Klemsan Elektrik Elektronik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1974


Kısaca Klemsan
1974 yılında kurulan KLEMSAN, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de 7, dünya’da 9 ofis ve geniş bayi ağı ile global bir marka haline gelmiştir.
Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü geliştirmekte ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama ürünleri tasarım ve üretimini;
Elektronik ürünler için yazılım, donanım, test aparatları, makineye özel yazılım tasarım ve üretimini;
Proseslere özel, standart dışı makine tasarım ve üretimini bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten KLEMSAN;
Ürünlerinin her koşulda ve her yerde müşterilerine aynı kalitede ulaşmasını sağlamaktadır.
Bakış Açımız
Müşterilerimize en yüksek değeri sunmak için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine en üst düzeyde önem veririz. Yüksek iş ahlâkını ve dürüst çalışmayı ilke ediniriz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. Yenilikçi düşünceyi rehber ediniriz. Tüm görüşlere, fikirlere ve değerlere saygı duyarız.
Neyi Hedefliyoruz
Hedefimiz, endüstrinin sorunlarına dünya standartlarında çözümler üreten, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, Ar-Ge ve inovasyona öncelikli yatırım yapan, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir dünya şirketi olmaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.klemsan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Klemsan Elektrik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Enjeksiyon Makine Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Enjeksiyon Makine OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
İzmir, Kemalpaşa’da bulunan firmamızda çalışmak üzere ENJEKSİYON MAKİNE OPERATÖRÜ alınacaktır.- Tercihen benzer görevde çalışmış,- Tercihen Meslek Lisesi Mezunu - 30 Yaşını aşmamış Bay,- Askerlik hizmetini tamamlamış,-  Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc ve Manuel Freze Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Cnc ve Manuel Freze OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen E.M Lisesi veya meslek edindirme okullarının tesviye, makina, kalıpçılık,makina ressamlığı bölümlerinden mezun, Teknik resim okuma ve anlama bilgisine sahip, CNC freze ve/veya Manuel freze tezgahında çalışmış, Ölçü Aletlerini kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik görevini yerine getirmiş,  Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saç Kalıpçısı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Saç KalıpçısıKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Metal kesme form verme kalıpçılığı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl benzer bir görevde çalışmış, Metal kesme ve form verme kalıp üretimi veya kalıp montajı bilgisine sahip, Kalıphane takım tezgâhlarını kullanabilen (torna, freze, taşlama), Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi, Askerlik görevini yerine getirmiş, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Plastik Enjeksiyon KalıpçısıKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpçılığı konusunda tecrübeli, En az 3 yıl benzer bir görevde çalışmış, Plastik kalıp üretimi veya kalıp montajı bilgisine sahip, Kalıphane takım tezgâhlarını kullanabilen (torna, freze, taşlama), Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi, Askerlik görevini yerine getirmiş, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tel ve Dalma Erezyon Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Tel ve Dalma Erezyon OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
Tel ve Dalma Erezyon Operatörü  Klemsan Elektrik Elektronikİlan Tarihi:14/03/2016Şehir/Ülke: İzmirGenel Nitelikler:  Tercihen E.M Lisesi  veya meslek edindirme okullarının tesviye, makina, kalıpcılık, makina ressamlıgı  bölümlerinden mezun, Teknik resim okuma/anlama bilgisine sahip, Tel ve dalma erezyon tezgahında çalışmış veya yetiştirilmek üzere, Ölçü Aletlerini kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ev Hizmet Elemanı İstanbul(Avr.) Klemsan Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Ev Hizmet ElemanıKlemsan Elektrik Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
·         Sigara kullanmayan,·         Güvenilir, temiz, titiz, güler yüzlü,·         Haftanın 6 günü yatılı olarak çalışabilecek,·         Detaylı ev işi temizliği, günlük toparlama, ütü ve yemek yapabilecek,·         35 – 45 yaşları arasında,·         Çocuksuz  (villa da bir oda verileceğinden çocuk yanlarında kalmamalı),·         TC Vatandaşı ya da yabancı uyruklu olan,·         Mutlaka referans verebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sevkiyat Elemanı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Depo Sevkiyat ElemanıKlemsan Elektrik Elektronik
         Depo ve sevkiyat konusunda bilgi ve tecrübesi olan          Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen          Fiziksel yeterliliğe sahip          Askerlik  Hizmetini tamamlamış          En az Lise mezunu          B sınıfı ehliyet sahibi          30 yaşını  aşmamış          Forklift belgesi olan (Tercih sebebidir)          Dikkatli disiplinli çalışan ve takım çalışmasına yatkın          Sorumluluk sahibi personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı