ING Bank 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991


http://

ING Bank

ING Bank, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da 40’tan fazla ülkedeki müşterilerine bankacılık ve finans alanında hizmet sunan Hollanda kökenli ING Grubu’nun üyesidir. Dünyanın lider finans kuruluşlarından olan ING, 53.000 çalışanıyla dünya çapında hizmet sunmaktadır. Sürdürülebilirliği iş modelinin ana prensibi olarak gören ING Grubu, faaliyet gösterdiği toplumlarda çocukların eğitimi, finansal eğitim ve çevre alanlarında birçok program hayata geçirmektedir. ING Grubu, Ekvator prensiplerini gönüllü olarak kabul eden 10 uluslararası bankadan birisidir. Bu çerçevede,  proje finansmanında, sosyal sorumluluk ve çevre riskini gözetmekte, ilgili standartlar paralelinde hareket etmektedir.  Küresel sorumluluk standartlarına uyumu FTSE4Good ve Dow Jones Sustainability Index gibi kurumlarca da tescillenen ING Grubu 2006 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne de imza atmıştır. ING Grubu faaliyetlerini sıfır karbon ayak izi ile sürdürmektedir. MSCI’a göre piyasa değeri bakımından, ING Avrupa’nın en büyük 20 bankası arasında 10. sırada yer almaktadır.
 
2007 yılında ING Grubu’nun Oyak Bank’ın yüzde 100 hissesini satın almasıyla ING Bank Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır.

ING Bank, 2014 sonu itibariyle yaklaşık 317 şubesi ve 6.200 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük 8. özel bankası olarak hizmet vermektedir.
ING Bank’ın bankacılık stratejisi, Türkiye’nin sürdürülebilir ekonomik büyümesine paralel bankacılık yapmaktır. Bu kapsamda, ana odak noktası tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılmasıdır.

Yeni dönem bankacılığın öncüleri arasında yer alan ING Bank, “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla inovasyona ve dijital dönüşüme dayalı bankacılığı ön plana çıkarmaktadır ve bankacılık modelini her zaman, her yerde, kolay ve hızlı finansal çözümler sağlayan banka olmak üzerine geliştirmiştir. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ING Bank

ING Bank is a member of Netherlands-based ING Group, which has been offering a wide range of products and services to its customers in the banking area in over 40 countries in Europe, North and South America, Asia and Australia. As one of the biggest financial institutions of the World, ING Group serve with more than 53.000 employees and aims to contribute to economic growth, entrepreneurship, innovation and creativity in all ING countries around the world. ING Group, regarding sustainability as key principle of its business model, invests in many programs on children’s education, financial education and protecting environment in communities. ING Group has been amongst the ten international financial institutions that voluntarily accepted Equator principles. Group, which has also been registered in the FTSE4Good and Dow JonesSustainability Index for its compliance with global responsibility standards, signed Global Compact in 2006. ING Group has been carrying out its activities with zero carbon footprint. According to MSCI, ING ranks no. 10 in the Top 20 European Banks by market capitalization. 

ING Bank started its financial activities in Turkey after the acquisition of 100% shares of Oyak Bank in 2007.
By the end of 2014, ING Bank provides financial services as the 8th biggest private bank in Turkey with approximately 317 branches and 6.200 employees.

ING Bank’s banking strategy is to offer banking solutions in parallel with the sustainable economic growth of Turkey. Within this context, ING Bank focuses on increasing savings and value added exportation.

ING Bank, one of the pioneers in new generation banking, feature its banking services based on innovation and digital transformation with the motto of “New Habits in Old Village” and operates with the priority of providing the customers easy, clear and fast banking anytime, anywhere. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık SigortasıING Bank İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BT Güvenlik Sistem Yöneticisi İstanbul(Avr.) ING Bank
BT Güvenlik Sistem YöneticisiING Bank
Minimum 3 sene BT sektörü ve 3 sene Güvenlik alanında deneyim sahibi olması,Orta Derecede İngilizce bilgisine sahip, Öğrenmeye Açık, İş Motivasyonu Yüksek, Müşteri Odaklı, Analitik Düşünebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Satış Yönetimi Yetkili Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... ING Bank
Mobil Satış Yönetimi Yetkili YardımcısıING Bank
Okul biteli daha çok olmadı diyen; Önlisans veya Lisans programları mezunlarına;30 yaşına daha çok varsa, Sabahları kahve içmeden uyanamıyorum ama gün içinde dinamik, enerjik ve motivasyonum yüksek diyorsan,Instagram'da Facebook'ta sosyal olduğum kadar gerçek hayatta da sosyalim, iletişim ve ikna becerime de güvenirim diyorsan,Takım çalışması deyince aklına kariyer hedeflerin geliyorsa, Bankacılık kariyerinde Saha Satış Yöneticiliği  ve Şube Bankacılığı pozisyonlarında ilerlemek istiyorsan,Askerlik hizmetini tamamlamışsan ya da en az 2 yıl tecilli ise, İstanbul ilinde çalışmak istiyorsan, Her zaman bir adım önde olabilen, Üstlenen ve gerçekleştiren, Başkalarına yardım edebilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Gel. Terminal Host Uyg.Yazılım Danışmanı İstanbul(Avr.) ING Bank
Uygulama Gel. Terminal Host Uyg.Yazılım DanışmanıING Bank
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisiliği, Matemetik Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun,Minimum 5 Yıl iş tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İş Motivasyonu Yüksek, Analitik Düşünebilen, Kendine Güvenen, Değişime Hızlı Adapte Olan, Girişimci
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ING PRACTICA KAMPI İstanbul(Avr.) ING Bank
ING PRACTICA KAMPIING Bank
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Nakit Yön/ E-Platformlar Ürün Yön.Yetkili-Yönetmen İstanbul(Avr.) ING Bank
Nakit Yön/ E-Platformlar Ürün Yön.Yetkili-YönetmenING Bank
Üniversitelerin Mühendislik gibi bölümlerinden Lisans ya da Yüksek Lisans seviyesinde Mezun,Advance Seviyesinde İngilizce Bilgisine Sahip,Microsoft Office programlarını Etkin bir Şekilde Kullanabilen,Yetkili Seviyesinde Minimum 2 Yıl Deneyimli,Yönetici Seviyesinde Minimum 5 Yıl Deneyimli,Analitik Düşünebilen, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yetkinliği yüksek,Öğrenmeye Açık, Takım Çalışmasına Yatkın, İş Motivasyonu Yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Nakit Yönetimi Yönetmeni İstanbul(Avr.) ING Bank
Uluslararası Nakit Yönetimi YönetmeniING Bank
Satış ve pazarlama tecrübesine sahip olmak, tercihen daha önce portföy yönetmiş olmak,Bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili genel bilgi sahibi olmak,Nakit Yönetimi ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olmak,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilmek, tercihen İngilizce eğitim veren okul mezunu olmak,Word, Excel ve Powerpoint yazılımlarını iyi derecede kullanabilmek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat edebilmek, Tercihen ehliyet sahibi olmak ve araç kullanabilmek,Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak, Bağımsız karar almak ve uygulamak, Kendi sorumluluk alanındaki konuları proaktif olarak üstlenip, sonuca ulaşmak için ısrarcı olmak,Bağlı ekibini motive edebilmek, Yüksek tempolu çalışma saatlerinde esnek olmak, Orta ve uzun vadeli hedefler koyup, takip edebilmek,Aranan Tecrübe:Minimum 6 sene banka tecrübesi Eğitim:Üniversitelerin iktisat, işletme, maliye, uluslararası ilişkiler, endüstri mühendisliği gibi alanlarından, tercihen İngilizce Eğitim veren bölümlerinden mezun olmakYabancı Dil Bilgisi:İngilizce: İleri seviye (sözlü ve yazılı iletişim)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Bankacılık Hukuki Danış. Müşavir /Avukat İstanbul(Avr.) ING Bank
Bireysel Bankacılık Hukuki Danış. Müşavir /AvukatING Bank
Tercihen Bankada Hukuk M. Danışmanlık ekibinde çalışmış ve en az 3-5 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen,   Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Backup Specialist İstanbul(Asya) ING Bank
Senior Backup SpecialistING Bank
Technical Skills;University degree from a relevant discipline, preferably from engineering 5+ years experience working with enterprise Backup systems Experience working in a large, enterprise environment In depth knowledge on Backup concepts, technology and applications High experience in EMC DPS products (EMC Networker, EMC Networker modules, EMC DataDomain, EMC Avamar, EMC DPA)Experience in Veritas Netbackup, IBM Tape Library, Oracle ZFS Storage, HP Connected Backup and IBM SKLMExperience in Business Continuity, Disaster Recovery, Cloud Computing, Virtualization conceptsExperience in Unix/Linux, Windows systems and shell scripting Backup certification is preferred Strong troubleshooting and problem solving skills Working-level knowledge of Agile and DevOps practices Experience with compliance standards such as Sarbanes-Oxley, ISO 27001, PCI Good communication, documentation and reporting skills Familiarity with 24X7 operations methodologies and IT management best practices (e.g ITIL)  Ability;Ability to time management / planning and Strong Organizational Skills, Strong communication skills, Teamwork skills, Self-reliant, Working-level knowledge of Agile and DevOps practices, Result oriented, Mindset of continuous improvement of the service and way of working, Fluency in English. Note: Male candidates must have completed their military services
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Yönetimi Bilgi Danışmanı İstanbul(Avr.) ING Bank
Bilgi Yönetimi Bilgi DanışmanıING Bank
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun,İleri derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 1 yıl iş tecrübesi olan, Bilgisayar programlarından Python, Java, Shell Scripting, SQL bilgisi olan, Tercihen Hortonworks, Cloudera sertifikaları Hadoop,Spark ve Data Science ile ilgili Coursera, edX vs. gibi eğitim sitelerinin sertifikaları dikkate alınacaktır.Analitik düşünebilen, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yetkinliği yüksek, İkna kabiliyeti yüksek, Değişime hızlı adapte olan, İletişim becerisi iyi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Antalya ÖBM Ş.Özel Bankacılık Müşt. İliş. Yönetmen Antalya ING Bank
Antalya ÖBM Ş.Özel Bankacılık Müşt. İliş. YönetmenING Bank
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Türev Araçlar ve İleri Düzey Lisanslarına sahip, Minimum 5 yıl bankacılık deneyimi olan ve mevcutta özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışan,Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst seviyede deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Kaliteli hizmet anlayışına sahip, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Adana ÖBM Özel Bank. Müşteri İlişk. Yön. Yönetmen Adana ING Bank
Adana ÖBM Özel Bank. Müşteri İlişk. Yön. YönetmenING Bank
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, SPK Türev Araçlar ve İleri Düzey Lisanslarına sahip, Minimum 5 yıl bankacılık deneyimi olan ve mevcutta özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışan,Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst seviyede deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip eden ve analiz eden, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Kaliteli hizmet anlayışına sahip, Müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen...
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Geliştirme-Kart Yönetimİ Analist İstanbul(Avr.) ING Bank
Uygulama Geliştirme-Kart Yönetimİ AnalistING Bank
Minimum 2 yıl İş tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen SQL sertifikası olan , Erkek adaylar için askerliği tamamlamış ya da 2 yıl tecilli,SQL sorguları, veritabanı tasarımı, algoritma ve akış diyagramları hakkında bilgi sahibi. Oracle SQL kullanabilen,microsoft office ve visio hakkında bilgi sahibi,Nesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine hakim,Oracle, PL/SQL konularında bilgi sahibi, Microsoft TFS süreçleri konusunda bilgi sahibi, Tercihen POS, Banka Kartı, Kredi Kartı, Ön Ödemeli Kart, Switch, Takas yazılımlarının en az birinde geliştirme deneyimi olan,           Analitik Düşünebilen, Değişime Hızlı Adapte Olan, Öğrenmeye Açık , Takım Çalışmasına Yatkın, Stresle Başaçıkabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Güvenlik İzleme Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ING Bank
BT Güvenlik İzleme Uzman YardımcısıING Bank
Minimum 1 yıl BT Sektöründe deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Öğrenmeye Açık , İş Motivasyonu Yüksek, Müşteri Odaklı, Analitik Düşünebilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Yönetimi Bilgi Mühendisi İstanbul(Avr.) ING Bank
Bilgi Yönetimi Bilgi MühendisiING Bank
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İleri derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 1 yıl iş tecrübesi olan, Hortonworks, Cloudera, SAS  sertifikaları, Hadoop,Spark ve Data Science ile ilgili Coursera, edX vs. gibi eğitim sitelerinin sertifikaları dikkate alınacaktır.Bilgisayar programlarından Python, Java, Shell Scripting, SQL bilgisi olan, Analitik Düşünebilen, Zaman Yönetimi, Planlama ve Organizasyon Yetkinliği Yüksek, İkna Kabiliyeti Yüksek, Değişime Hızlı Adapte Olan, İletişim Becerisi İyi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak İşleri Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.) ING Bank
Emlak İşleri Proje YöneticisiING Bank
Üniversitelerin İşletme,Emlak Yönetimi  ve Mühendislik gibi bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 2 ile 7 yıl arası iş tecrübesine sahip, Office programlarına hakim, İkna kabiliyeti yüksek, İletişim becerisi iyi, Kendine güvenen, Analitik düşünebilen, Girişimci,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak İşleri Müdürü İstanbul(Avr.) ING Bank
Emlak İşleri MüdürüING Bank
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Şehir Bölge Planlama Mühendisliği, Mimarlık, İşletme, Ekonomi gibi bölümlerinden mezun,İleri derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 5 ile 10 yıl arası iş tecrübesine sahip, Office programlarına hakim, İkna kabiliyeti yüksek, İletişim becerisi iyi, Kendine güvenen, Analitik düşünebilen, Girişimci
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler & Dış Ticaret Ekibi Yazılım Müh, İstanbul(Avr.) ING Bank
Kurumsal Krediler & Dış Ticaret Ekibi Yazılım Müh,ING Bank
Minimum 2 yıl ile 4 Yıl arası iş tecrübesine sahip, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünebilen, İş motivasyonu yüksek, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yetkinliği yüksek, İletişim becerisi iyi, Sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Chargeback ve Takas Servisi Dönemsel Çalışan İstanbul(Avr.) ING Bank
Chargeback ve Takas Servisi Dönemsel ÇalışanING Bank
Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan,Microsoft Office programlarına hakim,Müşteri odaklı,Öz farkındalığı yüksek,Öğrenmeye açık
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Menkul Değerler İzmir İrtibat Bürosu Yatırım Danış İzmir ING Bank
Menkul Değerler İzmir İrtibat Bürosu Yatırım DanışING Bank
İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Minimum 8 yıl iş tecrübesine sahip ve minimum 4 yıl sektör tecrübesine sahip olan,MS Office Uygulamalarını kullanabilen, Zaman Yönetimi, Planlama ve Organizasyon Yetkinliği Yüksek,İkna Kabiliyeti Yüksek, İş Motivasyonu Yüksek Lider
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı