Hedef Tanıtım 

Şirket Bilgileri

www.hedeftanitim.com

Hedef Tanıtım & Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti.

 

1993 yılında kurulan Hedef Tanıtım &Doğrudan Pazarlama Ltd. Şti., doğrudan pazarlama alanında Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biridir. Bu alanda tam hizmet ajansı olmakla övünmektedir.

Kuruluşumuzdan itibaren en iyi olmayı amaç edinerek yenilikçi, mükemmeliyetçi ve sonuca odaklı bir anlayışla Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Doğrudan pazarlamanın farklı alanlarına hizmet veren departmanları, Türkiye genelinde çalışan 280 personeli ve 5 bölge müdürlüğü ile bu sektörde en iyi hizmeti vermek için araştırarak, deney imleyerek, raporlayarak ve değerlendirerek yoluna devam etmektedir.

 


Hedef Tanıtım İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Hedef Tanıtım
Muhasebe SorumlusuHedef Tanıtım
Hedef Tanıtım olarak şirket merkezimizde görevlendirilmek üzere; Konusu ile ilgili tercihen ön lisans/lisans eğitimi almış, En az 3 yıl tecrübeli Yasal beyannamelerin tüm süreçlerine ve tekdüzen hesap planına, her türlü muhasebe kayıt ve mutabakat konularına hâkim,Tercihen Logo Tiger - Logo Bordro programlarını kullanmışBordro,tahakkuk ve puantaj uygumalarında bilgi sahibiİletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkınDetaylara özen gösteren ve çözüm odaklı, iş motivasyonu yüksek MUHASEBE SORUMLUSU takım arkadaşı arayışındayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı