Genel Bilgiler

Gülsa Şirketler Topluluğu, toplam 7 inşaat firmasını bünyesinde barındıran, buna ilave olarak, iki farklı adi ortaklık yapısına sahip bir gruptur. Çalışma hayatına, 1997 yılında kaba inşaat işleri ile başlayan Gülsa İnşaat, zaman içerisinde kaba inşaat konusunda, Türkiye’nin en başarılı firması durumuna gelmenin yanı sıra, gerek yurt içi, gerek yurtdışında pek çok prestijli projeye imza atmıştır. Kısa sürede prestijli projelerin aranan yapımcısı durumuna gelmiştir. Eş zamanlı 5 farklı ülkede hizmet verecek güçlü yapısı, profesyonel kadroları ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti yaratmıştır.
 
Gülsa İnşaat, bir inşaat firması olmasının ötesinde, öncelikle mühendislik firmasıdır. Yaptığı ya da yaptırdığı projelerde, ayrıcalığını ortaya koyacak, geliştirdiği mühendislik çözümleri ile, işi hızlı bitirme, işveren adına ekonomik çözümler geliştirme, kalite unsurunu eş zamanlı artırma ayrıcalıklarını da sağlamış, bu şekilde ülke ekonomisine de ve inşaat sektörüne de katkıda bulunmuştur.
 
Gülsa İnşaat, gerek ofis, ticari alan, konut, otel, alışveriş merkezi konularında, gerek, okul, yönetim binaları, hastane gibi kamu binalarında, gerek ise, teknolojik altyapı, büyük şehir arıtmaları, çamur çürütme ve enerji dönüşüm tesisleri yapımı konusunda profesyonel bir firmadır. Yapımını üstlendiği taahüt projelerinin yanısıra, kendi geliştirdiği, tüketici beğenisi ve kullanımına sunduğu, yatırım ve kentsel dönüşüm projeleri ile de ayrıcalıklı çizgisini sergilemeye devam etmektedir. İş yapma güvence ve becerisi yanısıra, kentsel dönüşümde de çözüm odaklı yaklaşımı, tüm tarafları memnun eden  misyonu ile, tercih edilen bir firma haline gelmiştir.
 
Türkiye ve yurt dışındaki pek çok prestijli ve büyük projelerde imzası bulunan Gülsa Şirketler Topluluğu, ÖNCE İNSAN fikrini benimsemiş ve yoluna devam etmektedir. Bu kapsamda, gerek iş güvenliği gerekse çevre, çalışan ve müşteri memnuniyeti  unsurlarını vizyonu ve misyonu ile özdeşleştirmiştir.
 
 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

Cumartesi 08.00 - 18.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 25 - 49

Mavi Yaka 750 - 999

KURULUŞ YILI

1997