Son Arama SonuçlarıKöfteci Yusuf A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren ve Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş, Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik,Orhangazi,Gemlik,Yalova Yolu,Mudanya Yolu,İzmir Yolu,Görükle ), İzmir(Balçova Selway Outlet), Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük(Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir - Susurluk ve yakında Kocaeli’de olmak üzere 15 şubemiz ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf,DönerY, BurgerAge, Ciğer’ce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Restaurant - Cafe - Bar

Firma web sitesi: www.kofteciyusuf.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 00.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Köfteci Yusuf A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Hizmet Elemanı Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Genel Hizmet ElemanıKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf   Bursa - Mudanya Şubesinde  çeşitli görevlerde  görevlendirilmek üzere   çalışma arkadaşları arıyoruz.Aranan Nitelikler : İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, 18 - 45 yaşları arasında, Bay – Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Köfteci Yusuf A.Ş
İnsan Kaynakları SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf A.Ş İstanbul - Ataşehir Şubemizde  istihdam edilmek üzere İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun,tercihen çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunu.İnsan Kaynakları'nın her alanında görev ve sorumluluk alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip,Personel kısmında Bordro, Özlük, Puantaj, vb. zorunlu süreçleri yürütebilecek,Kanuni mevzuata hakim, Performans, Eğitim vb. diğer ik süreçlerinin yürütülmesinde tecrübeli, Bordro plus ve Pdks programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, üst yönetim ile çalışma deneyimine sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Genel BaşvuruKöfteci Yusuf A.Ş
İş Tanımı :  Köfteci Yusuf   Bursa  Şubelerinde  çeşitli görevlerde  görevlendirilmek üzere   çalışma arkadaşları arıyoruz.Aranan Nitelikler : İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, 18 - 45 yaşları arasında, Bay – Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reyon Görevlisi Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Reyon GörevlisiKöfteci Yusuf A.Ş
İş Tanımı      Bursa  Nilüfer  Bölgesi   Özlüce Şube   Köfteci Yusuf'ta görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip tam zamanlı çalışacak takım arkadaşları  arıyoruz.Aranan Nitelikler :Vardiyalı ve hafta sonları çalışabilecek , Güleryüzlü ,iletişim becerileri yüksek , Yiyecek-İçecek sektöründe restaurant ve Cafe alanında deneyimli veya bu alanda kariyer yapma hedefi olan ,18-45 yaşları arasında , Kişisel bakımına  özen gösteren  ,diksiyonu düzgün Tatlı bölümünde ve Kasap bölümünde çalıştırılmak üzere  Bayan  takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Izgara Elemanı Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Izgara ElemanıKöfteci Yusuf A.Ş
KÖFTECİ YUSUF ÖZLÜCE ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ;- Izgara Alanında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere ,- Vardiyalı ve hafta sonları çalışabilecek ,- Takım çalışmasına Yatkın ,- Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ,- Bay/Bayan Çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
İnsan Kaynakları SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf A.Ş Gemlik Şubemizde  istihdam edilmek üzere İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun,tercihen çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunu.İnsan Kaynakları'nın her alanında görev ve sorumluluk alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip,Personel kısmında Bordro, Özlük, Puantaj, vb. zorunlu süreçleri yürütebilecek,Kanuni mevzuata hakim, Performans, Eğitim vb. diğer ik süreçlerinin yürütülmesinde tecrübeli, Bordro plus ve Pdks programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, üst yönetim ile çalışma deneyimine sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik ve Sevkiyat Sorumlusu Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Lojistik ve Sevkiyat SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Bursa Yenişehir' de bulunan Et Entegre Tesisimizde görevlendirmek üzere;Önlisans veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik operasyonları, depoların yönetimi, sevkiyat planlama ve stok kontrol konularında 3 yıl deneyimli,Tercihen Gıda sektöründe deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip yönetebilme becerisi olan, Müşteri ve tedarikçi firmalara yönelik problem çözmede başarılı, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Forklift ehliyeti olan (tercihen) Bursa Yenişehir' de ikamet edebilecek Lojistik ve Sevkiyat Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı