Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi İstanbul(Avr.), ... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Sosyal Uygunluk ve Kalite DenetçisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tedarikçi Yönetimi Bölümümüzde yetiştilmek üzere "Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız- Üniversite mezunu,- Iyi derecede İngilizce bilen,- Kalite Güvence - KaliteYönetim Sistemi Konusunda Fiilen Çalışmış, Tecrübeli (Tercih Sebebi),- İş gereği yurtiçi (yoğun biçimde)  seyahat etmek konusunda engeli olmayan, seyahat etmeyi seven,- Microsoft Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,- Ofis ve saha çalışmalarına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,- Sözlü ve yazılı iletişim ve sunum becerisine sahip,- Planlama ve organize etme yönü güçlü, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi,- Askerlik görevini yapmış (erkek adaylar için),- İstanbul'da ikamet eden,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mechanical Supervisor Piping Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Mechanical Supervisor PipingIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Extensive track record managing Mechanical/Piping Construction activities within Mining, Oil & Gas or Petrochemical sectorConsiderable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionExcellent communication and presentation skills Fluent in Turkish & English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget & Reporting Executive İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Budget & Reporting ExecutiveIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek is a leading provider of quality and safety solutions serving a wide range of industries around the world. From auditing and inspection, to testing, quality assurance and certification, Intertek people are dedicated to adding value to customers’ products and processes, supporting their success in the global marketplace. Intertek has the expertise, resources and global reach to support its customers through its network of more than 1,000 laboratories and offices and 43,000 people in over 110 countries around the world.To work in our company's finance and reporting processes; Bachelor’s degree in Business Administration or Economics, Qualified accountant (SMMM), 5-6 years of progressive experience in a financial position (‘Big 4’, accompanied with multinational company experience is desirable)Good working knowledge of IFRS Good working knowledge of English, Advanced level of knowledge on MS office programs Team Analytical thinking, result and quality oriented approach and good communication skills are required competenciesMale candidates should have completed the military service requirements
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Satış UzmanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Satış Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek,- Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Ön Muhasebe ElemanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi,273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Gıda Laboratuvarı ve Kredi Kontrol Bölümümüzde''Ön Muhasebe Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.-Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin İşletme Bölümü'nden mezun,-Tercihen 2 yıl tecrübeli-Dikkatli,titiz,disiplinli,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim yönü kuvvetli,-Analitik düşünebilen,-Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Construction Material Assistant Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Material AssistantIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills *The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış & Pazarlama Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Satış & Pazarlama AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Satış ve Pazarlama Bölümünde ''Satış & Pazarlama Asistanı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: Tercihen Üniversitelerin Kimya/Kimya Mühendisliği yada Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Müşteri odaklı hareket edebilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İkna ve iletişim becerileri kuvvetli, Organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Warehouse PC Operator Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Warehouse PC OperatorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills *The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Turnover Computer Operator Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Turnover Computer OperatorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Provide training to site personnel involved in the initiation and authentication of certifications to ensure conformity to project requirementsMaintain current and retrievable records as provided for contract documents and established proceduresCoordinate the assembly of Turnover documentation for requisition packagesCoordinate the assembly of Construction work packagesCoordinate the assembly of system walk down packagesValidate the System Component List. Engineering to assign each component contained within a turn over systemAssist in the development alphanumeric number and brief scope of each system, prior to the start of workCompile the list of needed Certificates / Forms Matrix (which certificates to be assigned to each component of a system)Coordinate with Engineering, QA, Materials Management, and Supervision as required to ensure that complete and accurate certifications in compliance with project requirements are generated, authenticated and processedAssemble certification dossiers in accordance with established contract proceduresAssist in the audit of project dossiers as required by Site QA ManagementAssist in close-out of site subcontracts through verification that finalized certification dossiers pertinent to that scope of work are available.Assist in the organization of the mechanical completion and handover activities. Attend regularly scheduled meetings of the mechanical completion and Commissioning Team to support System Completion and Handover PrioritiesProduce reports from the Certification database Advise the Turnover and Construction Managers of any breakdowns or irregularities in the certification and reporting systemsGenerates reports from the Master Punch list by Turnover System Number of the remaining open items by craft and provided the reports to construction or commissioning and shown in the responsibility matrixIncorporate documents from the module fabrication facilities into the final dossiers for client acceptancePerform final preparation of the dossier and specifically document the transfer of project information from Foster Wheeler to Client. Obtain receipt verification from duly authorized client representatives for all transfers of final dossiers whether phased or singular   Minimum 5 years experience in the role English and Turkish language knowledge written and spoken is a must
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Teknisyen' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Lise ve Meslek Yüksek Okulları'nın Kimya bölümlerinden mezun,- Laboratuvar deneyimi olan,- MS Office uygulamalarına  hakim,- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Müşteri Temsilcisi Yrd. İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Part Time Müşteri Temsilcisi Yrd.Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda, Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olan müşterimizle yürüttüğümüz proje kapsamında ''Yarı Zamanlı Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Üniversitelerin Kimya Bölümünde öğrenimine devam eden,- Haftanın 3 günü devam edebilecek,- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli,- Planlama ve organizasyon becerisine sahip,- Ekip çalışmasına yatkın,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- Tercihen İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
RTM Auditor İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RTM AuditorIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Minimum 10 years of chemicals related working experience, preferably in chemical industry with chemical product safety experience.Good English skill (speaking & writing) and familiar with textile industry glossaryStrong communication skill and technical report writing skill Familiar with  RMT program, CTW list. Familiar with manufacturing environment, including machineries, operating personnel, existing & potential environmental & chemical risksFamiliar with textile dyeing and finishing processes (dyeing, printing, finishing, post finishing & pre-treatment etc.)Familiar with dyeing and finishing machines; ability to conduct root cause analysisFamiliar with chemicals function & applications(dyestuff, auxiliaries, and pigment etc.)Familiar with in-house lab testing standard and method (pH testing, colour fastness testing,   friction testing and washing testing)Familiar with textile product safety standard and regulations Familiar with chemical regulations such as REACH, China GB standards Familiar with hazardous chemicals risks assessment and root cause analysis Basic auditing skill and factory consulting experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Turnover Engineer Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Turnover EngineerIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Mechanical Supervisor – Tanks Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Mechanical Supervisor – TanksIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years' experience in the role Fluency in Turkish and English Must demonstrate good organizational/leadership and professional abilities and must be a team playerProficient with the standard computer software packagesHighly motivated, well organized, resourceful and proactivePossess good interpersonal skills with sound written and oral communication skillsFlexible approach and able to work under pressure with a can-do attitude and a desire to winAbility to promote an open and informal communication environment that aims at growing mutual trust and teamwork
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mechanical Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Mechanical InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Insulation & Painting Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Insulation & Painting SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Extensive track record managing erection of Insulation & Painting within Oil & Gas or Petrochemical sectorExcellent communication and presentation skills Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionFluent in Turkish & English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Structures Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Structures SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of tanks construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Lead Cost Control Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Lead Cost ControlIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Development of project operating budgetsDevelopment of EPC cost forecasting Regular interface with clients and subcotractorsProvide regular tracking of committed cost and estimate to completeLead regular cost review meetings with the project team and clientProduction monthly cost reports to the project management teamMentoring and development of locally hired cost team members, where appropriateRelevant degree and appropriate experienceA proven track record in engineering and construction of refinery, oil & gas, pharmaceutical, petrochemical or similar facilitiesExperience of EPC projects A pro-active approach to solving problems and getting the job doneExpert with JDE, cost control tools and spreadsheets, with database capability
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Accountant İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Project AccountantIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
University degree in business administration, economics or accounting/finance1-3 years accounting/finance experience Excellent command of English both written and spoken Understanding of accounting and project cost control Have high motivation for being a part of project accounting team and a multinational environmentPC skills including strong MS Applications Excellent verbal and written communications skills, collaborative Flexible, collaborative, ability to work under pressure
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Civil Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the roleExperience in Industrial installationsMining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skillsConsiderable experience of civil construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 18 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Inspector / Tanks & Steel Structure Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Inspector / Tanks & Steel StructureIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun,En az 7-10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Integrated Control & Safety System Emergency Shutdown System, Fire Detection System including Fire & Smoke Detectors, Gas Detection System including Gas detectors/E&I Inspector konularında tecrübeli,Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
HSE SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Degree – associates or bachelors degree in safety or other relevant field of study preferred 5+ years of  experience in site HSE Supervision Proven experience in Site HSE supervision in construction sites*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Laydown Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Laydown SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum of 5 years in a similar position Experience in projects within Oil & Gas, Petrochemical or Mining sectorExcellent communication and presentation skills
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı