İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


http://www.interlab.com.tr 

INTERLAB

1983’te faaliyetlerine başlayan İnterlab, kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürünlerine güvenen, müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.

Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci vizyonuyla İnterlab, üniversiteler, sağlık kuruluşları, laboratuarlardaki günlük işler ile araştırma ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için müşterilerine en son ürün ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır.  Türkiye’de analitik ve “life science” kimyasallarına ek olarak tüm laboratuvar sarf malzemeleri pazarının lideri olarak başarısı, elde ettiği müşteri güveninin açık bir göstergesidir.
Öngörü sahibi karakterle en iyi kalitenin güçlerini birleştirip bunları 30 senelik kapsamlı bilgi birikimi ile zenginleştiren ve tüm bunları makul fiyatlara sunan İnterlab, şubeleri, özel iştirakleri ve sektördeki en büyük satış ve pazarlama ekibini oluşturan 200 kişilik uzman personeliyle kendisini sektörün lider firması olarak konumlandırmaktadır.

Laboratuar sektöründe lider güçlerden birisi olan İnterlab’ın müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız gibi farklı kitlelerin zihnindeki genel imajı bizim için en önemli husustur. Kurumsal kimliğimiz gerçekte kim olduğumuzu ve amacımızı yansıtır. Bu nedenle, işletme hedeflerimizle bağdaşan ve bu hedeflere ulaşmayı kolaylaştıracak kurumsal kimliğimizi oluşturmak ve korumak bizim en önemli görevimizdir.

Öncelikli hedefimiz, çalışanlarımızın memnuniyetini ve mutlu çalışmalarını sağlamak, mevcut pazarımızdaki en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için nitelikli, deneyimli ve kendi alanında uzman çalışan kadrosu oluşturmak en öncelikli şirket amaçlarından biridir. Bu bağlamda kendilerine üstün gelişim ve kariyer fırsatları sunulan, her daim gelişime açık yapısıyla şirket kültürünü benimsemiş ve buna uygun davranan çalışanlarımız bizim en değerli gücümüzdür.

Stratejisinin bir parçası olarak İnterlab, tüketicileri ve çalışanlarına güven sağlayan ve sürekli gelişim ve ilerleme için yenilikleri çoğaltan bir bakış açısıyla istikrar sağlamak adına çaba sarf eder. Adaptasyon ve yenilikçi düşünce ile mükemmele ulaştırmayı sağlayan bakış açımız genel stratejimizin en önemli yapı taşıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi,Kimya,Plastik ve Ürünleri,Sağlık,Çevre

Firma web sitesi: www.interlab.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemekhane

Diğer: Anlaşma Yapılan Özel Hastanelerde Hizmet Bedelinde İndirim Olanağı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Servis Uzmanı İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Teknik Servis Uzmanıİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Kalite Güvence Müdürlüğüne bağlı çalışacak, Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Merkalı ve sürekli öğrenmeye açık Tercihen alanında 2 yıl tecrübeli Askerliğini yapmış  Takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Muhasebe Uzmanıİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimleri Fakültesinin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe Konusunda en az 3 yıl deneyimli,  Tekdüzen Hesap planına vakıf, muhasebenin tüm süreçlerine hakim, Logo Tiger programına vakıf ve iyi derecede bu programı kullanabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim,  Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünce yetkinliğine sahip ve takip yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Hadımköy çevresinde ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), 30 yaşını aşmamış,  Bay/bayan takım arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Yöneticisi/Yönetmeniİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine , Elektronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kalite Yönetim Standartlarının uygulamasına hakim,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen,Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iş süreçlerinde iyileştirmeler yapabilecek,5S ve yalın üretim çalışmlarında yer almış,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları Sorumlusuİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler veya Mühendislik (Endüstri / İşletme Müh.) bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları departmanında, ilgili alanda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Raporlama konusunda tecrübeli, Sonuç odaklı ve sorgulayıcı, Analitik bakış açısına sahip, veriye dayalı çalışabilen, Planlama ve proje yönetimi konularında tecrübeli, İstekli, kararlı, enerjik ve gülümsemeyi seven, Sap HR kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Operation Chief İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Export Operation Chiefİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Starting on its foundation in 1996, ISOLAB GmbH has been a company that relies on its products of highest quality, puts great emphasis on customer satisfaction as well as service quality and sustains the strength of its past into the future..Based on the principles of innovative approach and entepreneurial vision, ISOLAB has been dedicated to provide latest products and solutions to its customers for daily work in universities, institutions, laboratories, research and applications in various industries. The success we achieved in laboratory consumables is a clear evidence of that customer trust.ISOLAB has developed a global support network for its customers all over the world. We maintain the distribution of our products in Europe, Asia, Africa, Middle East, America and in Oceania. Our close relationships with more than 80 sales partners guarantee our customers ready and prompt access to our products.Since ISOLAB has set its main goal as being a well-known global player, it never gets satisfied with its leadership position in the internal market and does not settle with its success restricted to domestic boundaries. Following its core principles such as innovative strength and ambition for entrepreneurial success, together with its dynamic infrastructure and distribution network, ISOLAB targets a continuous expansion in its abroad operations through various channels with rapid development, successful penetration strategies and high efficiency.Interlab A.Ş. produces for Isolab GmbH. For more information please visit our website.Job Title: Export Operation ChiefGeneral Qualifications:University graduate from a reputable university, Knowledge in English is a must (especially reading and writing ), Maximum 5 years of experience in similar position preferably, Proficiency in B2B, CRM, Ms Office (Word, Excel, Power point) and preferably LOGO Applications,Have knowledge about Turkish custom regulations and Foreign Exchange Legislation,Knowledge and preferably experience in operational logistics, export operations and/or customs expertise,Solid communication and analytical skills, including experience with communicating with others from different counties and cultures,Ability to energize, develop and build report at all levels within the organization,Analytical Minded, Innovative, Result Oriented and Good at Team Work, Customer oriented minds with good negotiation and persuasion skills, This position is office based in Hadımköy Istanbul, so ideally the candidate will live within commuting distance and/or willing to relocate. (Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Hadımköy etc.),No military obligation for male candidates, Strong negotiation skills and no travel obligations.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı