Intertek Test Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.itslabtest.com

Intertek Test Hizmetleri A.Ş.

 

Intertek Test Hizmetleri A.Ş. (Intertek) 99 ülkede 504 ofisi ve 254 test laboratuarı ile uluslararası arenada test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan, dünyanın en büyük kuruluşlarından biridir.

1997 yılına kadar "Inchcape" olarak tanınan Intertek, dünya çapında yapılanmış uzmanlık ağı ile tekstil, oyuncak, kimyasallar, yapı malzemeleri, elektrik & elektronik, tarım ve petrol ürünleri gibi bir çok alanda test ve gözetim ihtiyaçlarının yanısıra, tüm sektörlerde kalite, çevre, iş güvenliği ve sosyal uygunluk sistemlerinin belgelendirilmesi gibi müşterilerinin tüm kalite güvence gereksinimlerine global çözümler sağlar.

Merkezi Londra'da bulunan Intertek'in hikayesi modern test hizmetlerinin doğuşuyla birlikte başlar. Kuruluşunun temelleri 1885 yılına, denizcilik alanında gemi gözetimi ile başlayan bir tarihçeye dayanmaktadır. Daha sonra kimyasal test laboratuarları ile genişlemiş, Thomas Edıson'un kurmuş olduğu Elektrik Test Laboratuarı ve S-Mark ile dünyaca tanınan SEMKO gibi kuruluşları da bünyesine katarak bugünki uluslararası konumuna ulaşmıştır. 110 yılı aşkın bir tarihe sahiptir ve birçok şirketin birleşmesiyle gelişimini devam ettirmektedir. Intertek 2002 yılında Londra borsasına açılmış, böylelikle daha şeffaf bir yapıya kavuşarak büyüme ve gelişme yolunda önemli bir adım atmıştır.

Yönetim Sistemi Belgelendirme faaliyetleri Amerika merkezli olarak yürütülmekte olup, Türkiye'deki belgelendirme hizmetleri İstanbul ofisinden koordine edilmektedir.

Intertek, Amerika'nın ilk ISO 9000 ve ISO 14001 akreditasyonuna sahip belgelendirme kuruluşu olup bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız denetimlerle sistem belgelendirme konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir. Intertek, UKAS, RvA, RAB, SCC, Swedac gibi uluslararası itibara sahip akreditasyon konseyleri tarafından akredite edilmiştir.

Intertek tarafından verilen Yönetim Sistemi Uygunluk belgesi, akreditasyon konseylerinin yaptıkları karşılıklı tanıma anlaşmaları ve Intertek'in yılların birikimi ile yarattığı saygınlığı sayesinde dünya çapında pek çok ülkede geçerlidir ve global pazarda ticaret bariyerlerinin aşılmasına yardım eder.

Firmamızın faaliyet konuları aşağıdaki gibidir.

Laboratuvar

Intertek Türkiye Laboratuvarı, kalite standartları düzeyinin önemini vurgulayarak bu bilinci yaygınlaştırmayı misyon edinmiştir. Teknik kalitesini hizmet kalitesi ile bütünleştirerek, ürünleri uluslararası standartlarda test etmektedir.

Gerçekleşen başlıca testler şunlardır;

 • Fiziksel testler
 • Çekmezlik testleri
 • Yanmazlık testleri
 • Haslık testleri
 • Analitik ve ekolojik testler

Gözetim (inspection)

Bağımsız kontrol ve test hizmetlerinde uluslararası üne sahip Intertek, tekstil, giysi, ayakkabı, oyuncak, hediyelik eşya, elektronik, elektrik ürünleri, gıda, plastik, ve seramik, cam, doğal taş alanlarında test ve gözetim hizmetlerini tek elden karşılamaktadır. Ürünün geliştirilmesi, üretilmesi ve sevkiyatına kadar oluşan her aşamada Intertek dahil olmakta ve kaliteyi gözlemlemektedir. Bu nedenle kendi bünyesinde kurduğu gözetim departmanıyla müşterilerine ihtiyaç duydukları hizmeti vermeyi hedefler.

Sistem Belgelendirme

Sistem Belgelendirme kapsamında verilen hizmetler:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
 • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
 • OHSAS 18001 Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi,
 • HACCP Gıda Güvenliği,
 • TL 9000 Telekomünikasyon Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi,
 • QS 9000 / TS 16949 Otomotiv Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi gibi standartlar yer almaktadır.
 • ISO 13485/8 CMDCAS Tıbbi Cihaz Üretiminde Kalite yönetim Sistemi ve CE markalama.
 • AS 9000 & AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayiinde Kalite Yönetim Sistemi.
 • Entegre Denetimler.

Sosyal Uygunluk ve Sertifikasyon

Sosyal uygunluk ve Sertifikasyon kapsamında verilen hizmetler:

Sosyal denetimler ve sertifikalandırma sürecinde başlıca üzerinde durduğumuz konular çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, iş yeri disiplin uygulamaları, birleşme özgürlüğüdür.

Teknik denetimlerde ise üretim prosesleri, kalite kontrolün üretimin her noktasında varlığı ve yeterliliği, üretim kapasitesi, personel eğitimi, çevre yönetimi, ürün güvenliği gibi konular sorgulanmaktadır.

Bu konuların incelenmesi uzman denetçilerin kapsamlı fabrika turu ile başlar. İşletmenin sosyal standartlara uygunluğunu tespit amacıyla yönetim ve çalışanlar ile bire bir görüşemeler yapılır, dökümantasyonlar incelenir, belli noktalarda fotoğraf çekimleri gerçekleştirilir ve rapor hazırlanır.

İntertek Test Hizmetleri Global web adresimiz : www.intertek.com
İntertek Türkiye web adresimiz : www.intertek-labtest-tur.com

 


Intertek Test Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Tekstil Laboratuvarı TeknisyeniIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi  273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tekstil Laboratuvarı Bölümü'nde''Tekstil Laboratuvarı Teknisyeni'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Düz Lise ya da Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil bölümlerinden mezun,Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan, Vardiyalı çalışma düzenine(sabah,orta ve gece vardiyası) uyum sağlayabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için), İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden, Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaynak Mühendisi İstanbul(Asya) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kaynak MühendisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Makine Mühendisliği  ve Metalurji  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl tecrübeli, Müşteri adına teknik şartnamede belirlenen standartlara göre final,ara denetimleri yapacak ve müşteri adına karar verebilecek,AWS standardı konusunda tecrübeli, Tercihen 3.1 sertifikasyonu sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen ve İngilizce raporlama yapabilecek, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden  Kaynak Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı İstanbul(Asya) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
İşe Alım UzmanıIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere ;        Üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler Bölümleri'nden mezun,         İnsan Kaynakları süreçlerinde en az 3 yıllık deneyime sahip,         Tüm İnsan Kaynakları süreçleri hakkında bilgi sahibi,         İyi derecede İngilizce bilen,         Sorumluluk alma konusunda istekli,                 Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, detaylı ve titiz çalışan,         MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,         İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden İşe Alım Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Müşteri Temsilcisi Yrd. İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Denetim Müşteri Temsilcisi Yrd.Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda, Tedarikçi Yönetimi Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversite mezunu, Tercihen Müşteri Hizmetleri alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ofis işinde çalışmayı seven, İyi derecede sunum becerisine sahip, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) Sürücü ehliyeti olan, (tercihen) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Analist İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
AnalistIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110  ülkede1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Oyuncak & Hardline Laboratuvarı'nda ''Analist''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Malzeme ve Metalurji, Kimya ve Makina Mühendisliği vb.) ,- Laboratuvar ortamında çalışma isteği olan,- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,- Askerlikle ilişiği olmayan( Erkek adaylar için),- İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden,- Dinamik, dikkatli, öğrenmeye açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Zorunlu Üniversite Stajyeri İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Zorunlu Üniversite StajyeriIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 104 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Geliştirme ve İş Güvencesi Bölümlerimizde 2017 yaz döneminde zorunlu staj kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde'' Stajyer'  aramaktayız:* Üniversitelerin Mühendislik, Fen Edebiyat ve İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nde okumakta olan,* İletişim yeteneği güçlü,* Takım çalışmasına yatkın,* Öğrenmeye istekli,* MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,* Avrupa yakasında ikamet eden. Stajı zorunlu olmayan ve önyazıda staj süresi belirtmeyen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
Stajyer        İlan Detayı
Elektriksel Güvenlik Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Elektriksel Güvenlik Satış YöneticisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Elektrik Hizmetleri Bölümümüze''Elektriksel Güvenlik Satış Yöneticisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Bölümü'nden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Analiz etme, problem çözme, karar alma, analitik düşünce ve planlama yeteneğine sahip olan,Takım çalışmasına yatkın, İstanbul’da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Gıda Mühendisi Müşteri TemsilcisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Ülke Kontratları Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği ya da Biyoloji bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Office programlarına hakim olmak, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli olmak, Planlama ve organizasyon becerisine sahip olmak, Ekip çalışmasına ve yönetimine yatkın olmak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, Askerlikle ilişiği olmamak, (Erkek adaylar için) İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi HL İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi HLIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Gözetim Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun (tercihen Metalurji ve Malzeme Mühendisliği)Üretim, Kalite veya Müşteri Temsilciliğinde  en az 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ekip çalışmasına ve yönetimine yatkın, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için) İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lifting Supervisor Erzincan Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Lifting SupervisorIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Minimum 10 years experience in the role Fluency in Turkish and English Knowledge of all aspect of lifting study including crane load chart, effect of ground bearing capacityMust demonstrate good organizational/leadership and professional abilities and must be a team playerProficient with the standard computer software packages Highly motivated, well organized, resourceful and proactive Possess good interpersonal skills with sound written and oral communication skillsFlexible approach and able to work under pressure with a can-do attitude and a desire to winAbility to promote an open and informal communication environment that aims at growing mutual trust and teamwork
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Satış MühendisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Intertek Kalite Servisleri Ltd. Şti bünyesinde görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yeni mezun veya satış konusunda en az 2 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Satış üzerine çalışmaya istekli, insan ilişkilerinde başarılı, gelişime açık ve araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek,Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Ankara'da ikamet eden Satış Mühendisleri aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Kalite AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı iel ofisi ve 42.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Kalite Yönetimi Bölümümüzde  'Kalite Asistanı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Tercihen Üniversite mezunu, Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO 17025 hakkında yetiştirilmek üzere, İş takibi ve planlama becerisi gelişmiş, sorumluluk sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Micrososft Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Satış YetkilisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Satış Yetkilisi''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Mühendislik veya Fen Fakültesi bölümünden mezun olmak, Min. 2 yıllık iş deneyimine sahip olmak, Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilmek, raporlama yapabilmek,       Erkek adayları için askerliğini tamamlamış olmak, Ssürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yetkilisi İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Operasyon YetkilisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Operasyon Yetkilisi''olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Üniversitelerin Mühendislik veya Fen Fakültesi bölümünden mezun olmak, Min. 3 yıllık iş deneyimine sahip olmak, Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilmek, raporlama yapabilmek,       Erkek adayları için askerliğini tamamlamış olmak, ISO 14064 ve ISO 14065 Gerekliliklerine dair standart uygulamaları hakkında bilgi/deneyim sahibi olmak (tercih sebebidir),Bakanlık tarafından açılmış Sera Gazı eğitimlerine katılmış olmak (tercih sebebidir),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Asistanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Planlama AsistanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde ''Planlama Asistanı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:?MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu olmak, Minimum 1 yıllık iş deneyimine sahip olmak, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip olmak, Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, Microsoft Office programlarını aktif kullanabilmek, Erkek adayları için askerliğini tamamlamış olmak, Tercihen İngilizce bilmek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Faturalandırma Elemanı İstanbul(Avr.) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Faturalandırma ElemanıIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Ülke Kontratları Bölümü'nde ''Faturalandırma Elemanı"  olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.Meslek Yüksek Okulu veya Üniversitelerin İşletme Bölümü'nden mezun olmak, Tercihen 2 yıl tecrübeli olmak, Logo Tiger programına hakim olmak, Dikkatli,titiz,disiplinli olmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, İletişim yönü kuvvetli olmak, Analitik düşünebilmek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek,  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet etmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi , 43.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İnsan Kaynakları Bölümü'nde 'İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:        Üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler bölümlerinden mezun olmak,        İnsan Kaynakları süreçlerinde en az 3 yıllık deneyime sahip olmak,         İyi derecede İngilizce bilmek,         Yaratıcı, yenilikleri takip eden, öğrenmeye açık, sorumluluk alma konusunda istekli olmak,        Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, insanlarla kolay ve etkin iletişim kurabilmek,        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak, detaylı ve titiz çalışabilmek,        Microsoft Office programlarını aktif kullanabilmek, raporlama yapabilmek,        Erkek adayları için askerliğini tamamlamış olmak,         İstanbul Avrupa Yakasında ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Intertek Kalite Servisleri A.Ş.
Müşteri TemsilcisiIntertek Kalite Servisleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Ülke Kontratları Bölümü'nde çalışmak üzere ''Müşteri Temsilcisi '' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversite mezunu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, MS Office programlarına hakim olmak, İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli olmak,Planlama ve organizasyon becerisine sahip olmak, Ekip çalışmasına ve yönetimine yatkın olmak, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek, Askerlikle ilişiği olmamak, (Erkek adaylar için) İstanbul AvrupaYakası'nda ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sosyal Uygunluk&Kalite Denetçisi(Samsun,Sinop) Amasya, Giresun... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Sosyal Uygunluk&Kalite Denetçisi(Samsun,Sinop)Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı veofisi ile uluslararası alanda test,gözetim,denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tedarikçi Yönetimi Bölümü'nde ''Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız. - Sinop,Samsun, Giresun, Ordu veya yakın çevresinde ikamet eden,- Samsun, Ordu, Tokat, Sivas, Amasya, Çorum, Sinop v.b. çevre şehirlerde gerçekleştirilecek denetimlerde görev alacak,- Üniversite mezunu (ISG bilgisi tercih sebebidir)- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- Üretim veya Kalite Sistem alanında tecrübe tercih sebebidir,- İş gereği yurtiçi (yoğun biçimde) belirtilen şehirlere seyahat etmek konusunda engeli olmayan, seyahat etmeyi seven,- Microsoft Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,- Saha çalışmalarına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Uzman İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Teknik UzmanIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulununan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İş Güvencesi Bölümü'nde sözleşmeli ''Teknik Uzman'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin mühendislik, fizik, kimya, biyoloji bölümlerinden mezun olmak,Aşağıdaki sektörlerde en az 4 yıl (geçerli olan lisans diploması tarihinden sonraki tecrübeler) üretim tecrübesine sahip olmak,Seyahat engeli bulunmamak, Sözleşmeli olarak çalışabilecek,  Tecrübe istenen sektörler:Cam elyafı da dâhil olmak üzere cam üretimi. Mineral elyaf yalıtım malzemesi üretimi.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
İşe Alım Uzman YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla test laboratuvarı ve ofisi , 43.000 çalışanı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda İnsan Kaynakları Bölümü'nde 'İşe Alım Uzman Yardımcısı' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:        Üniversitelerin İktisadi ve İdari Birimler bölümlerinden mezun olmak,        İşe Alım alanında en az 1 yıllık deneyime sahip olmak,         İyi derecede İngilizce bilmek,         Yaratıcı, yenilikleri takip eden, öğrenmeye açık, sorumluluk alma konusunda istekli olmak,        Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, insanlarla kolay ve etkin iletişim kurabilmek,        Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip olmak, detaylı ve titiz çalışabilmek,        Microsoft Office programlarını aktif kullanabilmek, raporlama yapabilmek,        Erkek adayları için askerliğini tamamlamış olmak,         Tercihen İstanbul Avrupa Yakasında ikamet etmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede1000'den fazla ofisi ve  test laboratuvarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Müşteri İlişkileri bölümünde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:- Üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun (tercihen Tekstil Mühendisliği,Tekstil Öğretmenliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun),- İyi derecede İngilizce bilen,- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,- Müşteri odaklı,- Sözlü ve yazılı iletişimi çok iyi,- Dikkatli, dinamik, hızlı öğrenen,- Karar alma becerisi olan,- İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,- Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Laboratuvarı Müşteri Temsilcisi Yardımcısı İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Gıda Laboratuvarı Müşteri Temsilcisi YardımcısıIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofisi ve test laboratuarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın, Gıda Laboratuvarı - Müşteri Hizmetleri Bölümü'nde ''Müşteri Temsilcisi Yardımcısı'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız: Üniversitelerin Gıda Mühendisliği, Biyoloji ya da Gıda Teknikerliği Bölümlerinden mezun, İnsan İlişkileri kuvvetli  MS Office programlarına hakim,  İş takibi ve sorumluluk bilinci çok kuvvetli,  Yoğun e-mail ve telefon trafiğini yönetebilecek  Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  İngilizce bilen,  Askerlikle ilişiği olmayan, (Erkek adaylar için)  İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raportör İstanbul(Avr.) Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
RaportörIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 1000'den fazla ofis ve  test laboratuvarı ile ulaslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızın Müşteri İlişkileri Bölümümüzde ''Raportör'' olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Meslek Yüksekokulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Ms Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünen, Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve takip yeteneği yüksek, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek (08:00-17:30 / 13:00-22:00) Askerlikle ilişiği olmayan ( Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi İstanbul(Avr.), ... Intertek Test Hizmetleri A.Ş.
Sosyal Uygunluk ve Kalite DenetçisiIntertek Test Hizmetleri A.Ş.
Merkezi Londra'da bulunan ve 110 ülkede 521 ofisi, 273 test laboratuarı ile uluslararası alanda test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında bağımsız ve akredite hizmet sunan firmamızda Tedarikçi Yönetimi Bölümümüzde yetiştilmek üzere "Sosyal Uygunluk ve Kalite Denetçisi" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız- Üniversite mezunu,- Iyi derecede İngilizce bilen,- Kalite Güvence - KaliteYönetim Sistemi Konusunda Fiilen Çalışmış, Tecrübeli (Tercih Sebebi),- ISO 9001 bas denetçi belgesine ve ISO 9001 denetim tecrübesine (Tercih Sebebi),- İş gereği yurtiçi (yoğun biçimde)  seyahat etmek konusunda engeli olmayan, seyahat etmeyi seven,- Microsoft Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,- Ofis ve saha çalışmalarına yatkın, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,- Sözlü ve yazılı iletişim ve sunum becerisine sahip,- Planlama ve organize etme yönü güçlü, analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi,- Askerlik görevini yapmış (erkek adaylar için),- İstanbul'da ikamet eden,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı