Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Bursa Bursa Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - BursaEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Bursa ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Bursa ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Gaziantep Gaziantep Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - GaziantepEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Gaziantep ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Gaziantep ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bakım MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Bakım Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Muhasebe Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Genel Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı Genel Muhasebe Müdürlüğünde çalışacak 'Genel Muhasebe Memuru’ aranmaktadır. Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Finansal Muhasebe alanında 0-1 yıl arası deneyimli Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC İşleme Merkezi Operatörü Eskişehir Eti Şirketler Grubu
CNC İşleme Merkezi OperatörüEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubuna bağlı şirketlerimizden ETİ Makine San. ve Tic A.Ş.’de  görevlendirilecek “CNC Dik İşleme Merkezi Operatörü” aranmaktadır. MYO ve Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, CNC Torna ve/veya Dik İşleme Merkezi tezgahlarında tecrübesi olan, Tercihen Fanuc ve Mazatrol programlarını  kullanmış olmak, Teknik resim okuma ve anlama becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Kendisini geliştirme ve öğrenmeye istekli, Askerlik görevini tamamlamış, Eskişehir’de (merkez) ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CNC Lazer Operatörü Eskişehir Eti Şirketler Grubu
CNC Lazer OperatörüEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubuna bağlı şirketlerimizden ETİ Makine San. ve Tic A.Ş.’de  görevlendirilecek “CNC Lazer Tezgah Operatörü” aranmaktadır. MYO ve Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Mazak Lazer tezgahında çalışmış ve  Radan Testing programını kullanmış olmak Teknik resim okuma ve anlama becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Kendisini geliştirme ve öğrenmeye istekli, Askerlik görevini tamamlamış, Eskişehir’de  ikamet eden adayların başvuruları beklenmektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ürün MüdürüEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Ürün Müdürü" aranmaktadır.  • Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,• FMCG sektöründe pazarlama alanında Ürün Müdürü olarak en az 3 yıl deneyimli, • Pazar ve tüketici araştırmaları, pazarlama bütçesi ve P&L bilgisine sahip olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Güçlü iletişim becerilerine sahip,• Planlama ve organizasyon becerisine sahip,• Analitik ve problem çözme becerisi olan,• Yeniliklere ve gelişime açık, • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, • Seyahat engeli olmayan,• İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Operasyon Lideri - İstanbul İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Depo Operasyon Lideri - İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev alacak "Depo Operasyon Lideri" aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen lojistik ve depo alanında 4 yıl deneyimi olan Ekip yönetme deneyimi ve becerisine sahip Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Tercihen SAP programı kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sistem İş Zekası ve Raporlama Mühendisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satış Sistem İş Zekası ve Raporlama MühendisiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Satış Sistem İş Zekası ve Raporlama Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede ASP.NET (C# veya VB.Net) uygulama geliştirme bilgisine sahip, TFS kullanmayı bilen, Veri tabanı yönetimi (tercihen MS SQL ve raporlama araçları) konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Analitik bakış açısına sahip, İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İç DenetçiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “İç Denetçi” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 2-4 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon sürecine girmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İş Güvenliği MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “İş Güvenliği Mühendisi” arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Makine, Çevre, Elektrik Elektronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip (C sınıfı), Tercihen yangın güvenliği ve acil durumlar konusundaki standartlara hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, En az 1-2 yıl iş güvenliği alanında deneyim sahibi olmak, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  aranmaktadır.  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Proje MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir' de görev yapacak “Proje  Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Elektronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen “Proje Yönetimi” konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Bozüyük) Bilecik Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Bozüyük)Eti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji Grup Müdürlüğü’ne bağlı olarak Bilecik-Bozüyük'te görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler:•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Bozüyük'te ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Laborant Eskişehir Eti Şirketler Grubu
LaborantEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı Kalite Güvence Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev alacak “Laborant” aranmaktadır. Üniversitelerin Lisans Biyoloji veya Biyokimya bölümlerinden mezun, Gıda kimyasına hakim, laboratuvar analizleri konusunda deneyimli, Gıda mevzuatı, kalite ve HACCP Sistemi bilgi sahibi, Araştırmacı, dinamik ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Tabanı Destek Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Veri Tabanı Destek MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Veri Tabanı Destek Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft ve Linux İşletim sistemleri konusunda 3 yıl deneyimli, SAP HANA tecrübesi olan, İleri düzeyde SQL bilgisine sahip SAP sistem yönetimi bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Süreç MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak 'Süreç Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Gıda üretimi yapan firmalarda Süreç Mühendisliği konusunda deneyimli, Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi ISO, HACCP, Gıda ve Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Teknik Ressamı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Makine Teknik RessamıEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Teknoloji Grup Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Teknik Ressam “ aranmaktadır.Genel Nitelikler:  Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden mezun Autocad ve Solidworks programlarını iyi bilen, Katı model ve montaj çizme konusunda deneyimli, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi, tasarımı ve proje geliştirme konularında deneyimli, Tercihen satış, dağıtım ve lojistik sistem uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Organizasyonel Gelişim YetkilisiEti Şirketler Grubu
        Eti Şirketler Grubu bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “Organizasyonel Gelişim Yetkilisi” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen organizasyonel süreç tasarımı, iş değerleme, performans değerlendirme sistemleri konularında 2-3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazar Araştırma Analisti İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazar Araştırma AnalistiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak  “Pazar Araştırma Analisti” aranmaktadır. Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen MBA derecesine sahip, FMCG veya gıda sektöründe en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Yeniliklere ve gelişime açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Pazarlama MT" aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış veya okul yaşamında pazarlama alanında stajyer olarak görev almış ve bu alanda projelere dahil olmuş, FMCG sektöründe pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Tesisat Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat TeknisyeniEti Şirketler Grubu
 ETİ Şirketler Grubu – Alt Yapı Yatırımları ve Proses Geliştirme  Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tesisat  Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler: 35 yaşını doldurmamış olmak Tercihen fabrika deneyimi sahip olmak Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme bölümlerinden mezun En az 3 yıl deneyimli, Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan, Tesisat projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme bilgisine sahip olan, Mekanik tesisat eleman ve ekipmanları bilgisine sahip olan, Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah)  çekme konusunda tecrübeli, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik  bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- Eskişehir Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- EskişehirEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir' de görev yapacak “Güvenlik Görevlileri” aranmaktadır. Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir' de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Yazılım Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Yazılım Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, ABAP Programlama konusunda en az 2-3 yıl deneyimli SAP CRM – ABAP a özgü BOL programlama ve Web arayüzü geliştirme – BSP programlama konusunda deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır.   Üniversitelerin Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Süreç ve sistem analizi, tasarımı, entegrasyon testi konularında 1-2 yıl deneyimli, Tercihen ERP projelerinde, Satış Dağıtım, Finans, Malzeme Yönetimi veya Üretim modüllerinde görev almış, Tercihen SAP projelerinde anahtar kullanıcı veya proje üyesi olarak görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ağ Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ağ MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Ağ Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft ve Linux İşletim sistemleri alanında 3 yıl deneyimli, Güvenlik yazılımları, Log yönetim araçları ve veri tabanı sistemleri konusunda deneyimli, Ağ bileşenleri yönetim ve konigürasyonu deneyimine sahip, SAP sistem yönetimi bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Satış Temsilcisi - Ağrı Ağrı Eti Şirketler Grubu
Özel Müşteriler Satış Temsilcisi - AğrıEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Ağrı-Doğubeyazıt ilinde görev yapacak Özel Müşteriler Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Ağrı-Doğubeyazıt ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Zekası ve Raporlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İş Zekası ve Raporlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu bünyesinde, Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "İş Zekası ve Raporlama Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Zekası / Raporlama / Veri Ambarı uygulamalarında en az 2-3 yıl deneyimli SAP BI/BW, Business Object, Microsoft BI ve MS OLAP gibi iş zekası araçlarından en az birisinde deneyim sahibi, İleri düzeyde SQL bilgisine sahip, Tercihen .NET programlama tecrübesi olan, Tercihen SAP HANA tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Envanter Planlama Mühendisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ürün Envanter Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
Eti Şirketler Grubu - Satış Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Ürün Envanter Planlama Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe satış planlama alanında kariyer hedefleyen, Çözüm odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Analitik bakış açısına sahip, İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ticari Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
Satış Grup Başkanlığı - Ticari Pazarlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul'da görev alacak Ticari Pazarlama MT  aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama ve/veya satış alanında deneyim sahibi,  Hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme İhtiyaç Planlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Malzeme İhtiyaç Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak “Malzeme İhtiyaç Planlama ve Tedarikçi Performansı Değerlendirme Mühendisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim /malzeme planlama, sipariş yönetimi ve lojistik planlama konusunda deneyimli, Tedarikçi ilişkileri yönetimine hakim, Tercihen SAP PP, MM ve SRM modüllerinde bilgisi olan MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi - Konya Konya Eti Şirketler Grubu
Kalite Güvence Mühendisi - KonyaEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Süt Ürünleri Fabrikası Konya ilinde görev yapacak “Kalite Güvence Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Gıda üretimi yapan firmalarda Kalite Güvence Mühendisliği konusunda deneyimli, Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri ile Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Konya’da ikamet edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı