ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aplikasyon Personeli İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Aplikasyon PersoneliING Bank
University Degree Level Education within computing or relevant field (Computer Engineering, Electronical Engineering, Industrial Engineering, Mathematics, Physics)Ability to handle multiple tasks, be flexible and work under stress and pressureStrong team work Problem solver, proactive, result oriented and analytic thinker Strong verbal and written communication skills including fluency in English Strong documentation and troubleshooting skills No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Süreç ve Kalite Yönetimi Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.), ... ING Bank
BT Süreç ve Kalite Yönetimi Yazılım MühendisiING Bank
Üniversitelerin mühendislik ve dengi fakültelerinden mezun İyi seviyede İngilizce bilen Öğrenmeye açık 6 ay - 1 yıl arası .NET deneyimi olan Stresle başaçıkabilen Takım çalışmasına yatkın Müşteri odaklı Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gişe Yetkili Yardımcısı Giresun ING Bank
Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
ING Bank A.Ş. Giresun Şubemizde çalışabilecek, En az lisans mezunu, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun ,Erkek adaylar için askerliğini yapmış İkna kabiliyeti yüksek, Satışa yatkın, Bankamıza yeni müşteri kazandırabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gişe Yetkili Yardımcısı Diyarbakır ING Bank
Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
ING Bank A.Ş. Diyarbakır Şubemizde çalışabilecek, En az lisans mezunu, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye, İstatistik, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler, Ekonotmeri, Turizm İşletmeciliği, Çalışma Ekonomisi, Bankacılık vb. finans bölümlerinden mezun ,Erkek adaylar için askerliğini yapmış İkna kabiliyeti yüksek, Satışa yatkın, Bankamıza yeni müşteri kazandırabilecek, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni Mezun Analist / Yazılım Müh. / Altyapı Uzmanı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Yeni Mezun Analist / Yazılım Müh. / Altyapı UzmanıING Bank
Tecrübeli olmana ihtiyacımız yok, hatta yeni mezun olmanı tercih ederiz ama bizim için olmazsa olmaz bazı kriterler var;Yeni teknolojilerle çalışmaya hevesli, Agile/Çevik çalışma yöntemlerine hızlıca uyum sağlayabilecek, “Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp” bakış açısıyla araştırmacı, Takım içerisinde çalışmaya dünden razı, İnsanlarla konuşup anlaşmakta doğuştan yetenekli, Son olarak da yüksek bir motivasyona sahip isen aradığımız kişi sen olabilirsin.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşe Alım Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... ING Bank
İşe Alım YönetmeniING Bank
Tercihen Psikoloji, Sosyoloji, İşletme, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Özellikle İnsan Kaynakları'nın işe alım alanında minimum 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen, Analitik, etkili iletişim kurabilen ve ikna kabiliyeti yüksek, İnsan Kaynakları ile ilgili yeni trendleri takip eden, araştırmayı seven ve yaratıcı çözümler üreten,Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve proaktif, Yeniliklere açık ve kendisini geliştirebilen, Erkek adaylar için askerlik yapılmış ya da en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SVP HR Talent Management, Training and Development İstanbul(Avr.), ... ING Bank
SVP HR Talent Management, Training and DevelopmentING Bank
Senior Vice President, Human Resources Talent Management, Training and DevelopmentTo hold a facilitation certificate, and to manage the internal facilitations To hold the coaching or mentoring accreditation and to design the internal processes and to deliver coaching or mentoring serviceTo hold the Assessor accreditation and to participate in the Assessment Center activities when and if so requiredTo have experience in management of multiple units Communication skills, listening, guiding and persuasive ability Setting and following up goals for middle and long term To take responsibility proactively in her/his own areas of responsibility and to be persistent for accomplishmentAbility to think analytically, and competence to assess and analyze the problems from different viewpointsActive and effective team management Being delivering internal trainings as an internal instructor with respect to areas of expertise within the organization of the Bank Experience: To have an experience of minimum 8 years in HR Training, Talent Management or management of the respective business line and team Education:To hold a bachelor's degree in engineering, economics, business administration or such other similar departments of the universities, or to hold an MBA or a master's/doctor's degree in Human Resources thereupon  Foreign Language: English: Advanced level (verbal and written communication)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Kontrolör Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
İç Kontrolör YardımcısıING Bank
Üniversitelerin en az 4 yıl süre ile eğitim veren Hukuk, Bankacılık ve Finans, İşletme, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Ekonometri, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Matematik Mühendisliği bölümlerinden en geç işe alım tarihi itibarıyla mezun olan, İyi derecede İngilizce bilen, 28 yaşını doldurmamış, Seyahat engeli olmayan, ING Bank A.Ş. tarafından İç Kontrolör Yardımcısı ve benzeri unvanlar için açılmış sınavlara en fazla ikinci defa katılıyor olmak,ING Bank A.Ş.’nin daha önce yaptığı İç Kontrol sınavının mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,Erkek adaylarda askerlik hizmetini yerine getirmiş veya en az 1 yıl süre ile tecil ettirmiş olmak,İstanbul ilinde ikamet edebilecek. Yetkinlikler;Her zaman bir adım önde olabilen, Üstlenen ve gerçekleştiren, Başkalarına yardım eden, Yoğun iş ortamında çalışabilecek, Sonuç odaklı ve planlı çalışmaya ve takım çalışmasına  yatkın, İletişimi kuvvetli, Analitik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Portföy Yönetici Yardımcısı / Yetkili İstanbul(Asya) ING Bank
Ticari Portföy Yönetici Yardımcısı / YetkiliING Bank
ING Bank A.Ş. İstanbul Anadolu Ticari Şubesinde çalışabilecek, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bankaların şube pazarlama pozisyonlarında yönetmenlik için en az 5 yıl, yetkililik için en az 2 yıl deneyimli; Ticari Bankacılık işkolunda deneyim sahibi,Aktif satış yapabilen, Takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilen, Analitik düşünebilen ve iş çözümlerine katkı sağlayabilecek, Hedef odaklı çalışma prensiplerine sahip, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gişe Yetkili Yardımcısı Ankara ING Bank
Gişe Yetkili YardımcısıING Bank
Ankara Bölge Müdürlüğümüze bağlı şubelerimizde çalışabilecek, En az lisans mezunu, 27 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş, Her zaman bir adım önde olabilen, Üstlenen ve gerçekleştiren, Başkalarına yardım eden, Müşteri odaklı çalışabilecek, İkna kabiliyeti yüksek İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HR Business Partner İstanbul(Avr.) ING Bank
HR Business PartnerING Bank
Bachelor degree in Business Administration, Psychology, Sociology, Industrial Engineering and/or other relevant areas.Masters degree (e.g. MBA, MA HR) would be a plus. Have a minimum of 3-4 years of experience in HR business partnership role Have strong knowledge of the key HR disciplines (organizational development, change management, coaching, compensation and benefits, learning and development and employment law)Strong analytical, problem solving, written and oral communication skills along with business acumen,High level of team work, self awareness and results orientation High level of English proficiency
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Sistem AnalistiING Bank
Lisans MezunuEn az üç yıl deneyimli, tercihen Kampanya Yönetimi uygulamaları, CRM konularında  deneyim sahibiİyi derecede İngilizce konuşan ve yazanOracle, PL/SQL konularında bilgi sahibiYeniliklere açık ve kendisini geliştirebilenYazılı ve sözlü iletişim yetenekleri gelişmişTakım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilenAnalitik düşünenSonuç odaklı çalışanGerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecekDökümantasyon alışkanlığına sahipErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış İletişim Müdürü İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Dış İletişim MüdürüING Bank
Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, Minimum 10 yıllık tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ajans ve kurum tarafında iletişim deneyimi olan, Çoklu proje yönetimi deneyimine sahip, hızlı ve iş bitirici
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Compliance Advisory - Vice President İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Compliance Advisory - Vice PresidentING Bank
Enhanced knowledge on compliance risks, banking, capital markets and consumer protection regulations and related products,Preferably technically skilled in FATCA, CRS, US Withholding and Data Privacy regulations,Minimum 10 years of experience, Enhanced management and problem solving skills, Bachelor’s Degree in a local or foreign university with curriculum in English, in Social Sciences, Economics, Business Administration, Banking & Finance, International Relations or other relevant fields to today’s finance and banking sector,Fluent in English and Turkish.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Trading Risk Assistant Vice President İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Trading Risk Assistant Vice PresidentING Bank
A relevant university degree, preferably in Management, Economics, Statistics, Mathematics or a similar discipline from a reputable UniversityMinimum 4 years’ experience in Market Risk Management The role requires a good understanding of treasury products, the inherent risks that these generateKnowledge on risk measurement models Good command of written and spoken English Proficient in Excel and VBA Ability to critically review and challenge numbers Strong quantitative, analytical skills and detail-oriented individual Capital Market Activities Level 3 License Derivative Instruments License
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Yasal Takip Avukat İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Krediler Yasal Takip AvukatING Bank
Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezun, Minimum 6 yıl tecrübe sahibi, Adana ilinde ikamet edebilecek, Tercihen İyi Seviyede İngilizce Bilen, Kendine Güvenen, İş Motivasyonu Yüksek, Sonuç Odaklı, Stresle Başaçıkabilen, Takım Çalışmasına Yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
K.Maraş Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kahramanmaraş ING Bank
K.Maraş Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiING Bank
• En az önlisans mezunu,• 28 yaşını aşmamış,• 7/24 vardiyalı çalışma sisteminde çalışmaya istekli ve uyum gösterebilecek,• Erkek adaylar için askerliğini  tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş,• Son 6 ayda SGK kaydı olmayan,• İşkur’un finanse ettiği Mesleki Eğitim Kursuna dahil olabilecek,• Her zaman bir adım önde olabilen,• Üstlenen ve gerçekleştiren,• Başkalarına yardım eden,• İletişim becerileri yüksek, • Diksiyonu düzgün,• Kendisine güvenen,• Satış ve ikna kabiliyeti yüksek,• Müşteri odaklı çalışan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı