IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşl. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


İGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşletmesi  İstanbul Yeni Havalimanı’nın yatırımını gerçekleştirmek ve 25 yıl boyunca işletmesini yapmak üzere 7 Ekim 2013 tarihinde kuruldu.
 
DHMİ tarafından 2013 yılında ihale edilen Yeni Havalimanı, İstanbul’un kuzeyine, şehir merkezine 35km mesafede inşa edilecektir. Dört fazda inşa edilecek havalimanının, ilk fazı olan 90 milyon yıllık yolcu kapasitesine sahip terminali ile üç pistinin 2017 yılı sonunda açılması planlanmaktadır. Tüm fazları tamamlandığında yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile 350’den fazla destinasyona uçuş ve 150’den fazla havayolu şirketine ev sahipliği yapacaktır.
 
İGA’nın ana hedefi; İstanbul Yeni Havalimanı’nı dünyanın en önemli havacılık merkezlerinden biri haline getirmektir.


IGA has been founded on the 7th of October in 2013, to make investment and operate Istanbul New Airport for the next 25 years.
 
Istanbul New Airport, which has been commissioned by DHMİ in 2013, will be situated in the North of İstanbul and 35 km to the city center. The new airport is going to be constructed in four stages and initial phase - with a terminal of 90mio/year capacity and three runways is planned to be inaugurated by the end of 2017. Following the completion of all stages, Istanbul New Airport, with a capacity of 150mio/year, is going to serve to more than 350 destinations and host more than 150 airlines.
 
IGA’s main aim is to make INA one of the most important hubs of the world.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnşaat

Firma web sitesi: igairport.com


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı Ticari İşl. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Terminal Alan Tahsis ve Tarife Uzmanı İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Terminal Alan Tahsis ve Tarife UzmanıIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Terminal Alan Tahsis ve Tarife konularında deneyime sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü olarak doğru iletişim kurabilen, Organizasyon ve takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Duty Free ve Perakende Alanları Uzmanı İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Duty Free ve Perakende Alanları UzmanıIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Duty-Free & Perakende konularında en az 4 yıl deneyime sahip, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Raporlama ve iş takip gücü yüksek, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü olarak doğru iletişim kurabilen, Organizasyon ve takip yeteneği kuvvetli, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Havayolu Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Havayolu Pazarlama UzmanıIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin Havacılık Yönetimi, Pazarlama, İşletme, İktisat, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği gibi bölümlerden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi. (Tercihen TOEFL, IELTS veya YDS belgesi)MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü olarak doğru iletişim kurabilen, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az iki sene tecilli ,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Terminal Şefi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Terminal ŞefiIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun, Havacılık sektöründe en az 7 yıl deneyime sahip, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, Stratejiler geliştirebilen ve bir eylem yolu oluşturabilen, Terminal operasyonunda akışlara ve süreçlere hakim olabilecek , Ekip yönetiminde etkin, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip,Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PAT Sahası & Follow Me Hizmetleri Sorumlusu İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
PAT Sahası & Follow Me Hizmetleri SorumlusuIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun, Havacılık sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ramp Kontrol ve Kapı Atama Sorumlusu İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Ramp Kontrol ve Kapı Atama SorumlusuIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun, Havacılık sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Planlama UzmanıIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
• Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,• Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilgisi, • MS Office programlarına hakim, ileri seviye excel ve VBA makro programlama bilgisi tercihen,• Takım çalışmasına önem veren,• İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AOC Koordinasyon Şefi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
AOC Koordinasyon ŞefiIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun, Havacılık sektöründe en az 7 yıl deneyime sahip, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, Stratejiler geliştirebilen ve bir eylem yolu oluşturabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Psikolog İstanbul(Avr.), ... IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
PsikologIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
Üniversitelerin Psikoloji bölümlerinden mezun olmak, Klinik Psikoloji bölümlerinden Yüksek Lisans derecesine sahip olmak,  Psikolojik danışmanlık alanında minimum 5 yıl deneyim sahibi olmak,  Bilişsel davranışçı, destekleyici çözüm odaklı terapi ve oyun terapisi becerilerine hakim olmak,Etkili sunum yapma becerilerine sahip olmak, Planlama ve organizasyon, problem çözme, sonuç odaklılık ve iletişim yetkinliklerine sahip olmak, Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak, MS Office uygulamalarına hâkim olmak,  Esnek çalışma saatlerine uygun olmak,  Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SMS Sorumlusu İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
SMS SorumlusuIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
• Üniversitelerin 4 senelik bölümlerinden mezun,• Havacılık sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip,• Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan,• İyi derecede İngilizce bilen,• MS Office programlarına hakim,• Analitik düşünme, hızlı karar alma ve problem çözme becerisine sahip,• Takım çalışmasına önem veren,• İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kesin Hesap Mühendisi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
Kesin Hesap MühendisiIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük İnşaat projelerinde benzer pozisyonlarda minumum 5 yıl deneyimli, Teknik şartnameler ve projelerden keşif, metraj çıkartabilecek, yaklaşık maliyeti oluşturabilecekSözleşme, şartname oluşturma ve yönetimini bilen Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Takım anlayışı ile çalışmayı benimsemiş, Analitik ve problem çözme becerisi olan , Autocad ve MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış veya askerlikle ilişiği bulunmayan,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hakediş Mühendisi İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
Hakediş MühendisiIGA Havalimanı İnşaatı Adi Ortaklığı
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük İnşaat projelerinde benzer pozisyonlarda minumum 5 yıl deneyimli, MS-Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözleşme, şartname oluşturma ve yönetimini bilen Metraj ve İş programı konularına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Autocad ve MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sistemli, ekip çalışmasına yatkın ve dinamik, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış veya askerlikle ilişiği bulunmayan,Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Stratejileri ve Analiz Müdürü İstanbul(Avr.) IGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Pazarlama Stratejileri ve Analiz MüdürüIGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Havayolu sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip, Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimi olan, Sık sık seyahat edebilen, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi, (TOEFL, IELTS veya YDS belgesi) MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü olarak doğru iletişim kurabilen, Takım çalışmasına önem veren, İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı