bölümlerinden lisans mezunu,Benzer bir pozisyonda 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olan (erkek adaylar).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Tedarik Zinciri alanında 3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede Excel bilen, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM ONARIM TEKNİSYENİ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
BAKIM ONARIM TEKNİSYENİEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Meslek Liselerinin Elektrik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, PLC ve otomasyon teknolojileri konusunda bilgi sahibi, Yardımcı İşletmeler ve HVAC konularında tecrübeli, Tercihen hidrolik, pnömatik, mekanik ve elektrik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan,MS Ofis uygulamalarını bilen, Tercihen Gebze'de ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE STAJYERİ -SATIŞ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE STAJYERİ -SATIŞTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb.bölümlerinde  lisans eğitimine devam edenHaftada en az 3 gün çalışabilecek Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan Microsoft Office programlarına hakim
Stajyer        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İNSAN KAYNAKLARI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İNSAN KAYNAKLARIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans veya yüksek lisans öğrencisi olan,Haftada en az 3 gün staja devam edebilen, İnsan Kaynakları alanında kariyer planlayan, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Stajyer        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI İzmir Eczacıbaşı Monrol
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Fizik, Fizik Mühendisliği ve / veya Nükleer Enerji Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmakİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak İzmir’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YÖNETİCİSİ - DAĞITIM KANALI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ YÖNETİCİSİ - DAĞITIM KANALIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık Orman Endüstri Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,Mutfak mobilyası satışı konusunda en az 7-8 yıl deneyimi bulunan, Ekip yönetiminde deneyimli, Çizim programlarını kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - İSTANBULEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe Göğüs hastalıkları, Ortopedi ve Fizik tedavi alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PERAKENDE PAZARLAMA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PERAKENDE PAZARLAMAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme,İktisat,Mühendislik bölümlerinde lisans 3. sınıf öğrencisi olan,Microsoft Office programını iyi derecede kullanabilen, Haftada en az 3 gün uzun dönem devam edebilecek, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen.
Stajyer        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI-FİNANS İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI-FİNANSECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin İşletme, Matematik, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak,• SAP FI / SAP CO modüllerinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,• SAP ERP alanıda genel iş süreçlerine hakim olmak,• İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak,• Tercihen ikinci dil olarak Almanca ve/veya Rusça bilgisine sahip olmak,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - DAĞITIM KANALI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - DAĞITIM KANALIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Orman Endüstri Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun,Satış konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analitikleri Uzmanı/Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
İş Analitikleri Uzmanı/Sorumlu UzmanıEczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini tercihen üniversitelerin Bilgisayar/Endüstri Mühendisliği/MIS  bölümlerinde tamamlamış,MicroStrategy, Qlikview, BusinessObjects, Tableau  araçlarından en az birinde uzmanlaşmış olmak,İş Analitikleri metodolijisine ve bakış açısına sahip olunması, Veri tabanı modelleme konusuna hakim, PL-SQL, T-SQL, ETL dillerinde tecrübe sahibi, İstatistik, Veri Modelleme, Büyük Veri, Yapay Zeka vb. konularda tecrübeli ve/veya gelişim göstermeye istekli,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL VE İDARİ İŞLER EKİP LİDERİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL VE İDARİ İŞLER EKİP LİDERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MYO/ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler alanında minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahate engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Satış, pazarlama, servis otomasyon projelerinde çalışmış, SAP SD modülünde deneyim sahibi, Minimum 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış olan(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Kalite Sistemleri ve/veya kontrolleri konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programları'na hakim, Ölçüm Cihazları kullanımı konusunda deneyimli (Kumpas, Mikrometre, Profilprojeksiyon, vb.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ - İDARİ İŞLER MEMURU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ENGELLİ - İDARİ İŞLER MEMURU ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• İdari işler alanında en az 3 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarına hakim,• Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Tercihen sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahate engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - DİJİTAL İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - DİJİTALECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Dijital, mobil ve web uygulama geliştirme tecrübesi olan,   Net veya muadil platformlarda mobil ya da web uygulaması geliştirmiş, HTML5, CSS3, XML, SOA, SQL, JQuery, JSON konularında bilgisi olan,Minimum 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYON Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYONECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri, Makine, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden lisans mezunu,Tedarik Zinciri ve Üretim Otomasyon projelerinde çalışmış, Üretim, Tedarik Zinciri, Bakım, Kalite ve Ana veri süreçlerine hâkim, Tercihen SAP Üretim ve Lojistik modüllerinde deneyim sahibi, Minimum 4 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezunTercihen yüksek lisans derecesine sahip MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Çok iyi düzeyde İngilizce bilen Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ- TEKNİK İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ- TEKNİKECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen ürün yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, İletişim ve sunum becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ORGANİZASYON GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ORGANİZASYON GELİŞTİRME YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen mühendislik / sosyal bilimler bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları uygulamaları ve/veya organizasyon geliştirme konusunda en az 6 yıl deneyimli ve/veya ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - MERSİN YERLEŞİK Mersin Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - MERSİN YERLEŞİKEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve/veya Gastroenteroloji ve/veya Üroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYON İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYONECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tedarik Zinciri projelerinde çalışmış, SAP Lojistik modüllerinde bilgili, Minimum 2 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen ve tercihen Almanca bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BASKI OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
BASKI OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Teknik Lise veya Meslek Lisesi Matbaacılık veya Makine Bölümü mezunuEn az iki yıl çeşitli matbaa konularında üretimde bulunmuş Çok renkli bilgisayar destekli ofset baskı makinesini kullanabilenRenk yapımını (boya karışımı) ve kontrolünü yapabilen Ofset veya Serigraf makinesinin periyodik bakımını yapabilenDensitometre vb. renk kontrol cihazlarını kullanabilen UV lamba kurutma sistemine hakim Serigraf kalıp germe, pozlama, yıkama ve kurutma tekniklerini bilenGerektiği durumlarda kalıp tamiri yapabilen Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 8 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 1 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSUEczacıbaşı İlaç Pazarlama
En az lise mezunu, Tercihen hızlı tüketim (FMCG) sektörü veya kozmetik/dermokozmetik veya ilaç sektöründe OTC ve FMCG ürünleri alanında deneyimli,Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
·         Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni,·         İşyeri hemşireliği belgesine sahip,·         Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı ve gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ANKARA) Ankara ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ANKARA)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
·         Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni,·         İşyeri hemşireliği belgesine sahip,·         Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı ve gerektiğinde vardiyalıçalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MİLAS) Muğla Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MİLAS)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Tercihen çevre mühendisi veya mühendislik bölümlerinden mezun,      B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,      Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olan,      Üretim tesislerinde çalışmış, deneyimli ve teknik konulara hakim,      MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,      İletişim becerileri güçlü,      Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,      Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),      Tam zamanlı çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON-ENTERAL) Trabzon ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON-ENTERAL)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Enteral Beslenme ve  Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU – BALIKESİR Balıkesir ESAN
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU – BALIKESİRESAN
Tercihen üniversitelerin Endüstri, Kimya, Maden, Makine Mühendisliği bölümlerinden veya ilgili yüksekokullardan mezunBenzer sektör ve pozisyonda tercihen en az 2 yıl deneyimli Tercihen ISO17025, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO27001 bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hâkim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan Balıkesir’ de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ESAN
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL YÖNETİCİSİESAN
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl üretim planlama deneyimi olan Tercihen SAP uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren tercihen İktisadi İdari Bilimler/ Fen Bilimleri/ Mühendislik bölümlerinden mezun olmakPersonel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmakÇok iyi düzeyde İngilizce bilmek MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı