Sicpa TÜRKİYE 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2007


2007 yılında kurulan firmamız, Marka  Güvenliği ve Ürün İzleme-Takip Sistemleri konusunda yüksek teknoloji çözümleri sunmaktadır. Sicpa TURKEY Ürün Güvenliği San. ve Tic. A. Ş. çağımızda büyük önem taşıyan marka ve ürün güvenliği konusunda tedarik zincirinde ürünlerin izlenmesi, sahte-gerçek ürün ayrıştırılması konularında ihtiyaca ve duruma özel çözümler geliştirerek, kayıt dışı, sahte ve kaçak ürünlerin önlenmesine olanak veren  teknolojik hizmet ve çözüm paketleri  sunmaktadır.

Çözümlerimizde; SICPA tarafından geliştirilmiş ve tasarlanmış güvenlik teknolojileri, özel güvenlikli mürekkep uygulamaları, donanım ve yazılımları birleştiren Ürün İzleme ve Takip sistemi kullanılmakta, Sistem Tedarik ve Montajı,  Sistem Yönetimi ve İşletilmesi,  Teknik Servis ve Garanti Hizmetleri’nin tümü bir bütün olarak sağlanmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Giyim Yardımı
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


Sicpa TÜRKİYE İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Asya) Kibar Holding
İhracat Operasyon UzmanıKibar Holding
Grup şirketlerimizden İspak A.Ş. için 'İhracat Operasyon Uzmanı' arayışı içerisindeyiz.Üniversitelerin Dış Ticaret veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,En az 2 yıl benzer görevde bulunmuş, İngilizce sözlü ve yazılı iletişim kurabilecek, MS Office programlarına hakim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, bireysel gelişime açık, diksiyonu düzgün,Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, iletişim, sunum ve ikna becerisi yüksek,İstanbul Asya veya İzmit bölgesinde ikamet eden / edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı