GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


GPS-Buddy filo yönetimi sistemlerinde öncü bir kuruluştur. 1992 yılında kurulan firma, filo yönetimi sistemlerinde uzun yıllar süren tecrübeleri sonucunda 21 ülkede faaliyet gösteren uluslararası çalışmalar yürüten ve sürekli gelişen bir kuruma dönüşmüştür. Toplamda 36,000'den fazla aracı olan 1,600'den fazla değerli müşterimiz sistemlerimiz ile donatılmıştır.

Amacımız, uluslararası direkt hatlar ile organizasyon yapımızı geliştirmek ve GPS-Buddy çalışanlarının yetkinliği ve başarısı çerçevesinde genç nesillerin çalışmak istediği ilgi çekici bir firma haline getirmektir. Firma kültürümüz kazanımlara odaklıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.gps-buddy.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Teknik Destek Elemanı İstanbul(Avr.) GPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
Müşteri Teknik Destek ElemanıGPS BUDDY RTD TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
GPS-BUDDY, araç takip sistemleri ve filo yönetimi konusunda faaliyet gösteren ve ürünlerin her türlü yazılım/donanım üretimini yapan bir Hollanda kuruluşudur.GPS- BUDDY Türkiye Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde faaliyetlerine devam etmektedir.Şirketimizin Teknik Destek ve Operasyon Ekibinde değerlendirilmek üzere, aşağıdaki nitelikleri taşıyan Müşteri Teknik Destek Elemanı armaktayız. Üniversite ve yüksekokulların Elektrik, Elektronik, Bilgisayar vb. bölümlerinden mezun,İstanbul-Avrupa Yakasında ikamet eden, Tercihen uzaktan teknik destek konusunda deneyimli,  Tercihen başlangıç seviyesinde İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün ve ses tonuna güvenen, Müşteri odaklı ve müşteri ilişkilerinde başarılı, Genç, dinamik ve enerjik, İletişim becerileri ve motivasyonu yüksek, Problem çözme ve ikna kabiliyetine sahip, Kişisel gelişime önem veren, Tercihen en az 1 yıl çağrı merkezi, yazılım destek, araç takip sistemleri veya GSM operatörlerinde müşteri destek pozisyonunda çalışmış,MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli,Vardiyalı çalışma esasına göre esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı