Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.lilakagit.com/

Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş. 
 

Şirketler Gurubu 2005 yılında, hızla gelişen Türkiye’nin temizlik kağıdı pazarındaki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla %100 Türk sermayeli olarak Lila Kağıt’ı kurdu ve yatırım çalışmaları başladı.  Lila Kağıt, Dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla Kasım 2007’de üretim tesislerinde faaliyetine başladı.
 
140.000 m²’lik alana kurulu olan Lila Kağıt 2012 Ocak ayında tamamlanan yeni yatırımlarıyla yılda 150.000 ton üretim kapasitesine ulaşmış ve sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika’nın tek kampüsteki en büyük kağıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdüren bir yapıya ulaşmıştır. 2015 yılında yüzde 5’lik kısmını Ar-Ge’ye ayırdığımız 50 milyon TL’lik yeni yatırımımız ile hem istihdamı artırmayı hem de yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda daha fazla tüketici ile buluşma fırsatı elde etmeyi hedeflemiştir.
 
Bobin ve yarı mamül kağıt satışında yurtiçi ve yakın coğrafyada lider konumda olan ve 5 kıtada 60’ı aşan ülkeye ihracat yapan Lila Kağıt bugüne kadar gerçekleştirdiği 400 milyon doları aşan ihracatı ile kağıt, karton, ambalaj, kırtasiye sektörlerinde İstanbul İhracatçı Birlikleri üyeleri arasında kurulduğu yıldan bu güne ilk 10’da yer almış ve bu başarısı 2014 yılının ihracat lideri olması ile taçlanmıştır.
 
Lila Kağıt, öncelikle selülozdan bobin kağıt, ardından da tüketicilerin kullanımına sunulmak üzere Marka ve Özel Marka altında paketli ürünler üretmektedir. Bu doğrultuda bir taraftan tüketicilere direk olarak ürünlerimizi sunarken, diğer taraftan yurtiçi ve yurtdışında diğer üreticilerin de hammadde tedarikçisi konumundayız.
 
Ürün alanını incelediğimizde, temizlik kağıdı sektörü, tüketicilerimizin beklentileri, ihtiyaçları ve alım güçlerine göre farklı segmentlere bölünüyor.
Lila Kağıt olarak  Sofia, Maylo, Berrak  ve ev dışı kullanım pazarında ise Nua Professional markalarımızla tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete ve kağıt mendil çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.  Sofia, temizlik kağıdı sektörüne kazandırdığı farklı ürün özellikleriyle pazarda yeni bir dönemin de kapılarını araladı.
 
 
 
En son Türkiye’nin ilk ve tek 4 katlı mutfak ve kokulu banyo havlularımızı pazara sunduk.  Yine Doğal sabun kokulu Tuvalet kağıdı ve 40*40 ölçüsündeki günlük peçeteleriyle pazardaki ilklerin markası oldu. Çevreci yaklaşımımız ile tüketicilerimize her zaman ihtiyaçlarının üzerinde en yenilikçi ürünleri en yüksek otomasyon sistemleri ile sunmamız bizi farklılaştırıyor ve bugün yaklaşık 1,5 Milyar TL’lik Türkiye Temizlik Kağıtları Pazarı toplamında pazarın en genç oyuncusu olarak kendi markalarımız ve özel markalı üretimimizle %12’lik Pazar payına sahip olmamızı sağlıyor.Bunun yanısıra Maylo Dev Havlu ile tüketiciye stoklama avantajı sağlayan ilk firmayız. Temizlik kağıdı kategorisindeki rulo ile satış algısını Türk insanının anlayışına daha uygun olan Kilo kilo konseptiyle tüketici beğenisine sunmamızda pazardaki ilklerimizden.
 
Vizyonumuz doğrultusunda tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutarak geliştirdiğimiz inovatif  ürünlerle markalarını, bulundukları segmentlerde lider konuma getirme hedefi doğrultusunda, üretim  teknolojimizde kuruluş aşamasından başlayan enerji ve diğer kaynak tasarruflarının yanı sıra tüketicilere ürününe  göre yumuşaklık, kalınlık veya emicilik sağlayan bir çok farklı ekipmana ve uygulamaya sahibiz. Bunların neticesi olarak, özellikle Sofia ve Maylo markalarımızda birçok endüstriyel tescile ile dünya çapında yeniliklerin peşinde koşmayı sürdürüyoruz.
 
Lila Kağıt olarak, öncelikli hedeflerimizden biri de beş yıl içerisinde hızlı tüketim sektöründe gıda dışı alanda faaliyet gösteren %100 türk sermayesi ilk 5 firmadan biri olmak. Bir başka deyişle, marketlerimize tüm gıda dışı ürünleri üreten ve ulaştıran, yerli veya yabancı tüm firmalar arasında, bugüne kıyasla daha yukarıda yer almaktır. Kısa vadede bu hedefimize uygun olarak diğer kategoriler ile de müşteri ve tüketicilerimizle buluşmayı planlıyoruz.
 
Bu hedefi gerçekleştirmemize vesile olacak yeni yatırım ve iş ortaklıkları her zaman ilgimizi çekiyor. Gerek yeni yatırımlar gerekse iş ortaklıkları için görüşmeler halindeyiz. Sapro A.Ş ile yaptığımız iş ortaklığımız neticesinde, Sapro güvencesiyle üretilen ıslak havlu markası Hops’un Türkiye çapında tüm satış, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini yürütmeye başladık.  Haziran 2014 tarihinden sonra Hops markasının  yıllık satış cirosunu 6 aylık süreçte 2 katına yükselttik. 
 
Bu başarı, dağılımdaki artışla beraber aynı zamanda ürünlerde yaptığımız yeniliklerin de etkisiyle kazanıldı. 2015 yılını tamamladığımızda 3 kat ciro artışı sağlayarak, ıslak havlu pazarında genel kullanım markaları içinde 2.sıraya yerleşmeyi öngören bir hedefimiz var.
 
  
 
 
Lila Kağıt olarak üretim, satış, pazarlama ve dağıtım alanında en yüksek kalite ve otomasyon ile hizmet vermenin yanı sıra markalarımızla sosyal sorumluluk projelerinde yer almayı önemsiyoruz. Bu yüzden Endüstriyel ağaç tarımı konusunda 2014 yılında ENAT’a (Endüstriyel Ağaç Tarımı A.Ş) ilk ve tek sponsor olan firma olarak endüstriyel amaçlı 50 bin ağaç dikimi gerçekleştirerek bu konudaki farkındalık için önemli bir adım attık. Bu girişimimizi üst segment markamız Sofia’nın ‘Sofia Ormanları Yok Etmez’ kampanyası ile destekledik. Her yıl fidan dikim sayısını artırarak sürdürmeyi planladığımız farklı projelerle; 2023 yılına kadar 600 futbol sahası büyüklüğünde bir alanda 700 bin ağaç dikimi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda çeşitli projelerle Sofia’nın her yıl yapmış olduğu satış oranı kadar Türkiye’ye endüstriyel ağaç kazandırmış olacağız.
Sofia ile yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projemizin yanı sıra, eğitimin çocuklarımızın geleceğindeki en büyük güvencesi olduğuna inanarak, bir diğer markamız Maylo ve Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile 2010 yılından bu yana bir sosyal sorumluluk projesi yürütüyoruz.
Proje kapsamında Maylo markalı ürünlerimizin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e aktararak,  10.000’den fazla çocuğumuzun eğitimine katkı sağladık ve devam eden satışlarımızla katkı sağlamaya devam ediyoruz.
Markalarımızın yanı sıra, şirket olarak son yıllarda oldukça sık karşılaştığımız bir kavram olan ‘Sürdürülebilirlik’ kavramını önemsiyor ve bunun kaynakların bilinçli bir şekilde tüketilmesi ve gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanması yani bugünün ihtiyaçlarını karşılarken gelecek nesillerin ihtiyaçlarının da sağlanması anlamına geldiğine inanıyoruz. Bunun için yeni yatırımımızda yağmur suyu toplama projesi, ileri derece enerji sağlayan elektrik sistemleri projesi, akıllı havalandırma sistemi projesi, atık ısı üreten kaynakların toplanarak tekrar üretim sürecine kazandırılması projesi gibi farklı projelerle sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedefliyoruz. 
Sürdürülebilirliğin farkındalığının genç – yaşlı, büyük – küçük toplumun her kesiminin eğitilmesi ile mümkün olduğunu düşünüyor; Lila Kağıt olarak kurum değerlerimizde de yer alan endüstriyel sermayenin geliştirilmesine yönelik projelerin en büyük destekçilerinden biri olmaya yönelik arzumuzu pek çok platformda dile getiriyoruz. 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi,Kağıt- Oluklu Mukavva

Firma web sitesi: www.lilakagit.comLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Elemanı Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Makine, Motor, Tesisat, Mekatronik, vb. bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl fabrikaların bakım ve montaj bölümünde tecrübeli, Tercihen argon ve elektrik ark kaynağı sertifikasına sahip, Mekanik ve tesisat bakım-onarım, hidrolik, pnömatik konularında deneyimli, TPM veya Yalın üretim sistem tecrübesi olan, İş güvenliği, işçi sağlığı ve çevre konularında yetkin, Dinamik çalışma ortamına ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Proje, teknik resim okuyabilen, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerliğini yapmış, Tekirdağ veya Çorlu'da ikamet eden/edebilecek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Geleneksel Kanal) Van Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi (Geleneksel Kanal)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu olmak, Hızlı tüketim ürünleri sektöründe (tercihen gıdadışı) en az 3 yıl satış tecrübesi olan,Sorumluluk bölgesinde ( Van ve çevre iller ) mevcut geleneksel kanalyerel zincir müşteri portföyübulunan, Analitik yönü güçlü, Müşteri yönetimi tecrübesi olan, MS office programlarını etkin kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi (Geleneksel Kanal) İzmir Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Satış Temsilcisi (Geleneksel Kanal)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu olmak, Hızlı tüketim ürünleri sektöründe (tercihen gıdadışı) en az 3 yıl satış tecrübesi olan,Sorumluluk bölgesinde ( İzmir ve çevre iller ) mevcut geleneksel kanalyerel zincir müşteri portföyübulunan,Analitik yönü güçlü, Müşteri yönetimi tecrübesi olan, MS office programlarını etkin kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri Uzman YardımcısıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunu olmak, ERP HR modülü bilgisine sahip, iyi derecede Excel kullanabilen, Bordro ve özlük işleri, arşivleme konusunda en az 1-2 yıl deneyimli ve ön muhasebe bilgisine sahip,İş kanunu ve SGK Mevzuatına hakim veya öğrenmeye açık, Etkin raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkileri güçlü ve takım çalışmasına uyan, Analitik düşünebilen, Yazılı, sözlü iletişim ve sunum becerileri güçlü,  Takip ve planlama becerisine sahip. Not: 2018 yılı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı (Dönemsel) İstanbul(Asya) Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi İşlem Uzmanı (Dönemsel)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
• Lisans veya Ön Lisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun,• Helpdesk alanında min. 4 yıl deneyimi olan,• Teknik literatürü takip edebilecek derecede İngilizce bilen,• Microsoft Server 2008/2012 yönetiminde bilgi sahibi,• Microsoft ürünleri Active Directory hakkında bilgi sahibi,• Network çözümleri konusunda (Hp Switch, VPN, ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet) bilgi sahibi,• Temel bilgisayar teknolojisi bilgisine (Windows İşletim Sistemleri, MS Office, Donanım, Client PC, Notebook, Printer, Network, Access point) sahip,• Araştırma  ve yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın,• B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen,• Askerlik görevini tamamlamış,Not: 2018 yılı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama Uzman YardımcısıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu olmak, Hızlı tüketim ürünleri sektöründe ticari pazarlama konusunda minimum 2 iş deneyimine sahip olmak,Raporlama becerisi olan ve çıkan raporların doğru ve düzenli çalışmasını sağlamak (Nielsen raporlama deneyimi),İleri seviyede Excel kullanımı, Yüksek sorumluluk sahibi, İletişim becerisi yüksek, Not: 2018 yılı Nisan ayı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Export Sales Specialist İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Product Export Sales SpecialistLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
University degree in Engineering / Business Administration Minimum 3-4  years experience in FMCG sector, Experience of export operations and also Knowledge of Turkish Foreign Trade Regulations export operations,Fluency in written and spoken English. One of the following lanuguages is a plus: Spanish,French or German,Proficiency in MS Office; expecially sales mathematics and strong raporting skills,Ability of analytical thinking, Excellent communication skills and problem solver, strong communication, cooperation and organizational skills and strong customer management experienceExperienced in participation and organization of foreign fairs, No restriction for travel in and out of Turkey, Valid driving license class B and active driver, No obligation for military service (for male candidates). Note:By 2018, our company's headquarter location will be Göztepe (Anatolian side).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma MühendisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, tercihen Kimya MühendisliğiSatınalma konusunda min. 4 yıl deneyim sahibi, Tercihen hızlı tüketim sektöründe kimyasal, ambalaj malzemesi ve hizmet satınalma tecrübesi olan,MS Office uygulamalarına hakim, raporlama becerisi yüksek, İyi derecede SAP MM bilen, tercihen SAP key user deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Etkin müzakere, ikna ve iletişim becerilerine sahip, detaylı maliyet analizi yapabilen,Tedarikçi ilişkileri ve kontrat yönetiminde başarılı, Sonuç odaklı, hedeflere yönelik takım çalışmasına uygun, Sorumluluk sahibi, sonuç ve süreç odaklı çalışacak, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Not: 2018 yılı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Destek Elemanı (Engelli) İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Ofis Destek Elemanı (Engelli)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri kuvvetli olmak, Tercihen dosyalama ve arşivleme konularında deneyimli olmak, MS Office uygulamalarına hâkim olmak, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, İşkur'a kayıtlı olmak ve %40' ın üzerinde engel durumunu beyan etmek, engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olmak,Not: 2018 yılı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Operasyon ve Planlama Şefi İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Operasyon ve Planlama ŞefiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği fakültelerinden mezun, Lojistik operasyonları konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen hızlı tüketim ürünleri (FMCG) sektöründe deneyim sahibi, Yurt içi dağıtım, yurtiçi nakliye organizasyonu deneyimi olan, lojistik yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, mal kabul, stok, sevkiyat ve diğer depo operasyonları konularını çok iyi bilen,SAP SD anahtar kullanıcı seviyesinde bilgisi olan, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli,MS Office programlarına hakim (Tercihen ileri düzeyde Excel bilgisi ve temel Macro bilgisine sahip),Not: 2018 yılı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Memuru(Engelli) Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Santral Memuru(Engelli)Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak, Diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri kuvvetli olmak, Dış görünüşüne önem vermek, Tercihen dosyalama ve arşivleme konularında deneyimli olmak, MS Office uygulamalarına hâkim olmak, İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilinci yüksek, İşkur'a kayıtlı olmak ve %40' ın üzerinde engel durumunu beyan etmek, engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Forklift OperatörüLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Lise mezunu, Forklift ehliyetine sahip, Ataçmanlı & Çatallı forklift kullanımı konusunda en az 2 yıl deneyimli,Askerliğini yapmış, 7'li vardiya sisteminde çalışabilecek, Çorlu'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Finans Uzman YardımcısıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu olmak, alanında min. 2 yıl deneyimli, İleri seviyede excel bilgisine sahip, SAP FI bilen, Konuşma ve yazışma düzeyinde İngilizce bilen, Etkin raporlama becerisine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına uygun, Askerik görevini tamamlamış olmak ( erkek adaylar için ), Not: 2018 yılı itibariyle şirketimizin genel müdürlük lokasyonu Göztepe' de (Anadolu Yakası) olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Vizitörü Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım VizitörüLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksekokulu Elektrik, Endüstriyel Otomasyon, Elektronik veya Elektronik-Haberleşme bölümlerinden mezun,En az 2 yıl saha enstrümanları ve elektrik bakım konusunda tecrübe sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Siemens, ABB, Emerson Sürücüler, PİLZ güvenlik sistemleri konularında deneyimli,Temel Hidrolik ve pnomatik bilgisi olan, İş güvenliği, işçi sağlığı konularında yetkin, Yüksekte çalışmaya engeli bulunmayan, Sanayi OG ve AG elemanlarını tanıma ve arıza tespit becerisine sahip olma,Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış, Çorlu'da ikamet eden adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti - Bilgi Teknolojileri İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
İş Analisti - Bilgi TeknolojileriLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri, İşletme Mühendisliği ve ilintili bölümlerinden mezun,Analitik düşünceye ve analiz yapabilme yeteneğine sahip,İyi düzeyde MS Office (Word, Excel, Visio, Powerpoint vb.) uygulamalarını kullanmak,İş analizi süreç ve metodolojilerine hâkim ya da bilgi sahibi olmak,Temel iş süreçleri konusunda tecrübe ya da bilgi sahibi olmak,SAP FI / CO / BW / BO modüllerinde bilgi sahibi olması öncelikli olup,  MM / PP / SD / PM / QM / WM  modüllerinden en az biri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak,Teknik doküman takip edebilecek düzeyde İngilizce dil bilgisi,Belirli düzeyde SQL, Yazılım(.Net, C#, Java) ve/veya ABAP bilgisine sahip olmak,Proje yönetimi bilgisi, iş analistliği eğitimi almış,CCBA ya da benzeri sertifika sahibi/adayı olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
İç Denetim UzmanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun,• Bağımsız denetim şirketlerinde veya şirketlerin iç denetim/iç kontrol/teftiş bölümlerinde en az 3 yıl görev yapmış,• İç kontrol/ iç denetim /muhasebe/ ve UFRS konularında bilgi sahibi,• Yasal mevzuat konusunda bilgi sahibi,• MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Analitik düşünebilen, sorgulayıcı ve takım çalışmasına uygun,• Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Firmamızda Elektrik Bakım Elemanı  olarak görevlendirilecek,Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik, Elektronik,Otomasyon bölümlerinden mezun,Üretim yapan firmaların bakım bölümlerinde en az 2 yıl deneyimli, Proje, teknik resim okuyabilen, Vardiyalı düzende çalışacak, Dinamik çalışma ortamına ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, 22-35 yaşları arasında, Takım çalışmasına yatkın, Tekirdağ veya Çorlu'da ikamet eden/edebilecek adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kazan Operatörü Tekirdağ Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Kazan OperatörüLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
-'Kazan Operatörlüğü' sertifikasına sahip,-Yardımcı tesislerin işletiminde tecrübeli,-Tercihen akışkan yataklı kömürlü kazanlar konusunda deneyim sahibi,      -Vardiyalı düzende çalışacak,-Askerlik görevini tamamlamış,-Çorlu, Ergene, Muratlı ve Tekirdağ'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Zincir Mağazalar Saha Satış Temsilcisi Adana Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Zincir Mağazalar Saha Satış TemsilcisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
En az lisans derecesinde mezuniyete sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilen, Bölgedeki Ulusal / Yerel Zincir Marketler ile iyi ilişkileri olan, yeni ilişkiler kurabilen,Ulusal / Yerel Zincir mağazalarda 3-4 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Sürücü Belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, özellikle exceli iyi olan, İletişim kabiliyeti ve temsil yeteneğine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, Kariyer hedefi olan, hırslı, Sorumlu olduğu bölgedeki çevre illere seyehat edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Zincir Mağazalar Saha Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Lila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
Zincir Mağazalar Saha Satış TemsilcisiLila Kağıt San. ve Tic. A.Ş.
En az lisans derecesinde mezuniyete sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilen, Bölgedeki Ulusal / Yerel Zincir Marketler ile iyi ilişkileri olan, yeni ilişkiler kurabilen,Ulusal / Yerel Zincir mağazalarda 3-4 yıl tecrübesi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Sürücü Belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, MS Office programlarını kullanabilen, özellikle exceli iyi olan, İletişim kabiliyeti ve temsil yeteneğine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, Kariyer hedefi olan, hırslı, Sorumlu olduğu bölgedeki çevre illere seyehat edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı