Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Satış UzmanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Satış Uzmanı"olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofisboy İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
OfisboyIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde 'Ofisboy' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.Lise veya Yüksekokul mezunu, Dinamik,dikkatli,öğrenmeye açık Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş Müşteri odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Baş Denetçi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Baş DenetçiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Baş Denetçi''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:  Gıda Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği ve Veteriner Hekimliği bölümlerinden mezun olmak,Gıda işletmelerinde en az 4 yıl tecrübesi bulunmak, (Özellikle; Sebze-Meyve, Süt ve Süt Ürünleri, Konserve ürünler, Unlu mamuller, Kuru Gıda, Şekerleme, Hububat, Yağ sektörlerinde tecrübeli)ISO 9001, ISO 22000, FSSC 22000, ISO 14001, OHSAS 18001, BRC Food, IFS Food standardı uygulamaları konusunda bilgi, deneyim ve en az bir standartta baş denetçi sertifikalarına sahip olmak,Denetim ve belgelendirme süreçlerinde aktif görev almış, denetim raporlama konusunda yetkin ve tecrübeli olmak,İngilizce bilmek, Prezentabl, iletişim becerileri gelişmiş ve kurumsal kimliği temsil yeteneğine sahip olmak,Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip olmak, MS Office Programlarına Hakim olmak, Seyahat engeli olmayan olmak, Araç kullanabilmek (tercih sebebi)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi İstanbul(Avr.), ... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Sosyal Uygunluk ve Kalite DenetçisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'den fazla test laboratuarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tedarikçi Yönetimi Bölümümüzde "Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız- Üniversite mezunu,- Iyi derecede İngilizce bilen,- Kalite Güvence - KaliteYönetim Sistemi Konusunda Fiilen Çalışmış, Tecrübeli (Tercih Sebebi),- ISO 9001 bas denetçi belgesine ve ISO 9001 denetim tecrübesine (Tercih Sebebi),- Sosyal Uygunluk konusunda en az 1 yıl çalışmış olmak (Tercih Sebebi),- SA8000 Basic veya advance egitimlerine , veya WRAP  denetci egitimlerine katılmıs olmak (Tercih Sebebi),- İş gereği yurtiçi (yoğun biçimde)  seyahat etmek konusunda engeli olmayan, seyahat etmeyi seven,- Microsoft Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,- Ofis ve saha çalışmalarına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,- Sözlü ve yazılı iletişim ve sunum becerisine sahip,- Planlama ve organize etme yönü güçlü, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi,- Askerlik görevini yapmış (erkek adaylar için),- İstanbul'da ikamet eden,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Proje MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Proje Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Teknik Denetçi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Teknik DenetçiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Teknik Denetçi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Tercihen Üniveristelerin Fizik veMatematik bölümlerinden mezunu olmak, Analitik düşünce yapısına sahip olmak, Şehir içi/dışı denetim seyahat planlarını organize edebilmek, Benzer iş tanımında 1 yıllık tecrübe tercih sebebidir, Orta düzeyde İngilizce bilgisi olması, İyi iletişim becerilerine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Laboratuvarı Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Gıda Laboratuvarı Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın, Gıda Laboratuvarı - Müşteri Hizmetleri Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği,Kimya Mühendisliği, Biyoloji ya da Gıda Teknikerliği Bölümlerinden mezun, İnsan İlişkileri kuvvetli  MS Office programlarına hakim,  İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli,  Yoğun e-mail ve telefon trafiğini yönetebilecek  Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  İngilizce bilen,  Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için)  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı (Denetim) İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı (Denetim)Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda, Tedarikçi Yönetimi Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversite mezunu, Tercihen Müşteri Hizmetleri alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ofis işinde çalışmayı seven, İyi derecede sunum becerisine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti olan, (tercihen) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Laboratuvarı Takım Lideri İstanbul(Avr.), ... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Gıda Laboratuvarı Takım LideriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Gıda Laboratuvarı'nda 'Yaş Kimya Takım Lideri' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ya da Kimya bölümlerinden mezun olmak,Minumum 5 yıl laboratuvar tecrübesine sahip olmak, Gıda kimyasına hakim olmak, Tercihen GC cihaz kullanımına hakim olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Office uygulamalarına  hakim olmak, Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın,olmak, Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmek, araştırmacı, sorumluluk almak ve inisiyatif alabilmek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Müşteri TemsilcisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Ülke Kontratları Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Office programlarına hakim olmak, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli olmak, Planlama ve organizasyon becerisine sahip olmak, Ekip çalışmasına ve yönetimine yatkın olmak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, Askerlikle ilişiği olmamak, (Erkek adaylar için) İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Satış YöneticisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Satış Yöneticisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun (tercihen Tekstil Mühendisliği,Tekstil Öğretmenliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun),- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,- Müşteri odaklı,- Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi,- Dikkatli, dinamik, hızlı öğrenen,- Karar alma becerisi olan,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Business Development Executive İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Business Development ExecutiveIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek is a leading provider of quality and safety solutions serving a wide range of industries around the world. From auditing and inspection, to testing, quality assurance and certification, Intertek people are dedicated to adding value to customers’ products and processes, supporting their success in the global marketplace. Intertek has the expertise, resources and global reach to support its customers through its network of more than 1,000 laboratories and offices and 43,000 people in over 110 countries around the world.To work in our company's business development processes;A degree in the relevant departments of the universities, Preferably 5 years of experience in business development or sales A good command of English Skilled in analytical thinking Successful in planning, organization and reporting Highly skilled in communication and successful in relations management Exempt from/completed military service (male applicants) Preferably residing in the European Side of Istanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi (Ankara) Ankara Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Kaynak Mühendisi (Ankara)Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 5 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek,AWS standardı konusunda tecrübeli, Tercihen 3.1 sertifikasyonu sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet eden  Kaynak Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi (İstanbul) İstanbul(Asya) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kaynak Mühendisi (İstanbul)Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek,AWS standardı konusunda tecrübeli, Tercihen 3.1 sertifikasyonu sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden  Kaynak Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda "Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.       Tercihen Üniversitelerin Sosyal Bilimler veya İletişim Fakültelerinden mezun olmak,       Kurumsal İletişim ve PR konusunda tercihen minimum 1 yıl tecrübeli olmak,       İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak,        Yeni projeler ve fikirler üretebilmek,        Sorumluluk sahibi, sonuç odaklı, yaratıcı, dinamik, dışa dönük  olmak,       Marka yönetimi hususunda bilgi sahibi olmak,        Basın bülteni, dergi, röportaj, broşür gibi tanıtım ve iletişim materyalleri geliştirme ve içerik oluşturma hususunda tercihen deneyimli olmak,       MS Office uygulamalarına hakim olmak,        Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,        Tercihen Avrupa Yaka’sında ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Teknisyen' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Lise ve Meslek Yüksek Okulları'nın Kimya bölümlerinden mezun,  Laboratuvar deneyimi olan,  MS Office uygulamalarına  hakim,  Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,  Analitik düşünme yeteneğine sahip,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,  Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Turnover Engineer Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Turnover EngineerIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Raportör İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RaportörIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Müşteri İlişkileri Bölümümüzde ''Raportör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Meslek Yüksekokulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yeteneği yüksek, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (08:00-17:30 / 13:00-22:00) Askerlikle ilişiği olmayan ( Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Operasyon AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Operasyon Asistanı''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Asistanı''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi olmak, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilmek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Denetim Müşteri Temsilcisi Yrd. İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Denetim Müşteri Temsilcisi Yrd.Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda, Tedarikçi Yönetimi Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversite mezunu, Tercihen Müşteri Hizmetleri alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ofis işinde çalışmayı seven, İyi derecede sunum becerisine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti olan, (tercihen) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı