Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Tasarladığımız ve projelendirdiğimiz bir bina inşaa edildikten sonra, orada hiçbir şey artık eskisi gibi olmaz.

Bu hem en büyük gururumuz, hem en büyük sorumluluğumuzdur.

Ülkemize değer katan yapılar ile hayatı daha güzel ve modern hale getirerek, huzurlu ve güven dolu bir gelecek sunuyoruz.

Gelin bu gururu, üreteceğimiz projelerimizde birlikte yaşayalım.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.gulproje.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Teknik Ofis çalışma saatlerimiz; 08:00-18:00 saatleri arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Yemekhane


Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PAZARLAMA ve KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
PAZARLAMA ve KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜGül İnşaat Proje A.Ş
Üniversitelerin iletişim, halkla ilişkiler, pazarlama, reklamcılık bölümlerinden mezun,Tercihen inşaat/konut sektöründe en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi olan,Görsel Prodüksiyon ve Medya Planlaması tecrübesi olan,Medya Satınalma ve PR tecrübesi olan,Kurumsal temsil yeteneği gelişmiş, araştırmacı ve yaratıcı,Pazarlama yöntemlerini bilen,Web ve sosyal medya yönetimi konularına hakim,Marka ve ürünü tanıyarak rakiplerle mukayese edebilen,Satış odaklı düşünebilen ve iş geliştirme konusuna hakim,İş takibi ve stres yönetimi konusunda başarılı, Etkin planlama ve organizasyon becerilerine sahip,Tercihen İngilizce bilen,Dinamik, sonuç odaklı ve yaratıcı,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip,İnsan ilişkileri kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANIGül İnşaat Proje A.Ş
Nitelikli ve A plus konut projeleri geliştiren şirketimizde görev almak üzere;Gayrimenkul sektöründe ve satış alanında en az 2 yıllık iş deneyimine sahip,Raporlama ve detaylı analiz konularında tecrübeli,MS Office ve CRM programlarına hakim, Müşteri yönetimini sağlayabilen,Etkin sunum yetkinliğine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı,İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş
SATIŞ YÖNETMENİGül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş
Nitelikli ve A plus konut geliştiren şirketimizin, Emlak Konut ortaklığı ile Seyrantepe'de yükselen projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Satış ve Pazarlama bölümlerinden mezun,Proje Satış Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, İnşaat toplu konut sektöründeki son trendleri takip eden, Satış tekniklerini iyi bilen ve uygulayabilen, Üst yönetime raporlama yapabilecek, CRM ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyon ve dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, Satış ekibi eğitme ve motive etme konusunda deneyimli, Kendisine bağlı satış ekibini yönetebilecek, Haftasonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
MUHASEBE UZMANIGül İnşaat Proje A.Ş
Beylikdüzü Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere; MUHASEBE UZMANI arayışımız bulunmaktadır.Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına hakim, Aylık yasal beyannameleri hazırlayabilecek, Eta Muhasebe Programını bilen, Bordro konusunda bilgili, Cari hesap, banka vb. konularda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Dikkatli ve sistemli çalışabilen, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Gül İnşaat Proje A.Ş
MAKİNE MÜHENDİSİGül İnşaat Proje A.Ş
EMLAK KONUT işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası, Seyrantepe'de yükselen, Nitelikli ve A Plus projemizde MAKİNE MÜHENDİSİ olarak görev almak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi.MS Office programları ve Autocad bilen. Stratejik düşünen. Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. Sonuç ve kalite odaklı çalışan. İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. Problem çözme yeteneğine sahip. Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Gül İnşaat Proje A.Ş
ELEKTRİK MÜHENDİSİGül İnşaat Proje A.Ş
EMLAK KONUT işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası, Seyrantepe'de yükselen, Nitelikli ve A Plus projemizde ELEKTRİK MÜHENDİSİ olarak görev almak üzere;Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi,MS Office programları ve Autocad bilen, Stratejik düşünen, sonuç ve kalite odaklı çalışabilecek, Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
JCB OPERATÖRÜ / İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
JCB OPERATÖRÜ / İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜGül İnşaat Proje A.Ş
Nitelikli ve A plus konut projeleri geliştiren şirketimizde görev almak üzere;En az 3 yıl tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
PROJE MÜDÜRÜGül İnşaat Proje A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek katlı lüks konut, AVM ve ofis projelerinde en az 10 yıl Proje Müdürü olarak tecrübe sahibi,Projenin tasarımından üretimine kadar tüm aşamalarında deneyim ve bilgi birikimine sahip,MS Office, MS Project ve Autocad programlarına hakim,Liderlik, organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip,Stratejik düşünen, sonuç ve kalite odaklı çalışan, Problem çözme yeteneğine sahip, Yönetim ve iletişim yeteneği kuvvetli olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Beylikdüzü’ne ulaşım sorunu olmayan, Beylikdüzü ve civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı