GENEL NİTELİKLER

  • Minimum MYO'nun Teknik Bölümlerinden mezun (Elektronik vb.) 
  • Benzer iş alanında 1 yıl tecrübesi olan
  • Elektronik Güvenlik Sistemleri ürünlerinin tamir ve bakımında görev almış 
  • Elektronik Güvenlik Sistemleri, Paradox,  Alarm panelleri, kamera hakkında bilgi sahibi
  • CCTV, Alarm konusunda montaj, servis konularında sahada görev almış  
  • Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış 

İŞ TANIMI

  • Teknik Operasyon Departmanında, teknik birimlerden gelen ürünlerin şirket prosedürleri çerçevesinde tamir ve bakım onarımını yapacak. 
  • Arızalı ürün depo alanını yönetecek 

Şirket Hakkında:

Türkiye güvenlik sektöründe
 tam 60 yıldır özellikle kilit ve çelik kapıların tartışmasız lider firması Kale Endüstri Holding, teknolojinin getirdiği yenilikleri, uluslararası başarılara imza attığı tecrübesi ile birleştirerek yeni şirketi, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. ile Elektronik Güvenlik ve Alarm İzleme Merkezi Hizmeti alanlarında da pazarın etkin ve güçlü bir oyuncusu olmayı hedeflemektedir.
 
“Güvenlik ve Ötesi” sloganı ile, bu alanda yerleşmiş “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, hızla büyüyen metropollerde ve tüm yurtta KALE ALARM  kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırmak için sağlıktan güvenlik sistemlerine kadar çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Abonelerimize KALEmarkasınının yarattığı güveni, 7 gün 24 saat yanlarında hissedecekleri nedenler yaratmak odağımızda yer almaktadır.
 
KALE ALARM ile ev veya iş yerlerine kurulacak olan alarm sistemleri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir. Uzman satış danışmanlarımızın montaj öncesinde yaptıkları ücretsiz keşif esnasında, yaşam senaryolarına uygun güvenlik sisteminin bileşenleri tespit edilip müşteri ihtiyaçlarına karşılık veren en uygun konfigürasyon yapılandırılmaktadır.
 
KALE ALARM' ın, kullanıcılarına sunduğu en önemli hizmetlerin başında ise 7 gün / 24 saat KALE merkezinde, kendine ait çağdaş teknolojiyle donatılmışAlarm İzleme Merkezi gelmektedir. Bu merkez  vasıtası ile;  hırsızlık, yangın, su baskını, acil durum vb. gibi durumların ilgili birimlere yönlendirilerek sorunlara erken müdahale edilmesi olanağının yanında, kullanıcılarına alarm durumu dışında da hizmetler ile ilgili danışmanlık ve teknik destek sunulmaktadır.
 
Müşterilerine sunduğu hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyen KALE ALARM Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, gelecek yıllarda kullanıcılarımıza Maksimum Müşteri Memnuniyeti (3M) felsefesiyle en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, ev ve iş yerlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam yaratmaktır.
 
KALE ALARM Ailesi’ne sizleri de bekleriz...

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri