Göktaş Yassı Hadde Mamülleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.goktasmetal.com

GÖKTAŞ YASSI HADDE MAMULLERİ SAN VE TİC. A.Ş.

Göktaş Yassı Hadde Mamülleri Tic. ve San. A.Ş. 1977 yılından beri demir çelik sektöründe üretim, ithalat ve ihracat konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirket Gebze bölgesinde kurulu iki değişik tesiste üretimini gerçekleştirmektedir.

9000 metre kare kapalı alana sahip ilk tesiste boy kesme ve rulo dilme faaliyetleriyle sac servis merkezi hizmetleri gerçekleştiren şirket, yıllık 300.000 ton paket sac ve 120.000 ton dilinmiş bant kapasitesine sahiptir.

2003 yılında yapımı tamamlanan ikinci fabrika 30.000 metre kare bir alan üzerine kurulmuş olup, tamamen boru üretimi için tasarlanmıştır. Çalışmakta olan 3 modern boru üretim hattının yeni fabrikaya taşınıp faaliyete geçmesiyle şirketin boyuna kaynaklı boru ve profil üretim kapasitesi yıllık 75.000 tona ulaşmıştır.

Ticari ve üretim faaliyetleri için iki fabrikada ayda ortalama toplam 15.000 ton sac kullanılmaktadır. Buna karşın üretilen malzemelerin ihracatı ayda 5.000 ton olarak gerçekleşmektedir. Uluslararası üretim standartlarına uygun olarak imal edilen malzemeler Avrupa ve Amerika pazarlarına ihraç edilmektedir.

Kalite politikası, tecrübe ve teknolojiyi müşteri memnuniyeti ile birleştirmek olan Göktaş'ta kurulan kalite güvence sisteminin ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemine uygunluğu, Bureau Veritas International tarafından belgelenmiştir.Göktaş Yassı Hadde Mamülleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.