KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1940


http:// 

Küçükçalık’ın başarılarla dolu iş hayatı yolculuğu, Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1940 yılında Kayseri’ de kumaş ticaretiyle başladı. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ev Eşyaları

Firma web sitesi: www.kucukcalik.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
E-TİCARET SORUMLUSU Bursa, İstanbul(Avr.) KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET SORUMLUSUKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Küçükçalık Şirketler Grubu, ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere “E-Ticaret Sorumlusu”  aramaktayız. Satış analizleri yaparak e-ticaret satış kanalına yön verebilecek. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 2 sene e-ticaret olmak üzere en az toplam 3 senelik iş tecrübesine sahip olmak. Stok / envanter yönetimi çalışmaları içerisinde yer almış olmak, Tercihen Tekstilde satış ve Pazarlama konusunda deneyimli Müşteri ilişkilerinde deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, yaratıcı, iş ve sonuç odaklı, E-ticaret üzerinden satış hedefi almış ve başarı ile gerçekleştirmiş, Satış kanallarında kampanya çalışmaları içinde yer almış olmak, Temel html, Photoshop veya Illustrator bilgisine sahip olmak, İngilizce bilmesi tercih sebebidir, İnternetten alışveriş dünyasının trendleri ve yeniliklerini takip eden , Problem çözme ve organizasyon becerileri yüksek, müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Bursa'da veya İstanbul'da ikamet edecek, Erkek Adaylar için Askerliğini yapmış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dikiş Elemanı Adana, İstanbul(Avr.)... KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Dikiş ElemanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Ev tekstili, tercihen perde dikişinde tecrübeli,Dikiş makineleri konusunda en az 1 yıl deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın,İstanbul, Kocaeli veya Adana illerinde ikamet eden,Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Yöneticisi Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Ürün Geliştirme YöneticisiKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, 5 Yıl Yönetmenlik tecrübesi olan, Tercihen benzer görevde Yönetim becerilerine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş ve iletişime açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi olabilecek, Kişisel motivasyonu ve ifade gücü yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Gelişime Açık, Yenilikçi ve konusu ile ilgili gelişmeleri takip eden, Estetik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Elemanı Adana, İstanbul(Avr.)... KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Mağaza Satış ElemanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Adana, İzmit, İstanbul Kozyatağı, İstanbul Acıbadem, İstanbul Maltepe, İstanbul Bakırköy'deki zincir mağazalarda ürünlerimizin satışını yapacak; En az lise mezunu, Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Enerjik, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Sorumlusu Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Muhasebe ve Finans SorumlusuKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
·        Üniversitelerin İktisat ve/veya İşletme fakültelerinden mezun,·        Alanında en az 2 yıl deneyimli,·        Takım çalışmasına yatkın,·        Tercihen üretim işletmelerinde çalışmış,·        Sorumluluk bilincine sahip,·        Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·        Çözüm odaklı, gelişmeye açık,·        Yasal mevzuat ve düzenlemelere hakim,·        Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·        Logo Tiger ve Ofis yazılımlarını aktif şekilde kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Uzmanı Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Planlama UzmanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Bursa İnegöl'de faaliyet gösteren Ev Tekstili sektöründe lider olan firmamızın Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz: En az MYO'larının Tekstil bölümü veya Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilgisi olan, Planlama konusunda en az 1 yıl tecrübeli veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz, MS Office programlarına ileri düzeyde hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,  Bursa'da veya İnegöl de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
SİSTEM SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, ERP projesinde görev almış, Tekstil firmalarında İplik, Dokuma, Boya baskı süreçleri konusunda bilgi sahibi, Süreç geliştirme konusunda bilgi sahibi, İyi seviyede MS Word, Excel, Powerpoint bilen, Tercihen bilgisayar programı yazmaya istekli, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği UzmanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
İnegöl'de bulunan Tekstil sanayisinde faaliyet gösteren firmamızın Kalite Yönetim Sistemleri bölümünde görev alacak "ÇEVRE MÜHENDİSİ" aramaktayız.*  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,*  Çevre Görevlisi Belgesine Sahip,*  İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi Sistemi konusunda min. 2 yıl tecrübeli,*  Tercihen B sınıfı ya da C sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip,*  İletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, analitik düşünebilen,*  Takım Çalışmasına yatkın,*  İş alanında disiplinli çalışmaya istekli,*  İş takibini yapabilecek,*  Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,*  MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,*  B sınıfı ehliyeti olan,*  Askerlik engeli olmayan (Erkek adaylar için)*  Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı