EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.eps.com.tr

EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.

  EPS Danışmanlık, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş., 1995 yılında 2 sanayici 2 profesyonel yönetici tarafından hızlı ve doğru personel temini amacıyla kurulmuş İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıdır.

  1998 yılında Outsourcing Hizmeti de vermeğe başlayan EPS, 1998 Aralık tarihi itibariyle bünyesindeki Bulundurma ve Bordrolama hizmetlerini DÖNPER/TEMP adlı ayrı bir şirketinde toplamıştır.

  2004 yılı Ekim ayında İşkur Yönetim Kurulunca istihdama aracılık lisansı verilerek yetkilendirilmiştir.

  2005 yılı itibariyle toplam 750 m2’lik ofisinde günde 110 adayla görüşme yapabilecek kapasiteye ulaşmıştır. 42 uzman personelle 200 ‘ün üzerindeki firmaya aktif olarak hizmet vermektedir. Outsourcing ve Seçme Yerleştirme süreçlerinde 2004 yılı itibariyle toplam 13,655,000 YTL’lik ciroya ulaşmıştır. 

  SEÇME VE YERLEŞTİRME

  EPS’nin ana yetkinlik konusu Personel Seçme Yerleştirme olup bunu 8400’ü aşkın seçme yerleştirme projesiyle kanıtlanmıştır. Sektörel ve Mesleki bazda hazırlanmış uzmanlık formları, yabancı dil testleri ve yapılandırılmış mülakat sistemleri ve yetişmiş mülakatçı kadrosuyla iş yaşamınızın gerçeklerine uygun hizmet vermektedir.

  Seçme Yerleştirme sürecinde EPS ile işbirliğine girmek, müşterisine zaman ve işgücü kazandırmakta ve 350.000’i aşkın görüşülmüş adayın bilgisi, uzman mülakatçı kadrosunun yetkinliği süreci kolaylaştırmaktadır.

  EPS’nin çözümünü özetlersek :

  1.       Veri tabanından uygun profildeki adayların belirlenmesi.

  2.       2 İşgünü (48 saat) içerisinde 3-5 uygun adayın müşteriye yönlendirilmesi.

  3.       İlk görüşme sonrasında uygun görülen adaylara yönelik pozisyon bazlı referans kontrolünün yapılması.

  4.       İşe başladıktan sonra ilk 3 ay içerisinde işten ayrılma veya işine son verme durumlarında tatmin garantisi.

  Sistemi, kadrosu, veri tabanı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla EPS Personel Seçme ve Yerleştirmede en pratik çözümdür.

  EPS Seçme Yerleştirme Hizmetleri başlıca aşağıdaki konulardan oluşmaktadır.

  ·          Personel Seçme ve Yerleştirme

  ·          Görüşme Servisi

  ·          Referans Performans Kontrol

  ·          Çıkış Mülakatları

  ·          Oryantasyon

  ·          Toplu İşe Alım

  OUTSOURCING HİZMETLERİ

  DÖNPER / TEMP Danışmanlık Aralık 1998 tarihi itibariyle şirketleşen bölümde 9 uzman personel başlıca aşağıdaki konularda firmalara hizmet vermektedir.

  ·          DÖNEMSEL / YARI ZAMANLI PERSONEL TEMİNİ

  Kadro sıkıntısı çekilen dönemlerde veya belirli süreli çalışma dönemlerinde uygun elemana TEMP sayesinde kısa sürede ulaşılabilir.

  ·          BULUNDURMA

  Dönemsel işleriniz yerine gelirkenpersonel sayınız artmadan, sirkülasyonunuz yükselmeden, personel özlük haklarıyla zaman yitirmeden TEMP bordrolu elemanlarla çalışabilirsiniz. Sadece firmanızda çalışmasını istediğiniz personele karar vermeniz yeterli olacaktır.

  ·          BORDROLAMA / PAYROLL

  Bordro işlemleriyle zaman kaybı, bürokratik işlemlerin ve prosedürlerin takibi, SSK, İşkur ve çalışma Bakanlığı ile ilişkilerin yürütülmesi, şirket içi ücretlerin öğrenilmesi gibi problemlerinbizi TEMP Payrolling ile çözebilirsiniz.

  ·          TOPLU İŞE ALIM ve BULUNDURMA

  Dönemsel olarak çalışacak ve gruplar halinde yapılan eleman istihdamlarda çözüm ortağınız yine TEMP olacaktır.

  ADMINFORCE, İdari İşler Destek Hizmetleri Aralık 2001 tarihinden beri firmalara başlıca aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

  ·          FİLO YÖNETİMİ

  Araç filonuzun Muayene, Egzost Emisyon Ölçümü, Trafik  Sigortası, Plaka ve Ruhsat Kayıpları,Trafik Cezası, Vergi ve harç İşlemleri, Periyodik bakım, bakım onarım işlemleri, Araç Kontrolü (Temiz Kağıdı; vergi ve trafik cezaları), Kurum Araç Kullanıcılarının Kontrolü (Ehliyet Ceza Puanı), Teknik ve ileri sürüş eğitimlerinin verilmesi, Araç 100 nokta ekspertizi, Hasar analizi ..... işlerinin adınıza takibi

  ·          ÖZEL GİDER İNDİRİMİ ZARFLARININ KONTROLÜ

  ·          EXPAT SERVİS

  Yabancı personelin çalışma, ikamet izinlerinin alınması,kiralık ev ve okul ihtiyacının karşılanması ve çevre tanıtımının yapılması

  ·         EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Sales SpecialistEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
We invite you to join the Global German Company which is the leading specialist in textiles with a strong presence in market  QUALIFICATIONS:·         Bachelor's degree (Preferably textile engineer)·         At least 2  years of sales experience·         Fluent English level·         Military service completed·         Good communication skills·         Driving license and no restriction on travelling·         Strong team player and fast adapter to a dynamic environment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
İhracat Satış YetkilisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız, 32 yıldır metal sanayide faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışında ciddi pazar payına sahip sektör lideri köklü firmamızın Dış Ticaret biriminde görev alacak İhracat Satış Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.  GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin MYO/Lisans bölümlerinden mezun, Min.3 yıl ihracat satış pazarlama deneyimine sahip, İyi derecede Rusça, İngilizce veya Arapça bilen, Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST (ENGELLİ) İstanbul(Asya) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
RESEPSİYONİST (ENGELLİ)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız %100 yabancı sermayeli dünyanın en önde gelen medikal teknoloji şirketlerinden birinde görevlendirilecek RESEPSİYONİST arayışımız bulunmaktadır. GENEL ÖZELLİKLER: Tercihen üniversite mezunu, Min. 1 yıl iş deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip Telefon yönlendirebilecek seviyede İngilizceye hakim, Prezentabl, iletişim becerileri gelişmiş, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, İşkur tarafından %40 engeli belgelenmiş, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YETKİLİSİ (Leasing) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
KURUMSAL SATIŞ YETKİLİSİ (Leasing)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik vb. fakültelerinin örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,Tercihen bankacılık / finans ve iştirakleri alanında satış pazarlama tecrübesine sahip,Satış alanında kariyer hedefi olan, İletişim becerileri güçlü, temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, Kısa süreli konaklamalı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip;şehir içi ve şehir dışı trafiğinde aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OTC SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
OTC SATIŞ TEMSİLCİSİEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, Türkiye ilaç pazarı içerisinde gittikçe gelişen ve payı her geçen gün artan OTC ürünleri ile faaliyet gösteren,  dinamik, yaratıcı ve Türkiye pazarında hızla büyümekte olan % 100 yabancı sermayeli müşterimiz için, aşağıdaki niteliklerde ‘Satış Temsilcisi’ arayışımız bulunmaktadır.Genel nitelikler:Üniversite mezunu, Tercihen, OTC,dermo-kozmetik ve bitkisel ilaç pazarında deneyimli, Enerjik, motivasyonu yüksek, gelişim ve yeniliklere açık, MS Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Esnek, dinamik çalışma koşullarına uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, MS Office uygulamalarını kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İLAÇ DIŞI ÜRÜN SATIŞ TANITIM SORUMLUSU (OTC) Bursa EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
İLAÇ DIŞI ÜRÜN SATIŞ TANITIM SORUMLUSU (OTC)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Sektör içindeki arkadaşlar çok iyi bilmektedirler ki, ülkemizde de sağlık sektörü giderekilaç dışı ürün pazarına doğru yönelmiştir.OTC (Over  The Counter) ya da elden satışı olan ürünler olarak da ifade edilen bu pazarın, Türkiye’de ciddi bir potansiyele sahip olduğunu  fark ederek, bir kaç yıl önce sektöre yatırım yapan ve hızla büyümekte olan% 100 yabancı sermayeli firma için, iyi kazançlar elde etmeyi ve gelişen bu sektörün baş rol oyuncularından olmayı hedefleyenSatış Tanıtım Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Aranan Nitelikler:Bursa’da yerleşik olarak çalışacak, Eczane kanalında satış pazarlama deneyimli, Ürün konumlandırma, tanzim teşhir konusunda yaratıcı ve yenilikçi, Enerjisi yüksek, dinamik, İletişim becerileri gelişmiş, motivasyonu yüksek, İkna kabiliyeti yüksek ve sonuç odaklı, Konaklamalı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Üretim MüdürüEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Tekstil aksesuarları sektöründe 30 yıldır, dünyadaki en güçlü markaların onaylı ve en büyük tedarikçisi olarak faaliyet gösteren firmamızın üretim merkezindeki tüm süreci yöneterek, stratejik ve yenilikçi kararları ile kalite & verimlilik artırma yönetim yaklaşımını şirkete taşıyarak uygulayacak ÜRETİM MÜDÜRÜ arayışımız vardır. Aranan Nitelikler:Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe,üretim planlama, satın alma, ve üretimin tüm aşamalarını organize edebilecek bilgi ve tecrübeye sahip,Üretim alanında, yönetici pozisyonunda min. 5 yıl deneyimli, Üretim planlama ve kaynakların en verimli şekilde kullanımı konusunda tecrübeli ve bu konularda projeler geliştirmiş,Kalite artırma ve maliyeti düşürme yaklaşımı ile yenilikleri ve trendleri takip eden, organizasyona uygun yeni üretim modelleri geliştirebilen,Tercihen üretim süreçlerinde kullanılan ERP tabanlı program tecrübesine sahip,Planlama ve organize etme, analitik, sonuç odaklı ve düzenli raporlama becerilerine sahip, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TECHNICAL EDITOR İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
TECHNICAL EDITOREPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Bachelor’s or vocational school degree, preferably in technical disciplines such as automotive technical training and/or engineering education          Min. 2 years of automotive technical translation experience Good command of English skills, German would be beneficial Good knowledge of MS Office programs High internet affinity Good knowledge of internet technologies, web applications, web development, content management systems and database structuresGood knowledge about developments and trends in the online world Team-oriented, structured approach, good communication skills For male candidates, no military obligation No travel restriction both domestic and abroad
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ (YETİŞTİRİLMEK ÜZERE) Ankara, Gaziantep... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
SATIŞ TEMSİLCİSİ (YETİŞTİRİLMEK ÜZERE)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Finansal Kiralama (leasing) sektörünün öncüsü olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen ve global oyunca olma yolunda hızla ilerleyen grubu içerisinde faaliyet gösteren,  yabancı ortaklı banka iştiraki bünyesinde görevlendirilecek, iş hayatında güçlü, kurumsal bir organizasyonda kariyer odaklı ilerlemek isteyen aşağıdaki niteliklerde “Satış Temsilcisi” adayların başvurularını bekliyoruz. Aranan Nitelikler;Lisans mezunu, Satış pazarlama alanında min 1 yıl deneyimli (tercihen kurumsal/ticari ürün satışı tecrübeli)Satış alanında kariyer hedefi olan ve aynı zamanda analitik yönü güçlü, Organizasyon ve planlama becerileri güçlü, Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Kişisel motivasyonu ve enerjisi yüksek, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Kısa süreli konaklamalı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,  * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Support İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Sales SupportEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
We are looking for a Sales Support to work with our client which operates in hardware software services.General QualificationsMininum Bachelor's degree  Have good communication skills to communicate with customers,colleagues and management teamHave an attention to detail and follow-through skills  Ability to work in a team environment  Excellent command of written and spoken english Excellent MS Office skills (SAP knowledge is an asset)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzmanı (Mağazacılık) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Eğitim Uzmanı (Mağazacılık)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Üniversite Mezunu, Mağazacılık ve perakende alanında eğitim ihtiyaç analizi, eğitim planlama, eğitim tasarımı - ölçme ve değerlendirme ve eğitim verme konularında en az 3 yıl deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, Analitik düşünebilen, planlama, organizasyon ve raporlama becerileri gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Makam ŞoförüEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
En az lise mezunu, Min. 5 yıl makam şoförlüğü deneyimine sahip, Dikkatli, titiz ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün,iletişim becerileri gelişmiş, Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren, Güvenli sürüş teknikleri konusunda kendisini geliştirmiş, Şehir trafiği ve güzergahlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Gerektiğinde şehir dışı seyahat edebilen/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı