GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


GPS-Buddy filo yönetimi sistemlerinde öncü bir kuruluştur. 1992 yılında kurulan firma, filo yönetimi sistemlerinde uzun yıllar süren tecrübeleri sonucunda 21 ülkede faaliyet gösteren uluslararası çalışmalar yürüten ve sürekli gelişen bir kuruma dönüşmüştür. Toplamda 36,000'den fazla aracı olan 1,600'den fazla değerli müşterimiz sistemlerimiz ile donatılmıştır.

Amacımız, uluslararası direkt hatlar ile organizasyon yapımızı geliştirmek ve GPS-Buddy çalışanlarının yetkinliği ve başarısı çerçevesinde genç nesillerin çalışmak istediği ilgi çekici bir firma haline getirmektir. Firma kültürümüz kazanımlara odaklıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.gps-buddy.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Takım Lideri İstanbul(Avr.) GPS BUDDY ARAÇ TAKİBİ VE HİZMETLERİ
Proje Takım LideriGPS BUDDY ARAÇ TAKİBİ VE HİZMETLERİ
GPS Buddy 1992'den bu yana araç takip ve filo yönetim hizmetleri alanında Türkiye de dahil olmak üzere 21 ülkede faaliyet göstermektedir. GPS Buddy'nin Türkiye ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsü içinde bulunan Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde (Teknopark) yer almaktadır.GPS Buddy ekibinin, "Proje Takım Lideri" pozisyonunda görev yapmak üzere, Satış & Mali İşler & Saha Operasyon & Müşteri hizmetleri birimlerini performans ve kalite hedefleri doğrultusunda yönetebilecek; Üniversite mezunu, Bayi kanalı geliştirme, satış, mali işler, operasyon, ekip yönetimi alanlarında en az 5 yıl deneyimli,İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Tercihen gps, araç takip, navigasyon, mobil iletişim teknolojileri ve lojistik alanlarında çalışmış,Proaktif yönetim konusunda bilgi sahibi ve tecrübeli, Bilişim sektöründe donanıma sahip, Raporlama yapabilecek, Analitik düşünebilen, insiyatif kullanabilen, Planlama ve koordinasyon yeteneği güçlü, Sorumluluk sahibi ve insan ilişkilerinde başarılı, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı