Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maliyet Muhasebesi Analisti Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Maliyet Muhasebesi AnalistiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak çalışacak 'Maliyet Muhasebesi Analisti’ arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden veya Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Maliyet Muhasebesi alanında en az 2-3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Planlama ve İzleme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Proje Planlama ve İzleme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Proje Planlama ve İzleme Mühendisi"  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Proje Yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, MS Office ve MS Project programını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Talaşlı İmalat Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Talaşlı İmalat TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  –Alt Yapı Yatırımları ve Proses Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Talaşlı İmalat Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler: Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Kalıp,Torna, Tesviye,CNC bölümlerinden mezunTalaşlı imalat alanında en az 3 yıl deneyimli, Hassas el tesviyeciliği,markalama,ölçme ve kontrol bilgisine sahip olan, Teknik malzeme ve kesici takım bilgisine sahip olan, CNC dik işlem tezgahını etkin bir şekilde kullanabilen, Teknik resim çizebilen ve etkin bir şekilde okuyabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek tecrübeli adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak  “Mekanik Bakım   Teknisyeni” aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Makine, Torna,Tesviye vb.)  Mekanik/ Makine Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni-Bozüyük Bilecik Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım Teknisyeni-BozüyükEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Bozüyük'te görev yapacak  “Mekanik Bakım Teknisyeni (Bozüyük)" aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının  tercihen İklimlendirme ve Soğutma, Makine, Sıhhi Tesisat , Torna,Tesviye vb.bölümlerinden mezun,Genel Soğutma sistemlerinin bakım ve onarımında deneyimli, Mekanik/Makine Bakım/Tesisat alanında deneyimli, Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Vardiyalı çalışabilecek, Bozüyük'te ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem AnalistiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Analisti" aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi ve tasarımı konularında bilgi sahibi, SAP ve MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Teknik Ressamı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Makine Teknik RessamıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş -Yatırımlar ve Proses Geliştirme Müdürlüğü'ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak"Makine Teknik Ressamı"aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden mezunAutocad, Solidworks ve Cadmatic programlarını iyi bilen, Katı model ve montaj çizme konusunda deneyimli, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak“Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.En az lise mezunu, Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan,  İstanbul (Anadolu Yakası)'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satınalma MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Satınalma Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Lisans (Endüstri Müh., İşletme Müh., Gıda Müh.) bölümlerinden mezun,Tercihen 1-2 yıl gıda satınalma tecrübesine sahip, Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Şirketi temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Teknik İşler MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak “Teknik İşler Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Yazılım Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Yazılım Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,ABAP Programlama konusunda en az 2-5 yıl deneyimli, SAP Modülleri temel işleyişi konusunda bilgi sahibi, Tercihen EBA İş Akış Sistemi konusunda tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Lojistik Operasyonlar Mühendisi/Analisti İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satış Lojistik Operasyonlar Mühendisi/AnalistiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş.- Satış Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak 'Satış Lojistik Operasyonlar Mühendisi/Analisti' aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Depo yönetimi, lojistik, tedarik zinciri alanlarında deneyim sahibi,Tercihen SAP WM  ve TM modülleri bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Seyahat engeli olmayan, İstanbul ilinde ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Analist Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Finansal AnalistEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak"Finansal Analist" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Finansal analiz ve raporlama konusunda, reel sektör ve denetim firmalarında en az 3 yıl deneyimli,UFRS hakkında bilgi sahibi olan ve uygulanması konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını çok iyi kullanabilen, İleri excel raporlama tekniklerine hakim, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Planlama MemuruEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş.’ ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “ Planlama Memuru” aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Makine Resim Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden veya Üniversitelerin Talaşlı Üretim Öğretmenliği bölümünden mezun,Planlama / malzeme keşfi alanında deneyim sahibi, Malzeme ve imal usulleri bilgisine sahip, ERP kullanımında deneyimli, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sağlık MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak "Sağlık Memuru" arayışımız bulunmaktadır. Meslek Yüksek Okulu, Üniversitelerin Sağlık Memurluğu ve Hemşirelik bölümlerinden mezun olmak,Benzer pozisyonda 2 -5 yıllık deneyime sahip, Tercihen diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) sertifikasına sahip, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisat Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tesisat Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş– Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tesisat Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme bölümlerinden mezunEn az 2 yıl deneyimli, Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan,,Kazan işletme sertifikası olan, Kazan Dairesi işletmenliği yapmış, Basınçlı hava kompresörü işletmenliği yapmış, Su yumuşatma sistemlerin işletmesini yapabilen, Tesisat projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme bilgisine sahip olan, Mekanik tesisat eleman ve ekipmanları bilgisine sahip olan, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik  bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak 'Mekanik Tasarım Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli, CAD yazılımlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mekanizma tasarımı, kinematik ve dinamik analiz yapabilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Süreç MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak 'Süreç Mühendisi' aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda Süreç Mühendisliği konusunda deneyimli,Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi, ISO, HACCP, Gıda ve Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi-Eskişehir Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi-EskişehirEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak “Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem Destek MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda Sanayi ve Tcaret A.Ş. -  Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Destek Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar/ Matematik/ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Microsoft ve Linux İşletim sistemleri alanında 1-2 yıl deneyimli, Güvenlik yazılımları, Log yönetim araçları ve veri tabanı sistemleri konusunda deneyimli,Ağ bileşenleri yönetim ve konigürasyonu deneyimine sahip, SAP sistem yönetimi bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Genel Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak 'Genel Muhasebe Memuru’ arayışımız bulunmaktır.Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi v.b. bölümlerinde örgün olarak dört yıllık lisans eğitimini tamamlamış,Finansal Muhasebe alanında 1 yıl deneyimli, Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Planlama Mühendisi”  aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi/tasarımı bilgisine sahip, Tercihen planlama & kontrol bilgi ve deneyimine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Matematiksel modelleme/optimizasyon konularında bilgi sahibi olmak Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satınalma YetkilisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Satınalma Yetkilisi” aranmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Şirketi temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı