ESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.esteworld.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Lojman
YemekhaneESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AMELİYATHANE HEMŞİRESİ İstanbul(Asya) Esteworld
AMELİYATHANE HEMŞİRESİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Altunizade Hastanesi “Ameliyathane Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.Üniversitelerin Hemşirelik Yüksek Okullarından ve Sağlık Meslek Liselerinden mezun,En az 2 yıl ameliyathane deneyimli, Tercihen estetik, plastik cerrahi alanında ameliyathane deneyimi olan, Ekip çalışmasına uyumlu, Kişisel gelişimine önem veren, "Ameliyathane Hemşiresi"  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS HEMŞİRESİ İstanbul(Asya) Esteworld
SERVİS HEMŞİRESİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Altunizade Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin, hemşirelik, sağlık memurluğu bölümlerinden mezun,En az 2 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü, araştırma ve gelişime açık,  Ekip çalışmasına  yatkın, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Tam zamanlı çalışacak, Sigara kullanmayan Bayan. " Servis Hemşiresi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ SUPERVISOR İstanbul(Asya) Esteworld
HASTA HİZMETLERİ SUPERVISOREsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Altunizade ve Bahçelievler bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan 'Altunizade Kliniğimiz' bünyesinde görevlendirmek üzere'Hasta Hizmetleri Supervisör'arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Özel Hastanelerde Hasta Hizmetleri, faturalandırma konusundaen az 3 yıl tecrübeli,Pusula modülünü aktif olarak  kullanabilen , Hasta memnuniyetine ve hasta odaklı standartlara önem veren, ölçüm tekniklerini bilen,Dış görünümüne özen gösteren, Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, Personel yönetimi konusunda deneyimli,  İletişimi becerileri yüksek, güleryüzlü, MS Office programlarını kullanabilen, Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNTERAKTİF PAZARLAMA SATIŞ UZMANI (ARAPÇA) İstanbul(Asya) Esteworld
İNTERAKTİF PAZARLAMA SATIŞ UZMANI (ARAPÇA)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Altunizade ve Bahçelievler bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Ümraniye İdari Ofis lokasyonunda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Satış ve satış destek gibi benzer görevlerde minimum 2 yıl tecrübeli,MS Office Programlarını etkin kullanabilen,( raporlama ve sunum yapabilecek düzeyde )Çok iyi düzeyde Arapça dil bilgisine sahip, tercihen ikinci dil olarak İngilizce, Fransızca bilen.Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI (FELEMENKCE) İstanbul(Asya) Esteworld
ULUSLARARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI (FELEMENKCE)Esteworld
Büyümekte olan Altunizade Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Felemenk Dili ve Edebiyatı, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Tercihen sağlık sektöründe deneyim sahibi , Çok iyi derecede Felemenkçe ve İngilizce (okuma-konuşma-yazma) bilen, 3. dil olarak Fransızca bilinmesi tercih sebebidir.Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Estetik görünüşe ve kişisel bakıma önem veren ve prezantasyonu düzgün   Felemenkçe bilen "Uluslararası Hasta İlişkileri Uzmanı "aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(ROMENCE) İstanbul(Asya) Esteworld
ULUSLARARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(ROMENCE)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da  Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Altunizade Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Hasta ve Müşteri İlişkileri alanında tecrübeli, Çok iyi düzeyde Romence, Rusça ve İngilizce bilen, MS Office Programlarını etkin kullanabilen,( raporlama ve sunum yapabilecek düzeyde )Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA KAYIT YETKİLİSİ İstanbul(Asya) Esteworld
HASTA KAYIT YETKİLİSİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüzAltunizade Kliniğimiz  bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(ARAPÇA) İstanbul(Avr.) Esteworld
ULUSLARARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(ARAPÇA)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 3 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Hastane lokasyonunda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Hasta ve Müşteri İlişkileri alanında tecrübeli, Çok iyi düzeyde Arapça,İngilizce ve Fransızca dilbilgisine sahip,MS Office Programlarını etkin kullanabilen,( raporlama ve sunum yapabilecek düzeyde )Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, İletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı