“Danone Camp” üniversite öğrencilerini anlamlı bir yolculuğa çıkarıyor

Danone Türkiye, genç yeteneklerin kariyerlerinde anlamlı bir yolculuk tasarlamasını desteklemek üzere gerçek iş hayatı deneyimini Danone Camp ile üniversitelilerle buluşturuyor.

Mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma misyonuyla faaliyet gösteren ve Sütlü Ürünler, Su, Anne Bebek Beslenmesi ve Medikal Beslenme iş birimlerinden oluşan Danone Türkiye, genç yeteneklerin anlamlı yolculuğunu tasarlamak için harekete geçiyor. 4 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek olan Danone Camp etkinliğinde katılımcılar Satış, Pazarlama, Medikal, Tedarik Zinciri, Finans ve İnsan Kaynakları gibi farklı fonksiyonları tanıma fırsatı elde edebilecek, bu departmanlarda görev alan yöneticilerle bir araya gelecek ve akşam yemeğinde üst düzey yöneticilerle sektör hakkında merak ettiklerini konuşacak. Katılımcılar aynı zamanda yazın Danone’de staj fırsatı da yakalayabilecek. Danone Camp ile üniversitelileri grup yarışmaları, vaka çalışmaları ve keyifli etkinliklerin olduğu dolu dolu bir gün bekliyor.

Başvuru için:

25 kişinin seçileceği Danone Camp etkinliğine katılabilmek için 10 Nisan tarihine kadar http://www.toptalent.co/danonecamp/ adresinden başvuru yapmak gerekiyor.

danone

Bir yorum yapıldı - ““Danone Camp” üniversite öğrencilerini anlamlı bir yolculuğa çıkarıyor”

  1. Hüseyin

    Nis 07. 2017

    Çok güzel bir etkinlik olmuş çok değerli.

    Reply to this comment

Görüşlerinizi yazın