KOTON 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988


www.koton.com.tr

Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor.
 
1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 27 ülkede toplam 500'ün üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton, çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor.
 
Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.koton.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KOTON İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 222
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Junior Merchandiser İstanbul(Avr.), ... KOTON
Junior MerchandiserKOTON
Üniversite mezunu, En az 2 yıl deneyimli Atölye,üretici firma pörtföyü olan, Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan, İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ISTANBUL SAPPHIRE AVM-MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Avr.) KOTON
ISTANBUL SAPPHIRE AVM-MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISIKOTON
- Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,- Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,- Üniversite mezunu,- İyi derecede ingilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,- Avrupa Yakası' nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI-DENİZLİ TERASPARK Denizli KOTON
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI-DENİZLİ TERASPARKKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Denizli' de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı Denizli KOTON
Mağaza Müdür YardımcısıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 263, yurt dışındaki 141 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,DENİZLİ'de ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Satış Danışmanı - KAVACIK CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Part Satış Danışmanı - KAVACIK CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• İstanbul Kavacık'ta ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı-ANKARA BÖLGE Ankara KOTON
Görsel Sunum Uzmanı-ANKARA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* Yakın çevredeki şehirlere mobilite engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİKERKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?   Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,İngilizce bilen,Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İstanbul Mecidiyeköy Cadde İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdürü - İstanbul Mecidiyeköy CaddeKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Full Time Kasiyer - İstanbul Mecidiyeköy Cadde İstanbul(Avr.) KOTON
Full Time Kasiyer - İstanbul Mecidiyeköy CaddeKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli,En az lise, tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM Kasa Programını bilen İSTANBUL'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-İSTANBUL OPTIMUM OUTLE AVM İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-İSTANBUL OPTIMUM OUTLE AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL'da ikamet eden veya edebilecek adaylar aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli -İSTANBUL OPTIMUM OUTLE AVM İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Personeli -İSTANBUL OPTIMUM OUTLE AVMKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
International Key Account Executive İstanbul(Avr.) KOTON
International Key Account ExecutiveKOTON
Being a University Graduate, Having good command of English, French or German is asset, Having minimum 5-years experience in overseas sales in similar position, retail is preferable,No obstacle for traveling to abroad frequently,    Being able to think analytically, Being Customer-Focused with strong Communication Skills, Having a high level of Computer Literacy, and a good command of software and Excel,Having experience in Personnel Management and Product Management Being able to make good market observations, Being open to innovations.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ÖZDİLEK LEVENT AVM İstanbul(Avr.) KOTON
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ÖZDİLEK LEVENT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
İhracat UzmanıKOTON
Üniversitelerin tercihen Dış Ticaret, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Ticaret vb. bölümlerinden mezun, İhracat süreçlerinde en az 2 yıl deneyimi bulunan,  İhracat, gümrük ve dış ticaret operasyon süreçlerine hakim, İleri seviyede İngilizce bilgisi olup aktif kullanabilen, İşinde takipçi ve detaylı çalışan, MS Ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Tercihen Winner programında deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL-KONYA BÖLGE Konya KOTON
ENGELLİ PERSONEL-KONYA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  Engel durumu aktif ve ayakta çalışmasına uygun olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen mağazacılık alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Konya bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Destek Elemanı Konya KOTON
Destek ElemanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  Engel durumu aktif ve ayakta çalışmasına uygun olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen mağazacılık alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Konya bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - MUĞLA Muğla KOTON
Mağaza Müdürü - MUĞLAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MUĞLA'da ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TİME SATIŞ DANIŞMANI - TORIUM AVM İstanbul(Avr.) KOTON
PART TİME SATIŞ DANIŞMANI - TORIUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Haramidere Torium AVM'ye ulaşım sorunu yaşamayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PART TİME KASİYER - TORIUM AVM İstanbul(Avr.) KOTON
PART TİME KASİYER - TORIUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen HARAMİDERE TORIUM AVM'ye ulaşım sorunu olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
İç Denetim SorumlusuKOTON
·         Üniversite mezunu, (Tercihen İİBF mezunu)·         En az 4 yıl, tercihen perakende alanında iç denetim/bağımsız denetim tecrübesine sahip,·         Uluslararası iç denetim standartları ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi,·         İnisiyatif alabilecek ve tek başına denetim yapabilecek sorumluluk ve bilgi düzeyine sahip,·         Tercihen SMMM belgesi veya CIA sertifikasından en az birine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan ve raporlama yapabilen,·         Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,·         Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,·         Seyahat engeli bulunmayan, ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER (DENIM) İstanbul(Avr.) KOTON
MERCHANDISER (DENIM)KOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?*Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,*Tercihen İyi derecede İngilizce bilen,*Denim konusunda tecrübeli,*Atölye ,üretici firma portföyü olan,*Tekstil sektöründe min 3 yıl tecrübeli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kocaeli KOTON
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıKOTON
Kocaeli, Gebze Lojistik Depomuzda görevlendirmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Pozisyon detayları aşağıdaki gibidir. ·        Üniversitelerin Mühendislik vb. bölümlerinden mezun,·        “B” sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,·         İş Güvenliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli ve İş Güvenliği yasal mevzuatına hakim,·         İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Risk Analizi, Acil Durum Planlama gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip (Tercihen Lojistik ve Depo süreçlerinde tecrübeli),·         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnekliğe sahip, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi,·         İletişimi güçlü, sunuş ve temsil kabiliyeti yüksek, koordinasyon becerilerine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Tercihen aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) KOTON
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMANIKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ya da Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümlerinden mezun,Perakende sektöründe iş analitiği, veri analizi, raporlama, sistem geliştirme ve veri madenciliği alanlarında kariyer hedefi olan,İstatistik bilimi ve veri madenciliği yöntemlerinin kullanıldığı projelerde yer almış,Yöneylem Araştırması, Sezgisel ve Metasezgisel algoritmalar hakkında bilgi sahibi,Veriyi yönetecek programlama dillerinden ya da paket programlardan en az bir tanesini kullanmayı bilen (R, Python, SPSS, SAS, vs.)Literatür araştırması yapabilecek ve özetler çıkarabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Tercihen benzer alanda en az 2 yıl tecrübesi olan Tercihen veritabanı yapıları hakkında tecrübe sahibi ve veritabanı sorgulama dillerinden birine hakim (T-SQL, PL/SQL, psql, mysql)Ekip çalışmasına yatkın ve öğrenmeye istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYING MANAGER ( KADIN ) İstanbul(Avr.) KOTON
BUYING MANAGER ( KADIN )KOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?En az 10 yıl buying deneyimi , son 3 yıl yöneticilik deneyimi olan. Tercihen kadın giyim alanında tecrübeli Yerli ve yabancı üretici portföyü olan. Yurtdışı shopping ve fuar ziyareti yapmış. Seyahat engeli olmayan. Range plan oluşturma ve planlama konusunda deneyimli, rakamlara hakim ve analitik yönü güçlü.Daha önce aktif olarak bütçe yapmış ve yönetmiş Trendleri anlama , takip ve analiz etme konusunda güçlü Ürün gözü gelişmiş, hedef müşteriyi anlamak ve uygun ürün seçimi konusunda deneyimli.Motivasyonu yüksek ve enerjik. İyi derecede İngilizce  bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - İZMİR GAZİEMİR OPTİMUM AVM İzmir KOTON
Depo Personeli - İZMİR GAZİEMİR OPTİMUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 251, yurt dışındaki 131 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanNEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilliİZMİR'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - MARMARAPARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.
Satış Danışmanı - MARMARAPARK AVMKOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SAN.VE TİC.A.Ş.
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,MARMARAPARK AVM'ye ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BT-Merkezi İş Uygulamaları Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
BT-Merkezi İş Uygulamaları UzmanıKOTON
·         Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden veya ilişkili bölümlerinden mezun,·         İş analistliği veya benzer pozisyonda minimum 3-4 yıl tecrübeli,·         Tercihen Perakende (Hazır Giyim) projelerinde (Merchandising, Lojistik, Mağazacılık, Tedarik Zinciri v.s) çalışmış·         Yazılım yaşam döngüsü, İş akışları ve modelleme (Visio, UML gibi) ,analiz ve test metodolojileri/araçları konularında deneyimli,·         Analitik düşünme, problem çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip,·         Tercihen ERP tecrübesi olan,·         İyi derecede SQL ve MS-Office uygulamalarında yetkin,·         Yazılı ve sözlü İngilizce iletişim kurabilecek,·         Öğrenmeye istekli ve kendini geliştirmeye açık, iletişimi kuvvetli,·         Sorumluluk sahibi, dinamik, insiyatif alabilen, sonuç odaklı,·         Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOTON
Network YöneticisiKOTON
·         Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonlarda en az 4 yıl, toplamda en az 8 yıl tecrübe sahibi,·         Firewall (tercihen paloalto), Secure Web Gateway, VPN Gateway, Spam Gateway gibi güvenlik ürünlerinde ileri derece bilgi ve tecrübe sahibi,·         Switch, Router gibi ağ cihazları kurulum ve konfigürasyonlarında deneyimli,·         Kablosuz ağlar konusunda ileri düzey bilgi ve tecrübeye sahip,·         Tercihen CCNP eğitimi/sertifikası almış,·         Servis Yönetimi ve ITIL süreçleri konusunda bilgi sahibi,·         Temsil kabiliyeti yüksek ve müzakere becerisi gelişmiş ve etkin ekip yönetimi yapabilen,·         Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, analitik,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat (Yurtiçi ve Yurtdışı) engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Toptan Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... KOTON
Toptan Satış YöneticisiKOTON
Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Minimum 2 yıl yöneticilik olmak üzere toplamda 5 yıl perakende, tekstil sektöründe deneyimli,Müşteri odaklı ve güçlü ve proaktif iletişim becerilerine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, Satış fırsatlarını görerek ticari bakış açısına sahip, Etkin organizasyon ve planlama becerilerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... KOTON
Satış Planlama SorumlusuKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede  İngilizce bilen, Satış planlama alanda en az 3 yıl deneyimli, İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, analitik yönü güçlü, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya ilişiği bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER İstanbul(Avr.) KOTON
MERCHANDISERKOTON
*Üniversite mezunu,*İyi derecede İngilizce bilen,*Dokuma veya örme imalatı konusunda tecrübeli,*Atölye,üretici firma pörtföyü olan,*En az 4 yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Owner İstanbul(Avr.) KOTON
Product OwnerKOTON
Minimum 3 years of product ownership / business analysis  / user acceptance testing experience especially in e-commerce or e-retail areas.A deep understanding of sector dynamics and ability to bring viable approaches to user experience and product development areas.Technical engineering background is preferred Strong organizational and project management skills, able to plan, prioritize and meet deadlinesSound problem solving ability (this person will need to be able to ask the right questions and put pieces of the puzzle together between business and development teams)Experience supporting/rolling out initiatives to business teams Excellent written and verbal communication skills and ability to interface and influence at all levels in the organizationStrong influencing skill across business functions; confidence to share difficult messages and defend decisions and make judgement callsAbility to justify prioritization of multiple deliverables Strong knowledge in information technology architecture components, principles, procedures and practicesKnowledge of web applications, databases, SQL, Hybris, SAP and Java
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - Marmara Anatolium İstanbul(Asya) KOTON
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - Marmara AnatoliumKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Marmara Anatolium İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - Marmara AnatoliumKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Depo Görevlisi - Marmara Anatolium İstanbul(Asya) KOTON
PT Depo Görevlisi - Marmara AnatoliumKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiyede'ki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli İSTANBULDA da ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - Marmara Anatolium İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - Marmara AnatoliumKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- Marmara Anatolium İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı- Marmara AnatoliumKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - Maltepe Piazza İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - Maltepe PiazzaKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL' da  ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - Maltepe Piazza İstanbul(Asya) KOTON
Depo Personeli - Maltepe PiazzaKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Depo, lojistik ve stok yönetiminde deneyimli,İyi derecede bilgisayar bilgisi olan, Winner paket programını kullanabilen,En az lise tercihen üniversite mezunu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Maltepe Piazza İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - Maltepe PiazzaKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - Maltepe Piazza İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - Maltepe PiazzaKOTON
Maltepe Piazza' da bulunan KOTON mağazamız için,TÜM KASA İŞLEMLERİNDE AKTİF OLARAK ROL ALACAK, GEREKTİĞİNDE SATIŞA DESTEK VERECEK MESLEĞİNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN  KASİYERLER ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Maltepe Piazza İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - Maltepe PiazzaKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz. İSTANBUL' da ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - TUZLA MARINA VİAPORT İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - TUZLA MARINA VİAPORTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Frond-end Developer İstanbul(Avr.), ... KOTON
Frond-end DeveloperKOTON
- Üniversitelerin bilgisayar/bilişim ile ilgili bölümlerinden mezun,- JavaScript, jQuery, HTML 5, XHTML ve CSS bilgisine sahip olmak,- Alanında en az 4 yıl deneyimli,- İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, tercihen Rusça bilen, - Yoğun çalışma temposunda uyumlu çalışan, işinde takipçi,- Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış veya ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Full Time Satış Danışmanı - SAPPHİRE İstanbul(Avr.) KOTON
Full Time Satış Danışmanı - SAPPHİREKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAPPHİRE-FULL TİME KASİYER İstanbul(Avr.) KOTON
SAPPHİRE-FULL TİME KASİYERKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 267 yurt dışındaki 147 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Personeli - HARBİYE CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Personeli - HARBİYE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 253, yurt dışındaki 135 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Depo, lojistik ve stok yönetiminde deneyimli,İyi derecede bilgisayar bilgisi olan, Winner paket programını kullanabilen,En az lise tercihen üniversite mezunu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,30 yaşını aşmamış,Avrupa Yakası'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Full Time Satış Danışmanı - HARBİYE CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Full Time Satış Danışmanı - HARBİYE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - HARBİYE CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
PT Satış Danışmanı - HARBİYE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
E-Ticaret Ürün Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
E-Ticaret Ürün Planlama UzmanıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen E ticaret sektöründe Ürün Yönetimi ve planlama konusunda en az 4 yıl deneyimi olan, Perakende metriklerine ve bütçe yönetimine hakim, Planlama hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, E ticaret firmalarının satış performanslarını ölçüp, değerlendirebilecek,Performans ölçümü ve takibi yapabilecek, Günlük/haftalık raporları hazırlayabilecek, İyi derecede “Excel” bilgisine sahip, İyi derecede ingilizce bilen, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Satış Danışmanı-ANKARA KIZILAY MEYDAN CADDE Ankara KOTON
Part Satış Danışmanı-ANKARA KIZILAY MEYDAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•Ankara'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İZMİR EGE PERLA İzmir KOTON
Mağaza Müdürü - İZMİR EGE PERLAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi - KARTAL MARİNA İstanbul(Asya) KOTON
Depo Görevlisi - KARTAL MARİNAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - KARTAL MARİNA İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - KARTAL MARİNAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analyst İstanbul(Avr.) KOTON
Financial AnalystKOTON
Bachelor degree, IFRS and Accounting knowledge is must in multinational company experience,Having experienced at least 3 years (Experience in Big4 is an asset),SAP BPC knowledge is an asset, Ability to use MS Office programs effectively, Proficiency in English, Prior experience in controlling and business partnering is an asset,Strong coordination, analytical, strategic agility, result oriented and negotiation skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - ANADOLU YAKASIKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık Bay/Bayan adaylar, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - Anadolu Yakası İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - Anadolu YakasıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 190 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Management Trainee İstanbul(Avr.) KOTON
Sales Management TraineeKOTON
Being a university graduate, No obstacle for traveling to abroad frequently Having a good command of english, Being able to think analytically, Being customer-Focused with strong communication skills,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İzmir Karşıyaka Mavibahçe İzmir KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İzmir Karşıyaka MavibahçeKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)*İZMİR'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - MALTEPE CARREFOUR İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - MALTEPE CARREFOURKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,İstanbul'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu - İZMİR BUCA CADDE İzmir KOTON
Depo Sorumlusu - İZMİR BUCA CADDEKOTON
En az lise mezunuTercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanTercihen NEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek20-28 yaş arasıİZMİR' DE ikamet edenAskerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilliERKEK ADAYLAR
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - NOVADA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma Uzman Yardımcısı (İdari) İstanbul(Avr.) KOTON
Satın Alma Uzman Yardımcısı (İdari)KOTON
Üniversite mezunu, En az 1 yıl satın alma tecrübesine sahip, İngilizce bilgisi olan, MS Ofis programlarına hakim, İnsan ilişkileri ve organizasyon becerisi yüksek, işinde takipçi, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - MANİSA CADDE Manisa KOTON
Görsel Sunum Personeli - MANİSA CADDEKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* MANİSA'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz ve Raporlama Uzman Yardımcısı (Satış) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Analiz ve Raporlama Uzman Yardımcısı (Satış)KOTON
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Matematik, İktisat vb. bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede MS Office uygulamalarına hakim, tercihen Access ve SQL yazılım dilini bilen,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Analitik düşünme, yorumlama ve problem çözme yetkinliğine sahip, Sorumluluk sahibi ve yoğun iş ortamında; dikkatli, planlı, detaylı çalışan, Değişime ve öğrenmeye açık, takım çalışmasında başarılı, Yaratıcı ve sonuç odaklı, Sözlü ve yazılı etkili iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Buyer (Marka Erkek) İstanbul(Avr.) KOTON
Senior Buyer (Marka Erkek)KOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen Tekstil Mühendisliği) mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek ürünleri Buying konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan, Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim, İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen, Ekip yönetimi konusunda yetkin, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Operasyon ve Lojistik Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
E-Ticaret Operasyon ve Lojistik SorumlusuKOTON
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, E-ticaret üzerine lojistik ve operasyon alanlarında en az 3 yıl deneyimli,Takım çalışmasına yatkın, iletişim kuvvetli, İyi derecede Ms Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme ve hızlı karar alma yetkinliklerine sahip, Operasyonel mükemmeliyete önem veren, Planlama, analitik düşünme, raporlama, koordinasyon becerilerine sahip, iletişim becerileri kuvvetli, Seyahat problemi olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
ERP SorumlusuKOTON
Üniversite mezunu, Tercihen Perakende (Hazır Giyim) projelerinde (Lojistik, Mağazacılık, Tedarik Zinciri, Mali İşler vs.) çalışmış,V3ERP Projeleri’nde aktif olarak rol almış, iş ve süreç geliştirme, yeniden yapılandırmafaaliyetlerinde en az 5 yıl iş tecrübesi olan,Yazılım yaşam döngüsü, analiz ve test metodolojileri/araçları konularında deneyimli,Tercihen Microsoft SQL Server Konusunda (Complex Query, Stored Procedure, Function, Trigger, View, Job) tecrübeli,Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce iletişimine sahip, Sorumluluk sahibi, dinamik, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı, Analitik düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Reyon Sorumlusu - Airport AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Reyon Sorumlusu - Airport AVMKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise, tercihen Yüksekokul/Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe Reyon Şefi olarak deneyim sahibi, Ürün/Stok ve Reyon yönetimi konularında deneyimli, Satış Teknikleri ve Görsel Sunum konularında bilgi sahibi, Organizasyon becerileri gelişmiş, iletişimde başarılı, Tercihen Nebim Winner ve IBM sistemlerini kullanmış olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA ikamet eden 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - İzmit İnönü Cadde Kocaeli KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - İzmit İnönü CaddeKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmit'te ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - KARTAL MARİNA İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - KARTAL MARİNAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili, satışında deneyimli ,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Yoğun tempoda çalışabilecek,İstanbul'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - MALTEPE PİAZZA İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - MALTEPE PİAZZAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - Marmara Anatolium İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - Marmara AnatoliumKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - ERZURUM MNG Erzurum KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - ERZURUM MNGKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecekYoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - KAVACIK CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - KAVACIK CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecekYoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ANKARA METROMALL Ankara KOTON
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ANKARA METROMALLKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,Ankara'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - DİYARBAKIR KARAVİL AVM Diyarbakır KOTON
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - DİYARBAKIR KARAVİL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,Diyarbakır'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ZONGULDAK WESTA Zonguldak KOTON
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ZONGULDAK WESTAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,Zonguldak'ta ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - BİTLİS TATVAN Bitlis KOTON
Görsel Sunum Personeli - BİTLİS TATVANKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)*BİTLİS'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - BİTLİS TATVAN Bitlis KOTON
Kasiyer - BİTLİS TATVANKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, IBM Kasa programını aktif kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan BİTLİS'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - İZMİT SYMBOL AVM Kocaeli KOTON
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - İZMİT SYMBOL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,Kocaeli İzmit bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - BİTLİS TATVAN Bitlis KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - BİTLİS TATVANKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 190 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, BİTLİS'de ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ADAPAZARI SERDİVAN AVM Sakarya KOTON
KOZMETİK REYON SORUMLUSU - ADAPAZARI SERDİVAN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,Sakarya Adapazarı'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi - BİTLİS TATVAN Bitlis KOTON
Depo Görevlisi - BİTLİS TATVANKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiyede'ki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli BİTLİS'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - BİTLİS TATVAN Bitlis KOTON
Mağaza Müdürü - BİTLİS TATVANKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bitlis'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Servis Personeli İstanbul(Avr.) KOTON
İkram Servis PersoneliKOTON
- En az lise mezunu (Tercihen turizm, servis hizmetleri, yiyecek ve içecek hizmetleri bölümü mezunu)- Servis ve ikram konusunda deneyimli ve pratik, üst yönetime hizmet etmiş,- İşinde titiz ve hijyenik çalışan,- Dış görünüşüne özen gösteren,- Güleryüzlü, diksiyonu düzgün ve pozitif,- Ayazağa'ya yakın lokasyonda ikamet eden,- Esnek çalışmaya uygun.Yönetim Kurulu'na hizmet edecek İkram Servis Personeli aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - BİTLİS TATVAN Bitlis KOTON
SATIŞ DANIŞMANI - BİTLİS TATVANKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Bitlis de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - MARMARA FORUM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - MARMARA FORUMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - ŞİRİNEVLER İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - ŞİRİNEVLERKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR BALÇOVA İzmir KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR BALÇOVAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İZMİR BALÇOVA'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - KAĞITHANE VADİ İSTANBUL AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - KAĞITHANE VADİ İSTANBUL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - KAĞITHANE VADİ İSTANBUL AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Personeli - KAĞITHANE VADİ İSTANBUL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Depo, lojistik ve stok yönetiminde deneyimli,İyi derecede bilgisayar bilgisi olan, Winner paket programını kullanabilen,En az lise tercihen üniversite mezunu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR İstanbul(Avr.) KOTON
MİMARKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?* Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun,* MS Office programlarını kullanabilen ve Auto Cad programına iyi derecede hakim,* Benzer pozisyonda minimum 3 yıl tecrübesi bulunan ve tercihen mağazacılık sektöründe deneyim kazanmış,malzeme bilgisi ve şantiye tecrübesi olan,* Çok iyi seviyede İngilizce bilgisi olan ve  İngilizceyi aktif kullanabilen,* Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,* Aktif olarak araç kullanabilen,* Perakende ve Mağazacılık sektöründe kendini geliştirmek isteyen,* İş planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, işinde takipçi,* MS Ofis programlarına hakim ve raporlama yapabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Görsel Sunum Personeli - İZMİR AGORA AVMKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (Java Developer) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Yazılım Uzmanı (Java Developer)KOTON
* Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Matematik Mühendisliği vb. ilgili bölümlerinden mezun,* Java ekosisteminde en az 3 yıl uygulama geliştirmiş ve tercihen web tabanlı projelerde çalışmış,* Nesne Yönelimli Programlama ve prensiplerini benimsemiş, Spring çatısında uygulama geliştirmiş,* Tercihen çevik metodolojilerle çalışmış, temiz kod yazma konusunda titiz,* Kod versiyonlama araçları kullanmış, tercihen Continous Integration araçları konusunda deneyimli,* İyi seviyede İngilizce bilen,* Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf. * SAP Hybris projesinde yer almış olunması tercih sebebidir. Ön yazıda belirtilmesi rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Buyer - Aksesuar İstanbul(Avr.) KOTON
Junior Buyer - AksesuarKOTON
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Aksesuar/tekstil ürünleri buying süreçlerinde en az 2 yıl tecrübeli,* İyi düzeyde İngilizce bilen ve aktif kullanan,* Yurtdışı, tercihen Uzakdoğu aksesuar satınalma konusunda tecrübeli,* MS Office programları iyi derecede kullanabilen,* İletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın,* Rakip ve Pazar analizleri yaparak stratejilerin oluşturulması için gereken analitik düşünceye sahip,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Depo Personeli - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Part Time Depo Personeli - İZMİR AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan,NEBİM WINNER programını kullanabilen, Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek,Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PT Kasiyer - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
PT Kasiyer - İZMİR AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen Mağazamıza ulaşım problemi yaşamayacak adaylar aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösterenadaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MERKEZİ PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI ( PART TIME) İstanbul(Avr.) KOTON
MERKEZİ PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI ( PART TIME)KOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin? Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ya da Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümleri 3., 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri,Perakende sektöründe veri analizi, iş analizi, raporlama ve sistem geliştirme alanlarında kariyer hedefi olan,Analitik düşünce yapısına sahip , İyi derecede MS Office kullanabilen, Literatür araştırması yapabilecek ve özetler çıkarabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Haftanın 2 ya da 3 günü çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve öğrenmeye istekli.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - KONAK PİER İzmir KOTON
Part Time Satış Danışmanı - KONAK PİERKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise mezunu ya da üniveriste öğrencisiHazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMAN YARDIMCISI (PART TIME) İstanbul(Avr.) KOTON
PERAKENDE ANALİTİĞİ UZMAN YARDIMCISI (PART TIME)KOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ya da Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümleri 3., 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencileri,Perakende sektöründe iş analitiği, veri analizi, raporlama, sistem geliştirme ve veri madenciliği alanlarında kariyer hedefi olan,İstatistik bilimi ve veri madenciliği yöntemleri hakkında bilgi sahibi, Yöneylem Araştırması, Sezgisel ve Metasezgisel algoritmalar hakkında bilgi sahibi,Veriyi yönetecek programlama dillerinden ya da paket programlardan en az bir tanesini kullanmayı bilen (R, Python, SPSS, SAS, vs.)Literatür araştırması yapabilecek ve özetler çıkarabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip,Haftanın 2 ya da 3 günü çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve öğrenmeye istekli.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ADAPAZARI ÇARK CADDESİ Sakarya KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ADAPAZARI ÇARK CADDESİKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adapazarı'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Sorumlusu (İdari) İstanbul(Avr.) KOTON
Satın Alma Sorumlusu (İdari)KOTON
Üniversite mezunu, En az 6 yıl satın alma tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen yurt dışı satınalma süreçleri hakkında bilgi sahibi, MS Ofis programlarına hakim, İnsan ilişkileri ve organizasyon becerisi yüksek, işinde takipçi, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - GİRESUN CADDE Giresun KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - GİRESUN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 190 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Finansal Raporlama Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... KOTON
Bütçe ve Finansal Raporlama SorumlusuKOTON
Üniversitelerin İktisat, Ekonomi, İşletme , Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun,Bütçe ve finansal raporlama konusunda en az 4-6 yıl tecrübeli Tercihen uluslararası bağımsız denetim şirketlerinde çalışmış Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, MS Office programlarına hakim özellikle Excel ve Powerpoint programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihan SAP tecrübesi/ bilgisi olan (BI bakış açısına sahip) Sunum becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf Hedef odaklı, dinamik ve istekli, iş takibi güçlü Araştırmacı, sonuç odaklı, yeniliklere açık, analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmişDinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - İZMİT Kocaeli KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - İZMİTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmit'te ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı-ANKARA ANKAMALL Ankara KOTON
Görsel Sunum Uzmanı-ANKARA ANKAMALLKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ANKARA BÖLGE Ankara KOTON
Mağaza Müdürü - ANKARA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Süreç Geliştirme UzmanıKOTON
* Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Ekonometri, İstatistik bölümlerinden mezun,* Süreç analizi, geliştirme, modelleme ve kurumsal iş akışları konusunda en az 2 yıl tecrübeli,* Süreç tasarım aşamalarında baştan sonra yer alıp, proje takibi yapmış,* Proje methodolojileri ve proje yönetimi konusunda tecrübeli,* Kurumsal uygulamalar ve ERP süreçlerinde tecrübeli ,* İyi derecede İngilizce bilgisi olan,* MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,* Analitik, yaratıcı, çözüm odaklı, dinamik, ekip çalışmasında uyumlu * Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı İstanbul(Asya) KOTON
Satış DanışmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - KARTAL MARINA İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - KARTAL MARINAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ARMADA AVM Ankara KOTON
Mağaza Müdürü - ARMADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık Bay/Bayan adaylar, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - KARABÜK Karabük KOTON
Mağaza Müdürü - KARABÜKKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık Bay/Bayan adaylar, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Designer / Men's Wear İstanbul(Avr.) KOTON
Senior Designer / Men's WearKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tasarımcı olarak en az 8 yıl tecrübeli, Tüm erkek ürün grupları tasarımı konusunda tecrübe sahibi, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
International Franchise Manager İstanbul(Avr.) KOTON
International Franchise ManagerKOTON
Being a university graduate,No obstacle for traveling to abroad frequently, Having a good command of english, Having minimum 5-year experience in store management in area manager’s and Account Management experience.Being able to think analytically, Being customer-Focused with strong communication skills, Having a high level of computer literacy, and a good command of software and excel,Having experience in personnel management, product management and coherent store visuality,Being able to make good market observations, Being open to innovations and being presentable.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - BURSA Bursa KOTON
Mağaza Müdürü - BURSAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, BURSA'da ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - VİAPORT PENDİK İstanbul(Asya) KOTON
PT Satış Danışmanı - VİAPORT PENDİKKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Buying Coordination Manager İstanbul(Avr.), ... KOTON
Buying Coordination ManagerKOTON
We are now looking for Buying Coordination Manager  for our organization to join us. You can find details below;Qualifications:Bachelor’s degree from Textile Engineering or related fields.Minimum 8 years of buying experience. Advanced planning and organizing skills, Analytical thinking skills, practical and solution oriented. No obstacle to travel. Excellent verbal and written skills in English. Completed military service for male applicants.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOTON
Tedarik Planlama Uzman YardımcısıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen üretim&raporlama tecrübesi olan,  Raporlama yapabilecek,  İyi düzeyde excel bilgisi olan,  Öğrenmeye ve değişime açık, uyumlu,  Analitik yönü kuvvetli,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süreç Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Süreç Geliştirme UzmanıKOTON
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Sayısal Yöntemler vb. bölümlerinden mezun,Süreç analizi, geliştirme, modelleme ve kurumsal iş akışları konusunda minimum 3 yıl tecrübeli,Tercihen Perakende veya Hızlı Tüketim sektöründe deneyimli,  İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen yazılım/kodlama alanında bilgili veya deneyimli,  MS Office programlarını; Project, Visio, Excel, Powerpoint çok iyi düzeyde kullanabilen, İfade ve ikna yeteneğini etkin bir şekilde kullanabilen, liderlik vasıfları gelişmiş,Analitik düşünen, çözüm odaklı, dinamik, ekip çalışmasında uyumlu ve öğrenileni iş yapışa aktarımda pratik,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzaktan İzleme Operatörü İstanbul(Avr.) KOTON
Uzaktan İzleme OperatörüKOTON
Maslak /Ayazağa'da bulunan merkez ofisimizde, Satış Geliştirme Direktörlüğü'ne bağlı olarak görev alacak "Uzaktan İzleme Operatörü" arıyoruz. Üniversite mezunu, İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen, Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek, analitik yönü güçlü, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı (Satınalma) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Muhasebe Uzmanı (Satınalma)KOTON
·         Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,·         Minimum 3-4 yıl borçlar muhasebesi alanında deneyimi olan,·         MS Ofis programlarını, özellikle Excel'i etkin kullanabilen,·         Muhasebe programlarından; tercihen Nebim V3 mağazacılık programı ve SAP kullanmış olan,·         Ekip çalışmasına yatkın, ikili ilişkileri kuvvetli, işinde takipçi,·         Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Analiz ve Raporlama UzmanıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Microsoft Office programlarına hakim, iyi derecede SQL ve makro bilen. Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyime sahip,  Tercihen İngilizce bilen, Perakende metriklerini bilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Business Analyst İstanbul(Avr.) KOTON
IT Business AnalystKOTON
Min. 3 years of experience as a Business Analyst or a similar position, University degree preferably in MIS, Industrial Engineering or other related Engineering fields,Good knowledge of query languages like SQL, Knowledge in the areas of application programming, database management and system design,Excellent command of both written and spoken English, Strong analytical thinking abilities and interpersonal skills, attention to detail and accuracy,Excellent communication and presentation skills, able to plan, prioritize requests and meet deadlines,Demonstrated project management skills, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - AMASYA PARK AVM Amasya KOTON
Mağaza Müdürü - AMASYA PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık Bay/Bayan adaylar, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - AKASYA PARK AVM Amasya KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - AKASYA PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 190 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - AMASYA PARK AVM Amasya KOTON
Kasiyer - AMASYA PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• AMASYA' da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - AMASYA PARK AVM Amasya KOTON
Satış Danışmanı - AMASYA PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Amasya da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - Beşiktaş İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - BeşiktaşKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 263 yurt dışındaki 141mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen mağazacılık sektöründe satış ve kasa konusunda deneyimli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Güleryüzlü, dinamik ve heyecanlı, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programı bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - AKASYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Depo Personeli - AKASYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - İstinye Park AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Personeli - İstinye Park AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kastamonu KOTON - Mağaza Müdür Yardımcısı Kastamonu KOTON
Kastamonu KOTON - Mağaza Müdür YardımcısıKOTON
- Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,- Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,- Üniversite mezunu,- İyi derecede ingilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT İş ve Süreç Analisti İstanbul(Avr.), ... KOTON
BT İş ve Süreç AnalistiKOTON
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri) veya ilişkili bölümlerinden mezun,Tercihen Perakende (Hazır Giyim) projelerinde (Merchandising, Lojistik, Mağazacılık, Tedarik Zinciri, Mali İşler v.s) çalışmış veEBA süreçlerinde yer almış, ERP Projeleri'nin canlıya geçiş süreçlerinde aktif rol almış, Yazılım yaşam döngüsü, analiz ve test metodolojileri/araçları konularında deneyimli,BT süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma faaliyetlerinde en az 3 yıl iş tecrübesi olan,İş akışları ve modelleme (Visio, UML gibi) konusunda tecrübeli, Arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi sahibi SQL ve MS-Office uygulamalarında yetkin, (Word, Excel, Access, Project, Visio)Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce iletişimine sahip, Sorumluluk sahibi, dinamik, insiyatif alabilen, sonuç odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BT İş Analisti / İş Uygulamaları İstanbul(Asya) KOTON
BT İş Analisti / İş UygulamalarıKOTON
Üniversitelerin MIS, Endüstri Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,İş analistliği veya benzer pozisyonda minimum 2 yıl tecrübeli, İyi derecede SQL, MSOffice (Excel, Visio), veri tabanı ve system dizaynı bilgisi olan,Tercihen perakende sektöründe ve yazılım projelerinde çalışmış, iş analizi süreç ve metodolojilerine hakim,Proje ve yazılım süreç yönetimi konusunda deneyimli, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Öğrenmeye istekli ve kendini geliştirmeye açık, iletişimi kuvvetli, İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA Ankara KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marka Görsel Düzenleme Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... KOTON
Marka Görsel Düzenleme SorumlusuKOTON
Maslak/Ayazağa'da bulunan Genel Merkezimizde görev alacak, Koton politika ve stratejileri doğrultusunda; marka guidlinelarını oluşturmak, mağaza içi iletişimini sağlamak, görsel sunum tekniklerini kullanarak ticari bakış açısı yaratmak ve mağaza kapasitesini tam ve eksiksiz kullanmakla sorumlu olacak 'Marka Görsel Düzenleme Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.  Görsel tasarım, görsel sunum veya dengi bir bölümden lisans derecesi ile mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen grafik dizayn programlarına hakim,Ürün ve koleksiyon görsel düzenleme  tasarımı  üzerine merkez ofiste kategori, görsel düzenleme departmanlarında en az 2 yıl çalışmış, 4 yıl ve üzeri  deneyime sahip,İyi seviyede İngilizce bilen, Modayı takip eden, trendler ve hızlı perakende yaklaşımı hakkında bilgi sahibi,Takip  sistemi yüksek, analitik  bakış açısına sahip,  Geri bildirimlere açık, dinamik, pozitif,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - KARS CADDE Kars KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - KARS CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÇORLU Tekirdağ KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÇORLUKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ÇORLU'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müdür Yardımcısı -EDREMİT Balıkesir KOTON
Müdür Yardımcısı -EDREMİTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İST DEMİRÖREN AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - İST DEMİRÖREN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Beyoğlu ve civarında ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Personeli - BEYOĞLU BÜYÜK CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Personeli - BEYOĞLU BÜYÜK CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Kasiyer - BEYOĞLU BÜYÜK CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Part Time Kasiyer - BEYOĞLU BÜYÜK CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Long Term HR Intern (International) İstanbul(Avr.) KOTON
Long Term HR Intern (International)KOTON
3rd & 4th year university students or master students in related field, Able to work at least 3 days of week, Excellent written and spoken communication skills in English, Good and effective communication skills, Good command of MS Office programmes,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
BUYER (KADIN-ÖRME) İstanbul(Avr.) KOTON
BUYER (KADIN-ÖRME)KOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen Tekstil Mühendisliği) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Kadın ürünleri Buying konusunda en az 4 yıl tecrübeli,*Örme ürün bilgisi olan,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İZMİT Kocaeli KOTON
Mağaza Müdürü - İZMİTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - Kastamonu Cadde Kastamonu KOTON
Kasiyer - Kastamonu CaddeKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Kastamonu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kastamonu Cadde Kastamonu KOTON
Satış Danışmanı - Kastamonu CaddeKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Kastamonu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Full Time Satış Danışmanı - Viaport Pendik İstanbul(Asya) KOTON
Full Time Satış Danışmanı - Viaport PendikKOTON
En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık alanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli, ikna yeteneği gelişmiş, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında  ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PT Kasiyer - PENDİK VİAPORT İstanbul(Asya) KOTON
PT Kasiyer - PENDİK VİAPORTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,•ANADOLU YAKASI' nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - İSTANBUL ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - İSTANBUL ANADOLU YAKASIKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon SorumlusuKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı Tekirdağ KOTON
Mağaza Müdür YardımcısıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ÇORLU'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Logistics Manager Kocaeli KOTON
Logistics ManagerKOTON
We are seeking for a "Logistics Manager" to be employed in our Reverse Logistics Warehouse reporting to "Reverse Logistics Warehouse Manager" in Gebze, Kocaeli with the skills as below:Bachelor’s Degree preferably in Industrial Engineering or equivalent experienceAt least 5 years of experience in logistics warehouse / supply chain management and preferably team management within a high volume, fast paced and blue collar environmentGood command of written and spoken English Excellent understanding of MS Office, especially MS ExceL Leadership skills and ability manage and motivate staff Good analytical skills, target oriented and able to undertake challenges and take the initiativeStrong decision making and problem solving skills Strong knowledge of warehousing Key Performance Indicators (KPIs) Strong organizational skills Strong customer focus Having strong communication skills Military service must be completed for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama ve Analiz Yöneticisi (Satış) İstanbul(Avr.) KOTON
Raporlama ve Analiz Yöneticisi (Satış)KOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen,  Alanında en az 5 yıl tecrübeli,  Etkili iletişim, ekip yönetimi konusunda güçlü,  Analitik yorumlama ve ticari bakış açısına sahip, Planlama ve koordinasyon, karar verme, inisiyatif alma konularında gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - KAĞITHANE VADİ İSTANBUL AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - KAĞITHANE VADİ İSTANBUL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü- KARS CADDE Kars KOTON
Mağaza Müdürü- KARS CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis İnsan Kaynakları Asistanı (Engelli) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Ofis İnsan Kaynakları Asistanı (Engelli)KOTON