Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti 

Şirket Bilgileri

http://www.keymuhendislik.com.tr http://www.keymuhendislik.com.tr

Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti

Firmamız Key Mühendislik proje Taahhüt ve Tic.Ltd.Şti. adı altında 1993 yılında kuruldu.

Faaliyet alanımız; turizm yapıları, bankalar, hastaneler, endüstriyel tesisler, kültür ve kongre merkezleri, toplu konutlar gibi binaların, tüm elektrik elektronik sistemleri konusunda proje, taahhüt ve danışmanlık işlerini kapsar.

Firmamız projelere çözüm üretmek üzere oluşturduğu uzman kadrosuyla kamu ve özel sektörde büyük çaplı yapıların projelendirilmesinden, uygulamanın yapılıp anahtar teslimine kadar olan tüm aşamalarda hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana yüklendiği tüm prestijli bina proje ve taahhütlerinde; uygun şantiye organizasyonu ile zamanında ve kusursuz uygulama hizmetleri ile yıllar içinde saygın yerini kazanmıştır.


Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknik Ressamları İstanbul(Avr.), ... Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
Elektrik Teknik RessamlarıKey Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
EML, MYO veya Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun. Otel, Konut ve Teknolojik Bina Tasarım konularında tecrübeli. Yüksek Yapılar Yönetmeliği, TEDAŞ Mevzuatı ve İç Tesisat Yönetmeliğine hakim. MS Office ve Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen. Benzer iş tecrübesine sahip (En az 5 yıl). Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen. Teknik ofis sorumluluğunu alabilecek. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. İzmir ve İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek.Elektrik Teknik Ressamları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSLERİ İstanbul(Avr.), ... Key Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSLERİKey Mühendislik Proje Taah.Ve Tic.Ltd.Şti
İzmir ve İstanbul Avrupa yakası şantiyelerimizde Saha Mühendisi olarak çalışmak üzere Elektrik Mühendisleri alınacaktır. Takım çalışmasına uygun ve gelişmeye açık, Uluslararası proje deneyimine sahip, Metraj, ataşman ve hakediş işlerine hakim, İyi derecede ingilizce lisanına hakim, En az 5 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Şantiye çalışma ve temposuna engeli olmayan, MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen ve Autocad programına hakim, 40 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı