Son Arama SonuçlarıKöfteci Yusuf A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren ve Köfteci Yusuf A.Ş, 1996 yılında İznik’te kuruldu. 20 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş, Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa ve ilçelerinde (İznik,Orhangazi,Gemlik,Yalova Yolu,Mudanya Yolu,İzmir Yolu,Görükle ), İzmir(Balçova Selway Outlet), Eskişehir(Üniversite Caddesi), Yalova, Bilecik – Bozüyük(Sarar Outlet ve Otoyol üzeri), Balıkesir - Susurluk ve yakında Kocaeli’de olmak üzere 15 şubemiz ile hizmet vermektedir.
Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

Firmamız Köfteci Yusuf A.Ş. markasının yanı sıra ‘’Yol Boyu Lezzetleri’’ konseptinde Köfteci Yusuf,DönerY, BurgerAge, Ciğer’ce ve Kamenta markaları ile 5 farklı konsepti müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Restaurant - Cafe - Bar

Firma web sitesi: www.kofteciyusuf.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 00.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 08.00 - 00.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 3000-3999


Köfteci Yusuf A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Sorumlusu Kırıkkale Köfteci Yusuf A.Ş
İnsan Kaynakları SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf A.Ş Kırıkkale Şubesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi veya Psikoloji bölümlerinden mezunTercihen üretim sektöründe çalışmış İşe alım konusunda tecrübe sahibi İnsan Kaynakları süreçlerinde çalışmalarda bulunmuş İş Kanunu, SGK, İş Sağlığı ve Güvenliği, Teşvik Uygulamaları ile ilgili diğer mevzuatlara hâkimMS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, motivasyonu yüksek, iletişimi güçlü Analiz ve raporlama yönü kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Servis Elemanı İstanbul(Asya) Köfteci Yusuf A.Ş
Restoran Servis ElemanıKöfteci Yusuf A.Ş
İstanbul Ataşehir Novada Avm Köfteci Yusuf A.Ş'de değerlendirilmek üzere;20-40 yaşları arasıKişisel bakımına özen gösteren,Güler yüzlü, dinamik ve takım çalışmasına yatkın,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilicek,Tercihen lise mezunu,Bay,bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Genel Hizmet ElemanıKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf   Bursa - Mudanya Şubesinde  çeşitli görevlerde  görevlendirilmek üzere   çalışma arkadaşları arıyoruz.Aranan Nitelikler : İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, 18 - 45 yaşları arasında, Bay – Bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Asya) Köfteci Yusuf A.Ş
İnsan Kaynakları SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf A.Ş İstanbul - Ataşehir Şubemizde  istihdam edilmek üzere İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun,tercihen çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunu.İnsan Kaynakları'nın her alanında görev ve sorumluluk alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip,Personel kısmında Bordro, Özlük, Puantaj, vb. zorunlu süreçleri yürütebilecek,Kanuni mevzuata hakim, Performans, Eğitim vb. diğer ik süreçlerinin yürütülmesinde tecrübeli, Bordro plus ve Pdks programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, üst yönetim ile çalışma deneyimine sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Izgara Elemanı Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
Izgara ElemanıKöfteci Yusuf A.Ş
KÖFTECİ YUSUF ÖZLÜCE ŞUBESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ;- Izgara Alanında tecrübeli veya yetiştirilmek üzere ,- Vardiyalı ve hafta sonları çalışabilecek ,- Takım çalışmasına Yatkın ,- Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ,- Bay/Bayan Çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu Bursa Köfteci Yusuf A.Ş
İnsan Kaynakları SorumlusuKöfteci Yusuf A.Ş
Köfteci Yusuf A.Ş Gemlik Şubemizde  istihdam edilmek üzere İnsan Kaynakları Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun,tercihen çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunu.İnsan Kaynakları'nın her alanında görev ve sorumluluk alabilecek bilgi ve tecrübeye sahip,Personel kısmında Bordro, Özlük, Puantaj, vb. zorunlu süreçleri yürütebilecek,Kanuni mevzuata hakim, Performans, Eğitim vb. diğer ik süreçlerinin yürütülmesinde tecrübeli, Bordro plus ve Pdks programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, üst yönetim ile çalışma deneyimine sahip adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı