Küçükler Holding 

Şirket BilgileriKüçükler Holding
 

2002 yılında kurulmuş olan Küçükler Holding A.Ş kurulduğu günden itibaren yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yenilikler ile sürekli büyüme sağlamıştır.
Şu an yaklaşık 770 personel sayısı ile  8 farklı sektörde faaliyet göstermektedir. Firmalarımız;
·         SPS Etiket Baskı ve Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Senkron Reklam ve Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Makro Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
·         Okyanus Çorap San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Nivak Mimarlık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Trikotek Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.
·         Küçükler Tarım ve Hayvancılık San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Aveks Reklam Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
·         Enerji Yatırımları (Diğer Yatırımlar)
Vizyon
Yenilikçi ve girişimci ruhumuz ile stratejik iş kollarımızda sürekli yatırımlar ve yenilikler yaparak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın ilk tercihi olmak.

Misyon
Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, sektörlerimizin gelişimde öncü rol oynamak, hissedarlarımız, iş ortaklarımız ve topluma değer oluşturmaktır.

Temel Değerlerimiz

 • Tüm ilişkilerde adil ve dürüst davranmak,
 • Bildikleri ile yetinmeyip, sürekli öğrenmeye açık olmak,
 • Karar ve uygulamalarda, veriye dayalı bilimsel metotları kullanmak,
 • Hiçbir şeyin imkansız olmadığına inanmak,
 • Farklı kültürel, etnik, milli ve manevi değerlere saygılı olmak,
 • İşleri severek yapmak ve eğlenceli hale getirmeye çalışmak,
 • Faaliyetleri yasal mevzuatlara uygun yürütmek,
 • İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı olmak,
 • Yardıma ihtiyaç duyanlara yardımda bulunmak,
 • Karşılık beklemeden yardımda bulunabilmek,
 • Uygulamalarda esnek olabilmek, değişime ve yeniliklere açık olmak,
 • Tüm bu özellikleri hayatlarının her alanına taşıyabilmek.

 Küçükler Holding İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 31
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Özlük İşleri Uzman YardımcısıKüçükler Holding
Sabiha Gökçen Havalimanı Yeni İskele Bloğu Yapım İşi Şantiyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimli, Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj ve ücret tahakkuku konularında tecrübeli,Bildirgeler, İş Kanunu ve SGK Mevzuatına hakim, Ön muhasebe bilen, Şantiyede görev almış, mavi yaka ilişkileri konusunda tecrübeli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünebilen, dikkatli ve titiz, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Özlük İşleri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Kalite Kontrol MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde 2010 yılında faaliyete başlayan Nivak Group, Perakende Mağaza İnşaatı ve Yapı Projeleri olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Güçlü referansları ve ekibi ile sürekli büyüyen Grubumuzun, Yeni Projesi olan Sabiha Gökçen Havaalanı Yeni İskele Bloğu yapımında görev almak üzere;Ünversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite Kontrol ve Kalite Güvence konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi, MS Office programlarına hakim, İletişim kabiliyeti yüksek, analitik düşünme yeteneği olan, Kalite Kontrol Mühendisi aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik İşleri Şefi İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Elektrik İşleri ŞefiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde 2010 yılında faaliyete başlayan Nivak Group, Perakende Mağaza İnşaatı ve Yapı Projeleri olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Güçlü referansları ve ekibi ile sürekli büyüyen Grubumuzun, Yeni Projesi olan Sabiha Gökçen Havaalanı Yeni İskele Bloğu yapımında görev almak üzere;Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe en az 7 yıl tecrübesi bulunan, MS Office ve Autocad programlarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sorumluluk sahibi. "Elektrik İşleri Şefi" arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik İşler Şefi İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Mekanik İşler ŞefiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde 2010 yılında faaliyete başlayan Nivak Group, Perakende Mağaza İnşaatı ve Yapı Projeleri olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Güçlü referansları ve ekibi ile sürekli büyüyen Grubumuzun, Yeni Projesi olan Sabiha Gökçen Havaalanı Yeni İskele Bloğu yapımında görev almak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Nitelikli üstyapı projelerinde en az 7 yıl Mekanik İşler Kısım Şefi olarak görev yapmış,Mekanik İşlerinde  imalat bilgisi ve ekip yönetimi tecrübesine sahip, MS Office, Autocad programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve koordinasyon becerilerine sahip,Güçlü analitik düşünme ve problem çözme becerilerine sahip,Sonuç ve kalite odaklı çalışan,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Servis ve Temizlik Elemanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Çay Servis ve Temizlik ElemanıKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerinden SPS Etiket bünyesinde değerlendirilmek üzereTercihen benzer pozisyonda en az iki yıl tecrübesi bulunan, Hijyen kurallarını bilen ve temizlik konusunda titiz olan, Dış görünümüne özen gösteren, dikkatli, düzenli ve güler yüzlü, Tercihen lise mezunu, 30-45 yaş aralığında Çay Servis Personeli arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çelik İşler Mühendisi İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Çelik İşler MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde 2010 yılında faaliyete başlayan Nivak Group, Perakende Mağaza İnşaatı ve Yapı Projeleri olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Güçlü referansları ve ekibi ile sürekli büyüyen Grubumuzun, Yeni Projesi olan Sabiha Gökçen Havaalanı Yeni İskele Bloğu yapımında görev almak üzere;Üniversitelerin Makine / İnşaat Mühendisliği veya teknikerliği bölümlerinden mezun;Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj sektöründe tercihen 5 yıl tecrübeli; Çelik konstrüksiyon proje detaylarına hakim, iyi derecede proje okuyabilen; İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip(Özellikle MS Office ve autocad) ve Teknik çizim bilgisine sahipProje ve şantiye yönetimi tecrübesi olan, takım çalışmasına yatkın; İş takibi, raporlama, hakediş ve metraj hazırlama bilgisi olan,  Çelik konstrüksiyon kontrol bilgisine sahip; Çelik İşler Mühendisi istihdam edilecektir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Endüstri MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding bünyesinde yer alan 2002 yılından bugüne güçlü ekibi ve referansları ile İstanbul ve Şanlıurfa lokasyonlarında faaliyet gösteren Okyanus Çorap firmamızda değerlendirilmek üzereÜniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yetiştirilmek üzere veya iki yıl deneyimi olan, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, Hırslı, sonuç odaklı, gelişime açık ve insan ilişkilerinde başarılı,Ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi bulunmayan,Endüstri Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Teknikeri Malatya Küçükler Holding
Saha TeknikeriKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren PARM YAPI firmamızın LC Waikiki AVM-Ofis projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünlerinden mezun, Alanında en az beş yıl tecrübeli, MS Office, AutoCad  programlarını ileri derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Malatya' da ikamet edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış Saha Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi Malatya Küçükler Holding
Teknik Ofis MühendisiKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde faaliyet gösteren PARM YAPI firmamızın LC Waikiki AVM-Ofis projesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun MS Office, AutoCad  ve MS Project programlarını ileri seviyede kullanabilen,İletişimi ve koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik düşünen ve çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Malatya' da ikamet edebilecek Teknik Ofis Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
MimarKüçükler Holding
Hızla büyüyen şirketimiz NIVAK Group Mimari Proje Ekibinde bizimle birlikte çalışacak,Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık veya inşaatla ilgili bölümlerinden mezun,Yeni mezun veya 2 yıllık tecrübeli, Estetik vizyona sahip, hazır giyim sektöründeki trendleri takip eden, İletişim becerileri gelişmiş, hızlı çözüm üretebilen ve dinamik, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mesleki bilgisayar programlarını kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Mimar İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Senior MimarKüçükler Holding
Hızla büyüyen şirketimiz NIVAK Group Mimari Proje Ekibinde bizimle birlikte çalışacak,Üniversitelerin mimarlık, iç mimarlık bölümlerinden mezun, Mağazacılık mimari projelendirme ve proje uygulama planlarının hazırlanmasında en az 5 yıllık tecrübeli,Estetik vizyona sahip, hazır giyim sektöründeki trendleri takip eden, Yüksek düzeyde kaliteli ince işler ve dekorasyon uygulamaları deneyimi olan, İletişim becerileri gelişmiş, hızlı çözüm üretebilen ve dinamik, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Mesleki bilgisayar programlarını kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyumlu ve yoğun tempoda çalışabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKLİF VE HAKEDİŞ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
TEKLİF VE HAKEDİŞ UZMAN YARDIMCISIKüçükler Holding
Küçükler Holding Ailesinde 2010 yılında faaliyete başlayan Nivak Group, Perakende Mağaza İnşaatı ve Yapı Projeleri olmak üzere iki temel alanda faaliyet göstermektedir. Güçlü referansları ve ekibi ile sürekli büyüyen Grubumuzun, Perakende Mağaza İnşaatları bölümünde çalışacak Teklif ve Hakediş Uzman Yardımcısı alınacaktır.Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği,Mimarlık bölümlerinden veya Teknik Okullardan mezun,Yeni mezun veya 2 yıl deneyimli, Yurtiçi ve yurtdışı Seyahat engeli bulunmayan,B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Çok iyi derecede İngilizce bilen, aktif şekilde konuşup yazabilen,MS Office ve Autocad programları hakkında bilgi sahibi,İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
İKLİMLENDİRME TEKNİSYENİKüçükler Holding
Meslek Yüksekokul ve/veya Meslek Lisesi mezunu, (Tercihen iklimlendirme-soğutma mezunu),Teknik servis hizmetleri Arıza-Bakım-Revizyon işlemleri konusunda en az 2-3 yıl tecrübeli,Havalandırma sistemleri konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip, Mekanik tesisat cihazlarının montaj ve demontajı konusunda tecrübeli , Fancoil, Kanallı Klima, Isı pompası, Vrv sistemi, Klima Santrali, Rooftop, Chiller cihazlarının Bakım ve Arıza konularında deneyimli (Tercihen AVM tecrübesi olan),Teknik malzeme bilgisi ve yedek parça bilgisi yeterli seviyede olan, Takım çalışmasına uyumlu ve sonuç odaklı çalışan, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvet olan, Süreç takibi ile kontrol ve raporlama yapabilen, MS Office program bilgisine sahip , İstanbul’da ikamet eden, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen , Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış.  İklimledirme Teknisyeni istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Müşteri TemsilcisiKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketlerinden olan, 2002 yılından bugüne güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla faaliyet gösteren Okyanus Çorap bünyesinde değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce, Fransızca, Arapça veya Farsça bilen,Müşteri Temsilcisi olarak minimum üç yıl deneyim sahibi, Mevcut müşterilerin takip ve denetimini sağlayabilecek, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edebilen, İhtiyaç ve talepleri şirket içindeki departmanlara sağlıklı aktarabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, temsil yeteneği olan, Analitik düşünen, çözüm odaklı, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, MS Office programlarına hakim, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Merchandiser İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Kıdemli MerchandiserKüçükler Holding
Triko örme alanında dünyaca ünlü markalara üretim yapan grup firmalarımızdanTrikotek Tekstil’ in Pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere Tercihen üniversitelerin Tekstil ile ilgili bölümlerinden mezun,Triko örgü konusunda teknik bilgi sahibi, En az üç yıllık iş tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce okuma/konuşma/yazma bilgisine sahip (aktif olarak kullanılacaktır),Güçlü iletişim becerisine sahip, prezantabl, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Avrupa Yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Kıdemli Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Pazarlama YöneticisiKüçükler Holding
1994 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermekte olan grup firmalarımızdan Trikotek Tekstil’e Pazarlama departmanının yönetimini sağlayacak,Üniversitelerin Tekstil, İşletme, Pazarlama veya Mühendislik Fakültelerinden mezun,Triko Örme İhracat alanında en az 5 yıl benzer iş deneyimine sahip,Çok iyi derecede İngilizce yazıp konuşabilen,İş takibi ve sonuçlandırma becerisine sahip, inisiyatif alabilen,Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,Avrupa yakasında ikamet eden. Pazarlama Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fason Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Fason Takip SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen Meslek Yüksek Okullarından mezun, Tekstil veya çorap sektöründe benzer pozisyonda en az beş yıl tecrübeli,İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Fason Takip Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Mamul Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Yarı Mamul SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen Meslek Yüksek Okullarından mezun, Tekstil veya çorap sektöründe benzer pozisyonda en az üç yıl tecrübeli,Planlama, organizasyon, takip yetkinliklerine sahip İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Yarı Mamul Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Planlama SorumlusuKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla2002 yılından bugüne  faaliyet göstermektedir. Okyanus Çorap İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri Mühendisliği),Üretim planlama alanında en az üç yıl deneyimli, Verimlilik, iş-zaman etüdü ve maliyetlendirme çalışmalarında aktif rol alacak,Fiyat/maliyet kıyaslaması yaparak raporlayabilecek, Tüm prosesin planlamasını yapıp, departmanların senkronize çalışmasını sağlayabilecek,Sorumlusu olduğu süreçlerle ilgili raporlamaların hazırlanmasını sağlayacak,Kalite güvence sistemlerinin geliştirilmesine destek verecek, Ekip çalışmasına yatkın, proaktif, sonuç odaklı İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Planlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Muhasebe MüdürüKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketimiz olan Elyaf Triko bünyesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, SMMM belgesi olan, Benzer pozisyonda en az beş yıl tecrübe sahibi, Muhasebe sistemi uygulama genel tebliğleri ve hesaplama planlarına hakim, Finansal tabloların hazırlanışı ve yorumlanması konularında tecrübeli, Finansal tabloların ve gerekli raporlamaların üst yönetime sunulmasını sağlayacak,E-Fatura, E-Bildirge ve E-Beyanname uygulamalarını bilen, Vergi mevzuatına hakim, Resmi kurumlarla firma ilişkilerini yönetebilen, Muhasebe ekibini koordine edip yönlendirebilecek, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Desinatör İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
DesinatörKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Çorap sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Desinatör arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
Kalite Kontrol ElemanıKüçükler Holding
Küçükler Holding grup şirketi Okyanus Çorap güçlü referansları ve dinamik çalışan kadrosuyla 2002 yılından bugüne faaliyet göstermektedir. İstanbul lokasyonunda değerlendirilmek üzereTercihen lise mezunu, Çorap sektöründe benzer pozisyonda en az üç yıl tecrübeli,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul-Avrupa yakasında ikamet eden Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Modelist İstanbul(Avr.) Küçükler Holding
ModelistKüçükler Holding
1994 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermekte olan grup firmalarımızdan Trikotek Tekstil’e Modelhane departmanında görevlendirilmek üzere;Triko Örme –İhracat konusunda en az 4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede kalıp ve dikiş bilgisi olan, Ürün ile alakalı kritikleri tespit edip önlem alabilen, Bilgisayar bilgisi olan, Kalite ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına ve sorumluk duygusuna sahip, Zaman yönetimi ve detay konularına dikkat eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Avrupa yakasında ikamet eden Modelist arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Küçükler Holding
Muhasebe UzmanıKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni Projemizde  çalışmak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe Birimlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili,KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi Beyannamelerini hazırlayabilecek,Özlük ve puantaj raporlamalarını yapabilecek, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,Raporlama yeteneği yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük ve sosyal, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Bursa Küçükler Holding
Muhasebe UzmanıKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe Birimlerinde en az 3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili,KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi Beyannamelerini hazırlayabilecek,Özlük ve puantaj raporlamalarını yapabilecek, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen,Raporlama yeteneği yüksek, İnsan ilişkileri kuvvetli, dışa dönük ve sosyal, İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen,Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, Analitik düşünme, koordinasyon ve planlama yeteneği yüksek,Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Operatörü Bursa Küçükler Holding
Kaynak OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Metal Bölümlerinde değerlendirmek üzere; Tercihen Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Gazaltı kaynağı(MIG) ve/veya Argon (TIG) konusunda tecrübe sahibi,Teknik Resim okuyabilen, Kaynaklı imalat ve konstrüksiyonları hakkında bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, çalışkan ve özverili. Bursa/İnegöl'de ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış, Bay. “Kaynak Operatörleri “istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Küçükler Holding
Forklift OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;Tercihen Meslek lisesi mezunu ya da forklift belgesine sahip,Forklift ehliyetine sahip olmak ve en az 2 yıl aktif kullanmak,Bursa/İnegöl bölgesinde ikamet eden, Esnek Çalışma saatlerine uyumlu, Askerlikle ilişiği bulunmayan, Bay. Forklift Operatörleri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü Bursa Küçükler Holding
Makine OperatörüKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;CNC Makine Tezngahlarında deneyimli,Askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,Bursa/İnegöl'de ikamet eden veya edebilecek,MAKİNE OPERATÖRLERİ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Formen Bursa Küçükler Holding
FormenKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında Ahşap ve Metal Bölümlerinde ayrı ayrı değerlendirmek üzere;MYO veya Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Mobilya İmalatında benzer pozisyonda 3 yıl çalışmış, İmalat Projelerini okuyacak, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, FORMEN istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK RESSAM Bursa Küçükler Holding
TEKNİK RESSAMKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Teknik Eğitim Fakültelerinin Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği ya da Yüksek Okul ve Meslek Liselerinin Makine Resim ve Konstrüksiyon bölümlerinden mezun olan,Ms Office, SolidWorks  programını iyi derecede kullanabilen, Tasarım ve teknik resim konularına ilgi duyan ve gelişime açık, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takip ve planlama yeteneği yüksek. TEKNİK RESSAM istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
METAL İŞLER ŞEFİ Bursa Küçükler Holding
METAL İŞLER ŞEFİKüçükler Holding
Kuruluşundan bugüne önemli projelere imza atan Nivak Group, mimarlık, mühendislik ve inşaat alanında genç ve dinamik çalışanları ile hızlı bir büyüme kaydetmiştir.Aynı hızla büyümeye devam eden Ekibimize yeni kurulacak Bursa/İnegöl Mobilya Fabrikasında çalışmak üzere;Makine, Endüstri,Metalurji Mühendisliğinden veya MYO ilgili bölümlerinden mezun,Metal Malzeme ve İmalatında en az 5 yıl tecrübeli, Fabriklarda CNC'li metal atölyesi yönetmiş, Solidworks veya muadili program tecrübesi olan, İmalat Projelerini okuyabilecek, Raprolama becerisi yüksek, Tercihen İngilizce bilen,  Ekip yönetecek, Bursa/İngöl 'de ikamet eden veya edebilecek, Askerliğini yapmış. METAL İŞLER ŞEFİ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı