KOTON 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1988


www.koton.com.tr

Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor.
 
1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor.
 
Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.koton.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KOTON İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 248
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kasiyer - İSTİNYE PARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - İSTİNYE PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part Time Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Part Time Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'nda ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Full Time Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK İstanbul(Avr.) KOTON
Full Time Satış Danışmanı - İSTİNYE PARKKOTON
En az lise mezunu, Tercihen mağazacılık alanında tecrübeli, İletişimi kuvvetli, ikna yeteneği gelişmiş, Dış görünümüne önem veren, diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında  ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Görevlisi - MERTER TOPTAN İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Görevlisi - MERTER TOPTANKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiyede'ki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Tercihen en az lise mezunu Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Merter ve çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
International Sales Operations Specialist İstanbul(Avr.), ... KOTON
International Sales Operations SpecialistKOTON
Min 3 years of experience in sales operationsGraduated from a reputable university.  Advanced skills in Microsoft OfficeMale candidates must have fulfilled their military obligation.Organized and efficient multitasker with excellent time management skillsStrong analytical and problem solving skills with the ability to anticipate issues and risksExcellent written and verbal communication skills both in English and Turkish.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Bireysel Satış Danışmanı - İSTİNYE PARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl satış konusunda tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen, bireysel satış yapabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - BALIKESİR EDREMİT NOVADA AVM Balıkesir KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - BALIKESİR EDREMİT NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* Balıkesir-Edremit civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reyon Sorumlusu - HILLTOWN İstanbul(Asya) KOTON
Reyon Sorumlusu - HILLTOWNKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise, tercihen Yüksekokul/Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe Reyon Şefi olarak deneyim sahibi, Ürün/Stok ve Reyon yönetimi konularında deneyimli, Satış Teknikleri ve Görsel Sunum konularında bilgi sahibi, Organizasyon becerileri gelişmiş, iletişimde başarılı, Tercihen Nebim Winner ve IBM sistemlerini kullanmış olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL ANADOLU YAKAS'NDA ikamet eden 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu - HILLTOWN İstanbul(Asya) KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu - HILLTOWNKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Renkli kozmetik konusunda bilgili,Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli,En az lise, tercihen üniversite mezunu,Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve enerjikİnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Satış yapmayı seven,Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek,Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
Görsel Sunum Personeli - İZMİR AGORA AVMKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
International Accounting Supervisor İstanbul(Avr.) KOTON
International Accounting SupervisorKOTON
Bachelor's degree in Economics, Business Administration, Finance or similar Departments of a reputable university.Min. 6-7 years of relevant experience, background in Tax and/or Audit is a must.Retail experience in similar controlling, planning, reporting, financial analysis or auditing positions is a strong plusExcellent command of English both in writing and speaking. Ability to work in flexible hours in a multinational environment.  Experience in IFRS, Analysis Techniques and Financial Statements, Proven capability of working effectively in a demanding and pressured environment,Solid understanding of accounting principles for financial analysis purposes,Strong MS Office skills (particularly Excel and Powerpoint), Strong business mindset and excellent problem solving and analytical skills, Analytical and quantitative skills coupled with effective communication and team working attitudeStrong interpersonal and communication skills, No restriction to travel internationally No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
International Accounting Specialist İstanbul(Avr.), ... KOTON
International Accounting SpecialistKOTON
Bachelor's degree in Economics, Business Administration, Finance or similar Departments of a reputable university.Min. 4-5 years of relevant experience, background in Tax and/or Audit is a must.Retail experience in similar controlling, planning, reporting, financial analysis or auditing positions is a strong plusExcellent command of English both in writing and speaking. Ability to work in flexible hours in a multinational environment.  Experience in IFRS, Analysis Techniques and Financial Statements, Proven capability of working effectively in a demanding and pressured environment,Solid understanding of accounting principles for financial analysis purposes,Strong MS Office skills (particularly Excel and Powerpoint), Strong business mindset and excellent problem solving and analytical skills, Analytical and quantitative skills coupled with effective communication and team working attitudeStrong interpersonal and communication skills, No restriction to travel internationally No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarımcı - Çocuk İstanbul(Avr.) KOTON
Grafik Tasarımcı - ÇocukKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?  ·       Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,·       Çocuk Tekstil Ürünleri grafik tasarımı alanında en az 3 yıl tecrübeli,·       Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim,·       Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek,·       Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili,·       Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli, ·       Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, ·       Tercihen İngilizce bilen,·       Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, ·       Sorumluluk bilincine sahip, ·       İletişimi güçlü, ·       Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Dijital Pazarlama UzmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve E-ticaret konusunda deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen, Dijital pazarlama alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunan (SEM başta olmak üzere, Display, Retargeting, Affiliate vb.),Teknik pazarlama konularına hakim, IT ve ajans arası koordinasyonu yürütebilecek (Analytics, SEO, Tag Manager, Data Studio vb.),Dijital pazarlama bütçesini yönetecek ve harcamalar sonucu elde edilen ciro, üye, müşteri vb. dataları günlük/haftalık frekanslarla takip edecek,İşbirliği içinde çalışılan ajanları koordine edecek ve raporlayabilecek, Satış, tasarım, iş geliştirme vb. ekiplerle birlikte çalışarak reklam performansını ve müşteri deneyimini artırmaya yönelik çalışmalar yapacak,Koton mağazacılık ve Koton.com satışlarını günlük/haftalık periyotlarla takip edecek, buna göre reklam optimizasyonu, yeni kullanıcı kazanımı vb. aksiyonları alacak,E-ticaret, dijital pazarlama vb. alanlarda sektör yeniliklerini takip edecek,İyi derecede Excel bilgisi olan, Problem çözme becerileri gelişmiş, ileri düzeyde analitik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) KOTON
TEDARİK PLANLAMA UZMANIKOTON
Üniversite, tercihen Endüstri veya Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl üretim & raporlama tecrübesi olan,  İletişim becerileri güçlü,  İyi düzeyde excel bilgisi olan,  Öğrenmeye ve değişime açık, uyumlu,  Analitik yönü kuvvetli,  Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli,  Erkek adaylar için askerliğini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kocaeli KOTON
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin? ·        Üniversitelerin Mühendislik vb. bölümlerinden mezun,·        “B” sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,·         İş Güvenliği konusunda en az 3 yıl tecrübeli ve İş Güvenliği yasal mevzuatına hakim,·         İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Risk Analizi, Acil Durum Planlama gibi konularda saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip (Tercihen Lojistik ve Depo süreçlerinde tecrübeli),·         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği esnekliğe sahip, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, takipçi,·         İletişimi güçlü, sunuş ve temsil kabiliyeti yüksek, koordinasyon becerilerine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Tercihen aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISER İstanbul(Avr.) KOTON
MERCHANDISERKOTON
*Üniversite mezunu,*İyi derecede İngilizce bilen,*Dokuma veya örme imalatı konusunda tecrübeli,*Atölye,üretici firma pörtföyü olan,*En az 4 yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
HR Business Partner (Sales) İstanbul(Avr.), ... KOTON
HR Business Partner (Sales)KOTON
Minimum 4 years experience, University degree, Experienced in related area, Has a background in recruitment, training, employee relations, budgeting and expenses management,Good command of English, Ability to team work, Excellent problem solving and attention to detail skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DENİM YIKAMA TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) KOTON
DENİM YIKAMA TEKNİKERİKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?* Üniversitelerin Tercihen Tekstil Mühendisliği ya da Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil Bölümleri'nden mezun,* Yıkama teknikeri olarak min 5 yıl deneyimli ,* Dokuma ve Denim ürün bilgisi olan,* Denim modasını ve trendleri takip edip yeni araştırmalar yapabilecek,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi derecede yıkama bilgisi olan,* MS Office programlarına hakim,* Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden,* Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz ve Raporlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Analiz ve Raporlama SorumlusuKOTON
MS SQL Veritabanı tasarım ve programlama diline hakim Tercihen .NET, C# veya Delphi ile uygulama geliştirmiş olan, Özellikle MS Access, MS Excel ve MS Project uygulamalarında tecrübeli, Alanında min 5 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına sahip, Koordinasyon yeteneği yüksek, Planlama, koordinasyon ve organizasyon yetenekleri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MERCHANDISE PLANNER İstanbul(Avr.) KOTON
MERCHANDISE PLANNERKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor.* 4 yıllık üniversitelerin tercihen İstatistik, Endüstri Mühendisliği , Matematik, Tekstil Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,* Ürün yönetimi ve planlama konusunda min. 2 yıl deneyimi olan, (perakende sektörü tercih sebebidir)* İyi derecede İngilizce bilen,* Excel bilgisi olan ve raporlama yapabilecek,* Analitik düşünme yeteneğine sahip ve yorum üretebilecek,* Koordinasyon ve problem çözme yeteneği gelişmiş,* Ekip çalışmasına yatkın,* Erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gerekmetedir. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Hazine SorumlusuKOTON
Üniversitelerin Mühendislik, tercihen İşletme, Endüstri Muhendisliği, bölümlerinden mezun,Bankaların Kurumsal Satış/Pazarlama birimlerinde ve reel sektörde en az 5 yıllık finansman uzmanlığı deneyimine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Finansal Tablolar analizi yapabilen,Nakit akış hazırlanması konusunda bilgili, Dış ticaret enstrümanları olan akreditifler, garantiler vb. ürünlerde tecrübesi olan,Nakdi ve Gayrinakdi kredi ürünleri bilgisine sahip, Türev işlemler dahil olmak üzere bankacılık ve özellikle hazine işlemlerine hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
JUNIOR BUYER İstanbul(Avr.) KOTON
JUNIOR BUYERKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( Tercihen Tekstil Mühendisliği ) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Tekstil satınalması ve imalatı konusunda tecrübeli,*En az 2 yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ABİYE KOLEKSİYON MODELİSTİ İstanbul(Avr.) KOTON
ABİYE KOLEKSİYON MODELİSTİKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?* Abiye Koleksiyonu Modelisti olarak en az 5 yıl deneyimli,* Modelin Kritiğini yapacak tecrübeye sahip,* Kalıp bilgisi olan,* Gerber V8 programına hakim,* Tercihen İstanbul/ Avrupa yakasında ikamet eden,* Yoğun tempoya uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Ar-Ge Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOTON
Tedarik Ar-Ge Uzman YardımcısıKOTON
·        Üniversitelerin Tercihen Endüstri Mühendisliği / Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Tercihen 1-2 yıl Tedarik tecrübesi olan, ·        Raporlama yapabilecek, ·        Tercihen İngilizce bilgisine sahip, ·        İyi düzeyde excel ve bilgisayar bilgisi olan, ·        Aktif olarak araç kullanabilen ·        Öğrenmeye ve değişime açık, uyumlu, ·        Analitik yönü kuvvetli, ·        Ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, ·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANALİST İstanbul(Avr.) KOTON
ANALİSTKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin? Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar, Elektronik, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda  min.2 yıl deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim çok iyi derece Excel, Access bilen, İlişkisel veri tabanları hakkında bilgi, deneyim sahibi, MS SQL Server ve T-SQL konusunu iyi bilen,Olap küpleri hakkında bilgi sahibi, Microsoft Reporting Services uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, yorumlama ve problem çözme yetkinliğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, problem çözme, karar alma, planlama ve dikkat becerileri gelişmiş,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOTON
Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Tercihen çağrı merkezi tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Telefonda müzakere ve ikna tekniklerini bilen pratik ve çözüm odaklı düşünen,Problem çözme becerileri gelişmiş ve iyi bir dinleyici olan, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın, Temel bilgisayar bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı (İngilizce Bilen) İstanbul(Avr.) KOTON
Müşteri İlişkileri Uzmanı (İngilizce Bilen)KOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip, Minimum 2 yıl çağrı merkezi, tercihen e-ticaret tecrübeli, İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Telefonda müzakere ve ikna tekniklerini bilen pratik ve çözüm odaklı düşünen,Problem çözme becerileri gelişmiş ve iyi bir dinleyici olan, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın, Temel bilgisayar bilgisine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Analiz ve Raporlama UzmanıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Microsoft Office programlarına hakim, iyi derecede SQL ve makro bilen.Benzer pozisyonda 2-3 yıl deneyime sahip, Tercihen İngilizce bilen,Perakende metriklerini bilen,Analitik düşünme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM ASİSTANI / ERKEK ÇOCUK İstanbul(Avr.) KOTON
TASARIM ASİSTANI / ERKEK ÇOCUKKOTON
Üniversitelerin Moda Tasarım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda tercihen en az 1 yıl tecrübeli,  Photoshop ve Illustrator programlarını aktif kullanabilen, teknik çizimi güçlü,Hazır giyim alanına ilgi duyan ve dünya moda trendlerini yakından takip eden, yaratıcı,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yapabilecek,Tercihen kumaş teknik bilgilerine hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Merchandiser İstanbul(Avr.) KOTON
Senior MerchandiserKOTON
*Üniveristelerin ilgili bölümlerinden mezun, *İyi derecede İngilizce bilen,*Kadın ürünleri Merchandising konusunda tecrübeli,*Atölye,üretici firma pörtföyü olan,*Sektörde en az 7yıl deneyimli,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BUYER - ERKEK / DOKUMA İstanbul(Avr.) KOTON
BUYER - ERKEK / DOKUMAKOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( Tercihen Tekstil Mühendisliği ) mezun,*Erkek/Dokuma kategorisi ürünler tekstil perakendeciliği, tekstil üretimi konularında en az 4 yıl deneyimli,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR BUYER - ERKEK / RUSYA İstanbul(Avr.) KOTON
SENIOR BUYER - ERKEK / RUSYAKOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ( Tercihen Tekstil Mühendisliği ) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Erkek kategorisi ürünler tekstil perakendeciliği, tekstil üretimi ve Rusya pazarı konularında en az 7 yıl deneyimli,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.) KOTON
GRAFİKERKOTON
Hızlı Moda Kategorisi'nde Türkiye’nin öncü markalarından olan KOTON, müşterilerine en beğenilen koleksiyonları sunarak 2023 yılında 5 kıtaya yayılmayı ve global moda markası olmayı hedefliyor. 1988’de, Kuzguncuk’ta, 25 metrekarelik bir alanda başlayıp başarı hikayesini bugün 26 ülkede toplam 480’in üzerinde mağaza ile aklını ve kalbini kullanarak çalışan 10.000'in üzerinde Kotonlu ile sürdürerek 220’den fazla tasarımcının yer aldığı kreatif kadrosuyla moda trendlerine yön veriyor. Koton, her gün 80 farklı seçeneği ve her yıl 50’den fazla koleksiyonla, 30.000 farklı modeli tüketiciyle buluşturuyor. İşimiz, tıpkı her yaş grubundan ve her yaşam şeklinden müşterilerimize sunduğumuz ürünler gibi son derece geniş kariyer fırsatlarını içinde barındırıyor. Türkiye’de ve globalde çok hızlı büyüyen ve hızlı büyümeye de devam edecek olan Koton çalışanlarına sürekli öğrenme ve gelişim fırsatı sunarak global iş imkânlarını da beraberinde getiriyor. Sen de sorumluluk alarak kendini geliştirebileceğin fırsatlarla dolu yenilikçi ve vizyoner global bir şirkette çalışarak kendi başarı hikayeni yazmak ister misin?   Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım veya benzeri bölümlerinden mezun,İngilizce bilen,Tekstil grafik tasarımı alanında en az 2 yıl tecrübeli, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb. tasarım programlarına hakim, Gerektiğinde el çizimlerini teknik föye dönüştürebilecek, Baskı hazırlık ve baskı teknikleri konusunda bilgili, Parça baskı ve metraj baskı konusunda deneyimli, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, hızlı ve yaratıcı, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIMCI / MAYO & İÇ GİYİM İstanbul(Avr.) KOTON
TASARIMCI / MAYO & İÇ GİYİMKOTON
Üniversitelerin Güzel Sanatlar Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,Tercihen benzer bir pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli,Mayo, bikini ve iç giyim konusunda tecrübe sahibi,Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda, özgün tasarımlar yapabilecek, Dünya moda trendlerini yakından takip eden,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.Yöneticilik vasıflarına sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyehat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR STORE PLANNER İstanbul(Avr.) KOTON
SENIOR STORE PLANNERKOTON
4 yıllık üniversitelerin tercihen İstatistik, Endüstri Mühendisliği ,  Matematik, Tekstil Mühendisliği, İşletme bölümlerinden mezun,Ürün yönetimi ve planlama konusunda min. 5 yıl deneyimi olan, (perakende sektörü tercih sebebidir)Excel bilgisi olan ve raporlama yapabilecek, İyi derecede İngilizce bilen ve aktif kullanabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve yorum üretebilecek, Koordinasyon ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ESKİŞEHİR ESPARK AVM Eskişehir KOTON
Satış Danışmanı - ESKİŞEHİR ESPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer-İstanbul Optimum AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer-İstanbul Optimum AVMKOTON
Perakende Mağazacılık sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, IBM kasa programını kullanabilen En az lise, tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Reyon Sorumlusu - MALTEPE CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Reyon Sorumlusu - MALTEPE CADDEKOTON
Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise, tercihen Yüksekokul/Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe Reyon Şefi olarak deneyim sahibi, Ürün/Stok ve Reyon yönetimi konularında deneyimli, Satış Teknikleri ve Görsel Sunum konularında bilgi sahibi, Organizasyon becerileri gelişmiş, iletişimde başarılı, Tercihen Nebim Winner ve IBM sistemlerini kullanmış olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL ANADOLU YAKAS'NDA ikamet eden 30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Kastamonu Cadde Kastamonu KOTON
Satış Danışmanı - Kastamonu CaddeKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren,Kastamonu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL NEOMARİN AVM İstanbul(Asya) KOTON
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL NEOMARİN AVMKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Üniversite Stajyeri (Analiz&Raporlama) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Uzun Dönem Üniversite Stajyeri (Analiz&Raporlama)KOTON
Üniversitelerin İstatistik, Matematik Mühendisliği vb. bölümlerinde 3. & 4. sınıf öğrencisi,Haftada en az 2 gün tam zamanlı devam edebilecek,  Staj sigortası üniversitesi tarafından karşılanan,* Enerjik, sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, raporlama becerisine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Projelere ve ilgili departmana destek olabilecek.
Stajyer        İlan Detayı
Kasiyer - Kastamonu Cadde Kastamonu KOTON
Kasiyer - Kastamonu CaddeKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Kastamonu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Personeli - Kastamonu Cadde Kastamonu KOTON
Depo Personeli - Kastamonu CaddeKOTON
Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Müşteri odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,Kastamonu'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdürü- KARS CADDE Kars KOTON
Mağaza Müdürü- KARS CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-KARS CADDE Kars KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-KARS CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Üniversite mezunu, Perakende Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,IBM ve Nebim Winner Programlarına hakim, Ekip yönetimi ve motive edebilme de başarılı, Planlama, organizasyon ve liderlik becerileri gelişmiş,Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Kars'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat (Kiralama Tecrübeli) İstanbul(Avr.) KOTON
Avukat (Kiralama Tecrübeli)KOTON
Üniversitelerin Hukuk Bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim,İleri seviyede İngilizce bilen ve aktif kullanan,Tercihen Rusça bilen,İletişim, ikna, temsil ve müzakere yeteneği güçlü,AVM ya da özel şirketlerde kira sözleşmelerinin yönetim ve  takibini yapma konusunda minumum 3 yıl tecrübeli,Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BT İş Uygulamaları Uzman Yardımcısı (Lojistik) İstanbul(Asya) KOTON
BT İş Uygulamaları Uzman Yardımcısı (Lojistik)KOTON
Ön Lisans veya Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, SQL sorgulama diline hakim, Tercihen veri tabanı yapıları ve entegrasyon konularında bilgi sahibi, Öğrenmeye istekli ve kendini geliştirmeye açık, iletişimi kuvvetli, Kendisine verilen görev ve sorumlulukları zamanında tamamlama ve iş takibi sorumluluğunda olan,Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-AFYON İKBAL Afyon KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-AFYON İKBALKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,• Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,• Üniversite mezunu,• MS Office programlarına hakim,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Afyon'da ikamet eden adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Düzenleme / Sunum / Tasarım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Görsel Düzenleme / Sunum / Tasarım UzmanıKOTON
Üniversite, tercihen güzel sanatlar fakültesi mezunu, Mağazacılık alanında en az 5 yıl görsel düzenleme tecrübesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,  Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Düzenleme / Sunum / Tasarım Uzmanı Ankara KOTON
Görsel Düzenleme / Sunum / Tasarım UzmanıKOTON
Üniversite, tercihen güzel sanatlar fakültesi mezunu,Mağazacılık alanında en az 5 yıl görsel düzenleme tecrübesine sahip,MS Office programlarını kullanabilen, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Modayı ve trendleri yakından takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,  Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - İSTANBUL TUZLA VIAPORT İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - İSTANBUL TUZLA VIAPORTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL TUZLA VIAPORT İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL TUZLA VIAPORTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - İSTANBUL TUZLA VIAPORT İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - İSTANBUL TUZLA VIAPORTKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - MUĞLA Muğla KOTON
Mağaza Müdürü - MUĞLAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, MUĞLA'da ikamet eden veya edebilecek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Retail Solutions Business Analyst İstanbul(Avr.), ... KOTON
Retail Solutions Business AnalystKOTON
4+ years of experience in Business analysis. 2+ years of experience in Retail Solutions and processes: Point Of Sale software, card payment integration, selling processes,  back office management processes etc.Experience of analyzing and breaking down problems and information using structured frameworks and methodologiesExperience with the following technologies is a plus: 1C, Wincor, Nebim V3Analytical thinking abilities, client facing communication skillsAbility to develop/maintain productive business relationships and focus abilityStrong interpersonal skills Speaking Russian is a plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - BAĞCILAR CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdürü - BAĞCILAR CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ERZİNCAN CADDE Erzincan KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ERZİNCAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ERZİNCAN'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Personeli - MANİSA CADDE Manisa KOTON
Görsel Sunum Personeli - MANİSA CADDEKOTON
* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* İstanbul AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - SANCAKTEPE CADDE DENIM İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - SANCAKTEPE CADDE DENIMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, SANCAKTEPE'ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - AKASYA PARK ÜMRANİYE İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - AKASYA PARK ÜMRANİYEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik,Ekip çalışmasına yatkın,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÜMRANİYE BÖLGE İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÜMRANİYE BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - ÜMRANİYE ALEMDAĞ CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş,Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, İST. ANADOLU YAKASI'nda (Ümraniye ve civarı) ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtdışı IT Koordinasyon Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Yurtdışı IT Koordinasyon UzmanıKOTON
Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce konuşabilen, tercihen Rusça bilen, Benzer görevde en az 3 yıl tecrübe edinmiş, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İnsan ilişkileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - Şirinevler Mağazası İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Müdürü - Şirinevler MağazasıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yard. / Lojistik İstanbul(Avr.), ... KOTON
İç Denetim Uzman Yard. / LojistikKOTON
Üniversite mezunu, Depo/Lojistik denetleme süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeye sahip,İyi derecede İngilizce bilgisi olan ve aktif kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı (Satınalma) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Muhasebe Uzmanı (Satınalma)KOTON
·         Üniversitelerin Muhasebe, Maliye, İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen minimum 4 yıl muhasebe alanında deneyimi olan,·         MS Ofis programlarını, özellikle Excel'i etkin kullanabilen,·         Muhasebe programlarından; tercihen Nebim V3 mağazacılık programını ve SAP kullanmış olan,·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, motivasyonu yüksek,·         Ekip çalışmasına yatkın, ikili ilişkileri kuvvetli, işinde takipçi,·         Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Creative VM Manager İstanbul(Avr.), ... KOTON
Creative VM ManagerKOTON
Should  be confident,  very energetic, commercially focused and  passionate  for the brand.Should be highly self motivated and able to work under pressure and  highly result orientedCreative and  innovative thinker  , strong understanding of the stores’ visual impactAct in alignment to the organization’s culture, products, image and target marketKnowledge of visual merchandising trends and  creative best practices of  Women, Men  & Kids Divisions .Visual Merchandising experience of   strong fashion retail brand background  of 1000-3000  sqm of storesDemonstrable visual design skills with a strong retail merchandising portfolio inclueding window design .Analitical approach to  sales merchandising reports and survey results BS degree in visual merchandising, fashion merchandising, exhibition design, visual communications or similarJob experience as a senior visual merchandiser or visual manager of min . 2 years and min  6 years in total VM experienceFluent verbal and spoken English . Strong Ability  to use  Window  Office  Programmes ,  Photoshop  or other visual design toolsLeadership capabilities  and team managing,  Willing to be a part of the retail market,  Have efficient communication skills,  No difficulty for travelling and flexitime
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - MALTEPE CARREFOUR İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - MALTEPE CARREFOURKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen Üniversite mezunu,Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kozmetik Reyon Sorumlusu-KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDE İzmir KOTON
Kozmetik Reyon Sorumlusu-KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Renkli kozmetik konusunda bilgili, Tercihen perakende kozmetik alanında tecrübeli, En az lise, tercihen üniversite mezunu, Kendine güvenen, kişisel bakımına özen gösteren,  Güler yüzlü ve enerjik İnsan ilişkilerinde başarılı ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Satış yapmayı seven, Verilen satış hedeflerini gerçekleştirecek Yoğun tempoda çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - BODRUM MIDTOWN Muğla KOTON
Mağaza Müdürü - BODRUM MIDTOWNKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, BODRUM'da ikamet eden veya edebilecek, BODRUM'da çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
FULL TIME Depo Personeli - HALKALI ARENAPARK İstanbul(Avr.) KOTON
FULL TIME Depo Personeli - HALKALI ARENAPARKKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanNEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilliİSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA ARMADA AVM Ankara KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA ARMADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDE İzmir KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Kiralama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Kiralama UzmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Üniversite mezun, Kiralama alanında (tercihen mağazacılık/perakende deneyimli) en az 3 yıllık deneyime sahip,MS Office programlarına hakim, Raporlama ve iş takip gücü yüksek, İyi seviyede İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen, Yurtiçi/Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İletişim, temsil ve müzakere yeteneği güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - ÇEKMEKÖY CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - ÇEKMEKÖY CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen İST.ANADOLU YAKASI'nda (Çekmeköy ve civarı) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı -PENDIK CADDE İstanbul(Asya) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı -PENDIK CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtdışı Mali İşler ve Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) KOTON
Yurtdışı Mali İşler ve Denetim Uzman YardımcısıKOTON
* Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye, Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,* İleri seviyede ingilizce bilgisine sahip,* Tercihen denetim konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi. ( bağımsız denetim şirketlerinde veya sektörde faaliyet gösteren şirketlerin İç denetim bölümlerinde görev almış)* Muhasebe, finansal ve operasyonel göstergeleri algılayıp, yorumlayabilecek,* MS Office programlarına hakim,* Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, * Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,* Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,* Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ekip Lideri İstanbul(Avr.), ... KOTON
Teknik Ekip LideriKOTON
·         Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonlarda en az 4 yıl, toplamda en az 7-8 yıl tecrübe sahibi,·         Microsoft Windows Sunucu işletim sistemleri ve uygulamaları konularında tecrübeli ve tercihen sertifika sahibi (MCITP, MCSE/MCSA)·         VmWare sanallaştırma platformu konusunda uzman (tercihen VCP6 (VmWare Certified Professional 6) sertifikasına sahip),·         Network sistemleri yönetimi konusunda deneyime sahip,·         Tercihen CCNA eğitimi/sertifikası almış,·         Servis Yönetimi ve ITIL süreçleri konusunda bilgi sahibi,·         Temsil kabiliyeti yüksek ve müzakere becerisi gelişmiş ve etkin ekip yönetimi yapabilen,·         Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,·         Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,·         Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yurtiçi&yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
İç Denetim UzmanıKOTON
·         Üniversite mezunu,·         Tercihen perakende alanında en az 3 yıl iç denetim/bağımsız denetim tecrübesine sahip,·         Uluslararası iç denetim standartları ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi,·         İnisiyatif alabilecek ve tek başına denetim yapabilecek sorumluluk ve bilgi düzeyine sahip,·         Tercihen SMMM belgesi veya CIA sertifikasından en az birine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilgisi olan ve raporlama yapabilen,·         Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,·         Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi,·         Seyahat engeli bulunmayan, ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel - AYDIN FORUM AVM Aydın KOTON
Engelli Personel - AYDIN FORUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  Engel durumu aktif ve ayakta çalışmasına uygun olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen mağazacılık alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) KOTON
Saha Satış SorumlusuKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunBayi yönetimi konusunda deneyimliTercihen ingilizce bilenAskerlik hizmetini tamamlamışSeyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü - ÇORUM Çorum KOTON
Mağaza Müdürü - ÇORUMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 5 yıl deneyimli, Personel idaresi, ürün yönetimi ve stok takibi, mağaza görsel düzeni konularına hakim,Takım çalışmasını benimsemiş, ekibini yönlendirebilen, geliştiren ve yeniliklere açık,İletişim becerisi güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BT İş ve Süreç Analisti İstanbul(Avr.), ... KOTON
BT İş ve Süreç AnalistiKOTON
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri) veya ilişkili bölümlerinden mezun,Tercihen Perakende (Hazır Giyim) projelerinde (Merchandising, Lojistik, Mağazacılık, Tedarik Zinciri, Mali İşler v.s) çalışmış,ERP Projeleri'nin canlıya geçiş süreçlerinde aktif rol almış, Yazılım yaşam döngüsü, analiz ve test metodolojileri/araçları konularında deneyimli,BT süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma faaliyetlerinde en az 4 yıl iş tecrübesi olan,İş akışları ve modelleme (Visio, UML gibi) konusunda tecrübeli, Arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi sahibi SQL ve MS-Office uygulamalarında yetkin, (Word, Excel, Access, Project, Visio)Tercihen yazılı ve sözlü İngilizce iletişimine sahip, Sorumluluk sahibi, dinamik, insiyatif alabilen, sonuç odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünme, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL GÜNEŞLİ PARK İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İSTANBUL GÜNEŞLİ PARKKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR (Starcity Outlet AVM) İstanbul(Avr.) KOTON
MAĞAZA MÜDÜR (Starcity Outlet AVM)KOTON
Mağazaclık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu,İyi derecede ingilizce bilen,MS Office programlarına hakim,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İkitelli ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KASİYER-ANKARA ARMADA AVM Ankara KOTON
KASİYER-ANKARA ARMADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? •Tercihen yüksekokul mezunu,•Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,•IBM Kasa programını aktif kullanabilen,•Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,•İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,•Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,•Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,•Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,•Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI - IĞDIR CADDE Iğdır KOTON
SATIŞ DANIŞMANI - IĞDIR CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Personeli - IĞDIR CADDE Iğdır KOTON
Depo Personeli - IĞDIR CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA BÖLGE Ankara KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı-ANKARA BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı Aydın KOTON
Satış DanışmanıKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  Engel durumu aktif ve ayakta çalışmasına uygun olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen mağazacılık alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - BURSA ANATOLIUM AVM Bursa KOTON
Kasiyer - BURSA ANATOLIUM AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel - MERSİN BÖLGE Mersin KOTON
Engelli Personel - MERSİN BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?  Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  Engel durumu aktif ve ayakta çalışmasına uygun olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen mağazacılık alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müdür Yardımcısı - KEŞAN BENDİS AVM Edirne KOTON
Müdür Yardımcısı - KEŞAN BENDİS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 282, yurt dışındaki 154 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli,Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Denetim Uzman Yardımcısı (Mağaza) İstanbul(Avr.), ... KOTON
Denetim Uzman Yardımcısı (Mağaza)KOTON
Mağaza denetimi konusunda en az 1-2 yıl tecrübeli, Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi, İktisat, Mühendislik bölümlerinden mezun,İyi seviyede sözlü ve yazılı ingilizce bilen, tercihen Rusça bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, iyi derecede Excel bilgisi olan, Raporlama ve iş takip yeteneği gelişmiş, Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Seyahat engeli bulunmayan ve yoğun seyahat edebilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü belgesine sahip ve araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Hilltown İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - HilltownKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286 yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Depo Personeli - ATAKÖY A PLUS AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Mağaza Depo Personeli - ATAKÖY A PLUS AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olanNEBİM WINNER programını kullanabilenÜrün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecekÜrün kabul, stok sayım konularında tecrübeliEkip çalışmasına yatkınİletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılıEsnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilliİSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ütücü Kocaeli KOTON
ÜtücüKOTON
Tercihen lise mezunu olmak Gebze ve İstanbul tarafında ikamet etmek Erkek adayalr için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - Hilltown İstanbul(Asya) KOTON
Satış Danışmanı - HilltownKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az Lise mezunu, Hazır giyim / mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Görevlisi - Hilltown İstanbul(Asya) KOTON
Depo Görevlisi - HilltownKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiyede'ki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek 22-30 yaş arası Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli İSTANBUL ANADOLU Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Kocaeli KOTON
Elektrik TeknisyeniKOTON
Meslek lisesi, MYO Elektirik, Elektironik Mezunu Mesleği konusunda en az 3 yıl deneyimli, Esnek ve yoğun çalışma temposuna uyumlu, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - Hilltown İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - HilltownKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - İstanbul Brandium Ataşehir İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - İstanbul Brandium AtaşehirKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - NİŞANTAŞI CITY'S AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - NİŞANTAŞI CITY'S AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İST. AVRUPA YAKASI'nda (Şişli ve civarı) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - CAPACITY AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - CAPACITY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 281, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Yüksekokul Moda Tasarım bölümü mezunu,Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik bir yapıya sahipEkip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyumluAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - BEYOĞLU CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - BEYOĞLU CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)İST. AVRUPA YAKASI'nda (Beyoğlu ve civarı) ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı-ANKARA ONE TOWER AVM Ankara KOTON
Satış Danışmanı-ANKARA ONE TOWER AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Analisti İstanbul(Avr.), ... KOTON
Bilgi Güvenliği AnalistiKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik vb. teknik bölümlerden mezun, Bilgi Güvenliği alanında en az 3 yıl deneyimli, ITIL süreçlerine hakim. İngilizce bilgisine sahip, Takım  çalışmasına  yatkın,  kişisel  motivasyonu  yüksek,  Analitik,  kendini sürekli geliştiren, üretken ve araştırmacı bir yapıya sahip,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - BEŞİKTAŞ IHLAMURDERE CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - BEŞİKTAŞ IHLAMURDERE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen hazır giyim sektöründe kasa konusunda deneyimli, En az Lise, tercihen üniversite mezunu,  Tercihen IBM kasa programını bilen, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında (Beşiktaş ve civarında) ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı -ŞİRİNEVLER ABC İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı -ŞİRİNEVLER ABCKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 263, yurt dışındaki 141 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Yüksekokul Moda Tasarım bölümü mezunu,Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik bir yapıya sahipEkip çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyumluAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)İSTANBUL AVRUPA Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Kasiyer - İZMİR AGORA AVM İzmir KOTON
PT Kasiyer - İZMİR AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli,Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen Mağazamıza ulaşım problemi yaşamayacak adaylar aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - IZMIT GEBZE CADDE Kocaeli KOTON
Kasiyer - IZMIT GEBZE CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli,En az lise, tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM Kasa Programını bilen Gebze'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - ANTALYA AGORA AVM Antalya KOTON
Satış Danışmanı - ANTALYA AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - ANTALYA AGORA AVM Antalya KOTON
Kasiyer - ANTALYA AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen Mağazamıza ulaşım problemi yaşamayacak adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Personeli - ANTALYA AGORA AVM Antalya KOTON
Depo Personeli - ANTALYA AGORA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Personeli - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDE İzmir KOTON
Depo Personeli - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? * En az lise mezunu* Tercihen Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan* Tercihen NEBİM WINNER programını kullanabilen* Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek* Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli* Ekip çalışmasına yatkın* İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek* Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli erkek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDE İzmir KOTON
Kasiyer - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen Yüksekokul mezunu, Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM kasa programını bilen Mağazamıza ulaşım problemi yaşamayacak adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDE İzmir KOTON
Satış Danışmanı - KARŞIYAKA KEMALPAŞA CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise, tercihen üniversite mezunu, Mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Teknoloji Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Teknoloji Destek UzmanıKOTON
Üniversitelerin bilgi teknolojileri ile ilgili bölümlerinden mezun, Servis Masası, donanım, altyapı ve kurulum alanlarında en az 3-4 yıl iş tecrübesine sahip,Teknik / Orta seviyede İngilizce bilgisi olan, Tercihen ITIL veya benzeri kalite standartları süreçlerinde bilgili, İnsan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,  İş ve müşteri odaklı çalışan, işinde takipçi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama İş Zekası Uzmanı İstanbul(Avr.), ... KOTON
Raporlama İş Zekası UzmanıKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği vb. teknik bölümlerinden mezun,SAP BW/HANA/BO ve raporlama alanında en az 4-5 yıl deneyimli, İş Zekası ve veri ambarı iyileştirme/geliştirme süreçlerine hakim, İleri seviye SQL bilgisine sahip, Teknik İngilizce bilgisi olan, Analitik yönü kuvvetli, sorgulayıcı, iş ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış/muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Çözümleri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... KOTON
İş Zekası Çözümleri YöneticisiKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği vb.teknik bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan, Perakende şirketinde benzer bir rolde deneyimli, En az 5 yıl tasarım,sistem analizi ve uygulama alanlarında BT deneyimi ve disiplinlere dair bilgili, (Uygulama geliştirme, In-memory raporlama, Dashboarding, veri tabanı tasarımı ve yönetimi, Qlikview, SAP BW/HANA/BO vb.)Ekip yönetim becerileri gelişmiş, iletişimi ve koordinasyonu kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
BT Kurumsal Mimar İstanbul(Avr.), ... KOTON
BT Kurumsal MimarKOTON
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği vb.teknik bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans mezunu,İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan,  En az 5 yıl tasarım ve uygulama alanlarında BT deneyimi ve disiplinlere dair bilgili, (Uygulama geliştirme, network tasarımı, veri tabanı yönetimleri, BT Operasyonları)Çözüm mimarlığı, veri merkezi mimarisi ve kurumsal BT mimarlığı konularına hakim,Analitik yönü kuvvetli, sorgulayıcı, sonuç ve müşteri odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Uygulamaları Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Vergi Uygulamaları SorumlusuKOTON
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Maliye vb. lisans bölümlerinden mezun, Denetim, perakende veya tekstil sektör tecrübesine sahip, Vergi tarafında minumum 5 yıl tecrübeli, Üretim tarafı ile ilgili bilgi sahibi, Büyük ölçekli üretim işletmelerinde benzer pozisyonda görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve ERP programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Maliyet Muhasebesi SorumlusuKOTON
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Maliye gibi lisans bölümlerinden mezun, Perakende veya Tekstil sektör tecrübesine sahip, Maliyet muhasebesi tarafında minumum 5 yıl tecrübeli, Üretim tarafı ile ilgili bilgi sahibi, Büyük ölcekli üretim işletmelerinde benzer pozisyonda görev yapmış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office ve ERP programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL NEOMARİN AVM İstanbul(Asya) KOTON
MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI - İSTANBUL NEOMARİN AVMKOTON
Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli,Personel idaresi, ürün yönetimi, mağaza görsel düzeni konularında tecrübeli, Üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FT Depo Personeli - GEBZE DOĞUŞ CENTER Kocaeli KOTON
FT Depo Personeli - GEBZE DOĞUŞ CENTERKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 286, yurt dışındaki 164 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan, NEBİM WINNER programını kullanabilen, Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek, Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı - İZMİT SYMBOL AVM Kocaeli KOTON
Satış Danışmanı - İZMİT SYMBOL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,• İzmit Symbol AVM'ye yakın lokasyonda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - ÇORLU Tekirdağ KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - ÇORLUKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?* Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu,* Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip,* Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  * Gözlemci, araştırmacı, dinamik,* Ekip çalışmasına yatkın,* Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)* ÇORLU' da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÇORLU ORION AVM Tekirdağ KOTON
Mağaza Müdür Yardımcısı - ÇORLU ORION AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 178 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Üniversite mezunu, Mağazacılık sektöründe yönetici olarak en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetimi ve motivasyon konularında başarılı, Mesleki bilgi ve deneyimini ekibini geliştirmek için kullanabilen, Ürün-Stok yönetimi ve Görsel Uygulamalar hk. bilgi ve tecrübe sahibi, Planlama, organizasyon ve iş takibi becerileri gelişmiş, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ÇORLU'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - EDREMİT KİPA AVM Balıkesir KOTON
Kasiyer - EDREMİT KİPA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Tercihen Hazır Giyim sektöründe Kasa Konusunda Deneyimli,En az lise, tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen, özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms office programlarına hakim, IBM Kasa Programını bilen Edremit Novada AVM'ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Full Time Satış Danışmanı - AKASYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Full Time Satış Danışmanı - AKASYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Satış Danışmanı - AKASYA AVM İstanbul(Asya) KOTON
Bireysel Satış Danışmanı - AKASYA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl satış konusunda tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen, bireysel satış yapabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Full-Time Satış Danışmanı - ÇORUM CADDE Çorum KOTON
Full-Time Satış Danışmanı - ÇORUM CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part-Time Satış Danışmanı - ÇORUM CADDE Çorum KOTON
Part-Time Satış Danışmanı - ÇORUM CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Lise mezunu veya tercihen üniversite mezunu,• Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,• İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,• Müşteri odaklı çalışabilen,• Diksiyonu düzgün,• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,• Dış görünümüne özen gösteren,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - BEYOĞLU TÜNEL CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Kasiyer - BEYOĞLU TÜNEL CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - NEOMARİN AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - NEOMARİN AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın?Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?• Tercihen yüksekokul mezunu,• Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl kasiyerlik tecrübesine sahip,• IBM Kasa programını aktif kullanabilen,• Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen,• İş takibi kuvvetli, detaylara önem veren,• Sayısal yeteneği gelişmiş, hızlı ve dikkatli işlem alabilen,• Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve müşteri odaklı çalışabilen,• Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren,• Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,• İSTANBUL ANADOLU YAKASI'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer - Süreç ve Proje Geliştirme Kocaeli KOTON
Stajyer - Süreç ve Proje GeliştirmeKOTON
2017-2018 döneminde Koton Gebze Dağıtım Merkez bünyesinde zorunlu staj  kapsamında değerlendirilecek olup, ön yazıda stajın zorunlu olup olmadığı ve üniversitenin SGK'yı karşılama durumu, kaçıncı sınıfta okunduğu ve yapılması gereken bölüm detaylarını belirtmeyen adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenci (Endüstri Mühendisliği), Haftanın belli günlerinde tam zamanlı devam edebilecek,  staj zorunluluğu olan, Enerjik, sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Projelere ve ilgili departmana destek olabilecek İŞ TANIMIGebze'de bulunan Dağıtım Merkezi bünyesinde Süreç ve Proje Geliştirme departmanlarda görevlendirilmek üzere kış dönemi dahil olmak üzere haftanın belirli günlerinde tam zamanlı gelecek zorunlu stajı olan Üniversite Stajyeri aranmaktadır.* Ön yazıda hangi bölüm tercih edildiği ve kaç iş günü zorunlu staj olduğu belirtilmesi gerekir. *
Stajyer        İlan Detayı
Mağaza Müdürü - İSTANBUL ANADOLU BÖLGE İstanbul(Asya) KOTON
Mağaza Müdürü - İSTANBUL ANADOLU BÖLGEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır Mısın? •Hedef ve sonuç odaklı Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Aklımızı ve kalbimizi kullanarak çalışıyor ve üretiyoruz.•Ekibini geliştiren ve yönlendiren Lider ruhlu Mağaza Yöneticileriarıyoruz çünkü;Öğrenmenin ve Gelişimin sonu olmadığına inanıyoruz.•Planlama ve Organize etme yeteneğine sahip, analitikMağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Hızlıyız ve inisiyatif alıp uyguluyoruz.•Odağında hem müşteri hem de ekibinin motivasyonu olan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;İşimizin odağına müşteri ve çalışan memnuniyetini koyuyoruz.•KOTON kültürünü benimsemiş, ortak hedeflere koşan Mağaza Yöneticileri arıyoruz çünkü;Ortak hedeflere ulaşmak için işbirliği içinde çalışan bir takım olmayı hedefliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı - İSTANBUL PROFİLO CADDE İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Elemanı - İSTANBUL PROFİLO CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 290, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe DEPO/STOK KONTROL deneyimi olan NEBİM WINNER programını kullanabilen Ürün giriş/çıkış hareketlerini sistem üzerinde yapabilecek Ürün kabul, stok sayım konularında tecrübeli Ekip çalışmasına yatkın İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer - BURSA KORUPARK AVM Bursa KOTON
Kasiyer - BURSA KORUPARK AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, BURSA'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Part Satış Danışmanı-ANKARA KIZILAY MEYDAN CADDE Ankara KOTON
Part Satış Danışmanı-ANKARA KIZILAY MEYDAN CADDEKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?•En az Lise mezunu,•Hazır giyim sektöründe satış konusunda tecrübeli,•İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,•Müşteri odaklı çalışabilen,•Diksiyonu düzgün,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Dış görünümüne özen gösteren,•Ankara'da ikamet eden
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Depo Personeli - STARCITY AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Depo Personeli - STARCITY AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? Depo, lojistik ve stok yönetiminde deneyimli,İyi derecede bilgisayar bilgisi olan, Winner paket programını kullanabilen,En az lise tercihen üniversite mezunu,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,30 yaşını aşmamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Alternatif Ürün ve Satış Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
E-Ticaret Alternatif Ürün ve Satış Planlama UzmanıKOTON
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, E-ticaret sektöründe Ürün Yönetimi konusunda en az 2 yıllık deneyimi olan, Perakende metriklerine hakim, Satış hedefleri doğrultusunda çalışabilecek, Alternatif Kanalların satış performanslarını ölçüp, değerlendirebilecek,Performans ölçümü ve takibi yapabilecek, Günlük/haftalık raporları hazırlayabilecek, İyi derecede “Excel” bilgisine sahip, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Analitik, yaratıcı ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Buyer - Aksesuar(Tekstil Kategori) İstanbul(Avr.) KOTON
Junior Buyer - Aksesuar(Tekstil Kategori)KOTON
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Aksesuar / Tekstil ürünleri (Şapka, Bere, Eldiven, Kaşkol, Şal vb.) Buying konusunda en az 2 yıl tecrübeli,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Yurtdışı, tercihen Uzakdoğu aksesuar satınalma konusunda tecrübeli,* MS Office programları iyi derecede kullanabilen,* İletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın,* Rakip ve Pazar analizleri yaparak stratejilerin oluşturulması için gereken analitik düşünceye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Buyer - Aksesuar(Tekstil Kategori) İstanbul(Avr.) KOTON
Buyer - Aksesuar(Tekstil Kategori)KOTON
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* Aksesuar / Tekstil ürünleri (Şapka, Bere, Eldiven, Kaşkol, Şal vb.) Buying konusunda en az 4 yıl tecrübeli,* İyi düzeyde İngilizce bilen,* Yurtdışı, tercihen Uzakdoğu aksesuar satınalma konusunda tecrübeli,* MS Office programları iyi derecede kullanabilen,* İletişimi güçlü,takım çalışmasına yatkın,* Rakip ve Pazar analizleri yaparak stratejilerin oluşturulması için gereken analitik düşünceye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Görsel Sunum Uzmanı - MALL OF İSTANBUL AVM İstanbul(Avr.) KOTON
Görsel Sunum Uzmanı - MALL OF İSTANBUL AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 25 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 184 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın?Modayı yakından takip eden, yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunum deneyimi olan, Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi,  Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - İZMİR ÇİĞLİ KİPA AVM İzmir KOTON
PT Satış Danışmanı - İZMİR ÇİĞLİ KİPA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen perakende mağazacılık sektöründe tecrübeli, Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyonu yüksek, Güler yüzlü, enerjisi yüksek ve müşteri memnuniyetini benimsemiş, Modayla ilgili, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, İZMİR'de ikamet eden.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kasiyer - İstanbul Naitulus AVM İstanbul(Asya) KOTON
Kasiyer - İstanbul Naitulus AVMKOTON
Tercihen Hazır Giyim sektöründe satış ve Kasa Konusunda Deneyimli, En az lise ,tercihen ünversite mezunu, Yoğun tempoda çalışabilecek, Kendine güvenen,özen gösteren, Takım çalışmasına yatkın, Ms ofiice progrmlarına hakim, Winner Kasa Programını bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı - BURSA FSM MAĞAZA Bursa KOTON
Satış Danışmanı - BURSA FSM MAĞAZAKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise mezunu, Hazır Giyim ve mağazacılık alanında tecrübeli, İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne önem veren, BURSA'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PT Satış Danışmanı - EDREMİT NOVADA AVM Balıkesir KOTON
PT Satış Danışmanı - EDREMİT NOVADA AVMKOTON
Bizimle Büyümeye Hazır mısın? Çünkü biz büyük işler yapıyoruz. 27 ülkede varlık gösteriyor, her yıl 50'ye yakın koleksiyonda 10.000 yeni ürünü moda severlere sunuyoruz. Türkiye'deki 291, yurt dışındaki 181 mağazamızla yılda 25 milyon ürünün satışını gerçekleştirirken, enerjimizi ve dinamizmimizi her geçen gün artırıyoruz. Hedefimiz büyük; 2023’te 5 kıtada var olmak. Sen de bizimle birlikte büyümeye hazır mısın? En az Lise, tercihen Üniversite mezunu,Hazır giyim veya mağazacılık alanında en az bir yıl tecrübeli,İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Edremit Novada AVM' ye ulaşım problemi olmayan adaylar arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Reyon Sorumlusu - KEMERBURGAZ İstanbul(Avr.) KOTON
Reyon Sorumlusu - KEMERBURGAZKOTON
Perakende Tekstil Mağazacılık sektöründe REYON ŞEFİ veya SORUMLUSU olarak en az 2 yıl deneyimli,En az Lise, tercihen Yüksekokul/Üniversite mezunu,Satış Teknikleri, Ürün ve Stok yönetimi, Reyon düzeni, Mağaza görsel uygulamaları konularında bilgi ve tecrübeye sahip,Organizasyon becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, kariyer hedefleri olan,Tercihen Nebim Winner ve IBM sistemlerini kullanmış olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,SİLİVRİ'da ikamet eden,30 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Takip ve Kalite Kontrol Sorumlusu-İnspektör İstanbul(Avr.) KOTON
Üretim Takip ve Kalite Kontrol Sorumlusu-İnspektörKOTON
* Üniversite, tercihen Meslek Yüksek Okulları'nın Tekstil Bölümlerin mezun,* Inspektör olarak min 5 yıl deneyimli,* Dokuma, Örme, Denim ve Triko ürün bilgisi olan,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* İyi derecede kalıp bilgisi olan,* MS Office programlarına hakim,* Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* Seyahat engeli olmayan,* Sürücü belgesine sahip olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Buyer (Kız Çocuk) İstanbul(Avr.) KOTON
Senior Buyer (Kız Çocuk)KOTON
*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Tercihen Tekstil Mühendisliği) mezun,*İyi derecede İngilizce bilen,*Kids Buying konusunda en az 6 yıl tecrübeli,*Modayı yakından takip eden ve koleksiyon oluşum süreci hakkında bilgi sahibi,*Satış performans göstergelerini düzenli olarak takip ederek müşteri ve pazar taleplerini okuyabilen,*Kalite-fiyat-termin odaklı çalışan,*Ürün geliştirme ve kalite güvence standartlarına hâkim,*İletişimi güçlü, problemlere çözüm üretebilen,*Ekip yönetimi konusunda yetkin,*Zaman yönetimi ve organizasyon becerisi yüksek,*Ms Office programlarına hakim,*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,*Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.) KOTON
Kumaş AR-GE UzmanıKOTON
Üniversitelerin tercihen Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kumaş Ar-Ge konusunda minimum 3 yıl deneyimli,  Örme&Dokuma Kumaş, iplik ve boyama bilgisi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Özlük İşleri Sorumlusu İstanbul(Avr.) KOTON
Özlük İşleri SorumlusuKOTON
Meslek yüksek okulu veya üniversite mezunu Perakende sektöründe en az 6 yıl deneyimli Ekip yönetimi tecrübesi olan SAP personel yönetimi modüllerine hakim İş Kanunu ve SGK kanunu ile ilgili mevzuat ve uygulamalar konusunda derin bilgi sahibiİstihdam teşvikleri hakkında bilgi sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi Kocaeli KOTON
Lojistik YöneticisiKOTON
Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin lojistik yada mühendislik bölümlerinde öğrenim görmüş,Tercihen tekstil sektöründe depo ve sevkiyat yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli,Tercihen 3rd party tecrübesi olan, İleri derecede MS Office bilgisi olan, Analitik düşünme, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, Sonuç odaklı ve titiz çalışan, gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, Ekip yönetimi ve koordinasyon konusunda deneyimli, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer - ANKARA ATB GİMAT Ankara KOTON
Kasiyer - ANKARA ATB GİMATKOTON