Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


Tasarladığımız ve projelendirdiğimiz bir bina inşaa edildikten sonra, orada hiçbir şey artık eskisi gibi olmaz.

Bu hem en büyük gururumuz, hem en büyük sorumluluğumuzdur.

Ülkemize değer katan yapılar ile hayatı daha güzel ve modern hale getirerek, huzurlu ve güven dolu bir gelecek sunuyoruz.

Gelin bu gururu, üreteceğimiz projelerimizde birlikte yaşayalım.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: www.gulproje.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Teknik Ofis çalışma saatlerimiz; 08:00-18:00 saatleri arasındadır.


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: Yemekhane


Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ŞANTİYE ŞEFİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
ŞANTİYE ŞEFİGül İnşaat Proje A.Ş
EMLAK KONUT işbirliği ile İstanbul Avrupa Yakası, Seyrantepe'de yükselen, Nitelikli ve A Plus projemizde ŞANTİYE ŞEFİolarak görev almak üzere; Nitelikli ve kaliteli lüks konut, iş merkezi,ofis ve AVM projelerinde en az 5 yıl çalışmış,Daha önce Şantiye Şefliği yapmış, Özellikle Tünel ve Konvansiyonel Kalıp İmalatı ile ilgili bilgi ve tecrübeye sahip,Saha uygulamaları ile ilgili tüm branşlarda genel bilgi sahibi, İnşaat standart ve yapım yönetmelikleri bilgisine sahip, MS Office programları ve Autocad bilen, Stratejik düşünebilen, Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Sonuç ve kalite odaklı çalışan, İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GECE BEKÇİSİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş
GECE BEKÇİSİGül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş
Daha önce inşaat alanlarında çalışmış,Gece çalışmasında engeli olmayan,Güvenilir ve sorumluluk sahibi,Tercihen İstanbul Avrupa yakası Küçükçekmece / İkitelli / Bağcılar / Güneşli bölgelerinde ikamet eden,Gerektiğinde şantiyede kalabilecek, Askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİZAYN OFİS MİMARI İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
DİZAYN OFİS MİMARIGül İnşaat Proje A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Nitelikli konut, rezidans, avm v.b. projelerin mimari uygulamalarında en az 5 yıl tecrübeye sahip,MS Office, Autocad, 3DSMax, Sketchup, Photoshop programlarına hâkim,Tasarım yönü güçlü, hızlı fikirler üretip uygulayabilen,Proje planlama ve malzeme seçiminde tecrübeli,Ekip çalışmasına uyumlu, zamanı efektif kullanabilen,Stratejik ve analitik düşünebilen, görsel algısı yüksek, sonuç odaklı,Organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş,Takipçi, dinamik, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,Uygulama ve teknik detay çözümleri konusunda bilgi sahibi,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
MAKİNE MÜHENDİSİGül İnşaat Proje A.Ş
Nitelikli ve A plus konut projeleri geliştiren şirketimizde görev almak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. Tercihen lüks konut, iş merkezi ve AVM projelerinde en az 5 yıl deneyim sahibi.MS Office programları ve Autocad bilen. Stratejik düşünen. Organizasyon, planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip. Sonuç ve kalite odaklı çalışan. İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli olan. Problem çözme yeteneğine sahip. Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ YÖNETMENİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş
SATIŞ YÖNETMENİGül İnşaat Proje ve Pet. Ürün A.Ş
Nitelikli ve A plus konut geliştiren şirketimizin, Emlak Konut ortaklığı ile Seyrantepe'de yükselen projesinde görev almak üzere;Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, Satış ve Pazarlama bölümlerinden mezun,Proje Satış Yönetimi konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, İnşaat toplu konut sektöründeki son trendleri takip eden, Satış tekniklerini iyi bilen ve uygulayabilen, Üst yönetime raporlama yapabilecek, CRM ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi, özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, Diksiyon ve dış görünümüne özen gösteren, prezentabl, Satış ekibi eğitme ve motive etme konusunda deneyimli, Kendisine bağlı satış ekibini yönetebilecek, Haftasonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
MUHASEBE UZMANIGül İnşaat Proje A.Ş
Beylikdüzü, Seyrantepe ve Sultangazi'de bulunan teknik ofisimizde görevlendirilmek üzere, MUHASEBE UZMANI arayışımız bulunmaktadır.Genel Muhasebe ve Tek Düzen Hesap Planına hakim, Aylık yasal beyannameleri hazırlayabilecek, Eta Muhasebe Programını bilen, Bordro konusunda bilgili, Cari hesap, banka vb. konularda bilgi sahibi, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, Dikkatli ve sistemli çalışabilen, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNCE İŞLER ŞEFİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
İNCE İŞLER ŞEFİGül İnşaat Proje A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnce işler konusunda asgari 5 yıl tecrübe sahibi,Büyük ölçekli projelerde görev almış,Tercihen tünel kalıp sistemi deneyimi bulunan,Takım çalışmasına yatkın, ekip idare edebilen,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HARİTA MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
HARİTA MÜHENDİSİGül İnşaat Proje A.Ş
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Konut ve AVM projelerinde en az 5 yıl görev yapmış,Problem çözme ve karar verme becerileri yüksek, sonuç ve çözüm odaklı çalışabilecek,Ofis ve saha ile koordineli çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DANIŞMA GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
DANIŞMA GÖREVLİSİGül İnşaat Proje A.Ş
Nitelikli ve A Plus konut projeleri geliştiren şirketimizin,Sultangazi'de bulunan satış ofisinde görev almak üzere;İletişim becerileri yüksek, Resepsiyon veya ön büro konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Hizmet odaklı, planlama ve organizasyon yetkinliklerine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Lise, tercihen ön lisans/lisans derecesine sahip, Kişisel bakımına önem veren, Ofis çalışmasına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Gül İnşaat Proje A.Ş
GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANIGül İnşaat Proje A.Ş
Nitelikli ve A plus konut projeleri geliştiren şirketimizin,Beylikdüzü'nde bulunan satış ofisinde görev almak üzere;Gayrimenkul sektöründe ve satış alanında en az 2 yıllık iş deneyimine sahip,Raporlama ve detaylı analiz konularında tecrübeli,MS Office ve CRM programlarına hakim, Müşteri yönetimini sağlayabilen,Etkin sunum yetkinliğine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı,İkna ve iletişim kabiliyeti yüksek,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş,Dış görünümüne özen gösteren, prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı