Enocta 

Şirket Bilgileri

http://www.enocta.com 

 
Enocta, kurumların e-öğrenme, eğitim ve gelişim için ihtiyaç duydukları hizmet ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, tek noktadan çözümler üretmek amacıyla 1999 yılında kurulmuş, sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmadır.
 
Enocta 2006 yılından itibaren, kurumların eğitim ve gelişim süreçlerini tümüyle yöneten sistemler kurmaya başlamıştır. Enocta tarafından geliştirilen eğitim yönetim sistemi, e-öğrenme süreçlerinin yanı sıra, talep toplama, planlama, kaynak ve bütçe yönetim fonksiyonları ile, eğitim ve gelişim sürecinin tek noktadan yönetilmesini sağlamaktadır.
 

Enocta, bugün, 100’ün üzerinde çalışanı ve çok sayıda çözüm ortağı ile kurumsal, akademik ve kamu müşterilerine, her alanda e-öğrenme içerikleri ve teknolojileri sunan, bu içerikleri Eğitim Yönetimi Altyapı ürün ve hizmetleri ile güçlendiren, vizyoner ve öncü yapısıyla e-öğrenme sektörünü her geçen gün geliştiren bir şirket olarak sektöründe lider konumdadır. 
Enocta İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mobile Application Developer Ankara Enocta
Mobile Application DeveloperEnocta
B.Sc. in computer engineering, software engineering or information technology,2+ years of hands-on programming experience with iOS and/or Android platformsExtensive Objective-C/Swift and/or Java development skills (C# is a plus), Proven experience with REST APIs and JSON to connect clients with back-end web services,Expertise in mobile application development tools and techniques, Solid understanding of OOP and design patterns, Eager to work in a dynamic environment and work on multiple projects simultaneously,Strong technical design and development skills, Strong debugging, problem solving and testing skills, Good written and verbal communication and collaboration skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı