NBS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlık A.Ş

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Genel Bilgiler

NBS İnsan Kaynakları, çalışan ve firma arasındaki bağın bütün hayatı etkileyebileceği, "mutlu çalışan = başarılı firma" bilinciyle, bu ilkeye kendini adamış bir ekip tarafından oluşturuldu ve kurulduğu gün itibarıyla bu ilkeye sadık kalmak amacıyla çok çalıştı. Bugün dünya devlerine pek çok seviyede işe alım ve proje desteği veren, Türkiye'nin en geniş ve tecrübeli kadrosuyla çalışan danışmanlık şirketlerinden biri oldu. Pek çok sektöre ve pozisyona hâkim, kıdemli bir kadroyla, Türkiye pazarına ilişkin engin bilgisini, hem sektör ve pozisyonları kavramakta, hem de doğru ve başarılı kişilere kısa sürede ulaşmakta müşterileri için avantaja çeviriyor.  

Kurulduğu gün itibarıyla arttırarak sürdürdüğü stratejik iş ortaklıkları sayesinde ulusal/uluslararası pazarda yenilik, strateji, bilgi ve adaya ulaşmakta hep önde yer alıyor.

NBS insanların 24 saatlerinin neredeyse yarısını geçirdiği iş yaşamında, mutlu ve üretken çalışanlara, bağlı ve karlı müşterilere sahip başarılı organizasyonları oluşturmanın hayalini koruyor. 

Bunun için New Business Solutions'ın harika ekibi, binlerce çalışan ile mülakatlar yapıyor, onların beklentilerini dinliyor, yeteneklerini analiz ediyor ve her birine gerçekten yeteneklerini kullanabileceği ve doyum alacağı pozisyonlarda çalışma fırsatı yaratıyor. 

NBS'in danışmanlık verdiği kişiler, kendilerini gerçekleştirebildikleri, geliştirebildikleri, yeteneklerini kullanabildikleri, beklentilerini karşılayabildikleri işyerlerinde istihdam ediliyorlar. 

NBS'ten danışmanlık alan kuruluşlar ise biliyorlar ki, tüm ihtiyaçları konusunda; beklentilerinin tam olarak anlaşılabildiği, konusuna hâkim, uzman bir ekipten destek alıyorlar. Farklı ve profesyonel bakış açılarından faydalanabiliyor, yeni fırsatlar, yöntemler ve çözüm önerileriyle sürekli besleniyorlar.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 18.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

2007