Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tarımsal Üretim Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tarımsal Üretim MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Tarımsal Üretim Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Tarımsal girdilerin tedariğinde bilgi sahibi, Sözleşmeli çiftçilik çalışmalarını bilen veya uygulayan, İyi seviyede İngilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Sürücü belgesi olan ve seyahatlerde otomobil kullanabilecek kadar deneyimli, Seyahat engeli olmayan ve uzun süreli iş seyahatleri yapabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bakım MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Bakım Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çevre Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Çevre MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak “Çevre Mühendisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun, Çevre görevlisi belgesine sahip, Çevre Sistemleri ve Atık Yönetimi alanında en az 3 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için tercihen askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Analist Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Finansal AnalistEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak "Finansal Analist" aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bağımsız Denetim firmalarında , 1-2 yıl arası Denetim uzmanlığı deneyimine sahip, UFRS hakkında bilgi sahibi olan ve uygulanması konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Etkinlik Uzmanı İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Etkinlik UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak “Etkinlik Uzmanı” aranmaktadır. • Üniversitelerin sosyal bilimler fakülteler ve iletişim fakültelerinden mezun,• Pazarlama, kurumsal iletişim, etkinlik ve basın ilişkileri konusunda en az üç yıl deneyimli,• Sunum becerilerine sahip, iletişim ve müzakere becerileri güçlü,• Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,• Dinamik bir çalışma ortamının gerektiği zamansal esnekliğe sahip,• Ekip çalışmasına yatkın,• İyi derecede İngilizce bilen,• MS Office uygulamalarına hakim,• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),• İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Avr.) Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - İstanbulEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya) Konya Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya)Eti Şirketler Grubu
 ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji Grup Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya’ da görev yapacak  “Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni”  aranmaktadır. Genel Nitelikler: Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik ,Sıhhi Tesisat bölümlerinden mezun Mekanik/ Makine Bakım/ Tesisat alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - İstanbul İstanbul(Avr.), ... Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev alacak "Saha Satış Yöneticisi" aranmaktadır. Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan Satış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakim Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Bursa Bursa Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - BursaEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Bursa ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Bursa ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi (Teknik) Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satınalma Mühendisi (Teknik)Eti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev alacak "Satınalma Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin lisans (Makine Müh. Endüstri Müh., Malzeme Müh., İşletme Müh.) bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl satınalma tecrübesine sahip, Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen ERP programlarının (SAP, Mapics, vb.) kullanımı hakkında bilgisi olan, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,  Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetçi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İç DenetçiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “İç Denetçi” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 2-4 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon sürecine girmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknik Ressamı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Makine Teknik RessamıEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji Grup Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Teknik Ressam “ aranmaktadır.Genel Nitelikler:  Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine, Otomotiv bölümlerinden mezun Autocad ve Solidworks programlarını iyi bilen, Katı model ve montaj çizme konusunda deneyimli, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Lojistik Operasyonlar Yöneticisi İstanbul(Avr.) Eti Şirketler Grubu
Satış Lojistik Operasyonlar YöneticisiEti Şirketler Grubu
 Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Satış Lojistik Operasyonlar Yöneticisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, FMCG sektöründe deneyim sahibi, Depo, mikro dağıtım, distribütör ve zincir mağaza dağıtım operasyon deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP WM modül bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi, tasarımı ve proje geliştirme konularında deneyimli, Tercihen satış, dağıtım ve lojistik sistem uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazar Araştırma Analisti İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazar Araştırma AnalistiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak  “Pazar Araştırma Analisti” aranmaktadır. Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen MBA derecesine sahip, FMCG veya Gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Yeniliklere ve gelişime açık, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat TeknisyeniEti Şirketler Grubu
 ETİ Şirketler Grubu – Alt Yapı Yatırımları ve Proses Geliştirme  Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tesisat  Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler: 35 yaşını doldurmamış olmak Tercihen fabrika deneyimi sahip olmak Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme bölümlerinden mezun En az 3 yıl deneyimli, Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan, Tesisat projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme bilgisine sahip olan, Mekanik tesisat eleman ve ekipmanları bilgisine sahip olan, Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah)  çekme konusunda tecrübeli, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik  bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Pazarlama MT" aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış veya okul yaşamında pazarlama alanında stajyer olarak görev almış ve bu alanda projelere dahil olmuş, FMCG sektöründe pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Montaj MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Montaj Mühendisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Makine üretim sektöründe montaj, çelik konstrüksiyon alanında en az 2 yıl deneyimli, Makina imalat, montaj ve devreye alma konusunda deneyimli Şehirdışı ve yurtdışı projelerde görev alabilecek, Pnömatik ve otomasyon uygulamalarına hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mavi yaka yönetimi konusunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Asistan Ticari Pazarlama YöneticisiEti Şirketler Grubu
Satış Grup Başkanlığı - Ticari Pazarlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul'da görev alacak Asistan Ticari Pazarlama Yöneticisi  aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Mühendislik Fakültelerinin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama ve/veya kanal yönetiminde en az 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, Yenilikçi ve yaratıcı, analitik düşünebilen, Problem çözme ve analiz etme yeteneği gelişmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası ve Raporlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İş Zekası ve Raporlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "İş Zekası ve Raporlama Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Zekası / Raporlama / Veri Ambarı uygulamalarında en az 2-3 yıl deneyimli SAP BI/BW, Business Object, Microsoft BI ve MS OLAP gibi iş zekası araçlarından en az birisinde deneyim sahibi, İleri düzeyde SQL bilgisine sahip, Tercihen .NET programlama tecrübesi olan, Tercihen SAP HANA tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - Afyon Afyon Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - AfyonEti Şirketler Grubu
ETİ Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Afyon ilinde görev alacak "Saha Satış Yöneticisi" aranmaktadır. Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan Satış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakim Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan Afyon ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Muğla Muğla Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - MuğlaEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Muğla-Ortaca ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Montaj Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Montaj MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Elektrik Elektronik Montaj Mühendisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Fabrika ve yardımcı tesisler elektrik sistemleri montajı konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, Montaj teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Servo Sistemler ve Pnömatik konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, E-plan, Electro CAD ve Auto CAD çizim programlarını etkin şekilde kullanabilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı