Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Müdürü Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Kalite Kontrol ve Kalite Güvence MüdürüIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERIntertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite Kontrol ve Kalite Güvence alanında 7-10 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen,,  Erzincan'da ikamet eden veya edebilecekKalite Kontrol ve Kalite Güvence Müdürü aranmaktadır
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Freelance Enspektör Bursa, İstanbul(Avr.)... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Freelance EnspektörIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test,gözetim,denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Gözetim Bölümü'nde  İstanbul, İzmir ve Bursa bölgelerinde  ''Freelance Enspektör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız;Tekstil İçin; En az Tekstil Meslek Yüksek Okulu mezunu, Kumaş ve konfeksiyon  kontrolünde en az 5 sene deneyimli, MS Office uygulamarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Planlama, organizasyon, koordinasyon, karar verme ve zaman yonetimi yetkinliklerine sahip, Uyumlu, ekip calışmasına yatkın, öğrenmeye hevesli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Istanbul Avrupa ve Asya bolgeleri, İzmir’ de yerleşik Freelancer çalışmaya uygun Tekstil Dışı İçin; Mobilya ve Dekorasyon, Seramik ve Cam ve Metalürji Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinin birinden  mezun, Tekstil dışı ürünlerin  kontrolünde en az 5 sene deneyimli, MS Office uygulamarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Planlama, organizasyon, koordinasyon, karar verme ve zaman yonetimi yetkinliklerine sahip, Uyumlu, ekip calışmasına yatkın, öğrenmeye hevesli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bursa ve İzmir’ de yerleşik Freelancer çalışmaya uygun     
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri TemsilcisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Gözetim Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:          Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun (Tercihen Tekstil Mühendisliği),        Tekstil sektöründe en az 5 yıl tecrübeli          İyi derecede İngilizce bilen,         MS Office programlarına hakim,         İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli,         Planlama ve organizasyon becerisine sahip,         Ekip çalışmasına yatkın,         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,         Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için)         İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı Uzmanlık Sertifikası bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, Endüstriyel tesis kurulumunun her aşamasındaki riskler ile ilgili tecrübesi bulunan (inşaat , mekanik, E&I , yüksekte çalışma, confined space vs.) ,  Erzincan'da ikamet eden veya edebilecekİş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Teknisyen' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Lise ve Meslek Yüksek Okulları'nın Kimya bölümlerinden mezun,- Laboratuvar deneyimi olan,- MS Office uygulamalarına  hakim,- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Construction Material Assistant Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Material AssistantIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi Ankara Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Kaynak MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek, AWS standardı konusunda tecrübeli, Tercihen 3.1 sertifikasyonu sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ankara'da ikamet eden Kaynak Mühendisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Turnover Engineer Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Turnover EngineerIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
  Minimum 5 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Planlama Mühendisi İstanbul(Asya) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Operasyon Planlama MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden mezun, 0-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet edenOperasyon Planlama Mühendisi  aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Planlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Planlama YetkilisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde  ''Planlama Yetkilisi'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Mühendislik Fakültesi mezunu), Tercihen yönetim sistemleri konularında deneyimli (ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO22000  vb.), İyi derecede İngilizce bilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara, İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Satış MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Satış üzerine çalışmaya istekli, insan ilişkilerinde başarılı, gelişime açık ve araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, İstanbul ve Ankara içinSatış Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Gözetim Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Asistanı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Meslek Yüksek Okulu ya da Lise mezunu, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, En az orta derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi İstanbul(Avr.), ... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Sosyal Uygunluk ve Kalite DenetçisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tedarikçi Yönetimi Bölümümüzde yetiştilmek üzere "Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız- Üniversite mezunu,- Iyi derecede İngilizce bilen,- Kalite Güvence - KaliteYönetim Sistemi Konusunda Fiilen Çalışmış, Tecrübeli (Tercih Sebebi),- İş gereği yurtiçi (yoğun biçimde)  seyahat etmek konusunda engeli olmayan, seyahat etmeyi seven,- Microsoft Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,- Ofis ve saha çalışmalarına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,- Sözlü ve yazılı iletişim ve sunum becerisine sahip,- Planlama ve organize etme yönü güçlü, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi,- Askerlik görevini yapmış (erkek adaylar için),- İstanbul'da ikamet eden,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Project Secretary Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Project SecretaryIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Previous experience as Secretary/Administrator Good communication and interpersonal skills, confident and self-motivated. Able to work well with people at all levels, both internally and externally Demonstrate good working knowledge of work practices and procedures in order to liaise effectively with internal and external contacts Must be flexible and able to work on own initiative Attention to detail Turkish native speaker, fluency in English
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'^den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun (tercihen Tekstil Mühendisliği,Tekstil Öğretmenliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun),- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,- Müşteri odaklı,- Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi,- Dikkatli, dinamik, hızlı öğrenen,- Karar alma becerisi olan,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek,- Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Ofis AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüzde ''Ofis Asistanı " olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Construction Structures Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Structures SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of tanks construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Welding Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Welding InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in industrial installations Mining experience will be a plus Fluency in Turkish is required, whilst a strong knowledge of the English language would be highly beneficial*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Inspector / Tanks & Steel Structure Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Inspector / Tanks & Steel StructureIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Tanks Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Tanks SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of tanks construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
HSE SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Degree – associates or bachelors degree in safety or other relevant field of study preferred  5+ years of  experience in site HSE Supervision Proven experience in Site HSE supervision in construction sites*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Raportör İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RaportörIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Müşteri İlişkileri Bölümümüzde ''Raportör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Meslek Yüksekokulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yeteneği yüksek, Askerlikle ilişiği olmayan ( Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofisboy İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
OfisboyIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde 'Ofisboy' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız. Lise veya Yüksekokul mezunu, Dinamik,dikkatli,öğrenmeye açık Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş Müşteri odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış(Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış & Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Satış & Pazarlama YetkilisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Satış ve Pazarlama Bölümünde ''Satış & Pazarlama Yetkilisi'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Üniversitelerin Kimya/Kimya Mühendisliği yada Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen laboratuvar tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Aktif araç kullanan, Müşteri odaklı hareket edebilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Takım çalışmasına yatkın, İkna ve iletişim becerileri kuvvetli, Organizasyon kabiliyeti gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Seyahat engeli bulunmayan, Tercihen İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı