Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1993


Firmamız Key Mühendislik proje Taahhüt ve Tic.Ltd.Şti. adı altında 1993 yılında kuruldu.

Faaliyet alanımız; turizm yapıları, bankalar, hastaneler, endüstriyel tesisler, kültür ve kongre merkezleri, toplu konutlar gibi binaların, tüm elektrik elektronik sistemleri konusunda proje, taahhüt ve danışmanlık işlerini kapsar.

Firmamız projelere çözüm üretmek üzere oluşturduğu uzman kadrosuyla kamu ve özel sektörde büyük çaplı yapıların projelendirilmesinden, uygulamanın yapılıp anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarda hizmet vermektedir.

 

Kuruluşundan bu yana yüklendiği tüm prestijli bina proje ve taahhütlerinde; uygun şantiye organizasyonu ile zamanında ve kusursuz uygulama hizmetleri ile yıllar içinde saygın yerini kazanmıştır.
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Proje Taahhüt,Tesisat,Proje Taahhüt

Firma web sitesi: www.keymuhendislik.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Araba
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Lojman
Yemekhane

Diğer: Sosyal ve Yan Haklar; pozisyona bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSLERİ İzmir Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSLERİKey Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
İzmir ve Çeşme şantiyelerimizde Saha Mühendisi olarak çalışmak üzere Elektrik Mühendisleri alınacaktır.Takım çalışmasına uygun ve gelişmeye açık, Uluslararası proje deneyimine sahip, İyi derecede ingilizce lisanına hakim, En az 5 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Şantiye çalışma ve temposuna engeli olmayan, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen ve Autocad programına hakim,40 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknik Ressamları İzmir Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
Elektrik Teknik RessamlarıKey Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
İzmir ve Çeşmedeki şantiyelerimiz için. EML, MYO veya Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun.Otel, Konut ve Teknolojik Bina Tasarım konularında tecrübeli.Yüksek Yapılar Yönetmeliği, TEDAŞ Mevzuatı ve İç Tesisat Yönetmeliğine hakim.MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen.Benzer iş tecrübesine sahip (En az 5 yıl).Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen.Teknik ofis sorumluluğunu alabilecek.Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.İzmir ve Çeşme'de ikamet eden/edebilecek.Elektrik Teknik Ressamları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Asya) Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
Muhasebe MüdürüKey Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
Üniversitelerin Maliye, İşletme, İktisat vb. örgün eğitim veren bölümlerinin birisinden mezun,Genel Muhasebe, Maliyet muhasebesi, İnşaat muhasebesi Tek düzen hesap planı, Mali tablolar, KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi, SGK mevzuatına hâkim,Muhasebe programlarını verimli bir şekilde kullanabilen, (Tercihen Zirve Programı) Alanında asgari 3 yılı yöneticilik olmak üzere en az 8 yıl deneyimli, Titiz, dikkatli, düzenli çalışan ve sorumluluk alabilen, Çözüm odaklı, analitik düşünen ve raporlama yapabilen, Planlama, süreç ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Mali tabloları hazırlama ve raporlama konularında tecrübeli, Vergisel ve yasal uygulamaların muhasebe yükümlülüklerinin yerine getirilmesini sağlayabilen,Mesleki Referans verebilecek, Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı