İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


http://www.interlab.com.tr 

INTERLAB

1983’te faaliyetlerine başlayan İnterlab, kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürünlerine güvenen, müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.

Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci vizyonuyla İnterlab, üniversiteler, sağlık kuruluşları, laboratuarlardaki günlük işler ile araştırma ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için müşterilerine en son ürün ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır.  Türkiye’de analitik ve “life science” kimyasallarına ek olarak tüm laboratuvar sarf malzemeleri pazarının lideri olarak başarısı, elde ettiği müşteri güveninin açık bir göstergesidir.
Öngörü sahibi karakterle en iyi kalitenin güçlerini birleştirip bunları 30 senelik kapsamlı bilgi birikimi ile zenginleştiren ve tüm bunları makul fiyatlara sunan İnterlab, şubeleri, özel iştirakleri ve sektördeki en büyük satış ve pazarlama ekibini oluşturan 200 kişilik uzman personeliyle kendisini sektörün lider firması olarak konumlandırmaktadır.

Laboratuar sektöründe lider güçlerden birisi olan İnterlab’ın müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız gibi farklı kitlelerin zihnindeki genel imajı bizim için en önemli husustur. Kurumsal kimliğimiz gerçekte kim olduğumuzu ve amacımızı yansıtır. Bu nedenle, işletme hedeflerimizle bağdaşan ve bu hedeflere ulaşmayı kolaylaştıracak kurumsal kimliğimizi oluşturmak ve korumak bizim en önemli görevimizdir.

Öncelikli hedefimiz, çalışanlarımızın memnuniyetini ve mutlu çalışmalarını sağlamak, mevcut pazarımızdaki en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için nitelikli, deneyimli ve kendi alanında uzman çalışan kadrosu oluşturmak en öncelikli şirket amaçlarından biridir. Bu bağlamda kendilerine üstün gelişim ve kariyer fırsatları sunulan, her daim gelişime açık yapısıyla şirket kültürünü benimsemiş ve buna uygun davranan çalışanlarımız bizim en değerli gücümüzdür.

Stratejisinin bir parçası olarak İnterlab, tüketicileri ve çalışanlarına güven sağlayan ve sürekli gelişim ve ilerleme için yenilikleri çoğaltan bir bakış açısıyla istikrar sağlamak adına çaba sarf eder. Adaptasyon ve yenilikçi düşünce ile mükemmele ulaştırmayı sağlayan bakış açımız genel stratejimizin en önemli yapı taşıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi,Kimya,Plastik ve Ürünleri,Sağlık,Çevre

Firma web sitesi: www.interlab.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemekhane

Diğer: Anlaşma Yapılan Özel Hastanelerde Hizmet Bedelinde İndirim Olanağı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi-Kayseri Kayseri İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi-Kayseriİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya/Gıda Mühendisliği, Moleküler Biyoloji veya Genetik bölümlerinden mezun,Kayseri’de ikamet eden veya edecek olan, MS Office Programlarına (tercihen Excel) hakim, Orta düzeyde İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve iş süreçlerinin dinamik yapısına uyum sağlayabilen,Müşteri odaklı çalışarak problem çözme becerisine sahip, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, diksiyonu düzgün, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konusunu kendisine meslek olarak benimsemiş, bu pozisyonda severek ve arzulu çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Yönetmeniİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Minimum 5 yıl tecrübeli, Yönetici tecrübesine sahip veya Yönetici olmaya hazır olan,MS Office uygulamalarına hâkim, Logo Bordro Programı bilgisi olan, Disiplinli ve gizlilik kurallarına riayet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı ve temsil yeteneğine sahip, Analitik düşünme kabiliyetine sahip, sonuç ve zaman odaklı çalışabilecek, Planlama ve organizasyon konularında başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,Tercihen Avcılar - Bahçeşehir - Beylikdüzü - Merter - Gaziosmanpaşa - Hadımköy çevresinde ikamet eden, (Fabrikamız Hadımköy dedir.)Orta derecede İngilizce bilen, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üretim Yöneticisi/Yönetmeniİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine , Elektronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kalite Yönetim Standartlarının uygulamasına hakim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme kabiliyetine ve problem çözme yeteneğine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, iş süreçlerinde iyileştirmeler yapabilecek, 5S ve yalın üretim çalışmlarında yer almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı