İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


http://www.interlab.com.tr 

INTERLAB

1983’te faaliyetlerine başlayan İnterlab, kurulduğu günden bu yana yüksek kaliteli ürünlerine güvenen, müşteri memnuniyetine ve hizmet kalitesine büyük önem veren ve geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıyan bir firma olmuştur.

Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci vizyonuyla İnterlab, üniversiteler, sağlık kuruluşları, laboratuarlardaki günlük işler ile araştırma ve çeşitli sektörlerdeki uygulamalar için müşterilerine en son ürün ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır.  Türkiye’de analitik ve “life science” kimyasallarına ek olarak tüm laboratuvar sarf malzemeleri pazarının lideri olarak başarısı, elde ettiği müşteri güveninin açık bir göstergesidir.
Öngörü sahibi karakterle en iyi kalitenin güçlerini birleştirip bunları 30 senelik kapsamlı bilgi birikimi ile zenginleştiren ve tüm bunları makul fiyatlara sunan İnterlab, şubeleri, özel iştirakleri ve sektördeki en büyük satış ve pazarlama ekibini oluşturan 200 kişilik uzman personeliyle kendisini sektörün lider firması olarak konumlandırmaktadır.

Laboratuar sektöründe lider güçlerden birisi olan İnterlab’ın müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız gibi farklı kitlelerin zihnindeki genel imajı bizim için en önemli husustur. Kurumsal kimliğimiz gerçekte kim olduğumuzu ve amacımızı yansıtır. Bu nedenle, işletme hedeflerimizle bağdaşan ve bu hedeflere ulaşmayı kolaylaştıracak kurumsal kimliğimizi oluşturmak ve korumak bizim en önemli görevimizdir.

Öncelikli hedefimiz, çalışanlarımızın memnuniyetini ve mutlu çalışmalarını sağlamak, mevcut pazarımızdaki en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için nitelikli, deneyimli ve kendi alanında uzman çalışan kadrosu oluşturmak en öncelikli şirket amaçlarından biridir. Bu bağlamda kendilerine üstün gelişim ve kariyer fırsatları sunulan, her daim gelişime açık yapısıyla şirket kültürünü benimsemiş ve buna uygun davranan çalışanlarımız bizim en değerli gücümüzdür.

Stratejisinin bir parçası olarak İnterlab, tüketicileri ve çalışanlarına güven sağlayan ve sürekli gelişim ve ilerleme için yenilikleri çoğaltan bir bakış açısıyla istikrar sağlamak adına çaba sarf eder. Adaptasyon ve yenilikçi düşünce ile mükemmele ulaştırmayı sağlayan bakış açımız genel stratejimizin en önemli yapı taşıdır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Cam Sanayi,Kimya,Plastik ve Ürünleri,Sağlık,Çevre

Firma web sitesi: www.interlab.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Yemekhane

Diğer: Anlaşma Yapılan Özel Hastanelerde Hizmet Bedelinde İndirim Olanağı


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Import Specialist İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Import Specialistİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Job Title: Import Specialist (İstanbul Hadımköy Area)University graduate from a reputable university, preferably in Chemistry, Biology,  Foreign Trade, Chemical Engineering,2 years-4 years experience in related field, Excellent command of English, both written and verbal, Proficiency in Ms Office (Word, Excel, Power point) and CRM , LOGO Applications, Analytical Minded, Innovative, Result Oriented and Good at Team Work,  Result oriented team worker and eager to take initiative, Excellent oral and written communication skills in English, For male candidates, military service should be completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Import Senior Specialist İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Import Senior Specialistİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Job Title: Import Senior Specialist (İstanbul Hadımköy Area) University graduate from a reputable university, preferably in Chemistry, Biology,  Foreign Trade, Chemical Engineering,Min 5-7 years experience in related field. Excellent command of English, both written and verbal, Proficiency in Ms Office (Word, Excel particularly, Power point) and CRM , LOGO Applications,Having capability on stock management (planning and coordinating). Analytical Minded, Innovative, Result Oriented and Good at Team Work. Ability to deal with stress and work with deadlines Result oriented team worker and eager to take initiative. Very good knowledge of Import and Export Business Operating Procedures and relevant laws and regulationsFor male candidates, military service should be completed.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik ve Depo Elemanı İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Lojistik ve Depo Elemanıİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Hadımköy Bölgesi'nde görev alacak,Lise mezunu, 25-35 yaş arası, Tercihen ehliyet ve SRC 4 sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, Sorumluluk sahibi, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, iş disiplini olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu-Tekirdağ Tekirdağ İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Satış Destek Sorumlusu-Tekirdağİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
İnterlab A.Ş. cam ve plastik laboratuar malzemeleri üretiminin (Isolab GmbH) ve ihracatının yanı sıra her cins laboratuar malzemelerinin, laboratuar kimyevi maddelerinin ithalatı ve satışı ile sektöründe Türkiye liderliğini yürütme hedefini sürdürmektedir.İş alanı kapsamına giren dünya lideri üreticilerin (Sigma Aldrich, Merck Bio Science, LLG, Isolab GmbH) Türkiye temsilciliğini de yapmaktadır. Üniversite, özel sektör ve kamuya aktif satış yapan, yeni açılan Tekirdağ ofisimizde yetiştirilmek üzere tercihen yeni mezun Satış Destek Temsilcisi aramaktadır. Ref: Satış DestekÜniversitelerin Kimya, Biyoloji, Kimya/Gıda Mühendisliği, Moleküler Biyoloji veya Genetik bölümlerini bitirmiş,İleri düzeyde bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, CRM tarzı web tabanlı sistemleri kullanıp teklif hazırlayabilen,Orta düzeyde İngilizce bilen ve akıcı konuşabilen, Kimyasal satışı - medikal sektörde deneyimli, Satış ve müşteri ilişkilerinde kendine güvenen, takım oyuncusu, Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, diksiyonu düzgün, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konusunu kendisine meslek olarak benimsemiş, bu pozisyonda severek ve arzulu çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Yöneticisi İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Kalite Güvence Yöneticisiİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 7-10 yıl tecrübeli, Kalite Güvence ve kontrol (tercihen tıbbi malzeme veya laboratuvar malzemesi üretimi) konusunda tecrübeli,Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001, 14001, 18001 vb.) konusunda bilgi sahibi ve deneyimli,Kalite Güvence proseslerine hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerine hakim, Tehlikeli madde güvenliği - ADR;  ve UN Belgelendirmesi süreçleri  konularında destek verebilecek,Çevre Yönetimi konusunda destek verebilecek, İstanbul Avrupa Yakası’nda Hadımköy, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Merter ve civarında ikamet eden,MS Office programlarını aktif kullanabilen, Yazılı ve sözlü olarak İngilizce yabancı dil seviyesi ileri düzeyde, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı organizasyon yeteneği olan,Analitik düşünebilen ve zaman yönetimi yetkinliğine sahip, Yoğun çalışma ortamında, şirket içinde diğer departmanlar ile koordineli olarak çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) İnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Sorumlusuİnterlab Laboratuar Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Biyokimya, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satış alanında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,Satış alanında kendini geliştirmek isteyen ve aynı alanda kariyer hedefleyen,Aktif araç kullanabilen, MS Office programlarına (tercihen Excel) hakim,Tercihen İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Müşteri odaklılık ile ikna kabiliyeti yetkinliklerine sahip,Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,Satış ve müşteri ilişkilerinde kendine güvenen,Seyahat engeli olmayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı