Keramik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


Keramik Makina 1985 yılından bu yana gıda, inşaat, kimya, ağaç endüstrisi başta olmak üzere birçok sektörün paletleme, paketleme ve ambalajlama sistemleri ihtiyacını karşılamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında lider konumda olan Keramik Makine bilgi birikimi ve deneyimi ile paketleme sektörüne artı değer katıp öncü firma olma misyonunu üstlenmiştir.

Paketleme ve paletleme alanında inovatif hat çözümleri deyince ilk akla gelen firma olan Keramik Makina en büyük değerinin çalışanları olduğunun bilincindedir.

Uzman kadrosu ile tasarım, imalat, otomasyon ve devreye alma süreçlerinin tamamını kendi bünyesinde tamamlayan Keramik Makina birlikte daha fazla sinerji yaratmak için yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar

Firma web sitesi: www.keramik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: .


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Keramik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Müdür Asistanı Kocaeli KERAMİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Genel Müdür AsistanıKERAMİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Üniversite mezunu,Genel Müdür Asistanlığı konusunda en az 5 yıl tecrübeliİngilizce bilen,Tercihen sürücü belgesi olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Raporlama konusunda tecrübeli,Planlama ve raporlama yönü kuvvetli,Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek,Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl,İstanbul Anadolu yakası( Kartal,Pendik Tuzla) ve Kocaeli (Gebze ve Darıca) da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü Kocaeli, İstanbul(Asya) KERAMİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Makam ŞoförüKERAMİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kurumsal firmalarda minimum 8 yıl üst düzey yöneticilere makam şöförlüğü yapmış,En az 8 yıllık B sınıfı sürücü belgesine sahip,En az lise mezunu,Güvenli sürüş ve İleri sürüş teknikleri eğitimi almış,Askerlik görevini tamamlamış,Alkol ve sigara kullanmayan,İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek,Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren,Dinamik, dakik, titiz ve sorumluluk sahibi,Araç bakım ve temizlik konularında titiz,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,Seyahat engeli olmayan,İstanbul ili Kadıköy ilçesi sınırlarında, ikamet eden, Adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı