Interpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1940


Türkiye’nin ilk medya takip merkezi olan Interpress kurulduğu 1940 yılından bu yana çok sayıda şahıs, şirket ve kuruluşa stratejik önemde hizmetler üretmektedir.

Bilindiği gibi medya, ürün ve hizmetler ile bunları tüketen büyük kitleler arasında var olan en etkin iletişim kanalını oluşturmaktadır. Medyanın insanların algı ve davranışlarını yönlendirme konusunda kazandığı bu büyük güç, aynı zamanda medya takibinin kazandığı büyük stratejik önemi de açıklamaktadır.   

Merkezi İstanbul'da olan, Ankara, İzmir ve Antalya’da ofisleri bulunan Interpress, 140 personeli ile 2000’ i aşkın yazılı basın organını, 60 Ulusal-Yerel televizyon kanalını, 30 Radyo Kanalını ve 10.000 yakın portal, blog ve forum sitelerini düzenli olarak izleyip  arşivlemekte, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre adı geçen ya da sektörel haber takiplerini yapmakta, sonuçları ise isteğe bağlı olarak klasik formatta ya da dijital ortamda (CD/internet) müşterilerine sunmaktadır.

Ülkemizin büyüyen hedeflerine eşlik ederek üyesi bulunduğumuz Uluslararası Medya Takip Merkezleri Federasyonu (FIBEP) aracılığı ile dünya üzerinde yaklaşık 80 ülkede medya takibi hizmeti gerçekleştirmekte, yol gösterici bilgi ve raporları müşterilerimize sunabilmekteyiz.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Medya Takip Hizmetleri

Firma web sitesi: https://www.interpress.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.00 - 16.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 07.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


Interpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Interpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Yazılım Geliştirme UzmanıInterpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
C# Object oriented programlamayı bilen Multithreading uygulama geliştirmiş TFS ORM tools (Nhibernate & Dapper ....) WCF  Enterprise software design ve Katmanlı mimariye hakim SQL ve Database programlama bilgisi olan En az 5 yıl bu sektörde deneyim sahibi Çözüm odaklı ve hızlı çözümler üretebilen Big data concepte bilen / ilgi duyan WPF bilen / ilgi duyan İngilizce bilen  Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Interpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Veri Giriş ElemanıInterpress Medya Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Gece Vardiyasında çalışabilecek,En az lise mezunu,Bilgisayar kullanımı iyi seviyede,Takım çalışmasına yatkın,Uyumlu ve uzun süreli iş arayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı