EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.eps.com.tr

EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.

  EPS Danışmanlık, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş., 1995 yılında 2 sanayici 2 profesyonel yönetici tarafından hızlı ve doğru personel temini amacıyla kurulmuş İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıdır.

  1998 yılında Outsourcing Hizmeti de vermeğe başlayan EPS, 1998 Aralık tarihi itibariyle bünyesindeki Bulundurma ve Bordrolama hizmetlerini DÖNPER/TEMP adlı ayrı bir şirketinde toplamıştır.

  2004 yılı Ekim ayında İşkur Yönetim Kurulunca istihdama aracılık lisansı verilerek yetkilendirilmiştir.

  2005 yılı itibariyle toplam 750 m2’lik ofisinde günde 110 adayla görüşme yapabilecek kapasiteye ulaşmıştır. 42 uzman personelle 200 ‘ün üzerindeki firmaya aktif olarak hizmet vermektedir. Outsourcing ve Seçme Yerleştirme süreçlerinde 2004 yılı itibariyle toplam 13,655,000 YTL’lik ciroya ulaşmıştır. 

  SEÇME VE YERLEŞTİRME

  EPS’nin ana yetkinlik konusu Personel Seçme Yerleştirme olup bunu 8400’ü aşkın seçme yerleştirme projesiyle kanıtlanmıştır. Sektörel ve Mesleki bazda hazırlanmış uzmanlık formları, yabancı dil testleri ve yapılandırılmış mülakat sistemleri ve yetişmiş mülakatçı kadrosuyla iş yaşamınızın gerçeklerine uygun hizmet vermektedir.

  Seçme Yerleştirme sürecinde EPS ile işbirliğine girmek, müşterisine zaman ve işgücü kazandırmakta ve 350.000’i aşkın görüşülmüş adayın bilgisi, uzman mülakatçı kadrosunun yetkinliği süreci kolaylaştırmaktadır.

  EPS’nin çözümünü özetlersek :

  1.       Veri tabanından uygun profildeki adayların belirlenmesi.

  2.       2 İşgünü (48 saat) içerisinde 3-5 uygun adayın müşteriye yönlendirilmesi.

  3.       İlk görüşme sonrasında uygun görülen adaylara yönelik pozisyon bazlı referans kontrolünün yapılması.

  4.       İşe başladıktan sonra ilk 3 ay içerisinde işten ayrılma veya işine son verme durumlarında tatmin garantisi.

  Sistemi, kadrosu, veri tabanı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla EPS Personel Seçme ve Yerleştirmede en pratik çözümdür.

  EPS Seçme Yerleştirme Hizmetleri başlıca aşağıdaki konulardan oluşmaktadır.

  ·          Personel Seçme ve Yerleştirme

  ·          Görüşme Servisi

  ·          Referans Performans Kontrol

  ·          Çıkış Mülakatları

  ·          Oryantasyon

  ·          Toplu İşe Alım

  OUTSOURCING HİZMETLERİ

  DÖNPER / TEMP Danışmanlık Aralık 1998 tarihi itibariyle şirketleşen bölümde 9 uzman personel başlıca aşağıdaki konularda firmalara hizmet vermektedir.

  ·          DÖNEMSEL / YARI ZAMANLI PERSONEL TEMİNİ

  Kadro sıkıntısı çekilen dönemlerde veya belirli süreli çalışma dönemlerinde uygun elemana TEMP sayesinde kısa sürede ulaşılabilir.

  ·          BULUNDURMA

  Dönemsel işleriniz yerine gelirkenpersonel sayınız artmadan, sirkülasyonunuz yükselmeden, personel özlük haklarıyla zaman yitirmeden TEMP bordrolu elemanlarla çalışabilirsiniz. Sadece firmanızda çalışmasını istediğiniz personele karar vermeniz yeterli olacaktır.

  ·          BORDROLAMA / PAYROLL

  Bordro işlemleriyle zaman kaybı, bürokratik işlemlerin ve prosedürlerin takibi, SSK, İşkur ve çalışma Bakanlığı ile ilişkilerin yürütülmesi, şirket içi ücretlerin öğrenilmesi gibi problemlerinbizi TEMP Payrolling ile çözebilirsiniz.

  ·          TOPLU İŞE ALIM ve BULUNDURMA

  Dönemsel olarak çalışacak ve gruplar halinde yapılan eleman istihdamlarda çözüm ortağınız yine TEMP olacaktır.

  ADMINFORCE, İdari İşler Destek Hizmetleri Aralık 2001 tarihinden beri firmalara başlıca aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

  ·          FİLO YÖNETİMİ

  Araç filonuzun Muayene, Egzost Emisyon Ölçümü, Trafik  Sigortası, Plaka ve Ruhsat Kayıpları,Trafik Cezası, Vergi ve harç İşlemleri, Periyodik bakım, bakım onarım işlemleri, Araç Kontrolü (Temiz Kağıdı; vergi ve trafik cezaları), Kurum Araç Kullanıcılarının Kontrolü (Ehliyet Ceza Puanı), Teknik ve ileri sürüş eğitimlerinin verilmesi, Araç 100 nokta ekspertizi, Hasar analizi ..... işlerinin adınıza takibi

  ·          ÖZEL GİDER İNDİRİMİ ZARFLARININ KONTROLÜ

  ·          EXPAT SERVİS

  Yabancı personelin çalışma, ikamet izinlerinin alınması,kiralık ev ve okul ihtiyacının karşılanması ve çevre tanıtımının yapılması

  ·         EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
KURUMSAL SATIŞ TEMSİLCİSİEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen bayan giyim konusunda min. 2 yıl satış-pazarlama tecrübeli,·         Tekstil sektöründe bilgi ve deneyim sahibi,·         Analitik düşünebilen,·         Sonuç odaklı çalışan,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL SORUMLULUK UZMANI / EĞİTMENİ Giresun, Kocaeli... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
SOSYAL SORUMLULUK UZMANI / EĞİTMENİEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Fındık üretim alanlarında çalışmaya yatkın, İş güvenliği ve yasalarına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Genç,dinamik,çözüm odaklı, Organizasyon ve raporlama konularında tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satış DanışmanıEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü saat ve mücevher markalarının , üst segment müşterilerine satışını gerçekleştirmek üzere ‘’Satış Danışmanı ‘’ arayışımız bulunmaktadır.·         En az MYO mezunu,·         İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         Tercihen perakende sektöründe "Satış Danışmanı" olarak deneyimli,·         İletişimi güçlü, etkileme ve ikna etme becerisi yüksek, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,* EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi ( Almanca - Banka ) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Müşteri Temsilcisi ( Almanca - Banka )EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Üniversitelerin MYO veya Lisans bölümlerinden mezun veya 4 yıllık üniversitelerin en az 3.sınıfında okuyan,İyi derecede Almanca bilen, Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen, Diksiyonu sorunsuz, İletişim becerileri gelişmiş, Kendini etkili ifade edebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU-ALMANCA BİLEN İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
GENEL BAŞVURU-ALMANCA BİLENEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız %100 yabancı sermayeli firmamız için farklı pozisyonlarda değerlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.İleri seviyede Almanca bilmek aranan özelliklerdendir.Deneyim ve yetkinliklere göre uygun pozisyonlarda değerlendirilecektir. * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi Adana, Adıyaman... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Servis MühendisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmış olduğumuz %100 Alman sermayeli , CNC Dik İşleme Merkezleri alanında dünya lideri olan firmamız için “Servis Mühendisi” aramaktayız. İlgili bölümlerden mezun, Teknik dökümanları okuyup anlayacak ve konuşabilecek derecede İngilizce veya Almanca ‘ya hakim olan,CNC takım tezgahları elektronik, mekanik bakımı konusunda deneyimi olan, Fanuc , Siemens ve Heidenhain Kontrol Ünitelerine hakim olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi Ankara EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Servis MühendisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmış olduğumuz %100 Alman sermayeli , CNC Dik İşleme Merkezleri alanında dünya lideri olan firmamız için “Servis Mühendisi” aramaktayız. İlgili bölümlerden mezun, İngilizce ve/ve ya Almanca bilen, CNC konusunda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sorumluluk sahibi, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Ankara’da ikamet eden, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Payroll & HR Systems Specialist İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Payroll & HR Systems SpecialistEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Our customer is operating in 13 countries in 4 continents, is looking for talents to join its 8.000 membered dynamic team!It is producing tailor - made solutions in automotive sealing systems, is a worldwide supplier for automotive manufacturers . Our customer operates in 13 countries with its manufacturing facilities, R&D centers design and resident offices. Hands-on experince over the years, constantly developed technology and fully equipped facilities, they supplies dealing profiles for one of every five cars produced in Europe.Are you ready to be a member of this  global and dynamic team, focused on innovation, continuous improvement and tailor-made solutions?  QUALIFICATIONS·         University degree,·         Minimum 2 years experience in related fields,·         Good at employment legislation,·         Experience in Corporate Payroll Systems,·         Good command of spoken and written English,·         SAP knowledge is an asset·         Pro-active, self-motivated and willing to take responsibility,·         Strong relationship building, communication, and problem solving/analytical skills,·         Must have strong advising skills,in-depth knowledge of employment law and experience in resolving employee relations issues.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Indirect Purchasing Specialist İzmir, Manisa EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Indirect Purchasing SpecialistEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Our customer is operating in 13 countries in 4 continents, is looking for talents to join its 8.000 membered dynamic team!It is producing tailor - made solutions in automotive sealing systems, is a worldwide supplier for automotive manufacturers . Our customer operates in 13 countries with its manufacturing facilities, R&D centers design and resident offices. Hands-on experince over the years, constantly developed technology and fully equipped facilities, they supplies dealing profiles for one of every five cars produced in Europe.Are you ready to be a member of this  global and dynamic team, focused on innovation, continuous improvement and tailor-made solutions?  QUALIFICATIONS ·         University degree,·         Minimum 2 years of purchasing experience preferably in related category,·         Experience in supply market search and supplier development·         Demonstrated ability to think and act strategically·         Should have the ability to develop strong commercial strategies and have very effective links with vendors and internal customers,·         Should have the ability to quickly drive results in a fast changing environment as well as the ability to cultivate strong internal and external relationships,·         Should have good negotiation skills with problem solving capacity,·         Demonstrated excellence in working in a team environment with successful collaboration ·         Good knowledge and fast use of MS Office programs. SAP knowledge is an asset,·         Proficiency in English ( both speaking, writing and listening )·         No military obligation for male candidates·         Valid driving license·         No travel restriction
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Statutory Accounting and Senior Tax Analyst İstanbul(Asya) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Statutory Accounting and Senior Tax AnalystEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Relevant degree or recognised qualification, Broad experience in an accounting department, including statutory accounting, tax activities,In-depth knowledge of accounting principles and local laws and regulations,Successful client relationship, effective communication and problem solving skills,Strong system knowledge (ISP/SAP/Windows), Personal example in behaviours, including  behaviours for Health, Safety, Security,  Environment  (HSSE ),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Field Service Engineer İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Field Service EngineerEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
University or vocational degree in Electronics and/or Electrics Experience in a similar position is preferred Good command of written and spoken English Knowledge of MS Office programs Target-oriented, motivated, good communication skills Military obligation must be completed Ability to travel domestic and abroad Living in Istanbul - Asian side is preferred
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU (OTC ) Adana, Adıyaman... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU (OTC )EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Ülkemizde her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen OTC pazarında, fark yaratan ürünleri ile öne çıkan, danışmanlığını yürüttüğümüz% 100 yabancı sermayeli firmamız için, “Bölge Satış Sorumlusu” arayışımız vardır. Nitelikler:Eczane kanalında satış pazarlama tecrübesi olan, Ürünlere yönelik potansiyel eczaneleri keşfetme ve segmente edip portföye kazandırmada stratejik adımlar atabilecek,Özellikle elden ödenen ürünler konusunda bilgili ve OTC satış dinamiklerine hakim,Eczanelere ürün konumlandırma, tanzim-teşhir ve ürün eğitimlerinde eczanelere danışmanlık hizmeti verebilecek ve onları yönlendirebilecek,İletişim becerisi ve temsil kabiliyeti yüksek, yaratıcı,Uzun süreli ticari ilişkiler kurup yönetebilecek, (Erkek adaylar için) askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanan, Şehir içi/dışı seyahat engeli olmayan, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satış Destek SorumlusuEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
·         Tercihen Lisans mezunu,·         Satış Destek, Satış Operasyon gibi alanlarda min. 1 yıl deneyimli,·         Öğrenmeye ve gelişmeye açık,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Planlama, koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek,·         İletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip,·         Sonuç ve müşteri odaklı,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu Edirne, İstanbul(Avr.)... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satınalma SorumlusuEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız, %100 yabancı sermayeli, endüstriyel ekipman üretimi yapan, 25 yıldır Türkiye'de önemli bir pazar payına sahip köklü firmamızın üretim merkezi EDİRNE'DE görev alacak SATINALMA SORUMLUSU arayışımız bulunmaktadır.  Genel Nitelikler:Üniversitelerin lisans, tercihen mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen üretimde min.3 yıl teknik satınalma deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, İletişim ve koordinasyon gücü yüksek,takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı