Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Çözüm Merkezi UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,  Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı arıyor.Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Müşteri hizmetleri konusunda en az 2 yıl deneyimli, Sorunları tespit etme, alternatif çözümler sunabilme tarafında yetkin, Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, Yazılı ve Sözlü İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti güçlü, Hızlı çözümler üretebilen, Takım çalışmasına yatkın, MS Office (Word, Excel) programlarını etkin şekilde kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli)Kariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.En az lise mezunu, MS office (Word, excel vb.) programlarını yoğun olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Katma Değerli Ürünler Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Katma Değerli Ürünler UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzereKatma Değerli Servisler Uzmanı arıyor. ·         Üniversitelerin Lisans veya Yüksek Lisans mezunu·         E-ticaret/FMCG/Telekom/Finans sektörlerinden birinde Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama konularında  minimum 5 yıl deneyimli·         Ürün yaşam döngüsü, P&L yönetimi konularında tecrübesi olan·         SEO, Google Analytics, Webmaster Tools v.b. dijital pazarlama araçlarına hakim·         Website yönetimi konusunda deneyimli·         E-mail pazarlama konusunda tecrübeli·         MS Office programlarına hakim·         Analitik düşünebilen ve araştırmacı·         Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan·         İyi düzeyde İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Asya) Kariyer.net
İş AnalistiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Yeni Teknoloji ve Projeler Departmanında görevlendirilmek üzereİş Analisti arıyor. Üniversitelerin mühendislik/enformatik/bilgi sistemleri bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonlarda en az 2 sene iş deneyimine sahip, Yazılım geliştirme metodoloji ve süreçleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi,İyi derecede MS Office programları, MS Visio ve MS Project kullanabilen,Sonuç odaklı, iletişimi kuvvetli ve analitik düşünme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ümraniye Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri TemsilcisiBakiciburada.com
Uzun soluklu çalışmak isteyen, En az 2 yıl satış deneyimli, Satış kabiliyetine güvenen, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü,     Tercihen çocuk sahibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeşilköy - Kurumsal Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kariyer.net
Yeşilköy - Kurumsal Saha Satış SorumlusuKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Yeşilköy Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumluları arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Test Automation Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Software Test Automation EngineerKariyer.net
We are looking for a great Test Automation Engineer to join our team.  BS or MS degree in Computer/Software/Electronics/Mathematics/Mechatronics Engineering or related fieldsAdvance Level English is required Minimum 3+ years of experience in same position and willing to continue in technical software testing fieldFor male candidates, military obligation should be completed or postponed at least 2 yearsCore Technical Skills:Hands-on Web and Mobile test automation experience is required Independently design, develop, execute, and maintain automated test suites Research new technologies, software, tools and methodologies to continuously improve software deliveryCollaborate effectively with manual testers to translate test cases into automationExperienced in Selenium Webdriver Good knowledge in JAVA Programming Language (C# is nice to have) Test frameworks experience (TestNG required, JUnit and NUnit are nice to have)Build tools experience (Maven) Experience with version control systems (Git/TFS) SQL knowledge REST API automation experience (RestAssured) Mobile automation experience (Appium/Espresso/XCUnit etc.) Continuous integration experience (Jenkins) Familiarity with code quality metrics tools (SonarQube) Test Automation Reporting Framework Knowledge (ExtentReports, Allure, ReportPortal etc.)Visual Test Automation is nice to have BDD with Cucumber is nice to have Scripting knowledge is nice to have JIRA knowledge is nice to have TestRail knowledge is nice to have        Soft Skills:Excellent communications skills Team player, proactive, and quick learner Good analytical thinking and problem solving-skills Strive for Self-improvement Passion for new technologies in technical testing (automation, performance, security)Ability to work in a dynamic working environment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Yöneticisi / Bursa Bursa Kariyer.net
Özel Müşteriler Yöneticisi / BursaKariyer.net
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Geliştirme YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı’nda görevlendirmek üzereSatış Geliştirme Yöneticisi arıyor.Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,Satış ve satış süreçleri tarafında 5 yıl tecrübeli,MS Office programlarına hakim, özellikle Macro düzeyde Excel bilgisi olan, İletişimi kuvvetli, analitik, iş takibi yüksek, araştırmacı ve öğrenmeye açık,Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Takım Lideri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tele-Satış Takım LideriKariyer.net
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çağrı merkezi satış ekiplerinde Takım Lideri olarak minimum 2 yıl görev almış,Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen,Tercihen küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik satış deneyimi olan,Tercihen outsource hizmet veren şirketlerde telesatış operasyonu yönetmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Özel Müşteriler YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak genel müdürlüğünde  görevlendirilmek üzere Özel Müşteriler Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tele-Satış TemsilcisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Kurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor.Lise veya üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Satış alanında kariyer hedefi olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Hizmetleri Takım LideriKariyer.net
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl çağrı merkezi sektöründe takım liderliği tecrübesi olan,Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, MS Office programlarına hakim, Pratik ve hızlı; yoğun tempolu iş ortamında çalışabilecek, İletişim becerisi yüksek, problem çözme konusunda yetkin, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Ekibin hedefine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
İş Zekası UzmanıKariyer.net
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb.)İş zekası ve ETL araçları konusunda aktif projelerde görev almış. İş zekası alanında en az 4 yıl tecrübeli. Microsoft SQL Server Reporting Services, Server Analysis Services konularında tecrübeli.Veri ambarı modelleme ve geliştirme konularında deneyimli. BI/Raporlama araçları konusnda tecrübeli (tercihen PowerBI, Datazen). Büyük ölçekli veritabanı sistemlerinde tecrübeli. T-SQL konusunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı