Hedef Tanıtım 

Şirket Bilgileri

www.hedeftanitim.com

Hedef Tanıtım & Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti.

 

1993 yılında kurulan Hedef Tanıtım &Doğrudan Pazarlama Ltd. Şti., doğrudan pazarlama alanında Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biridir. Bu alanda tam hizmet ajansı olmakla övünmektedir.

Kuruluşumuzdan itibaren en iyi olmayı amaç edinerek yenilikçi, mükemmeliyetçi ve sonuca odaklı bir anlayışla Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Doğrudan pazarlamanın farklı alanlarına hizmet veren departmanları, Türkiye genelinde çalışan 280 personeli ve 5 bölge müdürlüğü ile bu sektörde en iyi hizmeti vermek için araştırarak, deney imleyerek, raporlayarak ve değerlendirerek yoluna devam etmektedir.

 


Hedef Tanıtım İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Hedef Tanıtım
Analiz ve Raporlama UzmanıHedef Tanıtım
Doğrudan Pazarlama alanında faaliyet gösteren şirketimize raporlama ve analiz faaliyetleri kapsamındaki süreçlerde aktif rol alacak “Analiz ve Raporlama Uzmanı” istihdam edilecektir.  ?Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen mühendislik, iktisat, işletme veya istatistik fakülteleri) mezun, Tercihen saha ekiplerinden bilgi alarak rapor oluşturma konusunda tecrübeli, özellikle Quest-Panorama gibi programlarla çalışmış, MS Office Programlarını özellikle exceli ileri derecede kullanabilen,  Yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilen Pratik ve analitik düşünebilen, sistemli ve düzenli çalışan,  Grafik okuma, analiz edebilme konusunda bilgili,  İngilizce bilen, Ehliyeti olan, aktif sürücü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı