Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.keymuhendislik.com.tr http://www.keymuhendislik.com.tr

Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti

Firmamız Key Mühendislik proje Taahhüt ve Tic.Ltd.Şti. adı altında 1993 yılında kuruldu.

Faaliyet alanımız; turizm yapıları, bankalar, hastaneler, endüstriyel tesisler, kültür ve kongre merkezleri, toplu konutlar gibi binaların, tüm elektrik elektronik sistemleri konusunda proje, taahhüt ve danışmanlık işlerini kapsar.

Firmamız projelere çözüm üretmek üzere oluşturduğu uzman kadrosuyla kamu ve özel sektörde büyük çaplı yapıların projelendirilmesinden, uygulamanın yapılıp anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarda hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana yüklendiği tüm prestijli bina proje ve taahhütlerinde; uygun şantiye organizasyonu ile zamanında ve kusursuz uygulama hizmetleri ile yıllar içinde saygın yerini kazanmıştır.


Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknik Ressamı Antalya, İstanbul(Avr.) Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
Elektrik Teknik RessamıKey Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
EML, MYO veya Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun. Otel, Konut ve Teknolojik Bina Tasarım konularında tecrübeli. Yüksek Yapılar Yönetmeliği, TEDAŞ Mevzuatı ve İç Tesisat Yönetmeliğine hakim. MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen. Benzer iş tecrübesine sahip (En az 5 yıl). Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen. Teknik ofis sorumluluğunu alabilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İstanbul Avrupa Yakasında, Antalya Alanya'da ikamet eden/edebilecek.Elektrik Teknik Ressamı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı