Hedef Tanıtım 

Şirket Bilgileri

www.hedeftanitim.com

Hedef Tanıtım & Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd.Şti.

 

1993 yılında kurulan Hedef Tanıtım &Doğrudan Pazarlama Ltd. Şti., doğrudan pazarlama alanında Türkiye’nin önde gelen ajanslarından biridir. Bu alanda tam hizmet ajansı olmakla övünmektedir.

Kuruluşumuzdan itibaren en iyi olmayı amaç edinerek yenilikçi, mükemmeliyetçi ve sonuca odaklı bir anlayışla Türkiye’nin önde gelen firmalarına hizmet vermektedir.

Doğrudan pazarlamanın farklı alanlarına hizmet veren departmanları, Türkiye genelinde çalışan 280 personeli ve 5 bölge müdürlüğü ile bu sektörde en iyi hizmeti vermek için araştırarak, deney imleyerek, raporlayarak ve değerlendirerek yoluna devam etmektedir.

 


Hedef Tanıtım İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) Hedef Tanıtım
Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıHedef Tanıtım
Doğrudan Pazarlama alanında faaliyet gösteren şirketimize MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETMEN YARDIMCISI alımı yapılacaktır. Bay & Bayan Avrupa/Anadolu Yakasında ikamet eden Üniversite Mezunu, MS Office Programlarını özellikle exceli ileri derecede kullanabilen,  Yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi, takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, takipçi, çözüm üretebilenÇok İyi derecede İngilizce bilen (konuşma,okuma,yazma) Ehliyeti olan, aktif sürücü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı