Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 87
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KALİTE KONTROL UZMAN YARDIMCISI Adana Eczacıbaşı Monrol
KALİTE KONTROL UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Kimya/Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmakİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Adana'da ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIN ALMA SORUMLU UZMANIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Mühendislik ya da İdari Bilimler fakültelerinden en az lisans derecesinde mezun olmakTercihen 5-6 yıl satın alma süreçlerinde deneyim sahibi olmak İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Malzeme/Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, Kalite sistemleri, TPM, 6 Sigma, Yalın gibi konularda çalışmış veya eğitim almış,MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen üretim sektörü tecrübesi olan, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
E-TİCARET UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Matematik bölümlerinden mezun,E-ticaret alanında en az 2 yıl tecrübeli (çok kanallı bir yapıda e-ticaret deneyimi tercih sebebi)Dijital pazarlama ve analiz (E-mail Marketing, Affiliate Marketing, Google Adwords, Google Analytics) araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen ve gelişmeleri yakından takip eden,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE DENETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE DENETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Artema Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Denetim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Tercihen Makine Mühendisliği bölümünden) mezun,Kalite Denetim konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Karar verme, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ürün standartlarını okuma, anlama, yorumlama konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Denetim ve finansal kontrol ve planlama süreçlerinde en az 4 yıl deneyimli, Tercihen SAP ve Hyperion konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bakım Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans ya da yüksek lisans programından mezun,Tercihen 2 yıl deneyimli, Autocad, MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen İletişim, planlama ve organize etme becerileri güçlü, Sürekli öğrenmeye açık, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARSA VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Gayrimenkul
ARSA VE PROJE GELİŞTİRME YÖNETİCİSİEczacıbaşı Gayrimenkul
Tercihen üniversitelerin Şehir Bölge Planlama veya Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,Toplam 7 – 10 yıl tecrübeli, İmar ve Tapu Mevzuatı’na hakim ve bu konularda tecrübeli, Belediye, Tapu Dairesi vb. resmi kurumlarla ilişkilerin yönetilmesi konusunda tecrübeli,Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı sahibi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
• Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olan.• En az lise mezunu.• Askerlik hizmetini tamamlamış.• Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
• Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamış• Tercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• Aktif olarak araç kullanan• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL OPERASYONLAR UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
FİNANSAL OPERASYONLAR UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak Konusunda (ticari muhasebe, UFRS, vergi mevzuatı) tercihen 2 yıl deneyim sahibi olmakTercihen SMMM belgesine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek ERP (tercihen SAP) kullanımında deneyim sahibi olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen pazar geliştirme ve/ya satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL VE İDARİ İŞLER EKİP LİDERİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL VE İDARİ İŞLER EKİP LİDERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MYO/ Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler alanında minimum 5 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahate engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ANKARA Ankara TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ANKARATÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Makine, Kimya veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,İlgili alanda en az 7 yıl tecrübeye sahip, ISO 9001, 14001, 18001, 50001, 27001 Yönetim Sistemleri konusunda tecrübeli, Tercihen TPM, Yalın Üretim konularında tecrübeli, Şirket içi ve şirket dışı iletişimde olduğu kişilerle etkin iletişim sağlayabilen,Koçluk becerileri ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Farklı fonksiyonları yönetebilecek ve geliştirebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
HAZİNE UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
HAZİNE UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun - tercihen bu alanlarda yüksek lisans yapmış,Finansman alanında 2-3 yıl deneyimli, Türev ürünler ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Hizmetleri Uygulama Sorumlusu İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Pazarlama Hizmetleri Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az lise mezunu, En az iki yıl deneyime sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP program bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama UzmanıECZACIBAŞI HOLDİNG
Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.2-3 yıl deneyimli. (tercihen yönetim danışmanlığı/yatırım bankacılığı konularında)Şirket finansalları ve kurumsal finansman konularında bilgi sahibi.Çok iyi derecede İngilizce bilen.MS Office uygulamalarına hakim.Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİYATLANDIRMA VE RAPORLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİYATLANDIRMA VE RAPORLAMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen fiyatlandırma konusunda en az 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen Almanca bilen, SAP ve MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği ve Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Autodesk Inventor kullanabilen, Tercihen Siemens Nx ve Creo kullanabilen, Müşteri odaklı çalışabilen, Analiz ve planlama yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir rolde 2-3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezun,İlgili alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SÜREÇ SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SÜREÇ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve İktisat Fakültelerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği)  en az lisans derecesinde mezun olmakBilgi Teknolojileri bölümünde en az 5 yıl tecrübeye sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilmek SAP MM/PP/SD modüllerini çok iyi derecede bilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLA Muğla ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Muğla’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALISTECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bachelor’s Degree from a reputable University, master degree is a plus 3 – 5 years of Organizastional Development and/or HR practices experience Advanced knowledge of MS Office applications. Excellent command of English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIİPEK KAĞIT
Lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik, işletme ya da ekonomi bölümlerinde tamamlamışFMCG sektöründe tercihen uluslararası pazarlarda marka yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen Microsoft Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
GÜVENLİK GÖREVLİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
En az lise mezunu, Geçerli bir güvenlik görevlisi sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik, görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Manisa ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Mekanik Bakım UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan İyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen SAP PM modülü konusunda tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Manisa veya İzmir'de ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Kocaeli, Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Mekanik Bakım UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olanİyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen SAP PM modülü konusunda tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yalova, Karamürsel, veya Değirmendere’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KATEGORİ FİNANS UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KATEGORİ FİNANS UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Tercihen Makine Mühendisliği mezunu olmak,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Bilgisayar Destekli Mühendislik Programlarına hakim olmak,•Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip olmak•Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen satış konusunda deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu (Alanya) Antalya Eczacıbaşı İntema
Satış Sorumlusu (Alanya)Eczacıbaşı İntema
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Alanya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan nitelikler:Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın Süreç geliştirme becerisine sahip Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısına sahip Tedarik Zinciri alanında deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - ADANA Adana ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - ADANAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KATEGORİ FİNANS SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KATEGORİ FİNANS SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Finansal analiz konusunda 4 yıl deneyimli, SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel ve Powerpoint programını etkin kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Kocaeli Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ön lisansını üniversitelerin makine yada ilgili bölümlerinde tamamlamış Tercihen ıslak havlu ve cep üretim makinalarında deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze ve çevresinde ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL İSTANBUL ANADOLU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL İSTANBUL ANADOLUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, İstanbul'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - İZMİRECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - SAMSUN Samsun ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - SAMSUNECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Samsun’da ikamet eden, Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
VitrA KARO Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin en az 4 yıllık bölümlerinden mezun, (tercihen mühendislik bölümlerinden mezun)İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az iki yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Çok iyi derecede Excel kullanan, tercihen SAP konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
KALİTE GÜVENCE UZMANI (DÖNEMSEL)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe 1-3 yıl deneyimli, Kalite Yönetim Sistemleri ve GMP konusunda eğitim almıs, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 8 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 1 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
DEPO OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
DEPO OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, MS Office Programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden 8 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 1 yıl tecilli
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MUHASEBE SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Aynı ürün grubu veya benzer ürün grubu/sektörde ürün yönetimi konusunda minimum 2 sene tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ DESTEK UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen yurt içi-yurt dışı satış, yeni pazarlar yaratma, pazar analizleri alanlarında sektörel deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler veya dış ticaret bölümlerinden mezun,Tercihen dış satın alma konusunda 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Benzer rolde en az 3 yıl deneyimli,• Dijital pazarlama alanındaki ana konulara hakim (Web/mobil/sosyal medya varlıkları, metrikleri ve ölçümleri / Google analytics / SEO / e-mail pazarlama / içerik pazarlaması / dijital medya modelleri / dijital pazarlama kampanyaları / kullanıcı deneyimi) ve bu konularla ilgili çalışmış ve somut projeler gerçekleştirmiş,• Çok iyi seviyede İngilizce bilen,• MS Office (Excel, Powerpoint, Word, vb.) uygulamalarına ileri derecede hakim,• Çok iyi derecede sunum becerisine sahip,• Etkin zaman yönetimi yapabilen, çözüm üreten, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme ve Mühendislik vb. bölümlerden mezun veya ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Dış ticaret, ihracat, satış konularında deneyime sahip, Satış ve pazarlama yönetimi ve uluslararası iş geliştirmeye yönelik kariyer hedefi olanYurtdışına seyahat engeli olmayan Sürücü belgesi olup, aktif olarak kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversite ve Yüksek Okulların Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP sistemine hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan,Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK SİSTEMLERİ TEKNİSYENİ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ TEKNİSYENİEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Elektrik-Elektronik bölümlerinden lise ya da tercihen önlisans mezunu,CCTV Kamera ve Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri konusunda tecrübeli,Tercihen mekanik ve elektrik sistemler hakkında bakım tecrübesi olan,Zaman yönetimi ve önceliklendirme yapabilen, Pratik çözümler üreten, MS Ofis uygulamalarını bilen, Tercihen Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-EGE BÖLGE Afyon, Kütahya... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-EGE BÖLGEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLERÜniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Uşak, Afyon veya Kütahya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – TRABZON Trabzon ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – TRABZONECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Trabzon’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - DENİZLİ Denizli ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - DENİZLİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Denizli’de ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM SORUMLU UZMANI Yalova İPEK KAĞIT
ELEKTRİK ELEKTRONİK BAKIM SORUMLU UZMANIİPEK KAĞIT
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen elektrik, elektronik, elektrik-elektronik mühendisliği bölümlerinde tamamlamışKonusuyla ilgili en az 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Karamürsel, Yalova civarında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Mekanik Bakım UstasıİPEK KAĞIT
Ön lisansını üniversitelerin makine ve mekatronik bölümlerinde tamamlamış Tercihen konusunda 2 yıl tecrübeli Planlı bakım, kestirimci bakım, yağlama konularında bilgi sahibi MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası Yalova İPEK KAĞIT
Elektrik Bakım UstasıİPEK KAĞIT
Ön lisans eğitimini üniversitelerin elektrik, elektronik, mekatronik bölümlerinde tamamlamış olanTercihen konusunda 2 yıl deneyimli Enstrüman, pnömatik, hidrolik, kalibrasyon uygulamaları hakkında tercihen bilgi sahibi olanErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamışKonusuyla ilgili tercihen 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Satış Dağıtım modülleri konusunda bilgi sahibiErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Karamürsel, Yalova civarında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUM HEKİMİ (KISMİ ZAMANLI) İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
KURUM HEKİMİ (KISMİ ZAMANLI)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Tıp Fakültesi mezunu, Tercihen kurum hekimliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Yarı zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Kocaeli, Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan İyi düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yalova, Karamürsel veya Değirmendere’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları Yöneticisi/YönetmeniECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarında insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarına insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Planlama Sorumlu Uzmanı / Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Pazar Planlama Sorumlu Uzmanı / UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip, Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Uzman Mühendisi İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
AR-GE Uzman MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Min 5 years of experience in R&D of consumer goods, automotive or similar sector,Experience in Embedded Electronic CardProgramming “at least” in “C”, experience in Python ve Android Studio is a plus,Experience in electronic components, Experience in sensors, Experience in Bluetooth, Wi-Fi and similar communication protocols and standards,Electronics lab basic test and development equipment’s knowledge, Experience in EMC and LVD tests, M.Sc. or Ph.D degree is preferred, Strong analytical thinking skills coupled with attention to details, Motivation for activities that involve research, theories and the application of technical information,Capacity to work with deadlines, Ability to work independently and as a team member, Ability to identify and resolve problems / creativity in problem solving, Advanced English language skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ön lisans seramik bölümünden mezun, İletişim becerisi yüksek, İnovatif düşünebilen, Tercihen Photoshop bilgisine sahip, Endüstriyel şartlarda kullanılan makinaların kullanım bilgisine sahip, Endüstriyel denemesi yapılmış ürün denemesinin doğrulanması ve standartlaştırılması için ilk üretim bilgisi olan,MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Vitra Karo Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makine, Kimya, Metalurji/Malzeme veya Seramik mühendisliği bölümlerinin birinden mezun,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen TPM uygulamaları konusunda bilgi sahibi, Bozüyük’de ikamet edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BAKIM YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,İlgili alanda en az 7 yıl tecrübeye sahip, Yüksek gerilim konusunda ileri derecede bilgiye sahip, Otomasyon sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Teknik resim okuma yetkinliğine sahip, SCADA yazılımının ana mantığına hâkim, Tercihen TPM projesi yürütme tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, İyi derece İngilizce bilen, Tercihen SAP kullanabilen, Bozüyük'te ikamet edebilecek, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Grubu İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne bağlı olarak Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere ücret ve yan haklardan sorumlu İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.Çalışanlarının özlük haklarını İnsan Kaynakları El Kitabı, Personel Yönetmeliği, Toplu İş Sözleşmesi Hükümleri ve yasal yükümlülükler doğrultusunda takip etmek,Sosyal Güvenlik Kanunu, İş Kanunu hükümleri ve diğer yasal yükümlülükleri takip etmek ve uygulamak,İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’ndeki verilerin güncel ve eksiksiz tutulmasını sağlamak,Personel bilgi, belge ve yönetim raporlama taleplerini karşılamak, İnsan kaynakları uygulamalarının diğer süreçlerine destek vermek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL-ÜNİTE) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL-ÜNİTE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Ünite'de Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane deneyimine sahip Tam zamanlı 08.00/17.30 çalışma saatleri arasında olarak görev yapabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
Satış TemsilcisiEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans derecesinde mezun olmak Min. 2 yıl ilaç veya medikal sektörde satış saha deneyimine sahip olmak Office programlarını etkin bir şekilde kullanmak İstanbul'da ikamet etmek veya edebilecek olmak Aktif araç klullanabilen ve seyahat engeli olmamak Askeliğini tamamlamak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ LOJİSTİK DESTEK SORUMLUSU (DÖNEMSEL) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
ÇAĞRI MERKEZİ LOJİSTİK DESTEK SORUMLUSU (DÖNEMSEL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü'nde Hastalık Yönetimi projeleri kapsamında Çağrı Merkezi'nde Hemşire olarak görevlendirilmek üzere,  Hemşirelik Bölümü mezunu Yeni mezun veya konusunda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Telefonda etkin iletişim kurabilen Kavacık merkez ofisimizde hafta içi 08.00-17.30 saatleri arasında çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde engelli kadroda görevlendirilmek üzere “Bölüm Asistanı” aranmaktadır. Lise ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans mezunu, En az 1 yıl bölüm asistanı olarak görev yapmış, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, İstanbul’da ikamet eden, adaylarımızın başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA-KISMİ ZAMANLI) Konya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA-KISMİ ZAMANLI)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yarı zamanlı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Operasyonlar Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Operasyonlar YöneticisiESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Ücretlendirme ve yan haklar alanında en az 7 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan MS Office programlarına hakim Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu - Van Van Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu - VanEczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs hastalıkları, Ortopedi ve Fizik tedavi alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı İşletmeler Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
Yardımcı İşletmeler Uzman YardımcısıEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden en az lisans düzeyinde mezun olmakTercihen bakım ve mekanik tesisat üzerine 2 yıl iş deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Office ve Autocad programlarını etkin kullanabilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Sorumlusu İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
Kalite Güvence SorumlusuEczacıbaşı Monrol
Kuruluşumuzda dönemsel olarak (8 ay) görev yapacak bu pozisyon için aranan özellikler şu şekildedir:İlgili bölümlerden en az önlisans düzeyinde mezun olmak Çağrı merkezi alanında kalite ve şikayet süreçlerinde tercihen en az 1 yıl tecrübeli olmakMS Office programlarını iyi seviyede kullanmak İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TANITIM SORUMLUSU (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
TANITIM SORUMLUSU (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Pazarlama ve Satış Bölümü’nde Tanıtım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere,İlgili bölümlerden mezun, Tercihen medikal sektörde Tanıtım Sorumluluğu tecrübesi olan, Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın  adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı