Küçükler Holding 

Şirket BilgileriKüçükler Holding
 

2002 yılında kurulmuş olan Küçükler Holding A.Ş kurulduğu günden itibaren yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yenilikler ile sürekli büyüme sağlamıştır.
Şu an yaklaşık 770 personel sayısı ile  8 farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Firmalarımız;
·         SPS Etiket Baskı ve Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Makro Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
·         Okyanus Çorap San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Nivak Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Trikotek Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.
·         Küçükler Tarım ve Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Aveks Reklam Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Enerji Yatırımları (Diğer Yatırımlar)
Vizyon
Yenilikçi ve girişimci ruhumuz ile stratejik iş kollarımızda sürekli yatırımlar ve yenilikler yaparak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın ilk tercihi olmak.

Misyon
Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, sektörlerimizin gelişimde öncü rol oynamak, hissedarlarımız, iş ortaklarımız ve topluma değer oluşturmaktır.

Temel Değerlerimiz

 • Tüm ilişkilerde adil ve dürüst davranmak,
 • Bildikleri ile yetinmeyip, sürekli öğrenmeye açık olmak,
 • Karar ve uygulamalarda, veriye dayalı bilimsel metotları kullanmak,
 • Hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmak,
 • Farklı kültürel, etnik, milli ve manevi değerlere saygılı olmak,
 • İşleri severek yapmak ve eğlenceli hale getirmeye çalışmak,
 • Faaliyetleri yasal mevzuatlara uygun yürütmek,
 • İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olmak,
 • Yardıma ihtiyaç duyanlara yardımda bulunmak,
 • Karşılık beklemeden yardımda bulunabilmek,
 • Uygulamalarda esnek olabilmek, değişime ve yeniliklere açık olmak,
 • Tüm bu özellikleri hayatlarının her alanına taşıyabilmek.

 Küçükler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Operatörü Bursa Küçükler Holding
Makine OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;CNC Makine Tezngahlarında deneyimli,Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,Bursa/İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek,MAKİNE OPERATÖRLERİ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Formen Bursa Küçükler Holding
FormenKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;MYO veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Mobilya İmalatında benzer pozisyonda 3 yıl çalışmış, İmalat Projelerini okuyacak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, FORMEN istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK RESSAM Bursa Küçükler Holding
TEKNİK RESSAMKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Teknik Eğitim Fakültelerinin Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği ya da Yüksek Okul ve Meslek Liselerinin Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun olan,Ms Office, SolidWorks  programını iyi derecede kullanabilen, Tasarım ve teknik resim konularına ilgi duyan ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takip ve planlama yeteneği yüksek. TEKNİK RESSAM istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
METAL İŞLER ŞEFİ Bursa Küçükler Holding
METAL İŞLER ŞEFİKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Makine, Endüstri,Metalurji Mühendisliğinden veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,Metal Malzeme ve İmalatında en az 5 yıl tecrübeli, Fabriklarda CNC'li metal atölyesi yönetmiş, Solidworks veya muadili program tecrübesi olan, İmalat Projelerini okuyabilecek, Raprolama becerisi yüksek, Tercihen İngilizce bilen,  Ekip yönetecek, Bursa/İngöl 'de ikamet eden veya edebilecek, Askerliğini yapmış. METAL İŞLER ŞEFİ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Elektrik MühendisiKüçükler Holding
Üniversitelerin Elektrik müh. / Elektrik-Elektronik müh. / Elektronik müh. / Elektronik ve Haberleşme  müh. bölümlerinden veya benzer bölümlerden mezun olmuş ,Yeni mezun veya max. 1 yıl teknik servis hizmetleri konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen (Akıcı Konuşabilen - Yazabilen), Takım çalışmasına uyumlu ve sonuç odaklı çalışan, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvet olan, Süreç takibi ile kontrol ve raporlama yapabilen, MS Office program bilgisine sahip , İstanbul’da ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen , Yurtiçi/Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),  Bay / Bayan eleman .
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans ve Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Finans ve Raporlama Uzman YardımcısıKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize Mali İşler Departmanında değerlendirmek üzere;Üniversitelerin tercihen İngilizce İşletme, İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce konuşan ve yazan, (Aktif olarak kullanacaktır), Yeni mezun veya 1 yıl deneyimli, Yurtdışı seyahat engeli olmayan,  B sınıfı ehliyeti olan, Aktif, Analitik düşünen, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. Finans ve Raporlama Uzman Yardımcısı Arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
İş Güvenliği UzmanıKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde 2010 yılında faaliyete başlayan NİVAK GROUP, Perakende Mağaza İnşaatı alanında faaliyet göstermektedir. Güçlü referansları ve ekibi ile sürekli büyüyen Grubumuza,  İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda değerlendirmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,  C veya B Sınıfı İSG Uzmanlığı belgesine sahip, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, saha uygulamaları konusunda deneyimli,Kaza araştırma ve eğitim verme tecrübesine sahip, Yeni Mezun veya tercihen Perakende İnşaat sektöründe tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,  Seyahat engeli olmayan, sürekli şehir dışı şantiyelerine seyahat edecek,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Aktif araç kullanan, MS Office programlarını etkin düzeyde kullanabilen, raporlama yapabilecek, Askerliğini yapmış, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Makine MühendisiKüçükler Holding
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, Yeni mezun veya Mekanik şantiye montaj / kontrol hizmetleri bünyesinde en fazla 1 yıl görev almış ,İyi derecede İngilizce bilen (Akıcı Konuşabilen - Yazabilen), Takım çalışmasına uyumlu ve sonuç odaklı çalışan, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvet olan, Süreç takibi ile kontrol ve raporlama yapabilen, MS Office program bilgisine sahip , İstanbul’da ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen , Yurtiçi/Yurtdışı Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan eleman.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Muhasebe MüdürüKüçükler Holding
Tekstil üretim işkolunda faaliyet gösteren grup firmamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki nitelikleri sağlayan Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden lisans mezunu, SMMM belgesi olan, Benzer pozisyonda en az beş yıl tecrübe sahibi, Muhasebe sistemi uygulama genel tebliğleri ve hesaplama planlarına hakim, Finansal tabloların hazırlanışı ve yorumlanması konularında tecrübeli, Finansal tabloların ve gerekli raporlamaların üst yönetime sunulmasını sağlayacak,E-Fatura, E-Bildirge ve E-Beyanname uygulamalarını bilen, Vergi mevzuatına hakim, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilen, Muhasebe ekibini koordine edip yönlendirebilecek, Avrupa yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Muhasebe UzmanıKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe Birimlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili, KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi Beyannamelerini hazırlayabilecek, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Raporlama yeteneği yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük ve sosyal, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Üretim ElemanıKüçükler Holding
Küçükler Holding bünyesinde faaliyet gösteren SPS Etiket firmamızda değerlendirmek üzere,En az ortaokul mezunu, Baskı ve baskı sonrası departmanlarımızda makine operatörü olarak yetiştirilecek,Üç vardiya çalışma sisteminde çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Bağcılar, Sefaköy, Arnavutköy,Esenyurt ve Halkalı çevresinde ikamet edenÜretim Personeli arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Numune Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Numune SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi olan Okyanus Çorap, 2002 yılından bugüne güçlü ekibi ve referansları ile İstanbul ve Şanlıurfa lokasyonlarında faaliyet göstermektedir. Okyanus Çorap firmamızın İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzere,Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, İhracat yapan şirketlerin benzer pozisyonlarında en az 5 yıl tecrübesi olan, Ürün geliştirme için çalışmalar yapabilecek, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Numune Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Dairesi Sorumlusu / Şanlıurfa Şanlıurfa Küçükler Holding
Makine Dairesi Sorumlusu / ŞanlıurfaKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerindenOkyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışanlarıyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. Okyanus Çorap Şanlıurfa lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen en az Meslek Lisesi mezunu, Benzer bir görevde en az üç yıl tecrübeli, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Şanlıurfa'da ikamet eden veya edebilecek olan.Makinesi Dairesi Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Şanlıurfa Küçükler Holding
Makine MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerinden olan, 2002 yılından bugüne güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Okyanus Çorap Şanlurfa lokasyonunda değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Yetiştirilmek üzere veya maksimum iki yıl deneyimi olan, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın, Makine ve üretim bazlı fire oranını azaltma, verimliliği arttırma çalışmaları yapacak,Periyodik bakım ve onarım konusunda destek verecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Şanlıurfa' da ikamet eden veya edebilecek olan Makine Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Müşteri TemsilcisiKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerinden olan, 2002 yılından bugüne güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Okyanus Çorap bünyesinde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce veya Fransızca bilen, Müşteri Temsilcisi olarak minimum üç yıl deneyim sahibi, Mevcut müşterilerin takip ve denetimini sağlayabilecek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edebilen, İhtiyaç ve talepleri şirket içindeki departmanlara sağlıklı aktarabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, temsil yeteneği olan, Analitik düşünen, çözüm odaklı, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, MS Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Müşteri TemsilcisiKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerinden olan, 2002 yılından bugüne güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Okyanus Çorap bünyesinde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde Arapça veya Farsça bilen, Müşteri Temsilcisi olarak minimum üç yıl deneyim sahibi, Mevcut müşterilerin takip ve denetimini sağlayabilecek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edebilen, İhtiyaç ve talepleri şirket içindeki departmanlara sağlıklı aktarabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, temsil yeteneği olan, Analitik düşünen, çözüm odaklı, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, MS Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Teknik Ofis MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren PARM YAPI firmamızın İstanbul Merkez ofisinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az beş yıl tecrübeli, MS Office, AutoCad  ve MS Project programlarını ileri seviyede kullanabilen, Proje, metraj, keşif, hakediş, sözleşme, teklif toplama, ihale hazırlık konularında başarılı,Sorumluluğundaki işlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayabilecekİletişimi ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünen ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Desinatör Batman Küçükler Holding
DesinatörKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren Batman Triko fabrikamızda değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygunDesinatör arayışımız bulunmaktadır.Triko örme alanında en az 3 yıl deneyimli, Stoll M1Plus programını çok iyi derecede bilen, Gelişime açık, problem çözebilen, pratik düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın Batman veya çevre illerde ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Teknikeri Malatya Küçükler Holding
Saha TeknikeriKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren PARM YAPI firmamızın LC Waikiki AVM-Ofis projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünlerinden mezun, Alanında en az beş yıl tecrübeli, MS Office, AutoCad  programlarını ileri derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Malatya' da ikamet edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış Saha Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Malatya Küçükler Holding
Teknik Ofis MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren PARM YAPI firmamızın LC Waikiki AVM-Ofis projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az beş yıl tecrübeli, MS Office, AutoCad  ve MS Project programlarını ileri seviyede kullanabilen, İletişimi ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünen ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Malatya' da ikamet edebilecek Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Malatya Küçükler Holding
Şantiye ŞefiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren PARM YAPI firmamızın LC Waikiki AVM-Ofis projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Konut, Otel ,Residence,  AVM gibi büyük ölçekli üst yapı projelerinde benzer pozisyonda görev almış,Alanında en az sekiz yıl saha uygulaması tecrübesi olan, Alt yüklenici firma sevk ve yönetiminde etkin çalışabilen, Organizasyon ve iletişim becerileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, MS Office, AutoCAD, MS Project  programlarını etkin kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Malatya' da ikamet edebilecek, Şantiye Şefi arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Sekreteri İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Yönetici SekreteriKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerinden Senkron Reklam ve Matbaacılık bünyesinde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin önlisans veya tercihen lisans programlarından mezun, Yönetici sekreterliği pozisyonunda en az iki yıl tecrübeli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, dinamik, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkileri güçlü, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip Yönetici Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı