Keramik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


Keramik Makina 1985 yılından bu yana gıda, inşaat, kimya, ağaç endüstrisi başta olmak üzere birçok sektörün paletleme, paketleme ve ambalajlama sistemleri ihtiyacını karşılamaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında lider konumda olan Keramik Makine bilgi birikimi ve deneyimi ile paketleme sektörüne artı değer katıp öncü firma olma misyonunu üstlenmiştir.

Paketleme ve paletleme alanında inovatif hat çözümleri deyince ilk akla gelen firma olan Keramik Makina en büyük değerinin çalışanları olduğunun bilincindedir.

Uzman kadrosu ile tasarım, imalat, otomasyon ve devreye alma süreçlerinin tamamını kendi bünyesinde tamamlayan Keramik Makina birlikte daha fazla sinerji yaratmak için yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar

Firma web sitesi: www.keramik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 07.30 - 17.30

Açıklama: .


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Keramik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Satış Mühendisi Kocaeli KERAMİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Proje Satış MühendisiKERAMİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Makine, Mekatronik ve Endüstri  Mühendisliği bölümlerinden mezun,Teknik satış ve Proje satışı konusunda en az 5 yıl tecrübeli, Tercihen Robotik Proje Satış konusunda tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce yazabilen, okuyabilen ve konuşabilen, Gelişime açık ve vizyon sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı analitik düşünen, Yüksek ileteşim becerilerine sahip ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli/Gebze civarında ikamet eden, Askerliğini yapmış, Aktif araç kullanabilen, Tercihen sigara kullanmayan, adaylar tercih edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı