Gencallar Giyim San. Tic A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1976


Gencallar Giyim San. ve Tic. A.Ş. yaklaşık 50 yıl önce Samsun’da temellerini atarak başladığı perakendecilik sektöründe, İstanbul,  Kocaeli ve Sakarya da 11 adet çok katlı mağazasıyla sektörün önde gelen oyuncularından biri olmuştur. AMPD verilerine göre 6. Sırada yer almaktadır.

Faaliyete başladığı ilk yıllarda üretim ağırlıklı çalışmaya başlayan Gencallar, şu an yerli ve yabancı olmak üzere 250 ’den fazla markanın ürünlerini mağazalarında müşterilerine satışa sunmaktadır.  

Şirket’in 2015 yılı satışları 121 Milyon Türk lirasıdır.

2015 itibariyle, 400  mağazalarda, 85’i genel müdürlükte olmak üzere şirkette toplam 485 kişi  çalışmaktadır.

Şirketin sahipleri Gencal ailesidir.  Profesyonel yöneticilerin idaresinde olan şirkette aile Yönetim Kurulunda temsil edilmektedir.
1976 yılından bu yana faaliyet gösteren Gencallar Mağazaları kendi müşteri grubunda lider çok katlı mağazalardan birisi konumuna gelmiştir.
 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini önceden öngörerek ürünleri ve hizmetleri zamanında ve en uygun koşullarda sunmak, hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın güven,  bağlılık duyduğu bir şirket olmak ve tekstil perakende pazarının liderleri arasındaki yükselen konumumuzu devam ettirmektir
 

Vizyonumuz

Türkiye’nin önde gelen mağazalarından biri olarak müşterilerle çok yönlü ilişki kurup,  
    “Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu her şeyin üstünde tutan” yasalara saygılı, kurallara uyan, ahlaklı bir şirket kültürü ve felsefesini benimsemiş, kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli yeniliklerin içinde olan yapısı ile insan kaynağı ve finansal gücüyle sektörde örnek gösterilen verimli bir kurum olmak.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.gencallar.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 10.00 - 22.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 10.00 - 22.00

Açıklama: MAĞAZA


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 350-449

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Gencallar Giyim San. Tic A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı - ADAPAZARI ÇARK CADDESİ Sakarya Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
Satış Danışmanı - ADAPAZARI ÇARK CADDESİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
ADAPAZARI - ÇARK Caddesinde faliyet gösteren Mağazamız için, En az Lise mezunu, Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,'SATIŞ DANIŞMANI' olarak görev yapacak takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GAZİOSMANPAŞA ERKEK REYONU KAT SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
GAZİOSMANPAŞA ERKEK REYONU KAT SORUMLUSUGencallar Giyim San. Tic A.Ş
GAZİOSMANPAŞA  ERKEK REYONU KAT SORUMLUSU             Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit ve Sakarya da bulunan toplamda 10 mağazası ile hizmet vermektedir. 450'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.    · Tercihen üniversite mezunu · Mağazacılık ve perakendecilik alanında ekip yönetimi, ürün ve stok takibi, reyon işleyişi konularında en az 5 yıl         deneyim sahibi; . Erkek giyim markalarında yöneticilik yapmış, · Satış becerileri ve tekniklerini uygulayabilen ve ekibine uygulatabilen,           Firmamızın Gaziosmanpaşa lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Erkek Reyonu Kat Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.           
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ADAPAZARI ERKEK REYONU KAT SORUMLUSU Sakarya Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
ADAPAZARI ERKEK REYONU KAT SORUMLUSUGencallar Giyim San. Tic A.Ş
ADAPAZARI  ERKEK REYONU KAT SORUMLUSU             Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit ve Sakarya da bulunan toplamda 10 mağazası ile hizmet vermektedir. 450'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.    · Tercihen üniversite mezunu · Mağazacılık ve perakendecilik alanında ekip yönetimi, ürün ve stok takibi, reyon işleyişi konularında en az 5 yıl         deneyim sahibi; . Erkek giyim markalarında yöneticilik yapmış, · Satış becerileri ve tekniklerini uygulayabilen ve ekibine uygulatabilen,           Firmamızın Adapazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Erkek Reyonu Kat Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.           
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
KASA KREDİ PERSONELİ İstanbul(Avr.), ... Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
KASA KREDİ PERSONELİGencallar Giyim San. Tic A.Ş
              Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit ve Sakarya da bulunan toplamda 11 mağazası ile hizmet vermektedir. 450'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.            KASA KREDİ PERSONELİ Tercihen Ticaret Lisesi mezunu, Müşteri memnuniyetine önem veren ve satış odaklı, İletişim becerisi yüksek ve iyi bir takım oyuncusu olan, Kişisel bakımına özen gösteren,prezantabl, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Pozitif, öğrenmeye açık ve hevesli olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 sene tecilli,             Firmamızın Anadolu ve Avrupa yakasında faliyet gösteren mağazalarımızda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'KASA KREDİ PERSONELİ' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ADAPAZARI BAYAN REYONU KAT SORUMLUSU Sakarya Gencallar Giyim San. Tic A.Ş
ADAPAZARI BAYAN REYONU KAT SORUMLUSUGencallar Giyim San. Tic A.Ş
Tekstil ve Perakende Mağazacılığı sektöründe 30 yılı aşkın süredir hizmet veren Gencallar, İstanbul,İzmit ve Sakarya da bulunan toplamda 10 mağazası ile hizmet vermektedir. 450'den fazla çalışanı ile 250'e yakın markanın ürünlerini modern mağazacılık consepti ile tüketicilere sunmaya devam etmektedir.  Tercihen üniversite mezunu Mağazacılık ve perakendecilik alanında ekip yönetimi, ürün ve stok takibi, reyon işleyişi konularında en az 5 yıl deneyim sahibi; Bayan giyim markalarında yöneticilik yapmış, Satış becerileri ve tekniklerini uygulayabilen ve ekibine uygulatabilen,Firmamızın Adapazarı lokasyonunda görevlendirilmek üzere dinamik ve takım ruhuna sahip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kendisine güveni olan  'Bayan Reyonu Kat Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı