Genel Bilgiler

Yazgan Tasarım Mimarlık, 2003 yılında Dr. Mimar Kerem Yazgan ve Dr. Mimar Begüm Yazgan tarafından kurulmuş olan, Ankara merkezli bir tasarım ve projelendirme firmasıdır. Firma kuruluşundan bu yana, inşaat alanı toplamda 5.000.000 m²’yi geçen ve Türkiye, Kuzey Kıbrıs, Rusya, Kazakistan, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Ukrayna, Azerbaycan, Irak ve Gana gibi çeşitli ülkelerde bulunan yapıların mimari, iç mekân ve peyzaj projelerine imza atmıştır. Firma, geniş ve yetenekli kadrosuyla, farklı program ve ölçekteki mimari projelerin tasarım, tasarım geliştirme ve uygulama aşamalarını gerçekleştirmektedir. Karma kullanımlı yapılar, alışveriş merkezleri, oteller, konutlar, ofisler, eğitim binaları, hastaneler, kültür merkezleri, havaalanları ve spor salonları, firmanın projelendirdiği yapı tiplerinden bazılarıdır. Firma mimari projeler yanında ayrıca iç mekân, peyzaj ve grafik tasarım projeleri de gerçekleştirmektedir. Proje hizmetlerinin dışında, iç mekânların inşasını ve peyzaj alanlarının düzenlemesini gerçekleştirmektedir.
Yazgan Tasarım Mimarlık, tasarım ve inşaat ile ilgili olarak üç temel hizmeti üstlenmektedir. Birinci hizmet, “proje hizmetleri” dir; tasarım, tasarım geliştirme, avan proje, kesin proje, uygulama ve detay projeleri, bilgi föyleri ve ihale dosyası hazırlanması gibi çeşitli proje aşamalarının gerçekleşmesiyle ilgili hizmetler anlamına gelir. İkincisi, “proje yönetim hizmetleri” olarak adlandırılan, mimari çalışmaların mühendislik (inşaat, makine, elektrik, altyapı ve zemin mühendisliği) ile danışmanlık (trafik, yangın, aydınlatma, akustik ve keşif-metraj danışmanlığı) disiplinleri ile koordinasyonu anlamına gelen hizmetlerdir. Üçüncü ise “inşaat hizmetleri” dir; iç mekânların inşası ve peyzaj alanlarının düzenlenmesi ile ilgili hizmetleri kapsamaktadır.
Yazgan Tasarım Mimarlık, hizmetlerini Ankara merkezde bulunan 400 metrekare ofisinde sürdürmektedir. Personel organizasyonu ve çalışma yöntemleri aracılığıyla sistematik tasarım ve projelendirme süreçlerini takip etmektedir. Firmanın mimarlar, peyzaj mimarları, yapı teknik ressamları, grafik tasarımcılar ve bilgisayar uzmanlarından oluşan tecrübeli kadrosu bulunmaktadır. Kadromuz projelerdeki revizyonlara hızlı bir şekilde cevap verme ve çözümleme konusunda uzmandır. Proje ölçeklerine göre, mimarlar ve teknik ressamlar ile birlikte çalışma grupları oluşturulur. Proje hizmetleri, gelişmiş bilgisayar ağ sistemi, çizici, yazıcı ve tarayıcı gibi bilgisayar donanımı, lisanslı CAD yazılımları gibi araçlarla gerçekleştirilmektedir ve ftp sitelerimizde işverenler, yükleniciler ve müşterilerimizle paylaşılmaktadır.
 
  

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 18.00

Cumartesi 08.30 - 13.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 25 - 49

KURULUŞ YILI

2003

Yazgan Tasarım Mimarlık İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.