Kibar Holding 

Şirket Bilgileri

www.kibarholding.com

 

1984 yılında kurulan Kibar Holding, ülke ekonomisine ve toplumsal yaşama katkılarıyla ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. Sanayiciliğe ilk adımını 1972 yılında Kartal Sac İşleme Ünitesi ile atan Kibar Holding, yatırımlarını aynı yıl içerisinde esnek ambalaj sektörü içinde faaliyet gösteren, ürünleri ile ülkemizin ve dünyanın önde gelen birçok firmasına hizmet vermekte olan İspak A.Ş ile devam ettirmiştir.
 
1980 yılında Kartal’da Galvaniz Üretim Tesisleri’nin kurulmasından sonra ülkemizde başlatılan dış ticaret atılımlarında öncü rolü oynamak ve Kibar Holding’in bu konuda uzman şirketi olarak dış ticaret etkinliklerini yürütmek amacıyla 1985 yılında Kibar Dış Ticaret A.Ş kurulmuştur.
 
1987 yılında kurulan Assan Alüminyum yassı haddelenmiş alüminyum (rulo, levha ve folyo) üretimini ve ticaretini  yapma amacıyla kurulmuştur. 1992 yılında Assan Çelik Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş ticari faaliyetlerine başlamış ve 1993 yılında kurulan Assan Panel A.Ş, poliüretan dolgulu sandviç panel, tek kat trapez kaplamaları ile aksesuar ve tamamlama elemanlarının üretimini gerçekleştirmiştir.
 
Kibar Dış Ticaret A.Ş ve 1995 yılında kurulan Bareks Dış Ticaret A.Ş, Kibar Holding'in ürettiği ürünlerin ihracatının yanında, ağırlıklı olarak Demir-Çelik ürünlerinin ihracatı, ithalatı ve transit ticareti konusunda etkinlik göstermektedir. Ayrıca Kibar Dış Ticaret A.Ş hammaddesini getirdiği çeşitli demir-çelik mamullerinin fason olarak üretimini yaptırarak birçok ülkeye ihracat gerçekleşmektedir.
 
1997 yılında Kocaeli’de temeli atılan ve rekor bir sürede tamamlanan Hyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş seri üretime geçmiştir. 1998 yılında kurulan Assan Gıda A.Ş faaliyetlerine salça ve ketçap üretimi ile başlamıştır.

2005 yılında Assan Alüminyum A.Ş bünyesinde Dilovası Tesisleri ve 2006 yılında Assan Panel A.Ş bünyesinde İskenderun Tesisleri faaliyete geçirilmiştir.

Uzun yıllar Kibar Holding’e ait farklı sektörlerdeki firmaların Bilgi Teknolojileri ihtiyacını karşılayan Kibar Holding Bilgi Sistemleri Departmanı, 2006 yılından itibaren  Assan Bilişim A.Ş adıyla çalışmalarına yeni bir boyut eklemiştir.

2007 yılında inşaat sektörünün her alanında hizmet vermek amacıyla Assan Yapı A.Ş kurulmuştur. Aynı yıl içerisinde çağımızda büyük önem taşıyan marka ve ürün güvenliği konusunda tedarik zincirinde ürünlerin izlenmesi, sahte-gerçek ürün ayrıştırılması konularında ihtiyaca ve duruma özel çözümler geliştirerek, kayıt dışı, sahte ve kaçak ürünlerin önlenmesine olanak veren  teknolojik hizmet ve çözüm paketleri sunmak üzere Sicpa Assan Ürün Güvenliği Sanayi ve Ticaret A.Ş  kurulmuştur.

Assan Panel A.Ş bünyesinde 2009 yılında Balıkesir Tesisleri, 2010 yılında ise metal ve sac boyama işleminin yapıldığı Dilovası Tesisleri hizmete başlamıştır.

Türk toplumunun çağdaş beklentileriyle yola çıkan Kibar Holding, sandviç panel üretiminde kullanılan ve atmosferdeki ozon tabakasını delen freon gazı yerine, Tübitak’ın katkılarıyla yürüttüğü bir proje kapsamında çevre dostu olan pentan gazının kullanımını başarı ile uygulamıştır.

Güney Kore’li Hyundai Motor Company ile kurduğu ortaklıkla Hyundai marka otomobil ve ticari oto üretimine başlayan Kibar Holding, bu proje ile ilgili olarak üretimde paralel yerlileştirme yatırımlarına başlayarak otomotiv yan sanayinin gelişmesine önemli katkıları olan ve oto dekorasyonu konusunda faaliyete geçen Assan Hanil Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurmuştur.

Posco Assan TST Çelik San. A.Ş, 2011 yılında Kibar Holding, Posco ve Daewoo International firmalarının ortaklığı ile kurulmuştur. Tesis tamamlandığında 750-1600 mm genişliğinde ve 0,5-5 mm kalınlığında paslanmaz çelik haddeleyip işleyebilecek duruma gelecektir.
 
2011 Kibar Holding’in ilk yurtdışı üretim tesisi Kibar Industry Company, Ürdün’de sandviç panel üretimi amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.
 
2011 yılında Türkiye Enerji Piyasası’nda doğalgazın ithalat ve toptan satışını yapmak üzere Kibar Holding’in enerji sektöründeki ilk yatırımı olan Kibar Enerji Dağıtım San. A.Ş kurulmuştur.
 
2012 yılında Assan Hanil Otomotiv San. A.Ş ve Türk Hava Yolları (THY) eşit ortaklığı ile Uçak Koltuk Üretim A.Ş kurulmuştur. Şirket; hava araçları için koltuk tasarımı, üretimi ve tamirini yapacaktır. Ürünler; Türkiye’de sivil uçaklara takılacak ilk nihai ürün olacaktır. Konuyla ilgili olarak EASA’dan (Avrupa Birliği Sivil Havacılık Ajansı) alınacak Üretim Onay, Tasarım Onay ve Ürün sertifikaları Türkiye’de bir ilk olacaktır.

 

 

 

 

 

 Kibar Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 54
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Denizyolu Yöneticisi İstanbul(Asya) Kibar Holding
Denizyolu YöneticisiKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faailyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş. için, Forwarder Satış ve Operasyon Müdürüne raporlama yapacak  'Denizyolu Yöneticisi' arayışı içerisindeyiz.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Uluslararası Lojistik Satış alanında minimum 5-7 yıl tecrübeli,
İleri derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
Ekip yönetimi konusunda tecrübeli,
İletişim ve organizasyon becerileri gelişmiş,
Aktif olarak araç kullanabilip seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
PURCHASING CHIEF Kocaeli Assan Hanil
PURCHASING CHIEFAssan Hanil

Graduated from Engineering departments,
Min. 6 years proven successful experience on Purchasing departments of production companies,
Advanced level of verbal and written English,
High negotiotion and communication skills,
Has analytic thinking and problem solving skills,
Active driving licence- B class,
Available for domestic and abroad travels,
Experience with ERP applications,
Completed military service.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya) Assan Alüminyum
İŞ GELİŞTİRME UZMANIAssan Alüminyum

Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Tercihen İşletme Master’ı yapmış olan,
Çok iyi derecede İngilizce konuşup yazabilen,
Teknik problem çözme yetkinliği yüksek,
Analitik, hızlı öğrenen,  sonuç odaklı, sunum ve  zaman yönetimi konusunda başarılı,
Her türlü analitik aracı kullanarak niteliksel ve niceliksel analizler yapabilen,
Detay analizleri birleştirerek büyük resmi oluşturabilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Tercihen B2B pazarlama tecrübesi olan,
Tercihen ileri düzeyde Excel kullanabilen,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden /edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Assan Alüminyum
SATIŞ UZMANIAssan Alüminyum
Şirketimizin Tuzla Genel Müdürlük lokasyonunda Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'nde görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde 'Satış Uzmanı' aranmaktadır.
Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun,
Tercihen 2 yıl deneyimli,
İletişim ve müzakere becerisi güçlü,analitik düşünebilen,sonuç odaklı,
Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen 2. dil olarak Almanca bilen,
Aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul Asya ya da Kocaeli'de ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Helpdesk Uzmanı İstanbul Kibar Holding
Helpdesk UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden Bilişim sektöründe faaliyet gösteren Assan Bilişim A.Ş. için 'Helpdesk Uzmanı' arayışı içerisindeyiz.
2 yıllık MYO ya da 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
2-4 yıl Desktop Destek/Help Desk tecrübesi olan,
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
İyi seviyede Donanım, Network ve Active Directory bilgisi olan,
MS Kullanıcı İşletim Sistemleri ve MS Server Ailesi hakkında bilgi sahibi,
İngilizce bilen,
Çözüm odaklı, insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Etkili iletişim kurabilen ve sözel ifade yeteneğine sahip,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Denizyolu ve Havayolu Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Denizyolu ve Havayolu Satış UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faailyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş. için  'Denizyolu ve Havayolu Satış Uzmanı' arayışı içerisindeyiz.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen lojistik sektöründe en az 3 yıl deneyimi olan,
İleri derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
İletişim becerisi güçlü, analitik düşünebilen, sonuç odaklı,
Aktif olarak araç kullanabilip seyehat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya), ... Kibar Holding
Satış ve Pazarlama UzmanıKibar Holding
    Grup şirketlerimizden, Assan Demir ve Sac A.Ş için 'Satış ve Pazarlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,
Tercihen yassı çelik sektöründe en az 3 yıllık satış pazarlama tecrübesi olan,
Tercihen paslanmaz sac piyasasını tanıyan,
Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru İstanbul(Asya), ... Kibar Holding
Genel BaşvuruKibar Holding
Firmamızın üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde tecrübeli ya da tecrübesiz mavi yakalı personel arayışımız bulunmaktadır.
 
Tercihen Teknik Lise / Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu,
Vardiyalı sistemde çalışabilecek,
Askerlik ile ilişiği bulunmayan,
İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli'nde ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Denizyolu ve Havayolu Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Denizyolu ve Havayolu Operasyon UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faaliyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş için; Denizyolu ve Havayolu Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimli, tercihen sektör deneyimi olan,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Ms Office programlarına hakim,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Seyahat engeli olmayan,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Oto Dışı Hasar Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Oto Dışı Hasar UzmanıKibar Holding

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
Sigorta şirketlerinde ya da sigorta aracılarında çalışmış, “Oto Dışı Hasarlar” konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon konusunda yetenekli, takipçi, koordinasyon yeteneği olan,
MS Office (Excel) programlarına hakim, etkin ve hızlı kullanabilen; raporlama tekniklerini bilen ve uygulayabilen,
Seyahat engeli olmayan,
B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Yöneticisi Kocaeli Kibar Holding
Mali İşler YöneticisiKibar Holding
 Grup şirketlerimizden, Assan Demir ve Sac A.Ş için "Mali İşler Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
 
Mali İşler konusunda en az 8 yıl tecrübeli, tercihen üretim sektörü deneyimli,
Üniversitelerin ilişkili bölümlerinden mezun,
IFRS uygulamalarına iyi derecede hakim,
Muhasebe ile ilgili yasal mevzuat, kıymetli evrak, finansal kaynak yönetimi, vergi mevzuatı konularında bilgili,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Analitik, sonuç odaklı, zaman yönetimi konusunda başarılı,
İletişim ve temsil yeteneği gelişmiş,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Avr.) Kibar Holding
Muhasebe Uzmanı (Dönemsel)Kibar Holding

MYO ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 1 yıl deneyimli,
MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,
İyi derecede Axapta bilgisi olan,
Dönemsel çalışabilecek ( en az 6 ay),
Dönemsel / Proje bazlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Internal Audit Specialist İstanbul(Avr.) Kibar Holding
Senior Internal Audit SpecialistKibar Holding

Bachelor’s degree in relevant departments (Economic, Business Administration, Industrial Engineering etc.),
3-5 years of total work experience in audit, internal audit or consulting,
Preferably has CIA,CPA, CISA and other relevant certificates,
Proficiency in English,
Analytical thinking, strong leadership skills, excellent communication, result oriented, problem-solving abilities, planning and organizing, eagerness to learn and improve continuously, careful in details and analysis but maintaing the big picture, volunteering in developing other, excellent team player,
Good knowledge of MS Excel, Access.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Formeni Balıkesir Kibar Holding
Elektrik Bakım FormeniKibar Holding

Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik / Elektrik-Elektronik bölümünden mezun
Vardiyalı çalışma sistemine uyum gösterebilecek,
Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip,
İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
Susurluk, Mustafakemalpaşa veya Karacabey’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
2. El Araç Takip & Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Kibar Holding
2. El Araç Takip & Satış SorumlusuKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faailyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş. için, '2. El Araç Takip & Satış Sorumlusu' arayışı içerisindeyiz.
Tercihen en az yüksekokul mezunu,
Alanında en az 5 yıl deneyimi olan,
Araç kiralama sektöründe benzer bir tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,
Detaycı, takipçi ve sistemli çalışan,
Hızlı ve sonuç odaklı,
Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ENERJİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Assan Alüminyum
ENERJİ YÖNETİCİSİAssan Alüminyum
Şirketimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Enerji Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Enerji Sistemleri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Alanında en az 5 yıl, tercihen metal sektöründe tecrübeli,
Enerji Sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen Enerji Yöneticisi Sertifikası sahibi,
Tercihen ısıtma ve soğutma sistemleri konularında deneyimli,
Saha ölçümlerini, sonuçların analizlerini yapabilecek bilgi ve tecrübeye sahip,
MS Office uygulamalarına ve Cad programlarına hakim,
İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,
Araştırmacı, dinamik ve sonuç odaklı,
İletişim becerisi güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
Dinamik çalışma ortamı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mürekkep Operatörü İstanbul(Asya) İSPAK A.Ş.
Mürekkep OperatörüİSPAK A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren İSPAK A.Ş. firmamızda,
Matbaa veya Kimya bölümü Meslek lisesi / MYO mezunu,
Renk bilgisi ve gravür baskı deneyimi olan, renk hazırlık aşamasında çalışmış,
Dispensing sistem ve Spektrofotometre cihazı kullanmayı bilen,
Vardiyalı çalışabilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Karayolu ve Demiryolu Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Kibar Holding
Karayolu ve Demiryolu Satış SorumlusuKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faaliyet gösteren "Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş" için, "Karayolu ve Demiryolu Satış Sorumlusu" aramaktayız.
 
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
En az 3 yıl lojistik sektörü deneyimi olan,
MS Office programlarına hakim,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Raporlama UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faaliyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş için "Raporlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 3 yıl deneyimli,
Tercihen sektör tecrübesi olan,
Ms Office ve muhasebe programlarına hakim.
Hyperion programını iyi derecede kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İş Geliştirme (Üretim) Mühendisi İstanbul(Asya), ... Assan Alüminyum
İş Geliştirme (Üretim) MühendisiAssan Alüminyum
Şirketimizin Dilovası Lokasyonunda Üretim Departmanımızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde İŞ GELİŞTİRME MÜHENDİSİ' aranmaktadır. 
 
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office programlarına hakim,
28 yaşını aşmamış, 
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Analitik düşünce ve iletişim yeteneği gelişmiş,
Ekip çalışmasına yatkın,
İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli'de ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Finansal Kontrol Yöneticisi Hatay Kibar Holding
Finansal Kontrol YöneticisiKibar Holding

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Benzer bir pozisyonda en az 3-5 yıl tecrübesi olan,
MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, tercihen SAP bilgisi olan,
Tercihen SMMM ve/veya CMA belgesine sahip,
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen,
Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,
Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Forklift Operatörü İstanbul(Asya) İSPAK A.Ş.
Forklift OperatörüİSPAK A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren İSPAK A.Ş. firmamıza,
Lise mezunu
Askerlik hizmetini yapmış
Vardiyalı çalışabilecek
G sınıfı sürücü ehliyeti olan
Forklift Operatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Process Control Manager İstanbul(Asya) Kibar Holding
Process Control ManagerKibar Holding
We are looking for a " Process Control Manager" to be employed in Assan Logistics and Fleet Leasing Co. The main responsibilities of the position is to: 
Bachelor’s degree in relevant departments (Economic, Business Administration, Industrial Engineering etc.),
Excellent command of written and spoken English,
At least 6 years of experience in process development and audit, financial audit; preferably in logistics sector,
Experience in project management, process management, using all kind of analytical tool and ability to do analyzes,
Strong problem solving skills, analytical, result oriented, successful in presentation and time management,
Team player with strong interpersonal skills,
Advanced knowledge of  MS Office applications,
Having a valid driving license and no obstacle for travelling,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES MANAGER İstanbul(Asya) ASSAN ALÜMİNYUM
SALES MANAGERASSAN ALÜMİNYUM
We are looking for a SALES MANAGER  for our Construction & Distribution Overseas Markets Unit having following skills;
BS degree in Engineering / Business / Marketing; MBA an asset,
Minimum 5 years of experience in an industrial sales department,
Good command of both written and spoken business German & English,
Excellent knowledge of MS Office applications,
Experienced and successful negotiator with influencing skills,
Able to fulfill progressively more responsible roles both individually and in teams,
Strong team leadership skills with the ability to develop and coach team members,
Able to evaluate and adjust priorities to achieve personal and team objectives,
Having strong planning and organisation skills and ability to execute plans,
Able to demonstrate maturity, self awareness, resilience and the ability to stay calm under pressure,
Valid driver’s license (active driver) and ability to travel,
No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Vardiya Amiri İstanbul(Asya) İSPAK A.Ş.
Vardiya AmiriİSPAK A.Ş.
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren İSPAK A.Ş. firmamıza,
* MYO Matbaa bölümü mezunu
* Tercihen sektör tecrübesi olan
* Vardiyalı çalışabilecek
* 30-40 yaş aralığında
Vardiya Amiri arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Üretim Planlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Üretim Planlama UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden ambalaj sektöründe faaliyet gösteren İspak A.Ş için; "Üretim Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
Tercihen 1-2 yıl deneyimli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Ms Office programlarını ve Axapta programını iyi derecede kullanabilen,
Çözüm odaklı, analitik ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Sistem Analiz ve Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Sistem Analiz ve Yazılım UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden bilişim sektöründe faaliyet gösteren Assan Bilişim A.Ş için, "Sistem Analiz ve Yazılım Uzmanı" pozisyonunda bir arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Bilgi sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,
İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,
SAP Lojistik Satış, Satınalma, Sevkiyat-Dağıtım ve/veya Finans, Mali İşler Modüllerinde danışmanlık tecrübesi olması,
Geçmişte SAP Projeleri devreye alınmasında görev almış olmak,
Tercihen SAP dışındaki başka bir ERP sisteminde tecrübe sahibi,
Tercihen, .Net, C, C++, C#, asp.net, Java programlarına hakim,
Yoğun proje çalışmalarında verimli şekilde çalışabilecek, analitik, çözüm odaklı,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Dış Ticaret Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Kibar Holding
Dış Ticaret Uzman YardımcısıKibar Holding
Grubumuz bünyesinde bulunan Kibar Dış Ticaret A.Ş. için "Dış Ticaret Operasyon Uzman Yardımcısı" arayışı içerisindeyiz.
Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun,
Tercihen bankaların ihracat operasyon departmanlarında görev almış,
İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen,
MS Office programlarını etkin kullanabilen,
Sorumluluk sahibi, planlama, koordinasyon ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş,
Analitik ve problem çözme yeteneği olan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SALES SPECIALIST - FRENCH İstanbul(Asya) ASSAN ALÜMİNYUM
SALES SPECIALIST - FRENCHASSAN ALÜMİNYUM
 
University degree preferably in Economic and Administrative Sciences or Engineering
Bilingual candidates with the knowledge of excellent French and English
Expert user in MS Office applications
Valid driving license and ability to travel
Strong analytical skills and effective communication skills
Willing to improve himself / herself and highly self-motivated
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ELEKTRİK MÜHENDİSİ Kocaeli ASSAN ALÜMİNYUM SAN VE TİC. A.Ş.
ELEKTRİK MÜHENDİSİASSAN ALÜMİNYUM SAN VE TİC. A.Ş.
Şirketimizin Dilovası Tesislerinde görevlendirilecek "Elektrik Mühendisi" aranmaktadır.
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üretim şirketlerinde proje mühendisliği ve yatırım konularında deneyimli,
Enerji Şalt Sistemleri konusunda altyapı bilgisi olan,
İyi derecede İngilizce bilen,
Office programlarına hakim
Dinamik, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli'de ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MAKİNE MÜHENDİSİ Kocaeli ASSAN ALÜMİNYUM SAN VE TİC. A.Ş.
MAKİNE MÜHENDİSİASSAN ALÜMİNYUM SAN VE TİC. A.Ş.
Şirketimizin Dilovası Tesislerinde görevlendirilecek "Makine Mühendisi" aranmaktadır.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Üretim şirketlerinde proje mühendisliği ve yatırım konularında deneyimli,
Motor Drive Systemleri ve PLC bilgisi olan,
Proje çizim yeteneğine sahip,
İyi derecede İngilizce bilen,
Office programlarına hakim
Dinamik, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli'de ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
AR-GE UZMANI Kocaeli ASSAN HANİL
AR-GE UZMANIASSAN HANİL

Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği  veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun.
Yüksek lisansını tamamlamış,veya doktorası devam eden,
Ar-Ge teşvikleri(1501,1507,Santez v.b.) ve patent konusunda tecrübeli,
Proaktif,takım çalışmasına yatkın,iletişimi güçlü,
Seyahat engeli bulunmayan,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Torna Freze Operatörü Kocaeli Assan Alüminyum San. ve Tic. A.Ş
Torna Freze OperatörüAssan Alüminyum San. ve Tic. A.Ş
      Aranan Nitelikler;
Universal Torna-Freze tezgah operatörlüğü yapmış,
Teknik resim ve tolerans okuma / anlama, Talaşlı imalat metotlarını bilen,
Ölçüm ekipmanları kullanabilen,
Çap tornalama bilgisine sahip 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Yöneticisi Ankara, Bursa, Gaziantep... Kibar Holding
Bölge YöneticisiKibar Holding
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faaliyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş için; yurtiçi karayolu ve/veya liman satış operasyonlarının yönetilmesinden sorumlu olacak Bölge/ Şube Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır. 
Üniversite / lojistik bölümü mezunu,
En az 5 yıl yurtiçi karayolu satış ve operasyon tecrübesi olan,
Yöneticilik tecrübesi olan ve mali konulara hakim,
Liman operasyonları hakkında bilgi sahibi,
Müşteri ve tedarikçi portföyü olan,
MS Ofis programlarını etkin olarak kullanabilen,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Ekip çalışmasına yatkın, yaratıcı, hırslı ve üretken,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Hizmetler Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Lojistik Hizmetler UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden lojistik sektöründe faaliyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A. Ş için "Lojistik Hizmetler Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
Yurtiçi lojistik faaliyetlerinin operasyon ve satış süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli,
Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,
Süreç ve ticari analizler konusunda detaylı bilgiye sahip,
Farklı iş modelleri oluşturabilme ve kurgulanması konusunda yeterli saha tecbrübesi ve birikimine sahip,
Müşteri talep ihtiyaçlarını algılayıp farklı çözümler üretebilecek,
MS office programlarına hakim ve SAP konusunda yeterli tecrübesi olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Assan Panel Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıAssan Panel Sanayi ve Ticaret A.Ş.
•Üniversitelerin İşletme, İktisat, Endüstri ve İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,
•İnsan Kaynaklarının işe alım ve diğer fonksiyonlarında en az 3 yıl deneyimli,
•MS Office programlarına hakim ve tercihen ERP deneyimi olan,
•İyi derecede İngilizce bilen,
•Seyahat engeli olmayan,
•İç müşteri memnuniyetine önem veren, dinamik, ekip çalışmasına yatkın,
•Askerlik görevini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Assan Alüminyum
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMANIAssan Alüminyum
Assan Alüminyum Tuzla Genel Müdürlük lokasyonunda görev almak üzere aşağıdaki niteliklerde 'Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı' aranmaktadır.
Üniversitelerin Endüstri, Makine, Metalurji veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Kalite Yönetim Sistemleri konusunda (ISO 9001, ISO/TS 16949) min. 2 yıl tecrübesi olan,
APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA konularında bilgi sahibi olan,
İç denetim tecrübesi olan,
Süreç yönetimi konusunda bilgi sahibi olan,
İyi düzeyde İngilizce bilen,
İletişim becerileri gelişmiş; bilgi sahibi olduğu konularda eğitim vermiş/verebilecek olan,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip,
MS Office uygulamalarına hakim,
B sınıfı ehliyetine sahip olan (Aktif olarak araç kullanabilen),
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı Kocaeli Kibar Holding
Muhasebe UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden, Assan Demir ve Sac A.Ş için 'Muhasebe Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Sanayi işletmelerinde en az 5 yıl tecrübe sahibi,
Tek düzen hesap planı ve mali mevzuata hakim,
Maliyet, ithalat, satınalma ve stoklarla ilgili muhasebe işlemlerinde deneyimli,
Tercihen IFRS raporlama konusunda bilgi sahibi,
Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,
Takipçi, çözüm odaklı, yüksek tempoda çalışabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişiği olmayan,
Tercihen Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze ve civar bölgelerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
Satış UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden, Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş için; "Satış Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl lojistik sektöründe satış tecrübesi olan,
Fiyat maliyet ve karlılık yapıları hakkında tecrübeli,
Ms Office programlarını çok iyi seviyede kullanabilen,
Tercihen iyi derecede ingilizce bilen,
İletişime açık, çözüm üretebilen, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve takipçi,
Seyahat engeli olmayan,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Asya) İSPAK A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniİSPAK A.Ş.
Firmamız İSPAK A.Ş'de,
Lise veya MYO Elektrik bölümü mezunu,
Askerliğini yapmış,
Vardiyalı çalışabilecek,
Elektrik Bakım Operatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
INTERNAL AUDIT AND PROCESS CONTROL MANAGER Kocaeli ASSAN HANİL
INTERNAL AUDIT AND PROCESS CONTROL MANAGERASSAN HANİL

Bachelor degree in Business Administration or faculty of Economics Administrative and Social Sciences,
At least 5-6- years experience in independent auditing firms or international audit department in corporate companies,
Experienced financial and process audit,
Preferably has CIA or SMM certificate,
Strong written and verbal English communication skill,
Male candidates must have complated their military service.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ÜRETİM UZMANI Kocaeli ASSAN HANİL
ÜRETİM UZMANIASSAN HANİL

Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Problem çözme yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,
Montaj hatları konusunda tecrübeli,
İyi derecede İngilizce bilen,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
Kocaeli/Sakarya illerinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik Bakım Elemanı Kocaeli ASSAN HANİL
Elektrik Bakım ElemanıASSAN HANİL

En az 3 yıl elektrik-elektronik bakımda konusunda çalışmış (teknik dökümanlar ve kumanda projeleri hakkında pratik bilgi sahibi)
Robotlu Boyahanede çalışma tecrübesi olan
Meslek lisesi veya meslek yüksek okulu elektrik-elektronik bölümü mezunu
PLC ve otomasyon tecrübesi olan
Tercihen EKAD Belgesi olan
Ekip çalışmasına uyumlu
Askerlik görevini tamamlamış
İzmit civarında ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YAZILIM MÜHENDİSİ ( AXAPTA TECRÜBELİ ) Kocaeli ASSAN HANİL
YAZILIM MÜHENDİSİ ( AXAPTA TECRÜBELİ )ASSAN HANİL
 
Yazılım geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli
Axapta uygulamalarında deneyimli
Üniversite mezunu (tercihen Bilgisayar Mühendisliği)
İyi derecede İngilizce bilen
Problem çözme yeteneği sahip, Analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı
Aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Kocaeli ilinde  ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tedarikçi Geliştirme Uzmanı (STA/SQA) Kocaeli ASSAN HANİL
Tedarikçi Geliştirme Uzmanı (STA/SQA)ASSAN HANİL
Üniversitelerin Makina, Endüstri veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun
Otomotiv sektöründe kalite sistemleri ve/veya plastik,metal ürün üretimi konularında en az 2 yıl iş tecrübesine sahip
İyi derecede İngilizce bilen 
Problem çözme yeteneğine sahip, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı 
Aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Kocaeli ilinde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATIŞ UZMANI ( OTOMOTİV TECRÜBELİ ) Kocaeli ASSAN HANİL
SATIŞ UZMANI ( OTOMOTİV TECRÜBELİ )ASSAN HANİL

Otomotiv sektöründe en az 2 yıl satış deneyimi olan
Üniversitelerin tercihen Endüstri veya Makina Mühendisliği bölümünden mezun
İyi derecede İngilizce, tercihen Almanca  bilen
Ms Office uygulamalarına hakim
Yurtiçi / yurtdışı seyahat engeli olmayan
İletişim ve müzakere becerileri gelişmiş
Aktif araç kullanabilen
Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Kocaeli veya Sakarya illerinde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
LOJİSTİK UZMANI Kocaeli ASSAN HANİL
LOJİSTİK UZMANIASSAN HANİL
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden; tercihen Endüstri Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Otomotiv sektöründe lojistik ve depo yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyim sahibi,
MS Ofis programlarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen,
Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,
Dış Ticaret mevzuatı hakkında bilgi sahibi,
Planlama, analitik düşünme, analiz ve raporlama yeteneği gelişmiş,
İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Kocaeli/Sakarya’da ikamet eden/edebilecek olan,çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KALIP BAKIM UZMANI Kocaeli ASSAN HANİL
KALIP BAKIM UZMANIASSAN HANİL
Şirketimizin İzmit Tesislerinde görevlendirilecek 'KALIP BAKIM UZMANI' aranmaktadır
Üniversitelerin MYO, Teknik Eğitim Fakülteleri ve  Mühendislik bölümlerinden mezun,
Plastik enjeksiyon kalıbı üretim/bakımında tecrübeli,
Tercihen plastik enjeksiyon üretimini bilen,
Solidworks ve/veya Catia programlarını bilen,
 MS Office programlarına hakim,
Torna, freze, erozyon bilgisi olan,
Mesleğinde 3-7 yıl tecrübeli,
İletişimi kuvvetli, takım çalışması ve takım yönetimine yatkın,
 B sınıfı sürücü belgesine sahip,
Kocaeli ilinde ikamet eden/edebilecek,
Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek aday.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATINALMA UZMANI Kocaeli ASSAN HANİL
SATINALMA UZMANIASSAN HANİL

Otomotiv sektöründe 2 yıl satınalma deneyimi olan (Tercihen plastik enjeksiyon konusunda deneyimli)
Üniversitelerin Endüstri, Makina veya Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümleri'nden mezun
İyi derecede İngilizce bilen
İkna kabiliyeti yüksek, analitik düşünebilen, etkin iletişim kurabilen ve sonuç odaklı
Aktif araç kullanabilen
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek
   
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Filo Kiralama Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kibar Holding
Filo Kiralama Satış TemsilcisiKibar Holding
Grup şirketlerimizden, Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş. için 'Satış Temsilcisi' arayışı içerisindeyiz.
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- Tercihen Filo Kiralama alanında en az 3 yıl tecrübeli,
- İngilizce bilen,
- İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
- MS Office programlarına hakim,
- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
- Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BAKIM ELEMANI Bursa ASSAN HANİL
BAKIM ELEMANIASSAN HANİL

EML yada MYO Elektrik, Elektronik, Ototmasyon, Mekatronik bölümlerinden mezun,
Elektrik mezunları için tercihen EKAT belgesi sahibi,mekatronik mezunları için hidrolik ve pnömatik konularında bilgili,
Elektrik, Elektronik, Mekanik bakım/arıza konusunda en az 2 yıl deneyimli,
Teknik resim ve Elektrik-Elektronik devre şemalarını okuyabilen,
PLC (Siemens S7-200,300,1200) bilgisi olan,
Bilgisayar ve MS Office uygulamalarını kullanabilen,
Analitik ve sistematik problem çözme yeteneğine sahip,
Dikkatli ve sorumluluk bilinci yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
Vardiyalı çalışabilecek,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Bursa’da  ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Assan Foods
Satış Planlama UzmanıAssan Foods
Şirketimizin İstanbul-Karaköy'de bulunan merkez ofisinde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
 
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
Planlama alanında en az 1 yıl tecrübeli
Sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,
İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office uygulamarını etkin kullanabilen,
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Lojistik Uzmanı Balıkesir, Bursa ASSAN FOODS
Lojistik UzmanıASSAN FOODS

Üniversitelerin endüstri mühendisliği, lojistik vb. bölümlerinden mezun,
Lojistik, Planlama ve Depo Yönetimi alanlarında en az 3 yıl tecrübeli (Tercihen gıda sektörü)
Çok iyi derecede İngilizce bilen
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Takipçi, sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilen ve yeniliklere açık
Ofis (MS Excel, MS Word, MS Powerpoint) programlarını çok iyi derecede kullanabilen,  
ERP yapısını bilen ve geliştirebilen,
Analitik düşünen, planlama ve problem çözme yeteneğine sahip,
İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasından keyif alan,
Bandırma, Susurluk, M.Kemalpaşa ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Kibar Holding
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİKibar Holding
 
Grup şirketlerimizden, lojistik sektöründe faaliyet gösteren Assan Lojistik ve Filo Kiralama A.Ş. için,  “İnsan Kaynakları Yöneticisi” aramaktayız.
İnsan Kaynakları süreçlerinde, en az 6 yıl tecrübeli, tercihen Lojistik Sektörü'nde deneyimi olan,
Üniversitelerin ilişkili bölümlerinden mezun,
İyi derecede İngilizce konuşup yazabilen,
Analitik, sonuç odaklı, sunum ve  zaman yönetimi konusunda başarılı,
Her kademe organizasyonel seviyede çalışanlar ile ilişki kurabilecek,
İletişim ve temsil yeteneği gelişmiş,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden /edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net