EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.eps.com.tr

EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.

  EPS Danışmanlık, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş., 1995 yılında 2 sanayici 2 profesyonel yönetici tarafından hızlı ve doğru personel temini amacıyla kurulmuş İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıdır.

  1998 yılında Outsourcing Hizmeti de vermeğe başlayan EPS, 1998 Aralık tarihi itibariyle bünyesindeki Bulundurma ve Bordrolama hizmetlerini DÖNPER/TEMP adlı ayrı bir şirketinde toplamıştır.

  2004 yılı Ekim ayında İşkur Yönetim Kurulunca istihdama aracılık lisansı verilerek yetkilendirilmiştir.

  2005 yılı itibariyle toplam 750 m2’lik ofisinde günde 110 adayla görüşme yapabilecek kapasiteye ulaşmıştır. 42 uzman personelle 200 ‘ün üzerindeki firmaya aktif olarak hizmet vermektedir. Outsourcing ve Seçme Yerleştirme süreçlerinde 2004 yılı itibariyle toplam 13,655,000 YTL’lik ciroya ulaşmıştır. 

  SEÇME VE YERLEŞTİRME

  EPS’nin ana yetkinlik konusu Personel Seçme Yerleştirme olup bunu 8400’ü aşkın seçme yerleştirme projesiyle kanıtlanmıştır. Sektörel ve Mesleki bazda hazırlanmış uzmanlık formları, yabancı dil testleri ve yapılandırılmış mülakat sistemleri ve yetişmiş mülakatçı kadrosuyla iş yaşamınızın gerçeklerine uygun hizmet vermektedir.

  Seçme Yerleştirme sürecinde EPS ile işbirliğine girmek, müşterisine zaman ve işgücü kazandırmakta ve 350.000’i aşkın görüşülmüş adayın bilgisi, uzman mülakatçı kadrosunun yetkinliği süreci kolaylaştırmaktadır.

  EPS’nin çözümünü özetlersek :

  1.       Veri tabanından uygun profildeki adayların belirlenmesi.

  2.       2 İşgünü (48 saat) içerisinde 3-5 uygun adayın müşteriye yönlendirilmesi.

  3.       İlk görüşme sonrasında uygun görülen adaylara yönelik pozisyon bazlı referans kontrolünün yapılması.

  4.       İşe başladıktan sonra ilk 3 ay içerisinde işten ayrılma veya işine son verme durumlarında tatmin garantisi.

  Sistemi, kadrosu, veri tabanı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla EPS Personel Seçme ve Yerleştirmede en pratik çözümdür.

  EPS Seçme Yerleştirme Hizmetleri başlıca aşağıdaki konulardan oluşmaktadır.

  ·          Personel Seçme ve Yerleştirme

  ·          Görüşme Servisi

  ·          Referans Performans Kontrol

  ·          Çıkış Mülakatları

  ·          Oryantasyon

  ·          Toplu İşe Alım

  OUTSOURCING HİZMETLERİ

  DÖNPER / TEMP Danışmanlık Aralık 1998 tarihi itibariyle şirketleşen bölümde 9 uzman personel başlıca aşağıdaki konularda firmalara hizmet vermektedir.

  ·          DÖNEMSEL / YARI ZAMANLI PERSONEL TEMİNİ

  Kadro sıkıntısı çekilen dönemlerde veya belirli süreli çalışma dönemlerinde uygun elemana TEMP sayesinde kısa sürede ulaşılabilir.

  ·          BULUNDURMA

  Dönemsel işleriniz yerine gelirkenpersonel sayınız artmadan, sirkülasyonunuz yükselmeden, personel özlük haklarıyla zaman yitirmeden TEMP bordrolu elemanlarla çalışabilirsiniz. Sadece firmanızda çalışmasını istediğiniz personele karar vermeniz yeterli olacaktır.

  ·          BORDROLAMA / PAYROLL

  Bordro işlemleriyle zaman kaybı, bürokratik işlemlerin ve prosedürlerin takibi, SSK, İşkur ve çalışma Bakanlığı ile ilişkilerin yürütülmesi, şirket içi ücretlerin öğrenilmesi gibi problemlerinbizi TEMP Payrolling ile çözebilirsiniz.

  ·          TOPLU İŞE ALIM ve BULUNDURMA

  Dönemsel olarak çalışacak ve gruplar halinde yapılan eleman istihdamlarda çözüm ortağınız yine TEMP olacaktır.

  ADMINFORCE, İdari İşler Destek Hizmetleri Aralık 2001 tarihinden beri firmalara başlıca aşağıdaki konularda hizmet vermektedir.

  ·          FİLO YÖNETİMİ

  Araç filonuzun Muayene, Egzost Emisyon Ölçümü, Trafik  Sigortası, Plaka ve Ruhsat Kayıpları,Trafik Cezası, Vergi ve harç İşlemleri, Periyodik bakım, bakım onarım işlemleri, Araç Kontrolü (Temiz Kağıdı; vergi ve trafik cezaları), Kurum Araç Kullanıcılarının Kontrolü (Ehliyet Ceza Puanı), Teknik ve ileri sürüş eğitimlerinin verilmesi, Araç 100 nokta ekspertizi, Hasar analizi ..... işlerinin adınıza takibi

  ·          ÖZEL GİDER İNDİRİMİ ZARFLARININ KONTROLÜ

  ·          EXPAT SERVİS

  Yabancı personelin çalışma, ikamet izinlerinin alınması,kiralık ev ve okul ihtiyacının karşılanması ve çevre tanıtımının yapılması

  ·         EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Mühendisi(Tekstil Aksesuar) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Kalite Kontrol Mühendisi(Tekstil Aksesuar)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız tekstil aksesuarları alanında yaklaşık 30 yıldır, dünyadaki en güçlü markaların onaylı ve en büyük tedarikçisi olarak faaliyet gösteren firmamız için “Kalite Kontrol Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır;Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen metal üretim konusunda deneyimli, Ürün ve ara proses kontrollerin yapılmasını sağlayacak, İmalat öncesi ve imalat süresince üretimin istenilen standartlara uygun yapılması için sistemleri oluşturacak,Üretilen ürünlerde maliyet ve kalite optimizasyonlarını sağlayacak,İnsan ilişkileri ve yönetiminde başarılı, Farklı disiplinler ve departmanlar ile işbirliği kurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,    * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görüşmeci-Anketör (Çalışan Memnuniyeti Projesi) Adana, Adıyaman... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Görüşmeci-Anketör (Çalışan Memnuniyeti Projesi)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
En az Lise Mezunu,  Diksiyonu düzgün, Girişken ve güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Görüşmeci-Anketör (Çalışan Memnuniyeti Projesi) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Görüşmeci-Anketör (Çalışan Memnuniyeti Projesi)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
En az Lise Mezunu,  Diksiyonu düzgün, Girişken ve güler yüzlü, Dış görünümüne özen gösteren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Satış Destek Mühendisi İstanbul(Asya) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satış Destek MühendisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız, enerji sektöründe faaliyet gösteren Alman firması için “Satış destek mühendisi” arayışımız vardır. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, sebep sonuç ilişkisi kurabilecek, MS Office (Excel, Word, Outlook) programları konusunda bilgili, Problem çözme yeteneğine sahip, İletişim kabiliyetleri yüksek, Raporlama ve iş takibi yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL SORUMLULUK UZMANI / EĞİTMENİ Giresun, Kocaeli... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
SOSYAL SORUMLULUK UZMANI / EĞİTMENİEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce bilen, Fındık üretim alanlarında çalışmaya yatkın, İş güvenliği ve yasalarına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Genç,dinamik,çözüm odaklı, Organizasyon ve raporlama konularında tecrübeli, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Seyahat engeli olmayan, Aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Müşteri TemsilcisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz dünyanın farklı lokasyonlarında ofisleri bulunan, uluslararası bir çağrı merkezi olan firmamız için Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır. En az lise, tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Kendini iyi ifade edebilen, akıcı ve doğru bir diksiyona sahip, Müşteri odaklılık ilkesini benimseyebilecek, Uyumlu bir ekip çalışanı olabilecek, Hedef odaklı çalışabilecek, İletişim gücü yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
En az üniversitelerin 2 yıllık ilgili bölümlerinden mezun (Muhasebe, İşletme, Ekonomi vb.),Genel Muhasebe işlemlerinde görev alacak (Beyannameler, dönem sonu işlemleri, gelir tabloları, bilançolar...),Firmaların Muhasebe Bölümlerinde veya Mali Müşavirlik Bürosunda en az 1-3 yıl deneyimli,Ekip ruhu anlayışına sahip, sürekli kendini güncelleyebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetlerini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Kocaeli, Sakarya EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satış SorumlusuEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu firmamız için, aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirecek, müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, ·         En az 2 yıl satış deneyimine sahip,·         Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,·         Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren,·         Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi) ve seyahat engeli olmayan,·         Sahada çalışmayı seven,·         İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, ‘’Satış Sorumlusu ‘’ arayışımız bulunmaktadır. * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satış SorumlusuEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu firmamız için, aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirecek, müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, ·         En az 2 yıl satış deneyimine sahip,·         Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,·         Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren,·         Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi) ve seyahat engeli olmayan,·         Sahada çalışmayı seven,·         İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, ‘’Satış Sorumlusu ‘’ arayışımız bulunmaktadır. * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTDIŞI OPERASYON TEMSİLCİSİ (TEKSTİL AKSESUAR) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
YURTDIŞI OPERASYON TEMSİLCİSİ (TEKSTİL AKSESUAR)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Tekstil aksesuarları alanında yaklaşık 30 yıldır, dünyadaki en güçlü markaların onaylı ve en büyük tedarikçisi olarak faaliyet gösteren firmamız için, yurt dışı satış müdürünü asiste ederek, markalar ile ilgili operasyonel iş akışını sağlayacak ve yazışmaları takip edecek, aşağıdaki niteliklerde “Yurtdışı Operasyon Temsilcisi” arayışımız vardır. Aranan Nitelikler:Üniversite Mezunu, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim becerileri güçlü, İş takibi konusunda dikkatli, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT OPERASYON SORUMLUSU (TEKSTİL AKSESUAR) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
İHRACAT OPERASYON SORUMLUSU (TEKSTİL AKSESUAR)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Tekstil aksesuarları alanında yaklaşık 30 yıldır, dünyadaki en güçlü markaların onaylı ve en büyük tedarikçisi olarak faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklerde “İhracat Operasyon Sorumlusu” arayışımız vardır. Aranan Nitelikler:Üniversite Mezunu, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,İhracat operasyonu konusunda deneyimli,Gümrük mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek,İş/süreç takibi konusunda dikkatli ve detaycı,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,* EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (TEKSTİL AKSESUAR) İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
İHRACAT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (TEKSTİL AKSESUAR)EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Tekstil aksesuarları alanında yaklaşık 30 yıldır, dünyadaki en güçlü markaların onaylı ve en büyük tedarikçisi olarak faaliyet gösteren firmamız için, sorumlu olacağı pazar hinterlandı içerisinde, ürün tanıtımı, iş geliştirme ve sipariş takibi yapacak, aşağıdaki niteliklerde “İhracat Müşteri Temsilcisi” arayışımız vardır. Aranan Nitelikler:Üniversite Mezunu, Çok iyi düzeyde Fransızca ve tercihen ilave olarak İngilizce bilgisine sahip (Fransızca konuşulan hinterland’tan sorumlu olacaktır),Tekstil alanında yurt dışı satış pazarlama, ürün tanıtımı ve pazar yönetimi konularında deneyimli,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, MS Office programlarına hakim, İletişim ve ikna yeteneği güçlü, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Bolu, Düzce EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Satış SorumlusuEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz yapı sektöründe faaliyet gösteren çok uluslu firmamız için, aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli oluşturmaya yönelik yeni fırsatlar geliştirecek, müşteri ile ilişkilerin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, ·         En az 2 yıl satış deneyimine sahip,·         Tercihen satış konusunda deneyimli ya da saha satış alanında kariyer hedefi bulunan,·         Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren,·         Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi) ve seyahat engeli olmayan,·         Sahada çalışmayı seven,·         İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek, ‘’Satış Sorumlusu ‘’ arayışımız bulunmaktadır. * EPS , Türkiye İş Kurumu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi sahibidir. Belge No : 10 Tarih : 24.03.2015 .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Payroll & HR Systems Specialist İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Payroll & HR Systems SpecialistEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Our customer is operating in 13 countries in 4 continents, is looking for talents to join its 8.000 membered dynamic team!It is producing tailor - made solutions in automotive sealing systems, is a worldwide supplier for automotive manufacturers . Our customer operates in 13 countries with its manufacturing facilities, R&D centers design and resident offices. Hands-on experince over the years, constantly developed technology and fully equipped facilities, they supplies dealing profiles for one of every five cars produced in Europe.Are you ready to be a member of this  global and dynamic team, focused on innovation, continuous improvement and tailor-made solutions?  QUALIFICATIONS·         University degree,·         Minimum 2 years experience in related fields,·         Good at employment legislation,·         Experience in Corporate Payroll Systems,·         Good command of spoken and written English,·         SAP knowledge is an asset·         Pro-active, self-motivated and willing to take responsibility,·         Strong relationship building, communication, and problem solving/analytical skills,·         Must have strong advising skills,in-depth knowledge of employment law and experience in resolving employee relations issues.