İstanbul Aydın Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


www.bil.com.tr

BİL HOLDİNG

www.anadolubil.edu.tr
 

Yıl 1994... Bir ülkenin en büyük sermayesinin eğitimli insan olduğuna inanan 33 akademisyen bir araya geliyor. Hedef ; üretken, araştırmacı, ne olduğunu ve ne olmak istediğini bilen, kendisiyle ve yaşadığı toplumla barışık, geleceğine eğitimle yön verecek bir neslin yetişmesi için ilk adımı atmak... Farklı hizmet anlayışı, çağdaş düşünceye gönül vermiş ve idealist akademisyen kadrosuyla bilgi çağına sıcak bir merhaba diyorlar. İletişim, teknoloji ve değişimin getirdiği kavramları özümseyen; bunların gerekliliğini öncelikli olarak uygulayan, ülkesini ve milletini bilgi çağına taşımayı kendisine ilke edinen BİL HOLDİNG'in ilk halkası olan BİL Kültür Eğitim A.Ş., 1994 yılında Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda kurulur. Güçlü, dinamik, yenilikçi ve üretken yönetimi, bilginin egemenliğine inanan felsefesiyle yatırımlara devam edilir. Ve... BİL zincirine yeni halkalar eklenir: 94 yılında BİL Kültür Eğitim A.Ş.' nin kuruluşu ile temeli atılan BİL HOLDİNG'e ilk olarak DERAJANS Reklamcılık Ltd. Şti. dahil olur. Ardından sırasıyla BİL Yayıncılık A.Ş., BİL İletişim Eğitim Ltd. Şti., EKBİL Matbaacılık A.Ş., BİL Eksen Kağıtçılık Ltd. Şti., BİL Eğitim Sağlık A.Ş., BİL FORM Ltd. Şti., BİL Bilişim A.Ş. ve BİL Akademi Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. kuruluşlarını tamamlayarak BİL kervanına katılır...
Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu
Anadolu Eğitim ve Kültür tarafından, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Genel Kurulu kararı ile kurulan, Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu, Türkiye’nin ihtiyacı olan nitelikli insan gücünü yetiştirme misyonu ile 2004-2005 akademik yılında eğitim-öğretime başlamıştır.
 
Neden Anadolu BİL Meslek Yüksekokulu
 
Çünkü;
Ulusal ve uluslararası pazarların aradığı nitelikli insan gücünü oluşturacak modern ve çağdaş eğitim-öğretim ortamı, 
Hem akademik hem de mesleki pratik becerilerle donanmış, alanlarında deneyimli öğretim elemanları,
Öğrenmeyi kolaylaştıran modern derslikler, internete erişimli bilgisayar laboratuarları, proje stüdyoları ve sosyal etkinlik alanları,
Sektörel ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte hazırlanmış mesleki yükseköğretim programları,
Sektörlerinin lideri olan çözüm ortağı kuruluşlarda öğrencilerine yerinde uygulama, staj, part time iş ve yerinde öğrenme imkanları, 
Genel ve Mesleki İngilizce Hazırlık Sınıfı’nda özel meslek İngilizcesi’ni özel yöntemlerle öğrenmek,
Ön lisans öğreniminden sonra lisans öğrenimini tamamlamayı sağlayacak özel eğitim programları ile sınırsız öğrenme özgürlüğü,
ABD ve Avrupa’nın yükseköğretim kurumları ile yapılan özel protokollerle öğrencilerimize yurtdışında lisans tamamlama imkanları sağlıyor ve onları geleceğe hazırlıyoruz.
 
BÖLÜMLERİMİZ
 
Dış Ticaret ve Avrupa Birliği
Uygulamalı İngilizce-Türkçe Çevirmenlik
İşletme
Hastane Yönetim ve Organizasyonu
Çocuk Gelişimi
Turizm ve Otel İşletmeciliği
Uluslararası Lojistik
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama
Matbaacılık
Radyo ve Televizyon Programcılığı
 
BİL ÖĞRETİM KURUMLARI
BİL Kültür Eğitim A.Ş, "eğitimin mükemmeli ayrıntılarındadır" felsefesini ilke edinmiştir. Yaptığı ayrıcalıklı uygulamalarıyla eğitime farklı bir soluk getiren BİL Kültür Eğitim A.Ş., BİL grubundaki diğer şirketlere de lokomotiflik yapmaktadır.

BİL ŞİRKETLER GRUBU kuruluşu olan BİL ÖĞRETİM KURUMLARI; 1994 yılında İstanbul - BEŞİKTAŞ' ta ilk şubesini açar, ardından 97 yılında FATİH, 98 yılında BAHÇELİEVLER, 99 yılında AKDENİZ, 2001 yılında PENDİK, 2003 öğretim yılında BAKIRKÖY ve KADIKÖY şubelerinde faaliyetlerini başlatır. 2001-2002 öğretim yılı içerisinde çalışmalarını hızlandırarak eğitim öğretim işbirlikleriyle hizmet kalitesini ve profesyonelliğini ADANA, AKSARAY, ANKARA, ANTAKYA, ANTALYA, BALIKESİR, BERGAMA, BURSA, CEYHAN, CİZRE, ÇORUM, DİYARBAKIR, DENİZLİ, DOĞANŞEHİR, ERZURUM, ESKİŞEHİR, EZİNE, GEBZE, GELİBOLU, ISPARTA, İZMİR, K.MARAŞ, KARABÜK, KASTAMONU, KAYSERİ, KEMER, KEŞAN, KIRIKKALE, LEFKOŞA, LÜLEBURGAZ, MECİTÖZÜ, MERSİN, NAZİLLİ, NİKSAR, SAFRANBOLU, SAKARYA, SİLİFKE, SURUÇ, Ş.URFA, TARSUS, TOKAT, TRABZON, TURGUTLU, UŞAK ve YALOVA illerine taşır.

BİL; İstanbul ve İstanbul dışındaki şubelerinde Fen - Anadolu - Kolej Hazırlık, Üniversite Hazırlık, Yabancı Dil ( 13 DİL ), Bilgisayar eğitimi ile İnsan Kaynakları Danışmanlığı ve Eğitim Danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

BİL Fen - Anadolu Kolej Hazırlık Dershaneleri ilköğretim 6., 7., 8. Sınıf öğrencilerine yönelik 500 + 250 ve 500 + 150 saatlik ders programları uygulanmaktadır. Dersler projeksiyon eşliğinde interaktif sistemde, otantik ders araç ve gereçleriyle işlenir. Türkiye'de ilk defa bu gruplarda İngilizce ve Bilgisayar ders takviyesi yapılmıştır.
Özel test teknikleri ve çözüm yöntemleri 
Danışman öğretmen sistemi ile okul derslerinin takibi 
Konusunda uzman ve güçlü kadro 
Güncel yayın ve dökümanlar 
LGS matematik kampı 
Öğrenci kulüpleri 
Öğrenci-veli konseyi ile ortak yönetim 
Internet Sınavlar 
Ayrıcalıklı sınav uygulamaları 
Ar-ge ve sosyal etkinlikler 
BİL matematik
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık Hizmetleriİstanbul Aydın Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Okul Yöneticisi/Antalya Antalya Bil Okulları
Okul Yöneticisi/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin Eğitim Fakültelerinden mezun veya Pedagojik Formasyon belgesine sahip Eğitim sektöründe yöneticilik pozisyonunda asgari 5 yıl deneyimli (Müdür) Eğitim sektöründe yöneticilik pozisyonunda asgari 2 yıl deneyimli (Müdür Yardımcısı) MEB atama kriterlerine sahip ve ilgili MEB mevzuatına hâkim, Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce bilen Veli, öğrenci, öğretmen iletişimi güçlü Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan Liderlik becerileri gelişmiş Davranış bilimleri ve gelişim psikolojisi alanında yetkin bilgiye sahip, Eğitim alanındaki gelişmeleri takip eden, yenilikçi ve yaratıcı Ekip çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişim becerisi başarılı, Hizmet kalitesine önem veren, kurum kültürüne sahip çıkabilecek,Antalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, Okul Yöneticisi pozisyonu için Takım Arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
İngilizce Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyoloji Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
Biyoloji Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
Fizik Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, Fizik Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Matematik Öğretmeni/Antalya Antalya Bil Okulları
Matematik Öğretmeni/AntalyaBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliAntalya/Demre BİL Fen-Anadolu Lisesi, Matematik Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurgu Uzmanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Kurgu Uzmanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Edius kurgu programını iyi derecede kullanabilen, Cinegy arşiv programını daha önce aktif olarak kullanmış, Arşiv süreçlerinde deneyimli, Video formatlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Güvenlik Görevlisiİstanbul Aydın Üniversitesi
En az Lise tercihen önlisans mezunu  5188 sayılı kanun doğrultusunda özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip, Vardiyalı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, Askerlik görevini tamamlamış olan(Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Şoförİstanbul Aydın Üniversitesi
En az lise mezunu, En az 5 yıl aktif sürüş tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, SRC ve Psikoteknik Belgeleri olan, Dış görünüşüne önem veren, İletişim becerisi güçlü, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul/Florya Kampüsümüze ulaşım imkanı kolay olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Depo ElemanıBil Holding A.Ş.
Avcılarda bulunan okul yayıncılığı depomuzda görev alabilecek bay adaylar aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kıdemli Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Kıdemli Yazılım Uzmanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Matematik), C#, ASP.Net ve MS SQL Server teknolojileri ile uygulama geliştirmiş ve en az 5 yıl deneyimli, NET Web Servisleri, Windows Servisleri, Enterprise Desing Patterns, T/SQL, HTML, Javascript, XML, OOP, MVC, dağıtık ve çok katmanlı yazılım mimarileri konularında bilgi sahibi ve proje deneyimi olan, Team Foundation Server ile çalışmış, NoSQL, Socket Programming vb alternatif teknolojiler ile yüksek yük altında çalışan sistemlerde tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme, analiz etme ve problem çözme yeteneği olan, Araştırmacı ve takım çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
İngilizce Bilen Yönetici Asistanıİstanbul Aydın Üniversitesi
·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,·         Alanında en az 2 yıl tecrübeli,·         İleri seviyede sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerileri gelişmiş,·         Çoklu görev yerine getirebilme ve organize olabilme yeteneklerine sahip,·         Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, protokol deneyimi olan,·         Toplantı koordinasyonu ve takvim yönetimi konusunda yetenekli,·         Aktif, dinamik, kişisel bakımına özen gösteren.·         Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,·         Avrupa yakasında ikamet eden,İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere İngilizce Bilen Yönetici Asistanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Grafik Tasarımcıİstanbul Aydın Üniversitesi
Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun, Gazete/dergi tasarım ve mizanpajında deneyimli, Grafik Tasarım programlarına çok iyi derecede hakim( Illustrator, Indesign, Freehand,Photoshop) Yeni nesil tasarım trendlerine hakim ve uygulayabilen, Ofset baskı ön hazırlık ve baskı sonrası süreçlerini takip edebilen, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış,  Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Muhasebe Elemanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (İşletme, İktisat, vs.) mezun, Tekdüzen hesap planına vakıf, EtaSQL V.8 kulanabilen, Raporlama yapma becerisi gelişmiş, Dönem sonu işlemlerine hakim, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Eğitim Planlama Uzman Yardımcısıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitemizin  Beşiktaş yerleşkelerinde  görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen,·         İletişim, temsil, organizasyon ve sunum becerileri gelişmiş,·         Yaratıcı düşünme yeteneklerine sahip ve araştırmacı,·         Yeni eğitim programlarının geliştirilmesi, satış ve pazarlamasında etkin rol oynayacak,·         Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul Avrupa ikamet eden , ' Eğitim Planlama Uzman Yardımcısı' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Sistemleri Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Bilgi Sistemleri Destek Sorumlusuİstanbul Aydın Üniversitesi
Meslek Yüksek Okulu veya Lisans mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Temel IT bilgilerine sahip, (işletim sistemleri, office programları, network ve kablolama, pc donanım) Microsoft yazılımlarına hakim, Network (LAN ,WAN), PC, Server, Printer vb. hardware bilgisine sahip, Bilgisayar parçaları ve çevre birimlerinin bakımını yapabilecek ve arızalarını giderebilecek teknik bilgiye sahip, Konusuna teknik açıdan hâkim, pratik, planlı, ekip çalışmasına yatkın, Kurumsal yönetime uygun davranış bilincinde, disiplinli, sorumluluk alabilecek, mesleki ahlak bilinci gelişmiş Tercihen askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rehber Öğretmen İstanbul(Avr.) Bil Okulları
Rehber ÖğretmenBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliİstanbul/Gaziosmanpaşa BİL Anadolu Lisesi, Rehber Öğretmen pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Bil Okulları
Genel BaşvuruBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin  ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliİstanbul/Eyüp BİL Temel Lisesi  için Takım Arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Gaziantep Bil Okulları
Genel BaşvuruBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilliGaziantep BİL Ortaokulu için Takım Arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Halkla İlişkiler Uzmanı Gaziantep Bil Okulları
Halkla İlişkiler UzmanıBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. En az Yüksekokul/Üniversite mezunu, Alanında asgari 3 yıl deneyimli, Sonuç ve satış odaklı insan ilişkileri iyi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün ve dış görünüşüne özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilli,Gaziantep BİL Ortaokulu, Halkla İlişkiler Uzmanı pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Avr.) Bil Okulları
İngilizce ÖğretmeniBil Okulları
Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile Dünyanın İnovasyon Okulunu Türkiye’de açıyoruz. Üniversitelerin öğretmenlik veya ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik Formasyona sahip, Alanında deneyim sahibi İletişim yeteneği kuvvetli, Motivasyon kabiliyeti yüksek, Öğretmenlik mesleğini seven, başarı odaklı, yaratıcı, yeniliklere açık, Takım çalışmasına yatkın, Kariyer planı olan, idealist, Günümüz eğitim yöntem ve teknolojilerine hâkim, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış ya da asgari 2 yıl tecilli,İstanbul/Gaziosmanpaşa BİL Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni pozisyonu için Takım Arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Bil Holding A.Ş.
Genel BaşvuruBil Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Soru hazırlama tekniklerine, MEB ve ÖSYM müfredat konularına hakim, Sınavlara yönelik soru yazma deneyimine sahip, Hazırlamış olduğu sınavlardan, deneme sınavlarından, soru bankası ve konu anlatımlı kitaplarından referans gösterebilecek olan, En az 5 yıl deneyimli, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Kadrolu veya part time çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı İstanbul(Avr.), ... İstanbul Aydın Üniversitesi
Proje Uzmanıİstanbul Aydın Üniversitesi
Üniversitelerin Mühendislik veya İİBF fakültelerinden mezun, Kalkınma Ajansı, Avrupa Birliği Erasmus+ , CFCU, HORİZON 2020, TİKA, Dernekler Dairesi Başkanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, TÜBİTAK, KOSGEB gibi kurumlara yönelik proje hazırlama ve uygulama mevzuatlarına hakim ve belirtilen programlara daha önceden proje yazmış ve uygulamış, Proje Döngüsü Yönetimi alanında en az 3 yıl tecrübeli, Hazırladığı ve uyguladığı projeleri referans olarak gösterebilecek, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Farklı birimler arası koordinasyonu sağlayabilecek nitelikte,uyumlu çalışma, analitik düşünme ve çözüm üretme odaklı olan, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekim Yardımcısı İstanbul(Avr.) İstanbul Aydın Üniversitesi
Diş Hekim Yardımcısıİstanbul Aydın Üniversitesi
Bahçelievlerde faaliyet gösteren Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için,·         Diş hekiminin tüm klinik çalışmalar için gerekli ortamı hazırlayacak,·         Hasta tedavisi sırasında hekime yardımcı olacak,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,güler yüzlü,·         Ekip çalışmasına önem veren,·         Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         MS Office Programlarına hakim,·         Tercihen Diş Hekimliği Fakülteleri Ağız ve Diş Sağlığı  Program mezunu,·         En az iki yıl deneyim sahibi,·         Tam zamanlı çalışma düzeninde görev alacak,Diş Hekimi Yardımcıları aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı