İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


http://www.interlab.com.tr 

INTERLAB

1983’te faaliyetlerine başlayan İnterlab, kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürünlerine güvenen, müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.

Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci vizyonuyla İnterlab, üniversiteler, sağlık kuruluşları, laboratuarlardaki günlük işler ile araştırma ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için müşterilerine en son ürün ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır.  Türkiye’de analitik ve “life science” kimyasallarına ek olarak tüm laboratuvar sarf malzemeleri pazarının lideri olarak başarısı, elde ettiği müşteri güveninin açık bir göstergesidir.
Öngörü sahibi karakterle en iyi kalitenin güçlerini birleştirip bunları 30 senelik kapsamlı bilgi birikimi ile zenginleştiren ve tüm bunları makul fiyatlara sunan İnterlab, şubeleri, özel iştirakleri ve sektördeki en büyük satış ve pazarlama ekibini oluşturan 200 kişilik uzman personeliyle kendisini sektörün lider firması olarak konumlandırmaktadır.

Laboratuar sektöründe lider güçlerden birisi olan İnterlab’ın müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız gibi farklı kitlelerin zihnindeki genel imajı bizim için en önemli husustur. Kurumsal kimliğimiz gerçekte kim olduğumuzu ve amacımızı yansıtır. Bu nedenle, işletme hedeflerimizle bağdaşan ve bu hedeflere ulaşmayı kolaylaştıracak kurumsal kimliğimizi oluşturmak ve korumak bizim en önemli görevimizdir.

Öncelikli hedefimiz, çalışanlarımızın memnuniyetini ve mutlu çalışmalarını sağlamak, mevcut pazarımızdaki en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için nitelikli, deneyimli ve kendi alanında uzman çalışan kadrosu oluşturmak en öncelikli şirket amaçlarından biridir. Bu bağlamda kendilerine üstün gelişim ve kariyer fırsatları sunulan, her daim gelişime açık yapısıyla şirket kültürünü benimsemiş ve buna uygun davranan çalışanlarımız bizim en değerli gücümüzdür.

Stratejisinin bir parçası olarak İnterlab, tüketicileri ve çalışanlarına güven sağlayan ve sürekli gelişim ve ilerleme için yenilikleri çoğaltan bir bakış açısıyla istikrar sağlamak adına çaba sarf eder. Adaptasyon ve yenilikçi düşünce ile mükemmele ulaştırmayı sağlayan bakış açımız genel stratejimizin en önemli yapı taşıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi,Kimya,Plastik ve Ürünleri,Sağlık,Çevre

Firma web sitesi: www.interlab.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemekhane

Diğer: Anlaşma Yapılan Özel Hastanelerde Hizmet Bedelinde İndirim Olanağı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Export Operation Chief İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Export Operation Chiefİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Starting on its foundation in 1996, ISOLAB GmbH has been a company that relies on its products of highest quality, puts great emphasis on customer satisfaction as well as service quality and sustains the strength of its past into the future..Based on the principles of innovative approach and entepreneurial vision, ISOLAB has been dedicated to provide latest products and solutions to its customers for daily work in universities, institutions, laboratories, research and applications in various industries. The success we achieved in laboratory consumables is a clear evidence of that customer trust.ISOLAB has developed a global support network for its customers all over the world. We maintain the distribution of our products in Europe, Asia, Africa, Middle East, America and in Oceania. Our close relationships with more than 80 sales partners guarantee our customers ready and prompt access to our products.Since ISOLAB has set its main goal as being a well-known global player, it never gets satisfied with its leadership position in the internal market and does not settle with its success restricted to domestic boundaries. Following its core principles such as innovative strength and ambition for entrepreneurial success, together with its dynamic infrastructure and distribution network, ISOLAB targets a continuous expansion in its abroad operations through various channels with rapid development, successful penetration strategies and high efficiency.Interlab A.Ş. produces for Isolab GmbH. For more information please visit our website.Job Title: Export Operation ChiefGeneral Qualifications:University graduate from a reputable university, Knowledge in English is a must (especially reading and writing ), Maximum 5 years of experience in similar position preferably, Proficiency in B2B, CRM, Ms Office (Word, Excel, Power point) and preferably LOGO Applications,Have knowledge about Turkish custom regulations and Foreign Exchange Legislation,Knowledge and preferably experience in operational logistics, export operations and/or customs expertise,Solid communication and analytical skills, including experience with communicating with others from different counties and cultures,Ability to energize, develop and build report at all levels within the organization,Analytical Minded, Innovative, Result Oriented and Good at Team Work, Customer oriented minds with good negotiation and persuasion skills, This position is office based in Hadımköy Istanbul, so ideally the candidate will live within commuting distance and/or willing to relocate. (Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Hadımköy etc.),No military obligation for male candidates, Strong negotiation skills and no travel obligations.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
İç Denetim Uzmanıİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
• İlgili bölümlerden Lisans veya Yüksek Lisans düzeyinde mezun olmak.• Bağımsız denetim, vergi, iç denetim, danışmanlık veya Birleşme ve Satın Alma Birimlerinde minimum 2 yıllık deneyim.• Bir üretim şirketinde dış / iç denetim tecrübesi tercih sebebidir.• IFRS / TMS, iş süreçleri ve veri analizi teknikleriyle ilgili yetkinliğe sahip olmak• CIA, CISA veya SMMM sertifikaları tercih sebebidir.• Yüksek düzeyde İngilizce ve Türkçe iletişim becerisine sahip olmak.• Pozitif kişiliğe sahip esnek, hevesli ve takım oyuncusu olmak.• Dinamik, hızlı tempolu bir ortamda çalışabilecek ve birden fazla projeyi aynı anda yönetme becerisi gösterebilecek beceriye sahip olmak.• Seyahat engeli bulunmayan. (Yurtiçi yılda %40 seyahat)• Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya muaf olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Finans Uzmanıİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
GENEL NİTELİKLER • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ilgili bölümlerinden mezun,• Mali İşler ve/veya Finans departmanında 2-3 yıl görev almış,• Hesap planına hakim ve muhasebe bilgisi olan,• Logo-Tiger ve SAP programına vakıf, Finans modülünü iyi bilen,• Raporlama konusunda tecrübeli,• MS Office Programlarını, özellikle EXCEL programını çok iyi derecede kullanabilen,• Tercihen İngilizce bilen,• Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkilerinde başarılı,• Analitik düşünce yetkinliğine sahip ve takip yeteneği gelişmiş,• Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Avcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Hadımköy çevresinde ikamet eden,• Askerlik görevini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış,• Bay/bayan takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Satış Destek Sorumlusuİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
İnterlab A.Ş. cam ve plastik laboratuar malzemeleri üretiminin (Isolab GmbH) ve ihracatının yanı sıra her cins laboratuar malzemelerinin, laboratuar kimyevi maddelerinin ithalatı ve satışı ile sektöründe Türkiye liderliğini yürütme hedefini sürdürmektedir.İş alanı kapsamına giren dünya lideri üreticilerin (Sigma Aldrich, Merck Bio Science, LLG, Isolab GmbH) Türkiye temsilciliğini de yapmaktadır. Ref: Satış DestekÜniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya/Gıda Mühendisliği, Moleküler Biyoloji veya Genetik bölümlerini bitirmiş,İleri düzeyde bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, CRM tarzı web tabanlı sistemleri kullanıp teklif hazırlayabilen,Orta düzeyde İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, Kimyasal satışı - medikal sektörde deneyimli, Satış ve müşteri ilişkilerinde kendine güvenen, takım oyuncusu, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konusunu kendisine meslek olarak benimsemiş, bu pozisyonda severek ve arzulu çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Elemanıİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Yüksek Okulların /Meslek Liselerin Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen 30 yaşını aşmamış, Vardiyalı olarak çalışacak, Kalite kontrol çalışmalarında tecrübeli, Yazılıve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Tertipli ve düzenli çalışmayı prensip haline getirmiş Tercihen erkek, Avcılar, Beylikdüzü, Hadımköy, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece civarlarında oturan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Mühendisiİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen 35 yaşını aşmamış, Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği gelişmiş, Aktif olarak araç kullanabilen, Tertipli ve düzenli çalışmayı prensip haline getirmiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Avcılar, Beylikdüzü, Hadımköy, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece civarlarında oturan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı