Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Doğu Akdeniz Bölge Muhasebe Memuru Adana Eti Şirketler Grubu
Doğu Akdeniz Bölge Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı Doğu Akdeniz Bölge Müdürlüğü'nde çalışacak 'Bölge Muhasebe Memuru’ aranmaktadır. Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinin örgün öğretiminden mezun, Finansal Muhasebe alanında 1-3 yıl arası deneyimli Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Adana'da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş. - Satış ve Planlama Yöneticiliği'ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “ Planlama Mühendisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama & kontrol bilgi ve deneyimine sahip olan, ERP sistemini etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güney Marmara Bölge Muhasebe Memuru Bursa Eti Şirketler Grubu
Güney Marmara Bölge Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı Güney Marmara Bölge Müdürlüğü'nde çalışacak 'Bölge Muhasebe Memuru’ aranmaktadır. Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinin örgün öğretiminden mezun, Finansal Muhasebe alanında 1-3 yıl arası deneyimli Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bursa’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Proje MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir' de görev yapacak “Proje  Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Elektronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen “Proje Yönetimi” konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Organizasyonel Gelişim YetkilisiEti Şirketler Grubu
       Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı'na bağlı Eskişehir'de görev yapacak “Organizasyonel Gelişim Yetkilisi” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Psikoloji, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, Tercihen organizasyonel süreç tasarımı, iş değerleme, performans değerlendirme sistemleri konularında 2-3 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Süreçler Takip Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Lojistik Süreçler Takip MemuruEti Şirketler Grubu
 Satış Grup Başkanlığı - Satış Planlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak 'Lojistik Süreçler Takip Memuru' aranmaktadır.  Üniversite ya da MYO mezunu, Tercihen lojistik, sevkiyat ve planlama süreçlerinde en az 2 yıl deneyim sahibi, SAP ve Excel programlarını etkin kullanabilen, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Eskişehir ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Pazarlama MT" aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış veya okul yaşamında pazarlama alanında stajyer olarak görev almış ve bu alanda projelere dahil olmuş, FMCG sektöründe pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Kurumsal İletişim UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak Kurumsal İletişim Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin iletişim fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama, kurumsal iletişim ve basın ilişkileri konusunda en az 3 yıl deneyimli, Sunum hazırlama ve aktarma becerilerine sahip, iletişim ve müzakere becerileri güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni Konya Eti Şirketler Grubu
Kalite Güvence TeknisyeniEti Şirketler Grubu
 ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı – Kalite Güvence Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya’da  görev yapacak “Kalite Güvence Teknisyeni” aranmaktadır.  Meslek Lisesi ( Gıda/Kimya) veya Üniversitelerin Gıda Teknolojisi -Kimya Meslek Yüksek Okullarından mezun 35 yaşını doldurmamış olmak Gıda sektöründe kalite güvence laboratuvarı deneyimli, Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Office programlarına hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek Konya’da ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Kimyager Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Analitik KimyagerEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Analitik Kimyager"  aranmaktadır. Üniversitelerin Kimya veya Biyokimya bölümlerinden mezun, Gıda kimya analizleri konusunda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Satış Müşteri Temsilcisi (Belirli Süreli) İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Yurtdışı Satış Müşteri Temsilcisi (Belirli Süreli)Eti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş.- Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak 'Yurt Dışı Satış Müşteri Temsilcisi (Belirli Süreli)' aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden veya Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim Malları sektöründe, ihracat alanında 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünme becerisine sahip, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Şoför/SürücüEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı'na bağlı, İstanbul Çamlıca Merkez ofisimizde görev yapacak “Şoför” arayışımız bulunmaktadır. En az lise mezunu, Şoför olarak 3 yıl deneyimli, İstanbul trafiğinde deneyimli, Uzun yol deneyimi olan, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi - Konya Konya Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi - KonyaEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Konya Süt Fabrikası'nda görev yapacak “Güvenlik Görevlileri” aranmaktadır. Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Konya'da ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya) Konya Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni(Konya)Eti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. Ve Tic. A.Ş . –  Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya’ da görev yapacak  “Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni”  aranmaktadır. Genel Nitelikler: Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik ,Sıhhi Tesisat bölümlerinden mezun Mekanik/ Makine Bakım/ Tesisat alanında deneyimli, Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Otomasyon MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş. Sistem Entegrasyon ve Servis Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir ilinde  görev yapacak  “Otomasyon Mühendisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik Elektronik, Mekatronik, Otomasyon veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, PLC ve / veya Robot konularında ilerlemek isteyen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Konya) Konya Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Konya)Eti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya'da görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler:•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon ve sensör bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Satış Temsilcisi - İstanbul İstanbul(Avr.) Eti Şirketler Grubu
Özel Müşteriler Satış Temsilcisi - İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak Özel Müşteriler Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Yetkilisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Eğitim YetkilisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Eğitim Yetkilisi” arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Eğitim İletişim ve Planlaması, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Eğitim ve gelişim alanında en az 1-2 yıl deneyime sahip, İyi seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Finansal Raporlama Analisti Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bütçe ve Finansal Raporlama AnalistiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak "Bütçe Planlama ve Finansal Raporlama Analisti" aranmaktadır. Üniversitelerin İlgili bölümlerinden (tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği) mezun, UFRS hakkında bilgi sahibi olan ve uygulanması konusunda deneyimli, Finansal Raporlama, Mali Tablo analizi, Bütçe Planlama ve Raporlama konularında en az 2 yıl deneyimli, SAP kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü analiz, yorum ve sunum becerisine sahip, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - Zonguldak Zonguldak Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - ZonguldakEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak  Zonguldak ilinde görev alacak Saha Satış Yöneticisi aranmaktadır. Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olan Satış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakim Ekip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan Zonguldak ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Kayseri Kayseri Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - KayseriEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Kayseri ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır. Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Kayseri ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Bakım Elemanı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Kalıp Bakım ElemanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Alt Yapı Yatırımları ve Proses Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Kalıp İmalat ve Bakım Elemanı ” aranmaktadır.Genel Nitelikler:  Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Kalıp,Torna, Tesviye  bölümlerinden mezun Talaşlı imalat alanında deneyimli, Hassas el tesviyeciliği,markalama,ölçme ve kontrol bilgisine sahip olan, Paralel torna ve üniversal freze kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, 35 yaşını doldurmamış olmak, Vardiyalı çalışabilecek, Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek tecrübeli adayların başvuruları beklenmektedir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Mekanik Bakım   Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler: Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik bölümlerinden mezun Mekanik/ Makine Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan, Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.    
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İç DenetçiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “İç Denetçi” aranmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun, Tercihen denetim firmalarında veya şirketlerin İç Denetim bölümünde 2-4 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon sürecine girmiş, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Teknisyeni İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Teknik Destek TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak 'Teknik Destek Teknisyeni' aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Teknisyenliği, Elektronik ya da ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi İşlem ve Network konularında en az 2 yıl deneyimli, Bilgisayar ve çevre birimlerinin kurulumunu yapabilecek seviyede bilgisayar bilgisine sahip, SAP, Windows işletim sistemleri, ofis yazılımları kurulum ve kullanımında tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan adayların başvurusu beklenmektedir.        
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Süreç MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak 'Süreç Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Gıda, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Gıda üretimi yapan firmalarda Süreç Mühendisliği konusunda deneyimli, Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi ISO, HACCP, Gıda ve Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Planlama Mühendisi”  aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi/tasarımı bilgisine sahip, Tercihen planlama & kontrol bilgi ve deneyimine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Matematiksel modelleme/optimizasyon konularında bilgi sahibi olmak Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ticari Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
Satış Grup Başkanlığı - Ticari Pazarlama Müdürlüğü’ne bağlı olarak İstanbul'da görev alacak Ticari Pazarlama MT  aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama ve/veya satış alanında deneyim sahibi,  Hızlı tüketim sektöründe ticari pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen İletişim becerileri ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  aranmaktadır.  Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Sistem MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Sistem Mühendisi" aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar/ Matematik/ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Microsoft ve Linux İşletim sistemleri alanında 1-2 yıl deneyimli, Güvenlik yazılımları, Log yönetim araçları ve veri tabanı sistemleri konusunda deneyimli, Ağ bileşenleri yönetim ve konigürasyonu deneyimine sahip, SAP sistem yönetimi bilgisi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı