İLBAK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2010


İLBAK, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının Holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile Türkiye’ye hizmet ediyor.

İLBAK,
• İletişim
• Medya
• İnşaat
• Baskı Hizmetleri
• Madencilik
• Turizm
sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

İLBAK, faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedefleyen, müşteri merkezli, seri karar alan, şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı merkeze koyan bir iş anlayışına sahiptir.
Dünya ve Türkiye’deki gelişmeleri yakından izleyen, gelişen yeni alanlara girmeyi vizyoner ve kurumsal yönetim anlayışının bir gereği olarak gören yönetimi, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile proje yaratma, geliştirme ve uygulama gücü, İLBAK’ın iş dünyasındaki özel konumunu belirliyor.

İLBAK’ın faaliyet gösterdiği sektörler ve bu sektörlerdeki şirketleri:

PAZARLAMA İLETİŞİMİ

- Concept
Yaratıcılığı merkeze alan, Türkiye’nin önemli markaları için iddialı, farkındalık yaratan işler üreten Concept, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok yaratıcılık ve etkinlik ödülü kazanarak Türkiye'nin en ödüllü ilk 5 tam hizmet reklam ajansından biri olmuştur.

- People Initative
Mecra planlamasından satın almaya, danışmanlıktan strateji ve uygulamaya, araştırma ve modellemeden uluslararası koordinasyona bütünleşik iletişim planlaması hizmeti veren bir iletişim ajansıdır.

- United People
Medya planlama, kreatif, performans pazarlaması, sosyal medya topluluk yönetimi, Google Adwords ve sosyal medya reklamları yönetim hizmetleri ile dijital pazarlama iletişiminin her alanında servis sağlamaktadir.

MEDYA

- Portline
Portline, Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e, Esenboğa’dan Adnan Menderes havalimanına Türkiye’nin önde gelen havalimanlarında 1999 yılından bugüne reklam alanları kiralama hizmeti veren konusunda Türkiye’nin ilk ve en büyük şirketidir.

- Outbox
2011 tarihinde İLBAK Holding bünyesinde kurulan OUTBOX, kısa sürede sektörünün lider firmalarından birisi olmuştur. Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan Ankara'da yer alan  Ego otobüs kaplama ve üst ve alt geçitlerde bulunan alınlıklar, İstanbul Erguvan Otobüsleri ve Buybox Büfeleri’nin satış pazarlamasını yapmaktadır.

- Üniversite Medya
2007 yılında kurulan Üniversite Medya, 2012 Mayıs ayından bu yana İLBAK Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Üniversite Medya 5000'i aşan reklam yüzü ile konusunda en büyük reklam networküne sahip olan ve üniversite gençliğine direkt ulaşan tek mecradır.


BASKI HİZMETLERİ

- BBM
Açıkhava reklamcılığının ayrılmaz ve en önemli unsuru olan baskı hizmetlerinde dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile hizmet veren Büyük Baskı Merkezi, açıkhavada kullanılan her tür baskı tekniğinde baskı yapabilme olanağına sahiptir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

- İlbak Yapı
İlbak Yapı, öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007'den bu yana sürdürmektedir.

 MADENCİLİK

- İlbak Madencilik
Türkiye’nin maden zenginliklerini ekonomiye kazandırmak için yola çıkan İlbak Madencilik üretim ve arama projelerini hızla sürdürmektedir.

- Acacia  Maden
Acacia Maden İşletmeleri Kastamonu ilinde faaliyet göstermektedir. Yatırımlarının tamamı yerli sermayeden oluşan Acacia Maden, kuruluşundan itibaren alanında söz sahibi kişi ve firmalar ile çalışmış ve donanımlı, uzman bir kadro oluşturmuştur.

- İlan Marble
Çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak amacıyla, 2011 yılında mermer üretim ve satış faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Konya’nın Beyşehir ve Mersin’in Silifke ilçelerinde tesis ve ocakları bulunan İlan mermer, önümüzdeki yıllarda yatırımlarını arttırarak ilerlemeyi planlamaktadır.


TURİZM

- Ramada Plaza Teksilkent
Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi bir Business Hotel olan Ramada Plaza Tekstilkent'tir. Ramada Plaza Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, konforlu toplantı salonları, seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibariyle ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliği ile de fark yaratan Ramada Plaza Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya
Firma web sitesi: www.ilbak.com.tr

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Madencilik - Metalurji,İnşaat,Holding / Şirketler Grubu,Matbaacılık,Medya

Firma web sitesi: www.ilbak.com.trİLBAK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Asistanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Muhasebe AsistanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde Mecra şirketlerimizin muhasebe süreçlerinden sorumlu olacak şekilde  "Muhasebe Asistanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. ·         Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,·         Benzer rolde en az 4 sene iş tecrübesine sahip,·         TercihTercihen SAP programı kullanabilen,·         Analitik düşünebilen, çözüm odaklı,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu - İstanbul - Beşiktaş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Vardiya Amiri İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Güvenlik Vardiya AmiriRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Otelcilik sektöründe faliyet gösteren Ramada Plaza Tekstilkent otelimiz, Güvenlik Departmanında görevlendirilmek üzere "Güvenlik Vardiya Amiri" arayışımız bulunmaktdır.5188 sayılı kanuna uygun Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip, 35 yaşını aşmamış erkek, En az 3 yıl beş yıldızlı otel deneyimi olan, CCTV, X-RAY ve Metal Dedektör deneyimi bulunan, İlkyardım sertifikalı, Yangın eğitimi almış, Orta seviyede ingilizce bilen, Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu, Asgari 1,75 - 1,80 cm boylarında, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, hızlı karar alabilen, sorumluluk sahibi,Avrupa yakasında ikamet eden, (tercihen Esenler, Bağcılar, Bayrampaşa civarında ikamet eden)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Group Sales Coordinator İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Group Sales CoordinatorRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Group Sales Coordinator to strengthen our Sales team. Candidate should possess; At least bachelors degree in Business Administration, Marketing, Hotel and Restaurant Management,At least 2 years work experience in Group Sales or related professional areas in an international hotel chainExcellent presentation and proactive communication skills.Computer literate Microsoft Office Programs, Opera High flexibility and ability to work under pressure.A friendly, energized and outgoing personality. Prioritization skills necessary to meet deadlines. Ability to coordinate with multiple tasks. Excellent English communication skills both written/verbal.Excellent organizational skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant E-Commerce Sales Manager İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Assistant E-Commerce Sales ManagerRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for an Assistant  E-Commerce Sales Manager to develop and implement online sales and marketing plans for the hotel related to OTB, social media and E-CommerceThe candidate will be coordinating, integrating and leading the development and maintenance of the company's e-commerce strategies towards Rooms Sales, Food and Beverage and Banquet.Ability to communicate effectively and work in a multicultural environment   Fluent in English (spoken and written) Ability to plan for business and leadership potential Adaptable and result oriented A talent for problem solving Customer focused
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Takım Arkadaşları Arıyoruz İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Yetiştirilmek Üzere Takım Arkadaşları ArıyoruzİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kurtköy lokasyonunda bulunan fabrikamızda görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.En az lise mezunu, Vardiya sisteminde çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Özellikle Tuzla ve civarında) Askerlik görevini tamamlamış. Çalışma Lokasyonu - Tuzla / Orhanlı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Corporate Sales Executive İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Corporate Sales ExecutiveRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are looking for Corporate Sales Executive to strengthen our Sales Team. Candidate should possess; Minimum of 2+ years direct hotel sales management experience.Computer proficiency is required; must possess experience with Microsoft Outlook, Excel, Power Point, Word, Opera software.University degree in related areas Fluency in English (both verbal and written). Strong  communication and  negotiation skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Müdürü İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Reklam Satış MüdürüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Reklam alanında faaliyet gösteren şirketimiz  bünyesinde Satış Müdürü olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.• Tercihen TV, Gazete, Dergi reklam sektörü deneyimli,• Üniversitelerin tercihen İşletme, İletişim, Pazarlama ve Marka Yönetimi, Reklamcılık gibi ilgili bölümlerinden mezun,• Satış yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,• MS Office programlarını ve sosyal medyayı etkin olarak kullanan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip,• Başarı ve sonuç odaklı,• Yönetim ve iletişim  becerileri gelişmiş,• Araştırmacı, sorgulayıcı, analitik düşünce yapısına sahip olmak,• Sunum teknikleri ve becerilerine sahip,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)Çalışma Lokasyonu – İstanbul / Avrupa
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Denizli İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Maden MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Denizli ilinde madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde “Maden Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, En az 7 sene iş tecrübesi edinmiş, Krom konusunda en az 5 yıl deneyime sahip, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Denizli’de ikamet eden/edebilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Denizli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Denizli İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Jeoloji MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Denizli ilinde madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde “Jeoloji Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun,  Krom alanında en az 4 sene tecrübe edinmiş, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisi bulunan, MS Office programlarına hakim,  B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen, Denizli’de ikamet eden veya edebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çalışma Lokasyonu - Denizli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ReceptionistRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
We are currently looking for Receptionist who is responsible for the overall guest satisfaction by creating a delightful arrival and departure experience. Candidates should have; New Graduate from  Hotel School or University  Must be comfortable in  working flexible hours including evenings and weekendsMust enjoy guest contact and have a natural ability to serve Excellent interpersonal and presentation skills are required. Is able to build and maintain relationships with internal and external guestsEager to learn, positive and energetic person Be organized and motivated, able to remain calm under pressure Possess a good command of English and have excellent communication skills, both written and verbal.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrikçi İstanbul(Avr.) Ramada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
ElektrikçiRamada Plaza Istanbul Tekstilkent Hotel
Otelimiz Teknik Servis bölümünde görevlendirilmek üzere "Elektrikçi" aramaktayız. Adaylarda aranan özellikler;• Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik – Elektronik Bölümlerinden mezun,• Benzer alanda en az 4 yıl deneyimi olan, (2 yıl otel tecrübesi bulunan),• Otamasyon bilgisine sahip, kumanda devrelerini bilen,• 35 yaşını aşmamış,• İletişim becerileri yüksek,• Takım çalışmasına ayak uydurabilecek,• Vardiyalı sistemde çalışabilecek,• Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Holdingimizin merkezi İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere İş Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, En az 4 yıl tecrübeye sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Analitik yönü güçlü, Sunum teknikleri konusunda bilgi sahibi, ISO 14001 ve OHSAS 18001 yönetim sistemlerine hakim, C Sınıfı İş Güvenliği belgesine sahip, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan Çalışma Lokasyonu - Balmumcu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Jeoloji Mühendisi Çorum, Kastamonu... İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Jeoloji MühendisiİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde“Jeoloji Mühendisi” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun, Mermer sektöründe en az 5 sene aktif iş tecrübesine sahip, İngilizce bilgisi bulunan, Tercihen Datamine, Micromine, ArcGIS, Mapinfo gibi modelleme ve GIS programlarından en az birini kullanabilen,MS Office programlarına hakim, Analitik düşünce yapısına sahip, araştırmacı, yeniliklere açık ve sonuç odaklı,Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan ve Türkiye genelinde görev alabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu: Konya - Beyşehir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı madencilik alanında faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde "İş Sağlığı & Güvenliği Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin ilgili Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mermer sektörünce İş Sağlığı & Güvenliği ile ilgili en az 5 yıl aktif iş tecrübesine sahip,A Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikası bulunan, İş Sağlığı & Güvenliği Kanun ve mevzuatına hakim, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu – Konya -Beyşehir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Baskı Operatörü İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Dijital Baskı OperatörüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Matbaacılık/Baskı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Kurtköy lokasyonunda görevlendirmek üzere“Dijital Baskı Operatörü” arayışımız bulunmaktadır. - Durst, Vutek veya HP marka dijital baskı makinalarında operatörlük yapmış,- Renk bilgisi olan, Caldera veya benzeri Rip programlarını kullanmış- Tercihen ingilizce bilgisi olan,- Vardiya düzeninde çalışabilicek,- Kalite ve müşteri odaklı iş yaklaşımına sahip,- Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),- İstanbul - Asya kıtasında ikamet eden,Çalışma Lokasyonu - Kurtköy
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reklam Satış Yönetmeni Muğla İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Reklam Satış YönetmeniİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimizin reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere “Reklam Satış Yönetmeni” arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu, Reklam mecraları satışı konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS. Office programlarını etkin olarak kullanan, İş konusunda takipçi, dikkatli, araştırmacı ve uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, çalışkan, disiplinli, Bodrum'da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanabilen.           Çalışma Lokasyonu: Bodrum
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mermer Üretim Direktörü Konya İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Mermer Üretim DirektörüİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Holdingimize bağlı Konya ilimizde madencilik alanında faaliyet gösteren İlan Maden şirketimiz bünyesinde “Mermer Üretim Direktörü” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. • Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun,• En az 10 yıl maden sektöründe tecrübeli,• Mermer üretim ocaklarında en az 5 yıl fiili çalışmış, açık işletme tecrübesine sahip,• Maden planlama ve geliştirme ekibi yönetim becerilerine sahip,• İleri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,• Madencilik bilgisayar programları hakkında bilgi sahibi olan,• insan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,• Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı Elemanı İstanbul(Asya) İLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı ElemanıİLBAK HOLDİNG A.Ş.
Baskı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Kurtköy lokasyonunda“Baskı Elemanı” olarak görevlendirmek ve yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.- Vardiya düzeninde çalışabilecek,- Kalite ve müşteri odaklı iş yaklaşımına sahip,- Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),- İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı