KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1940


http:// 

Küçükçalık’ın başarılarla dolu iş hayatı yolculuğu, Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1940 yılında Kayseri’ de kumaş ticaretiyle başladı. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ev Eşyaları

Firma web sitesi: www.kucukcalik.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı Adana, Adıyaman... KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Satış DanışmanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Asgari Lise mezunu,Perde ve Ev tekstili ürünleri konusunda bilgili,Satış konusunda min. 2 yıl deneyimli,İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,İkna kabiliyeti yüksek,Sunum becerileri güçlü,Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek,Enerjik ve operasyon yeteneği güçlü,Dış görünümüne özen gösteren,Hafta sonu ve tatil günlerinde esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yurtiçi Satış Temsilcisi Bursa, İstanbul(Avr.)... KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Yurtiçi Satış TemsilcisiKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
4 yıllık üniversite mezunu (Tercihen Tekstil Mühendisi ya da Kimya Mühendisi)Çok iyi derecede İngilizce bilen (2. Dil Tercih Sebebidir)Satış ve pazarlama alanında 3 Yıllık iş deneyimine sahip,Ev Tekstiline hakim,Mefruşat, satış ve pazarlama konularında en az 3 yıllık deneyime sahip,İnsani ilişkilerde başarılı, iletişim becerileri yüksek, pozitif düşünebilen ve problem çözme becerileri gelişmiş,Planlama, organizasyon ve takip yönü kuvvetli,Bursa ve  Güney Marmara Bölgesinde çalışabilecek,Aktif araç kullanabilen,İkna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkınEkip çalışmasına yatkın,Bay-Bayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Çalışma arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Terzi Adana, Ankara, ... KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
TerziKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Asgari Lise mezunu,Perde ve Ev tekstili ürünleri konusunda bilgili,Perde model ve dikimi konusunda min. 4 yıl tecrübeli,İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,İkna kabiliyeti yüksek,Sunum becerileri güçlü,Müşteri odaklı yaklaşımı benimsemiş, maksimum hizmet kalitesi sunabilecek,Enerjik ve operasyon yeteneği güçlü,Dış görünümüne özen gösteren,Hafta sonu ve tatil günlerinde esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Genel BaşvuruKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş
En az Lise MezunuAsgari % 40 engelli raporu bulunan,35 yaşını aşmamış,İnegöl deki fabrikamızda çalışabilecek.Bay/bayan,Engelli Personel aramaktayız. Mülakatta uygun bulanan adaylar mezuniyet ve becerilerine uygun işlerde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Destek Elemanı Bursa KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Bilgi İşlem Destek ElemanıKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
·         Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Bölümlerinden Mezun,·         Network Donanımları (Firewall, Router , Switch) PC, Yedekleme Sistemleri, Windows İşletim Sistemi konusunda deneyimli,·         MS Word, Excel, PowerPoint bilen,·         Alanında en az 3 yıl tecrübeli,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış,·         Bursa veya İnegöl’de ikamet eden veya edebilecek.·         Bay – Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI İstanbul(Asya) KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
SATIŞ DANIŞMANIKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
·         Konut Satışında minimum 2 yıl deneyimli,·         Müşteri ilişkileri ve şikayet yönetimi deneyimine sahip,·         İş süreçlerinin geliştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasıyla ilgili çalışmaları yürütecek,·         MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen,·         Takım çalışmalarına yatkın, iletişim ve ilişki yönetimi becerilerine sahip, prezentabl,·         B Sınıfı ehliyeti olan /Aktif araç kullabilen 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı