Küçükler Holding 

Şirket BilgileriKüçükler Holding
 

2002 yılında kurulmuş olan Küçükler Holding A.Ş kurulduğu günden itibaren yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yenilikler ile sürekli büyüme sağlamıştır.
Şu an yaklaşık 770 personel sayısı ile  8 farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Firmalarımız;
·         SPS Etiket Baskı ve Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Makro Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
·         Okyanus Çorap San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Nivak Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Trikotek Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.
·         Küçükler Tarım ve Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Aveks Reklam Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Enerji Yatırımları (Diğer Yatırımlar)
Vizyon
Yenilikçi ve girişimci ruhumuz ile stratejik iş kollarımızda sürekli yatırımlar ve yenilikler yaparak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın ilk tercihi olmak.

Misyon
Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, sektörlerimizin gelişimde öncü rol oynamak, hissedarlarımız, iş ortaklarımız ve topluma değer oluşturmaktır.

Temel Değerlerimiz

 • Tüm ilişkilerde adil ve dürüst davranmak,
 • Bildikleri ile yetinmeyip, sürekli öğrenmeye açık olmak,
 • Karar ve uygulamalarda, veriye dayalı bilimsel metotları kullanmak,
 • Hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmak,
 • Farklı kültürel, etnik, milli ve manevi değerlere saygılı olmak,
 • İşleri severek yapmak ve eğlenceli hale getirmeye çalışmak,
 • Faaliyetleri yasal mevzuatlara uygun yürütmek,
 • İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olmak,
 • Yardıma ihtiyaç duyanlara yardımda bulunmak,
 • Karşılık beklemeden yardımda bulunabilmek,
 • Uygulamalarda esnek olabilmek, değişime ve yeniliklere açık olmak,
 • Tüm bu özellikleri hayatlarının her alanına taşıyabilmek.

 Küçükler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Uzmanı Bursa Küçükler Holding
Muhasebe UzmanıKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe Birimlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili,KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi Beyannamelerini hazırlayabilecek,Özlük ve puantaj raporlamalarını yapabilecek, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,Raporlama yeteneği yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük ve sosyal, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Operatörü Bursa Küçükler Holding
Kaynak OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Metal Bölümlerinde değerlendirmek üzere; Tercihen Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Gazaltı kaynağı(MIG) ve/veya Argon (TIG) konusunda tecrübe sahibi,Teknik Resim okuyabilen, Kaynaklı imalat ve konstrüksiyonları hakkında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, çalışkan ve özverili. Bursa/İnegöl'de ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay. “Kaynak Operatörleri “istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Küçükler Holding
Forklift OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;Tercihen Meslek lisesi mezunu ya da forklift belgesine sahip,Forklift ehliyetine sahip olmak ve en az 2 yıl aktif kullanmak,Bursa/İnegöl bölgesinde ikamet eden, Esnek Çalışma saatlerine uyumlu, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay. Forklift Operatörleri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Bursa Küçükler Holding
Makine OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;CNC Makine Tezngahlarında deneyimli,Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,Bursa/İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek,MAKİNE OPERATÖRLERİ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Formen Bursa Küçükler Holding
FormenKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;MYO veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Mobilya İmalatında benzer pozisyonda 3 yıl çalışmış, İmalat Projelerini okuyacak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, FORMEN istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK RESSAM Bursa Küçükler Holding
TEKNİK RESSAMKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Teknik Eğitim Fakültelerinin Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği ya da Yüksek Okul ve Meslek Liselerinin Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun olan,Ms Office, SolidWorks  programını iyi derecede kullanabilen, Tasarım ve teknik resim konularına ilgi duyan ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takip ve planlama yeteneği yüksek. TEKNİK RESSAM istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
METAL İŞLER ŞEFİ Bursa Küçükler Holding
METAL İŞLER ŞEFİKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Makine, Endüstri,Metalurji Mühendisliğinden veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,Metal Malzeme ve İmalatında en az 5 yıl tecrübeli, Fabriklarda CNC'li metal atölyesi yönetmiş, Solidworks veya muadili program tecrübesi olan, İmalat Projelerini okuyabilecek, Raprolama becerisi yüksek, Tercihen İngilizce bilen,  Ekip yönetecek, Bursa/İngöl 'de ikamet eden veya edebilecek, Askerliğini yapmış. METAL İŞLER ŞEFİ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Merchandiser İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Kıdemli MerchandiserKüçükler Holding
Triko örme alanında dünyaca ünlü markalara üretim yapan grup firmalarımızdanTrikotek Tekstil’ in Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Tercihen üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun,Triko örgü konusunda teknik bilgi sahibi, En az üç yıllık iş tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce okuma/konuşma/yazma bilgisine sahip (aktif olarak kullanılacaktır),Güçlü iletişim becerisine sahip, prezantabl, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Avrupa Yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Kıdemli Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Pazarlama YöneticisiKüçükler Holding
1994 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermekte olan grup firmalarımızdan Trikotek Tekstil’e Pazarlama departmanının yönetimini sağlayacak,Üniversitelerin Tekstil, İşletme, Pazarlama veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Triko Örme İhracat alanında en az 5 yıl benzer iş deneyimine sahip,Çok iyi derecede İngilizce yazıp konuşabilen,İş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip, inisiyatif alabilen,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,Avrupa yakasında ikamet eden. Pazarlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Makine MühendisiKüçükler Holding
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, Yeni mezun veya Mekanik şantiye montaj / kontrol hizmetleri bünyesinde en fazla 1 yıl görev almış ,İyi derecede İngilizce bilen (Akıcı Konuşabilen - Yazabilen), Takım çalışmasına uyumlu ve sonuç odaklı çalışan, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvet olan, Süreç takibi ile kontrol ve raporlama yapabilen, MS Office program bilgisine sahip , İstanbul’da ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen , Yurtiçi/Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan eleman.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fason Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Fason Takip SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen Meslek Yüksek Okullarından mezun, Tekstil veya çorap sektöründe benzer pozisyonda en az beş yıl tecrübeli,İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Fason Takip Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Mamul Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Yarı Mamul SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen Meslek Yüksek Okullarından mezun, Tekstil veya çorap sektöründe benzer pozisyonda en az üç yıl tecrübeli,Planlama, organizasyon, takip yetkinliklerine sahip İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Yarı Mamul Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Planlama SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla2002 yılından bugüne  faaliyet göstermektedir. Okyanus Çorap İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri Mühendisliği),Üretim planlama alanında en az üç yıl deneyimli, Verimlilik, iş-zaman etüdü ve maliyetlendirme çalışmalarında aktif rol alacak,Fiyat/maliyet kıyaslaması yaparak raporlayabilecek, Tüm prosesin planlamasını yapıp, departmanların senkronize çalışmasını sağlayabilecek,Sorumlusu olduğu süreçlerle ilgili raporlamaların hazırlanmasını sağlayacak,Kalite güvence sistemlerinin geliştirilmesine destek verecek, Ekip çalışmasına yatkın, proaktif, sonuç odaklı İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Muhasebe MüdürüKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketimiz olan Elyaf Triko bünyesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, SMMM belgesi olan, Benzer pozisyonda en az beş yıl tecrübe sahibi, Muhasebe sistemi uygulama genel tebliğleri ve hesaplama planlarına hakim, Finansal tabloların hazırlanışı ve yorumlanması konularında tecrübeli, Finansal tabloların ve gerekli raporlamaların üst yönetime sunulmasını sağlayacak,E-Fatura, E-Bildirge ve E-Beyanname uygulamalarını bilen, Vergi mevzuatına hakim, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilen, Muhasebe ekibini koordine edip yönlendirebilecek, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Desinatör İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
DesinatörKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Çorap sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Desinatör arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Kalite Kontrol ElemanıKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen lise mezunu, Çorap sektöründe benzer pozisyonda en az üç yıl tecrübeli,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
ModelistKüçükler Holding
1994 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermekte olan grup firmalarımızdan Trikotek Tekstil’e Modelhane departmanında görevlendirilmek üzere;Triko Örme –İhracat konusunda en az 4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede kalıp ve dikiş bilgisi olan, Ürün ile alakalı kritikleri tespit edip önlem alabilen, Bilgisayar bilgisi olan, Kalite ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına ve sorumluk duygusuna sahip, Zaman yönetimi ve detay konularına dikkat eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Avrupa yakasında ikamet eden Modelist arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Muhasebe UzmanıKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni Projemizde  çalışmak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe Birimlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili,KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi Beyannamelerini hazırlayabilecek,Özlük ve puantaj raporlamalarını yapabilecek, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,Raporlama yeteneği yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük ve sosyal, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Personel Özlük İşleri Uzman YardımcısıKüçükler Holding
Küçükler Holding bünyesinde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konularını iyi düzeyde bilen,Bildirgeler, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Mavi yaka ilişkileri ve sendikal ilişkiler konusunda tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, dikkatli ve titiz, Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Küçükler Holding
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıKüçükler Holding
Küçükler Holding bünyesinde Sabiha Gökçen Havalimanı’nda çalışmak üzere,Üniversitelerin Mühendislik, Mimarlık, Teknik Öğretmenlik veya Meslek Yüksekokullarının İş Sağlığı ve Güvenliği programlarından mezun,İnşaat sektöründe çalışmış veya staj yapmış, Saha çalışmaları yapabilecek, 6331 sayılı İş Güvenliği Kanunu gerekliliklerini sağlayabilecek, OHSAS 18001, ISO 9001 yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi olan, Mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hakim, Çalışanlara gerekli eğitimleri verebilecek, Risk değerlendirme metodolojilerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, MS Ofis Programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Finans ve Raporlama Uzman YardımcısıKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize Mali İşler Departmanında değerlendirmek üzere;Üniversitelerin tercihen İngilizce İşletme, İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce konuşan ve yazan, (Aktif olarak kullanacaktır), Yeni mezun veya 1 yıl deneyimli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan,  B sınıfı ehliyeti olan, Aktif, Analitik düşünen, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Finans ve Raporlama Uzman Yardımcısı Arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Üretim ElemanıKüçükler Holding
Küçükler Holding bünyesinde faaliyet gösteren SPS Etiket firmamızda değerlendirmek üzere,En az ortaokul mezunu, Baskı ve baskı sonrası departmanlarımızda makine operatörü olarak yetiştirilecek,Üç vardiya çalışma sisteminde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Bağcılar, Sefaköy, Arnavutköy,Esenyurt ve Halkalı çevresinde ikamet edenÜretim Personeli arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı