Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Manisa Gıda Laboratuvarı Teknikeri Manisa Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Manisa Gıda Laboratuvarı TeknikeriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Manisa lokasyonu Gıda Laboratuvarı Bölümü'nde ''Tekniker' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Meslek Yüksek Okulu ya da Teknik Liselerin Gıda Teknolojisi ve Kimya bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına  hakim, Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Sosyal iletişimi güçlü, analitik düşünme yeteneğine sahip,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, araştırmacı, sorumluluk alan ve inisiyatif kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen. Vardiyalı çalışabilecek ( 13:00-21:00) .
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Civil Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 16 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetçi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
DenetçiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde 2. Taraf Denetimlerde sözleşmeli ve/veya tam zamanlı ''Denetçi'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:-- Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya, Gıda Teknikerliği vb. bölümlerinden mezun,- En az 2 yıl deneyimi olan,- Tercihen Yönetim Sistemleri (ISO9001, ISO22000, BRC vb.) konusunda eğitim ve/veya deneyim sahibi, - MS Office uygulamalarına hakim,- İletişim yeteneğini yüksek,- Aktif olarak araç kullanabilen, (tercihen)- Askerlik hizmetini tamamlamış olan (Erkek adaylar için)- Seyahat engeli olmayan,- Sözleşmeli ve/veya kadrolu çalışabilecek,- Tüm Türkiye genelinde yapılacak denetimleri gerçekleştirecek,- İstanbul ve çevresinde ikamet eden.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Takım Lideri İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Operasyon Takım LideriIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere , Üniversitelerin Makine Mühendisliği  veya Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun, Saha ve imalat gözetimleri konusunda 7-10 yıl tecrübeli, Kaynak Mühendisliği Sertifikası’na sahip ve NDT konularında çalışmış (tercihen NDT konularında 1 ya da 2 konuda sertifika sahibi), Proje yönetimi konusunda bilgi sahibi, Proses ekipmanları basınçlı kaplar, tanklar, boru hatları, çelik konstrüksiyon, pompalar vb konuların imalat ve montaj aşamalarında aktif olarak çalışmış,  Çok iyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Sorumlu olduğu ekibin sevk ve idaresini yapabilecek, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, İstanbul’da ikamet eden, Aktif olarak araç kullanabilenOperasyon Takım Lideri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Enspektör İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Endüstriyel EnspektörIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği  veya Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Petrol ve Gaz, Enerji ve Proses sektörleri kalite bölümlerinde  en az 5 yıl çalışmış,·         Kaynak mühendisliği ya da CSWIP 3.2 sertifikasına sahip,·         NDT konularında çalışmış (tercihen NDT konularında 1 ya da 2 konuda sertifika sahibi),·         Proses ekipmanları basınçlı kaplar, tanklar, boru hatları, çelik konstrüksiyon, pompalar vb konuların imalat ve montaj aşamalarında aktif olarak çalışmış,·         İyi düzeyde İngilizce bilen,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayanEndüstriyel Enspektör aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Uygunluk Ofis Stajyeri (Part Time) İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Sosyal Uygunluk Ofis Stajyeri (Part Time)Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla laboratuvar ile ofisi ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kurumsal Sosyal Sorumluluk (Denetim) Bölümü'nde ''Stajyer'' olarak part-time görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Yetiştirilmek üzere,- Haftanın(sürekli olarak) 2 veya 3 günü bizimle çalışacak, - Üniversite eğitimine devam eden 2., 3. veya 4. sınıf öğrencisi (en az 1 yıl çalışmasına engel bulunmayan),- Pozitif, ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi,- MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen,- Çok iyi derecede ingilizce bilgisine sahip,- İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,- Ofis ortamında çalışmayı seven.   
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Civil Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 15 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills Considerable experience of civil construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 18 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Elyaf Analisti İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı Elyaf AnalistiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Elyaf Analisti' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği ya da Tekstil Öğretmenliği bölümlerinden mezun,- Laboratuvar deneyimi olan,- MS Office uygulamalarına  hakim,- İngilizce bilen,- Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (8:00-17:30, 13:00-22:00)- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi ( Yeni Mezun) İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Çevre Mühendisi ( Yeni Mezun)Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Çevre Mühendisi' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümü'nden yeni mezun olmuş,- Seyahat engeli olmayan- Aktif araç kullanabilen- MS Office uygulamalarına  hakim,- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü Kırıkkale Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği MüdürüIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübeli, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesi'ne sahip, MS Office programlarına hakim, Kırıkkale'de ikamet eden veya edebilecekİş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Mühendisi / Endüstriyel Enspektör Adana, Ankara, ... Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Kaynak Mühendisi / Endüstriyel EnspektörIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum 10 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Türkiye'de çeşitli illerde görev alabilecekKaynak Mühendisi / Endüstriyel Enspektör aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Toys & Hardline Laboratuvarı Bölümü'nde ''Teknisyen'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız: - Meslek Yüksek Okulları  Malzeme, Metalurji, Plastik, Polimer gibi Bölümlerinden mezun,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- İleride ihtiyaç duyulması halinde Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (sabah ve orta)- Askerlikle ilişiği olmayan,- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık,-Tercihen başlangıç veya orta seviyede ingilizce bilgisine sahip  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kimya Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Teknisyen' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Lise ve Meslek Yüksek Okulları'nın Kimya bölümlerinden mezun,- Laboratuvar deneyimi olan,- MS Office uygulamalarına  hakim,- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
QA/QC Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
QA/QC MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
 Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölümleri’nden mezun, Minimum 3 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilen, ITP, MS gibi dokümanlar konusunda deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayanQA/QC Mühendisi aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Zorunlu Üniversite Stajyeri İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Zorunlu Üniversite StajyeriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Geliştirme ve İş Güvencesi Bölümlerimizde 2014 yaz döneminde zorunlu staj kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde '' Stajyer'  aramaktayız:* Üniversitelerin Mühendislik, Fen Edebiyat ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nde okumakta olan,* İletişim yeteneği güçlü,* Takım çalışmasına yatkın,* Öğrenmeye istekli,* MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,* Avrupa yakasında ikamet eden.  Stajı zorunlu olmayan ve önyazıda staj süresi belirtmeyen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
Stajyer        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla  test laboratuarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Ülke İnsan Kaynakları Bölümü'nde '' Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:·         Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri/ İşletme/ İktisat bölümlerinden mezun,·         Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konularında en az 2 yıllık deneyimi olan,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Link Bordro ve Özgür Zaman PDKS programı kullanmış·         İş mevzuatına hakim,·         Disiplinli, dikkatli ,yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü , insan ilişkilerinde başarılı·         Organizasyon, takip ve raporlama yönü kuvvetli,·         Pratik ve sonuç odaklı çalışabilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış·        Avrupa yakasında ikamet eden. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kozmetik Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'nden fazla laboratuvar ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Sağlık, Güzellik ve Perakende Bölümümüz'de ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Üniversitelerin Kimya, Kimya müdendisliği ve Biyoloji Bölümleri'nden mezun, Tercihen 1 yıl tecrübeli, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek adaylar için ) Avrupa yakasında ikamet eden. 
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Proje Mühendisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Proje MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze ''Elektriksel Güvenlik Proje Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:  Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan, Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Translator Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
TranslatorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Translate technical documents from English into Turkish and from Turkish to English Edit bilingual documents and update bilingual project documentation Provide quality assurance for translated documents in English and Turkish to ensure that translations of technical terms and terminology are accurate and remain consistent throughout translation revisions Participation in the development and delivery of project-oriented vocabulary and terminology trainings (set-up of glossaries, style guides, etc) Communicate with engineers to discuss any unclear points Support bilingual meetings Develop knowledge in specialized areas of translation Prepare documents and support the Project Teams and SMEs during the document development process University degree or equivalent qualification in the field of translation, language studies Experience of working with a wide range of texts of various degrees of complexity, pertaining to a variety of fields including engineering, technical documentation, project documentation, financial documents Ability to conduct quick and accurate content and textual analyses Ability to effectively search for specific information in various sources, including the internet Must be technically minded Advanced MS Office literacy Good teamwork and communication skills A highly professional, creative and committed individual with proven technical and organizational skills*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve Kimya Laboratuvarı Çevre Teknikeri İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Çevre ve Kimya Laboratuvarı Çevre TeknikeriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ve 36.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kimya Laboratuvarı'nda 'Çevre Teknikeri' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:- Meslek Yüksek Okulları'nın Çevre veya Kimya bölümlerinden mezun,- Laboratuvar deneyimi olan,- Seyahat engeli olmayan- Aktif araç kullanabilen- MS Office uygulamalarına  hakim,- Dikkatli, dinamik,öğrenmeye açık,- Analitik düşünme yeteneğine sahip,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör - Enspektör İzmir Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
İnspektör - EnspektörIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere  Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Kalite konusunda saha tecrübesi olan, Çelik konstrüksiyon imalatı konusunda tecrübeli, ölçüm faaliyetlerinde bizzat bulunmuş ve ölçüm tekniklerini bilen, ölçüm cihazlarını kullanabilen, galvaniz kaplama konusunda  bilgi sahibi, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek, Aktif araç kullanabilenEnspektör aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek,- Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi Kırklareli Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Makine MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere  Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, İnşaat işlerinin mekanik montajı konusunda tecrübeli, Kırklareli'de ikamet eden veya edebilecek, Aktif araç kullanabilenMakine Mühendisi aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara, İzmir, ... Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Satış MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Satış üzerine çalışmaya istekli, insan ilişkilerinde başarılı, gelişime açık ve araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, İstanbul, İzmir ve Ankara içinSatış Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı