Galata Taşımacılık ve Tic. A.Ş. , AVV Grup  

Şirket Bilgileri

http://www.galpi.com.tr

Galata Taşımacılık ve Tic. A.Ş.

Albini &Pitigliani 1945 yılında ;İtalya ,Prato’da ,  Albini ve Pitigliani aileleri tarafından kurulmuştur.ALPI markasıyla 5 kıtada 50’ nin üzerinde ülkede hizmet ağı ile taşımacılık alanında kara,hava ve denizyoluyla geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.Galata ,Alpi ‘nin Türkiye’deki  joint-venture şirketidir.Galata kurulduğu 1997 senesinden itibaren her yıl %30 büyüyerek , ülkemizin lider uluslararası nakliye organizatörlerinin içinde yer almıştır.Galata Taşımacılık ve Tic. A.Ş. , AVV Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Stajyeri İstanbul(Avr.) Galata Taşımacılık ve Tic. A.Ş.
Satış StajyeriGalata Taşımacılık ve Tic. A.Ş.
Galata Taşımacılık Hava Deniz Yolu Uluslararası Taşımacılık’da yetiştirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan 4. Sınıf öğrencileriYabancı dili çok iyi,Hafta da 2-3 gün devam edebilecek şekilde ders programı uygun.Stajyerler alınacaktır. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa Galata Taşımacılık ve Tic. A.Ş.
Satış UzmanıGalata Taşımacılık ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Bursa Bölge Müdürlüğü için "Karayolu Satış Uzmanı" takım arkadaşları aramaktayız Üniversitelerin tercihen Lojistik, İşletme ve ya Dış Ticaret bölümlerinden mezun, Uluslararası Karayolu Taşımacılık sektöründe satış alanında en az 3 yıl tecrübeli Forwarding konusunda operasyonel bilgi sahibi, İyi seviye İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, Müşteri ilişkilerine önem veren,  MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı