Garanti Bankası 

Şirket Bilgileri

http://www.garanti.com.tr http://www.garanti.com.tr

Garanti Bankası

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası, 1983’te finans, sanayi ve hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’na katıldı. Halen %59.95’lik hissesi Doğuş’a ait olan Garanti, 1990 yılında ilk halka arzı gerçekleştirdi, 1993'te ise Türkiye'de ilk defa yurtdışına hisse ihracı gerçekleştiren kurum oldu. Bugün, Garanti’nin sermayesinin %40,05'i halka açık.

Garanti, 18 milyar dolara ulaşan aktif büyüklüğüyle (30 Eylül 2004 itibarıyla) Türkiye'nin en büyük 3. özel bankası konumunda. 9.000’e yaklaşan çalışanları, yurtiçindeki 372 ve yurtdışında Lüksemburg, Malta, Kıbrıs'taki şubeleriyle; kurumsal, ticari, işletme bankacılığı ve bireysel müşterilerine çok yönlü finansal hizmet sunuyor. Hollanda'da Garanti Bank International  ve Rusya'da Garanti Bank Moscow  isimli bankaları bulunan Garanti, Çin’de temsilciliği bulunan ilk ve tek Türk bankası.

Garanti geçmişi, pek çok “ilk”i barındırıyor.

Garanti’nin ilklerinden bazıları...

 • “Öğlen Açık Banka” uygulamasını başlatan ilk banka (1995)
 • USCP (US Commercial Paper) ihracını gerçekleştiren ilk Türk bankası (1996)
 • “Cumartesi Açık Banka” uygulamasını başlatan ilk banka (1996)
 • Yabancı para çek alacaklarının menkul kıymetleştirilmesini gerçekleştiren ilk Türk bankası, birden fazla döviz cinsi kullanılması konusunda dünyanın ilk bankası (1997)
 • Türkiye’nin anında / gerçek zamanlı hizmet sunan ilk çok şubeli özel bankası (1997)
 • İnternet üzerinden ticaret yapmak isteyen sanal mağazalara en yeni ve etkin ödeme sistemi çözümlerini sunan SET uyumlu işlemi, Türkiye’de ilk kez (dünyada yedinci, Avrupa'da dördüncü) gerçekleştiren banka (1998)
 • Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi (1999)
 • Dünyada ihracat alacakları seküritizasyonunu yapan ilk banka (1999)
 • “Sanal POS” sistemini sunan ilk banka (1999)
 • Türkiye’nin ilk çipli ve çokmarkalı kredi kartı Bonus (2000)
 • Türkiye’nin ilk sanal kredi kartı (2000)
 • Uluslararası piyasalarda ikincil halka arzını yapan ilk Türk bankası (2000)
 • Türkiye’de yaşayan yabancıların bankacılık işlemi yapabilmeleri için ilk kez tüm dağıtım kanallarından İngilizce bankacılık hizmeti (Expat Banking) (2001)

Garanti, müşterilerine sürekli olarak yeni ve yaratıcı ürünler sunuyor.

Büyüme stratejisini bireysel bankacılık ve işletme bankacılığına yoğunlaştıran Garanti, bu alanda geliştirdiği ürünlerle müşterilerine hizmet veriyor.

Garanti, müşterilerinin çocukluktan emekliliğe kadar farklı yaşam evrelerinde farklı beklenti ve ihtiyaçlara sahip olmasından hareketle tasarladığı ürünlerin ilkini 2003 yılında sundu:

Ebeveynlere çocuklarının geleceği için yatırım yapma olanağı veren Mini Bank, başta kültür bilinci oluşmasına katkıda bulunacak etkinliklerin yanı sıra, çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlayan projeler geliştiriyor.

Garanti, ülke ekonomisinin yapıtaşlarından KOBİ’lere nakit akışlarını planlama ve fiyatlandırma konularında destek olmak amacıyla 2004 yılında Garantili Nakit İdaresi (GaniGani) ürün paketini hizmete sundu.

Garanti’nin kredi kartılarındaki başarısı dünyaya örnek oluyor.

Türkiye'nin ilk çipli kredi kartı Bonus Card 2000 yılının Nisan ayında pazara girdi. Pek çok ödüle layık görülen Bonus, kısa zamanda Garanti’nin, dünyanın dört bir yanında kredi kartı programları hakkında danışmanlık vermesine sebep oldu. Garanti, aynı yıl Ağustos ayında da Türk Hava Yolları ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, kart sahiplerine harcamaları karşılığında "mil" kazandıran Shop&Miles kredi kartını hizmete sundu.

Bugün kullanılan kredi kartlarının 3.9 milyonu (31 Ekim 2004 itibarıyla) aşkını Garanti’ye ait. Garanti, kredi kartı hacmine göre %19’luk (30 Eylül 2004 itibaryla) pazar payına sahip.

Garanti, alternatif kanallardan verdiği hizmetleri sürekli genişletiyor.

Bugün Garanti’de, para çekme dahil tüm bankacılık işlemlerinin %72’si (30 Eylül 2004 itibarıyla) alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Garanti’nin çağrı merkezi, Türkiye'nin en büyük ve gelişmişleri arasında yer alıyor. Garanti, Türkiye'de internet üzerinden ticaret yapmak isteyen sanal mağazalara en yeni ve etkin ödeme sistemi çözümlerini sunuyor. Ayrıca, Garanti Alışveriş ve bonuscardshop.com ile internet üzerinde mağaza açmak isteyen işyerlerine e-ticaret platformu sağlıyor.

Garanti’nin başarısı ödüllerle takdir buluyor...

Garanti’nin ödüllerinden bazıları...

 • Türkiye’nin En İyi Bankası (Euromoney, 1995, 1996, 1997, 1999, 2000, 2002) / (Emerging Markets Investor dergisi, 2001) / (Global Finance dergisi, 1999, 2000) / (The Banker, 2000)
 • Türkiye’nin En Başarılı Şirketi (Euro News, 1998)
 • Türkiye’nin en beğenilen bankası (Capital dergisi, 2002, 2003)
 • Türkiye’nin en beğenilen ilk 10 şirketinden biri (Capital dergisi, 2002, 2003)
 • Küçük ve orta ölçekli bankalar arasında “Dünyanın En İyi Bankası” (Euromoney, 1999)
 • Dünyanın en büyük 1.000 bankası arasında 253. (The Banker, 2004)
 • Global 500 Çevre Ödülü (Birleşmiş Milletler Çevre Programı, 1996)
 • Altın Panda (WWF (Dünya Doğayı Koruma Vakfı), 2001)
 • 50. Yıl Özel Ödülü: Platform Garanti Güncel Sanat Merkezi (Avrupa Kültür Vakfı, 2004)
 • Merit (Başarı) ödülü: Osmanlı Bankası Müzesi için yaptığı sergileme tasarımıyla Bülent Erkmen (Art Directors Club, 2003)
 • Saklama Hizmetlerinde Türkiye’nin En İyi Bankası (Global Custodian dergisi, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003) / (GSCS Benchmarks ve Global Inverstor dergileri, 2002) / (Global Financ


Garanti Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OPERASYON ASİSTANI İstanbul(Asya) Garanti Bankası
OPERASYON ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimizde(Abacus) bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- En az önlisans mezunuysanız,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul’da Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Kendinizi hızlı, zaman planlamasında başarılı ve operasyonel işleri seven biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Müşteri Memnuniyeti Birimimizde bizimle birlikte çalışabilecek ''Müşteri Temsilcileri'' arıyoruz.-En az önlisans mezunuysanız,-30 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-Etrafınızda sakin, sabırlı, empati kurabilen, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MOBİL GRUP ASİSTANI - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
MOBİL GRUP ASİSTANI - İSTANBULGaranti Bankası
Garanti Bankası'nın Nakit Planlama ve Operasyon Birimi'nde bizimle bilikte çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.- Tercihen önlisans/lisans öğrencisi ya da mezunuysanız,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul'da ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için),- B veya C sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve büyük araç kullanımı konusunda tecrübeliyseniz,Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ - İSTANBULGaranti Bankası
Garanti Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Birimi'ne bağlı olarak bizimle birlikte çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.- Önlisans/lisans mezunu ya da Açıköğretim Fakültesi öğrencisiyseniz,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul'da ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,- Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GİŞE ASİSTANI-İSTANBUL İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
GİŞE ASİSTANI-İSTANBULGaranti Bankası
Garanti Bankası'nın şubelerinde bizimle birlikte çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.- En az önlisans mezunuysanız,- Henüz 27 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul Avrupa ve Anadolu  yakasında ikamet ediyorsanız,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Pazarlama ve satışta iyiyim diyorsanız,- Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimiz'de(Abacus) bizimle birlikte çalışabilecek 'İletişim Asistanları' arıyoruz.- En az önlisans mezunu ya da öğrencisiyseniz,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Ehliyetiniz var ise ve aktif olarak araç kullanabiliyorsanız,- Zaman planlamasında başarılı ve operasyonel işleri seven biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SİVAS Sivas Garanti Bankası
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - SİVASGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi´mizde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisiyseniz,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- Sivas’ta ikamet edebilecekseniz,- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün  çalışabilecekseniz ,- Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanızGaranti´nin bir parçası olmak ister misiniz ?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - İSTANBULGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Çağrı Merkezi Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisiyseniz,- Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul’da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Haftanın herhangi 5 günü 09:00-18:00 veya 18:00-02:00 ( gece ) saatleri arasında çalışabilecekseniz,- Kendinizi iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli biri olarak tanımlıyorsanızGaranti´nin bir parçası olmak ister misiniz ?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OPERASYON ASİSTANI (GECE VARDİYALI) İstanbul(Asya) Garanti Bankası
OPERASYON ASİSTANI (GECE VARDİYALI)Garanti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimizde(Abacus) Bilgi Yönetimi Müdürlüğü'nde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.- En az önlisans mezunuysanız,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul’da Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız,-Gece vardiyasında çalışabilecekseniz (18.00-03.00 arasında),- Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)- Kendinizi hızlı, zaman planlamasında başarılı ve operasyonel işleri seven biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
ŞUBESİZ KANALLAR İŞLEM ANALİZ ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Güvenli Operasyon Birimi'mizde bizimle birlikte işlem güvenliği ve analitiği konularında çalışabilecek '' Şubesiz Kanallar İşlem Analiz Asistanı '' arıyoruz.-En az lisans mezunuysanız,-27 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-Gece vardiyasında çalışabilecekseniz (Gece ekibi için olan arayışımızda 18.00-09.00 arasında vardiyalar değişkenlik gösterebilir.)-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-Kendinizi dikkatli, özenli çalışabilecek ve analitik düşünebilen biri olarak tanımlıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE VE GENEL MÜDÜRLÜK HİZMETLERİ DESTEK ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
ŞUBE VE GENEL MÜDÜRLÜK HİZMETLERİ DESTEK ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti Bankası ailesinde; İstanbul ' da bulunan şubelerimizde ve Genel Müdürlük birimlerimizde "Şube ve Genel Müdürlük Hizmetleri Destek Asistanı " pozisyonunda çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.- En az lise mezunuysanız,- 30 yaşını aşmadıysanız,- İstanbul 'da ikamet ediyorsanız,- Ofis programlarını iyi seviyede kullanabiliyorsanız,- Müşteri odaklı ve öğrenmeye açık biriyseniz,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?*** Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi olan, pozisyon ile ilgilenen adayların başvuru aşamasında engellerini ve engel derecelerini açık olarak belirtmeleri gerekmektedir. Başvurular ile ilgili geri dönüşler e-posta, telefon ve / veya sms aracılığıyla yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sosyal Medya Asistanı (Gece Vardiyalı) İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
Sosyal Medya Asistanı (Gece Vardiyalı)Garanti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Müşteri Memnuniyeti Birimimizde bizimle birlikte çalışabilecek ''Sosyal Medya Asistanları'' arıyoruz.-Lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisiyseniz,-30 yaşını aşmadıysanız,-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-İstanbul'da ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-Haftanın herhangi 5 günü gece vardiyasında 00:00-09:00 saatleri arasında çalışabilecekseniz,-Etrafınızda sakin, sabırlı, empati kurabilen, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PART TIME MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
PART TIME MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Müşteri Memnuniyeti Birimi'mizde bizimle birlikte çalışabilecek ''Müşteri Temsilcileri'' arıyoruz.-Üniversite eğitiminize devam ederken iş hayatında da deneyim kazanmak istiyorsanız,-30 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız (Görev yerimiz Güneşli),-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için)-Hafta içi her gün,11:00-17:00 saat aralığında çalışabilecekseniz,-Etrafınızda sakin, sabırlı, empati kurabilen, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanınıyorsanız,Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?  
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
DIŞ TİCARET VE KREDİLER ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
DIŞ TİCARET VE KREDİLER ASİSTANIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Operasyon Merkezimizde(Abacus) bizimle birlikte çalışabilecek ''Dış Ticaret ve Krediler İşlemleri Asistanları'' arıyoruz.-En az Lisans mezunuysanız,-Henüz 30 yaşını aşmadıysanız,-İstanbul'da ikamet ediyorsanız,-İngilizce dil bilginiz iyi derecedeyse,-Askerlik görevinizi tamamlamışsanız,-Etrafınızda hızlı, zaman planlamasında başarılı, operasyonel işleri seven, masa ve ekran başında çalışmayı ve yoğun tempoyu seven biri olarak  tanınıyorsanız,Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz ?  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YURTİÇİ YURTDIŞI İŞTİRAKLER KOORDİNASYON YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
YURTİÇİ YURTDIŞI İŞTİRAKLER KOORDİNASYON YETKİLİSİGaranti Bankası
 Garanti ailesine katılmak üzere 'Yurtiçi ve Yurtdışı İştirakler Koordinasyon Birimi’mizde  bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.• Üniversitelerin İİBF ya da Mühendislik fakültelerinden mezunsanız,       • Benzer bir görevde 1-2 yıl tecrübeniz varsa,• Finansal verileri okuyup, yorum yapabilecek düzeyde veri analizi yapabiliyorsanız,• Çok iyi düzeyde İngilizce konuşup yazabiliyorsanız, (mülakatın bir kısmı İngilizce gerçekleştirilecektir)• İyi derecede MS Office özellikle Excel kullanabiliyorsanız,• Tercihen askerlik görevinizi tamamlamışsanız,• Kendinizi  ekip çalışmasına yatkın ve yenilikçi, araştırmacı, detaylara önem veren biri olarak tanımlıyorsanızKariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJECT MANAGEMENT AND STRATEGIC PLAN. SUPERVISOR İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
PROJECT MANAGEMENT AND STRATEGIC PLAN. SUPERVISORGaranti Bankası
We are looking for a candidate who will work as " Project Management and Strategic Planning Supervisor/Associate" in Risk Analytics, Technology and Innovation Department which located in Zincirlikuyu Head Office.Risk Analytics, Technology and Innovation Department is an organizational unit of the  Credit Risk Management Head.Department supports the bank's vision and goals, is responsible for designing and developing of data-driven exploratory analysis as well as predictive and decision models to solve business problems across a variety of decision areas.We are currently seeking an experienced individual to join this team in the role of Project Management and Strategic Planning Supervisor/Associate.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE STANDARTLARI YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
MUHASEBE STANDARTLARI YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Genel Muhasebe Birimi'mizde bizimle birlikte çalışabilecek ‘’Muhasebe Standartları Yönetmeni’’ arıyoruz.   Üniversitelerin ekonomi, işletme, istatistik, ekonometri, mühendislik veya matematik bölümlerinden mezunsanız, Tercihen muhasebe standartları alanında 3-5  yıl deneyimliyseniz, Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, İyi derecede MS Office (tercihen Excel ve Access) program bilgisine sahipseniz, Kendinizi iletişim gücü yüksek, analitik düşünebilen, araştırmacı, planlı ve detaylarda dikkatli biri olarak tanımlıyorsanız Askerlik görevinizi tamamlamışsanız, Kendinizi dikkatli, planlı, programlama dillerini kullanabilen yada öğrenmeye yatkın, analitik düşünebilen , detaylarda özenli çalışmaya yatkın biri olarak tanımlıyorsanız,Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
GÜVENLİK GÖREVLİSİGaranti Bankası
Garanti Bankası ailesinde; Zincirlikuyu Genel Müdürlüğü Alarm ve Kontrol Merkezi, Güneşli Genel Müdürlüğü ve Türkiye genelinde bulunan farklı Bölge Müdürlükleri ve şubelerimiz için ''Güvenlik Görevlisi'' pozisyonunda çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. - En az lise mezunuysanız,- Güvenlik görevlisi deneyiminiz varsa 28; yoksa 25 yaşını aşmadıysanız,- Alarm ve Kontrol Merkezi Güvenlik Görevlisi için en az 1 yıl ilgili görevde deneyim sahibiyseniz ve iyi derecede ofis programları kullanabiliyorsanız,- Silahlı güvenlik sertifikasına sahipseniz,- Askerlik görevinizi tamamladıysanız, Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CREDIT RISK STRATEGIES SUPERVISOR / ASSOCIATE İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
CREDIT RISK STRATEGIES SUPERVISOR / ASSOCIATEGaranti Bankası
We are looking for a candidate who will work as " Credit Card Risk Strategies Supervisor / Associate”  in Consumer and SME Credit Risk Strategies Department which located in Zincirlikuyu Head Office.Consumer and SME Credit Management Strategies Department is an organizational unit of the  Credit Risk Management Head.Department supports the bank's vision and goals, is responsible for making the necessary research and analytical work for new risk management application.We are currently seeking an experienced individual to join this team in the role of Credit Card Risk Strategies Supervisor / Associate
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
STRATEJİK PLANLAMA YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
STRATEJİK PLANLAMA YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Stratejik Planlama ve Sorumlu Bankacılık Birimi’mizde bizimle birlikte çalışabilecek Stratejik Planlama Yetkilisi arıyoruz.•Üniversitelerin Ekonomi, İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezunsanız,•Bankacılık sektöründe ve/veya yönetim danışmanlığı / denetim alanında 1- 2 yıl deneyimliyseniz,•Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız,•İyi derecede MS Office uygulamaları bilgisine sahipseniz,•Sayısal yönü kuvvetli, analitik ve rakamlarla çalışma & yorumlama beceriniz gelişmişse•Yaratıcı, yenilikçi ve yeni süreçlere/değişime açıksanız,•İletişim gücü ve ikna kabiliyetiniz yüksekse,•Ekip çalışmasına yatkınsanız,•Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamışsanızKariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz? 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CREDIT RISK ANALYTICS SUPERVISOR İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
CREDIT RISK ANALYTICS SUPERVISORGaranti Bankası
To support the Risk Analytics practice, we are seeking candidates to join our team with exceptional qualities. The role provides exposure to advanced analytic solutions, design and development of data-driven exploratory analysis as well as predictive and decision models to solve business problems across a variety of decision areas.    In-depth quantitative background with strong analytical skills. BS or MS in a quantitative field (Business Intelligence, Statistics, Industrial Engineering, Market Research, Management Information Systems, Computer Science, Mathematics, Economics) Hands on analytical modelling experience in Risk Analytics area Experience in widely used statistical modelling tools, preferably in SAS, SPSS or R  Knowledge in SQL programming Simulation / mathematical optimization package experience is a plus    Demonstrated analytical and business capabilities in organizing, translating, and presenting complex qualitative and quantitative information. To combine business thinking, analytical skills and technical expertise to provide information. Work with both technical and business parties to understand their issues and identify first best solutions. Ability to manage different tasks/projects simultaneously and maintain productivity under pressure Strong communication skills, including proficiency in writing reports and presenting analytic results. High contribution to effective teamwork A good command of written and spoken English Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL UYUM YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
KURUMSAL UYUM YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti Bankası’nın Uyum Birimi'nde bizimle birlikte çalışacak ekip arkadaşı arıyoruz.- Üniversitelerin İktisadi idari bilimler, Hukuk, Siyasal Bilgiler, Endüstri Mühendisliği, Bankacılık vb. bölümlerinden birinden mezunsanız,- 5 yıl Bankaların Uyum, Teftiş, İç Kontrol veya Hukuk birimlerinde veya benzer alanlarda deneyim sahibiyseniz,- Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız,- Çok iyi derecede MS Ofis program bilgisine sahipseniz, - Tercihen SPK İleri Düzey Lisans sahibiyseniz,- Tercihen Hukuk fakültesi mezunu iseniz,- Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için),- Kendinizi dikkatli, planlı, analitik düşünebilen , detaylarda özenli çalışmaya yatkın biri olarak tanımlıyorsanızGaranti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ SİSTEMLERİ DENETÇİSİ/DENETÇİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
BİLGİ SİSTEMLERİ DENETÇİSİ/DENETÇİ YARDIMCISIGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Teftiş Kurulu'nda görevlendirilmek için “Bilgi Sistemleri Denetçisi/Denetçi Yardımcısı” aramaktayız.- Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği bölümleri ya da (lisans diploması ayrımı olmaksızın) aynı bölümlerde yüksek lisans programları ile bunlara eşdeğer oldukları yetkili makamlarca onaylanmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki okullardan mezunsanız,- Bankalarda yada Bağımsız Denetim Kuruluşlarında 1 - 3 yıl ya da 3 - 5 yıl Bilgi Sistemleri ve Bankacılık Süreçleri denetimi tecrübesine sahipseniz,- COBIT, ISO27001, ITIL, BS 25999 vb. standartlar hakkında bilgi sahibi veya deneyimliyseniz ,- Tercihen CISA, CISM, CRISC, CISSP, CEH vb. sertifikalardan birine sahipseniz,- Veritabanı Yönetim Sistemleri, İşletim Sistemleri, Bilgi/ Network Güvenliği konularında bilgili veya deneyimliyseniz,- Temel bankacılık süreçlerine hakimseniz,- Çok iyi düzeyde İngilizce biliyorsanız,- Askerlik görevini tamamlamış veya 1 yıl tecilliyseniz (erkek adaylar için),- Yoğun iş ortamında, sonuç odaklı, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkınsanız,- İletişimi kuvvetli, analitik ve takım çalışmasına yatkınsanız,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GİDER ANALİZ VE STRATEJİ YÖNETMENİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
GİDER ANALİZ VE STRATEJİ YÖNETMENİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Gider Yönetimi ve Verimlilik Müdürlüğü’müzde bizimle birlikte çalışabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültelerinden mezunsanız, Tercihen bankacılık sektöründe; Mali Kontrol, Bütçe Planlama veya Yönetim Raporlaması birimlerinde ya da denetim şirketlerinde en az 3-5 yıl deneyimliyseniz, MS Office programlarına iyi düzeyde hakim, özellikle ileri düzey Excel bilgisine sahipseniz, İyi derecede İngilizce bilgisine sahipseniz, Askerlik hizmetini tamamladıysanız (Erkek adaylar için), Analitik  yönü güçlü, detaycı, iletişim, koordinasyon ve sunum becerileri gelişmiş biriyseniz, Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KREDİ DEĞERLENDİRME YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
KREDİ DEĞERLENDİRME YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Zincirlikuyu' da yer alan Kurumsal ve Ticari Krediler Müdürlüğü Ekibi'nde bizimle birlikte çalışabilecek "Kredi Değerlendirme Yetkilisi" arıyoruz.  Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme,İktisat vb. bölümlerinden mezunsanız, Tercihen benzer bir görevde tecrübe sahibiyseniz, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız, İyi derecede MS Office uygulamaları bilgisine sahipseniz, Kendizinizi sayısal yönü kuvvetli, analitik ve rakamlarla çalışma/yorumlama becerisi gelişmiş, sonuç odaklı biri olarak tanımlıyorsanız Yaratıcı, yenilikçi, araştırmacı ve değişime açıksanız, Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmişseniz ( Erkek adaylar için ),Kariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞİM YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Garanti Bankası
SÜREÇ GELİŞİM YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti Bankası, Organizasyon ve Süreç Gelişim Birimi’nde; bizimle birlikte çalışacak “Süreç Gelişim Yetkilisi’’ arıyoruz. Üniversitelerin tercihen Endüstri, İşletme, Matematik veya Mühendislik bölümleri ile İstatistik, Enformasyon Teknolojileri, MIS bölümlerinden mezunsanız, Tercihen bankacılık sektöründe ve/veya süreç geliştirme, iş analizi, iş geliştirme alanlarında minimum 1-2 yıl deneyiminiz mevcutsa, İyi düzeyde İngilizce biliyorsanız, Tercihen ARİS, Ms Visio gibi süreç modelleme uygulamalarını kullanmışsanız, Kendinizi iletişim gücü yüksek, analitik düşünebilen, araştırmacı, planlı ve detaylarda dikkatli biri olarak tanımlıyorsanız, Çözüm odaklı, gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl süreyle tecil ettirdiyseniz(erkek adaylar için).Görev tanımı ilginizi çekiyor ve yukarıda belirttiğimiz özelliklere de sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Garanti ailesinin bir parçası olmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MERKEZİ İNCELEME YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Garanti Bankası
MERKEZİ İNCELEME YETKİLİSİGaranti Bankası
Garanti ailesine katılmak üzere Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesi konusunda çalışan Uyum Müdürlüğü’nde görevlendirilmek “Merkezi İnceleme Yetkilisi” aramaktayız.• 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler vb. fakültelerinden mezunsanız,• Bankaların Uyum Müdürlükleri'nde, Teftiş Kurulları' nda veya risk ile ilgili diğer birimlerinde en az 2 yıl deneyimliyseniz,• Çok iyi derecede İngilizce biliyorsanız,• MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorsanız,• Bankacılık alanındaki temel kanun  ve düzenlemelerle ilgili bilgi sahibiyseniz,• Suç Gelirlerinin Aklanmasının ve Terörün Finansmanının Önlenmesi alanında kendini geliştirme ve kariyer yapma konusunda kararlıysanız,• Araştırmacı ve analiz yeteneğiniz güçlüyse,• İletişim yeteneği güçlü ve yönetim becerileriniz gelişmişse,• Askerlik görevini tamamlamışsanız, (erkek adaylar için)Aramıza katılmaya ne dersiniz?  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Ankara Garanti Bankası
YÖNETİCİ ASİSTANIGaranti Bankası
Ankara Bölge Müdürlüğü'müzde görevlendirilmek üzere,  Minimum MYO mezunu, tercihen Lisans mezunuysanız, 2-3 yıl benzer görev deneyime sahipseniz, İyi derecede Microsoft Office uygulamalarını kullanabiliyorsanız, 32 yaşını aşmamışsanız, Ankara'da ikamet ediyorsanız, Yazılı ve sözel iletişimi kuvvetli, iş takibi yüksek, sonuç odaklı, dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olduğunuzu düşünüyorsanızKariyer yolculuğunuzda önemli bir adım atarak; aramıza katılmaya ne dersiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı