Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kimya Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Teknisyen' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Lise ve Meslek Yüksek Okulları'nın Kimya bölümlerinden mezun,  Laboratuvar deneyimi olan,  MS Office uygulamalarına  hakim,  Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,  Analitik düşünme yeteneğine sahip,  Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,  Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan, Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için), İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden, Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Executive Ankara Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Sales ExecutiveIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
University degree at Mechanical or relevant engineeringMin 5 years of experience in industy, equipment manufacturing ( like valces, pumps etc.)Fluency in written and spoken EnglishExcellent computer skillsSales and result orientedNo obstacle for travelling Location : Ankara
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Civil Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of civil construction works to achieve effective construction execution
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Insulation & Painting Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Insulation & Painting SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Extensive track record managing erection of Insulation & Painting within Oil & Gas or Petrochemical sectorExcellent communication and presentation skills Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionFluent in Turkish & English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi İstanbul(Asya) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kaynak MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek,AWS standardı konusunda tecrübeli, Tercihen 3.1 sertifikasyonu sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden  Kaynak Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mechanical Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Mechanical SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years' experience in the role Fluency in Turkish and English Must demonstrate good organizational / leadership and professional abilities and must be a team playerProficient with the standard computer software packagesHighly motivated, well organized, resourceful and proactivePossess good interpersonal skills with sound written and oral communication skillsFlexible approach and able to work under pressure with a can-do attitude and a desire to winAbility to promote an open and informal communication environment that aims at growing mutual trust and teamwok
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Procurement Expeditor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Procurement ExpeditorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
University Degree  Min. 3-5 years progressively experience in expediting activitiesPrevious EPC / PMC expediting experience Construction Project Logistic Experience is requiredVery good knowledge of MS Office Applications Fluency in English and Turkish
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi SL İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi SLIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Gözetim Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun olmak(Tercihen Tekstil Mühendisliği),Tekstil sektöründe en az 5 yıl tecrübeli olmak,İyi derecede İngilizce bilmek,, MS Office programlarına hakim olmak, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli olmak,Planlama ve organizasyon becerisine sahip olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, Askerlikle ilişiği olmamak, (Erkek adaylar için) İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet etmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Instrumentation Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Instrumentation InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Toys & Hardline Laboratuvarı Bölümü'nde ''Teknisyen''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Meslek Yüksek Okulları  Malzeme, Metalurji, Plastik, Polimer gibi Bölümlerinden mezun, Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,  İleride ihtiyaç duyulması halinde Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (sabah ve orta) Askerlikle ilişiği olmayan,  İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,  Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık, Tercihen başlangıç veya orta seviyede ingilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Piping Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Piping InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 year's experience in the role Experience in Piping Inspection activities within Oil & Gas or Petrochemical sectorExcellent communication and presentation skills Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionFluent in English & Turkish
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Test Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Test Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Test Laboratuvarı Teknisyeni" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Liseleri’nin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilgisine sahip, Elektriksel güvenlik testleri konusunda en az 3 yıl deneylimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Scaffolding Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Scaffolding SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Min. 10 years of experience in Scaffolding activities within Oil & Gas or Petrochemical sectorExcellent communication and presentation skills Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionFluent in Turkish & English language is a must
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
NDT Uzmanı İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
NDT UzmanıIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ·         Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun,·         Petrol ve Gaz, Enerji ve Proses sektörleri kalite bölümlerinde  en az 5 yıl çalışmış,·         Kaynak mühendisliği ya da CSWIP 3.2 sertifikasına sahip,·         NDT konularında çalışmış (tercihen NDT konularında 1 ya da 2 konuda sertifika sahibi),·         Proses ekipmanları basınçlı kaplar, tanklar, boru hatları, çelik konstrüksiyon, pompalar vb konuların imalat ve montaj aşamalarında aktif olarak çalışmış,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayanNDT Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Manisa Gıda Laboratuvarı Teknikeri Manisa Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Manisa Gıda Laboratuvarı TeknikeriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Manisa lokasyonu Gıda Laboratuvarı Bölümü'nde ''Tekniker' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Meslek Yüksek Okulu ya da Teknik Liselerin Gıda Teknolojisi ve Kimya bölümlerinden mezun,MS Office uygulamalarına  hakim, Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın,Sosyal iletişimi güçlü, analitik düşünme yeteneğine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, araştırmacı, sorumluluk alan ve inisiyatif kullanabilen,Aktif olarak araç kullanabilen. Vardiyalı çalışabilecek ( 13:00-21:00) .
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Enspektör (SL/HL) Bursa, İstanbul(Avr.)... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Enspektör (SL/HL)Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test,gözetim,denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Gözetim Bölümü'nde  İstanbul, İzmir ve Bursa bölgelerinde  ''SL/ HL Enspektör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız;        Mobilya ve Dekorasyon, Seramik ve Cam, Elektrik ve Metalürji Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinin birinden  mezun,       Ürün  kontrolünde en az 5 sene deneyimli,        Ülke gözetimlerinde en az 2 sene deneyimli        MS Office uygulamarına hakim,         İyi derecede İngilizce bilen,         B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,         Planlama, organizasyon, koordinasyon, karar verme ve zaman yonetimi yetkinliklerine sahip,        Uyumlu, ekip calışmasına yatkın, öğrenmeye hevesli,         Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),         Istanbul Asya, Orta Anadolu, Guneydogu Anadolu’da ikamet eden         Tam zamanlı ya da günlük (Freelancer) olarak çalışabilecek
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Laboratuvarı Teknikeri İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Gıda Laboratuvarı TeknikeriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'den fazla  test laboratuvarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Gıda Laboratuvarı Bölümü'nde ''Tekniker'' olarakgörevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Meslek Yüksek okulu mezunu, Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sosyal iletişimi güçlü, analitik düşünme yeteneğine sahip,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, sorumluluk sahibi  Vardiyalı çalışabilecek  Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lifting Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Lifting SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Fluency in Turkish and English Knowledge of all aspect of lifting study including crane load chart, effect of ground bearing capacityMust demonstrate good organizational/leadership and professional abilities and must be a team playerProficient with the standard computer software packagesHighly motivated, well organized, resourceful and proactivePossess good interpersonal skills with sound written and oral communication skillsFlexible approach and able to work under pressure with a can-do attitude and a desire to winAbility to promote an open and informal communication environment that aims at growing mutual trust and teamwork
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Instrument Assistant Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Instrument Assistant SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Check in advance, in cooperation with Field Material Controller, if the material to be used for the erection of planned works is available and report to Construction Manager any deficiency and the information on the approximate arriving date of material Assist the Field Material Controller, if required, for the unloading of instrument equipment and checking of parts that arrive disassembled on siteCheck and approve the material request prepared by Subcontractor. In particular the checking consists to verify if materials required are correct in quantity and quality for work planned, and in accordance with drawing and specifications. Subcontractor shall have certain backlog to continue work without interruptions Make sure that materials and equipment used are in accordance with project technical documents and applicable codes and specificationsCheck the efficient productivity of Subcontractors labour with regards to the quality and quantity.Check material quality and provide that all field tests are made according to project technical documents and applicable codes and specificationsMonitor Subcontractor execution of the work in order to maintain the program and in case of deficiency promptly define and implement corrective actions that permit to comply with the scheduleVerify and discuss with Construction Manager and Field Project Engineer eventual modificationsRecord any modification after approval and in cooperation with Construction Manager inform the Subcontract Administrator if involving contractual changingPrepare and fill the Request of Work Execution (R.W.E.) form for any extra work out of contract or for modification, for further approval by other functions, before the execution of the work itself, as per procedureMake sure Subcontractors observe safety procedures and job site activity regulations and oblige them to eliminate any dangerous situationMake sure that "Work Permits" are obtained before start any work when requiredCheck that Subcontractor is working on the base of last edition of all drawings and other technical documentsCheck by the "Manpower presence report" the quantity of Subcontractor's manpower present in siteCheck the execution of the works, which must be in accordance with technical documentation, work progress, applicable codes and rules, authorizing consequently the activity of accounting for the installed quantities. Take action to correct any deficiency. Refer to Safety Regulations for Instrument Works on siteCheck acceptance forms for performed work and state that work is in accordance with Drawings/requisitions or reject the work with a precise description whyPrepare, issue to Subcontractor, and file Construction and Final Punch Lists, and follow up the completion of relevant outstanding worksExtensive track record managing erection of Field Instrumentation within Mining, Oil & Gas or Petrochemical sectorConsiderable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionExcellent communication and presentation skills Fluent in Turkish&English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda "Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.       Tercihen Üniversitelerin Sosyal Bilimler veya İletişim Fakültelerinden mezun olmak,       Kurumsal İletişim ve PR konusunda tercihen minimum 1 yıl tecrübeli olmak,       İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip olmak,        Yeni projeler ve fikirler üretebilmek,        Sorumluluk sahibi, sonuç odaklı, yaratıcı, dinamik, dışa dönük  olmak,       Marka yönetimi hususunda bilgi sahibi olmak,        Basın bülteni, dergi, röportaj, broşür gibi tanıtım ve iletişim materyalleri geliştirme ve içerik oluşturma hususunda tercihen deneyimli olmak,       MS Office uygulamalarına hakim olmak,        Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,        Tercihen Avrupa Yaka’sında ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofisboy İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
OfisboyIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde 'Ofisboy' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.Lise veya Yüksekokul mezunu, Dinamik,dikkatli,öğrenmeye açık Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş Müşteri odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Analisti İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı AnalistiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla laboratuvar ve ofisi , 42000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda'Analist' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Kimya bölümlerinden mezun, Tercihen laboratuvar deneyimi olan,  İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office uygulamalarına  hakim,  Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,  Analitik düşünme yeteneğine sahip,  Dönüşümlü olarak 2 vardiya çalışabilecek (sabah:08:00 -17:30 orta:13:00 - 22:00), Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,  Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Müşteri Temsilcisi Yrd. İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Denetim Müşteri Temsilcisi Yrd.Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda, Tedarikçi Yönetimi Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversite mezunu, Tercihen Müşteri Hizmetleri alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ofis işinde çalışmayı seven, İyi derecede sunum becerisine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti olan, (tercihen) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi HL İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi HLIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Gözetim Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun (tercihen Metalurji ve Malzeme Mühendisliği)Üretim, Kalite veya Müşteri Temsilciliğinde  en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına ve yönetimine yatkın, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Raportör İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RaportörIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Müşteri İlişkileri Bölümümüzde ''Raportör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Meslek Yüksekokulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yeteneği yüksek, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (08:00-17:30 / 13:00-22:00) Askerlikle ilişiği olmayan ( Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun (tercihen Tekstil Mühendisliği,Tekstil Öğretmenliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun),- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,- Müşteri odaklı,- Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi,- Dikkatli, dinamik, hızlı öğrenen,- Karar alma becerisi olan,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Sorumlusu Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Kalite Kontrol ve Kalite Güvence SorumlusuIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti. bünyesinde görevlendirmek üzere, Bütün iş kalemlerinde AL Standartlarına ve Lokal Standarlara göre QA/QC aktivitelerini yürütebilecek WPS/PQR/WPQ dokümantasyonu konusunda tecrübeli, Tercihen ASNT Level 1 ya da Level 2 sertifikası olan,  Müteahhit dokümantasyonunu  kontrol edebilecek ve  yorumlayacak. Test Pack'lerin hazırlanmasından sorumlu olacak ve testlere nezaret edecek  Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Sorumlusu aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı