Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Hizmetleri UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,  Müşteri Hizmetleri Uzmanı arıyor.Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Müşteri hizmetleri konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti güçlü, Hızlı çözümler üretebilen, MS Office (Word, Excel) programlarını etkin şekilde kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor. C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen TFS, WCF, Entity Framework (veya LLBLGen) bilgisi olan, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile Developer(iOS) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Mobile Developer(iOS)Kariyer.net
Bachelor Degree on Computer Engineering or other related fields, Minimum 3 years of development experience in iOS applications,  Strong knowledge on objective-c and swift Development experience in iOS / Xcode platform, Develop iOS projects for iPhone and iPad, Understanding of Web Services; with their use in mobile implementations, Knowledge of professional software engineering practices & best practices for the Agile/Scrum software development life cycle, including coding standards, code reviews, source control management, build processes, testing, and operations,Experience with building complex mobile applications that have been successfully delivered to customers,Strong desire to learn and explore new technologies, Advanced troubleshooting and problem solving skills, A good knowledge of consistent user experience, No military obligation for male candidates Android development knowledge is a plus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL - Web Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
DÖNEMSEL - Web Tasarım UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanında 3 ay sürecek şekilde görevlendirilmek üzere  Dönemsel Web Tasarım Uzmanı  arıyor.Tercihen Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik bölümlerinden mezun,En az 3 yıl ilgili pozisyonda çalışmış, Tasarımını yaptığı ve hayata geçirilmiş dijital projeler sunabilen, UX, kullanılabilirlik konularında bilgili ve etkileşim tasarımı deneyimine sahip,Responsive tasarım deneyimi olan, UI trendlerine hakim, Mobil projeler (IOS/Android) tasarlamış, Tasarım programlarını ileri seviyede kullanan (Öncellikle Adobe Photoshop, Illustrator, Zeplin, Invision ve After Effects), İletişim ve koordinasyon yetkinliği yüksek, araştırmacı, hızlı ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kullanıcı Deneyimi UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kullanıcı Deneyimi Uzmanı arıyor.  Mühendislik, Endüstri Ürünleri Tasarımı veya İktisadi İdari Bilimler fakültesinden mezun,Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık,Sürekli iyileştirme ve süreç geliştirme alanında deneyim sahibi,Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve analitik düşünebilen,Wireframe (mockup, prototip vb.)  oluştumak için ilgili programları kullanabilen (Balsamiq, UxPin, Axure vb.),Web analiz araçları konusunda bilgi ve kullanım deneyimi sahibi,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen HTML, CSS ve JavaScript konusunda temel düzeyde bilgi sahibi olan,Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu / Yeşilköy İstanbul(Avr.) Kariyer.net
Satış Destek Sorumlusu / YeşilköyKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Yeşilköy Ofis'inde görevlendirilmek üzere, Satış Destek Sorumlusu arıyor. Üniversite mezunu (MYO veya lisans), Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl görev almış, Ms Office (Word, excel) programlarını etkin şekilde kullanabilen,Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün,Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip,Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / Konya Konya Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / KonyaKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alaca Konya Ofisi'nde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Bursa Bursa Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / BursaKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Bursa Ofisi'nde görev yapacakKurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Katma Değerli Servisler Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Katma Değerli Servisler UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Katma Değerli Servisler Uzmanı arıyor. ·         Üniversitelerin Lisans veya Yüksek Lisans mezunu·         E-ticaret/FMCG/Telekom/Finans sektörlerinden birinde Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama konularında  minimum 5 yıl deneyimli·         Ürün yaşam döngüsü, P&L yönetimi konularında tecrübesi olan·         SEO, Google Analytics, Webmaster Tools v.b. dijital pazarlama araçlarına hakim·         Website yönetimi konusunda deneyimli·         E-mail pazarlama konusunda tecrübeli·         MS Office programlarına hakim·         Analitik düşünebilen ve araştırmacı·         Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan·         İyi düzeyde İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
E-Ticaret YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzereE-Ticaret Yöneticisi arıyor.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, Ekonomi v.b. bölümlerinden mezun,E-ticaret alanında en az 7 yıl deneyime sahip Dijital pazarlama, e-mail pazarlama ve online satış konularına ve dinamiklerine ileri düzeyde hakimE-ticaret alt yapısı, internet sitesi yönetimi, web platformları, ödeme sistemleri konularında tecrübeli ve bu alanlardaki yeni teknolojilere hakimSEM & PPC, SEO, Google Analytics başlıklarına ileri düzeyde hakim ve ajans yönetiminde deneyimliOnline satış geliştirmede kullanılan teknolojilere, ürünlere hakim,E-ticaret satış hedeflerine ulaşmak için kampanya stratejileri geliştirmede deneyimliE-ticaret kanalı için yıllık satış hedef tahminleri ve ürün fiyatlandırması yapmış,Analitik, proaktif ve sonuç odaklı, stratejik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahipTercihen B2B deneyimine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
İş Zekası UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Strateji ve İş Geliştirme Departmanı’nda görevlendirilmek üzere İş Zekası Uzmanı arıyor. Min 2 yıl alanında iş tecrübesi olan, Üniversitelerin tercihen İstatistik ve Matematik bölümlerinden mezun, İyi Seviyede Excel ve PowerPoint bilgisi olan, İleri seviyede SQL bilgisi olan, PowerBI , Qlik view, Tableau gibi BI ürünleri deneyimi bulunan Dikkatli, detaycı ve analitik düşünebilen, Farklı kanallardan gelecek talepleri önceliklendirme becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş, Çapraz takım yapılı ve hedef odaklı çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Budgeting and Reporting Executive İstanbul(Avr.), ... Kariyer.net
Budgeting and Reporting ExecutiveKariyer.net
University degree in Economics, Business Administration or Finance from a reputable university,Minimum 2 years audit company experience (experience in a similar position in Budget and Controlling Department (preferably in a multinational company) is a plus),Good knowledge of MS Office Applications (especially Excel and Powerpoint) ,Fluent written and spoken English, Experience in IFRS reporting, Technical knowledge of accounting, Teamwork oriented with good communication and interpersonal skills,Analytical mind with strong planning and organizational skills,Able to work with flexible work hours, Military obligation must be completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı