KIRLIOĞLU KİMYA SANAYİ VE TİCARET AŞ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Yer altı madenciliğinden açık ocak işletmeciliğine, taş ocakçılığından endüstriyel hammadde üretimine , otoyol yapımından baraj inşaatına uzanan patlayıcı madde gereksinimi duyulan tüm çalışmalarda 1996 yılından bu yana sizin gücünüz olamaya devam ediyoruz.

Kırlıoğlu,
Afyonkarahisar da bulunan üretim, depolama tesisleri, İzmir de bulunan patlayıcı madde depolama tesisi, kendine ait ADR sertifikalı taşıma filosu ve Türkiye’nin bir çok bölgesindeki anlaşmalı satıcıları ile daima yanınızdadır.

Kırlıoğlu,
Sektörün ihtiyacı olan DYNEX markası ile Emülsiyon Tip Patlayıcı MethanEX markası ile yeraltı kömür madenleri için Grizu Güvenli patlayıcı detEX Markası ile Elektriksiz Kapsül ve ANFOex markası ile Anfo üretimini yapan tek %100 yerli sermayeli firma olarak, patlayıcı sektörünün parlayan yıldızıdır.

Kırlıoğlu,
Bosna Hersek’te bulunan Ateşleme Sistemleri üretim tesislerinde tüm bileşenleri ile Elektrikli Kapsül, Elektriksiz Kapsül Başlığı, Adi Kapsül ve Şok Tüp üretimi yapmaktadır.

Kırlıoğlu,
Patlayıcı madde kullanımı olan her firmaya müşteri gözü ile değil proje ortağı bilinci ile yaklaşmaktadır. Kullanıcıların çalışma ortamlarında daha emniyetli ve optimum maliyet ile faaliyet gösterebilmeleri için çalışmalarını çağın gereklerine uyarak devam ettirmektedir.http://www.kirlioglu.com.tr
  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kimya

Firma web sitesi: www.kirlioglu.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisKIRLIOĞLU KİMYA SANAYİ VE TİCARET AŞ İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.