Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Genel Bilgiler

http://www.ugur.com.tr/insan-kaynaklari

Uğur Soğutma Makinaları Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 

18 Nisan 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma makineleri imalatıyla başladığı serüvende bugün, 220.000 m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, 91.000 m² kapalı alana sahip Nazilli Organize Sanayi fabrikası, toplam 2000’den fazla çalışanı, 850’nin üzerinde satış noktası, 240'a yakın Uğur Yetkili Servis Merkezi ile 5 kıtada 142 ülkeye yarım asrı aşan tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Ticari ve ev tipi soğutucularda 420'yi aşkın çeşidi ve günlük 4800+ adet üretim kapasitesi ile derin dondurucudan su sebiline, klimadan şişe soğutuculara, dondurma makinelerinden market dolaplarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 
İK Yönetimi Vizyonumuz
Ülkemiz istihdamına katkıda bulunarak doğru işe doğru insan prensibiyle rekabet avantajı sağlayacak insan kaynağının sürekliliğini sağlamak ve İnsan Kaynakları uygulamalarıyla tercih edilen bir şirket olmaktır.
 
İK Yönetimi Misyonumuz
Faaliyet alanlarımızdaki başarı ve rekabet üstünlüğünün mimarı olan çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğunu görerek, güvenilir bir insan kaynakları politikası izlenmesi, çalışan memnuniyetinin ve sürekliliğinin sağlanması, çalışan motivasyonu ve aidiyet duygusunun arttırılması, görev ve sorumluluklara ait yetkinliklerin belirlenmesi ve geliştirilmesidir.
 
Uğurlu Olmak
Kariyer yolunuzda hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bir yerdesiniz. Ekibimize dâhil olan her çalışanımız için kariyer gelişim imkânı sunan, her alanda geliştirici ve öğretici okul niteliğine sahip aynı zamanda da görevinizde lider gibi hissetmenizi sağlayacak bir Uğurlu kariyerden bahsediyoruz. Fikirlerinizin ve çalışmalarınızın desteklendiği ve takdir edildiği bir ortam ile yöneticilerimizle birebir çalışma fırsatı yakalarken, dünyanın 142 ülkesine ihracat yapan global bir firmanın tüm birikim ve tecrübesinden faydalanmış olacaksınız.
 
Bu buluşmada başka neler mi kazanacaksınız?

•  Kendine özgü kültürel yapısıyla kendinizi bir aile ortamında gibi hissedecek ve kariyerinize yön vereceksiniz.
•  Profesyonel yönetim anlayışı içerisinde, sizi sahiplenen yöneticiler ile çalışarak gelecek kaygısını düşünmeyi bırakıp, yeni fikirler ile kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.
•  Kazan – Kazan anlayışı çerçevesinde hem markaya hem de kendinize değer katacaksınız.
•  Öğrenen organizasyon yapısı ile hayat yarışında kendinize sürekli yeni şeyler katacak ve rakiplerinizin hep bir adım önünde yer alacaksınız.
    
Kariyer hayalinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız sizi de UĞUR'lu olmaya davet ediyoruz.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 350 - 449

Mavi Yaka 1500 - 1999

KURULUŞ YILI

1954