Erdem Holding İzmit Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1965


ERDEM HOLDİNG VE İZMİT GRUBU GENEL TANITIMI

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.
1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye’de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA’ nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2011 yılı itibariyle çatısı altındaki 21 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir. Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir.
Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG’İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.
Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG,‘i yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır. www.erdem.com.tr

ERDEM HOLDİNG İZMİT GRUBU ŞİRKETLERİ

 
KOMPOZİT KİMYA VE ELEKTROMEKANİK MALZEME SAN. VE TİC. A.Ş
Kompozit Kimya A.Ş. Erdem Holding bünyesinde bir kuruluş olarak 2004 yılının Nisan ayında faaliyete geçmiş ve ürünlerini NFG markası ile tescil ederek piyasaya sunmuştur. Önce kalite anlayışı ile yola çıkan Kompozit Kimya A.Ş. üretimine başladığı ilk yıl içinde EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 2009 Yılı sonu itibariyle de ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerini almıştır. TSEK belgeli SMC Hamuru üretiminin yanında 2007 yılında Kompozit mazgallar ve rögar kapağı için ağır taşıt trafiğine uygun TSE belgesi alarak ürün kalitesini tescillemiştir.
Geleceğin en önemli malzemelerinden biri olan Kompozit'ler firmamızda SMC ve BMC tekniği ile üretilmektedir. 40.000 m2 açık, 9.000 m2 kapalı alanda 20.000 ton/yıl üretim kapasitesi ve modern üretim ekipmanları ile üretim faaliyetini büyüyerek devam ettirmektedir.
www.kompozitkimya.com.tr

NEZİH TİCARET A.Ş
Nezih Ticaret A.Ş. büyük sanayi kuruluşlarının üretim atıklarının alım ve satım faaliyetlerini yürütmektedir. Bu atıkların alınmasından satışına kadar olan süreçte herhangi bir ikinci işlem gerektirmeden ayrıştırılması gerçekleştirilir ve atıklar üretici fabrikalara yarı mamul olarak satılır. Nezih Ticaret A.Ş. üretim atıklarının ekonomiye yeniden kazandırılmasını sağlayan çevre koruma çabalarına katkıda bulunan bir kuruluş olmasının yanında,  Endüstriyel İplik ve Kord Bezi Pazarlama ve Satış İşleri, Geri Dönüşüm Ürünleri Pazarlama ve Satış İşleri, Evsel ve Tehlikeli Atık Taşımacılığı, Ambalaj Atığı Toplama, Ayırma ve Taşıma Faaliyetleri, Forklift Tamir ve Bakım İşleri, kiralama, kiraya verme, alım - satım, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet göstermektedir. Nezih Ticaret A.Ş. Sabancı Holding Kentsa şirketlerinde müteahhitlik hizmetleri olarak Mamul Ambar Depolama ve Sevkiyat İşleri, Hammadde Ambar İşleri, Makine Temizlik ve Kentsa Çevre Temizliği İşleri ile beraber çeşitli bölümlerde personel desteğiyle yaklaşık 560 personel ile hizmet vermektedir.
Nezih Ticaret A.Ş. müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya çalışırken, müşterinin istediği ürün ve hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek için, zincir oluşturan halkaları sürekli güçlendirmeye çalışmaktadır. Bu zinciri oluşturan halkalara; çevre koruma faaliyetleri ile iş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemi de katmak için EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesine entegre kurarak oluşturduğu ve Şubat 2010'da EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve TS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
www.nezihticaret.com.tr
 
YENİ TEKNİK YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET A.Ş.
1995 yılında faaliyete başlayan şirketimiz Yeni Teknik Yapı kısa zamanda elde ettiği büyük başarılara bünyesindeki dinamizm, doğru bilgi, seçkin teknik personel ve ileri teknoloji unsurlarını bir araya getirerek ulaşmıştır. Gelişmiş makine parkımız, seçkin teknik kadromuz ve sürekli gelişimi hedefleyen yapımız ile üstleneceğimiz yeni projelerde de bu başarıyı arttırarak sürdürme azim ve kararlılığındadır.
Kurulduğu günden bu yana Fabrika Binaları, Nitelikli Ofis Binaları, Yeşil Teknolojik Binalar, Rüzgar Tribünü Projeleri, Alışveriş Merkezi Binaları, Okul/Yurt Binaları,  Yüksek Teknolojik Özellikli Depolar gibi birçok nitelikli ve endüstriyel inşaat projesini başarı ile tamamlayan Yeni Teknik Yapı, baraj, HES ve HES Relokasyon yol projeleri ile endüstriyel inşaattaki deneyimi ve başarısını gün geçtikçe artırmaktadır. Şirketimizin yüksek kalite seviyesinde hizmet talep eden ulusal ve uluslararası ortaklı kurum ve kuruluşların işlerini başarı ile yerine getiriyor olması, mevcut kalite anlayışımızın ve vermekte olduğumuz üstün hizmetlerin en büyük kanıtıdır.
www.yeniteknikyapi.com.tr
 
İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİMİZ
«Takım çalışması ve dayanışmanın ön planda olduğu, çalışanların gelişiminin desteklendiği, çalışanlarımızın “biz burada olmaktan mutluyuz” diyecekleri güvenli bir çalışma ortamı yaratmak»
 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.erdem.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Giyim YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 450-549


Erdem Holding İzmit Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı Kocaeli Erdem Holding İzmit Grubu
Çay Servis ve Temizlik ElemanıErdem Holding İzmit Grubu
Erdem Holding İzmit Grubu Şirketlerinde görevlendirilmek üzere; ·         İdari İşler personeli olarak çay ve temizlik işlerinde çalışabilecek,  ·         35 yaşını aşmamış,·         Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, Hijyen kurallarına uyan,·         Misafir ağırlama kurallarına uyum ve özen gösteren·         Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren,·         Tercihen 2-3 yıl tecrübeli, ·         İzmit'te ikamet eden,“Çay Servis ve Temizlik Elemanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkçı Kocaeli Erdem Holding / Nezih Ticaret
BulaşıkçıErdem Holding / Nezih Ticaret
Erdem Holding İzmit Grubu Şirketlerimizin yemek üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere;Mutfak bulaşıkhanesinde görev almış, Tercihen büyük ölçekli tesislerde bulaşıkhanede çalışmış, Hijyen kurallarına vakıf, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmit'te ikamet eden,  “BULAŞIKÇI” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı Kocaeli Erdem Holding / Nezih Ticaret
Yönetici AsistanıErdem Holding / Nezih Ticaret
Erdem Holding İzmit Grubu Şirketlerinde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi,• İletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, temsil yeteneği olan, güler yüzlü• Şirket içi; telefon, fax, e-mail trafiğini yürütebilecek,• Misafir ağırlama kurallarını bilen,• Microsoft Office Programlarını kullanabilen,• İzmit’te ikamet eden,• 35 yaşını aşmamış, ' YÖNETİCİ ASİSTANI' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim İşçisi Kocaeli Erdem Holding / Kompozit Kimya
Üretim İşçisiErdem Holding / Kompozit Kimya
Erdem Holding İzmit Grubu Şirketlerinden, Üretim sektöründe faaliyet gösteren ' Kompozit Kimya ve Elektromekanik Malz. San. ve Tic. A.Ş.' firmamızın üretim bölümlerinde görevlendirilmek üzere;Takım çalışmasına yatkın, dinamik yapılı ve çalışkan,2 Vardiya olarak çalışacak, Tercihen askerliğini yapmış,  İzmit ve çevresinde ikamet eden, (Servis Güzergahımızda)Cumartesi-Pazar hafta tatili  “ÜRETİM ELEMANI” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aşçı Yardımcısı Kocaeli Erdem Holding / Nezih Ticaret
Aşçı YardımcısıErdem Holding / Nezih Ticaret
Erdem Holding İzmit Grubu Şirketlerimizin yemek üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere;Yemekhanede Aşçı Yardımcısı olarak yemek yapımında çalışabilecek,  Aktif olarak araç kullanabilen,  35 yaşını aşmamış, Vardiyalı olarak çalışabilecek, B sınıfı ehliyet sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış,  İzmit'te ikamet eden, “AŞÇI YARDIMCISI” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı