ESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.esteworld.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Lojman
YemekhaneESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Esteworld
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Etiler lokasyonumuz İnteraktif Grubumuzda görevlendirilmek üzere;·         En az lise mezunu, ·         Tercihen inbound / outbound pozisyonlarda min. 2 yıl görev almış,·         Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen, sağlık, otomotiv, bankacılık, sigorta sektörü)·         Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli,·         Diksiyonu ve ses tonu düzgün,·         Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İyi derecede ofis programları kullanabilen,·         35 yaşını aşmamış, bay / bayan ,"Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Esteworld
GARSONEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Etiler Hastanemizin kafeterya bölümünde çalıştırılmak üzere;En az lise veya MYO mezunu (tercihen Turizm  ve Otelcilik), Tercihen ingilizce bilen, Dünya mutfağı ve içecekler konusunda tecrübeli, Servis ve sunum deneyimi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Pozitif ve güleryüzlü hizmet önceliği olan, Dış görünümünüze özen gösteren, GARSON - SERVİS GÖREVLİSİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN ESTETİSYEN İstanbul(Avr.) Esteworld
UZMAN ESTETİSYENEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Etiler lokasyonunda görevlendirilmek üzere; En az lise tercihen lisans düzeyinde estetisyenlik eğitimi almış,Uzman estetisyen veya  estetisyenlik belgesi sahibi,Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden,Lazer epilasyon uygulamalarında  en az 3 yıl deneyimli,İkna kabiliyeti kuvvetli, İletişim yeteneği güçlü, sunum becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün,Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan, "Uzman Estetisyen" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Asya) Esteworld
ESTETİSYENEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Klinik de görevlendirilmek üzere; En az lise tercihen lisans düzeyinde estetisyenlik eğitimi almış, Uzman estetisyen veya  estetisyenlik belgesi sahibi, Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden,Lazer epilasyon uygulamalarında  en az 3 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti kuvvetli, İletişim yeteneği güçlü, sunum becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan, "Uzman Estetisyen" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Esteworld
İŞYERİ HEMŞİRESİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu"  Etiler lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere;Hemşirelik yüksek okulu (lisans) mezunu,İşyeri hemşireliği sertifikasına sahip,Tercihen Enfeksiyon Kontrol  Sertifikasına sahipHastane ve / veya acil servis, enfeksiyon kontrolü konusunda en az 5 yıl iş tecrübesi olan,İşyeri sağlık birimleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularındaki yasal mevzuata hakim,İletişim yeteneği, araştırma ve  geliştirme yönü gelişmiş,Kalite ve JCI Süreçlerinde deneyimli ve istekli,Eğitim verebilme becerisi yüksek,Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,Tercihen İngilizce bilen,Tercihen bayan, İşyeri & Enfeksiyon Hemşiresi arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLAR ARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(ROMENCE) İstanbul(Avr.) Esteworld
ULUSLAR ARASI HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(ROMENCE)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Etiler lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ve bölümlerinden mezun,Pazarlama, satış, müşteri ilişkileri yönetimi konularında deneyim sahibi, Sağlık sektöründe deneyimi olan, Çok iyi derecede Romence, Rusça ve İngilizce (okuma-konuşma-yazma) bilen,Temsil ve ikna yeteneği güçlü, Organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş, Estetik görünüşe ve kişisel bakıma önem veren prezantasyonu düzgün , Bayan "Uluslararası Hasta İlişkileri Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİM UZMANI İstanbul(Asya) Esteworld
ÇAĞRI MERKEZİ EĞİTİM UZMANIEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Ümraniye İdari Ofis lokasyonunda 'Çağrı Merkezi Eğitim Uzmanı / Satış Koçu' pozisyonunda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İİBF, Sosyal bilimler ve İletişim Fakültesi veya Fen Edebiyat Fakültesi’nden mezun,Çağrı Merkezi ve/veya İnteraktif projelerinde minimum 3 yıl müşteri etkileşimi ve tercihen tele satış tecrübesi olan,Müşteri odaklı, sürekli öğrenme ve gelişim eğiliminde olan, İnisiyatif alabilme, temsil, etkileme ve ikna yeteneklerine sahip, Sunum becerisi, yazılı ve sözlü iletişim becerisi ve dokümantasyon yetenekleri gelişmiş,Kalite sistemleri, süreç odaklı çalışma disiplini, eğitim ve satışı geliştirme konusunda bilgi ve deneyim sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, pozitif yaklaşım sahibi, güler yüzlü, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek,Planlama ve zaman yönetimini yürütebilen, ekip çalışmasına yatkın ve hedef odaklı çalışabilen,Tercihen İngilizce bilen, Bay-Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI(ARAPÇA BİLEN) İstanbul(Asya) Esteworld
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI(ARAPÇA BİLEN)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Ümraniye İdari Ofis bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde Arapça Bilen Dijital Pazarlama Uzmanı pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız:·  Üniversite mezunu,·  Ana dil seviyesinde Arapça ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilgisine sahip,·  Djital pazarlama ve sosyal medya konusunda bilgi sahibi, veya yetiştirilmek üzere dijital pazarlama alanına ilgisi olan,·  Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·  Raporlama ve analiz edebilme yeteneğine sahip,·  Dijital hayatı benimsemiş, bu konuda tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edecek, öğrenmeye açık,· Genç, dinamik ve çalışkan, sigara kullanmayan ekip arkadaşları.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı