KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1940


http:// 
Küçükçalık Ailesi

Küçükçalık’ın başarılarla dolu iş hayatı yolculuğu, Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1940 yılında Kayseri’ de kumaş ticaretiyle başladı. Daha sonra İstanbul Sultanhamam’ da sürdürdü.

Nuh Mehmet Küçükçalık’ın 1980’li yıllarda oluşturmaya başladığı yenilikçi, özgün ve dinamik firma profilini, oğulları Yaşar Küçükçalık ve Yılmaz Küçükçalık her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktadır.

Yaşar Küçükçalık’ın Eğitim Hayatı;
İstanbul Moran Lisesi
İngiltere’de Pazarlama ve İş Yönetimi
Yaşar Küçükçalık Bugün;
Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği Başkanı
Olivium Yönetim Kurulu Başkanı
Emintaş AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı
Nuh Çimento Yönetim Kurulu Üyesi
Abdullah Gül Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi
Birlik Mensucat Yönetim Kurulu Başkanı
kimliği ile adını ticaret dünyasına altın harflerle yazdıran projelere imza atıyor.

Yılmaz Küçükçalık’ın Eğitim Hayatı;
Saint Benoit Lisesi
Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
Yılmaz Küçükçalık Bugün;
Küçükçalık Tekstil Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkan Yrd. ve İcra Kurulu Başkanı
Emintaş AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi
Kent Meydanı Yönetim Kurulu Üyesi
Nuh Çimento Yönetim Kurulu Üyesi
TUSİAD Üyesi
kimliği ile ticaret dünyasına yön veren yatırımlara devam ediyor.
Dünden Bugüne

Nuh Mehmet Küçükçalık, 1980’li yıllarda Küçükçalık firmasının yeni vizyonunu oluşturmaya başlayarak, endüstrideki yeni yatırımlar için yaptığı hazırlıkların ardından 1980’lerinde sonunda Küçükçalık şirketinin ilk dokuma fabrikasını kurdu ve hemen ardından Küçükçalık Boyama ve Baskı Fabrikaları üretime başladı.

Nuh Mehmet Küçükçalık’ın kararlılığı, tecrübesi ve 1980’lerde yaptığı yatırımlar sayesinde Küçükçalık şirketi, kısa sürede büyük başarılara imza atarak Türkiye’de ve dünyada kendi markasını üreten lider bir kumaş üreticisi haline geldi.

1987 yılında ihracata başlayan Küçükçalık Grubu, ürünlerini ve ürün çeşitliliğini geliştirmek amacı ile 1990 yılında ilk dokuma fabrikasını, 1992 yılında boya ve baskı fabrikalarının açılması ile kapasiteyi artırma, ihracata yönelme isteğini pekiştirdi.

Küçükçalık Grubu’nun amacı; yeni düşünce tarzlarının belirlenmesi, yeni girişimci yaklaşımlarının desteklenmesi ve müşteri beklentilerini de aşacak yepyeni projeleri hayata geçirebilmek için 1992 yılında yepyeni bir alanda boy göstermeye başlayarak konfeksiyon ünitesini açtı.

Bugün yaklaşık 3000 kişiden oluşan uluslararası iş gücüne sahip Küçükçalık Grubu, 200.000 m2’lik kapalı üretim alanı ve 400.000 m2’lik toplam alanı ile üretim faaliyetlerine devam etmekte, Türkiye ve Mısır’daki üretim fabrikalarının yönetimini başarıyla sürdürmektedir.

Küçükçalık yıllardır, Türkiye sanayi sektöründeki ilk 500 firma arasında ön sıralarda yer almaktadır.

Küçükçalık Grup, her geçen gün başarılarına bir yenisini ekleyerek, Türkiye’deki ilk 500 ihracatçı firma arasında ön sıralarda olmanın haklı gururunu yaşıyor. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ev Eşyaları

Firma web sitesi: www.kucukcalik.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama Uzmanı Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Planlama UzmanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Bursa İnegöl'de faaliyet gösteren Ev Tekstili sektöründe lider olan firmamızın Planlama Bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz: En az MYO'larının Tekstil bölümü veya Üniversitelerin Tekstil veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce bilgisi olan, Planlama konusunda en az 1 yıl tecrübeli veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz, Mc Office programlarına ileri düzeyde hakim, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,  Bursa'da veya İnegöl de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
SİSTEM SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, ERP projesinde görev almış, Tekstil firmalarında İplik, Dokuma, Boya baskı süreçleri konusunda bilgi sahibi, Süreç geliştirme konusunda bilgi sahibi, İyi seviyede MS Word, Excel, Powerpoint bilen, Tercihen bilgisayar programı yazmaya istekli, Alanında en az 3 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan, Bursa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Yöneticisi Bursa KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Ürün Geliştirme YöneticisiKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun, 5 Yıl Yönetmenlik tecrübesi olan, Tercihen benzer görevde Yönetim becerilerine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş ve iletişime açık, İnsan İlişkilerinde başarılı, sorumluluk sahibi olabilecek, Kişisel motivasyonu ve ifade gücü yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Gelişime Açık, Yenilikçi ve konusu ile ilgili gelişmeleri takip eden, Estetik ve yaratıcı düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği UzmanıKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
İnegölde Bulunan Tekstil sanayisinde faaliyet gösteren firmamızın Kalite Yönetim Sistemleri bölümünde görev alacak "ÇEVRE MÜHENDİSİ" aramaktayız.*  Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,*  Çevre Görevlisi Belgesine Sahip,*  İş sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetimi sistemi konusunda min. 2 yıl tecrübeli,*  Tercihen B sınıfı yada C sınıfı İş güvenliği Sertifikasına sahip,*  İletişimi kuvvetli,çözüm odaklı, analitik düşünebilen,*  Takım Çalışmasına yatkın,*  İş alanında disiplinli çalışmaya istekli,*  İş Takibini Yapabilecek,*  Tercihen İyi seviyede ingilizce bilen,*  MC Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,*  B sınıfı ehliyeti olan,*  Askerlik engeli olmayan (Erkek adaylar için)*  Bursa'da ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dikiş Elemanı Adana, İstanbul(Avr.)... KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Dikiş ElemanıKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Ev tekstili, tercihen perde dikişinde tecrübeli,Dikiş makineleri konusunda en az 1 yıl deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın,İstanbul, Kocaeli veya Adana illerinde ikamet edenTercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Elemanı Adana, İstanbul(Avr.)... KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Mağaza Satış ElemanıKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Adana,İzmit, İstanbul Kozyatağı, İstanbul Acıbadem, İstanbul Maltepe, İstanbul Bakırköy'deki zincir mağazalarda ürünlerimizin satışını yapacak; En az lise mezunu Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Enerjik, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Satış odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Sorumlusu Bursa KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Muhasebe ve Finans SorumlusuKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
·        Üniversitelerin İktisat ve/veya İşletme fakültelerinden mezun,·        Alanında en az 2 yıl deneyimli,·        Takım çalışmasına yatkın,·        Tercihen üretim işletmelerinde çalışmış,·        Sorumluluk bilincine sahip,·        Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,·        Çözüm odaklı, gelişmeye açık,·        Yasal mevzuat ve düzenlemelere hakim,·        Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,·        Logo Tiger ve Ofis yazılımlarını aktif şekilde kullanabilen,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Mühendisi Bursa KÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Tekstil MühendisiKÜÇÜKÇALIK TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.
Üniversitelerin Tekstil Mühendisliği bölümlerinden mezun,Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık,İletişim becerisi yüksek,MS Office programlarından Word, Excel ve Powerpoint'u iyi decede kullanabilen,İyi derecede İnglizce bilen,Erkek adayların askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Kontrol Sorumlusu Bursa KÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Proses Kontrol SorumlusuKÜÇÜKÇALIK GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş
Ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan, ev tekstili sektöründe uluslararası pazarda faaliyet gösteren Küçükçalık Şirketler Grubunun, İnegöl' de bulunan Boyahane fabrikasında görevlendirilmek üzere “Proses Kontrol Sorumlusu” aramaktayız. Üniversitelerin Tekstil veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,  Tercihen ev tekstili boya baskı kalite kontrolü konusunda deneyimli,  Üretimin tüm aşamalarında kalite standartlarının kontrolünü sağlayabilecek. İyi seviyede İngilizce bilen,  Ms Office uygulamalarına hakim (İleri seviyede Excel Bilgisi), En az 3 yıl deneyimli  Ekip çalışmasına yatkın,  İletişim becerileri güçlü,  Detaylara önem veren ve takip yönü gelişmiş,  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Bursa ya da İnegöl’de ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı