ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Compliance Monitoring Specialist AVP İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Compliance Monitoring Specialist AVPING Bank
Desired Skills & QualificationsMinimum 5 years of relevant work experience in Control Functions or Risk Management (experience in Internal or External Audit, Internal Control in Banking and/or Financial Services sector is preferred),Skills in risk assessment, statistical analysis, analytics, management reporting, advisory and consultancy, project management and similar areas,Exceptional problem-solving, analytical thinking skills, high level of presentation and negotiation skills,High level interpersonal and communication skills, Fluent in English and Turkish, Proficiency in Microsoft Office applications, Bachelor’s Degree from a local or foreign university with curriculum in English, in Economics, Business Administration, Banking & Finance,  Information Technology,  Law, Statistics, Mathematics or other relevant fields to today’s finance and banking sector, Male candidates are required to have completed their military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Banking UX Expert İstanbul(Avr.) ING Bank
Digital Banking UX ExpertING Bank
Expertise in Adobe Illustrator, Photoshop, Fireworks, Flash, and similar programs,Minimum 5 years of experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Projeler Kıdemli Proje Mimarı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Projeler Kıdemli Proje MimarıING Bank
Tercihen Üniversitelerin Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Mezunu, İnşaat Yönetimi ve / veya finans üzerine yüksek linsans tercih edilir, Autocad - Microsoft Office Programlarına Hakim, İleri Düzeyde İngilizce Bilen, Analitik Düşünebilen, İletişim Becerisi İyi, Kendine Güvenen, İş Motivasyonu Yüksek, Lider.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Sistem Operasyon Uzman YardımcısıING Bank
Tercihen Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar/Bilgisayar Programcılığı Bölümlerinden Mezun,En Az Orta ve Üzeri Seviyede İngilizce Bilen, Automic (Zorunlu değil), Word, Excell, Unix/Lunix ve Windows, Oracle/MS SQL/MySQL'de birisinde bilgi sahibi olan,Vardiyalı Çalışabilen, Analitik Düşünebilen, Sonuç Odaklı İletişim Becerisi İyi, Takım Çalışmasına Yatkın, Öz Farkındalığı Yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Risk Yönetimi Dönemsel Çalışan İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Kredi Risk Yönetimi Dönemsel ÇalışanING Bank
Bankamız Genel Müdürlük bünyesinde 6 ay süreyle görevlendirilmek üzere, En az lisans ve üzeri mezun, En az iyi seviyede İngilizce bilen, SAS Guide; SAS Minor, SQL programlarına hakim, En az 3 yıl iş veya sektör tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, Sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Bankacılık Portföy Yönetmeni Karabük ING Bank
Ticari Bankacılık Portföy YönetmeniING Bank
ING Bank A.Ş Karabük şubemizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl deneyimli;Ticari Bankacılık işkolunda deneyim sahibi,Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilen, İletişim becerisi iyi, Kendine güvenen, İş motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Yönetimi Dönemsel Çalışan İstanbul(Avr.), ... ING Bank
İş Zekası Yönetimi Dönemsel ÇalışanING Bank
Tercihen Üniversitelerin Mühendislik, İstatistik ve Ekonomi Bölümlerinden Mezun,İyi Seviyede İngilizce Bilen, İletişim Becerisi İyi, İş Motivasyonu Yüksek, Öğrenmeye Açık.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Aydın ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniING Bank
ING Bank A.Ş Aydın şubelerimizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl deneyimli; Kobi Bankacılık işkolunda deneyim sahibi,Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilen, İletişim becerisi iyi, Kendine güvenen, İş motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi Kırıkkale ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş Kırıkkale şubelerimizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 2 yıldeneyimli; Kobi Bankacılık işkolunda deneyim sahibi,Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilen, İletişim becerisi iyi, Kendine güvenen, İş motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İKON İşe Alım Servisi Dönemsel Çalışan Kahramanmaraş ING Bank
İKON İşe Alım Servisi Dönemsel ÇalışanING Bank
Tercihen Üniversitelerin Sosyoloji,Psikoloji,Çalışma Ekonomisi,İşletme,Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümlerden mezun,Tercihen İngilizce bilgisi olan, Erkek adaylar için askerik görevini yerine getirmiş yada en az iki yıl tecilli olan,Son 6 aydır SGK'lı olarak herhangi bir iş yerinde çalışmamış olan,Zaman Yönetimi, Planlama ve Organizasyon Yetkinliği Yüksek,İletişim Becerisi İyi, İş Motivasyonu Yüksek, Takım Çalışmasına Yatkın, Öğrenmeye Açık
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Stajyer - Şube ( Türkiye Geneli Şubeler ) İstanbul(Avr.) ING Bank
Stajyer - Şube ( Türkiye Geneli Şubeler )ING Bank
Örgün öğretim veren üniversitelerin; İşletme, İktisat, Maliye vb bölümlerinde 3. Veya 4. Sınıf öğrencisiysen,Yapacağın staj ile şubelerimizde bankacılığı deneyimlemek istiyorsan,Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açıksan,Tercihen zorunlu stajın  varsa ya da gönüllü stajını bankamızda yapmayı hayal ediyorsanYaz stajını şubelerimizde gerçekleştirmek için senin de başvurunu bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Stajyer - Genel Müdürlük İstanbul(Avr.) ING Bank
Stajyer - Genel MüdürlükING Bank
Örgün öğretim veren üniversitelerin 3. Veya 4. Sınıf öğrencisiysen, Yapacağın staj ile bankacılığı genel müdürlük ekiplerimizde deneyimlemek istiyorsan,Dinamik, enerjik, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve gelişime açıksan, Tercihen zorunlu stajın varsa ya da gönüllü stajını bankamızda yapmayı hayal ediyorsanYaz stajını İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük binasında gerçekleştirmen için senin de başvurunu bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Yatırım Ürünleri Yönetimi Yönetmeni İstanbul(Avr.) ING Bank
Yatırım Ürünleri Yönetimi YönetmeniING Bank
Üniversitelerin Ekonomi, İşletme ve ilgili bölümlerinden mezun,Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı / Türev Araçları Lisansına sahip,MS Office ve ileri düzey excel, Matris,Foreks gibi veri terminalleri bilgisine sahip,Minimum 5 yıl deneyimi olan, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,Analitik Düşünebilen, Zaman Yönetimi, Planlama ve Organizasyon Yetkinliği yüksek,İş motivasyonu yüksek, Sonuç Odaklı, Stresle başaçıkabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İller Adana, Ankara, ... ING Bank
Mobil Satış Temsilcisi - İstanbul Harici İllerING Bank
Okul biteli daha çok olmadı diyen; Lise, Önlisans veya Lisans programları mezunlarına; 30 yaşına daha çok varsa, Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum ama gün içinde dinamik, enerjik ve motivasyonum yüksek diyorsan, Instagram'da Facebook'ta sosyal olduğum kadar gerçek hayatta da sosyalim, iletişim ve ikna becerime de güvenirim diyorsan,Takım çalışması deyince aklına kariyer hedeflerin geliyorsa, Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek istiyorsan,Askerlik hizmetini tamamlamışsan ya da en az 2 yıl tecilli ise, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Bursa, Kocaeli, Samsun, Kayseri, Konya, Denizli ve Gaziantep illerinde ikamet ediyorsan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil Satış Yönetimi Yetkili / Yönetmen İstanbul(Avr.) ING Bank
Mobil Satış Yönetimi Yetkili / YönetmenING Bank
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, İleri derecede excel bilgisi olan, Tercihen Mobil satış konusunda GM tecrübesi olan, Minimum 3 yıl deneyime sahip, Sonuç odaklı, Analitik düşünebilen, Değişime hızlı adapte olan, Stresle başaçıkabilen, İş motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Bankacılık Portföy Yetkilisi İstanbul(Avr.) ING Bank
Ticari Bankacılık Portföy YetkilisiING Bank
ING Bank A.Ş. Yenibosna Ticari Şubesinde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ticari Bankacılık işkolunda en az 2 yıl deneyimli, Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Hedef odaklı çalışma prensiplerine sahip, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM / MÜŞTERİ PROJELERİ KIDEMLİ İŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ING Bank
CRM / MÜŞTERİ PROJELERİ KIDEMLİ İŞ YÖNETİCİSİING Bank
Türkiyenin önde gelen üniversitelerinin MIS, İşletme mühendisliği, Endüstri mühendisliği, Enformatik gibi bölümlerinden mezun,Minimum 7 yıl iş tecrübesine sahip, CRM, Pazarlama , süreç tasarımı, müşteri deneyiminin geliştirilmesi konularında deneyim sahibi olan,Kampanya yönetimi ve Satış Gücü Otomasyon araçları, Müşteri kazanım süreçleri, Müşteri veri ambarı geliştirme üzerinde projeler gerçekleştirmiş olan,Problem çözmeyi ve olaylara çok boyutlu yaklaşmayı seven,Planlama, iletişim ve ikna yetenekleri güçlü, takım yönetimi tecrübesi olan,İyi derecede ingilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Kırıkkale ING Bank
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniING Bank
ING Bank A.Ş Kırıkkale şubelerimizde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıldeneyimli; Kobi Bankacılık işkolunda deneyim sahibi,Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilen, İletişim becerisi iyi, Kendine güvenen, İş motivasyonu yüksek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Adana Özel Bankacılık Müşteri Temsilcisi Yönetmeni Adana ING Bank
Adana Özel Bankacılık Müşteri Temsilcisi YönetmeniING Bank
Adana Özel Bankacılık şubemizde çalışabilecek,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Türev Araçlar Lisansına sahip,Minimum 5 yıl bankacılık deneyimi olan ve mevcutta özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışan,Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst seviyede deneyimli,Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden,Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık,Kaliteli hizmet anlayışına sahip, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen, Dış görünüşüne önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM / MÜŞTERİ ANALİTİĞİ - İZMİR İzmir ING Bank
CRM / MÜŞTERİ ANALİTİĞİ - İZMİRING Bank
Üniversitelerin Endüstri, İstatistik, Bilgisayar bölümlerinden mezun yada üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olup Temel İstatistik konusunda bilgi sahibi olan,Yetkili pozisyonu için minimum 2 yıl deneyim sahibi olan,Yönetmenli poizsyonu için minimum 5 yıl deneyim sahibi olan ,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı