HAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi  

Şirket Bilgileri

http://www.alpha-management.com 

HAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi

Havi Logistics gıda ve gıda dışı lojistik alanında “Küresel Lojistik Hizmet Tedarikçisi”dir. Tedarik zincirindeki tüm hizmetleri yöneterek kusursuz ve birleştirici lojistik çözümlerimiz kanalıyla müşterilerimiz için gerçek anlamda katma değer yaratırız. Baştan sona çözüm felsefemiz, entegre tedarik ve şeffaflığımız ile HAVI Logistics olarak müşterilerimizi tedarik zinciriyle ilgili tüm lojistik sorumluluklardan arındırıyoruz.

HAVI Logistics müşterilerine gerçek anlamda katma değer sağlar. Temel iş alanlarında daha etkin ve başarılı olabilmeleri için müşterilerimize destek veririz. HAVI Logistics markasının profili, marka konumumuz ve eşsiz hizmet anlayışımız budur.
Bugün tüm dünyada 7 000’den fazla güvenilir ve motive insan HAVI Logistics için çalışmaktadır.

Biz kimiz

Kurumsal kültürümüz hakkında

Bizim için müşteri her şeyin ölçüsüdür. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak, olabilecek en yüksek hizmet kalitesini elde etmek ve böylece müşterilerimiz için katma değer sağlamak HAVI Logistics’in sorgulanamaz hedefidir.
Mutlu müşterilere ancak mutlu çalışanlarla ulaşılır; bu nedenle, HAVI Logistics’in başarısı çalışanlarının kendilerini işleri ve şirketleri ile nasıl ilişkilendirdiklerine çok bağlıdır.


Aile ideallerini destekliyoruz ve her çalışanımızın HAVI Logistics ailesinin bir parçası olduğunu hissetmesini istiyoruz. Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın becerileri ve mutluluklarına dayanır. Organizasyonel gelişimimizi modern yönetim yapımız, dâhili ve harici eğitimler ve özellikle de her alanda şeffaflık ile sağlıyoruz. Bu sayede yaratıcılığı ve hedefleri başarma istekliliğini teşvik ediyoruz.


Kurumsal kültürümüz aynı zamanda bizi katma değer yaratmanın bir bölümü olarak kabul edilen sürekli inovasyon için çabalamaya motive eder.


Tüm bu kalite odaklı yöntemler müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hizmetlerimizin her zaman yüksek performansla gerçekleşmesini sağlar.

 HAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Local Business Analyst Kocaeli HAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi
Local Business AnalystHAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi
Bachelor / Masters degree in IT (with experience in IT/ERP), Experience with implementation and configuration of ERP, Experienced in creating user documentation, Experienced in process analysis and process (re-)design, Basic programming skills (Visual Basic, SQL), Academicals level of thinking and functioning, Preferable experience with logistics (logistical processes), Preferable experience in changing processes, Preferable experience in project management methodology (Prince 2 or ITIL), Good knowledge of PC-applications (MS Office), Affinity with information and communication techniques in general (related to the business), The ability to communicate fluently in English, Good communicative skills, Ability to act as a team-player, Ability to act as a project-leader, Analytical capabilities, Availability for travelling in Europe, Must be located in Gebze or Asian Side Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Ofis Personeli Kocaeli HAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi
Engelli Ofis PersoneliHAVI Lojistik Ticaret Limited Şirketi
Şirketimizin Çayırova’da bulunan Şekerpınar Dağıtım Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. En az lise mezunu, Ofis araçlarını ve MS Office programlarını kullanabilen, Engellilik derecesi aktif olarak çalışmasına engel olmayacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, diksiyonu düzgün, takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engel derecesini gösterir sağlık raporu bulunan, Çayırova, Darıca, Bayramoğlu, Gebze ve İstanbul Anadolu Yakası E-5 güzergahında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı