İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Initative
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıklar, İstanbul Erguvan Otobüsleri ve Buybox Büfeleri’nin satış pazarlamasını yapmaktadır.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.


BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Acacia  Maden
Acacia Maden İşletmeleri Kastamonu ilinde faaliyet göstermektedir. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Acacia Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Marble
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ve Mersin’in Silifke ilçelerinde tesis ve ocakları bulunan İlan mermer, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını arttırarak ilerlemeyi planlamaktadır.


TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya
Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.trİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
AvukatİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde 'Avukat' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. •  Üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun,•  Sözleşme, birleşme-devralma, şirketler hukuku ve ticaret hukuku konularında en az  6 sene iş tecrübesine sahip,•  İyi derecede İngilizce bilen,•  Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen•  Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,•  İstanbul'da ikamet eden,•  Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Elektronik Bakım TeknisyeniRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Otelimizin Teknik Servis departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Elektronik Bakım Teknisyeni"arayışımız bulunmaktadır.• Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik – Elektronik Bölümlerinden mezun,• Benzer alanda en az 4 yıl deneyimi olan, (2 yıl otel tecrübesi bulunan),• Otamasyon bilgisine sahip, kumanda devrelerini bilen,• Güvenlik kamera sistemleri konusunda bilgi sahibi,• İletişim becerileri yüksek,• Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,• Vardiyalı sistemde çalışabilecek,• 40 yaşını aşmamış,• Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Steward - Bulaşıkçı İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Steward - BulaşıkçıRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Otelimizin Mutfak departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Steward - Bulaşıkçı”  arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Otel tecrübesi olan ve bu görevde en az bir yıl deneyimli Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan Kişisel temizliğine özen gösteren Motivasyonu yüksek ,takım çalışmasına ayak uydurabilecek Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Avrupa yakasında ikamet eden  Askerlik görevini tamamlamış ( erkek adaylar için )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Housekeeping Floor Supervisor İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Housekeeping Floor SupervisorRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Housekeeping Floor Supervisor who is responsible for the proper maintenance and upkeep of all furnishing and facilities after the rooms have been cleaned. The candidate should possess:At least 2 years’ experience in 5-star hotels Excellent communication and organizational skills Strong interpersonal and problem solving abilities Highly responsible & reliable Ability to work cohesively with colleagues as part of a team with minimum supervisionAbility to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous at all timesAbility to work well under pressure in a fast paced environment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Demi Chef İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Demi ChefRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Profesyonel mutfak ekibimize katılmak üzere sıcak ve soğuk alanında görev yapacakDemi Chef aramaktayız. Adaylarda aranan özellikler;Tercihen Turizm Otelcilik Lisesi Mutfak bölümü mezunu, Benzer alanda en az 2 yıl tecrübeli, Kalfalık ya da Ustalık Belgesine sahip, Mutfak konusunda kalite standartlarına önem veren HACCP ve hijyen kuralları hakkında bilgi sahibi Dış görünüşüne ve kişisel hijyene özen gösteren Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,İnsan İlişkileri ve iletişim gücü yüksek, Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
BellboyRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Otelimizin Ön Büro departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Bellboy"arayışımız bulunmaktadır.  Turizm Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Turzim sektöründe benzer bir pozisyonda tecrübe sahibi,  İyi derecede İngilizce bilen,  Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren,  B sınıfı ehliyet sahibi,  En az 2 yıldır aktif araç kullanan,  İletişimi kuvvetli,  Güleryüzlü, işine ve dış görünümüne özen gösteren,  Empati yeteneği güçlü ve disiplinli,  Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetici Adayı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satış Yönetici AdayıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding, "Satış Yönetici Adayları"nı arıyor.Sevilen biri olarak tanınan, En az 1 yıl deneyimli, 28 yaşını henüz aşmamış, Analitik düşünen, Dijital dünya ile ilgilenen, Olaylara enerjik ve pozitif yaklaşan, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul, Ankara ve İzmir'de çalışmak isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Corporate Sales Executive İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Corporate Sales ExecutiveRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Corporate Sales Executive to strengthen our Sales Team. Candidate should possess;Minimum of 2+ years direct hotel sales management experience. Computer proficiency is required; must possess experience with Microsoft Outlook, Excel, Power Point, Word, Opera software.University degree in related areas Fluency in English (both verbal and written). Strong  communication and  negotiation skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak Satış Temsilcisi Bursa İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Emlak Satış TemsilcisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Gayrimenkul alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde "Emlak Satış Temsilcisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Emlak (konut ve ofis) proje satışı konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen ofis – emlak satışıyla ilgili müşteri portföyü olan, İkna kabiliyeti ve iletişim becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, analitik bakış açısına ve  proaktif yapıya sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış Çalışma Lokasyonu: Bursa / Nilüfer
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Reservation Agent İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Reservation AgentRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for a reservationist who will answer and respond effectively to all enquiries on hotel reservations in a knowledgeable, courteous and prompt manner. Diploma from School for Tourism & Hotel Management Previous experience in Reservation Management is an asset. Minimum of 3 yearsWritten and verbal communication skills in English Ability to focus attention on guest needs, remaining calm and courteous at all timesExcellent overall communication and telephone skills Able to multi-task The ability to work well in a team environment Experience with Opera, Microsoft Word and Excel Strong customer service skills Must be able to work a flexible schedule, weekends and holidays may be included.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Pazarlama Raporlama UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Açıkhava Reklamcılığı alanında faaliyet gösteren şirketimizin pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere"Pazarlama Raporlama Uzmanı" arayışı içerisindeyiz.Üniversitelerin endüstri mühendisliği, istatistik, ekonometri, matematik veya ilgili bölümlerinden mezun,Sayısal veri analizi, tablolama veya raporlama konularında en az 3 yıl deneyimli,Tercihen gazete, dergi, televizyon, açıkhava veya dijital mecralarının satış-pazarlama departmanlarında planlama ve raporlama fonksiyonlarında görev almış,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, (özellikle ileri düzey excel kullanım becerisine sahip),İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sektör ve pazar verisi takibi, rakip analizi çalışmalarında deneyimli, Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip, Aynı anda farklı ve çok sayıda iş yapabilme becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Information Technology Clerk İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Information Technology ClerkRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Information Technology Clerk who should possess;At least a Diploma in Computer Science 1 – 2 years experience in Computer Operations and NetworkingBasic Networking Knowledge (TCP/IP, LAN, WAN) Knowledge of Opera Hotel System is a plus A team player. Able to work closely with colleaguesGood problem solver with a positive work attitude, follow-up skills and ability to work independentlyExcellent interpersonal and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front Office Service Manager İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Front Office Service ManagerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for the   Front Office Service Manager who reports directly to the Front Office Manager and is responsible for supervising the receptionists, operators and bell team.5 Years of Front Office experience Strong verbal and written communication skills in the English language Able to multi-task Excellent overall communication skills Able to work night shifts Strong knowledge of front office operations, including cashier and reception The ability to work well in a team environment Able to stand for extended periods of time Professional appearance and demeanour Good at Opera Hotel softare
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Finans UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Medya sektöründe faaliyet gösteren grup şirketimizin finans biriminde “Finans Uzmanı” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Finans operasyon süreçlerinde en az 3 yıl aktif iş tecrübesine sahip, Tercihen medya, reklamcılık sektöründe görev almış, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Analitik bakış açısına sahip, Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have; New Graduate from  Hotel School or University  Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekendsMust enjoy guest contact and have a natural ability to serve Excellent interpersonal and presentation skills are required. Is able to build and maintain relationships with internal and external guestsEager to learn, positive and energetic person Be organized and motivated, able to remain calm under pressure Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde  'Bordro Özlük İşleri Uzmanı'olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Tercihen ön lisans veya üniversite mezunu olan,• Bordro ve özlük işleri konusunda en az 5 yıl deneyimli,• İş kanunu ve SGK mevzuatına hakim,• Microsoft Ofis programlarını (özellikle Excel) iyi derecede kullanabilen,• Tercihen SAP uygulamasına hakim• Analitik düşünebilme kabiliyetine sahip,• İletişim becerileri ve iş takibi kuvvetli,• Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Dijital Baskı Elemanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Yetiştirilmek Üzere Dijital Baskı ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kurtköy lokasyonunda bulunan fabrikamızda görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu, Vardiya sisteminde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Özellikle Tuzla ve civarında) Askerlik görevini tamamlamış. Çalışma Lokasyonu - Tuzla / Orhanlı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reklam Satış Müdürü İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Reklam Satış MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Açıkhava Reklamcılığı alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde Satış Müdürü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Tercihen TV, Gazete, Dergi reklam sektörü deneyimli,• Üniversitelerin tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama ve Marka Yönetimi, Reklamcılık gibi ilgili bölümlerinden mezun,• Satış yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• MS Office programlarını ve sosyal medyayı etkin olarak kullanan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip,• Başarı ve sonuç odaklı,• Yönetim ve iletişim  becerileri gelişmiş,• Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip olmak,• Sunum teknikleri ve becerilerine sahip,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mermer Satış Müdürü İstanbul(Avr.) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Mermer Satış MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
İlbak Holding bünyesinde Konya / Beyşehir’de faaliyet gösteren İlan Mermer şirketimiz için, şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilecek Satış Müdürü arıyoruz. Tercihen Üniversitelerin Maden, Jeoloji Mühendisliği, İşletme, Satış vb. bölümlerinden mezunMermer sektöründe en 5 yıl deneyimi olan, sektöre hâkim, Türkiye, Çin ve Hindistan mermer piyasasını çok iyi bilen, müşteri portföyü olan,Dış ticaret ile ilgili prosedürlere hâkim, Tercihen Çince ve İngilizce bilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, prezantabl ve diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama yeteneklerine sahip, İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Elemanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Montaj ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kurtköy lokasyonunda“Montaj Elemanı” olarak görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz. Folyo, OWV, uygulamaları konusunda tecrübeli, Vinil ve mesh cephe işlerine destek olabilecek, Araç folyo kaplama konusunda deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Çoğunlukla sahada çalışacak, diğer vakitlerde fabrikada uygulama işlerine destek verebilecek,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu - Kurtköy
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı Elemanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kurtköy lokasyonunda“Baskı Elemanı” olarak görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.- Vardiya düzeninde çalışabilecek,- Kalite ve müşteri odaklı iş yaklaşımına sahip,- Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),- İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mermer AR-GE Mühendisi Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Mermer AR-GE MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Konya /  Beyşehir'de mermercilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde “Mermer AR-GE Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Maden veya Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,  Mermer alanında en az 4 sene tecrübe edinmiş, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim,  B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Beyşehir'de ikamet eden veya edebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çalışma Lokasyonu - Konya / Beyşehir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Servis ElemanıRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Otelimizin Yiyecek & İçecek departmanında görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Elemanı"arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Meslek Yüksek Okulu veya Turizm Meslek Lisesi mezunu Benzer pozisuyonda en az 1 yıl deneyime sahip Tercihen İyi derecede İngilizce iletişim yeteneğine sahip İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetine önem veren Dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan Ekip çalışmasına önem veren Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekÇalışma Lokasyonu : İstanbul - Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İzmir İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Satış TemsilcisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “SatışTemsilcisii” arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu, Reklam mecraları satışı konusunda deneyim kazanmak isteyen, MS. Office programlarını etkin olarak kullanan, İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen.          Çalışma Lokasyonu: İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı