Eğretli Gıda ve Tekstil Sanayi A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1973


Eğretli Gıda, 200 yıla dayanan ticari deneyimin Afyon'dan Bursa'ya uzanan ayağında 1973 yılında Bursa-Gazcılar`da 150 m2'lik bir depoda PEPSI dağıtımı ile ticari hayata başlamıştır. Şükrü - Celal EĞRETLİ tarafından iki personel ve bir araçla faaliyete geçen firma 1974'de İpek Kağıt, Girişim Pazarlama ve Lezzo, 1977'de Filiz Makarna gibi sektörlerinin önde gelen firmalarının dağıtımını alarak büyümesini sürdürdü.

Mevcut deponun yetersiz kalması üzerine 1979 yılında Demiryolu Caddesi'nde 400 m2'lik kiralık depoda faaliyetlerine devam etti. 80'li yılların sonlarına doğru altyapısını ve ürün portföyünü genişleten EĞRETLİ, 1990'da kendi deposuna taşınmış ve distribütör firma yapılanmasına geçmiştir. 1994 yılında Gıda Toptancılar Sitesi'ndeki şubelerin katılımı ile Reynolds (JTI) ürünleri ile Sezginler (Beşer Ltd. adı altında) bayiliklerini aktif etmiştir.

1995 yılında Eti Grubu ürünleriyle devam eden atılım, devam eden süreçlerde seçkin ürün distribütörlükleri ile sürmüş ve Eğretli Gıda bölgesinde dağıtım sektörünün vazgeçilmez tedarikçisi olmuştur.

Gıda, temizlik ürünleri dağıtım ve satışında lider firma EĞRETLİ, teknolojik altyapısı ve organizasyon planlaması ile de iş ortaklarının destekçisidir. Günümüzde Eğretli; toplam 15.000 m2 kapalı alanda 230 kişilik deneyimli kadrosu ve 150 araçlık filosu ile Bursa merkez ve ilçeler ile Yalova bölgelerinde 4.000’in üzerinde satış noktasına hizmet vermektedir. NOSAB’daki  12.000 m2’lik yeni lojistik tesisi ise 2013 yılında tüm birimleriyle hizmete girmiştir.

Satış ve dağıtım ekibimiz;  toptancı, hipermarketler, zincir marketler, toplu tüketimler, pazarcılar, hastaneler, oteller, yemekhaneler, bakkal, şarküteri, temizlikçi grupları ve süper market gruplarına hitap etmektedir. Hizmet alanımızı daha da genişletmek için Marmara Bölgesi’nde çalışmalarımız sürmektedir.

2004 yılında tekstil, 2015 yılında plastik enjeksiyon üretimine başlayan EĞRETLİ, ticari faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri,Tekstil,Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
YemekhaneEğretli Gıda ve Tekstil Sanayi A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Plastik Enjeksiyon Vardiya Amiri Bursa Eğretli Gıda ve Tekstil Sanayi A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Vardiya AmiriEğretli Gıda ve Tekstil Sanayi A.Ş.
- Plastik enjeksiyon makinalarında tecrübeli- Makina ayarı yapabilen- Plastik enjeksiyon kalıplarında bilgi sahibi- Hammadde bilgisi olan- Kalıp değişimlerini yapabilecek- Tercihen en az 3 yıl deneyimli- Vardiyalı çalışabilecek- Sorumluluk alabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Operatörü Bursa Eğretli Gıda ve Tekstil Sanayi A.Ş.
Plastik Enjeksiyon OperatörüEğretli Gıda ve Tekstil Sanayi A.Ş.
Plastik enjeksiyon makinalarında çalışacak Plastik parçalarda deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Vardiyalı çalışabilecek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay/Bayan plastik enjeksiyon operatörü işe alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı