Klemsan Elektrik Elektronik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1974


Kısaca Klemsan
1974 yılında kurulan KLEMSAN, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de 7, dünya’da 9 ofis ve geniş bayi ağı ile global bir marka haline gelmiştir.
Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü geliştirmekte ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama ürünleri tasarım ve üretimini;
Elektronik ürünler için yazılım, donanım, test aparatları, makineye özel yazılım tasarım ve üretimini;
Proseslere özel, standart dışı makine tasarım ve üretimini bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten KLEMSAN;
Ürünlerinin her koşulda ve her yerde müşterilerine aynı kalitede ulaşmasını sağlamaktadır.
Bakış Açımız
Müşterilerimize en yüksek değeri sunmak için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine en üst düzeyde önem veririz. Yüksek iş ahlâkını ve dürüst çalışmayı ilke ediniriz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. Yenilikçi düşünceyi rehber ediniriz. Tüm görüşlere, fikirlere ve değerlere saygı duyarız.
Neyi Hedefliyoruz
Hedefimiz, endüstrinin sorunlarına dünya standartlarında çözümler üreten, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, Ar-Ge ve inovasyona öncelikli yatırım yapan, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir dünya şirketi olmaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.klemsan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Klemsan Elektrik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sekreter İstanbul(Avr.) Klemsan Elektrik Elektronik
SekreterKlemsan Elektrik Elektronik
Maslak Ofisimize, En az lise mezunu (Tercihen Büro Yönetimi Sekreterlik mezunu) Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarını bilen, Şirkete gelen telefonların cevaplandırılması ve ilgililere yönlendirilmesi, Şirkete gelen misafirlerin karşılanması ve ilgililere yönlendirilmesi, Merkez ile şirketler arasındaki koordinasyonunun sağlanması, Posta, kargo ve kurye işlemlerini yürütmek ve gerekli kayıtları tutmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için otel, uçak bileti ve araç kiralama ile ilgili rezervasyonların ve raporlamalarının yapılması, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşan, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve dinamik,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Klemsan Elektrik Elektronik
Çay Servis ve Temizlik ElemanıKlemsan Elektrik Elektronik
Şirketlerde çay ve temizlik hizmetlerinde çalışmış, Ofis temizliği işlerinde tecrübeli,  Hijyen konularında hassas ve bilinçli, Temizlik işleri hakkında yeterince bilgili, Sonuç odaklı çalışan, titiz ve dikkatli, pratik ve atik davranabilen, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, uyumlu, gelişime açık,Sabırlı İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden  Bayan  30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saç Kalıpçısı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Saç KalıpçısıKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Metal kesme form verme kalıpçılığı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl benzer bir görevde çalışmış, Metal kesme ve form verme kalıp üretimi veya kalıp montajı bilgisine sahip, Kalıphane takım tezgâhlarını kullanabilen (torna, freze, taşlama), Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi, Askerlik görevini yerine getirmiş, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Plastik Enjeksiyon KalıpçısıKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpçılığı konusunda tecrübeli, En az 3 yıl benzer bir görevde çalışmış, Plastik kalıp üretimi veya kalıp montajı bilgisine sahip, Kalıphane takım tezgâhlarını kullanabilen (torna, freze, taşlama), Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi, Askerlik görevini yerine getirmiş, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tel ve Dalma Erezyon Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Tel ve Dalma Erezyon OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
Tel ve Dalma Erezyon Operatörü  Klemsan Elektrik Elektronikİlan Tarihi:14/03/2016Şehir/Ülke: İzmirGenel Nitelikler:  Tercihen E.M Lisesi  veya meslek edindirme okullarının tesviye, makina, kalıpcılık, makina ressamlıgı  bölümlerinden mezun, Teknik resim okuma/anlama bilgisine sahip, Tel ve dalma erezyon tezgahında çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Ölçü Aletlerini kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı