Takip Et
Paylaş


Kariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti 

Şirket Bilgileri

Bayan Adaylar Online Başvuru 7/24 Tel-WhatsApp: 0532 4785100 ----- Kariyer Cast Ajans Dizi, Sinema, TV ve Yarışma Programları, ünlü giyim, yiyecek ve/ veya elektronik markaların tanıtım yada reklam çekimleri, Klip çekimleri, Fuarlarda tanıtım hostesliği vb. alanlarda profesyonel casting hizmeti vermektedir. Her yaşta yerli yabancı bay, bayan veya adaylar başvuru yapabilir. Web sitemiz çok yoğun ziyaretçi alarak her gün binlerce aday kayıt olmaktadır. Ajansımız da yer alarak sinema Dünyasında Kariyer elde etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Manken Ajansları

Firma web sitesi: www.kariyercastajans.comKariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Temsilcisi Adana, Ankara, ... Kariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti
Müşteri TemsilcisiKariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti
ANTALYA ALANYA İLÇESİNDE FAALİYETE AÇILAN ŞUBEMİZEMÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARIYORUZ. KALACAK YER , SGK, 1 HAFTA İŞ EĞİTİMİ VB. İMKANLAR ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR. ŞEHİR DIŞINDAN GELEBİLECEK OLAN ADAYLAR İÇİN KONAKLAMA KALACAK YER , SGK VB. TÜM GEREKEN KOŞULLAR SAĞLANMAKTADIR.LÜTFEN BU KOŞULLAR DIŞINDA BAŞVURU YAPMAYINIZ.KARİYER CAST AJANS LTD. ŞTİ.UYGUN GÖRDÜĞÜMÜZ ADAYLARI GÖRÜŞME İÇİN ALANYA ŞUBEMİZE DAVET ETMEKTEYİZ.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Oyuncu Adana, Adıyaman... Kariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti
OyuncuKariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti
Kariyer Cast Ajans Türkiye ve hatta Dünya geneli ; dizi, sinema, film, klip ve ünlü giyim markalarının reklam senaryolarına uygun karakterlerin, role en yakın ve en uygun tecrübeli veya tecrübesiz adaylar ile sektörün önde gelen ünlü yapımcılık firmalarıyla çalışılmaktadır. ONLİNE BAŞVURU FORMU İÇİN HEMENwww.kariyercastajans.com Ülkemizde cast kadrosu ihtiyacı günden güne büyümekte olup, hatta Dünya genelinden müşteri portföyünü de her geçen gün genişletmektedir. Ayrıca yapımlarımızın ilk tercihi her zaman önce alternatif Kariyer Cast Ajans olmuştur.Kariyer Ajansla çalışmak isteyenlerYetenekli ve Kendine GüvenenBay - BayanDeneyimli - DeneyimsizHer İldenHer UyruktaHer YaştanHer TiptenHer AlandanFull Time - Part Time Türkiye geneli projelerde iş imkanı garantisi de verilmektedir. Fotoğraflı başvurulara öncelik tanınmaktadır. Örnek profilleri ve başarı hikayelerini web sitemizden de inceleyebilirsiniz. İŞ TANIMI Kariyer Cast Ajans'a online kayıt olur, oyuncu, model veya manken çıkabilirsiniz. Başvuruda bulanan kişileri tarafsız ekibimiz, cast direktörlerimiz ve yönetmenlerimiz tarafından siz sevgili adayların istediği kriterlerde değerlendirmek üzere en iyi uygun projelerde  sunmaktayız. EN ÇOK İLGİ DUYULAN PROJELER Tesettür GiyimE-Ticaret GörselleriKurtlar VadisiKısmetse Olurİşte Benim StilimBir Yastıkta KocayalımArka SokaklarEşkıya Dünyaya Hükümdar OlmazİçerdeDiriliş EruğrulSeksenlerNo 309O Hayat BenimTelekominikasyon ProjeleriSon ÇıkışMeşrubat reklamıŞampuan reklamıKatalog ÇekimlerFuar ( Host, Hostes ) OrganizasyonElektronik Ürün ReklamlarıKara SevdaSözDolunay>> Vizyona girecek daha yep yeni projeler >>
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Wordpress ve Seo Ankara, Erzurum... Kariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti
Wordpress ve SeoKariyer Cast Ajans Prodüksiyon Yapımcılık Ltd. Şti
Wordpress, Eklentiler, Seo ( arama motoru optimizasyonu ) , Adwords, php, html vb. konularda uzman veya orta düzeyde ;7/24 ONLİNE BAŞVURU İÇİN TEL - WHATSAPP : 0 532 478 5100Seyahat engeli olmayan Alanya Şubemizde görev alacak (daimi konaklama vb. tüm imkanları şirketimiz tarafından sağlanacak ),  Esnek çalışma saatlerine uygun çalışma arkadaşları arıyoruz. Not: Freelance vb. çalışma koşulları uygun değildir. Bu koşullara uygun olmayan adaylar lütfen iletişime geçmeyiniz. Bu kriterler dışında başvurular dikkate alınmayacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı