GOLD GROUP  

Şirket Bilgileri

http://www.metroelektronik.com.tr
GOLD GROUP 
GOLD Group, gerek perakende, gerek toptan gerekse e-ticaret alanlarında yenilikçilik, öncülük, çözüm odaklılık, müşteri ve çalışan memnuniyeti esaslı bir şirket kültürü üzerine inşa edilmiştir. Bugün yıllık ticaret hacmi 1 Milyar Dolar’ı geçen altyapısı ve 400.000’in üzerinde ürün çeşidi ile Türkiye’nin en büyük gruplarından birdir. B2B, B2C ve C2C kanallarını geliştiren ve genişleten, hepsi önemli birer marka olan şirketleri ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmanın arayışını sürdürürken girişimcilerin önünü açan platformlar da oluşturmuştur.
Gold Group Şirketleri
Gold Teknoloji Marketleri
Türkiye'de teknoloji marketi kavramının temellerini atan Gold Teknoloji Marketleri, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan fotoğraf makinesine, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden oyun konsollarına, teknoloji adına ihtiyaç duyulan her çeşit ürünü, en ekonomik fiyat ile en uygun ödeme koşullarında sunmaktadır.
21 yıl önce Kadıköy’de kurulan Gold Teknoloji Marketleri 2012’de ilk 500 bilişim firması arasında 24. olmuştur. Bugün 650’nin üzerinde uzman personeli, 52 satış noktası ve Gold.com.tr e-ticaret platformu ile Türkiye’nin her köşesine “Hesaplı Teknoloji” sloganıyla ulaşmayı amaçlamaktadır.
HızlıAl.com
2007 yılında kurulan HızlıAl.com ve bugün 29 ayrı kategoride 300.000’i aşkın ürün çeşidi ile faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesdir. 2012 yılında ilk 500 bilişim firması arasında 71.liğe yükselmiştir. Bilişim sektörü B2C e-ticaret şirketleri arasında 1.liği elde etmiştir.
SanalPazar.com
Sanalpazar.com ile amacımız, ülkemiz insanının ticarete olan geleneksel yatkınlığını ve becerisini 21. yüzyılın 'internet' dünyasına taşıyabilecekleri bir 'pazar yeri' oluşturmaktır. SanalPazar.com, C2C e-ticaretin önünü açmış ve herkesin e-ticaret yapabilmesi için en uygun koşullara sahip, kullanımı kolay ve binlerce insanın sahiplendiği bir platform oluşturmuştur.
Ayrıca Metro Elektronik, Nova Elektronik, WatchHome by GSA, GTA, Gold Kurumsal, Pegasus Bilgi Teknolojileri GOLD Group‘un bilişim, elektronik, tekstil ve aksesuar ürünlerine odaklanmış diğer ticari şirketleridir.
Türkiye'nin en önemli teknoloji ve bilişim grubu olarak yeniliklerin öncüsü, kalitenin bekçisi, müşteri memnuniyetinin koruyucusu olmak elbette çok büyük çaba ve özveri gerektiriyor. İnovatif fikirlere ve farklı düşüncelere olan ilgimiz bizim bu heyecanımızı devamlı olarak en üst düzeyde tutuyor ve motivasyonumuzu artırıyor.
Başarılı bir kariyer için GOLD Group olarak imkânlar ve fırsatlar dünyası içerisinde eğitim ve deneyim olanakları sunmaktayız. GOLD Group dinamik, yenilikçi yapısı, sürekli öğrenmeye dayalı iş kültürü ile özellikle genç yeteneklere ve yeni mezunlara kariyerlerinin en önemli noktasını oluşturacak fırsatları sunmaktadır.
GOLD Group ailesi içerisinde mutlu ve güçlü bir iş yaşamı için sizleri bekliyoruz.


GOLD GROUP İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.