HRH Kurumsal Gelişim Çözümleri 

Şirket Bilgileri

http://www.hrh.com.tr

HRH Kurumsal Gelişim Çözümleri

HRH, iş dünyasının değişen rekabet koşullarında güncel iş modellerini kullanarak, insan kaynakları alanında istihdam ve danışmanlık çözümleri sunarak iş ortakları için maksimum fayda yaratmayı hedefleyen bir istihdam bürosudur.

Kurumsal başarıyı olumlu yönde etkileyen en önemli belirleyicilerinden birinin insan kaynağı olduğu bilinciyle seçme ve yerleştirme hizmeti sunan HRH, konusunda uzman danışmanları ile iş ortakları ve adaylarının mükemmel eşleşmesi için çalışmaktadır. HRH, iş ortaklarının hedeflerine hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmalarına katkı sağlayacak yenilikçi işgücü çözümlerinin yaratılmasında ve sunulmasında güçlü veri tabanı ve sektörel deneyimleri ile iş ortaklarını en doğru aday ile buluşturmaktadır.

HRH’nin Sunduğu Hizmetler:

·         Seçme ve Yerleştirme

·         Üst düzey  yönetici seçme ve yerleştirme

·         Toplu işe alım projeleri

·         Hastane açılış sürecinde anahtar teslim insan kaynakları projeleri

·         Kurumsal eğitim çözümleri

·         İnsan kaynakları sistem danışmanlığı

·         Kariyer rehberliği

Verdiği hizmetlerle, iş ortaklarına maksimum fayda yaratmayı hedefleyen HRH, kurumsal değerlerinden ve ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

 
HRH Kurumsal Gelişim Çözümleri İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net