Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Balıkesir Balıkesir Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - BalıkesirEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Balıkesir ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır.Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Balıkesir ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Konya) Konya Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Konya)Eti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Süt Ürünleri Fabrika Müdürlüğü'ne bağlı olarak Konya'da görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler:•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon ve sensör bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tasarım MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak 'Mekanik Tasarım Mühendisi' aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli, CAD yazılımlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mekanizma tasarımı, kinematik ve dinamik analiz yapabilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İç DenetçiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “İç Denetçi” aranmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,Şirketlerin İç Denetim bölümünde 4-6 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon sürecine girmiş,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Planlama ve Süreç Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satış Planlama ve Süreç Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
Eti Makine San. ve Tic. A.Ş' ye bağlı olarak Eskişehir' de görev yapacak "Satış Planlama ve Satış Süreçleri Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,ERP sistemini etkin kullanabilen  Tercihen SAP PS ve PPM modüllerine hakim, Proje yönetimi ve planlaması konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen PMP sertifikasına sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için),Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesisat Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tesisat Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş– Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tesisat Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler:35 yaşını doldurmamış olmak Tercihen fabrika deneyimi sahip olmak Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Tesisat, Doğalgaz veya İklimlendirme bölümlerinden mezunEn az 2 yıl deneyimli, Sıhhi Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah) elemanları bilgisine sahip olan,Tesisat projelerini okuyabilme ve yorumlayabilme bilgisine sahip olan,Mekanik tesisat eleman ve ekipmanları bilgisine sahip olan,Tesisat (PPRC, galvaniz, paslanmaz, siyah)  çekme konusunda tecrübeli,Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik  bilgisine sahip, Vardiyalı çalışabilecek Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama MT İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Pazarlama MTEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak"Pazarlama MT" aranmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden veya Endüstri/İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış veya okul yaşamında pazarlama alanında stajyer olarak görev almış ve bu alanda projelere dahil olmuş,FMCG sektöründe pazarlama alanında kariyer hedefleyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip ve müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - İstanbul İstanbul(Avr.) Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev alacak Saha Satış Yöneticisi aranmaktadır.Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olanSatış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakimEkip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan İstanbul ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tesisat Teknisyeni Konya Eti Şirketler Grubu
Mekanik Tesisat TeknisyeniEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. Ve Tic. A.Ş . –  Süt Ürünleri Fabrika Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya’ da görev yapacak  “Mekanik Tesisat Bakım Teknisyeni”  aranmaktadır.Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik ,Sıhhi Tesisat,Soğutma ve İklimlendirme bölümlerinden mezunMekanik/ Makine Bakım/ Tesisat alanında deneyimli, Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Buhar kazanı ve ekipmanları,basınçlı pompa ve ekipmanları konularında tecrübeliProfesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Vardiyalı çalışabilecek Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Montaj MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. Ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak“Montaj Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Makine üretim sektöründe montaj, çelik konstrüksiyon alanında en az 2 yıl deneyimli,Makina imalat, montaj ve devreye alma konusunda deneyimliŞehirdışı ve yurtdışı projelerde görev alabilecek, Pnömatik ve otomasyon uygulamalarına hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Mavi yaka yönetimi konusunda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Mühendisi Konya Eti Şirketler Grubu
Teknik İşler MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Konya’da görev yapacak “Teknik İşler Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,Tercihen B yada C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasına ve Enerji Yönetimi Sertifikasına sahip,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konstrüktör Ressam Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Konstrüktör RessamEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak 'Konstrüktör Ressam' aranmaktadır. Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine Eğitim, Tasarım ve Konstrüksiyon veya Makina Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli, CAD yazılımlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen, Mekanizma tasarımı ve temel mukavemet hesaplarını yapabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Kurumsal İletişim UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak Kurumsal İletişim Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin iletişim fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama, kurumsal iletişim ve basın ilişkileri konusunda en az 3 yıl deneyimli,Sunum hazırlama ve aktarma becerilerine sahip, iletişim ve müzakere becerileri güçlü,Yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi - Zonguldak Zonguldak Eti Şirketler Grubu
Saha Satış Yöneticisi - ZonguldakEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Zonguldak ilinde görev alacakSaha Satış Yöneticisi aranmaktadır.Lisans mezunu Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe 5 yıl, Distribütör yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi olanSatış ağı planlama, dağıtım bütçelerini oluşturma, yönetme ve geliştirme konularında deneyim sahibi ve bu alanlara hakimEkip kurma, yönetme deneyimi ve becerisine sahip Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünebilen Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü MS Office programlarını iyi seviyede kullanan B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan Seyahat engeli olmayan Zonguldak ilinde ikamet eden veya edebilecek olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Ürün MüdürüEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul ilinde görev yapacak "Ürün Müdürü" aranmaktadır.  • Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,• FMCG sektöründe pazarlama alanında Ürün Müdürü olarak en az 3 yıl deneyimli, • Pazar ve tüketici araştırmaları, pazarlama bütçesi ve P&L bilgisine sahip olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Güçlü iletişim becerilerine sahip,• Planlama ve organizasyon becerisine sahip,• Analitik ve problem çözme becerisi olan,• Yeniliklere ve gelişime açık,  • Seyahat engeli olmayan,• İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Bursa Bursa Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - BursaEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Bursa ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır.Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Bursa ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru- Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Eti Şirketler Grubu
Genel Başvuru- Engelli PersonelEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde engelli personel kadrosu kapsamında görev yapacak;En az lise mezunu, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında (%40 ve üzeri) değerlendirilebilecek,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan takım arkadaşları arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini net olarak ifade etmelerini; uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda  görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bilgi Güvenliği UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Bilgi Güvenliği Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik Elektronik, Matematik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Bilgi Güvenliği ve ISO standartlarında en az 7 yıllık tecrübeye sahip,Veritabanı yönetimi konusunda bilgi sahibi, Güvenlik yazılımları ve işletim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip,Ağ yönetimi konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak“Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan,  İstanbul (Anadolu Yakası)'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı