Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru- Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Eti Şirketler Grubu
Genel Başvuru- Engelli PersonelEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde engelli personel kadrosu kapsamında görev yapacak;En az lise mezunu, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında (%40 ve üzeri) değerlendirilebilecek,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan takım arkadaşları arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini net olarak ifade etmelerini; uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda  görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Operasyon Memuru İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
İhracat Operasyon MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul'da görev alacak İhracat Operasyon Memuru arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden veya ilgili lisans bölümlerinden mezunTercihen Hızlı Tüketim Malları sektöründe, ihracat alanında en az 1 yıl tecrübeliİyi derecede İngilizce bilen  Gümrük mevzuatına hakim  Tercihen SAP deneyimi olan Sonuç odaklı, hızlı karar alabilen ve koordinasyon yeteneği güçlüErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışİstanbul'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Satınalma MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak“Satınalma Mühendisi”  aranmaktadır.Üniversitelerin Lisans (Endüstri Müh., İşletme Müh., Kimya Müh., Gıda Müh.) bölümlerinden mezun,Tercihen 1-2 yıl satınalma tecrübesine sahip Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Şirketi temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Doğu Akdeniz Bölge Muhasebe Memuru Adana Eti Şirketler Grubu
Doğu Akdeniz Bölge Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı Doğu Akdeniz Bölge Müdürlüğü'nde çalışacak 'Bölge Muhasebe Memuru’ aranmaktadır.Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nin ilgili bölümlerinin örgün öğretiminden mezun,Finansal Muhasebe alanında 1-3 yıl arası deneyimli Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Adana'da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni Konya Eti Şirketler Grubu
Kalite Güvence TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı – Süt Ürünleri Fabrika Müdürlüğü’ne bağlı olarakKonya’da  görev yapacak “Kalite Güvence Teknisyeni” aranmaktadır. Meslek Lisesi ( Gıda/Kimya) veya Üniversitelerin Gıda Teknolojisi -Kimya Meslek Yüksek Okullarından mezun35 yaşını doldurmamış olmak Gıda sektöründe kalite güvence laboratuvarı deneyimli,Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Office programlarına hakim, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek Konya’da ikamet eden veya edebilecek,Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bilgi Güvenliği UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Bilgi Güvenliği Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik Elektronik, Matematik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Bilgi Güvenliği ve ISO standartlarında en az 7 yıllık tecrübeye sahip,Veritabanı yönetimi konusunda bilgi sahibi, Güvenlik yazılımları ve işletim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip,Ağ yönetimi konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak“Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan,  İstanbul (Anadolu Yakası)'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analitik Kimyager Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Analitik KimyagerEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Analitik Kimyager"  aranmaktadır.Üniversitelerin Kimya veya Biyokimya bölümlerinden mezun,Gıda kimya analizleri konusunda en az 2 yıl deneyimi olan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen,İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, sonuç odaklı çalışabilen ve problem çözme tekniklerine hakim, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Modern Kanal Satış Temsilcisi - Kırklareli Kırklareli Eti Şirketler Grubu
Modern Kanal Satış Temsilcisi - KırklareliEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Satış Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Kırklareli ilinde görev yapacak Modern Kanal Satış Temsilcisi aranmaktadır.Lisans mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Yenilikçi, yaratıcı ve analitik düşünme becerisi olan, Dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan, Kırklareli ilinde ikamet eden veya edebilecek olan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Konya) Konya Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni( Konya)Eti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Bakım ve İyileştirmeler Müdürlüğü’ne bağlı olarak Konya'da görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.Genel Nitelikler:•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon ve sensör bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Konya'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- Bozüyük Bilecik Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- BozüyükEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Bilecik-Bozüyük'te görev yapacak “Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Bozüyük'te ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak  “Mekanik Bakım   Teknisyeni” aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Motor, Makine, Mekatronik bölümlerinden mezunMekanik/ Makine Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İç DenetçiEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş bünyesinde Eskişehir'de görev yapacak “İç Denetçi” aranmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,Şirketlerin İç Denetim bölümünde 4-6 yıl arası deneyim sahibi, Tercihen CIA ve/veya SMMM belgesine sahip veya sertifikasyon sürecine girmiş,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Öğrenmeye açık, gelişime istekli, Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan, Seyahat engeli bulunmayan, Takım çalışmasına yatkın, Aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi (Görüntü İşleme) Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Otomasyon Mühendisi (Görüntü İşleme)Eti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş. Sistem Entegrasyon ve Servis Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir ilinde  görev yapacak görüntü işleme konusunda deneyimli ''Otomasyon Mühendisi'' aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,  Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,Görüntü işleme konusunda 2-5 yıl tecrübeli, Matlab, Halcon ve OpenCV İle Görüntü İşleme Analizleri yapabilen, C#, C++ Dilinde Görüntü İşleme Yazılımı yapabilen, 3D Kamera Sistemleri Tasarlayabilme & Uygulama Görüntü İşleme Algoritma geliştirebilen, Pattern Recognition(Görüntü Tanıma) Yazılımları geliştirebilen, Image Segmentation Yöntemlerini Kullanarak Yazılım geliştirebilen, Lens Teknolojisi ve lens seçimi yapabilen, PLC sistemleri hakkında tecrübe sahibi (Siemens veya Schneider marka), PC – PLC haberleşme sistemlerini bilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi (Robotik) Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Otomasyon Mühendisi (Robotik)Eti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş. Sistem Entegrasyon ve Servis Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir ilinde  görev yapacak  robotik alanda deneyimli “Otomasyon Mühendisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik Elektronik, Mekatronik veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,Endüstriyel robotlar konusunda 2-5 yıl tecrübeli, Tercihen ABB robotlar konusunda ve rapid programı hakkında tecrübe sahibi, Koordinat Sistemi Yorumlayabilmek & Kullanmak, Robot Donanım Yapısına hakim olmak, Real Time Haberleşme Veri Yönetimi Yapabilme, Robot Parametrelerini Kullanılabilme, Kamera Veri İletişimi Kurabilme, Robotlar Arası Veri İletişimi Sağlamak, Robot Simülasyonu Yapabilme, İhtiyaca Uygun Robot Serisi Belirlemek, Entegre Çalışan Çoklu Robot Yönetebilme, Robot Ürün / Tool İlişkisi Yorumlayabilme, Tool Teknolojisi, Özel Robot Uygulamaları, Hareketli WOBJ Üzerinde Robot İşlemleri Yapabilme, PLC sistemleri hakkında tecrübe sahibi (Siemens veya Schneider marka), Robot – PLC haberleşme sistemlerini bilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Planlama MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Planlama Mühendisi”  aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Sistem analizi/tasarımı bilgisine sahip, Tercihen planlama & kontrol bilgi ve deneyimine sahipMS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Matematiksel modelleme/optimizasyon konularında bilgi sahibi olmakTercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konstrüktör Ressam Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Konstrüktör RessamEti Şirketler Grubu
ETİ Makine San. ve Tic. A.Ş.’ye bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak 'Konstrüktör Ressam' aranmaktadır. Üniversitelerin Teknik Eğitim Fakültelerinin Makine Eğitim, Tasarım ve Konstrüksiyon veya Makina Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun,Tercihen 2 yıl makine tasarımı konusunda tecrübeli, CAD yazılımlarından en az birini çok iyi derecede kullanabilen, Mekanizma tasarımı ve temel mukavemet hesaplarını yapabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı