Sicpa TÜRKİYE 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


2007 yılında kurulan firmamız, Marka  Güvenliği ve Ürün İzleme-Takip Sistemleri konusunda yüksek teknoloji çözümleri sunmaktadır. Sicpa TURKEY Ürün Güvenliği San. ve Tic. A. Ş. çağımızda büyük önem taşıyan marka ve ürün güvenliği konusunda tedarik zincirinde ürünlerin izlenmesi, sahte-gerçek ürün ayrıştırılması konularında ihtiyaca ve duruma özel çözümler geliştirerek, kayıt dışı, sahte ve kaçak ürünlerin önlenmesine olanak veren  teknolojik hizmet ve çözüm paketleri  sunmaktadır.

Çözümlerimizde; SICPA tarafından geliştirilmiş ve tasarlanmış güvenlik teknolojileri, özel güvenlikli mürekkep uygulamaları, donanım ve yazılımları birleştiren Ürün İzleme ve Takip sistemi kullanılmakta, Sistem Tedarik ve Montajı,  Sistem Yönetimi ve İşletilmesi,  Teknik Servis ve Garanti Hizmetleri’nin tümü bir bütün olarak sağlanmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Giyim Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Sicpa TÜRKİYE İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Sicpa Assan Ürün Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma UzmanıSicpa Assan Ürün Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin  Satınalma biriminde, 'Satınalma Uzmanı' pozisyonunda görev alabilecek aşağıdaki nitelikleri taşıyan çalışma arkadaşı aramaktayız. 4 yıllık Üniversite mezunu, Tercihen Genel Satınalma, İthalat işlemleri ve Tedarikçi ilişkileri konularında bilgi sahibi ve 3 yıl deneyimli İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis programları, SAP ve ERP uygulamalarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Tuzla’daki merkez ofisimizde görev alacak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Sorumlusu İstanbul(Asya) Sicpa Assan Ürün Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.
Güvenlik SorumlusuSicpa Assan Ürün Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.
 Şirketimizin Tuzla kampüsümüzde, "Güvenlik Sorumlusu” olarak görev yapacak aşağıda belirtilen niteliklere sahip adaylar aranmaktadır. En az lise mezunu olmak, Güvenlik Sorumlusu olarak  en az 4 yıllık deneyime sahip olmak, (Üretim faaliyeti gösteren bir firmada çalışmış olmak tercih sebebidir.) Tercihen  Özel Güvenlik Eğitim sertifikasına sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, 3 vardiya şeklinde çalışabilecek durumda olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobile Application Development Specialist İstanbul(Asya) Sicpa Assan Ürün Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.
Mobile Application Development SpecialistSicpa Assan Ürün Güvenliği San. ve Tic. A.Ş.
Graduated from Computer Engineering, Computer Programming, Electronic Engineering,  Mathematics Engineering, departments from related Universities, Has at least 3 years related experience, Can develop mobile applications using IOS platform or has command in Java language, can develop applications using Android platform, Can develop web based mobile application, Can work with 3rd party API’s, Can develop applications which can work integrated with web servers/web services (JSON, XML, etc..), Having knowledge of database architecture, knowledge and experience of SQLite, Having knowledge and experience about source control systems (git, svn, etc..) Preferably, having knowledge and experience of C++/Java and experience of augmented reality technology. Having knowledge about user experience, Has ability of analytical thinking, problem solving and system development, Interested in learning new Technologies, suitable on teamwork, Good command of English, Completed military service for male candidates, Working at Istanbul Tuzla Campus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı