Son Arama SonuçlarıKöfteci Yusuf A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren ve Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş, Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik,Orhangazi,Gemlik,Yalova Yolu,Mudanya Yolu,İzmir Yolu,Görükle ), İzmir(Balçova Selway Outlet), Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük(Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir - Susurluk ve yakında Kocaeli’de olmak üzere 15 şubemiz ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf,DönerY, BurgerAge, Ciğer’ce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Restaurant - Cafe - Bar

Firma web sitesi: www.kofteciyusuf.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 00.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Köfteci Yusuf A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İzmir Köfteci Yusuf A.Ş
İnsan Kaynakları SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf Menemen Şubesinde değerlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi, Psikoloji ve Endüstri Müh. bölümlerinden mezun.         Tercihen gıda sektörü deneyimi olan,·         İş kanunu, SGK, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına hakim,·         Bordro ve özlük konularına hakim,·         Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,·         Sorumluluk sahibi,·         Ekip yönetme becerisine sahip,·         Planlama ve organizasyon yeteneği olan,·         Ms Office programlarına hakim,·         İletişimi kuvvetli,·         Tam zamanlı çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Reklam ve Halkla İlişkiler UzmanıKöfteci Yusuf A.Ş
‘’Genç Markamızı Genç Ellere Emanet Etmek İstiyoruz.’’Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Reklam, Halkla İlişkiler veya İletişim Fakültelerinden  )Tercihen reklam ve kreatif ajanslarında çalışmış ve minimum 3 yıl deneyimli,Müşteri memnuniyetine önem veren çözüm odaklı, problem çözme becerileri gelişmiş,İletişim yönü güçlü ve ilişki yönetiminde başarılı,Müzakere becerilerine, ikna kabiliyetine ve temsil yeteneğine sahip, prezantabl,MS Office uygulamalarını iyi seviyede kullanabilen,   Tercihen Photoshop, Dreamweaver programlarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı