Garanti Bankası 

Şirket Bilgileri

http://www.garanti.com.tr http://www.garanti.com.tr

Garanti Bankası

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 1983’te finans, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’na katıldı. Halen %59.95’lik hissesi Doğuş’a ait olan Garanti, 1990 yılında ilk halka arzı gerçekleştirdi, 1993'te ise Türkiye'de ilk defa yurtdışına hisse ihracı gerçekleştiren kurum oldu. Bugün, Garanti’nin sermayesinin %40,05'i halka açık.

Garanti, 18 milyar dolara ulaşan aktif büyüklüğüyle (30 Eylül 2004 itibarıyla) Türkiye'nin en büyük 3. özel bankası konumunda. 9.000’e yaklaşan çalışanları, yurtiçindeki 372 ve yurtdışında Lüksemburg, Malta, Kıbrıs'taki şubeleriyle; kurumsal, ticari, işletme bankacılığı ve bireysel müşterilerine çok yönlü finansal hizmet sunuyor. Hollanda'da Garanti Bank International  ve Rusya'da Garanti Bank Moscow  isimli bankaları bulunan Garanti, Çin’de temsilciliği bulunan ilk ve tek Türk bankası.

Garanti geçmişi, pek çok “ilk”i barındırıyor.

Garanti’nin ilklerinden bazıları...

 • “Öğlen Açık Banka” uygulamasını başlatan ilk banka (1995)
 • USCP (US Commercial Paper) ihracını gerçekleştiren ilk Türk bankası (1996)
 • “Cumartesi Açık Banka” uygulamasını başlatan ilk banka (1996)
 • Yabancı para çek alacaklarının menkul kıymetleştirilmesini gerçekleştiren ilk Türk bankası, birden fazla döviz cinsi kullanılması konusunda dünyanın ilk bankası (1997)
 • Türkiye’nin anında / gerçek zamanlı hizmet sunan ilk çok şubeli özel bankası (1997)
 • İnternet üzerinden ticaret yapmak isteyen sanal mağazalara en yeni ve etkin ödeme sistemi çözümlerini sunan SET uyumlu işlemi, Türkiye’de ilk kez (dünyada yedinci, Avrupa'da dördüncü) gerçekleştiren banka (1998)
 • Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi (1999)
 • Dünyada ihracat alacakları seküritizasyonunu yapan ilk banka (1999)
 • “Sanal POS” sistemini sunan ilk banka (1999)
 • Türkiye’nin ilk çipli ve çokmarkalı kredi kartı Bonus (2000)
 • Türkiye’nin ilk sanal kredi kartı (2000)
 • Uluslararası piyasalarda ikincil halka arzını yapan ilk Türk bankası (2000)
 • Türkiye’de yaşayan yabancıların bankacılık işlemi yapabilmeleri için ilk kez tüm dağıtım kanallarından İngilizce bankacılık hizmeti (Expat Banking) (2001)

Garanti, müşterilerine sürekli olarak yeni ve yaratıcı ürünler sunuyor.

Büyüme stratejisini bireysel bankacılık ve işletme bankacılığına yoğunlaştıran Garanti, bu alanda geliştirdiği ürünlerle müşterilerine hizmet veriyor.

Garanti, müşterilerinin çocukluktan emekliliğe kadar farklı yaşam evrelerinde farklı beklenti ve ihtiyaçlara sahip olmasından hareketle tasarladığı ürünlerin ilkini 2003 yılında sundu:

Ebeveynlere çocuklarının geleceği için yatırım yapma olanağı veren Mini Bank, başta kültür bilinci oluşmasına katkıda bulunacak etkinliklerin yanı sıra, çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlayan projeler geliştiriyor.

Garanti, ülke ekonomisinin yapıtaşlarından KOBİ’lere nakit akışlarını planlama ve fiyatlandırma konularında destek olmak amacıyla 2004 yılında Garantili Nakit İdaresi (GaniGani) ürün paketini hizmete sundu.

Garanti’nin kredi kartılarındaki başarısı dünyaya örnek oluyor.

Türkiye'nin ilk çipli kredi kartı Bonus Card 2000 yılının Nisan ayında pazara girdi. Pek çok ödüle layık görülen Bonus, kısa zamanda Garanti’nin, dünyanın dört bir yanında kredi kartı programları hakkında danışmanlık vermesine sebep oldu. Garanti, aynı yıl Ağustos ayında da Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, kart sahiplerine harcamaları karşılığında "mil" kazandıran Shop&Miles kredi kartını hizmete sundu.

Bugün kullanılan kredi kartlarının 3.9 milyonu (31 Ekim 2004 itibarıyla) aşkını Garanti’ye ait. Garanti, kredi kartı hacmine göre %19’luk (30 Eylül 2004 itibaryla) pazar payına sahip.

Garanti, alternatif kanallardan verdiği hizmetleri sürekli genişletiyor.

Bugün Garanti’de, para çekme dahil tüm bankacılık işlemlerinin %72’si (30 Eylül 2004 itibarıyla) alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Garanti’nin çağrı merkezi, Türkiye'nin en büyük ve gelişmişleri arasında yer alıyor. Garanti, Türkiye'de internet üzerinden ticaret yapmak isteyen sanal mağazalara en yeni ve etkin ödeme sistemi çözümlerini sunuyor. Ayrıca, Garanti Alışveriş ve bonuscardshop.com ile internet üzerinde mağaza açmak isteyen işyerlerine e-ticaret platformu sağlıyor.

Garanti’nin başarısı ödüllerle takdir buluyor...

Garanti’nin ödüllerinden bazıları...

 • Türkiye’nin En İyi Bankası (Euromoney, 1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2002) / (Emerging Markets Investor dergisi, 2001) / (Global Finance dergisi, 1999, 2000) / (The Banker, 2000)
 • Türkiye’nin En Başarılı Şirketi (Euro News, 1998)
 • Türkiye’nin en beğenilen bankası (Capital dergisi, 2002, 2003)
 • Türkiye’nin en beğenilen ilk 10 şirketinden biri (Capital dergisi, 2002, 2003)
 • Küçük ve orta ölçekli bankalar arasında “Dünyanın En İyi Bankası” (Euromoney, 1999)
 • Dünyanın en büyük 1.000 bankası arasında 253. (The Banker, 2004)
 • Global 500 Çevre Ödülü (Birleşmiş Milletler Çevre Programı, 1996)
 • Altın Panda (WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı), 2001)
 • 50. Yıl Özel Ödülü: Platform Garanti Güncel Sanat Merkezi (Avrupa Kültür Vakfı, 2004)
 • Merit (Başarı) ödülü: Osmanlı Bankası Müzesi için yaptığı sergileme tasarımıyla Bülent Erkmen (Art Directors Club, 2003)
 • Saklama Hizmetlerinde Türkiye’nin En İyi Bankası (Global Custodian dergisi, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003) / (GSCS Benchmarks ve Global Inverstor dergileri, 2002) / (Global Financ


Garanti Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YÖNETİCİ ASİSTANI Ankara Garanti Bankası
YÖNETİCİ ASİSTANIGaranti Bankası
Ankara Bölge Müdürlüğü'müzde görevlendirilmek üzere,  Minimum MYO mezunu, tercihen Lisans mezunuysanız, 2-3 yıl benzer görev deneyime sahipseniz, İyi derecede Microsoft Office uygulamalarını kullanabiliyorsanız, 32 yaşını aşmamışsanız, Ankara'da ikamet ediyorsanız, Yazılı ve sözel iletişimi kuvvetli, iş takibi yüksek, sonuç odaklı, dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olduğunuzu düşünüyorsanızKariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Müşteri Memnuniyeti Birimimizde bizimle birlikte çalışabilecek ''Müşteri Temsilcileri'' arıyoruz.-En az önlisans mezunuysanız,-30 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-Etrafınızda sakin, sabırlı, empati kurabilen, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GİŞE ASİSTANI-İSTANBUL İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
GİŞE ASİSTANI-İSTANBULGaranti Bankası
Garanti Bankası'nın şubelerinde bizimle birlikte çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.- En az önlisans mezunuysanız,- Henüz 27 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul Avrupa ve Anadolu  yakasında ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,- Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOBİL GRUP ASİSTANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
MOBİL GRUP ASİSTANI - İSTANBULGaranti Bankası
Garanti Bankası'nın Nakit Planlama ve Operasyon Birimi'nde bizimle bilikte çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.- Tercihen önlisans/lisans öğrencisi ya da mezunuysanız,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul'da ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için),- B veya C sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve büyük araç kullanımı konusunda tecrübeliyseniz,Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimiz'de(Abacus) bizimle birlikte çalışabilecek 'İletişim Asistanları' arıyoruz.- En az önlisans mezunu ya da öğrencisiyseniz,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Ehliyetiniz var ise ve aktif olarak araç kullanabiliyorsanız,- Zaman planlamasında başarılı ve operasyonel işleri seven biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON ASİSTANI İstanbul(Asya) Garanti Bankası
OPERASYON ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimizde(Abacus) bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- En az önlisans mezunuysanız,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul’da Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Kendinizi hızlı, zaman planlamasında başarılı ve operasyonel işleri seven biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SİVAS Sivas Garanti Bankası
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SİVASGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi´mizde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisiyseniz,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- Sivas’ta ikamet edebilecekseniz,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün  çalışabilecekseniz ,- Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanızGaranti´nin bir parçası olmak ister misiniz ?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İSTANBULGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisiyseniz,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul’da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Haftanın herhangi 5 günü 09:00-18:00 veya 18:00-02:00 ( gece ) saatleri arasında çalışabilecekseniz,- Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanızGaranti´nin bir parçası olmak ister misiniz ?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ - İSTANBULGaranti Bankası
Garanti Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Birimi'ne bağlı olarak bizimle birlikte çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.- Önlisans/lisans mezunu ya da Açıköğretim Fakültesi öğrencisiyseniz,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul'da ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,- Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON ASİSTANI (GECE VARDİYALI) İstanbul(Asya) Garanti Bankası
OPERASYON ASİSTANI (GECE VARDİYALI)Garanti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimizde(Abacus) Bilgi Yönetimi Müdürlüğü'nde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- En az önlisans mezunuysanız,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul’da Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız,-Gece vardiyasında çalışabilecekseniz (18.00-03.00 arasında),- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Kendinizi hızlı, zaman planlamasında başarılı ve operasyonel işleri seven biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Güvenli Operasyon Birimi'mizde bizimle birlikte işlem güvenliği ve analitiği konularında çalışabilecek '' Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanı '' arıyoruz.-En az lisans mezunuysanız,-27 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-Gece vardiyasında çalışabilecekseniz (Gece ekibi için olan arayışımızda 18.00-09.00 arasında vardiyalar değişkenlik gösterebilir.)-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-Kendinizi dikkatli, özenli çalışabilecek ve analitik düşünebilen biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VERGİ POLİTİKALARI VE KONTROLLERİ YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
VERGİ POLİTİKALARI VE KONTROLLERİ YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere  Vergi İşlemleri Yönetimi Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek     “Vergi Politikaları ve Kontrolleri Yönetmeni” arıyoruz. Üniversitelerin ekonomi, işletme, istatistik, ekonometri veya matematik bölümlerinden mezunsanız, MS Office uygulamalarına hakimseniz, Genel Vergi mevzuatı hakkında bilgi sahibiyseniz (tercihen SMMM belgesine sahip ya da SMMM Stajı başlatılmış), Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için), Genel Vergi mevzuatı hakkında bilgi sahibiyseniz (tercihen SMMM belgesine sahip ya da SMMM Stajı başlatılmış), Kendinizi dikkatli, analitik düşünebilen, sonuç odaklı, iletişim yeteneği güçlü ve koordinasyon becerisi gelişmiş  biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz? 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
YURTİÇİ YURTDIŞI İŞTİRAKLER KOORDİNASYON YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
YURTİÇİ YURTDIŞI İŞTİRAKLER KOORDİNASYON YETKİLİSİGaranti Bankası
 Garanti ailesine katılmak üzere 'Yurtiçi ve Yurtdışı İştirakler Koordinasyon Birimi’mizde  bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin İİBF ya da Mühendislik fakültelerinden mezunsanız,       • Benzer bir görevde 1-2 yıl tecrübeniz varsa,• Finansal verileri okuyup, yorum yapabilecek düzeyde veri analizi yapabiliyorsanız,• Çok iyi düzeyde İngilizce konuşup yazabiliyorsanız, (mülakatın bir kısmı İngilizce gerçekleştirilecektir)• İyi derecede MS Office özellikle Excel kullanabiliyorsanız,• Tercihen askerlik görevinizi tamamlamışsanız,• Kendinizi  ekip çalışmasına yatkın ve yenilikçi, araştırmacı, detaylara önem veren biri olarak tanımlıyorsanızKariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Genel Muhasebe Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek Sermaye Yeterliliği Raporlama Yönetmeni  arıyoruz. Üniversitelerin ekonomi, işletme, istatistik, ekonometri, mühendislik veya matematik bölümlerinden mezunsanız, Risk yönetimi, finansal raporlama veya tercihen bu alanlara ilişkin denetim alanında 3-5  yıl deneyimliyseniz, Bankacılık ve sermaye yeterliliği mevzuatı hakkında bilgi sahibiyseniz, Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, İyi derecede MS Office (tercihen Excel ve Access) program bilgisine sahipseniz, Kendinizi iletişim gücü yüksek, analitik düşünebilen, araştırmacı, planlı ve detaylarda dikkatli biri olarak tanımlıyorsanız Askerlik görevinizi tamamlamışsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz? 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Genel Muhasebe Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek Sermaye Yeterliliği Raporlama Yönetmeni  arıyoruz. Üniversitelerin ekonomi, işletme, istatistik, ekonometri, mühendislik veya matematik bölümlerinden mezunsanız, Risk yönetimi, finansal raporlama veya tercihen bu alanlara ilişkin denetim alanında 3-5  yıl deneyimliyseniz, Bankacılık ve sermaye yeterliliği mevzuatı hakkında bilgi sahibiyseniz, Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, İyi derecede MS Office (tercihen Excel ve Access) program bilgisine sahipseniz, Kendinizi iletişim gücü yüksek, analitik düşünebilen, araştırmacı, planlı ve detaylarda dikkatli biri olarak tanımlıyorsanız Askerlik görevinizi tamamlamışsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz? 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜFETTİŞ (FİNANSAL DENETİM) İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
MÜFETTİŞ (FİNANSAL DENETİM)Garanti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Teftiş Kurulumuzda bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.- 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik, Matematik bölümleri, Bankacılık ve Sigortacılık bölümü, Endüstri ve İşletme Mühendisliği bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) Ekonomi, İşletme/Finans konulu Yüksek Lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan birini bitirdiyseniz,- Banka Teftiş Kurullarında veya Bağımsız Denetim Kuruluşlarında minimum 2 yıl maksimum 4 yıl finansal denetim süreçlerinde/denetim bölümlerinde tecrübeye sahipseniz,- Banka ve İştiraklerinin finansal tablolarına ilişkin BDDK mevzuatına ve IFRS düzenlemelerine hakimseniz,- Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız,- 30 yaşını aşmamışsanız,- Askerlik görevini tamamlamış veya 1 yıl tecilli iseniz(erkek adaylar için),- Yoğun iş ortamında, sonuç odaklı, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkınsanız,- İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkınsanız,Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RISK TECHNOLOGY BUSINESS DEVELOPMENT SUPERVISOR İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
RISK TECHNOLOGY BUSINESS DEVELOPMENT SUPERVISORGaranti Bankası
We are looking for a candidate who will work as " Risk Technology Business Development Supervisor” in Risk Analytics, Technology and Innovation Department which located in Zincirlikuyu Head Office.Risk Analytics, Technology and Innovation Department is an organizational unit of the  Credit Risk Management Head.Department supports the bank's vision and goals, is responsible for designing and developing of data-driven exploratory analysis as well as predictive and decision models to solve business problems across a variety of decision areas.We are currently seeking an experienced individual to join this team in the role of Risk Technology Business Development Supervisor.We are looking for;Risk Technology Business Development Supervisor should have the following characteristics; Bachelor Degree in engineering or business administration, Project management or business development experience in Banking sector is preferable, Advanced project management skills; planning, organizing, reporting, analytical and problem-solving skills, Advanced communication, presentation, reporting and negotiation skills, Being a self-starter and initiative taker, Ability to effectively prioritize and execute tasks, A passion for quality and continuous improvement of processes, Good command of English (written and verbal) , Proficiency in MS Office applications, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GİDER YÖNETİMİ VE VERİMLİLİK YETKİLİSİ / YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
GİDER YÖNETİMİ VE VERİMLİLİK YETKİLİSİ / YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Gider Yönetimi ve Verimlilik Müdürlüğü’müzde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültelerinden mezunsanız, Tercihen bankacılık sektöründe; Mali Kontrol, Bütçe Planlama veya Yönetim Raporlaması birimlerinde ya da denetim şirketlerinde en az 2-5 yıl deneyimliyseniz, MS Office programlarına iyi düzeyde hakim, özellikle ileri düzey Excel bilgisine sahipseniz, İyi derecede İngilizce bilgisine sahipseniz, Askerlik hizmetini tamamladıysanız (Erkek adaylar için), Analitik  yönü güçlü, detaycı, iletişim, koordinasyon ve sunum becerileri gelişmiş biriyseniz, Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL UYUM YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
KURUMSAL UYUM YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti Bankası’nın Uyum Birimi'nde bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.- Üniversitelerin İktisadi idari bilimler, Hukuk, Siyasal Bilgiler, Endüstri Mühendisliği, Bankacılık vb. bölümlerinden birinden mezunsanız,- 5 yıl Bankaların Uyum, Teftiş, İç Kontrol veya Hukuk birimlerinde veya benzer alanlarda deneyim sahibiyseniz,- Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız,- Çok iyi derecede MS Ofis program bilgisine sahipseniz, - Tercihen SPK İleri Düzey Lisans sahibiyseniz,- Tercihen Hukuk fakültesi mezunu iseniz,- Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için),- Kendinizi dikkatli, planlı, analitik düşünebilen , detaylarda özenli çalışmaya yatkın biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.-En az lisans mezunuysanız,-30 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-İleri derecede İngilizce bilgisine sahipseniz,-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-Kendinizi iletişim ve sunum becerileri yüksek, temsil ve takip gücüne sahip biri olarak ,planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, ekip çalışmasında etkin biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz? 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CONSUMER- SME CREDIT PORTFOLIO ANALYSIS ASSOCIATE İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
CONSUMER- SME CREDIT PORTFOLIO ANALYSIS ASSOCIATEGaranti Bankası
We are looking for a candidate who will work as " Consumer and SME Credit  Portfolio Analysis Associate”  in Consumer and SME Credit Management Strategies Department which located in Zincirlikuyu Head Office.Consumer and SME Credit Management Strategies Department is organizational unit of the  Credit Risk Management Head.Department support the bank's vision and goals, is responsible for making the necessary research and analytical work for new risk management application.We are currently seeking an experienced individual to join this team in the role of Consumer and SME Credit Portfolio Analysis Associate.Consumer and SME Credit  Portfolio Analysis Associate should have the following characteristics: Quantitative background with strong analytical skills. BS or MS in a quantitative field (Statistics, Engineering, Management Information Systems, Mathematics, Economics, Econometrics) Minimum 1 year experience in banking sector, experience in credit risk management of credit risk strategies is a plus Knowledge in SQL programming and MS Office Experience in SAS or Strategy Design Studio (SDS/NBSM) is a plus Demonstrate analytical and business capabilities in organizing, translating, and presenting complex qualitative and quantitative information. Strong communication skills, including proficiency in writing reports and presenting analytic results.  A good command of written and spoken English Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years   If you are excited for new challenges, looking for growth, apply now to be qualified as a Consumer and SME Credit Portfolio Analysis  Associate. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLANÇO VE KAR/ZARAR ANALİZ YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
BİLANÇO VE KAR/ZARAR ANALİZ YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti Bankası’nın Finansal Planlama ve Analiz Birimi’nde bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.- Üniversitelerin Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Enformatik, Matematik, İstatistik  ve benzeri bölümlerinden mezun veya İşletme yüksek lisansı yaptıysanız, -Tercihen Bilanço, kar/zarar analizi konularında en az 1 yıl deneyimliyseniz - Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, - Çok iyi derecede MS Ofis program bilgisine sahipseniz, - Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,-Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için),-Kendinizi dikkatli, planlı, öğrenmeye yatkın, analitik düşünebilen , detaylarda özenli çalışmaya yatkın biri olarak tanımlıyorsanız Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
İŞ ZEKASI VE RAPORLAMA YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti Bankası’nın Finansal Planlama ve Analiz Birimi’nde bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.- Üniversitelerin Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Enformatik, Matematik, İstatistik  ve benzeri bölümlerinden mezun veya İşletme yüksek lisansı yaptıysanız, - Veri tabanı yönetimi ve raporlama konularında en az 1 yıl deneyimliyseniz,- Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız,- Çok iyi derecede MS Ofis program bilgisine sahipseniz, - Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,-Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için),-Kendinizi dikkatli, planlı, programlama dillerini kullanabilen yada öğrenmeye yatkın, analitik düşünebilen , detaylarda özenli çalışmaya yatkın biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı