Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
IT Engineer Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
IT EngineerIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
IT Operations-related certification(s) from a recognized university Min 3 years relevant work experience A strong and positive customer service attitude Strong written and oral communication skills The ability to solve problems with many variables and unique situations The ability to organize and prioritize personal tasks to meet deadlines and service level objectives Flexibility to perform after hours or weekend duties, as needed Fluency in English Turkish nationality is mandatory *The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda İş Geliştirme Sorumlu Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Gıda İş Geliştirme Sorumlu YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 104 ülkede 521 ofisi,273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test,gözetim,denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Gıda İş Geliştirme Bölümü'nde ''İş Geliştirme Sorumlu Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.-Üniversitelerin Gıda ve Kimya Mühendisliği Bölümlerinden mezun,-MS Office uygulamalarna hakim,-İngilizce bilen,-Yasal mevzuatlar hakkında bilgi sahibi,-Müşteri odaklı,-Planlama ve organizasyon yeteği gelişmiş-Askerlik hizmetini tamamlamış olan(Erkek adaylar için) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Laboratuvarı Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Gıda Laboratuvarı Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın, Gıda Laboratuvarı - Müşteri Hizmetleri Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Biyoloji ya da Gıda Teknikerliği Bölümlerinden mezun,- İnsan İlişkileri kuvvetli- MS Office programlarına hakim,- İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli,- Yoğun e-mail ve telefon trafiğini yönetebilecek- Planlama ve organizasyon becerisine sahip,- İngilizce bilen,- Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için)- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar Kırklareli Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
MimarIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere  Üniversitelerin Mimarlık Fakülteleri'nden mezun, Alanında 5-10 yıl tecrübeli, Tercihen endüstriyel tesis montajı konusunda çalışmış, Kırklareli'de ikamet eden veya edebilecek, Aktif araç kullanabilenMimar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Document Controller Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Document ControllerIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years’ experience in the role English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Good knowledge of MS Office package Knowledge of Document management software tools will be a plus*The position will be located on the site in Erzincan ( 26 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
QC Coordinator Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
QC CoordinatorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 22 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Civil Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of civil construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 18 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Civil Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 16 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
A Class Safety Expert Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
A Class Safety ExpertIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Engineering graduate, preferably Mining Engineering Must have A Class Safety Specialist Certificate and relevant industrial experience Fluent English skills Must be able to interact and communicate effectively with individuals at all levels of the organization Ability to identify and resolve problems in a timely manner Good planning and organizational skills*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Takım Lideri İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Operasyon Takım LideriIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere , Üniversitelerin Makine Mühendisliği  veya Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun, Saha ve imalat gözetimleri konusunda 7-10 yıl tecrübeli, Kaynak Mühendisliği Sertifikası’na sahip ve NDT konularında çalışmış (tercihen NDT konularında 1 ya da 2 konuda sertifika sahibi), Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Proses ekipmanları basınçlı kaplar, tanklar, boru hatları, çelik konstrüksiyon, pompalar vb konuların imalat ve montaj aşamalarında aktif olarak çalışmış,  Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Sorumlu olduğu ekibin sevk ve idaresini yapabilecek, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilenOperasyon Takım Lideri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Enspektör İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Endüstriyel EnspektörIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği  veya Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Petrol ve Gaz, Enerji ve Proses sektörleri kalite bölümlerinde  en az 5 yıl çalışmış,·         Kaynak mühendisliği ya da CSWIP 3.2 sertifikasına sahip,·         NDT konularında çalışmış (tercihen NDT konularında 1 ya da 2 konuda sertifika sahibi),·         Proses ekipmanları basınçlı kaplar, tanklar, boru hatları, çelik konstrüksiyon, pompalar vb konuların imalat ve montaj aşamalarında aktif olarak çalışmış,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayanEndüstriyel Enspektör aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kırklareli Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesi'ne sahip, MS Office programlarına hakim, Lüleburgaz'da ikamet eden veya edebilecekİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Raportör İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RaportörIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 527 ofisi ve 273 test laboratuvarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Müşteri İlişkileri Bölümümüzde ''Raportör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Meslek Yüksekokulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,- Ms Office uygulamalarına hakim,- Analitik düşünen,- Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek,- Ekip çalışmasına yatkın,- Planlama ve takip yeteneği yüksek,- Devamlı orta vardiyada (13:00 - 22:00) çalışabilecek,- Askerlikle ilişiği olmayan ( Erkek adaylar için)- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Mühendisi / Endüstriyel Enspektör Adana, Ankara, ... Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Kaynak Mühendisi / Endüstriyel EnspektörIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 10 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Türkiye'de çeşitli illerde görev alabilecekKaynak Mühendisi / Endüstriyel Enspektör aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Satış SorumlusuIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze ''Elektriksel Güvenlik Satış Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Analisti İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı AnalistiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Analist' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Üniversitelerin Kimya bölümlerinden mezun,-Tercihen laboratuvar deneyimi olan,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- MS Office uygulamalarına  hakim,- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Dönüşümlü olarak 2 vardiya çalışabilecek (sabah:08:00 -17:30 orta:13:00 - 22:00),- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'^den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun (tercihen Tekstil Mühendisliği,Tekstil Öğretmenliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun),- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,- Müşteri odaklı,- Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi,- Dikkatli, dinamik, hızlı öğrenen,- Karar alma becerisi olan,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Denetçi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
DenetçiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde 2. Taraf Denetimlerde sözleşmeli ve/veya tam zamanlı ''Denetçi'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:-- Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya, Gıda Teknikerliği vb. bölümlerinden mezun,- En az 2 yıl deneyimi olan,- Tercihen Yönetim Sistemleri (ISO9001, ISO22000, BRC vb.) konusunda eğitim ve/veya deneyim sahibi, - MS Office uygulamalarına hakim,- İletişim yeteneğini yüksek,- Aktif olarak araç kullanabilen, (tercihen)- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)- Seyahat engeli olmayan,- Sözleşmeli ve/veya kadrolu çalışabilecek,- Tüm Türkiye genelinde yapılacak denetimleri gerçekleştirecek,- İstanbul ve çevresinde ikamet eden.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kalite AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı iel ofisi ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kalite Yönetimi Bölümümüzde  'Kalite Asistanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Üniversitelerin tercihen Tekstil mühendisliği veya Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezun,- Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO 17025 hakkında eğitim, bilgi ve 2 yıl deneyim sahibi- İş takibi ve planlama becerisi gelişmiş,- İnsan ilişkilerinde başarılı,- İkna kabiliyeti yüksek,- Takım çalışmasına sahip,- İyi derecede İngilizce bilen,- Micrososft Office programlarına hakim,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Proje MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze ''Elektriksel Güvenlik Proje Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek,- Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı