KOTON 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988


www.koton.com.tr

Vizyonunu “Hızlı Moda Kategorisinde Dünyada Lider Marka Olmak” olarak belirleyen KOTON, sektörünün devleri arasında yer alma yolunda büyük adımlar atmaya devam ediyor.

1995 yılında tasarım bölümünü ve üretim tesislerini kuran KOTON, özellikle son 5 yıldır büyük bir hızla büyüyor. KOTON bugün, Türkiye’de 286, yurtdışında ise 164 mağazasıyla,  Corner ve Shop in Shop konseptleriyle birlikte 25 ülkede, yılda 25 milyon ürün satışı gerçekleştiren ilk Türk hazır giyim markasıdır.

Dünyadaki tüm KOTON mağazalarında her gün, yoğun ve titiz çalışmalarla geliştirilmiş birbirinden farklı yeni ürünlerle vitrinlerde yerini almaktadır. KOTON, sayıları 100’ü aşan genç ve deneyimli tasarım ekibi ve 7000’e yaklaşan çalışanıyla, her yıl 50’den fazla koleksiyonda 20.000 yeni modeli moda severlere sunmaktadır.

Hızlı moda kategorisinin öncü ismi KOTON, özellikle kentli genç profesyonellerin iş hayatı dahil günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünleri, makul ve erişilebilir fiyatlarıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

KOTON sunduğu sıradışı, lüks ve keyifli mağaza ortamlarıyla hedeflediği genç–kentli müşteri grubu için de rakipsiz hale gelmiş ve alışveriş merkezlerinde trafiği arttıran, benzeri olmayan bir konsept yaratmayı başarmıştır.

Dinamizmini, genç kimliğini ve özgün çizgilerinin her koleksiyonda yansıtan Koton, hazır giyim sektöründe dünyada ve Türkiye’de artan ürün yelpazesiyle vazgeçilmeyen marka olmaya devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.koton.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KOTON İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 255
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mağaza Müdürü - KOZYATAĞI KOZZY AVM İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - KOZYATAĞI KOZZY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı -PENDIK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı -PENDIK VIAPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müdür Yardımcısı - İSTANBUL PENDİK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Müdür Yardımcısı - İSTANBUL PENDİK VIAPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL ASYA YAKASI'nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - AYDIN CADDE Aydın KOTON
Satış Danışmanı - AYDIN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Aydın'da ikamet eden adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BT Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... KOTON
BT Operasyon Uzman YardımcısıKOTON
·         Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, ·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,·         Donanım bilgisi olan, mobil cihaz takip süreçlerinde görev almış,·         İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,·         Raporlama yapabilen,·         Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış veya ilişkisi olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret) İstanbul(Avr.) KOTON
Yazılım Uzmanı (E-Ticaret)KOTON
-Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,-En az 3 sene benzer iş deneyimine sahip,-İyi derecede T-SQL bilen,-C# ve/veya Java programlama dillerinden en az birine hakim,-Servis odaklı mimari kavramlarına hakim,-Soap, xml, rest protokollerine hakim,-Orta Katmanın hem altyapısının hem de yazılımlarının ihtiyaçlarına göre geliştirme yapabilen,-TFS ve/veya JIRA kullanım bilgisine sahip,-Bünyede geliştirilen uygulamalara destek verilmesi,-E-Ticaret süreçleri hakkında bilgi sahibi,-İyi seviyede İngilizce bilen,-Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - MUĞLA PARK AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - MUĞLA PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MİLAS POMELON AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - MİLAS POMELON AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise,tercihen üniversite mezunu,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,Milas'ta ikamet eden İngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MARMARİS CADDE Muğla KOTON
Satış Danışmanı - MARMARİS CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Marmaris'te ikamet eden.İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BODRUM MIDTOWN 2 AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - BODRUM MIDTOWN 2 AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İngilizce, Almanca, Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - FETHİYE ERASTA AVM Muğla KOTON
Satış Danışmanı - FETHİYE ERASTA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,İngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - FETHİYE CADDE Muğla KOTON
Satış Danışmanı - FETHİYE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,İngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİKİMHANE YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) KOTON
DİKİMHANE YÖNETİCİSİKOTON
*En az Lise, tercihen 2 yıllık meslek yüksek okulların tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun,*En az 10 yıl ''Koleksiyon Dikimhane'' imalat ve üretim konusunda deneyimli, numune ürün dikim sürecini yönetebilecek ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,*Problem çözme yeteneğine sahip,*Dikimhane operasyonları ve verimlilik hesaplarına dair çalışmalar yapabilecek,*Kendi birimi dışında diğer departman ve kişilerle takım çalışması yapabilen,*Planlı, disiplinli ve kalite odaklı çalışmayı alışkanlık haline getirmiş olan,*Bilgisayar ve Ofis programlarını kullanmayı bilen,*Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ANTALYA ÖZDİLEK AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ANTALYA ÖZDİLEK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,ANTALYA'da ikamet edenİngilizce,Almanca,Rusça veya Arapça dillerinden en az birini bilen adaylar aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -ANTALYA MANAVGAT AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı -ANTALYA MANAVGAT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, ANTALYA MANAVGAT AVM' ye ulaşım problemi olmayan, İngilizce,Almanca,Arapça veya Rusça dillerinden en az birini bilen adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ANTALYA ERASTA AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ANTALYA ERASTA AVMKOTON
En az Lise mezunu,Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,           ANTALYA'da ikamet edenİngilizce,Arapça,Rusça veya Almanca dillerinden en az birini bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı -MALL OF İSTANBUL İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı -MALL OF İSTANBULKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) *MALL OF İSTANBUL  AVM'ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER / AKSESUAR İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİKER / AKSESUARKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,Tekstil grafik tasarımı alanında (tercihen Aksesuar ürün grafikleri) en az 2 yıl tecrübeli,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - TOKAT NOVADA AVM Tokat KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - TOKAT NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,TOKAT'da ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - PENDİK VIAPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Part Time Satış Danışmanı - PENDİK VIAPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - TRUMP TOWERS AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - TRUMP TOWERS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İST. AVRUPA YAKASI'nda (Şişli/Okmeydanı/Mecidiyeköy ve civarı) ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKARA GORDİON AVM Ankara KOTON
Satış Danışmanı-ANKARA GORDİON AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ATLASPARK AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - ATLASPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL ANADOLU Yakası'nda (Sultanbeyli ve civarında) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - EYÜP VIALAND AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - EYÜP VIALAND AVMKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anrupa Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Merkezi Proje Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Tasarım Merkezi Proje UzmanıKOTON
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen alanında Yüksek Lisans yapmış, Proje yönetimi alanında 2 yıl deneyimli, İleri derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanan, Ekip çalışmasına uyumlu, ekibini yönlendirebilen, hızlı ve proaktif karar alabilen,Proje yönetim becerisi olan, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, İnovatif, sektörel dinamiklere ve gelişmelere hakim, ARGE ve Üretim Geliştirme disiplinine sahip, Teknolojiyi ve müşteri beklentilerini çok yakından takip eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - VAN CADDE Van KOTON
Mağaza Müdürü - VAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - AYDIN BÖLGE Aydın KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - AYDIN BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İSTANBUL AVRUPA BÖLGE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdürü - İSTANBUL AVRUPA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-KARABÜK BÖLGESİ Karabük KOTON
Mağaza Müdürü-KARABÜK BÖLGESİKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Üniversite mezunu,•Mağazacılık sektöründe en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,•Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,•Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,•İletişim becerisi güçlü,•MS Office programlarına hakim,•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.•Bay/Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KAYSERİ BÖLGE - MAĞAZA MÜDÜRÜ Kayseri KOTON
KAYSERİ BÖLGE - MAĞAZA MÜDÜRÜKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, KAYSERİ'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İSTANBUL ANADOLU BÖLGE İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - İSTANBUL ANADOLU BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-KONYA BÖLGE Konya KOTON
Mağaza Müdürü-KONYA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İSTANBUL OPTİMUM OUTLET AVM İstanbul(Asya) KOTON
PT Satış Danışmanı - İSTANBUL OPTİMUM OUTLET AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar aranıyor.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
JR DESIGNER İstanbul(Avr.) KOTON
JR DESIGNERKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tasarımcı olarak en az 2 yıl tecrübeli, Tüm kadın ürün grupları tasarımı konusunda tecrübe sahibi, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ATAŞEHİR NOVADA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - ATAŞEHİR NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu, Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Ataşehir'de ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
International Accounting Specialist İstanbul(Avr.), ... KOTON
International Accounting SpecialistKOTON
Bachelor's degree in Economics, Business Administration, Finance or similar Departments of a reputable university.Min. 4-5 years of relevant experience, background in Tax and/or Audit is a must.Retail experience in similar controlling, planning, reporting, financial analysis or auditing positions is a strong plusExcellent command of English both in writing and speaking. Ability to work in flexible hours in a multinational environment. Experience in IFRS, Analysis Techniques and Financial Statements,Proven capability of working effectively in a demanding and pressured environment,Solid understanding of accounting principles for financial analysis purposes,Strong MS Office skills (particularly Excel and Powerpoint), Strong business mindset and excellent problem solving and analytical skills,Analytical and quantitative skills coupled with effective communication and team working attitudeStrong interpersonal and communication skills, No restriction to travel internationally No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Commerce Business Analyst İstanbul(Avr.), ... KOTON
E-Commerce Business AnalystKOTON
·         Minimum 3 years of business analysis / product ownership / user acceptance testing experience especially in e-commerce or e-retail areas.·         A deep understanding of sector dynamics and ability to bring viable approaches to user experience and product development areas.·         Technical engineering background is preferred·         Strong organizational and project management skills, able to plan, prioritize and meet deadlines·         Sound problem solving ability (this person will need to be able to ask the right questions and put pieces of the puzzle together between business and development teams)·         Experience supporting/rolling out initiatives to business teams·         Excellent written and verbal communication skills and ability to interface and influence at all levels in the organization·         Strong influencing skill across business functions; confidence to share difficult messages and defend decisions and make judgement calls·         Ability to justify prioritization of multiple deliverables·         Strong knowledge in information technology architecture components, principles, procedures and practices·         Knowledge of web applications, databases, SQL, Hybris, SAP and Java
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bay/Bayan adaylar. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - FATİH HISTORIA İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - FATİH HISTORIAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOTON
Kalite Güvence YöneticisiKOTON
* Üniversitelerin Tekstil Bölümlerinden mezun,* Tekstil Kalite Güvence süreçleri konusunda en az 10 yıl deneyimli,* Dokuma, Örme, Denim ve Triko ürün bilgisi olan,* Ekip yönetimi konusunda yetkin,* İngilizce bilen,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi derecede kalıp bilgisi olan,* MS Office programlarına hakim,* Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Kalite Kontrol Uzmanı (GEBZE) İstanbul(Avr.) KOTON
Kumaş Kalite Kontrol Uzmanı (GEBZE)KOTON
*Kumaş kalite kontrol süreçlerinde en az 3 yıl tecrübeli,*Tercihen Gebze veya çevre lokayonlarda ikamet eden,*Kumaş, iplik, makina, kesim ve boyama bilgisi olan,*Seyahat engeli bulunmayan ve tercihen aktif araç kullanabilen,*Ekip çalışmasına yatkın,*Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnspektör (İngilizce Bilen) İstanbul(Avr.) KOTON
İnspektör (İngilizce Bilen)KOTON
* Üniversite, tercihen Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil Bölümlerin mezun,* İnspektör olarak min 5 yıl deneyimli,* Dokuma, Örme, Denim ve Triko ürün bilgisi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi derecede İngilizce bilen,* İyi derecede kalıp bilgisi olan,* MS Office programlarına hakim,* Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takip ve Kalite Kontrol Sorumlusu-İnspektör İstanbul(Avr.) KOTON
Üretim Takip ve Kalite Kontrol Sorumlusu-İnspektörKOTON
* Üniversite, tercihen Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil Bölümlerin mezun,* Inspektör olarak min 5 yıl deneyimli,* Dokuma, Örme, Denim ve Triko ürün bilgisi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi derecede kalıp bilgisi olan,* MS Office programlarına hakim,* Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - BOLU 14 BURDA AVM Bolu KOTON
PT Satış Danışmanı - BOLU 14 BURDA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
JUNIOR STORE PLANNER İstanbul(Avr.) KOTON
JUNIOR STORE PLANNERKOTON
4 yıllık üniversitelerin tercihen İstatistik, Endüstri Mühendisliği , Matematik, Tekstil Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,Ürün yönetimi ve planlama konusunda çalışmaya istekli,Excel bilgisi olan ve raporlama yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif kullanabilen,Analitik düşünme yeteneğine sahip ve yorum üretebilecek,Koordinasyon ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - PENDORYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - PENDORYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - İSTİNYE PARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - İSTİNYE PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - İSTANBUL OPTIMUM AVM İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Personeli - İSTANBUL OPTIMUM AVMKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - MANİSA SALİHLİ CADDE Manisa KOTON
Satış Danışmanı - MANİSA SALİHLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, MANİSA SALİHLİ'ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - PENDORYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - PENDORYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Bay/Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MALTEPE CARREFOUR İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - MALTEPE CARREFOURKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen Üniversite mezunu,Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - MARMARİS BÖLGE Muğla KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - MARMARİS BÖLGEKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MARMARİS'te ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - BEYOĞLU CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - BEYOĞLU CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BEYOĞLU BÜYÜK CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - BEYOĞLU BÜYÜK CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, İstanbul Beyoğlu ve civarında ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - PROFİLO CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - PROFİLO CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,* MECİDİYEKÖY PROFİLO CADDE'ye ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı- ATLASPARK SULTANBEYLİ AVM İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı- ATLASPARK SULTANBEYLİ AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,• Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,• Üniversite mezunu,• MS Office programlarına hakim,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - PALLADIUM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - PALLADIUMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl satış konusunda tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALL OF ANTALYA AVM -Satış Danışmanı Antalya KOTON
MALL OF ANTALYA AVM -Satış DanışmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, ANTALYA'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ANTALYA ŞARAMPOL Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ANTALYA ŞARAMPOLKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? ?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,ANTALYA'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - ANTALYA ÖZDİLEK AVM Antalya KOTON
Part Time Satış Danışmanı - ANTALYA ÖZDİLEK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, ANTALYA'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı -ANTALYA MİGROS Antalya KOTON
Satış Danışmanı -ANTALYA MİGROSKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Antalya Migros AVM' ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -ANTALYA MANAVGAT NOVADA AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı -ANTALYA MANAVGAT NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, ANTALYA MANAVGAT AVM' ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ALANYA CADDE Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ALANYA CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
IT Servis ve Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... KOTON
IT Servis ve Operasyon SorumlusuKOTON
*Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Matematik Mühendisliği vb. teknik bölümlerden mezun,*Bilgi Teknolojileri süreçlerinde en az 6-7 yıl deneyimli, *Teknik İngilizce bilgisi olan, *Ms Office programlarına hakim ve aktif kullanabilen, *Analitik bakış açısı güçlü,*Tercihen takım liderliği tecrübesi olan,*Tercihen ITIL Foundation / COBIT eğitimi almış,*Takım çalışmasına yatkın, problem çözme, karar alma, planlama becerileri gelişmiş,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) KOTON
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL AVRUPA YAKASIKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İSTANBUL AVRUPA BÖLGE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdürü - İSTANBUL AVRUPA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - AYDIN NAZİLLİ CADDE Aydın, İzmir KOTON
PT Satış Danışmanı - AYDIN NAZİLLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösterenadaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
HR Business Partner (Sales) Ankara, İstanbul(Avr.)... KOTON
HR Business Partner (Sales)KOTON
Minimum 3 years experience, University degree, Experienced in related area, Has a background in recruitment, training, employee relations, budgeting and expenses management,Fluent in English, Ability to team work, Excellent problem solving and attention to detail skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - SAMSUN BULVAR AVM Samsun KOTON
PT Satış Danışmanı - SAMSUN BULVAR AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, SAMSUN'da ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İZMİR ÇİĞLİ EFESUS AVM İzmir KOTON
PT Satış Danışmanı - İZMİR ÇİĞLİ EFESUS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BUYAKA AVM KIDS İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - BUYAKA AVM KIDSKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000                yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon              ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük;            2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İZMİT GEBZE CADDE Kocaeli KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İZMİT GEBZE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, GEBZE'de ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - MUĞLA BODRUM CADDE Muğla KOTON
Kasiyer - MUĞLA BODRUM CADDEKOTON
En az lise mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, BODRUM'da ikamet eden.IBM Kasa Programını bilen adayların başvurması rica olunur...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kiralama Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Kiralama Raporlama UzmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Üniversite mezun, MS Office programlarına hakim, Bütçe raporlama ve istatistik bilen, Mali işler süreçlerine hakim, Raporlama ve iş takip gücü yüksek, Analitik yönü kuvvetli, İyi seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Kiralama UzmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Üniversite mezun, Kiralama alanında (tercihen mağazacılık/perakende deneyimli) en az 3 yıllık deneyime sahip,MS Office programlarına hakim, Raporlama ve iş takip gücü yüksek, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İletişim, temsil ve müzakere yeteneği güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - MARMARA FORUM AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - MARMARA FORUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu,Mağazacılık sektöründe Kasiyer olarak deneyimli,Güleryüzlü, iletişimi güçlü, müşteri odaklı IBM kasa programını aktif kullanabilenYoğun tempoda hızlı ve dikkatli işlem alabilenModa ile ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - ATAŞEHİR PALLADİUM AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - ATAŞEHİR PALLADİUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen Hazır Giyim sektöründe Kasa konusunda deneyimli,En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, IBM Kasa Programını bilen ATAŞEHİR'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı-KARABÜK KARES AVM Karabük KOTON
Satış Danışmanı-KARABÜK KARES AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•Karabük'te ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BEYAZIT-Kozmetik Satış Görevlisi İstanbul(Avr.) KOTON
BEYAZIT-Kozmetik Satış GörevlisiKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DESIGNER İstanbul(Avr.) KOTON
DESIGNERKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Tasarımcı olarak en az 5 yıl tecrübeli,Tüm kadın ürün grupları tasarımı konusunda tecrübe sahibi,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - BEYOĞLU TÜNEL CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - BEYOĞLU TÜNEL CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MERSİN MARİNA CADDE AVM Mersin KOTON
Satış Danışmanı - MERSİN MARİNA CADDE AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, MERSİN'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MECİDİYEKÖY CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - MECİDİYEKÖY CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUYER (KIDS) İstanbul(Avr.) KOTON
BUYER (KIDS)KOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen Tekstil Mühendisliği) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Buying konusunda en az 4 yıl tecrübeli,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
BRAND VISUAL MERCHANDISER İstanbul(Avr.), ... KOTON
BRAND VISUAL MERCHANDISERKOTON
Maslak/ Ayazağa'da bulunan Genel Merkezimizde görev alacak, Koton politika ve stratejileri doğrultusunda; marka guidlinelarını oluşturmak, mağaza içi iletişimini sağlamak, görsel sunum tekniklerini kullanarak ticari bakış açısı yaratmak ve mağaza kapasitesini tam ve eksiksiz kullanmakla sorumlu olacak 'Marka Görsel Düzenleme Sorumlusu/Brand Visual Merchandiser' arayışımız bulunmaktadır.  En az 2 yılı Görsel Sunum Koordinatörlüğü olmak üzere, tercihen perakende alanıda 2-4 yıl arasında deneyimli,Modayı takip eden ve ürünler hakkında bilgi sahibi, Görsel tasarım, görsel sunum veya dengi bir bölümden lisans derecesi ile mezun,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen grafik dizayn programlarına hakim,Ticari bakış açısına sahip, Dinamik ve pozitif, Organizasyonun her aşamasında rol alabilecek, delege yeteneği kuvvetli, Denetim mekanizmasıyla çalışabilen, geri bildirime açık.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı-ADAPAZARI SERDİVAN AVM Sakarya KOTON
PT Satış Danışmanı-ADAPAZARI SERDİVAN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290 yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise mezunu, Tercihen Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - BAKIRKÖY CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - BAKIRKÖY CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - MERSİN FORUM AVM 2 Mersin KOTON
Satış Danışmanı - MERSİN FORUM AVM 2KOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, MERSİN'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - HALKALI ARENAPARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - HALKALI ARENAPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az lise, tercihen üniversite mezunu,Mağazacılık sektöründe Kasiyer olarak deneyimli,Güleryüzlü, iletişimi güçlü, müşteri odaklı IBM kasa programını aktif kullanabilenYoğun tempoda hızlı ve dikkatli işlem alabilenModa ile ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli BT Analisti İstanbul(Avr.), ... KOTON
Kıdemli BT AnalistiKOTON
·         Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği) veya ilişkili bölümlerinden mezun·         Tercihen Perakende (Hazır Giyim) projelerinde (Merchandising, Lojistik, Mağazacılık, Tedarik Zinciri, Mali İşler vs.) çalışmış·         Yazılım yaşam döngüsü, analiz ve test metodolojileri/araçları konularında en az 4 yıl deneyimli,·         Analiz ve tercihen geliştirme eforları konusunda yüksek doğrulukta öngörü yapabilme becerisine sahip,·         Müşteri beklentileri ile fayda/maliyet dengesini kurabilecek; gerektiğinde müşteriyi yönlendirebilecek,·         BT süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma faaliyetlerinde iş tecrübesi olan,·         İş akışları ve modelleme (Visio, UML gibi) konusunda tecrübeli,·         Arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi sahibi,·         SQL ve MS-Office uygulamalarında yetkin (Word, Excel, Access, Project, Visio)·         İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce iletişimine sahip,·         Sorumluluk sahibi, dinamik, inisiyatif alabilen, sonuç odaklı,·         İletişim becerileri kuvvetli ve ikna kabiliyeti yüksek,·         Planlı çalışmanın ve dokümantasyonun gereklerinin bilincinde olan,·         Analitik düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Jr. Project Manager İstanbul(Avr.), ... KOTON
Jr. Project ManagerKOTON
·         2+ years of experience in project/program management.·         Experience managing multiple simultaneous projects involving cross-functional project teams within budgetary and schedule constraints.·         Extensive understanding of Project Management principles, methods and techniques.·         Organized and efficient multitasker with excellent time management skills·         Strong analytical and problem solving skills with the ability to anticipate issues and risks·         Excellent written and verbal communication skills both in English and Turkish.·         Graduated from a reputable university.  ·         Ability to work collaboratively and demonstrate effective teamwork and leadership.·         Ability to work proactively and effectively in a fast paced environment.·         Ability to cope with the changing needs of the business in a responsive way.·         Strong meeting management skills to actively engage participants in productive work sessions.·         Extensive negotiation, diplomacy and conflict resolution skills.·         Advanced skills in Microsoft Office and Microsoft Project.·         Strong understanding of software development and product life cycle.·         Male candidates must have fulfilled their military obligation.·         Have no restriction to travel.Pluses·         Retail domain experience, particularly in Retail Management, Merchandise Planning and Product Development·         Knowledge and experience in Agile scrum and other Agile methodologies·         Project Management Professional (PMP) certification.·         Certified Scrum Master (CSM).·         Experience in using Team Foundation Server or JIRA/Confluence·         Master’s Degree in Business Administration, Information Systems or Management.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Merchandiser - Denim İstanbul(Avr.) KOTON
Senior Merchandiser - DenimKOTON
*Üniveristelerin ilgili bölümlerinden mezun, *İyi derecede İngilizce bilen,*Denim konusunda tecrübeli,*Atölye,üretici firma pörtföyü olan,*Sektörde en az 7yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Buyer - Denim İstanbul(Avr.), ... KOTON
Senior Buyer - DenimKOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen Tekstil Mühendisliği) mezun,*Çok iyi derecede İngilizce bilen,*Denim kategorsi özelinde  tekstil perakendeciliği ve tekstil üretimi konularında en az 7 yıl deneyimli,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*MS Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
International Accounting Supervisor İstanbul(Avr.) KOTON
International Accounting SupervisorKOTON
Bachelor's degree in Economics, Business Administration, Finance or similar Departments of a reputable university.Min. 6-7 years of relevant experience, background in Tax and/or Audit is a must.Retail experience in similar controlling, planning, reporting, financial analysis or auditing positions is a strong plusExcellent command of English both in writing and speaking. Ability to work in flexible hours in a multinational environment.  Experience in IFRS, Analysis Techniques and Financial Statements, Proven capability of working effectively in a demanding and pressured environment,Solid understanding of accounting principles for financial analysis purposes,Strong MS Office skills (particularly Excel and Powerpoint), Strong business mindset and excellent problem solving and analytical skills, Analytical and quantitative skills coupled with effective communication and team working attitudeStrong interpersonal and communication skills, No restriction to travel internationally No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ARMONİPARK AVM Sefaköy İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - ARMONİPARK AVM SefaköyKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290  yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İST. AVRUPA YAKASI'nda (SEFAKÖY ve civarı) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik İşler Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... KOTON
Teknik İşler SorumlusuKOTON
·         Meslek Yüksek Okulu/Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Isıtma-soğutma-klima, havalandırma, yangın (söndürme ve uyarı sistemleri), sıhhi tesisat, asansör, otomasyon gibi mekanik tesisat konuları ile mimari ve bina bakım/onarım (boya-tadilat vb.) konularında en az 5 yıllık tecrübesi ve tercihen 3 yıl şantiye deneyimi olan,·         Mekanik ekipmanları tanıyan,·         Merkez binadaki tüm mimari/teknik tamirat ve tadilat faaliyetlerinin yönetimini sağlayabilecek,·         Sorumluluk alanındaki tüm iş süreçlerinin takip ve kontrolünü yapabilecek, sonuçlarını rapor edebilecek,·         Tedarikçimiz olan mimari ve elektrik ekipleri ve bu tesisatlarla koordinasyonun sağlanması için öngörüde bulunabilecek ve önlemler alabilecek,·         Bilgisayar kullanımı konusunda bilgisi olan ve MS Office programlarını etkin kullanabilen; özellikle Word ve Excel ile raporlama ve Outlook programları ile çalışmış tecrübe sahibi,·         Tercihen AutoCAD uygulaması üzerinden proje okuma ve çizim yapma konularında deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri kuvvetli,·         Enerjik, yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine yatkın,·         İşinde takipçi ve sorumluluk sahibi,·         Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - MANİSA BÖLGE Manisa KOTON
Mağaza Müdürü - MANİSA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MANİSA ' da ikamet eden veya edebilecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - METROPORT AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - METROPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - METROPORT AVM İstanbul(Asya) KOTON
Depo Elemanı - METROPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - METROPORT AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - METROPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İSTANBUL'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GRAFİKER / BEBEK GRUBU İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİKER / BEBEK GRUBUKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - METROPORT AVM İstanbul(Avr.) KOTON
PT Satış Danışmanı - METROPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - METROPORT AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - METROPORT AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - BEŞİKTAŞ CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - BEŞİKTAŞ CADDEKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Beşiktaş civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.), ... KOTON
Executive AssistantKOTON
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İZMİT ARASTA AVM Kocaeli KOTON
PT Satış Danışmanı - İZMİT ARASTA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Arasta AVM'ye ulaşım sıkıntısı yaşamayan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İZMİT ARASTA AVM Kocaeli KOTON
PT Satış Danışmanı - İZMİT ARASTA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• Arasta AVM'ye ulaşım sıkıntısı yaşamayan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Satış Danışmanı - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İST. ANADOLU YAKASI'nda (Ümraniye ve civarı) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA BÖLGE Ankara KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - TEKİRDAĞ ÇORLU ORİON Tekirdağ KOTON
Depo Elemanı - TEKİRDAĞ ÇORLU ORİONKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,ÇORLU'da ikamet eden, ORION AVM'ye ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - İZMİT SYMBOL Kocaeli KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - İZMİT SYMBOLKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İzmit'te ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TASARIM ASİSTANI / KIZ ÇOCUK&BEBEK İstanbul(Avr.) KOTON
TASARIM ASİSTANI / KIZ ÇOCUK&BEBEKKOTON
Üniversitelerin Moda Tasarım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli,  Photoshop ve Illustrator programlarını aktif kullanabilen, teknik çizimi güçlü,Hazır giyim alanına ilgi duyan ve dünya moda trendlerini yakından takip eden, yaratıcı,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek, Tercihen kumaş teknik bilgilerine hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL ANADOLU YAKASIKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - BEYAZIT CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - BEYAZIT CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* İSTANBUL AVRUPA YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Mağaza Müdürü - MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,Satış odaklı çalışabilecek, İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Gelişime açık Bay/Bayan adaylar, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MERSİN'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - MERSİN MEZİTLİ CADDE Mersin KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - MERSİN MEZİTLİ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290 yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MERSİN'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - CAPITOL AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - CAPITOL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Nakliye Mühendisi Kocaeli KOTON
Nakliye MühendisiKOTON
·       Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, vb. bölümlerinden mezun,·       Nakliye operasyonları konusunda min. 5 yıl tecrübeli·       Tercihen proje yönetimi konusunda deneyimli,·       Kurumsal uygulamalar ve TMS süreçlerinde kullanıcı ve/veya uygulayıcı seviyede bilgi sahibi,·       Lojistik ve Perakende sektöründe tecrübesi olan,·       İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,·       MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen·       Analitik düşünen, çözüm odaklı, dinamik, ekip çalışmasına uyumlu·       Seyahat engeli bulunmayan,·       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Finansman SorumlusuKOTON
Üniversitelerin Mühendislik, tercihen İşletme, Endüstri Muhendisliği, bölümlerinden mezun,Bankaların Kurumsal Satış/Pazarlama birimlerinde ve reel sektörde en az 5 yıllık finansman uzmanlığı deneyimine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Finansal Tablolar analizi yapabilen,Nakit akış hazırlanması konusunda bilgili, Dış ticaret enstrümanları olan akreditifler, garantiler vb. ürünlerde tecrübesi olan,Nakdi ve Gayrinakdi kredi ürünleri bilgisine sahip, Türev işlemler dahil olmak üzere bankacılık ve özellikle hazine işlemlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - SAMSUN LOVELET AVM Samsun KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - SAMSUN LOVELET AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen,Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi,Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, SAMSUN'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISE CONTROLLER İstanbul(Avr.) KOTON
MERCHANDISE CONTROLLERKOTON
Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,İlgili pozisyonda veya perakende sektöründe en az 3 yıl deneyimli,MS Excel de ileri seviyede yetkin,Tercihen MS SQL gibi database uygulamalarında ve Axapta da temel seviyede bilgi sahibi,Proaktif ve deadline a çok sıkı bağlı çalışabilen,Analitik düşünebilen çözüm odaklı olan,Birden fazla işi aynı anda yürütebilme iş etiğine ve yeteneğine sahip,Detaycı ve yüksek oranda doğruluğu isteyen organizasyonel yetkinliğe sahip,Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek,İyi derecede İngilizce bilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Yazılım UzmanıKOTON
*Üniversitelerin ilgili teknik bölümlerden mezun,*En az 2-3 yıl yazılım geliştirme deneyimi olan, *Microsoft .NET (C#, ASP.NET, MVC) platformunda çalışmış, web projeleri geliştirmiş,*Object Oriented Programlama konusunda bilgi sahibi,*(Windows Mobile uygulama geliştirme alanında tecrübeli,*İlişkisel veritabanları, MS SQL Server ve T-SQL bilen,*Temel algoritma analizi yapabilen,*Analitik düşünme becerisi gelişmiş,*Takım çalışmasına yatkın, problem çözme, karar alma, planlama becerileri gelişmiş,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı -ANTALYA ERASTA AVM Antalya KOTON
Part Time Satış Danışmanı -ANTALYA ERASTA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite öğrencisi,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - MALL OF İSTANBUL AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - MALL OF İSTANBUL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İSTANBUL AVRUPA YAKASI'nda ikamet eden (MALL OF İSTANBUL'a ulaşım sorunu olmayan)
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Time Kasiyer - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Part Time Kasiyer - İZMİR AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - İSTANBUL TUZLA MARINA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - İSTANBUL TUZLA MARINA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne önem veren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı -SAMSUN ATAKUM CADDE Samsun KOTON
Satış Danışmanı -SAMSUN ATAKUM CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, SAMSUN'da ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli KOTON
Elektrik TeknisyeniKOTON
Meslek lisesi, MYO Elektirik, Elektironik Mezunu Mesleği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - YALOVA LİMAN CADDE Yalova KOTON
Depo Personeli - YALOVA LİMAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiyede'ki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunuMağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanNEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - YALOVA LİMAN CADDE Yalova KOTON
Kasiyer - YALOVA LİMAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• YALOVA'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - YALOVA LİMAN Yalova KOTON
Satış Danışmanı - YALOVA LİMANKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Lise veya tercihen üniversite mezunu, Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Yalova'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - TUZLA MARINA VİAPORT İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - TUZLA MARINA VİAPORTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - HALKALI ARENAPARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı - HALKALI ARENAPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu,Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli,Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ŞANLIURFA NOVADA AVM Şanlıurfa KOTON
Mağaza Müdürü - ŞANLIURFA NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKARA TAURUS AVM Ankara KOTON
Satış Danışmanı-ANKARA TAURUS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•Ankara'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Süreç Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Avr.) KOTON
Süreç Geliştirme YöneticisiKOTON
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Mağazacılık, perakende, satış ve lojistik operasyonlarının bizzat yönetimi veya bu alanlarda süreç geliştirme konusunda en az 7 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen,Yurtiçi ve yurtdışı seyahate engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Management Trainee İstanbul(Avr.), ... KOTON
Management TraineeKOTON
Bachelor degree, Excellent command in English, Ability to use MS Office programs effectively, Advanced planning, organization and time management skills, Able to communicate with high level executives, Strong analytical, self-motivated, result oriented and negotiation skills, Preferably interest in fast fashion, Flexible working hours compatible.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) KOTON
TEDARİK PLANLAMA UZMANIKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen 3 yıl üretim&raporlama tecrübesi olan,  Raporlama yapabilecek,  İletişim becerileri güçlü,  İyi düzeyde excel bilgisi olan,  Öğrenmeye ve değişime açık, uyumlu,  Analitik yönü kuvvetli,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analiz Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Sistem Analiz UzmanıKOTON
-Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinden mezun,-En az 2 sene benzer iş deneyimine sahip,-İyi derecede T-SQL bilen,-Servis odaklı mimari kavramlarına hakim,-Soap, xml, rest protokollerine hakim,-Orta katmanın hem altyapısının hem de yazılımlarının ihtiyaçlarına göre geliştirme yapabilen,-TFS ve/veya JIRA kullanım bilgisine sahip,-E-Ticaret süreçleri hakkında bilgi sahibi,-Teknik İngilizce bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - PENDİK ÇARŞI İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - PENDİK ÇARŞIKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, İSTANBUL ANADOLU YAKASIN'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FT Kasiyer - KADIKÖY BAHARİYE ALTI YOL CADDE İstanbul(Asya) KOTON
FT Kasiyer - KADIKÖY BAHARİYE ALTI YOL CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291 yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• Kadıköy'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - ANKARA A-CİTY AVM Ankara KOTON
Part Time Satış Danışmanı - ANKARA A-CİTY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290 yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•Ankara'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı-ANKARA BÖLGE Ankara KOTON
Görsel Sunum Uzmanı-ANKARA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü-KAYSERİ PARK AVM Kayseri KOTON
Mağaza Müdürü-KAYSERİ PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Kayseri'de ikamet eden yahut edebilecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Analiz ve Raporlama UzmanıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarına hakim, iyi derecede SQL ve makro bilen.Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyime sahip, Tercihen İngilizce bilen,Perakende metriklerini bilen,Analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - PENDORYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - PENDORYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, PENDİK ve çevresinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - NEOMARİN AVM İstanbul(Asya) KOTON
Depo Elemanı - NEOMARİN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanNEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekAskerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - NEOMARİN AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - NEOMARİN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı- BEYAZIT CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Satış Danışmanı- BEYAZIT CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Görevlisi - MALTEPE CADDE AVM İstanbul(Asya) KOTON
Depo Görevlisi - MALTEPE CADDE AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiyede'ki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli İSTANBUL ANADOLU Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DESIGNER / ÖRME İstanbul(Avr.) KOTON
DESIGNER / ÖRMEKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tasarımcı olarak en az 5 yıl tecrübeli, Örme kadın ürün grupları tasarımı ve örme kumaşları konusunda tecrübe sahibi, Belli başlı Avrupa markalarına örme ihracatı yapan firmalarda çalışma tecrübesi olan, Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Tasarım SorumlusuKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Tasarımcı olarak en az 8 yıl tecrübeli,Tüm kadın ürün grupları tasarımı konusunda tecrübe sahibi,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM ASİSTANI İstanbul(Avr.) KOTON
TASARIM ASİSTANIKOTON
Üniversitelerin Moda Tasarım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,  Photoshop ve Illustrator programlarını aktif kullanabilen, teknik çizimi güçlü,Hazır giyim alanına ilgi duyan ve dünya moda trendlerini yakından takip eden, yaratıcı,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek, Tercihen kumaş bilgisi iyi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - KEMERBURGAZ CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - KEMERBURGAZ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - MANİSA AKHİSAR NOVADA AVM Manisa KOTON
PT Satış Danışmanı - MANİSA AKHİSAR NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290 yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,* MANİSA AKHİSAR NOVADA AVM'ye ulaşım sorunu olmayan
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Bireysel Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Bireysel Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl satış konusunda tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen, bireysel satış yapabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Sorumlusu - BEŞİKTAŞ IHLAMURDERE İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Sorumlusu - BEŞİKTAŞ IHLAMURDEREKOTON
En az lise mezunuTercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanTercihen NEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek20-28 yaş arasıİstanbul Avrupa Yakası, (BEŞİKTAŞ ve civarında) ikamet edenAskerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilliERKEK ADAYLAR
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KPT Satış Danışmanı - BALIKESİR SUSURLUK OUTLET Balıkesir KOTON
KPT Satış Danışmanı - BALIKESİR SUSURLUK OUTLETKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, BALIKESİR SUSURLUK'ta ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İST NİŞANTAŞI CİTY'S İstanbul(Avr.) KOTON
PT Satış Danışmanı - İST NİŞANTAŞI CİTY'SKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,* NİŞANTAŞI CİTY'Sye ulaşım sorunu olmayan