Eti Şirketler Grubu 

Şirket Bilgileri

www.etietieti.com.tr

ETİ ŞİRKETLER GRUBU
 
 

 TARİHÇE

1961’de kurulan ETİ, Onursal Başkanı ve Kurucusu Firuz KANATLI’nın projesini kendi elleriyle çizdiği ilk tesisiyle 1962’de Eskişehir’de üretime başladı. Aynı yıl Petit Beurre", "Marie", "Kremalı", "Sable", "Bademli" gibi hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri piyasaya sundu.

 

1967’de Türk mühendislerinin planlarıyla inşa edilen ilk otomatik bisküvi üretim tesisini kurdu. Aynı yıl ETİ’nin bir diğer klasikleşen lezzeti ETİ Finger üretilmeye başlandı; onu 1969’da "ETİ Burçak" izledi.

 

1972’de, günümüzde de hala genç yaşlı herkesin hafızalarında olan "Bir bilmecem var çocuklar...." reklam müziğini kullanmaya başlandı. 1974’te ilk ihracatını gerçekleştiren ETİ aynı yıl TSE'den ilk Kalite Ödülünü aldı. 1975’te ise paketli ürünlere geçiş gerçekleştirilerek rekabette "farklılaşma" sağlandı.

 

 

1976’da ilk bebe bisküvisi "ETİ Cicibebe"; 1978’te Türkiye'nin ilk ve tek hazır kızarmış ekmeği "Etimek";

1980’de kek üretimine başlandı. Bunları 1981’de "ETİ Petit Beurre", "ETİ Çubuk Kraker", 1986’da bugün ETİ’nin markası olarak tescillenen “Browni”, 1990’da “ETİ Topkek”, “ETİ Negro" ve "ETİ Form Bisküvi" izledi. Bu lezzetlere 1999’da “Popkek", 2002’de ise “ETİ Tutku” eklendi.

 

ETİ, sektördeki öncülüğünü her zaman ortaya koydu. 1995’te tanzim-teşhir elemanlarını eğiten, 1996’da ise bisküvi sektöründe ISO-9002 Kalite Sistem Belgesi alan ilk şirket oldu. 2003’te TPM (Total Productive Maintenance) fabrika yönetim yaklaşımı olarak benimsendi. ETİ bisküvi fabrikası ‘’Award for TPM Excellence Consistency’’, Tam Gıda Ve Bozüyük fabrikaları ise ‘’Award for TPM Excellence First Category’’ ödüllerini kazandı. 

 

2003’e kadar bisküvi, kraker ve kek alanlarında faaliyet gösteren ETİ, çikolata fabrikasının kurulması ile bu alanda da üretime başladı.

 

400.000 metrekarelik alana sahip 5 unlu ve çikolatalı ürünler üreten fabrikası ve grubun kendi ihtiyaçlarını karşılayan ETİ Makine fabrikası, 130 yurt içi distribütörü, 4.000 civarında çalışanı ile sektöründe öncülüklerin lideri olan ETİ, 2006 yılı son çeyreğinde kurumsallaşma çalışmasına son şeklini verdi. Yeni kurulan yapıda görev ve sorumlulukları birbirinden net biçimde ayrılmış olan Yönetim ve İcra Kurulları vasıtasıyla ETİ, 2011’de 1 milyar USD ciro hedefine ilerlemektedir.

 

Pek çoğu ilk olmasının yanı sıra hemen hepsi pazarında oldukça önemli yere sahip 200’ü aşan ürün çeşidi ve 180 bin üzerinde satış noktasına ulaşan bir gıda devi olan ETİ, ürünleriyle genç yaşlı herkesin yaşamına küçük mutluluklar katmaya devam ediyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ

ETİ’li olmaktan gurur duyan, yeniliklere ve değişimlere açık, tutkulu, enerjik, motivasyonu yüksek, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu, en çok çalışılmak istenilen bir işyeri olmak temel amacımızdır.

 

Katılımcı ve adil değerlendirme ile çalışanlara hak ettiği değeri vermek, gelişimlerine olanak sunarak yaratıcılığı ön plana çıkartmak, çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir iş ortamını sürekli kılmak yönetim anlayışımızdır.

 

Seçme ve Yerleştirme

İnsan Kaynakları olarak amacımız, Eti’yi geleceğe taşıyacak, Eti yetkinliklerine sahip nitelikli işgücünü aramıza katmak, en uygun adayı en uygun pozisyonda objektif araçlarla değerlendirmektir.

 

Şirketimiz bünyesinde belirlenen kadro planı doğrultusunda, işe alım sürecimiz açık olan pozisyonların www.etietieti.com ve anlaşmalı internet sitelerde duyurulmasıyla başlar. Açık pozisyonlar için alınan başvurulardan aday havuzları oluşturulup,Eti Şirketler Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şoför/Sürücü İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Şoför/SürücüEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı'na bağlı İstanbul Çamlıca Merkez ofisimizde görev yapacak“Şoför” arayışımız bulunmaktadır.En az lise mezunu, Şoför olarak 3 yıl deneyimli, İstanbul trafiğinde deneyimli, Uzun yol deneyimi olan, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, İletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medya Yöneticisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Medya YöneticisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Pazarlama Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev alacak  “Medya Yöneticisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Sosyal Bilimler ve İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun,Dijital medya planlama/satın alma alanında en az 5 yıl deneyime sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Analitik ve problemler karşısında çözüm üretebilen,Güçlü iletişim becerilerine sahip, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ar-Ge MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Ar-Ge Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Beslenme ve Diyetetik, Biyoteknoloji, Gıda alanında yüksek lisans veya doktora tamamlamış,Patent ve Faydalı Model süreçleri konusunda bilgili Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, yenilikçi Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Memuru Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Genel Muhasebe MemuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Finans Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir ilinde görev yapacak 'Genel Muhasebe Memuru’ arayışımız bulunmaktır.Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi v.b. bölümlerinde örgün olarak dört yıllık lisans eğitimini tamamlamış,Finansal Muhasebe alanında 1 yıl deneyimli, Tek Düzen Hesap planı ve mevzuatı hakkında bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, İletişim ve müzakere becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yetkilisi İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Satınalma YetkilisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak “Satınalma Yetkilisi” aranmaktadır.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip, Pazarlama ve satış aktiviteleri ile ilgili satınalmalar konusunda tecrübesi olan,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP bilgisi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık, Müzakere becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Şirketi temsil yeteneği olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi-Eskişehir Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi-EskişehirEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak “Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için) adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni-Bozüyük Bilecik Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım Teknisyeni-BozüyükEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Bozüyük'te görev yapacak  “Mekanik Bakım Teknisyeni (Bozüyük)" aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının  tercihen İklimlendirme ve Soğutma, Makine, Sıhhi Tesisat , Torna,Tesviye vb.bölümlerinden mezun,Genel Soğutma sistemlerinin bakım ve onarımında deneyimli, Mekanik/Makine Bakım/Tesisat alanında deneyimli, Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Vardiyalı çalışabilecek, Bozüyük'te ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... Eti Şirketler Grubu
Genel BaşvuruEti Şirketler Grubu
Eti Gıda San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde engelli personel kadrosu kapsamında görev yapacak;En az lise mezunu, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında (%40 ve üzeri) değerlendirilebilecek,İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek olan takım arkadaşları arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen adayların ön yazılarında; Engellerini ve heyet raporlarında yazan işgücü kaybı yüzdesini net olarak ifade etmelerini; uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda  görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi- İstanbul İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Güvenlik Görevlisi- İstanbulEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş - İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na bağlı olarak İstanbul’da görev yapacak“Güvenlik Görevlisi” aranmaktadır.Güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim, Silahlı güvenlik kimliğine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan,  İstanbul (Anadolu Yakası)'da ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tarımsal Üretim Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tarımsal Üretim MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Tarımsal Üretim Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun,Tarımsal girdilerin tedariğinde bilgi sahibi, Sözleşmeli çiftçilik çalışmalarını bilen veya uygulayan,İyi seviyede İngilizce bilen, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Sürücü belgesi olan ve seyahatlerde otomobil kullanabilecek kadar deneyimli,Seyahat engeli olmayan ve uzun süreli iş seyahatleri yapabilecek,Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik İşler Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Teknik İşler MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak “Teknik İşler Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Yalın Üretim teknikleri, ISO, HACCP ve TPM konusunda bilgi sahibi, Bakım Teknikleri, Üretim Teknolojileri, Otomasyon, PLC (yazılım ve donanım), Talaşlı-Talaşsız İmalat Yöntemleri, Malzeme Bilgisi, Kaynak Teknikleri, Servo Sistemler ve Pnömatik, Kestirimci Bakım konusunda bilgi ve tecrübe sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enerji Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Enerji MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Enerji Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Enerji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Fabrika ve yardımcı tesisler bakım metotları konusunda bilgi sahibi, Enerji verimliliği konusunda deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, SAP, MS Office ve MS Project programlarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Yazılım Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Yazılım Geliştirme Mühendisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Matematik ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,. Net ortamında en az 3 yıllık yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Microsoft SharePoint 2010-2013 yazılım geliştirme projelerinde deneyimli, SharePoint üzerinde Layout, Site Template, List, Workflow, Custom WebPart geliştirmiş, Ajax, CSS, Javascript, HTML, XHTML gibi web teknolojileri konularında bilgi sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Yöneticisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Bilgi Güvenliği YöneticisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. - Bilgi Teknolojileri ve Sistem Geliştirme Müdürlüğü’ne bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak "Bilgi Güvenliği Yöneticisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik Elektronik, Matematik Mühendisliği veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Bilgi Güvenliği ve ISO standartlarında en az 7 yıllık tecrübeye sahip, Veritabanı yönetimi konusunda bilgi sahibi, Güvenlik yazılımları ve işletim sistemleri ile ilgili sertifikalara sahip, Ağ yönetimi konusunda deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı ve hızlı karar alabilen, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Eskişehir’de ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik ve Üretim Kalite Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tedarik ve Üretim Kalite MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tedarik ve Üretim Kalite Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Kimya veya Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda üretimi ve kalite güvence alanında deneyimli, Kalite yönetimi, gıda güvenliği, gıda mevzuatı ve tedarikçi yönetimi konularında bilgi sahibi,SAP ve MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Elektrik- Elektronik  Bakım Teknisyeni” aranmaktadır.•Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik,Elektronik ,Endüstriyel Otomasyon bölümlerinden mezun•Elektrik-Elektronik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli,•Otomasyon bilgisine sahip,•Elektrik şalt ve otomasyon malzemesi seçimi yapabilen,•Tercihen PLC ve panel programlama bilgisi olan,•Servo motorlar konusunda bilgi sahibi,•Tercihen temel seviye pnömatik bilgisi olan,•Temel Office Programlarını kullanabilen•İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü,•Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•Ekip çalışmasına yatkın,•Askerlikle ilişkisi olmayan,•Vardiyalı çalışabilecek,•Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İklimlendirme Soğutma Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
İklimlendirme Soğutma TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş-Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak  Eskişehir'de görev yapacak  " İklimlendirme ve Soğutma Teknisyeni" aranmaktadır.Genel ÖzelliklerMeslek Liselerinin ve Meslek Yüksekokullarının İklimlendirme ve Soğutma, Tesisat vb. bölümlerinden mezunEndüstriyel (chiller,pano soğutucusu vb.), klima, vb. cihazlarının periyodik bakım,arıza tespit ve onarımı konusunda en az 2 yıl deneyim sahip,Kazan İşletme Sertifikası olan, Analitik ve sonuç odaklı, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Vardiyalı çalışabilecek, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Ürün Geliştirme MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş – Teknoloji ve Ürün Geliştirme Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak  "Ürün Geliştirme Mühendisi"  arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen "Beslenme" alanında yüksek lisans yapmış / yapıyor olan, Çikolata, bar, bisküvi, kraker, kek ve kahvaltılık ürünler araştırma geliştirme çalışmalarının en az birinde deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Mekanik Bakım TeknisyeniEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş.  – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı'na bağlı olarak Eskişehir'de görev yapacak  “Mekanik Bakım   Teknisyeni” aranmaktadır. Teknik/Endüstri Meslek Liselerinin ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun (Makine, Torna,Tesviye vb.)  Mekanik/ Makine Bakım alanında en az 3 yıl deneyimli, İleri seviyede teknik resim okuma bilgisine sahip Makine elemanları ve malzeme bilgisine sahip olan, Kumpas, mikrometre kullanabilen, Sütunlu matkap, el matkabı, taşlama mak. vb. el aletlerini kullanma becerisi olan,Tercihen pnömatik, hidrolik, tesisat bilgisine sahip, Temel Office Programlarını kullanabilen İletişim becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi olmayan Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Eti Şirketler Grubu
Kurumsal İletişim UzmanıEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Pazarlama Grup Başkanlığı'na bağlı olarak İstanbul'da görev alacak Kurumsal İletişim Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin iletişim fakülteleri veya ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama, kurumsal iletişim ve basın ilişkileri konusunda en az 5 yıl deneyimli,Sunum hazırlama ve aktarma becerilerine sahip, iletişim ve müzakere becerileri güçlü,Yeniliklere ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Projeleri Mühendisi Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Tedarik Projeleri MühendisiEti Şirketler Grubu
ETİ Gıda San. ve Tic. A.Ş. – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Tedarik Projeleri Mühendisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Satınalma yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi, Raporlama ve istatiksel analiz tekniklerini bilen, Sistem analizi ve proje yönetimi konularında deneyimli, Yöneylem araştırması, veri tabanı yönetimi ve bilgi sistemleri yönetimi süreçlerine hakim,Malzeme ihtiyaç planlaması süreçlerinde bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo ve Sevkiyat Yöneticisi Bilecik, Eskişehir Eti Şirketler Grubu
Depo ve Sevkiyat YöneticisiEti Şirketler Grubu
ETİ Şirketler Grubu – Tedarik Zinciri Grup Başkanlığı’na bağlı olarak Eskişehir’de görev yapacak “Depo ve Sevkiyat Yöneticisi” aranmaktadır.Üniversitelerin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Üretim planlama ve kontrolü konusunda bilgi ve deneyim sahibi, ERP sistemi kullanabilen, Analitik ve sonuç odaklı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan (Erkek adaylar için), Eskişehir'de ikamet eden veya edebilecek adayların başvurusu beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı