FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


Farmatek, Türkiye’de olmayan ürünleri getirmek ve Türk tıbbının hizmetine sunmak amacıyla 1991 yılında kurulmuştur. Firmamız, Türkiye’de üretimi olmayan hemofili, yoğun bakım ürünleri ve immunoglobulin içerikli ürünlerin ithalatı ile işe başlamış, daha sonra yine piyasanın ihtiyacı doğrultusunda dermatoloji, kardiyoloji, üroloji ve cerrahi alanındaki ürünlerle sektörde faaliyetine devam etmiştir. Yaşam kalitesini artırarak, ilaçlarını reçete eden doktorları ve eczacıları memnun etmeyi ilke edinen Farmetek’in en önemli hedeflerinden biri de bu amaca yönelik yeni ürünleri ithal ederek veya üreterek doktor ve eczacılarımızın hizmetine sunmaktır. Ürünlerimizin depo girişi, saklanması, ambalajlanması ve sevkiyatı, ürüne özel şartlara ve Sağlık Bakanlığı yönetmelikleri ile uluslararası ilgili güncel kılavuzlarda bildirilen şartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.
 
Kırklareli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu olan Farmatek İlaç Kırklareli Üretim Tesisi, 2017 yılı Mart ayında TC Sağlık Bakanlığı tarafından GMP onayı almış olup faaliyete geçmiştir.
Farmatek İlaç Kırklareli Üretim Tesisi, uluslararası standartlara uygun, Avrupa cGMP uyumlu, son teknolojileri kullanan, güçlü altyapısı ile oluşacak ihtiyaçlara göre ek üretim alanları inşaa etme ve devreye girmeye yönelik olarak tasarlanmıştır.
Tesisimizde üretim alanlarımızın nem kontrollü olması sayesinde, neme hassas ürünlerin üretimi yapılabildiği gibi havalandırma sisteminde gerekliliklerin sağlanması ile hormon ve anti-neoplastik grupları sışındaki high potent (HPAPIs) ürünlerin de üretimine imkân sağlanmaktadır.
38,000 m2 alanda kurulu 13,500 m2 kapalı alanı olan Farma-Tek İlaç Kırklareli Üretim Tesisi’nde;  katı, yarı katı ve topikal sıvı üretim hatları ile devreye  girmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: www.farma-tek.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Genel Müdürlük çalışanlarımız için 08:00-17:30 Saha çalışanlarımız için 08:30-18:00 Kırklareli Üretim Tesisi çalışanlarımız için 08:00-18:00FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TIBBİ TANITIM TEMSİLCİSİ Adana, Ankara, ... Farma-tek İlaç sanayi ve Ticaret A.Ş.
TIBBİ TANITIM TEMSİLCİSİFarma-tek İlaç sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sağlık sektörüne yeni ürünler kazandırarak hızla büyüyen, 26 yıldan fazla bir süredir Türkiye ilaç sektöründe var olan şirketimizin  yeni kurulacak grubunda “Tıbbi Tanıtım Temsilcisi” olarak çalışacak,Enfeksiyon ve /veya hematoloji ürünleri konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Başarı azmi yüksek, sonuç odaklı, iletişimi güçlü ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen,MS ofis ve uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi İstanbul(Avr.) Farmatek İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Tıbbi Tanıtım TemsilcisiFarmatek İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Sağlık sektörüne yeni ürünler kazandırarak hızla büyüyen, 26 yıldan fazla bir süredir Türkiye ilaç sektöründe var olan şirketimizin  Nefroviroloji grubunda “Tıbbi Tanıtım Temsilcisi” olarak çalışacak,Üniversite veya en az Yüksek Okul mezunu, Nefroloji ve/veya Enfeksiyon ürünleri konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Başarı azmi yüksek, sonuç odaklı, iletişimi güçlü ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilen,MS ofis ve uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, takım arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı