Gala Gıda Üretim Ve Ticaret Ltd.Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013


Üretimimizi Haliç Kongre Merkezi bünyesindeki Alia Gurme firmasında gerçekleştirdiğimiz Gala Gıda ile pastalar, unlu mamuller, kasa önü ürünleri ve makaron üretimi yapmaktayız.

Ürünlerimizi ilk anki tazeliğinde ve doğal yapısını bozmadan saklayabilmenin en etkili yolu olan dondurulmuş gıda teknolojisi ile sevk etmekteyiz. Hiçbir koruma maddesi kullanmadan ve  ürünlerimiz, en doğal halleriyle müşterileri ile buluşturmaktayız.

Piyasada her kahve zincirinde görünen ürünlerden farklı ve niş olan ürünler üretmekteyiz ve ürünlerimizin kalitesi aynı süreklilikte devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Araba
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Gala Gıda Üretim Ve Ticaret Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Gala Gıda Üretim ve Ticaret Ltd. Şti.
Satış SorumlusuGala Gıda Üretim ve Ticaret Ltd. Şti.
Tercihen üniversitelerin Gıda, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun, Gıda sektöründe en az 3 yıl deneyimli, (Pastacılık ve EDT tecrübesi tercih sebebidir.)Çok şubeli müşteri deneyimi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, , Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek, Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek, İstanbul’da ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen kadın (Erkek adayların askerlikle ilişiğinin kalmaması tercih nedenidir.)İletişimi ve ikna yeteneği güçlü, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı