GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


GPS-Buddy filo yönetimi sistemlerinde öncü bir kuruluştur. 1992 yılında kurulan firma, filo yönetimi sistemlerinde uzun yıllar süren tecrübeleri sonucunda 21 ülkede faaliyet gösteren uluslararası çalışmalar yürüten ve sürekli gelişen bir kuruma dönüşmüştür. Toplamda 36,000'den fazla aracı olan 1,600'den fazla değerli müşterimiz sistemlerimiz ile donatılmıştır.

Amacımız, uluslararası direkt hatlar ile organizasyon yapımızı geliştirmek ve GPS-Buddy çalışanlarının yetkinliği ve başarısı çerçevesinde genç nesillerin çalışmak istediği ilgi çekici bir firma haline getirmektir. Firma kültürümüz kazanımlara odaklıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.gps-buddy.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe ve Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) GPS BUDDY ARAÇ TAKİBİ VE HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
Muhasebe ve Finans UzmanıGPS BUDDY ARAÇ TAKİBİ VE HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ.
GPS Buddy 1992'den bu yana araç takip ve filo yönetim hizmetleri alanında Türkiye de dahil olmak üzere 21 ülkede faaliyet göstermektedir. GPS Buddy'nin Türkiye ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsü içinde bulunan Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde (Teknopark) yer almaktadır. Şirketimizde görevlendirilmek üzere; * Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* En az 3 yıllık mesleki deneyim sahibi,* Logo muhasebe programını kullanabilen,* Muhasebe standartlarına hakim ve yenilikleri takip eden* İlgili resmi kurumlarla ilişkileri yönetebilecek bilgi ve deneyime sahip* MS Office programlarını iyi kullanabilen,* Dönemsel olarak finansman, mali ve yönetim raporlama konusunda  tecrübeli* İletişimi etkin, çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkınFinans ve Muhasebe Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
Saha Operasyon UzmanıGPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
GPS-BUDDY, araç takip sistemleri ve filo yönetimi konusunda faaliyet gösteren ve ürünlerin her türlü yazılım/donanım üretimini yapan bir Hollanda kuruluşudur.GPS- BUDDY Türkiye Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde faaliyetlerine devam etmektedir.Şirketimizin Teknik Destek ve Operasyon Müdürlüğü'nde görev yapmak üzere, aşağıdaki genel niteliklere sahip "Saha Operasyon Uzmanı" arıyoruz; Üniversitelerin Elektrik,Elektronik,Haberleşme,Bilgisayar bölümlerinden mezunTercihen araç takip sistemleri konusunda tecrübeli, Operasyon planlama ve teknik destek konusunda deneyimli, Hızlı çözüm üretebilme yeteneğine sahip, Sorumluluk alabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, düzenli, disiplinli, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemiş, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı