Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik İşler Mühendisi Konya Eti Şirketler Grubu
Teknik İşler MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Konya’da görev yapacak “Teknik İşler Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Tercihen B yada C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasına ve Enerji Yönetimi Sertifikasına sahip,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Montaj MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak“Montaj Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Makine üretim sektöründe montaj, çelik konstrüksiyon alanında en az 2 yıl deneyimli,Makina imalat, montaj ve devreye alma konusunda deneyimli Şehirdışı ve yurtdışı projelerde görev alabilecek, Pnömatik ve otomasyon uygulamalarına hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Mavi yaka yönetimi konusunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - Kütahya Kütahya Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - KütahyaEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Kütahya ilinde görev alacak"Saha Satış Yöneticisi" aranmaktadır.Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olanSatış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakimEkip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan Kütahya ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Genel Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak 'Genel Muhasebe Memuru’ arayışımız bulunmaktır.Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi v.b. bölümlerinde örgün olarak dört yıllık lisans eğitimini tamamlamış,Finansal Muhasebe alanında 1 yıl deneyimli, Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Teknik Ressamı Bilecik, Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Makine Teknik RessamıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş -Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Bozüyük’te görev yapacak"Makine Teknik Ressamı"aranmaktadır. Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden mezunAutocad ve Solidworks programlarını iyi bilen, Katı model ve montaj çizme konusunda deneyimli, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Bozüyük'te ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak  “Mekanik Bakım   Teknisyeni” aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Makine, Torna,Tesviye vb.)  Mekanik/ Makine Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Metod Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Metod MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Metod Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi ve tasarımı konularında bilgi sahibi, SAP ve MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Planlama Mühendisi”  aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Sistem analizi/tasarımı bilgisine sahip, Tercihen planlama & kontrol bilgi ve deneyimine sahip MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Matematiksel modelleme/optimizasyon konularında bilgi sahibi olmak Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarikçi Değerlendirme ve Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tedarikçi Değerlendirme ve Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarakEskişehir'de görev yapacak "Tedarikçi Değerlendirme ve Geliştirme Mühendisi' aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun, Tedarikçi değerlendirme, denetleme ve geliştirme süreçleri konusunda tecrübeli,Gıda hammaddeleri ve fonksiyonları konusunda bilgi sahibi, Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen, TPM ve Yalın Üretim Teknikleri konusunda bilgili, Tedarikçi denetimleri için seyahat engeli olmayan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Güçlü iletişim ve sunum becerilerine sahip, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo ve Sevkiyat Yöneticisi Bilecik, Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Depo ve Sevkiyat YöneticisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Depo ve Sevkiyat Yöneticisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Üretim planlama ve kontrolü konusunda bilgi ve deneyim sahibi, ERP sistemi kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için),Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış/Dağıtım Kalite Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satış/Dağıtım Kalite MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Satış/Dağıtım Kalite Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Kimya veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda üretimi ve kalite güvence alanında deneyimli, ISO 9000, ISO 22000, BRC, çevre yönetim sistemleri, gıda ve çevre mevzuatı konusunda bilgi sahibi,SAP ve MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik ve Üretim Kalite Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tedarik ve Üretim Kalite MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tedarik ve Üretim Kalite Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Kimya veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda üretimi ve kalite güvence alanında deneyimli, Kalite yönetimi, gıda güvenliği, gıda mevzuatı ve tedarikçi yönetimi konularında bilgi sahibi,SAP ve MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Teknik İşler MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak “Teknik İşler Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süreç Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Süreç MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak 'Süreç Mühendisi' aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda, Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen gıda üretimi yapan firmalarda Süreç Mühendisliği konusunda deneyimli,Tercihen TPM sistemi uygulamalarında aktif rol almış veya bilgi sahibi,ISO, HACCP, Gıda ve Çevre Mevzuatları ve İş Sağlığı Güvenliği konusunda bilgili,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Yazılım Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Yazılım Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,. Net ortamında en az 3 yıllık yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Microsoft SharePoint 2010-2013 yazılım geliştirme projelerinde deneyimli, SharePoint üzerinde Layout, Site Template, List, Workflow, Custom WebPart geliştirmiş, Ajax, CSS, Javascript, HTML, XHTML gibi web teknolojileri konularında bilgi sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ar-Ge MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Ar-Ge Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Beslenme ve Diyetetik, Biyoteknoloji, Gıda alanında yüksek lisans veya doktora tamamlamış,Patent ve Faydalı Model süreçleri konusunda bilgili Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı (Belirli Süreli) İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Yönetici Asistanı (Belirli Süreli)Eti Şirketler Grubu
Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde İstanbul'da görev alacak "Yönetici Asistanı (Belirli Süreli)" aranmaktadır.Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,İstanbul'da ikamet eden veya ikamet edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bilgi Güvenliği UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Bilgi Güvenliği Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik Elektronik, Matematik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Bilgi Güvenliği ve ISO standartlarında en az 7 yıllık tecrübeye sahip, Veritabanı yönetimi konusunda bilgi sahibi, Güvenlik yazılımları ve işletim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip, Ağ yönetimi konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj İyileştirme&Geliştirme Projeleri Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ambalaj İyileştirme&Geliştirme Projeleri MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Ambalaj İyileştirme ve Geliştirme Projeleri Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Gıda, fleksible, oluklu mukavva, karton ambalaj sektöründe deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Ekip Lideri Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satış Ekip LideriEti Şirketler Grubu
Eti Makine San. ve Tic. A.Ş' ye bağlı olarak Eskişehir' de görev yapacak "Satış Ekip Lideri" aranmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Makine Müh.) bölümlerinden mezun, ERP sistemini etkin kullanabilen  Satış ve Proje yönetimi konularında en az 2 yıl deneyimli,  Tercihen PMP sertifikasına sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- Bozüyük Bilecik Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- BozüyükEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Bilecik-Bozüyük'te görev yapacak “Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Bozüyük'te ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı