Klemsan Elektrik Elektronik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1974


Kısaca Klemsan
1974 yılında kurulan KLEMSAN, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de 7, dünya’da 9 ofis ve geniş bayi ağı ile global bir marka haline gelmiştir.
Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü geliştirmekte ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama ürünleri tasarım ve üretimini;
Elektronik ürünler için yazılım, donanım, test aparatları, makineye özel yazılım tasarım ve üretimini;
Proseslere özel, standart dışı makine tasarım ve üretimini bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten KLEMSAN;
Ürünlerinin her koşulda ve her yerde müşterilerine aynı kalitede ulaşmasını sağlamaktadır.
Bakış Açımız
Müşterilerimize en yüksek değeri sunmak için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine en üst düzeyde önem veririz. Yüksek iş ahlâkını ve dürüst çalışmayı ilke ediniriz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. Yenilikçi düşünceyi rehber ediniriz. Tüm görüşlere, fikirlere ve değerlere saygı duyarız.
Neyi Hedefliyoruz
Hedefimiz, endüstrinin sorunlarına dünya standartlarında çözümler üreten, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen, Ar-Ge ve inovasyona öncelikli yatırım yapan, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir dünya şirketi olmaktır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik

Firma web sitesi: www.klemsan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 75-99

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Klemsan Elektrik Elektronik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PVC Profil Punch Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
PVC Profil Punch OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
*Lise veya Meslek Liselerinin Torna, Tesviye, Mekanik bölümlerinden mezun,*Yoğun iş temposunda kaliteden ödün vermeden üretim yapabilecek,*İş takibi konusunda titiz,*Adaptasyon kabiliyeti yüksek,*Öğrenmeye istekli,*Pozitif düşünce yapısına sahip,*Yapıcı eleştiri becerisi olan,*İletişim becerisi yüksek,*Takım çalışmasına yatkın,*Vardiyalı çalışabilecek,*Askerliğini tamamlamış,*Tercihen 25 yaşını aşmamış,*Ulucak, Kemalpaşa, Bornova, Çamdibi, Pınarbaşı, Altındağ bölgelerinde ikamet etmekte olan,*Erkek adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Kırma Makine Elemanı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Plastik Kırma Makine ElemanıKlemsan Elektrik Elektronik
*Yoğun iş temposunda kaliteden ödün vermeden üretim yapabilecek,*İş takibi konusunda titiz,*Adaptasyon kabiliyeti yüksek,*Öğrenmeye istekli,*Pozitif düşünce yapısına sahip,*Yapıcı eleştiri becerisi olan,*İletişim becerisi yüksek,*Takım çalışmasına yatkın,*Vardiyalı çalışabilecek,*Askerliğini tamamlamış,*Tercihen 25 yaşını aşmamış,*Ulucak, Kemalpaşa, Bornova, Çamdibi, Pınarbaşı, Altındağ bölgelerinde ikamet etmekte olan,*Erkek adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Paketleme Elemanı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Paketleme ElemanıKlemsan Elektrik Elektronik
*Yoğun iş temposunda çalışabilecek,*İş takibi konusunda titiz,*Adaptasyon kabiliyeti yüksek,*Öğrenmeye istekli,*Pozitif düşünce yapısına sahip,*İletişim becerisi yüksek,*Takım çalışmasına yatkın,*Vardiyalı çalışabilecek,*Askerliğini tamamlamış,*Tercihen 25 yaşını aşmamış,*Ulucak, Kemalpaşa, Bornova, Çamdibi, Pınarbaşı, Altındağ bölgelerinde ikamet etmekte olan,*Erkek adaylar değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Taşlama Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Taşlama OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
·         Tercihen meslek liselerinin torna tesviye, makine ve kalıpçılık bölümlerinden mezun,·         Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi,·         En az 2 yıl benzer bir görevde çalışmış,·         Askerlik görevini yerine getirmiş,·         Ekip çalışmasına uyumlu,·         Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saç Kalıpçısı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Saç KalıpçısıKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Metal kesme form verme kalıpçılığı konusunda tecrübeli, En az 2 yıl benzer bir görevde çalışmış, Metal kesme ve form verme kalıp üretimi veya kalıp montajı bilgisine sahip, Kalıphane takım tezgâhlarını kullanabilen (torna, freze, taşlama), Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi,Askerlik görevini yerine getirmiş, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Plastik Enjeksiyon KalıpçısıKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Plastik enjeksiyon kalıpçılığı konusunda tecrübeli, En az 3 yıl benzer bir görevde çalışmış, Plastik kalıp üretimi veya kalıp montajı bilgisine sahip, Kalıphane takım tezgâhlarını kullanabilen (torna, freze, taşlama), Teknik resim okuma ve ölçü aleti kullanma konularında bilgi ve deneyim sahibi,Askerlik görevini yerine getirmiş, Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Manuel Freze Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Manuel Freze OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
Tercihen E.M Lisesi veya meslek edindirme okullarının tesviye, makina, kalıpçılık,makina ressamlığı bölümlerinden mezun,Teknik resim okuma ve anlama bilgisine sahip, En az 2 yıl benzer bir görevde çalışmış, Ölçü Aletlerini kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Askerlik görevini yerine getirmiş,  Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enjeksiyon Makine Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Enjeksiyon Makine OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
İzmir, Kemalpaşa’da bulunan firmamızda çalışmak üzere ENJEKSİYON MAKİNE OPERATÖRÜ alınacaktır.- Tercihen benzer görevde çalışmış,- Tercihen Meslek Lisesi Mezunu - 30 Yaşını aşmamış Bay,- Askerlik hizmetini tamamlamış,-  Vardiyalı çalışabilecek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü İzmir Klemsan Elektrik Elektronik
Proses Kalite OperatörüKlemsan Elektrik Elektronik
İzmir, Kemalpaşa’da bulunan firmamızda çalışmak üzere ERKEK PROSES KALİTE KONTROL OPERATÖRÜ alınacaktır.Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının tesviye, makine, metal işleri bölümlerinden mezun,Office Programlarını kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip, Tercihen 25 yaşını aşmamış, Seyahat engeli olmayan, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı