Son Arama SonuçlarıKöfteci Yusuf A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren ve Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş, Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik,Orhangazi,Gemlik,Yalova Yolu,Mudanya Yolu,İzmir Yolu,Görükle ), İzmir(Balçova Selway Outlet), Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük(Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir - Susurluk ve yakında Kocaeli’de olmak üzere 15 şubemiz ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf,DönerY, BurgerAge, Ciğer’ce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Restaurant - Cafe - Bar

Firma web sitesi: www.kofteciyusuf.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 00.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Köfteci Yusuf A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Lojistik ve Sevkiyat Sorumlusu Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Lojistik ve Sevkiyat SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Bursa Yenişehir' de bulunan Et Entegre Tesisimizde görevlendirmek üzere;Önlisans veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lojistik operasyonları, depoların yönetimi, sevkiyat planlama ve stok kontrol konularında 3 yıl deneyimli,Tercihen Gıda sektöründe deneyimi olan, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip yönetebilme becerisi olan, Müşteri ve tedarikçi firmalara yönelik problem çözmede başarılı, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Forklift ehliyeti olan (tercihen) Bursa Yenişehir' de ikamet edebilecek Lojistik ve Sevkiyat Sorumlusu aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Mekanik Bakım MühendisiKöfteci Yusuf A.Ş
Bursa Yenişehir' de bulunan Et Entegre Tesisimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, SAP, MS Office, Auto Cad programlarını kullanabilen, İyi derecede aktif olarak İngilizce bilen, Problem çözme ve iletişim becerisi yüksek,İSG konularında bilgi sahibi, Mekanik Bakım sistemleri konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa veya Bursa Yenişehir' de  ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı