KOTON 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988


www.koton.com.tr

Vizyonunu “Hızlı Moda Kategorisinde Dünyada Lider Marka Olmak” olarak belirleyen KOTON, sektörünün devleri arasında yer alma yolunda büyük adımlar atmaya devam ediyor.

1995 yılında tasarım bölümünü ve üretim tesislerini kuran KOTON, özellikle son 5 yıldır büyük bir hızla büyüyor. KOTON bugün, Türkiye’de 286, yurtdışında ise 164 mağazasıyla,  Corner ve Shop in Shop konseptleriyle birlikte 25 ülkede, yılda 25 milyon ürün satışı gerçekleştiren ilk Türk hazır giyim markasıdır.

Dünyadaki tüm KOTON mağazalarında her gün, yoğun ve titiz çalışmalarla geliştirilmiş birbirinden farklı yeni ürünlerle vitrinlerde yerini almaktadır. KOTON, sayıları 100’ü aşan genç ve deneyimli tasarım ekibi ve 7000’e yaklaşan çalışanıyla, her yıl 50’den fazla koleksiyonda 20.000 yeni modeli moda severlere sunmaktadır.

Hızlı moda kategorisinin öncü ismi KOTON, özellikle kentli genç profesyonellerin iş hayatı dahil günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünleri, makul ve erişilebilir fiyatlarıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

KOTON sunduğu sıradışı, lüks ve keyifli mağaza ortamlarıyla hedeflediği genç–kentli müşteri grubu için de rakipsiz hale gelmiş ve alışveriş merkezlerinde trafiği arttıran, benzeri olmayan bir konsept yaratmayı başarmıştır.

Dinamizmini, genç kimliğini ve özgün çizgilerinin her koleksiyonda yansıtan Koton, hazır giyim sektöründe dünyada ve Türkiye’de artan ürün yelpazesiyle vazgeçilmeyen marka olmaya devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.koton.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KOTON İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 240
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FT Kasiyer - BEYAZIT CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
FT Kasiyer - BEYAZIT CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip, IBM Kasa programını aktif kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı- BEYAZIT CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı- BEYAZIT CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BERGAMA İzmir KOTON
Satış Danışmanı - BERGAMAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Bergama'da ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - TRABZON MARAŞ CADDE Trabzon KOTON
Part Time Satış Danışmanı - TRABZON MARAŞ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) KOTON
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIKOTON
En az Üniversite Mezunu, tercihen yüksek lisans mezunu,İlgili pozisyonda veya perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli,MS Excel de ileri seviyede yetkin,Tercihen MS SQL gibi database uygulamalarında ve Axapta da temel seviyede bilgi sahibi,Proaktif ve deadline'a sıkı bağlı çalışabilen,Analitik düşünebilen çözüm odaklı olan,Birden fazla işi aynı anda yürütebilme iş etiğine ve yeteneğine sahip,Detaycı ve yüksek oranda doğruluğu isteyen organizasyonel yetkinliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - VİAPORT TUZLA MARİNA İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - VİAPORT TUZLA MARİNAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL NEOMARİN AVM İstanbul(Avr.) KOTON
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL NEOMARİN AVMKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... KOTON
Bordro ve Özlük İşleri YöneticisiKOTON
MYO / üniversite mezunu, İnsan Kaynakları ve özlük süreçlerinde 7-10 yıl deneyimli, İş Kanunu ve SGK Kanunu ile ilgili mevzuat ve uygulamalar konusunda derin bilgi sahibi,İstihdam teşvikleri hakkında süreçlere hakim, Perakende sektöründe deneyim kazanmış,       SAP personel yönetimi modüllerine hakim, Ms Office programlarını iyi derecede kullanarak raporlama yapabilen, Ekip yönetiminde tecrübeli, iletişimi güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama İş Zekası Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Raporlama İş Zekası UzmanıKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği vb. teknik bölümlerinden mezun,SAP BW/HANA/BO ve raporlama alanında en az 4-5 yıl deneyimli, İş Zekası ve veri ambarı iyileştirme/geliştirme süreçlerine hakim, İleri seviye SQL bilgisine sahip, Teknik İngilizce bilgisi olan, Analitik yönü kuvvetli, sorgulayıcı, iş ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ANALİST İstanbul(Avr.) KOTON
ANALİSTKOTON
Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Elektronik, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda  min.2 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim çok iyi derece Excel, Access bilen, İlişkisel veri tabanları hakkında bilgi, deneyim sahibi, MS SQL Server ve T-SQL konusunu iyi bilen,Olap küpleri hakkında bilgi sahibi, Microsoft Reporting Services uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, yorumlama ve problem çözme yetkinliğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme, karar alma, planlama ve dikkat becerileri gelişmiş,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - MARMARİS Muğla KOTON
Mağaza Müdürü - MARMARİSKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müdür Yardımcısı-AFYON İKBAL AVM Afyon KOTON
Müdür Yardımcısı-AFYON İKBAL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,• Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,• Üniversite mezunu,• MS Office programlarına hakim,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Afyon'da ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÇORLU ORION AVM Tekirdağ KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÇORLU ORION AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ÇORLU'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) KOTON
Saha Satış SorumlusuKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunBayi yönetimi konusunda deneyimliTercihen ingilizce bilenAskerlik hizmetini tamamlamışSeyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - KAĞITHANE AXİS AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Part Time Satış Danışmanı - KAĞITHANE AXİS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - NEOMARİN AVM İstanbul(Avr.), ... KOTON
Satış Danışmanı - NEOMARİN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291 yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı (İş Çözümleri) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Uygulama Destek Uzmanı (İş Çözümleri)KOTON
·         Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, ·         3-4 yıl bilgi teknolojileri/sistemleri (perakende) alanında çalışmış, ·         Teknik İngilizce bilgisi olan,·         Tercihen ITIL veya benzeri kalite standartları deneyimi olan,·         MS SQL SERVER programlarına hakim ve SQL kodlama konularında deneyimli, ·         IBM POS Genius Open kasa yazılımına hâkim ve destek tecrübesi olan,·         Tercihen Nebim V3, Winner, Tedarik ve Üretim Yönetim Sistemlerinde tecrübesi olan,·         Bilgi Yönetim Sistemleri teknolojilerine ve mantığına hakim (Yazılım Geliştirme Süreçleri, Veri Tabanı ve Modelleme, Uygulama Mimarisi vb.), ·         İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Teknoloji Destek UzmanıKOTON
Üniversitelerin bilgi teknolojileri ile ilgili bölümlerinden mezun,Servis Masası, donanım, altyapı ve kurulum alanlarında en az 3-4 yıl iş tecrübesine sahip,Teknik / Orta seviyede İngilizce bilgisi olan, Tercihen ITIL veya benzeri kalite standartları süreçlerinde bilgili,İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,  İş ve müşteri odaklı çalışan, işinde takipçi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI / ERKEK ÇOCUK İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİK TASARIMCI / ERKEK ÇOCUKKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİKİMHANE YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) KOTON
DİKİMHANE YÖNETİCİSİKOTON
*En az Lise, tercihen 2 yıllık meslek yüksek okulların tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun,*En az 10 yıl ''Koleksiyon Dikimhane'' imalat ve üretim konusunda deneyimli, numune ürün dikim sürecini yönetebilecek ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,*Problem çözme yeteneğine sahip,*Dikimhane operasyonları ve verimlilik hesaplarına dair çalışmalar yapabilecek,*Kendi birimi dışında diğer departman ve kişilerle takım çalışması yapabilen,*Planlı, disiplinli ve kalite odaklı çalışmayı alışkanlık haline getirmiş olan,*Bilgisayar ve Ofis programlarını kullanmayı bilen,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİK TASARIMCI / BEBEK GRUBU İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİK TASARIMCI / BEBEK GRUBUKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ÇORUM Çorum KOTON
Mağaza Müdürü - ÇORUMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Merchandiser (İNGİLİZCE BİLEN) İstanbul(Avr.) KOTON
Assistant Merchandiser (İNGİLİZCE BİLEN)KOTON
*Üniversite mezunu (Tercihen Tekstil Mühendisliği),*İyi derecede İngilizce bilen,*Maksimum 1-2 yıl tecrübeli,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.), ... KOTON
AvukatKOTON
Hukuk Fakülteleri'nden mezun, tercihen Yüksek Lisans mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve İngilizce'yi aktif kullanabilen,Alanında en az 4-5 yıl deneyimli, Yurt içi yurt dışı kira ve franchise sözleşmeleri ile şirket kuruluş süreçlerinde tecrübesi olan,Fikri Mülkiyet Hukuku konusunda donanımlı, İletişim becerileri gelişmiş, işinde titiz, takipçi ve detaycı, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Kurumsal Mimar İstanbul(Avr.), ... KOTON
BT Kurumsal MimarKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği vb.teknik bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans mezunu,İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,  En az 5 yıl tasarım ve uygulama alanlarında BT deneyimi ve disiplinlere dair bilgili, (Uygulama geliştirme, network tasarımı, veri tabanı yönetimleri, BT Operasyonları)Çözüm mimarlığı, veri merkezi mimarisi ve kurumsal BT mimarlığı konularına hakim,Analitik yönü kuvvetli, sorgulayıcı, sonuç ve müşteri odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Çözümleri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... KOTON
İş Zekası Çözümleri YöneticisiKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği vb.teknik bölümlerinden mezun,İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, Perakende şirketinde benzer bir rolde deneyimli, En az 5 yıl tasarım,sistem analizi ve uygulama alanlarında BT deneyimi ve disiplinlere dair bilgili, (Uygulama geliştirme, In-memory raporlama, Dashboarding, veri tabanı tasarımı ve yönetimi, Qlikview, SAP BW/HANA/BO vb.) Ekip yönetim becerileri gelişmiş, iletişimi ve koordinasyonu kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKARA TAURUS AVM Ankara KOTON
Satış Danışmanı-ANKARA TAURUS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•Ankara'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Görevlisi - İZMİT SYMBOL AVM Kocaeli KOTON
Depo Görevlisi - İZMİT SYMBOL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanTercihen NEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekİzmit'te ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - NEVŞEHİR NİSSARA Nevşehir KOTON
Kasiyer - NEVŞEHİR NİSSARAKOTON
Nevşehir Nissara' da açılacak KOTON mağazamız için, TÜM KASA İŞLEMLERİNDE AKTİF OLARAK ROL ALACAK, GEREKTİĞİNDE SATIŞA DESTEK VERECEK MESLEĞİNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN  KASİYERLER ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - NEVŞEHİR NİSSARA Nevşehir KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - NEVŞEHİR NİSSARAKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 2 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilenMS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,NEVŞEHİR'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - NEVŞEHİR NİSSARA Nevşehir KOTON
Mağaza Müdürü - NEVŞEHİR NİSSARAKOTON
Mağazaclık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,İyi derecede ingilizce bilen,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,NEVŞEHİR'de ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Nevşehir NİSSARA Nevşehir KOTON
Satış Danışmanı - Nevşehir NİSSARAKOTON
En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Nevşehir de  ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JUNIOR MERCHANDISER İstanbul(Avr.) KOTON
JUNIOR MERCHANDISERKOTON
*Üniversite mezunu,*Örme imalatı konusunda tecrübeli,*Atölye,üretici firma pörtföyü olan,*En az 2 yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Buyer - Aksesuar İstanbul(Avr.) KOTON
Senior Buyer - AksesuarKOTON
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Aksesuar/Tekstil ürünleri (Şapka, Bere, Eldiven, Kaşkol, Şal vb.) Buying konusunda en az 6 yıl tecrübeli,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Yurtdışı, tercihen Uzakdoğu aksesuar satınalma konusunda tecrübeli,* MS Office programları iyi derecede kullanabilen,* İletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın,* Rakip ve Pazar analizleri yaparak stratejilerin oluşturulması için gereken analitik düşünceye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - BEŞİKTAŞ IHLAMURDERE CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - BEŞİKTAŞ IHLAMURDERE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen hazır giyim sektöründe kasa konusunda deneyimli,En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen IBM kasa programını bilen, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında (Beşiktaş ve civarında) ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer-ANKARA KENTPARK AVM Ankara KOTON
Kasiyer-ANKARA KENTPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Kasa alanında tecrübeli, IBM ve Nebim Programları kullanabilen, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz. ANKARA' DA İKAMET EDEN
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - ANKARA KENTPARK AVM Ankara KOTON
Part Time Satış Danışmanı - ANKARA KENTPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren Ankara'da ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
FULL TIME Satış Danışmanı-ANKARA KENTPARK AVM Ankara KOTON
FULL TIME Satış Danışmanı-ANKARA KENTPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - POINT BORNOVA AVM İzmir KOTON
Satış Danışmanı - POINT BORNOVA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.İngilizce,Almanca veya Almanca dillerinden en az birini bilen satış danışmanları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -İZMİR PARK AVM İzmir KOTON
Satış Danışmanı -İZMİR PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren ,İngilizce,Almanca veya Rusça dillerinden en az birini bilen satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İZMİR MAVİBAHÇE AVM İzmir KOTON
Satış Danışmanı - İZMİR MAVİBAHÇE AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren, İzmir'de ikamet eden. (İZMİR MAVİBAHÇE AVM'ye ulaşım problemi olmayan)İngilizce,Almanca veya Rusça dillerinden en az birini bilen sarış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İZMİR NOVADA AVM BALÇOVA İzmir KOTON
Satış Danışmanı - İZMİR NOVADA AVM BALÇOVAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,İZMİR'de (Balçova ve civarı) ikamet edenİngilizce,Rusça veya Almanca dillerinden en az birini iyi derecede bilen satış danışmanları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BURSA ANATOLIUM AVM Bursa KOTON
Satış Danışmanı - BURSA ANATOLIUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, BURSA'da ikamet eden adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - PALLADIUM AVM İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Personeli - PALLADIUM AVMKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stock Controller İstanbul(Avr.) KOTON
Stock ControllerKOTON
Graduated from reputable universities from; Industry, Computer, Maths, EnginneeringAt least 3-4 years experience in inventory management, Advanced in MS Office programs, Advanced in English, Russian is an asset. Good in organisation and team management, Strong analytical, self-motivated, result oriented and negotiation skills, To be completed military service for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISE PLANNER İstanbul(Avr.) KOTON
MERCHANDISE PLANNERKOTON
* 4 yıllık üniversitelerin tercihen İstatistik, Endüstri Mühendisliği , Matematik, Tekstil Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,* Ürün yönetimi ve planlama konusunda min. 2 yıl deneyimi olan, (perakende sektörü tercih sebebidir)* İyi derecede İngilizce bilen,* Excel bilgisi olan ve raporlama yapabilecek,* Analitik düşünme yeteneğine sahip ve yorum üretebilecek,* Koordinasyon ve problem çözme yeteneği gelişmiş,* Ekip çalışmasına yatkın,* Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gerekmetedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - BEYOĞLU TÜNEL İstanbul(Avr.) KOTON
PT Satış Danışmanı - BEYOĞLU TÜNELKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,* BEYOĞLU'na  ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösterenadaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ADAPAZARI ÇARK CADDESİ Sakarya KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ADAPAZARI ÇARK CADDESİKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Adapazarı'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - AKASYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - AKASYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - GÜNGÖREN KALECENTER AVM İstanbul(Asya) KOTON
Depo Elemanı - GÜNGÖREN KALECENTER AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - BAKIRKÖY CAPACITY İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Personeli - BAKIRKÖY CAPACITYKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - CAPACITY AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - CAPACITY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise, tercihen üniversite mezunu,Mağazacılık sektöründe Kasiyer olarak deneyimli,Güleryüzlü, iletişimi güçlü, müşteri odaklı IBM kasa programını aktif kullanabilenYoğun tempoda hızlı ve dikkatli işlem alabilenModa ile ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - CAPACITY AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Part Time Satış Danışmanı - CAPACITY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Lise mezunu veya üniversite öğrencisi, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Görevlisi - İZMİR MENEMEN NOVADA İzmir KOTON
Depo Görevlisi - İZMİR MENEMEN NOVADAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan, NEBİM WINNER programını kullanabilen, Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek, Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - İZMİR MENEMEN NOVADA İzmir KOTON
Kasiyer - İZMİR MENEMEN NOVADAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İZMİR MENEMEN NOVADA İzmir KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İZMİR MENEMEN NOVADAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İZMİR MENEMEN NOVADA İzmir KOTON
Satış Danışmanı - İZMİR MENEMEN NOVADAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar aranıyor.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - İZMİR MENEMEN NOVADA İzmir KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - İZMİR MENEMEN NOVADAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İZMİR MENEMEN NOVADA İzmir KOTON
Mağaza Müdürü - İZMİR MENEMEN NOVADAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Satış Danışmanı - TORIUM AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Part Satış Danışmanı - TORIUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Haramidere Torium AVM'ye ulaşım sorunu yaşamayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - TEKİRDAĞ ÇORLU ORION AVM Tekirdağ KOTON
Satış Danışmanı - TEKİRDAĞ ÇORLU ORION AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, ÇORLU'da ikamet eden, ORION AVM'ye ulaşım sorunu olmayan
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer-ERZURUM MNG Erzurum KOTON
Kasiyer-ERZURUM MNGKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? •Tercihen yüksekokul mezunu,•Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,•IBM Kasa programını aktif kullanabilen,•Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,•İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,•Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,•Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,•Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,•Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - ERZURUM MNG Erzurum KOTON
SATIŞ DANIŞMANI - ERZURUM MNGKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Erzurum da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKARA ATLANTİS AVM Ankara KOTON
Satış Danışmanı-ANKARA ATLANTİS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JUNIOR BUYER İstanbul(Avr.) KOTON
JUNIOR BUYERKOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( Tercihen Tekstil Mühendisliği ) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Tekstil satınalması ve imalatı konusunda tecrübeli,*En az 2 yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - BAŞAKŞEHİR OLİMPA İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - BAŞAKŞEHİR OLİMPAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL BAŞAKŞEHİR civarında ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - PERLAVISTA AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - PERLAVISTA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu,Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli,Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen PERLAVISTA AVM'ye ulaşım sorunu olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - AYDIN FORUM AVM Aydın KOTON
Kasiyer - AYDIN FORUM AVMKOTON
Tercihen Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, En az lise, tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM Kasa Programını bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - AYDIN FORUM AVM Aydın KOTON
Part Time Satış Danışmanı - AYDIN FORUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Lise mezunu veya üniversite öğrencisi,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,AYDIN'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
International Logistics Specialist İstanbul(Avr.) KOTON
International Logistics SpecialistKOTON
We are seeking for 'Logistics Specialist' who will work in International Logistic Department located in Koton Ayazağa HQ with the skills such as; Experience of 1-3 years in supply chain related areas University degree in Engineering (Industrial engineering is preferred) Higher degree in Supply Chain is preferred Flexibility for travel Excellent command of English in both speaking and writing Experience of working in or managing International Supply Chains Capable of managing conflicting high priority conflicting demands Experience of working with ERP systems and WMS solutions Excellent communications skills with experience of working in an international environment and working in marketExperience of process mapping, gap analysis, process design and implementationComputer literate with strong MS Office skills, experience of MS Project
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli KOTON
Elektrik TeknisyeniKOTON
Meslek lisesi, MYO Elektirik, Elektironik Mezunu Mesleği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - ALEMDAĞ SANTRAL İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - ALEMDAĞ SANTRALKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - BAHARİYE İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - BAHARİYEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) * Kemerburgaz ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - EYÜP VIALAND AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - EYÜP VIALAND AVMKOTON
•En az Lise mezunu,•Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden (EYÜP-YEŞİLPINAR ve civarı)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İST NİŞANTAŞI CİTY'S İstanbul(Avr.) KOTON
PT Satış Danışmanı - İST NİŞANTAŞI CİTY'SKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,* NİŞANTAŞI CİTY'Sye ulaşım sorunu olmayan
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İSTANBUL KOZZY AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - İSTANBUL KOZZY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 281, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BEŞİKTAŞ ÇARŞI İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - BEŞİKTAŞ ÇARŞIKOTON
En az Lise mezunu, Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,İstanbul Avrupa yakasında (Beşiktaş ve civarı) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Görsel Sunum Personeli - İZMİR AGORA AVMKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi - BURSA MARKA Bursa KOTON
Depo Görevlisi - BURSA MARKAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 281, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,BURSA'da ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - BURSA MARKA Bursa KOTON
Kasiyer - BURSA MARKAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 281, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi Kocaeli KOTON
Lojistik YöneticisiKOTON
Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin lojistik yada mühendislik bölümlerinde öğrenim görmüş,Tercihen tekstil sektöründe depo ve sevkiyat yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,Tercihen 3rd party tecrübesi olan, İleri derecede MS Office bilgisi olan, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Sonuç odaklı ve titiz çalışan, gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, Ekip yönetimi ve koordinasyon konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - BURSA MARKA Bursa KOTON
Satış Danışmanı - BURSA MARKAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İş Uygulamaları Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
İş Uygulamaları UzmanıKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Perakende (Hazır Giyim) sektörü projeleri (Merchandising, Bütçe, Lojistik, Mağazacılık v.s) üzerinde çalışmış,Yazılım yaşam döngüsü, analiz ve test metodolojileri/araçları konularında deneyimli,Görev aldığı  projelerin teknik analizi, veri tabanı tasarımı, uygulama mimari tasarım ve yazılım geliştirme sürecinde yer almış,İş akışları ve modelleme (Visio, UML gibi) konusunda tecrübeli, İlişkisel veritabanı sistemleri ve T-SQL diline hakim, Sorumluluk sahibi, dinamik, insiyatif alabilen, sonuç odaklı, Agile / Scrum metodolojilerinin kullanıldığı projelerde çalışmış, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, Yüksek tempolu ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı (Engelli) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Ofis Asistanı (Engelli)KOTON
* Tercihen lise mezunu, * Bilgisayarı aktif kullanabilen, * Tercihen İstanbul/Avrupa yakasında ikamet eden, * İşinde takipçi ve titiz çalışan, * İletişimi güçlü, * %40 ve üzeri engel raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - VADİ İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - VADİ İSTANBULKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili, Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren,  Güler yüzlü ve enerjik İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Satış yapmayı seven, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - BURSA MARKA Bursa KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - BURSA MARKAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili, Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren,  Güler yüzlü ve enerjik İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Satış yapmayı seven, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - İSTANBUL CAPACİTY AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - İSTANBUL CAPACİTY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - ANKARA KENTPARK Ankara KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - ANKARA KENTPARKKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili, Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren,  Güler yüzlü ve enerjik İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Satış yapmayı seven, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - BALIKESİR Balıkesir KOTON
Mağaza Müdürü - BALIKESİRKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş AR-GE Uzmanı (ÖRME) İstanbul(Avr.) KOTON
Kumaş AR-GE Uzmanı (ÖRME)KOTON
Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kumaş Ar-Ge konusunda minimum 3 yıl deneyimli,  Örme Kumaş, iplik ve boyama bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü -MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Mağaza Müdürü -MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MERSİN' de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer -MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Kasiyer -MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen Mağazamıza ulaşım problemi yaşamayacak adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müdür Yardımcısı -MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Müdür Yardımcısı -MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291 yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MERSİN'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Depo Personeli - MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Satış Danışmanı - MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL NAITULUS AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL NAITULUS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Avr.), ... KOTON
Human Resources SpecialistKOTON
· Communicating International stores and Head Offices within different countries by supporting them with core HR processes including recruitment,career planning, budget management and employee engagement,· Implementing all HR processess to different countries in accordance with company policy and regulations,· Developing reporting on employee data for analysis and decision-making, statistical data analysis and other reporting as required,· Taking an active role in HR projects by translating business requirements into effective practices, delivering people solutions aligned to business objectives.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Bütçe ve Raporlama UzmanıKOTON
Üniversitelerin İktisat, Ekonomi, İşletme , Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Tercihen denetim firmasında çalışmış ve bütçe, raporlama ve planlama, maliyet muhasebesi konularında 3 – 4 yıl deneyimli,Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim özellikle Excel ve Powerpoint programlarını çok iyi derecede kullanabilen,Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip,Hedef ve sonuç odaklı,  Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş,Sunum becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecekErkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - KOZYATAĞI CARREFOUR KİDS AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - KOZYATAĞI CARREFOUR KİDS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Görevlisi Trabzon KOTON
Depo GörevlisiKOTON
En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - ÜMRANİYE AKYAKA PARK İstanbul(Asya) KOTON
Depo Elemanı - ÜMRANİYE AKYAKA PARKKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000                yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon              ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük;            2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanTercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Alıcılar Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Alıcılar Muhasebesi UzmanıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Genel muhasebe ve tek düzen hesap planları alanında 3-4 yıl deneyimli, İyi derecede excel bilgisi olan, ERP bilgisine sahip, Raporlama ve analiz becerisi gelişmiş, Sonuç odaklı, takipçi, sorumluluk sahibi,  Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelhane Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOTON
Modelhane Operasyon Uzman YardımcısıKOTON
• Meslek yüksek okulu mezunu,• Bilgisayar bilgisi olan,• Tercihen Modelhane raporlamaları yapmış,• İşinde takipçi ve dikkatli çalışan,• Ekip çalışmasına yatkın,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-ELAZIĞ CADDE Elazığ KOTON
Satış Danışmanı-ELAZIĞ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı (Çağrı Merkezi) İstanbul(Avr.) KOTON
Müşteri İlişkileri Uzmanı (Çağrı Merkezi)KOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Minimum 2 yıl çağrı merkezi, tercihen e-ticaret tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek,Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Telefonda müzakere ve ikna tekniklerini bilen pratik ve çözüm odaklı düşünen,Problem çözme becerileri gelişmiş ve iyi bir dinleyici olan, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın, Temel bilgisayar bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Project Manager İstanbul(Avr.), ... KOTON
Senior Project ManagerKOTON
5+ years of experience in project/program management. Experience managing multiple highly complex simultaneous projects involving cross-functional project teams within budgetary and schedule constraints.Extensive understanding of Project Management principles, methods and techniques.Organized and efficient multitasker with excellent time management skills Strong analytical and problem solving skills with the ability to anticipate issues and risksExcellent written and verbal communication skills both in English and Turkish.Graduated from a reputable university.   Ability to work collaboratively and demonstrate effective teamwork and leadership.Ability to work proactively and effectively in a fast paced environment. Ability to cope with the changing needs of the business in a responsive way. Strong meeting management skills to actively engage participants in productive work sessions.Extensive negotiation, diplomacy and conflict resolution skills. Advanced skills in Microsoft Office and Microsoft Project. Strong understanding of software development and product life cycle Male candidates must have fulfilled their military obligation. Have no restriction to travel. PlusesRetail domain experience, particularly in Retail Management, Merchandise Planning and Product DevelopmentKnowledge and experience in Agile scrum and other Agile methodologies Project Management Professional (PMP) certification. Certified Scrum Master (CSM). Experience in using Team Foundation Server or JIRA/Confluence Master’s Degree in Business Administration, Information Systems, or Management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu - MUGLA MILAS POMELON AVM Muğla KOTON
Depo Sorumlusu - MUGLA MILAS POMELON AVMKOTON
izimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunuTercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanTercihen NEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek20-28 yaş arasıAskerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilliERKEK ADAYLAR
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü -AKHİSAR NOVADA AVM Manisa KOTON
Mağaza Müdürü -AKHİSAR NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 281, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Akhisar'da ikamet eden veya edebilecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FT Satış Danışmanı - BAHARİYE ALTI YOL CADDE İstanbul(Asya) KOTON
FT Satış Danışmanı - BAHARİYE ALTI YOL CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen Üniversite mezunu,Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü -TÜRKİYE Adana, Afyon, ... KOTON
Mağaza Müdürü -TÜRKİYEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Çalışan idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÜMRANİYE BÖLGE İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÜMRANİYE BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - Trabzon Atapark AVM Trabzon KOTON
Kasiyer - Trabzon Atapark AVMKOTON
TRABZON  ATAPARK AVM DE BULUNAN  KOTON MAĞAZAMIZ İÇİN;TÜM KASA İŞLEMLERİNDE AKTİF OLARAK ROL ALACAK, GEREKTİĞİNDE SATIŞA DESTEK VERECEK VE MESLEĞİNDE KARİYER YAPMAK İSTEYEN, KASİYERLER ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uygulamaları Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Vergi Uygulamaları SorumlusuKOTON
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Maliye vb. lisans bölümlerinden mezun, Denetim, perakende veya tekstil sektör tecrübesine sahip, Vergi tarafında minumum 5 yıl tecrübeli, Üretim tarafı ile ilgili bilgi sahibi, Büyük ölçekli üretim işletmelerinde benzer pozisyonda görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve ERP programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR KONAK PIER İzmir KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İZMİR KONAK PIERKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 191 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise mezunu ya da üniveriste öğrencisiHazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Maliyet Muhasebesi SorumlusuKOTON
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Maliye gibi lisans bölümlerinden mezun, Perakende veya Tekstil sektör tecrübesine sahip, Maliyet muhasebesi tarafında minumum 5 yıl tecrübeli, Üretim tarafı ile ilgili bilgi sahibi, Büyük ölcekli üretim işletmelerinde benzer pozisyonda görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve ERP programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR BUYER-DOKUMA İstanbul(Avr.) KOTON
SENIOR BUYER-DOKUMAKOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( Tercihen Tekstil Mühendisliği ) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Dokuma ürünler tekstil perakendeciliği ve tekstil üretimi konularında en az 7 yıl deneyimli,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİKERKOTON
niversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,İngilizce bilen,Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim,Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek,Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili,Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli,Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli,Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı,Sorumluluk bilincine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İletişimi güçlü,Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIMCI / MAYO & İÇ GİYİM İstanbul(Avr.) KOTON
TASARIMCI / MAYO & İÇ GİYİMKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Tercihen benzer bir pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,Mayo, bikini ve iç giyim konusunda tecrübe sahibi,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Yöneticilik vasıflarına sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyehat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - LEVENT ÖZDİLEK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - LEVENT ÖZDİLEK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Tercihen yüksekokul mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,IBM Kasa programını aktif kullanabilen, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren, Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen, Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - LEVENT ÖZDİLEK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - LEVENT ÖZDİLEK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İST ATAKÖY A PLUS AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - İST ATAKÖY A PLUS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,* ATAKÖY A PLUS AVM'ye ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Depo Personeli - MENEMEN NOVADA AVM İzmir KOTON
Mağaza Depo Personeli - MENEMEN NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli* MENEMEN'de ikamet eden erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - MENEMEN NOVADA AVM İzmir KOTON
Kasiyer - MENEMEN NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, En az lise, tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM Kasa Programını bilen MENEMEN'de ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müdür Yardımcısı - MENEMEN NOVADA AVM İzmir KOTON
Müdür Yardımcısı - MENEMEN NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - MENEMEN NOVADA AVM İzmir KOTON
Satış Danışmanı - MENEMEN NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İzmir MENEMEN'de ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı - AKASYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Depo Elemanı - AKASYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanNEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekAskerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Satış Danışmanı - AKASYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Bireysel Satış Danışmanı - AKASYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl satış konusunda tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen, bireysel satış yapabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - KOZYATAĞI KOZZY AVM İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - KOZYATAĞI KOZZY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı -PENDIK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı -PENDIK VIAPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reyon Sorumlusu - PENDİK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Reyon Sorumlusu - PENDİK VIAPORT AVMKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise, tercihen Yüksekokul/Üniversite mezunu,Mağazacılık sektöründe Reyon Şefi olarak deneyim sahibi,Ürün/Stok ve Reyon yönetimi konularında deneyimli,Satış Teknikleri ve Görsel Sunum konularında bilgi sahibi,Organizasyon becerileri gelişmiş, iletişimde başarılı,Tercihen Nebim Winner ve IBM sistemlerini kullanmış olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Pendik Vıaport AVM' ye yakın ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müdür Yardımcısı - İSTANBUL PENDİK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Müdür Yardımcısı - İSTANBUL PENDİK VIAPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL ASYA YAKASI'nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - AYDIN CADDE Aydın KOTON
Satış Danışmanı - AYDIN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Aydın'da ikamet eden adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BT Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... KOTON
BT Operasyon Uzman YardımcısıKOTON
·         Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, ·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,·         Donanım bilgisi olan, mobil cihaz takip süreçlerinde görev almış,·         İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,·         Raporlama yapabilen,·         Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış veya ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret) İstanbul(Avr.) KOTON
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret)KOTON
-Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,-En az 3 sene benzer iş deneyimine sahip,-İyi derecede T-SQL bilen,-C# ve/veya Java programlama dillerinden en az birine hakim,-Servis odaklı mimari kavramlarına hakim,-Soap, xml, rest protokollerine hakim,-Orta Katmanın hem altyapısının hem de yazılımlarının ihtiyaçlarına göre geliştirme yapabilen,-TFS ve/veya JIRA kullanım bilgisine sahip,-Bünyede geliştirilen uygulamalara destek verilmesi,-E-Ticaret süreçleri hakkında bilgi sahibi,-İyi seviyede İngilizce bilen,-Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - MUĞLA PARK AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - MUĞLA PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MİLAS POMELON AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - MİLAS POMELON AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise,tercihen üniversite mezunu,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,Milas'ta ikamet eden İngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MARMARİS CADDE Muğla KOTON
Satış Danışmanı - MARMARİS CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Marmaris'te ikamet eden.İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BODRUM MIDTOWN 2 AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - BODRUM MIDTOWN 2 AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - FETHİYE ERASTA AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - FETHİYE ERASTA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,İngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - FETHİYE CADDE Muğla KOTON
Satış Danışmanı - FETHİYE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,İngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ANTALYA ÖZDİLEK AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ANTALYA ÖZDİLEK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,ANTALYA'da ikamet edenİngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -ANTALYA MANAVGAT AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı -ANTALYA MANAVGAT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, ANTALYA MANAVGAT AVM' ye ulaşım problemi olmayan, İngilizce,Almanca,Arapça veya Rusça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ANTALYA ERASTA AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ANTALYA ERASTA AVMKOTON
En az Lise mezunu,Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,           ANTALYA'da ikamet edenİngilizce,Arapça,Rusça veya Almanca dillerinden en az birini bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı -MALL OF İSTANBUL İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı -MALL OF İSTANBULKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) *MALL OF İSTANBUL  AVM'ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER / AKSESUAR İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİKER / AKSESUARKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,Tekstil grafik tasarımı alanında (tercihen Aksesuar ürün grafikleri) en az 2 yıl tecrübeli,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - TOKAT NOVADA AVM Tokat KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - TOKAT NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,TOKAT'da ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - PENDİK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Part Time Satış Danışmanı - PENDİK VIAPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - TRUMP TOWERS AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - TRUMP TOWERS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İST. AVRUPA YAKASI'nda (Şişli/Okmeydanı/Mecidiyeköy ve civarı) ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKARA GORDİON AVM Ankara KOTON
Satış Danışmanı-ANKARA GORDİON AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ATLASPARK AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - ATLASPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL ANADOLU Yakası'nda (Sultanbeyli ve civarında) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - EYÜP VIALAND AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - EYÜP VIALAND AVMKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anrupa Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Merkezi Proje Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Tasarım Merkezi Proje UzmanıKOTON
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen alanında Yüksek Lisans yapmış, Proje yönetimi alanında 2 yıl deneyimli, İleri derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, Ekip çalışmasına uyumlu, ekibini yönlendirebilen, hızlı ve proaktif karar alabilen,Proje yönetim becerisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnovatif, sektörel dinamiklere ve gelişmelere hakim, ARGE ve Üretim Geliştirme disiplinine sahip, Teknolojiyi ve müşteri beklentilerini çok yakından takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - VAN CADDE Van KOTON
Mağaza Müdürü - VAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - AYDIN BÖLGE Aydın KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - AYDIN BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İSTANBUL AVRUPA BÖLGE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdürü - İSTANBUL AVRUPA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KAYSERİ BÖLGE - MAĞAZA MÜDÜRÜ Kayseri KOTON
KAYSERİ BÖLGE - MAĞAZA MÜDÜRÜKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, KAYSERİ'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İSTANBUL ANADOLU BÖLGE İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - İSTANBUL ANADOLU BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-KONYA BÖLGE Konya KOTON
Mağaza Müdürü-KONYA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İSTANBUL OPTİMUM OUTLET AVM