İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Initative
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıklar, İstanbul Erguvan Otobüsleri ve Buybox Büfeleri’nin satış pazarlamasını yapmaktadır.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.


BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Acacia  Maden
Acacia Maden İşletmeleri Kastamonu ilinde faaliyet göstermektedir. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Acacia Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Marble
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ve Mersin’in Silifke ilçelerinde tesis ve ocakları bulunan İlan mermer, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını arttırarak ilerlemeyi planlamaktadır.


TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya
Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.trİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimizin medya planlama & satınalma şirketi bünyesinde "Muhasebe Uzmanı” olarak görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.·         Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,·         Genel Muhasebe alanında en az 4 sene aktif iş tecrübesine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Analitik düşünebilen, çözüm odaklı yaklaşıma sahip,·         Ekip çalışmasına uyumlu,·         İstanbul'da ikamet eden,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Etiler
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Reservation and Online Sales Executive İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Reservation and Online Sales ExecutiveRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for an Reservation and Online Sales Executive to develop and implement online sales and marketing plans for the hotel related to OTA, social media and E-CommerceAbility to communicate effectively and work in a multicultural environment   Fluent in English (spoken and written) Ability to plan for business and leadership potential Adaptable and result oriented A talent for problem solving Customer focused
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde "İş Sağlığı & Güvenliği Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Sağlığı & Güvenliği ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip, A veya B Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikası bulunan, Türkiye genelindeki maden ocaklarını seyahat edecek, İş Sağlığı & Güvenliği Kanun ve mevzuatına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı (Baskı / Matbaa) İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satınalma Uzmanı (Baskı / Matbaa)İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin Satınalma departmanı bünyesinde "Satınalma Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşıarıyoruz.Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Baskı ve matbaa sektöründe en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip, Baskı ve matbba sektörü için kimyasal, yarı mamül ve mamül satınalması yapmış,SAP satınalma süreçlerine hakim, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Karar verme ve problem çözme becerileri gelişmiş Sistemli, verimli ve titiz çalışabilen, Teknik ekipler ile ortak satınalma projelerinin koordinasyonunu üstlenebilecek,Sözleşme yönetimi ve risk yönetimi araçlarında yetkin, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Corporate Sales Executive İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Corporate Sales ExecutiveRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Corporate Sales Executive to strengthen our Sales Team. Candidate should possess; Minimum of 2+ years direct hotel sales management experience. Computer proficiency is required; must possess experience with Microsoft Outlook, Excel, Power Point, Word, Opera software.University degree in related areas Fluency in English (both verbal and written). Strong  communication and  negotiation skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reservation Agent İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Reservation AgentRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for a reservationist who will answer and respond effectively to all enquiries on hotel reservations in a knowledgeable, courteous and prompt manner. Diploma from School for Tourism & Hotel Management Previous experience in Reservation Management is an asset. Minimum of 3 yearsWritten and verbal communication skills in English Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous at all timesExcellent overall communication and telephone skills Able to multi-task The ability to work well in a team environment Experience with Opera, Microsoft Word and Excel Strong customer service skills Must be able to work a flexible schedule, weekends and holidays may be included.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mermer Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Mermer Satış YetkilisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Konya/Beyşehir'de, madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Maden şirketimiz bünyesinde “Mermer Satış Yetkilisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Satış, İşletme, Maden Mühendisliği vb. ilgili bölümünden mezun,Mermer alanında faaliyet gösteren firmalarda en az 3 sene aktif satış iş tecrübesine sahip,İyi düzeyde Çince bilen MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Beyşehir'de ikamet eden/edebilecek, Vardiya sisteminde görev alabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Konya / Beyşehir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe ŞefiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Otelimizin Finans departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe Şefi'arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin tercihen Muhasebe, Turizm İşletmeciliği, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli (tercihen otel tecrübesine sahip), Mali mevzuata ve Tek düzen hesap planına hâkim, Cost Control, Krediler, Income bölümlerindeki işlere hakim, Bütçe, Forecast ve P&L konularında bilgi sahibi, Opera ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanan ve raporlama becerileri gelişmiş,İyi derecede İngilizce bilen, Organizasyon ve takip yeteneği güçlü, İletişim becerileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Çalışma Lokasyonu : İstanbul - Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde muhasebe süreçlerine destek olacak şekilde  "Dönemsel Muhasebe Elemanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. ·         Üniversitelerin ilgili önlisans bölümlerinden mezun,·         Muhasebe alanında kariyer yapmak isteyen,·         Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,·         Takım çalışmasına yatkın,Çalışma Lokasyonu - İstanbul - Beşiktaş
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Muhasebe Müdür YardımcısıRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Assistant Accounting Manager who possess;  Bachelors degree in Accounting, Finance or Hospitality Management Two to five years’ Experience in Hospitality Accounting operations Strong Level of Proficiency in Excel Ability to assemble, analyze, understand integrated spread sheets and complex technical informationPrioritization skills necessary to meet deadlines Effective management, leadership, organizational and communications skills Ability to work flexible schedule
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front Office Service Manager İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Front Office Service ManagerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for the   Front Office Service Manager who reports directly to the Front Office Manager and is responsible for supervising the receptionists, operators and bell team. 5 Years of Front Office experience Strong verbal and written communication skills in the English language Able to multi-task Excellent overall communication skills Able to work night shifts Strong knowledge of front office operations, including cashier and reception The ability to work well in a team environment Able to stand for extended periods of time Professional appearance and demeanour Good at Opera Hotel softare
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Raporlama & Analiz Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Veri Raporlama & Analiz UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde Kurumsal Gelişim Direktörlüğü departmanında"Veri Analizi ve Raporlama Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Benzer rolde en az 4 sene iş tecrübesine sahip,       SAP BW / BO İş zekası modülü ve SQL bilgisine sahip,  İş analizi, veri madenciliği, iş zekası alanlarında uzmanlaşmış,  İyi derecede MsExcel kullanmayı bilen, Tercihen Minitab kullanmayı bilen, ISO 9001 Temel Bilgilendirme eğitimi almış, Analitik düşünebilen çözüm odaklı olan,  Birden fazla işi aynı anda yürütebilme iş etiğine ve yeteneğine sahip, Detaycı ve yüksek oranda doğruluğu isteyen organizasyonel yetkinliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu - İstanbul - Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde "İş Sağlığı & Güvenliği Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kendisini geliştirmek isteyen, Tercihen İş Sağlığı & Güvenliği ile ilgili iş tecrübesine sahip, B veya C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikası bulunan, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Konya -Beyşehir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Güvenlik Elemanı İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Özel Güvenlik ElemanıRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
30 Yaşını aşmamış erkek veya bayan Asgari 2 yıl 5 yıldızlı otel deneyimi CCTV,X-Ray  deneyimli İlk yardım sertifikalı Yangın eğitimi almış Temel seviyede İngilizce Geçerli Güvenlik kimliğine sahip Asgari Lise Mezunu Erkeklerde asgari 1.75-1.80 bayanlarda 1.70-1.75 boy Vardiyalı sistemde çalışabilecek Avrupa yakasında ve tercihen Esenler-Bayram paşa civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have; New Graduate from  Hotel School or University  Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekendsMust enjoy guest contact and have a natural ability to serve Excellent interpersonal and presentation skills are required. Is able to build and maintain relationships with internal and external guestsEager to learn, positive and energetic person Be organized and motivated, able to remain calm under pressure Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde  'Bordro Özlük İşleri Uzmanı'olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Tercihen ön lisans veya üniversite mezunu olan,• Bordro ve özlük işleri konusunda en az 5 yıl deneyimli,• İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim,• Microsoft Ofis programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen,• Tercihen SAP uygulamasına hakim• Analitik düşünebilme kabiliyetine sahip,• İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Raporlama Müdürü İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Pazarlama Raporlama MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Açıkhava Reklamcılığı alanında faaliyet gösteren şirketimizin pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere"Raporlama Müdürü" arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin endüstri mühendisliği, istatistik, ekonometri, matematik veya ilgili bölümlerinden mezun,Sayısal veri analizi, tablolama veya raporlama konularında en az 7 yıl deneyimli,Tercihen gazete, dergi, televizyon, açıkhava veya dijital mecralarının satış-pazarlama departmanlarında planlama ve raporlama fonksiyonlarında görev almış,En az 2 yıl etkin ekip yönetimi tecrübesine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, (özellikle ileri düzey excel kullanım becerisine sahip),İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sektör ve pazar verisi takibi, rakip analizi çalışmalarında deneyimli, Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip, Aynı anda farklı ve çok sayıda iş yapabilme becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
BellboyİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Otelimizin Ön Büro departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Bellboy"arayışımız bulunmaktadır.  Turizm Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi,  İyi derecede İngilizce bilen,  Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren,  B sınıfı ehliyet sahibi,  En az 2 yıldır aktif araç kullanan,  İletişimi kuvvetli,  Güleryüzlü, işine ve dış görünümüne özen gösteren,  Empati yeteneği güçlü ve disiplinli,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Demi ChefİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Profesyonel mutfak ekibimize katılmak üzere sıcak ve soğuk alanında görev yapacakDemi Chef aramaktayız. Adaylarda aranan özellikler;Tercihen Turizm Otelcilik Lisesi Mutfak bölümü mezunu, Benzer alanda en az 2 yıl tecrübeli, Kalfalık ya da Ustalık Belgesine sahip, Mutfak konusunda kalite standartlarına önem veren HACCP ve hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi Dış görünüşüne ve kişisel hijyene özen gösteren Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,İnsan İlişkileri ve iletişim gücü yüksek, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward - Bulaşıkçı İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Steward - BulaşıkçıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Otelimizin Mutfak departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Steward - Bulaşıkçı”  arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Otel tecrübesi olan ve bu görevde en az bir yıl deneyimliHijyen kurallarını bilen ve uygulayan Kişisel temizliğine özen gösteren Motivasyonu yüksek ,takım çalışmasına ayak uydurabilecekEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekAvrupa yakasında ikamet eden  Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı