ESCO SAN VE TİC A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.esco.com.tr

ESCO SAN VE TİC A.Ş.

ESCO Grup Şirket Tarihçesi

GRUP ŞİRKETLER:

  • ESCO Emayedöküm San.veTic.A.Ş
  • BESA Beyaz Eşya San.ve Tic.Ltd.Şti
  • ELEVSAN Elektrikli Ev Aletleri San.veTic.Ltd.Şti
  • ESCO İnternational Koll.Şti.
  • KOZMİK Modüler Mobilya San. Ve Tic. Ltd. Şti.
  • KOZMİK Dayanıklı Tüketim Malları Paz. Tic. Ltd. Şti.
  • ERMA Mağazacılık dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti.
  • ESCO Dış Ticaret AŞ.
  • KOZMİK Isı Cihazları San. Tic. Ltd. Şti.

 

KURUMSAL YAPI:

ESCO Şirketler Grubu;  Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde kurulu, farklı ürün gruplarında üretim yapan dört Fabrika; Yurtiçi Satış ve dağıtımı işlemini gerçekleştiren Pazarlama Şirketi; Çeşitli illerde kurulu mağazaları; İthalat ve İhracat faaliyetlerini yürüten Dış Ticaret Şirketi; Çeşitli ülkelerde bulunan Şirket ve Ofisleri ile Avrupa ve Asya kıtalarında faaliyette bulunan bir Grup Şirketidir.

Üretim alanında 40.000m² kapalı, 20.000m² açık alanda yerleşik entegre tesisleri ile araştırma ve geliştirme  laboratuvarları, kalıphane destekli saç levha ve metal işleme  Fabrikası, tamamı bilgisayar kontrollu emaye boyama ve fırınlama hatları, PLC kontrollü  elekto-statik toz  boya hatları, aluminyum & plastik enjeksiyon üniteleri ve montaj Fabrikaları ile Beyaz Eşya ve Ev Aletlerinde Türkiye’nin başlıca üreticilerindendir.

ESCO Kalite Yönetim Sistemi, ISO ( Uluslararası Standartlar Organizasyonu ) Standartlarına uyumlu  olarak kurulmuş ve TSE tarafından;“ K – Q TSE – ISO EN kapsamında belgelenmiştir.

ESCO’ nun, Uluslararası Kalite Standartlarına uygun ürünleri ve üretim tesisleri, dünya çapında iyi bilinen ve genel kabul görmüş, Kalite belgelendirme ve onay laboratuarları tarafından belgelendirilmiştir; TUV – Rheinland Product Safety GmbH – ALMANYA, CERTİGASS Certification – FRANSA, NEMKO AS – NORVEÇ, SGS FIMKO OY – FİNLANDİYA, ERI – KORE, AVUSTRALYA, SINGAPUR  sahip olduğumuz Kalite Standartlarından bazılarıdır.

ESCO, hizmette süreklilik, istikrar ve servis etkinliği hususlarında, uluslararası güvenirlilik tesis etmiş olup gelişmeyi sürekli kılarak, Uluslararası Müşteriler için cazip ve çekici olmayı başarmıştır.

ESCO Grup Şirketlerindeki mevcut gelişmiş teknoloji, bilgi birikimi ve eğitimli kadrolar, Uluslar arası rekabet şartlarını sağlamak için sürekli eğitilmektedir.

ESCO Grup, Türkiye’deki tüketicilerin yanı sıra; Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Macaristan, Karadağ, Cek Cumhuriyeti,  Norveç, İsveç,Finlandiya, Litvanya, Estonya, Letonya, ABD, Avustralya, Kore,İsrail, Azerbaycan, Gürcistan, Rus Cumhuriyetleri, Afrika ve diğer ülkeler için üretilen geniş ürün yelpazesi ile nihai tüketiciler için bir tutku ve alışkanlık olmaya devam etmektedir:

 

İNSAN KAYNAKLARI:

ESCO  kültürü ve bilincini korumak ve geliştirmek, İnsan Kaynakları Politikamızın temel dayanağıdır. Çalışanların,  ESCO Grubun bir üyesi oldukları bilincinde olmalarının, çalışmaktan üretmekten zevk almalarının, uzun yıllar birlikte büyümenin, gelişmenin, başarmanın ve birlikte gururlanmalarının beklentisi içerisindeyiz . 

VİZYON
Grubumuzu, Çağdaş Yönetim modeli ile sürekli gelişmeyi hedefleyen ve bu felsefeden ödün vermeyen bir grup haline getirmektir.

MİSYON
Çalışan memnuniyeti ve gelişmeyi ön planda tutarak insan kaynakları politikasında Dünya standartlarını yakalamaktır.

DEĞERLERİMİZ
-Her türlü hizmetin çalışan vasıtası ile yapıldığının bilincinde olarak çalışana yatırım,
-Grup çalışması,
-Başarının paylaşımı,

İLKELER
-Değişimden yana olmak,
-Takım ruhunu benimsemek,
-Kurumsal yapı,
-Motivasyon, bireylere kendilerini gösterme imkanı vererek, yaratıcılığın teşvik edilmesi,
-Sürekli eğitim ve kendini geliştirme,
-Sevgi, saygı.

EĞİTİM
Çalışanların, kendilerini ve çalışmalarını geliştirmek amacı ile hazırlanan programlar dahilinde, sürekli eğitime olanak sağlanmaktadır.  

SEÇME, YERLEŞTİRME, TERFİ VE ÜCRET POLİTİKASIESCO SAN VE TİC A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı Eskişehir ESCO SAN VE TİC A.Ş.
Ön Muhasebe ElemanıESCO SAN VE TİC A.Ş.
MUHASEBE KONUSUNDA TECRÜBELİ, TERCİHEN LOGO PROGRAMINI KULLANABİLEN, EN AZ 2 YIL TECRÜBESİ OLAN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, SORUMLULUK SAHİBİ, İLETİŞİM VE İŞBİRLİĞİNE AÇIK, TAKIM ÇALIŞMASINI SEVEN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mühendislik Yöneticisi Eskişehir ESCO SAN VE TİC A.Ş.
Mühendislik YöneticisiESCO SAN VE TİC A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, Makine ve Elektrik Mühendisliği  bölümlerinden mezun,Üretim fabrikalarımıza ilave olarak, yeni faaliyete geçecek olan işletmemizin Üretim, Planlama ve Kalite departmanlarında görevlendirilmek üzere,Sorumluluk alabilecek, en az 2 yıl tecrübeli, Üretim ve Malzeme Planlama alanında yetiştirilmek üzere, Tercihen MRP ve ERP konusunda bilgili, Üretim sistemlerinin geliştirilmesi, planlama ve organizasyon yeteneği olan, Mesleği ile ilgili Teknik ve Yönetimsel anlamda kendini geliştirmeye açık, Raporlama konusunda başarılı, dinamik çalışma temposuna uyumlu, ISO 9001, CE ürün belgelendirme konularına hakim, Kalite Kontrol personelinin çalışmalarını ve Proses Kalite Faaliyetlerini yönetecek,Müşteri odaklı bakış açısı ile ürün kalitesini güvence altına almak üzere gerekli bütün faaliyetleri yürütebilen,  Mühendisler  alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) ESCO SAN VE TİC A.Ş.
Dış Ticaret Bölge Satış SorumlusuESCO SAN VE TİC A.Ş.
ESCO Şirketler Grubu, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde kurulu, dört fabrikada BEYAZ EŞYA ÜRETİMİ yapan, İhracat ve İthalat faaliyetlerini yürüten Dış Ticaret Şirketleri olan, yurtiçi satış ve dağıtımı işlemini gerçekleştiren Pazarlama şirketleri, çeşitli illerde kurulu mağazaları, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında faaliyette bulunan bir Türk şirketidir.      Beyaz Eşya Dış ticaretinde en az 5 yıl tecrübeli, FIRIN ve SOĞUTUCU ürün grupları İhracatın da deneyimli, Uluslararası Beyaz Eşya sektöründe müşteri portföyüne sahip, Yurtdışı satış ve fuar faliyetinde bulunmuş, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri seviyede Fransızca bilen, (Konuşma - Yazma - Okuma) Seyahat engeli bulunmayan, Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Elemanı Eskişehir ESCO SAN VE TİC A.Ş.
Dış Ticaret ElemanıESCO SAN VE TİC A.Ş.
İleri seviyede İngilizce bilen, Dış Ticaret işlemleri konusunda en az 1 yıl tecrübesi olan, İş disiplinine önem veren ve iş odaklı düşünen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Yol Şoförü Eskişehir ESCO SAN VE TİC A.Ş.
Uzun Yol ŞoförüESCO SAN VE TİC A.Ş.
ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ ;E SINIFI EHLİYETİ ;SRC BELGESİ VE PSİKOTEKNİK BELGESİ OLAN;35-45 YAŞ ARASI;EN AZ 10 YIL UZUN YOL ŞÖFÖRÜ OLARAK ÇALIŞMIŞ ;ESKİŞEHİR'DE İKAMET EDEN; PERSONEL ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı/ İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) ESCO SAN VE TİC A.Ş.
Kurumsal Pazarlama Uzmanı/ İstanbul Anadolu YakasıESCO SAN VE TİC A.Ş.
Toptan Beyaz Eşya satışında en az 5 yıl tecrübeli, Beyaz Eşya sektöründe müşteri portföyüne sahip, En az Lise Mezunu, İstanbul'da İkamet eden, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif, iyi derecede araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen evli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı