Klemsan Elektrik Elektronik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1974


Kısaca Klemsan
1974 yılında kurulan KLEMSAN, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de 7, dünya’da 9 ofis ve geniş bayi ağı ile global bir marka haline gelmiştir.
Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü geliştirmekte ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama ürünleri tasarım ve üretimini;
Elektronik ürünler için yazılım, donanım, test aparatları, makineye özel yazılım tasarım ve üretimini;
Proseslere özel, standart dışı makine tasarım ve üretimini bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten KLEMSAN;
Ürünlerinin her koşulda ve her yerde müşterilerine aynı kalitede ulaşmasını sağlamaktadır.
Bakış Açımız
Müşterilerimize en yüksek değeri sunmak için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine en üst düzeyde önem veririz. Yüksek iş ahlâkını ve dürüst çalışmayı ilke ediniriz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. Yenilikçi düşünceyi rehber ediniriz. Tüm görüşlere, fikirlere ve değerlere saygı duyarız.
Neyi Hedefliyoruz
Hedefimiz, endüstrinin sorunlarına dünya standartlarında çözümler üreten, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, Ar-Ge ve inovasyona öncelikli yatırım yapan, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir dünya şirketi olmaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.klemsan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Klemsan Elektrik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İhracat Operasyon Elemanı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
İhracat Operasyon ElemanıKlemsan Elektrik Elektronik
Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu,          İyi derecede İngilizce bilen ve İngilizce yazışma yapabilecek,         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,          Dış ticaret mevzuatına hakim,          Uluslararası nakliye, gümrük ve ihracat teslim şekilleri konusunda tecrübeli,         Ms Office programlarına hakim ve Netsis programı kullanabilen,          Organizasyon ve planlama yeteneğine sahip,          Sorumluluk alabilen ve hızlı problem çözebilen,          Ekip Çalışmasına uyumlu , ikna ve uzlaşma yeteneğine sahip,          Erkek adaylar için  Askerliğini yapmış,          Sigara kullanmayan,          25-30  yaş aralığında personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi Ankara Klemsan Elektrik Elektronik
Bölge Satış TemsilcisiKlemsan Elektrik Elektronik
Elektrik - Elektronik malzeme üretimi ve ihracatı konusunda Türkiye'nin öncü kuruluşlarından olan Firmamızın Ankara Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak Ankara Bölgemizde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcileri alınacaktır.- Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu,- B sınıfı sürücü belgeli,- Seyahat engeli olmayan , Ankara ‘da ikamet eden ,- Tercihen Alçak Gerilim ve Otomasyon malzemelerinin satışı konusunda deneyimli,- İnsan ilişkilerinde başarılı , iletişim yeteneği güçlü,- MsOffice programlarını kullanabilen,- Askerlik hizmetini tamamlamış,- 35 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Taşlama Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Taşlama OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin torna tesviye, makine ve kalıpçılık bölümlerinden mezun,Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi,En az 2 yıl benzer bir görevde çalışmış, Askerlik görevini yerine getirmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı