İRİS Telekomünikasyon ve Mühendislik Hiz. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.iris-tele.com

IRIS TELEKOMÜNİKASYON FİRMA PROFİLİ

 

İris Telekomünikasyon ve Mühendislik Hizmetleri A.Ş. 1998 yılında GSM operatörleri ve altyapı üreticisi firmalara yüksek kaliteli mühendislik hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Türkiye, İsveç ve Lübnan ortaklıklı uluslararası bir şirkettir.

Şu an 9 ülkede faaliyet göstermiş global bir şirket olarak tüm dünyadaki GSM operatörlerine ve servis sağlayıcılarına hizmet vermektedir. Radyo Network Planlama, Transmisyon Network Planlama, Network Optimizasyonu, Network Yönetimi için çözümler sunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için: www.iris-tele.com

 


İRİS Telekomünikasyon ve Mühendislik Hiz. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (A-B Sınıfı) İstanbul(Asya) İRİS Telekomünikasyon ve Mühendislik Hiz. A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı (A-B Sınıfı)İRİS Telekomünikasyon ve Mühendislik Hiz. A.Ş.
A veya B sınıfı iş güvenliği sertifikasına sahip, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa ve alt yönetmeliklerine hakim, İş sağlığı ve güvenliği konusunda tecrübe sahibi, Eğitim ve sunum teknikleri konularına hakim, İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek olan, Etkin iletişim becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, MS Office uygulamalarına hakim, Diğer birimlerle koordinasyon içinde çalışma becerisine sahip, Dış görünümüne önem veren, Sürücü belgesi olan / Seyahat engeli olmayan, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen “Telekomünikasyon” sektöründe deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı