Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Construction Mechanical Supervisor – Tanks Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Mechanical Supervisor – TanksIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years' experience in the role Fluency in Turkish and English Must demonstrate good organizational/leadership and professional abilities and must be a team playerProficient with the standard computer software packagesHighly motivated, well organized, resourceful and proactivePossess good interpersonal skills with sound written and oral communication skillsFlexible approach and able to work under pressure with a can-do attitude and a desire to winAbility to promote an open and informal communication environment that aims at growing mutual trust and teamwork
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mechanical Inspector Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Mechanical InspectorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Insulation & Painting Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Insulation & Painting SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Extensive track record managing erection of Insulation & Painting within Oil & Gas or Petrochemical sectorExcellent communication and presentation skills Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction executionFluent in Turkish & English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Structures Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Structures SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of tanks construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Lead Cost Control Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Lead Cost ControlIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Development of project operating budgetsDevelopment of EPC cost forecasting Regular interface with clients and subcotractorsProvide regular tracking of committed cost and estimate to completeLead regular cost review meetings with the project team and clientProduction monthly cost reports to the project management teamMentoring and development of locally hired cost team members, where appropriateRelevant degree and appropriate experienceA proven track record in engineering and construction of refinery, oil & gas, pharmaceutical, petrochemical or similar facilitiesExperience of EPC projects A pro-active approach to solving problems and getting the job doneExpert with JDE, cost control tools and spreadsheets, with database capability
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Accountant İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Project AccountantIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
University degree in business administration, economics or accounting/finance1-3 years accounting/finance experience Excellent command of English both written and spoken Understanding of accounting and project cost control Have high motivation for being a part of project accounting team and a multinational environmentPC skills including strong MS Applications Excellent verbal and written communications skills, collaborative Flexible, collaborative, ability to work under pressure
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Civil Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Civil SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the roleExperience in Industrial installationsMining experience will be a plus English and Turkish language knowledge written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skillsConsiderable experience of civil construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 18 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Inspector / Tanks & Steel Structure Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Inspector / Tanks & Steel StructureIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role Extensive experience in Industrial installations Mining experience will be a plus English and Turkish language written and spoken is a mustExcellent communication and presentation skills Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Part Time Veri Giriş ElemanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi,273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kredi Kontrol Bölümümüzde''Veri Giriş Elemanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.-Üniversitelerin Matematik, İstatistik vb. bölümlerinde okumakta olan,- Yaz döneminde sürekli, okul döneminde part-time çalışmaya devam edebilecek,-Ms Office ve Outlook bilgisi iyi,-Dikkatli,titiz,disiplinli,-Takım çalışmasına yatkın,-İletişim yönü kuvvetli,-Analitik düşünebilen,-Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun,En az 7-10 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Integrated Control & Safety System Emergency Shutdown System, Fire Detection System including Fire & Smoke Detectors, Gas Detection System including Gas detectors/E&I Inspector konularında tecrübeli,Yurt dışı seyahat engeli bulunmayan Elektrik Elektronik Mühendisi aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
HSE SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Degree – associates or bachelors degree in safety or other relevant field of study preferred 5+ years of  experience in site HSE Supervision Proven experience in Site HSE supervision in construction sites*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Part Time Satış AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Part Time Satış Asistanı''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde öğrenimine devam eden 3. veya 4. sınıf öğrencisi ( Tercihen Gıda ve Kimya Mühendisliği),Haftanın(sürekli olarak) 3 günü bizimle çalışabiecek, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Part Time Operasyon Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Part Time Operasyon AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Part Time Operasyon Asistanı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinde öğrenimine devam eden 3. veya 4. sınıf öğrencisi ( Tercihen Gıda ve Kimya Mühendisliği),Haftanın(sürekli olarak) 3 günü bizimle çalışabiecek, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi, MS Ofis programlarını çok iyi kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Laydown Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Laydown SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum of 5 years in a similar position Experience in projects within Oil & Gas, Petrochemical or Mining sectorExcellent communication and presentation skills
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Satış UzmanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Satış Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Planlama Mühendisi İstanbul(Asya) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Operasyon Planlama MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Mühendislik Bölümleri’nden mezun, 0-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Office programlarına hakim, İstanbul'da ikamet eden Operasyon Planlama Mühendisi  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Inspector-Electrical Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Inspector-ElectricalIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years' experience in the role          Considerable experience of inspecting construction works to achieve effective construction execution         Fluent in Turkish & English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek,- Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun (tercihen Tekstil Mühendisliği,Tekstil Öğretmenliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun),- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,- Müşteri odaklı,- Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi,- Dikkatli, dinamik, hızlı öğrenen,- Karar alma becerisi olan,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lifting Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Lifting SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
  Minimum 10 years experience in the role Fluency in Turkish and English Knowledge of all aspect of lifting study including crane load chart, effect of ground bearing capacity Must demonstrate good organizational/leadership and professional abilities and must be a team player Proficient with the standard computer software packages Highly motivated, well organized, resourceful and proactive Possess good interpersonal skills with sound written and oral communication skills Flexible approach and able to work under pressure with a can-do attitude and a desire to win Ability to promote an open and informal communication environment that aims at growing mutual trust and teamwork
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Building Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Building SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Ensure that all construction contractors’ supervision and manpower are instructed in and comply with all aspects of Health, Safety, Environment and Security (HSES) policy, site regulations, permit to work procedures and instructions and Client requirements Ensure that construction contractors working within his discipline adhere strictly to the latest Approved for Construction (AFC) project drawings, Specifications, ITP’s, Procedures and Site Instructions Responsible for the HSES, and quality aspects of the work within assigned areas and for ensuring construction contractors complete their work in accordance with the project schedule Review and monitor the availability of drawings, specifications, job instructions, material deliveries and tools applicable to his / her particular discipline and area of work In conjunction with the contractors’ supervision, planning engineers, and the Construction Engineer, develop detailed daily and weekly work plans in accordance with the overall planning schedule Inform the Discipline Superintendent on specific areas where the programme needs to be adjusted in accordance with site conditions and material deliveries Responsible for monitoring the discipline and timekeeping of contractors’ staff and labour in a defined work area, identifying any disciplinary action required, and informing the relevant Discipline Superintendent Extensive track record managing Civil and Building Construction activities within Mining, Oil & Gas or Petrochemical sector Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction execution Excellent communication and presentation skills Fluent in Turkish & English language  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Construction Material Assistant Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Construction Material AssistantIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 5 years experience in the role English and Turkish language written and spoken is a must Excellent communication and presentation skills*The position will be located on the site in Erzincan ( 12 months )
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Instrument Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Instrument SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Check in advance, in cooperation with Field Material Controller, if the material to be used for the erection of planned works is available and report to Construction Manager any deficiency and the information on the approximate arriving date of material Assist the Field Material Controller, if required, for the unloading of instrument equipment and checking of parts that arrive disassembled on site Check and approve the material request prepared by Subcontractor. In particular the checking consists to verify if materials required are correct in quantity and quality for work planned, and in accordance with drawing and specifications. Subcontractor shall have certain backlog to continue work without interruptions Make sure that materials and equipment used are in accordance with project technical documents and applicable codes and specifications Check the efficient productivity of Subcontractors labour with regards to the quality and quantity. Check material quality and provide that all field tests are made according to project technical documents and applicable codes and specifications Monitor Subcontractor execution of the work in order to maintain the program and in case of deficiency promptly define and implement corrective actions that permit to comply with the schedule Verify and discuss with Construction Manager and Field Project Engineer eventual modifications Record any modification after approval and in cooperation with Construction Manager inform the Subcontract Administrator if involving contractual changing Prepare and fill the Request of Work Execution (R.W.E.) form for any extra work out of contract or for modification, for further approval by other functions, before the execution of the work itself, as per procedure Make sure Subcontractors observe safety procedures and job site activity regulations and oblige them to eliminate any dangerous situation Make sure that "Work Permits" are obtained before start any work when required Check that Subcontractor is working on the base of last edition of all drawings and other technical documents Check by the "Manpower presence report" the quantity of Subcontractor's manpower present in site Check the execution of the works, which must be in accordance with technical documentation, work progress, applicable codes and rules, authorizing consequently the activity of accounting for the installed quantities. Take action to correct any deficiency. Refer to Safety Regulations for Instrument Works on site Check acceptance forms for performed work and state that work is in accordance with Drawings/requisitions or reject the work with a precise description why Prepare, issue to Subcontractor, and file Construction and Final Punch Lists, and follow up the completion of relevant outstanding works Extensive track record managing erection of Field Instrumentation within Mining, Oil & Gas or Petrochemical sector Considerable experience of supervising Construction staff to achieve effective construction execution Excellent communication and presentation skills Fluent in Turkish&English language
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Deputy Camp Manager Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Deputy Camp ManagerIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Supervises Client Camp’s day to day operations Oversees all aspects of managing and maintaining the camp (repairs, housekeeping, janitorial, security, managing the fixed assets, provision of medical aid, etc.) Implements QSE policies on assigned camp Allocates accommodation / office space Monitors the camp occupancy and camp costs Coordinates with the Procurement Department for the purchase of all necessary utilities, furniture, services, and maintenance contractor services for his camp Coordinates with Finance for the settlement of the service providers’ invoices for his camp Manages relations with official bodies (utilities, police, etc.) as related to the camp operations Explains and enforces the terms of occupancy to all residents Mediates conflicts or disputes Provides support for the professional development (including training) of direct reports
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Entegre Yönetim Sistemleri Denetçisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Entegre Yönetim Sistemleri DenetçisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde sözleşmeli ''Entegre Yönetim Sistemleri Denetçisi'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:   Üniversitelerin Mühendislik, Fizik, Kimya bölümlerinden mezun olmak, En az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak, ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001 standartlarında baş denetçi sertifikasına sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Seyahat engeli bulunmamak, Aktif araç kullanabilmek (tercih sebebidir) Sözleşmeli çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın . 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Uzman İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Teknik UzmanIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde sözleşmeli ''Teknik Uzman'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:  Üniversitelerin mühendislik, fizik, kimya, biyoloji bölümlerinden mezun olmak, Aşağıdaki sektörlerde en az 4 yıl (geçerli olan lisans diploması tarihinden sonraki tecrübeler) üretim tecrübesine sahip olmak, Seyahat engeli bulunmamak, Sözleşmeli olarak çalışabilecek,  Tecrübe istenen sektörler: Kok Üretim Metal cevheri (sülfür cevheri dâhil) kavrulması, sinterlenmesi veya peletlenmesi Pik demir ve çelik üretimi (birincil ve ikincil ergitme), sürekli döküm dahil Demir içeren metallerin (demirli alaşımlar dâhil) üretimi veya işlenmesi İkincil alüminyum üretimi Demir dışı metallerin üretimi veya işlenmesi, alaşımların üretimi dahil Klinker üretimi Kireç üretimi veya dolomitin veya magnezitin kalsinasyonu Cam elyafı da dâhil olmak üzere cam üretimi Pişirme ile seramik ürünlerin üretimi Mineral elyaf yalıtım malzemesi üretimi Alçı taşının kurutulması veya kalsinasyonu veya alçı panoların ve diğer alçı taşı ürünlerinin üretimi Odundan veya diğer lifli malzemelerden selüloz üretimi Kâğıt, mukavva veya karton üretimi Karbon siyahı üretimi Amonyak üretimi Kraking, reforming, kısmî veya tam yükseltgenme veya benzeri işlemler ile büyük hacimli organik kimyasal maddelerin üretimi Reforming veya kısmî yükseltgenme ile hidrojen (H2) ve sentez gazının üretimi Soda külü (Na2CO3) ve sodyum bikarbonat (NaHCO3) üretimi 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Doğrulayıcı- Baş Doğrulayıcı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Doğrulayıcı- Baş DoğrulayıcıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde sözleşmeli ''Doğrulayıcı- Baş Doğrulayıcı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:  Çevre ve Şehircilik Bakanlığın’dan Baş Doğrulayıcı ve/veya Doğrulayıcı Belgesi’ne sahip olmak, (kapsam 1,3,4,6,7,8’den yetkin olmak tercih sebebidir) En az üç yıl mesleki tecrübe Üniversitelerin Mühendislik, Fizik, Kimya, Biyoloji alanlarında en az lisans derecesine sahip olmak ISO 14001 veya ISO 14064 gibi standartlar veya karbon piyasaları standartları (CDM, Gold Standard, VCS vb.) kapsamında en az bir iç veya dış denetim faaliyetinde denetçi (doğrulayıcı) veya baş denetçi olarak yer almış olmak ve bunu belgeleyebilmek (Tercih sebebidir) ISO 14001 ve/veya ISO 14064 Baş Denetçi eğitim sertifikası olmak (Tercih sebebidir) Seyahat engeli bulunmamak, Aktif araç kullanabilmek (tercih sebebidir) Ekip çalışmasına yatkın 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RTM Auditor İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RTM AuditorIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Minimum 10 years of chemicals related working experience, preferably in chemical industry with chemical product safety experience.Good English skill (speaking & writing) and familiar with textile industry glossaryStrong communication skill and technical report writing skill Familiar with  RMT program, CTW list. Familiar with manufacturing environment, including machineries, operating personnel, existing & potential environmental & chemical risksFamiliar with textile dyeing and finishing processes (dyeing, printing, finishing, post finishing & pre-treatment etc.)Familiar with dyeing and finishing machines; ability to conduct root cause analysisFamiliar with chemicals function & applications(dyestuff, auxiliaries, and pigment etc.)Familiar with in-house lab testing standard and method (pH testing, colour fastness testing,   friction testing and washing testing)Familiar with textile product safety standard and regulations Familiar with chemical regulations such as REACH, China GB standards Familiar with hazardous chemicals risks assessment and root cause analysis Basic auditing skill and factory consulting experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara, İzmir Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Satış MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere  Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yeni mezun veya satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Satış üzerine çalışmaya istekli, insan ilişkilerinde başarılı, gelişime açık ve araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, İzmir ve Ankara içinSatış Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı