Ermetsan Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 

Şirket BilgileriErmetsan Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
 
Değerlerimizde Hiç Rakamlar Yer almadı.Hep Başarıyı ve başarma yollarını önemsedik.Çünkü başarmanın verdiği hazzı anlamlandırmak zihnimizde beliren mutluluk anlamlarıydı.
Çünkü ERMETSAN bizim için; bir beden , bir kalp yuvasıydı.
ERMETSAN markasıyla bizler gülen kalpler inşa edebilmek için 2005 yılında bu yola koyulduk..Her başarının hikayesinde olduğu gibi,zor yolları görmek nasip oldu.Umarız ki; nasip olmaya da devam edecektir.Bu düşünce doğrultusunda hayatımızın her anında bilgi toparlama sürecinde elde ettiğimiz yaşam kaynağı olan verilerle ;hızlı yol almayı bildik.Eksikleri ve eksikliklerimizi gördük.Azimle çalışmalarımızı sürdürdük.
Her gün gücümüze güç katarak bugünlere geldik.                                                                                                                             Varlık nedenimiz olan yaratanın izniyle; yarınlarada koşmaya devam edeceğiz.
ERMETSAN ailesi olarak bugün ülkemizin ilk 5 firması arasında yer almanın mutluluğunu , bizim yanımızda olan herkesle birlikte yaşamanın tadını kalplerimizde hem tadıyor; hemde hissediyoruz.
Her zaman önce kalp; sonra akıl dedik.
Kalplerimizi açtığımız nice insanlar bu yolda bize tecrübe dolu hayatlarından parçalarla akıllarını açtılar.                            Sonsuz Şükürler olsun ki; kalp dostluğu içinde dostlarımız hiç eksik olmadı.Ve yeni dostlar edinmeye de,nefesimizin son anına kadar devam edeceğiz.
Kalplerini bizlere açmaya hazırlanan tüm yeni dostlarımıza hoşgeldiniz diyor;
güzel günleri hep birlikte yaşamak umudu temennisinde bulunuyoruz.

ERMETSAN AİLESİErmetsan Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net