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Direct Purchasing Specialist İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Direct Purchasing SpecialistEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Our customer is operating in 13 countries in 4 continents, is looking for talents to join its 8.000 membered dynamic team!It is producing tailor - made solutions in automotive sealing systems, is a worldwide supplier for automotive manufacturers . Our customer operates in 13 countries with its manufacturing facilities, R&D centers design and resident offices. Hands-on experince over the years, constantly developed technology and fully equipped facilities, they supplies dealing profiles for one of every five cars produced in Europe.Are you ready to be a member of this  global and dynamic team, focused on innovation, continuous improvement and tailor-made solutions?  QUALIFICATIONS ·         University degree,·         Minimum 2 years of purchasing experience preferably in related category,·         Experience in supply market search and supplier development·         Demonstrated ability to think and act strategically·         Should have the ability to develop strong commercial strategies and have very effective links with vendors and internal customers,·         Should have the ability to quickly drive results in a fast changing environment as well as the ability to cultivate strong internal and external relationships,·         Should have good negotiation skills with problem solving capacity,·         Demonstrated excellence in working in a team environment with successful collaboration ·         Good knowledge and fast use of MS Office programs. SAP knowledge is an asset,·         Proficiency in English ( both speaking, writing and listening )·         No military obligation for male candidates·         Valid driving license·         No travel restriction
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Indirect Purchasing Specialist İstanbul(Avr.), ... EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Indirect Purchasing SpecialistEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Our customer is operating in 13 countries in 4 continents, is looking for talents to join its 8.000 membered dynamic team!It is producing tailor - made solutions in automotive sealing systems, is a worldwide supplier for automotive manufacturers . Our customer operates in 13 countries with its manufacturing facilities, R&D centers design and resident offices. Hands-on experince over the years, constantly developed technology and fully equipped facilities, they supplies dealing profiles for one of every five cars produced in Europe.Are you ready to be a member of this  global and dynamic team, focused on innovation, continuous improvement and tailor-made solutions?  QUALIFICATIONS ·         University degree,·         Minimum 2 years of purchasing experience preferably in related category,·         Experience in supply market search and supplier development·         Demonstrated ability to think and act strategically·         Should have the ability to develop strong commercial strategies and have very effective links with vendors and internal customers,·         Should have the ability to quickly drive results in a fast changing environment as well as the ability to cultivate strong internal and external relationships,·         Should have good negotiation skills with problem solving capacity,·         Demonstrated excellence in working in a team environment with successful collaboration ·         Good knowledge and fast use of MS Office programs. SAP knowledge is an asset,·         Proficiency in English ( both speaking, writing and listening )·         No military obligation for male candidates·         Valid driving license·         No travel restriction
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalibrasyon Laboratuvar Yetkilisi İstanbul(Avr.) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Kalibrasyon Laboratuvar YetkilisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız, 1960 yılından beri kalite kontrol test cihazları tasarımı ve üretimi yapan Türkiye’de alanında tek olan köklü firmamızın, TURKAK Akreditasyonu olan kalibrasyon laboratuarında Kalite Yönetimi konusunda görev alacak, Kalibrasyon Laboratuvar Yetkilisi arayışımız bulunuyor.  GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin MYO/Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Makine Mühendisliği, Fizik veya Mekatronik Mühendisliği, Mekatronik(MYO)bölümlerinden mezun,Tercihen  kalibrasyon işinde min.2 yıl deneyimli, Tercihen TS EN ISO/IEC 17025 Kailte Yöentim Sistemi ile ilgili yeterliliği olan,Sürücü ehliyeti bulunan, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) EPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
İhracat Satış YetkilisiEPS, Ekspres Personel Servis ve Danışmanlık A.Ş.
Danışmanlığını yaptığımız, 32 yıldır metal sanayide faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışında ciddi pazar payına sahip sektör lideri köklü firmamızın Dış Ticaret biriminde görev alacak İhracat Satış Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.  GENEL NİTELİKLER Üniversitelerin MYO/Lisans bölümlerinden mezun, Min.3 yıl ihracat satış pazarlama deneyimine sahip, İyi derecede Rusça, İngilizce veya Arapça bilen, Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği kuvvetli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı